Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek! - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-12, 15:32   #4981
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mi nawet nie chodzi o doczyszczanie, ale całe to babranie się z ta metodą wtedy.
Oklejanie palców, kapanie lakierem, jak nie wyjdzie jak chciałaś to powtórka...
Za leniwa jestem na to
No widzisz, dla mnie to kapanie i robienie wzorków to najlepsza zabawa w tym przy malowankach ręcznych też coś może nie wyjść i wkurzyć, a czasem schodzi dlużej nawet. Ale spoko, rozumiem co masz na myśli, każdy robi co lubi, nic na siłę przeca
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 15:34   #4982
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
No widzisz, dla mnie to kapanie i robienie wzorków to najlepsza zabawa w tym przy malowankach ręcznych też coś może nie wyjść i wkurzyć, a czasem schodzi dlużej nawet. Ale spoko, rozumiem co masz na myśli, każdy robi co lubi, nic na siłę przeca
Dokładnie
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 15:56   #4983
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;50212738]Mani mam totalny bling ! Wkurza mnie to że wizaż psuje jakoś zdjęć w załączniku
[/QUOTE]

bling super, ale kolorystycznie coś mi nie pasuje...
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 16:01   #4984
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Wiesz.. "za mooooich czaaaasów", to nie znali innych metod i radełko było objawieniem i nowością.

No jasne, nie jestem radykałem w tym względzie. Nie przepadam, rzadko które mi leżą, a jak nie leżą to leżą na żoładku potem, wiec...
Hehe. Pyszne pierożki z takim grzybowo kapuścianym (bo więcej jest w nich grzybów) w Kazimierzu u Sarzyńskiego można kupić. Pyyyycha

z tym 'za moich czasów' zabrzmiałaś, jakbyś miała nie wiadomo ile lat a przecież ciągle masz 18

muszę mamę zachęcić żebyśmy zrobiły pierogi albo łazanki


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;50210475]Już idę malować paznokcie [/QUOTE]


i prawidłowo


Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
ej, dziewczyny, zostało na 29 postów

niedawno jak patrzyłam to było ponad 200


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;50212738]Mani mam totalny bling ! Wkurza mnie to że wizaż psuje jakoś zdjęć w załączniku [/QUOTE]


łaaa, jaki bling


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
kolory w sumie same się nasunęły, jak lakiery stały razem w jednym pudełeczku
a wzorek już od jakiegoś czasu widywałam u innych, poszukałam tutków i zrobiłam, bo mi właśnie te poziome wzorki bardzo podobają. Tylko za każdym razem inne wychodzą, nie wiem jak można to zrobić bardziej podobnie ale w sumie taki urok marble
hehe pamiętam jak pisałyśmy o tych różnych sposobach naklejkowych, szkoda, że już zapomniałam co i jak ale jak Ty przećwiczysz to ja potem zgapię


szczerze to w takiej perspektywie ja nie umiem ocenić kształtu.

fajnie to wyszło, bo niektóre marbe niezbyt mi się podobają, właśnie przez dobór kolorów, u Ciebie świetnie to się wpasowało
taki urok tej metody, ze każdy paznokieć wygląda inaczej. ja jeszcze water marble nie próbowałam, ale.. może kieeedyś
ja czasami na insta podglądam, jak dziewczyny robią naklejki stempelkowe i całkiem sprawnie im to idzie.. znając życie u mnie to tak łatwo nie pójdzie tam też znalazłam patent z naklejkami water marble i to fajna metoda, można uniknąć dzięki niej długiego czyszczenia skórek

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
bling super, ale kolorystycznie coś mi nie pasuje...

w buteleczce ten lakier wydawał się jakiś taki bardziej różowy/czerwony ale czytałam gdzieś, że ten brokat ma półtransparentną bazę w różowym kolorze, może to dlatego
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 16:22   #4985
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
Kolejna aktualizacja moich "ogryzków", przy okazji powiedzcie, ale szczerze co sądzicie o kształcie i czy da się coś więcej "wycisnąć" z tych paznokci odnośnie kształtu czy nie bardzo i trzeba zaczekać aż więcej urosną:
pokaż zdjęcie paznokci z innej perspektywy, od przodu, bo tutaj nie widać w ogóle kształtu

