Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-31, 15:53   #4051
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Zimtstange Pokaż wiadomość
Przetestowałam maskę Rahua omega 9.Wczoraj na noc nałożyłam na włosy olej, dzisiaj rano zmyłam go szamponem Rahua i nałożyłam maskę. Trzymałam ją dużo dłużej niż jest napisane na opakowaniu, bo aż ponad godzinę. Po umyciu i wysuszeniu włosy są cudowne takie delikatne, miękkie, gładkie... Od razu czuć, że bardziej nawilżone Powtórzę zabieg jeszcze raz za kilka dni i jeśli dalej efekt będzie mi się tak podobał, to chyba zostaje zbieranie pieniędzy na pełnowartościowy produkt

Podoba mi się też krem ultranawilżający Lush Botanicals, ale będę mogła powiedzieć coś więcej dopiero za kilka dni.

Gdzie kupowalas probki Rahua ?
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-31, 15:57   #4052
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dziękuję
ja z kolei zakochałam się w odżywczym na noc
Jak wyjdę z zapasów to się skuszę
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-31, 16:41   #4053
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;63641216]Jak wyjdę z zapasów to się skuszę [/QUOTE]

to stwierdzenie "jak wyjdę z zapasów" to takie zaklinanie rzeczywistości, prawda?
i tak wiemy, że nie wyjdziemy, ale nadzieję trzeba mieć!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-31, 16:52   #4054
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
to stwierdzenie "jak wyjdę z zapasów" to takie zaklinanie rzeczywistości, prawda?
i tak wiemy, że nie wyjdziemy, ale nadzieję trzeba mieć!
, ale właśnie odkryłam, że nie mam zapasowego płynu do higieny intymnej, więc jest chyba jakieś światełko w tunelu
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-31, 17:50   #4055
Zimtstange
Raczkowanie
 
Avatar Zimtstange
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 131
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Gdzie kupowalas probki Rahua ?
na Estyl mają taki zestaw za 49zł
Zimtstange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-31, 19:02   #4056
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Zimtstange Pokaż wiadomość
na Estyl mają taki zestaw za 49zł
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-31, 21:10   #4057
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;63642536], ale właśnie odkryłam, że nie mam zapasowego płynu do higieny intymnej, więc jest chyba jakieś światełko w tunelu [/QUOTE]

jak to mówią jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale fakt - światełko jest
mam na lodówce magnes z kotem i napis: tyle ptaków, tak mało czasu całkiem do nas pasuje
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-31, 21:48   #4058
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Mleczko i płyn micelarny to w moim odczuciu nie jest dobre oczyszczanie jeśli nosisz makijaż. Próbowałaś kiedyś podwójnego oczyszczania bazą olejową, żelem, szczoteczką? Ja dopiero po takim oczyszczaniu przecieram twarz micelem, następnie tonikiem.
Nie próbowałam takiego połączenia, nie przepadam ani za olejami na twarzy, ani za żelami do twarzy. Ja mimo, iż mam cerę mieszaną, to skóra jest delikatna i moja nie lubi się z żelami, bo po każdym, którego próbowałam miałam ściągniętą i przesuszoną skórę. Nawet żel z Biolaven nie zniwelował tego efektu. Bardziej niż żele lubię pianki do mycia twarzy, są dla mnie mniej agresywne (oczywiście zależy też od składu). Mimo wszystko ostatecznie wybieram mleczka do demakijażu, bo są najłagodniejsze
Do szczoteczki trochę boję się podejść. Wiem, że wielu osobom służy i sama zastanawiałam się nad zakupem Luny, ale jej cena na razie mnie odstrasza

Z tego, co się domyślam najpierw nakładasz olejek, który zmywasz szmatką muślinową. Następnie żel, który rozcierasz szczoteczką, potem płyn micelarny i tonik. Możesz wypisać, jakich produktów używasz ?
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-31, 21:56   #4059
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

jak to mówią jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale fakt - światełko jest
mam na lodówce magnes z kotem i napis: tyle ptaków, tak mało czasu całkiem do nas pasuje
Pasuje jak ulał- lepiej bym tego nie ujęła

Kornelia, a próbowałaś tego typu środków https://witalnie.com.pl/pigwa-plyn-d...rzy-150ml.html- wyglądem przypomina mleczko, słabo się pieni jak na żel i jest delikatny, ale dobrze doczyszcza. Szmatka muślinowa lub z mikrofazy oczywiście zwiększy jeszcze skuteczność.

