Proszę o radę... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-26, 11:23   #1
Mediane
Raczkowanie
 
Avatar Mediane
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Górny Sląsk
Wiadomości: 305
Question

Nanobase...Proszę o radę:)


Witam Was

Mam problem i postanowilam zwrocic sie do Was z prosba o rade... Chodzi o to, ze jestem w trakcie kuracji dermatologicznej. Oprocz masy lekow wewnetrznych, pani doktor przepisala mi taka oto kuracje zewnetrzna:

mycie twarzy Cetaphilem i woda z Azulanem (rano i wieczorem); po porannym myciu krem Sebium AKN Biodermy + krem tonujący Excipial; po poludniu tonik robiony w aptece + Aknemycin na dwie godziny; po wieczornym myciu papka sciagajaca robiona (2 noce) i Differin (trzecia noc, na zmiane oczywiscie z papka).

Wszystko to pieknie mi pomoglo i naprawde zlego slowa nie moge powiedziec - moja twarz przed kuracja a teraz to noc i dzien Kuracja trwa juz 9 dni.
Pewnie domyslacie sie w czym problem... otoz na poczatku wszystko bylo pieknie, ale ostatnio mam strasznie przesuszona skore... Zadzwonilam do pani doktor wczesniej, kiedy przesuszona byla tylko okolica oczu i brody i ta kazala mi smarowac to kremem nawilzajacym (oczywiste w sumie).

Ale teraz mam przesuszona cala twarz - wiem, ze to nic dziwnego przy takich lekach. Zatem moje pytanie brzmi:
Czy moge stosowac Nanobase,zeby nawilzyc skore? Wczesniej nieraz mnie ratowal i wiem,ze dobrze na mnie dziala. No i nie trzeba go czesto stosowac, co jest dla mnie wazne, bo w trakcie tej kuracji nie bardzo mam kiedy nakladac na twarz cos "nie z kuracji"... Wydaje mi sie,ze nie moze on zaszkodzic... Ale byc moze zadaniem tej kuracji jest zluszczyc skore??? Ale mam chodzic taka "sucha:? Nie chce nijak sobie zaszkodzic - po pierwsze, bardzo mi ta kuracja pomaga, po drugie, wydalam na nia sporo kasy i nie chce zrobic nic, co mogloby oslabic jej dzialanie... Czy Nanobase moze jakos np. zahamowac dzialanie tych lekow ? Bo juz sama nie wiem...

Dodam, ze w polowie grudnia mam miec zluszczany naskorek u dermatologa, wiec moze ta kuracja to jakies przygotowanie i musi sie zluszczac?

Co o tym myslicie? Prosze o wszelkie rady, bo bardzo to dla mnie wazne... Moze ktoras z Was (lub ktorys) miala (mial) podobne doswiadczenia??

Edytowane przez Mediane
Czas edycji: 2005-11-26 o 11:40 Powód: literowka
Mediane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-04, 09:08   #2
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Dot.: Proszę o radę...

Ja Ci niestety nie doradzę, ale mam pytanie: czyżby dr Pruszyńska? Pytam, bo parę dni temu dostałam prawie identyczną kurację W związku z tym dołączam się do pytania, bo być może mnie także wysuszy.

__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-04, 09:31   #3
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Proszę o radę...

Podczas kuracji dermatologicznych bardzo ważną sprawą jest nawilżanie, nawilżanie i jeszcze raz nawilżanie!!!! Kiedyś podczas takiej kuracji dermatolog poradzil mi robienie co dwa dni maseczki nawilżającej. Jednak i to nic nie pomogło na moją przesuszoną skóre. Z pomocą przyszedł mi krem Avene Clean AC [nie wiem jak to się pisze ale czyta sie --> klinak] Wtedy, na te suche placki na policzkach, krem rewelacja. Teraz jestem fanką physiogelu, ktory też jest moim faworytem. Pozdrawiam.
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-04, 13:28   #4
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Proszę o radę...

Ja uzywalam i wciaz uzywam Nanobase,nie spowoduje iz leki przestana dzialac.Teraz nie uzywam zadnych lekow oprocz Brevoksylu,ale wczesniej uzywalam go wraz z antybiotykiem a nawet nakladalam Nanobase na Zineryt i wszystko bylo ok,nawet lepiej,bo niedosc,ze skora mi sie ladnie wyleczyla to byla rowniez dobrze nawilzona.Musisz sprobowac sama,ale Nanobase ma prosty sklad i na pewno bedzie wszystko dobrze
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:08.