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
niedawno jak patrzyłam to było ponad 200
coś się rozpędziłyśmy
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 16:22   #4986
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
fajnie to wyszło, bo niektóre marbe niezbyt mi się podobają, właśnie przez dobór kolorów, u Ciebie świetnie to się wpasowało
taki urok tej metody, ze każdy paznokieć wygląda inaczej. ja jeszcze water marble nie próbowałam, ale.. może kieeedyś
ja czasami na insta podglądam, jak dziewczyny robią naklejki stempelkowe i całkiem sprawnie im to idzie.. znając życie u mnie to tak łatwo nie pójdzie tam też znalazłam patent z naklejkami water marble i to fajna metoda, można uniknąć dzięki niej długiego czyszczenia skórek
Racja, czasem kolory nietrafione są, ale tak to bywa, czasem wizja jest super a potem klapa ja bym np z tych moich trzech zieleniaków nie zrobiła skittlesów czy innych większych zdobień, bo nie do końca pasują, ale w takim drobnym marble wyszło na plus, myślałam, że będzie gorzej
spróbuj a Ty robiłaś splatter? bo coś mi się kojarzy, ale nie wiem czy nie pomyliłam z distressed, bo te robiłaś na pewno
no właśnie... tych stemplowych naklejek tyle i myślałam, że te marble też pójdą tak hop siup, a różnie bywa. Może stemplowe cieńsze? bo w marble zależy ile się kropli da, w końcu powierzchnia wody jest ograniczona i może być za grubo. Gęstość lakierów też pewnie swoje robi.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 16:24   #4987
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Cudne połączenie

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
jeden domowy pieczony i jeden kupny, który miał być tofii, a okazał się pusty bez kitu, pierwszy raz mi się trafiło chociaż tyle, że był naprawdę smaczny, bo bym się wkurzyła


mrrr przez Ciebie go chcę, kup mi
Oszukali Cię !

Dziękuje nie wiem kiedy będę koło natury,ale jak byś chciała
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
bling super, ale kolorystycznie coś mi nie pasuje...
Dziękuje i rozumiem.
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
łaaa, jaki bling


w buteleczce ten lakier wydawał się jakiś taki bardziej różowy/czerwony ale czytałam gdzieś, że ten brokat ma półtransparentną bazę w różowym kolorze, może to dlatego


Bo tak jest ale trudno nie kosztował nie wiadomo ile a i tak jest fajny Pewnie niedługo pójdzie w ruch niebieski
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-12, 16:31   #4988
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
coś się rozpędziłyśmy

ktoś nam dał na rozpęd


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Racja, czasem kolory nietrafione są, ale tak to bywa, czasem wizja jest super a potem klapa ja bym np z tych moich trzech zieleniaków nie zrobiła skittlesów czy innych większych zdobień, bo nie do końca pasują, ale w takim drobnym marble wyszło na plus, myślałam, że będzie gorzej
spróbuj a Ty robiłaś splatter? bo coś mi się kojarzy, ale nie wiem czy nie pomyliłam z distressed, bo te robiłaś na pewno
no właśnie... tych stemplowych naklejek tyle i myślałam, że te marble też pójdą tak hop siup, a różnie bywa. Może stemplowe cieńsze? bo w marble zależy ile się kropli da, w końcu powierzchnia wody jest ograniczona i może być za grubo. Gęstość lakierów też pewnie swoje robi.