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2016-07-31 o 22:10
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-31, 22:40   #4060
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Nie próbowałam takiego połączenia, nie przepadam ani za olejami na twarzy, ani za żelami do twarzy. Ja mimo, iż mam cerę mieszaną, to skóra jest delikatna i moja nie lubi się z żelami, bo po każdym, którego próbowałam miałam ściągniętą i przesuszoną skórę. Nawet żel z Biolaven nie zniwelował tego efektu. Bardziej niż żele lubię pianki do mycia twarzy, są dla mnie mniej agresywne (oczywiście zależy też od składu). Mimo wszystko ostatecznie wybieram mleczka do demakijażu, bo są najłagodniejsze
Do szczoteczki trochę boję się podejść. Wiem, że wielu osobom służy i sama zastanawiałam się nad zakupem Luny, ale jej cena na razie mnie odstrasza

Z tego, co się domyślam najpierw nakładasz olejek, który zmywasz szmatką muślinową. Następnie żel, który rozcierasz szczoteczką, potem płyn micelarny i tonik. Możesz wypisać, jakich produktów używasz ?
Wiem, że nie mnie bezpośrednio pytałaś, ale wtrące, bo 3 miesiące temu też miałam takie podejście, że jak to olej na twarzy Polecam olejki myjące, takie z emulgatorami, które dobrze zmywa się wodą. Kończę teraz olejek z Biochemii Urody, w zapasie mam Clochee. Po zmyciu makijażu olejkiem, myję twarz drugi raz - pianką Norel lub żelem z glinką Luvos. Są bardzo delikatne, świetne. Gdy na dworze jest ciepło, rano drugie mycie jest pudrem myjącym z Make me Bio, na pewno kupię kolejne opakowanie Potem tonik i krem. Minęły 3 miesiące, a cera zmieniła się bardzo na leosze.
Dla mnie Luna jest za droga, kupiłam z Dermo Future i jestem zadowolona
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 07:53   #4061
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Nie próbowałam takiego połączenia, nie przepadam ani za olejami na twarzy, ani za żelami do twarzy. Ja mimo, iż mam cerę mieszaną, to skóra jest delikatna i moja nie lubi się z żelami, bo po każdym, którego próbowałam miałam ściągniętą i przesuszoną skórę. Nawet żel z Biolaven nie zniwelował tego efektu. Bardziej niż żele lubię pianki do mycia twarzy, są dla mnie mniej agresywne (oczywiście zależy też od składu). Mimo wszystko ostatecznie wybieram mleczka do demakijażu, bo są najłagodniejsze
Do szczoteczki trochę boję się podejść. Wiem, że wielu osobom służy i sama zastanawiałam się nad zakupem Luny, ale jej cena na razie mnie odstrasza

Z tego, co się domyślam najpierw nakładasz olejek, który zmywasz szmatką muślinową. Następnie żel, który rozcierasz szczoteczką, potem płyn micelarny i tonik. Możesz wypisać, jakich produktów używasz ?

Balsam myjący robię wg przepisu Czarszki klik Nakładam go na suchą twarz. Dokładnie rozmasowuję żeby rozbić makijaż i wszystkie zanieczyszczenia. Zmywam to żelem Effaclar. Twarz, oczy. Potem przeciekam twarz micelem i tonikiem. Nie używam do tego ani szmatki ani szczoteczki. Foreo używam głównie rano. Moja skóra jest bardzo wrażliwa na zdzieranie mechaniczne. Do kwasów i mocnego oczyszczania jest przyzwyczajona. Mnie Effaclar nie wysusza Nie czuję żadnego ściągnięcia. A ma odpowiednio niskie pH. Nie daję skórze wyschnąć. Od razu po mokrych produktach nakładam pielęgnację. To poprawia ich wchłanianie.


