nowa kolekcja aldo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-03, 17:38   #1
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman

nowa kolekcja aldo


czy któraś z Was widziała już może nową kolekcję Aldo w sklepie, przeglądam właśnie ich ofertę na stronie i spodobały mi się te buciki:
http://www.aldoshoes.com/us/women/pu...7272-bobbit/91
czy widziałyście je może w sklepach, jeśli tak to za ile są i jak je oceniacie na żywo? swego czasu były bardzo podobne w topshopie ale w innych kolorach i też mi się podobały, niestety nie były dostępne w Polsce, a właśnie szukam jakiś fajnych botków na nowy sezon.
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 19:27   #2
la dra
Raczkowanie
 
Avatar la dra
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 333
Dot.: nowa kolekcja aldo

Cytat:
Napisane przez rinoa_woman Pokaż wiadomość
czy któraś z Was widziała już może nową kolekcję Aldo w sklepie, przeglądam właśnie ich ofertę na stronie i spodobały mi się te buciki:
http://www.aldoshoes.com/us/women/pu...7272-bobbit/91
czy widziałyście je może w sklepach, jeśli tak to za ile są i jak je oceniacie na żywo? swego czasu były bardzo podobne w topshopie ale w innych kolorach i też mi się podobały, niestety nie były dostępne w Polsce, a właśnie szukam jakiś fajnych botków na nowy sezon.
W gdańskim Aldo jeszcze nie widziałam, sama czaje się na jedne kozaki z ichniejszej kolekcji a co do Topshopu to osobiście boli mnie co drugi ciuch tam, którego posiadanie niestety nie jest mi dane o butach i torebkach nie wspominając

edit: mam nadzieję, że autorka wątku nie pogniewa się jak i ja dorzucę swoje trzy grosze... może ktoś widział te kozaki w Aldo?
__________________
*tu znajduje się mądry cytat podnoszący świat na duchu*







Edytowane przez la dra
Czas edycji: 2009-08-03 o 19:33
la dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 11:13   #3
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: nowa kolekcja aldo

Z doświadczenia wiem, że to, co jest prezentowane na ich amerykańskiej stronie nie zawsze dociera na nasz rynek w całości. Inna rzecz - na studniówkę upatrzyłam sobie buty na stronie własnie amerykańskiej, zjeżdziłam sklepy w 2 województwach niemalże, żeby je dostać, nie było tego modelu, więc wzięłam inne, a te upatrzone po roku(!) widziałam w sklepie, bo 'niedawno dojechały'. Szkoda,że nie ma polskiej strony z pełną ofertą.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 20:01   #4
la dra
Raczkowanie
 
Avatar la dra
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 333
Dot.: nowa kolekcja aldo

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;13575443]Z doświadczenia wiem, że to, co jest prezentowane na ich amerykańskiej stronie nie zawsze dociera na nasz rynek w całości. Inna rzecz - na studniówkę upatrzyłam sobie buty na stronie własnie amerykańskiej, zjeżdziłam sklepy w 2 województwach niemalże, żeby je dostać, nie było tego modelu, więc wzięłam inne, a te upatrzone po roku(!) widziałam w sklepie, bo 'niedawno dojechały'. Szkoda,że nie ma polskiej strony z pełną ofertą.[/QUOTE]

Ech... Niedawno dojechały...? nie brzmi to zbyt pocieszająco...
__________________
*tu znajduje się mądry cytat podnoszący świat na duchu*






la dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 22:14   #5
9kini0
Rozeznanie
 
Avatar 9kini0
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 974
Dot.: nowa kolekcja aldo

rinoa_woman, podoba mi się fason tych bucików ale kolorystyka i te paseczki... ech, nie czułabym się w nich dobrze. Już lepiej jakby były całe czarne.
Ja osobiście nie kupuję w aldo, moim zdaniem mają nieproporcjonalne ceny do rzeczywistej wartości buta. Taki przykład; Japonki na przecenie w aldo: 135zł nie skórzane, w venzii bardzo podobne skórzane: 99zł.
__________________

"jesteś własnością tego, co posiadasz" FC


9kini0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 08:50   #6
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: nowa kolekcja aldo

Fakt, ceny w Aldo są zabójcze, ale buciki piekne i nawet te wysokie są wygodne Z niecierpliwością czekam na nową kolekcję
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:10.