oj myślę, że jakbyś zrobiła skittlesy z połączenia tych pasteli z UNT to by wyglądało fajnie, np.
Jealousy, Cali Dreams i do tego jakiś słodki, delikatny róż, żółty i liliowy myślę, że wyszło by zacnie i jedną z zieleni byś przemyciła
próbowałam kiedyś splatter robić, neonami z ChG, ale wybitnie mi nie szło.. ja wiem, że to taka metoda, przy której jest dużo brudzenia, ale te plamy nie wychodziły takie, jakie chciałam i się tylko wkurzyłam i wszystko zmyłam a distressed robiłam, bardzo mi się podobało i kiedyś na pewno powtórzę z innymi kolorami
wydaje mi się, że stemplowe są cieńsze, w końcu odbijasz wzorek, kolorujesz (niekoniecznie lakierem, bo można użyć farbek), nakładasz warstwę bezbarwnego lakieru/topu i przenosisz na paznokieć a przy marble może być tak jak mówisz, z resztą sama w notce pisałaś, że łatwo zniszczyć te naklejki, jeśli się nie wyczuje momentu, w którym jest już odpowiednio podeschnięta

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;50216523]Bo tak jest ale trudno nie kosztował nie wiadomo ile a i tak jest fajny Pewnie niedługo pójdzie w ruch niebieski [/QUOTE]


no ja nie mówię, że nie jest fajny, tylko miałam troszeczkę inne wyobrażenia co do niego czekam aż niebieściaka pokażesz, bo to on głównie mnie kusi
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 16:43   #4989
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;50216523]

Oszukali Cię !

Dziękuje nie wiem kiedy będę koło natury,ale jak byś chciała
[/QUOTE]

no!

hehe to żarcik był mam Naturę stety niestety

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
oj myślę, że jakbyś zrobiła skittlesy z połączenia tych pasteli z UNT to by wyglądało fajnie, np.
Jealousy, Cali Dreams i do tego jakiś słodki, delikatny róż, żółty i liliowy myślę, że wyszło by zacnie i jedną z zieleni byś przemyciła
próbowałam kiedyś splatter robić, neonami z ChG, ale wybitnie mi nie szło.. ja wiem, że to taka metoda, przy której jest dużo brudzenia, ale te plamy nie wychodziły takie, jakie chciałam i się tylko wkurzyłam i wszystko zmyłam a distressed robiłam, bardzo mi się podobało i kiedyś na pewno powtórzę z innymi kolorami
wydaje mi się, że stemplowe są cieńsze, w końcu odbijasz wzorek, kolorujesz (niekoniecznie lakierem, bo można użyć farbek), nakładasz warstwę bezbarwnego lakieru/topu i przenosisz na paznokieć a przy marble może być tak jak mówisz, z resztą sama w notce pisałaś, że łatwo zniszczyć te naklejki, jeśli się nie wyczuje momentu, w którym jest już odpowiednio podeschnięta
a wiesz, że mam z tych UNT żółty, różowy i liliowy ale na nie inne plany mam no w takim połączeniu te zielenie by było może spoko, ale własnie Cali Dreams trochę mi się gryzie z Jealousy, bo jeden cieply i żywy, a drugi chłodniejszy i spokojniejszy.
A no coś mi świtalo właśnie. Plamy w splatter też chyba zależą od gęstości lakierów, niektóre faktycznie nie wychodzą jak powinny. Do tego jeszcze odległość. Ale zmierzam do tego, że czyszczenie w obu metodach podobne, także jak przeżyłaś tamto to wiesz czego po marble się spodziewać
Może być tak jak myślimy
No ja jedną prawie popsułam przy próbie pocięcia (mogłam od razu na paznokieć, ale wtedy się więcej marnuje), była najmniej wyschnięta, ale też najcieńsza, za to się najłatwiej przykleiła.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 16:51   #4990
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a wiesz, że mam z tych UNT żółty, różowy i liliowy ale na nie inne plany mam no w takim połączeniu te zielenie by było może spoko, ale własnie Cali Dreams trochę mi się gryzie z Jealousy, bo jeden cieply i żywy, a drugi chłodniejszy i spokojniejszy.
A no coś mi świtalo właśnie. Plamy w splatter też chyba zależą od gęstości lakierów, niektóre faktycznie nie wychodzą jak powinny. Do tego jeszcze odległość. Ale zmierzam do tego, że czyszczenie w obu metodach podobne, także jak przeżyłaś tamto to wiesz czego po marble się spodziewać
Może być tak jak myślimy
No ja jedną prawie popsułam przy próbie pocięcia (mogłam od razu na paznokieć, ale wtedy się więcej marnuje), była najmniej wyschnięta, ale też najcieńsza, za to się najłatwiej przykleiła.