Mleczka są być może łagodne (pewnie zależy też od składu, bo może być nafaszerowanie ciężką chemia ), ale nie oczyszczają dobrze twarzy. A resztki mleczka w połączeniu z resztkami makijażu i zanieczyszczeń blokują pory i są pożywką dla bakterii.

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Wiem, że nie mnie bezpośrednio pytałaś, ale wtrące, bo 3 miesiące temu też miałam takie podejście, że jak to olej na twarzy Polecam olejki myjące, takie z emulgatorami, które dobrze zmywa się wodą. Kończę teraz olejek z Biochemii Urody, w zapasie mam Clochee. Po zmyciu makijażu olejkiem, myję twarz drugi raz - pianką Norel lub żelem z glinką Luvos. Są bardzo delikatne, świetne. Gdy na dworze jest ciepło, rano drugie mycie jest pudrem myjącym z Make me Bio, na pewno kupię kolejne opakowanie Potem tonik i krem. Minęły 3 miesiące, a cera zmieniła się bardzo na leosze.
Dla mnie Luna jest za droga, kupiłam z Dermo Future i jestem zadowolona

Jak wydajny jest ten puder?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-01, 09:02   #4062
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Beeets, chodzi o NuSkin i Sukin
a już myślałam, że o Sukin i Suki http://sukiskincare.com/;)
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 11:45   #4063
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
kakulinka - tez cie kojarze
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
kakulinka, miło cię znów widzieć
Jak fajnie!

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Dokładnie ! Ile może zdziałać woda z octem w butelce w spray-u . Najważniejsze to sprzątać na bieżąco. A płytki to faktycznie dłużej błyszczą po occie . Do mycia podłogi też używam mydło w płynie, może nie jakieś super, naturalne, ale daję radę i nie ma tego smrodu chemii w całym domu.
Ja octem mogę sprzątać tylko pod nieobecność mojego chłopa, bo " sie dusi tym smrodem" Mycie podłogi mydłem całkiem dobry pomysł. Ja w jakimś programie w stylu "pokażemy ci jak wysprzątać twoje mieszkanie" usłyszałam że śmiało można sprzątać mydłem i mam teraz taki nawyk żeby codziennie rano myjąc zęby umyć mydłem umywalkę. Łatwiej potem domyć ją podczas porządków, niesyty mydło średnio działa na kamień i ostra chemia idzie w ruch

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Będę musiała rozgryźć temat
Póki co na cito szukam szamponu do swędzącego skalpu - bez łupieżu i to takiego który nie obciąży moich grubych włosów
Na Cito to polecam Momme żel do mycia dla dzieci. Mój jedyny ratunek przy swedzeniu. A włosy bardzo ładne po nim

Ostatnio miałam okazje przetestować kilka kremów mojej szwagierki z Clareny. Niestety nie znalazłam nigdzie składów. Czytając www wynika że nie stosują w kosmykach parafiny, parabenów, sylikonów i PEG. Maja linie Eco. Macie jakieś doświadczenia z tymi kosmetykami? Warto? Podoba mi się że to Polska marka, ale kota w worku nie kupie

Edytowane przez 2016100512001
Czas edycji: 2016-08-01 o 11:46
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 11:51   #4064
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Ja octem mogę sprzątać tylko pod nieobecność mojego chłopa, bo " sie dusi tym smrodem" Mycie podłogi mydłem całkiem dobry pomysł. Ja w jakimś programie w stylu "pokarzemy ci jak wysprzątać twoje mieszkanie" usłyszałam że śmiało można sprzątać mydłem i mam teraz taki nawyk żeby codziennie rano myjąc zęby umyć mydłem umywalkę. Łatwiej potem domyć ją podczas porządków, niesyty mydło średnio działa na kamień i ostra chemia idzie w ruch
i rzeczywiście ocet dobrze domywa sanitariaty ?
Sama też nie przepadam za zapachem octu i dlatego zastanawiam się, czy warto