tak mi się kojarzyło, że je masz jestem ciekawa co z nich wykombinujesz, na pewno będzie cudnie no to ewentualnie podmienic Jealousy na coś innego
to fakt, chyba lepiej do tego typu mani sprawdzą się rzadsze lakiery, neony zazwyczaj są gęste i ciężko je wydmuchać, nie dają pożądanego efektu.. może kiedyś jeszcze spróbuję ze splatter, ale z innymi lakierami
kurcze, na tych tutkach wszystko wygląda tak prosto zawsze
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 17:15   #4991
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
tak mi się kojarzyło, że je masz jestem ciekawa co z nich wykombinujesz, na pewno będzie cudnie no to ewentualnie podmienic Jealousy na coś innego
to fakt, chyba lepiej do tego typu mani sprawdzą się rzadsze lakiery, neony zazwyczaj są gęste i ciężko je wydmuchać, nie dają pożądanego efektu.. może kiedyś jeszcze spróbuję ze splatter, ale z innymi lakierami
kurcze, na tych tutkach wszystko wygląda tak prosto zawsze
plan mam zacny, ale zobaczymy co wyjdzie
neony zależy jakie też, bo np te chinkowe niektóre to takie pastelowe kredowe, faktycznie mogą się nie nadawać...
taa, łatwo, prosto, szybko a Ty się potem męcz haha
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-12, 17:18   #4992
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
plan mam zacny, ale zobaczymy co wyjdzie
neony zależy jakie też, bo np te chinkowe niektóre to takie pastelowe kredowe, faktycznie mogą się nie nadawać...
taa, łatwo, prosto, szybko a Ty się potem męcz haha

już się nie mogę doczekać
używałam wtedy Highlighta, Sun of a peach i Smoka niezbyt dobrze się z nimi współpracowało
dokładnie
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 18:08   #4993
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no ja nie mówię, że nie jest fajny, tylko miałam troszeczkę inne wyobrażenia co do niego czekam aż niebieściaka pokażesz, bo to on głównie mnie kusi
No wiem wiem powiem Ci że ja też sobie wyobrażałam trochę inaczej

Niebieski też będzie na bazie więc odczucia mogą być też inne.
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
hehe to żarcik był mam Naturę stety niestety
Heh
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 18:10   #4994
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;50218086]No wiem wiem powiem Ci że ja też sobie wyobrażałam trochę inaczej

Niebieski też będzie na bazie więc odczucia mogą być też inne.[/QUOTE]


czyli nie jestem sama

z tego co widziałam na zdjęciach to na bazie ładnie Confetti wygląda i na pewno go chcę rozmyślam tylko jeszcze nad tym Fireworks i nie wiem



btw. odkryłam dwie nowe emotki
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 18:15   #4995
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
z tego co widziałam na zdjęciach to na bazie ładnie Confetti wygląda i na pewno go chcę rozmyślam tylko jeszcze nad tym Fireworks i nie wiem



btw. odkryłam dwie nowe emotki
Mogę Ci jutro zrobić fotkę Confetti wygląda na Rimmel Midnight Rendezvous

Widziałam je
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 18:23   #4996
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;50218209]Mogę Ci jutro zrobić fotkę Confetti wygląda na Rimmel Midnight Rendezvous

Widziałam je [/QUOTE]


oo, chętnie bym zerknęła, jak się prezentuje to połączenie

brakuje jeszcze tańczących emot
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 18:23   #4997
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
manitajm
CUDOWNE
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Sralentynkowe mani mam
Ładne połączenie, te różyczki cudowne
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;50212738]Mani mam totalny bling ! Wkurza mnie to że wizaż psuje jakoś zdjęć w załączniku
[/QUOTE]
A trzymałam go w rękach, śliczny
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 18:35   #4998
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Bry

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Sralentynkowe mani mam
Cuuudne srelentynki

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Miałam podobne odczucie, ale płytka jest baaaardzo wąska, więc ciężko by było cokolwiek inaczej zrobić.
Myślę, że zdobienie je dodatkowo zwęża.
Ogólnie jednak odbiór jest bardzo pozytywny- starannie wykonane, ładnie wyrównany konsekwentny kształt, i piękne skórki.