Cytat:
Na Cito to polecam Momme żel do mycia dla dzieci. Mój jedyny ratunek przy swedzeniu. A włosy bardzo ładne po nim
Dzięki. Zaraz sprawdzę sobie skład, bo coś mi się wydaje, że głównym winowajcą jest cocomidopropyl betaine Póki co kupiłam szampon Lavery do włosów farbowanych i powoli jest lepiej Zresztą sam szampon też jest super, świetnie domywa, a włosy po wysuszeniu są lekkie, miękkie, sypkie i ładnie się układają
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 12:05   #4065
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

To niestety jest w składzie ocomidopropyl betaine.
Lavera też super działa Stosuje Basis Sensitive - To dwa moje ulubione szampony!
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 12:21   #4066
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
a już myślałam, że o Sukin i Suki http://sukiskincare.com/;)
No to mamy trójcę

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Ostatnio miałam okazje przetestować kilka kremów mojej szwagierki z Clareny. Niestety nie znalazłam nigdzie składów. Czytając www wynika że nie stosują w kosmykach parafiny, parabenów, sylikonów i PEG. Maja linie Eco. Macie jakieś doświadczenia z tymi kosmetykami? Warto? Podoba mi się że to Polska marka, ale kota w worku nie kupie
Czy na pewno chodzi o markę Clarena? Żartujesz Składy mają tragiczne, podkreślam, są koszmarne, uczulają mnie ich kosmetyki. Odradzam, to najgorszy chemiczny syf, jaki można sobie wyobrazić. Być może mają jakąś eko linię, ale nic poza tym.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 12:54   #4067
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
To niestety jest w składzie ocomidopropyl betaine.
Lavera też super działa Stosuje Basis Sensitive - To dwa moje ulubione szampony!
A jak szampon Basis Sensitive domywa włosy ? i czy je obciąża ?

edit: zerknij jeszcze wyżej na mój poprzedni post do Ciebie ^
__________________



Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2016-08-01 o 13:29
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 13:28   #4068
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Jak wydajny jest ten puder?
Po miesiącu używania raz dziennie ubyła mi 1/3 słoiczka.
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 13:33   #4069
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Po miesiącu używania raz dziennie ubyła mi 1/3 słoiczka.


W mojej ocenie dość wydajny.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-01, 16:03   #4070
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Zimtstange Pokaż wiadomość
Przetestowałam maskę Rahua omega 9.Wczoraj na noc nałożyłam na włosy olej, dzisiaj rano zmyłam go szamponem Rahua i nałożyłam maskę. Trzymałam ją dużo dłużej niż jest napisane na opakowaniu, bo aż ponad godzinę. Po umyciu i wysuszeniu włosy są cudowne takie delikatne, miękkie, gładkie... Od razu czuć, że bardziej nawilżone Powtórzę zabieg jeszcze raz za kilka dni i jeśli dalej efekt będzie mi się tak podobał, to chyba zostaje zbieranie pieniędzy na pełnowartościowy produkt
Ja jestem i nie jestem zadowolona z Rahua. Maski nie mam, ale testowałam szampon, odżywkę i kurację. Szampon i odżywka średnie, za to kuracja zrobiła na mnie wrażenie.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 16:53   #4071
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

cześć,
potrzebuję pomocy! szukam 3 naturalnych kosmetyków
- zamiennika dla Lauresse radiant gold etheral
- pomadki z filtrem
- kremu z filtrem lub jakiejś konkretnej ochrony na twarz

możecie coś doradzić?

ps jestem pod wrażeniem, ile wątków już nastukałyście
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 16:55   #4072
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Mam kilka próbek z Rahua, ale jakoś szkoda mi je zużyć
Jak już jesteśmy przy drogich kosmetykach, uważacie że coś takiego http://www.sklep.warsztatpiekna.pl/p...szczajacy.html jest warte swojej ceny?

Zachęcająo piszecie o tych olejkach do twarzy. Polecicie coś jeszcze z olejków? ten mi wpadł w oko: http://www.zdrowekosmetyki.com.pl/in...oducts_id=4570

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2016-08-01 o 17:06
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 17:17   #4073
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
cześć,
potrzebuję pomocy! szukam 3 naturalnych kosmetyków
- zamiennika dla Lauresse radiant gold etheral
- pomadki z filtrem
- kremu z filtrem lub jakiejś konkretnej ochrony na twarz

możecie coś doradzić?

ps jestem pod wrażeniem, ile wątków już nastukałyście
Cześć Aguś
co do pierwszego.... lauressa nie da się zastąpić...
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 17:30   #4074
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Czy polecacie (a jeśli tak, to jakie produkty są godne uwagi) kosmetyki Lavera, Dr Hauschka i Weleda?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 17:38   #4075
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Anula cześć

jak to się nie da, musi się dać, skoro już ich nie ma. ostatnio nie używam podkładu, ale dziś stwierdziłam, że muszę czymś zakryć mój spalony nos, a Lauress tylko na dnie.
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 17:49   #4076
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Czy polecacie (a jeśli tak, to jakie produkty są godne uwagi) kosmetyki Lavera, Dr Hauschka i Weleda?
Ja nie odzowna fanka Hauschki i Weleda polecam wszystko jesli portfel pozwala. Weleda w wiekszosci przypadkow jest tansza od Hauschki, ale za to hauschka ma cudny ziolowy zapach, dla mnie SPA jakich malo .
Ostatnimi czasy zachwycam sie mleczkiem do demakijazu Weleda. Az nie wierze, ze chyba bardziej mi sie od Hauschki podoba, jedynie brakuje mi w nim pompki, ale jeszcze mnie to nie wkurzylo. jak wkurzy to przeleje do flaszki po Hauschce. Takze tonik mi sie podoba, moja cera znosi go chyba jeszcze lepiej , a jakie cuda robia te produtky z moimi porami. Nie zebym jakies kratery miala, ale po nich nie mam ich wogole i jeszcze inne rzeczy od Welda lubi, a ze cenowo korzystniej to coraz bardziej sie szala w strone Weleda przewaza.
Z lavera to uzywamy paste do zebow, ja mam krem tonujacy CC( dla mnie na zime, teraz mi za ciezki). Moze kiedy jeszcze co z werii neutral wyprobuje( najbardziej interesuje mnie pianka do mycia).
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 18:08   #4077
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
Anula cześć

jak to się nie da, musi się dać, skoro już ich nie ma. ostatnio nie używam podkładu, ale dziś stwierdziłam, że muszę czymś zakryć mój spalony nos, a Lauress tylko na dnie.
według mojej obecnej wiedzy zastąpić lauressa się nie da można próbować, ale będzie ciężko!
dziewczyny pisały o minerałach chrimaluxe, ale ja nie znam.
na szczęście mam zapasy lauressa nie wiem co będzie potem
może Susabeee coś podpowie, bo ma ten sam problem
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 18:25   #4078
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
według mojej obecnej wiedzy zastąpić lauressa się nie da można próbować, ale będzie ciężko!
dziewczyny pisały o minerałach chrimaluxe, ale ja nie znam.
na szczęście mam zapasy lauressa nie wiem co będzie potem
może Susabeee coś podpowie, bo ma ten sam problem
Coś w tym jest Używam Lauressa chyba od dwóch lat i ciągle jest połowa Jak dobrze, że jeszcze nie muszę niczego szukać, jak ja tego nie lubię...
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 18:33   #4079
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Coś w tym jest Używam Lauressa chyba od dwóch lat i ciągle jest połowa Jak dobrze, że jeszcze nie muszę niczego szukać, jak ja tego nie lubię...
szuka się długo najpierw firmy, potem koloru, formuły a jak już człowiek znajdzie ideał to przestają go robić!
jak tylko dostałam pożegnalnego maila od lauress kupiłam 3 podkłady, na jakieś 9 lat mam spokój.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 18:56   #4080
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Nic nie znalazłam, niestety... buuuu.....
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-12 16:12:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:28.