Ano... Wyszło mi pysznie, nieskromnie się przyznam.
Jak byś chciała wiedzieć jak, to daj znać
Zgadzam się w 100% Może to moje skrzywienie bo jak patrzę na Twoje, Mgiełci czy Yen - ostrzejsze to taki kształt jednak mi bardziej leży
Podrzuć w wolnej chwili na pw


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;50208592]
Hej!

Bardzo ładne pazurki,czysto,elegancko
Tylko dla mnie ciut za ostre

Super wyszło !!! [/QUOTE]
Uff bo już myślałam, że się czepiam

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
u mnie tak płytka na kciuku falowała, jak za mocno skórki odsuwałam jak się ograniczyłam to przestała
Pjonasia- dalej mi kciuki falują ale to mea culpa

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
cieszę się bardzo na żywo te wzorki są jeszcze wyraźniejsze, takie "czyste", ale aparat zjada trochę zieleni.
Nom na takie też mam chęć ale nie mam praktycznie takich do kolorowania :/
Nie wiem jak to się stało, że mi zniknęło Twoje cudowne mani Pięknie, idealne kolorki Też się zabieram do zrobienia ale mi tak pięknie jak Tobie na 100% nie wyjdzie

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;50209482]A u mnie coś nie chcą przyrastać :/

Dobra a teraz przyznajcie się ile już dziś pączków zjadłyście [/QUOTE]
Mi te nie :/
Ani jednego Od wszystkiego mnie odrzuca- plan nabrania ciałka poszedł w pisedu

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Fajne sa u Pawłowicza na Chmielnej.
Tam zjadłam najlepszego ever. Z kapustą i grzybami
Mamy takie miejsce gdzie sprzedają jeszcze ciepłe, są wielkości połowy bochenka chleba. Trzeba stać po nie w kolejce i godzinę czasem Ale są tak pyszne, że warto

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;50212738]Mani mam totalny bling ! Wkurza mnie to że wizaż psuje jakoś zdjęć w załączniku [/QUOTE]
Jak galaktyka na 2 fotce, cudny jest , chyba będę musiała go kupić

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
Kolejna aktualizacja moich "ogryzków", przy okazji powiedzcie, ale szczerze co sądzicie o kształcie i czy da się coś więcej "wycisnąć" z tych paznokci odnośnie kształtu czy nie bardzo i trzeba zaczekać aż więcej urosną:
Bardzo mało widać

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no właśnie... tych stemplowych naklejek tyle i myślałam, że te marble też pójdą tak hop siup, a różnie bywa. Może stemplowe cieńsze? bo w marble zależy ile się kropli da, w końcu powierzchnia wody jest ograniczona i może być za grubo. Gęstość lakierów też pewnie swoje robi.
Kiedyś próbowałam i nie wyszło, lakiery były mało napigmentowane i dufa
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 19:46   #4999
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
btw. odkryłam dwie nowe emotki
rozpędzili się ostatnio z tymi emotami
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-12, 20:01   #5000
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
oo, chętnie bym zerknęła, jak się prezentuje to połączenie

brakuje jeszcze tańczących emot
Spoko

Skaczący penis już jest
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Ani jednego Od wszystkiego mnie odrzuca- plan nabrania ciałka poszedł w pisedu



Jak galaktyka na 2 fotce, cudny jest , chyba będę musiała go kupić
Bidula


Dziękuje
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 20:08   #5001
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Wiem, że tragizm 😪
Ale obiecałam skórki, kształt, wszystko woła o pomstę do nieba!
A ja naprawdę nie mam czasu ledwie znajduje 5 minut żeby zmyć i pomalować od nowa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg uploadfromtaptalk1423768057814.jpg (105,4 KB, 47 załadowań)
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 20:40   #5002
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

KLIK - zapraszam do nowej części
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-12 20:40:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:50.