Kiedy odstawić krem ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-17, 21:16   #1
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa

Kiedy odstawić krem ?


Chciałabym wiedzieć, kiedy odstawić krem
Brzmi, głupio, ale już tłumacze.

Mam cerę naczyniowo-trądzikową i w czasie zimy bardziej się skupiam w dbaniu o naczynka.
Wczoraj dostałam kilka podwójnych próbek kremu EucerinAnti-Redness
-neutralising day fluid
-calimng night cream.
Fluid na dzień jest ok, ale mam problem z kremem na noc.
Po nałożeniu strasznie mnie policzki pieką (krem nakładam na cała twarz), ale po kilku minutach przestają i policzki są jakby cieplejsze?. Żadnej reakcji na skórze oprócz tego nie widzę, 0 zaczerwienienia itp. Producent nic nie wspomina o jakimkolwiek pieczeniu. No i niewiem, odstawić czy nie ?

Bo kilka razy mi się zdarzało (np. z kremem na naczynka na noc z Iwostinu, kremem trójaktywnym Emolium, krem Radiance Energy Oriflame, albo Active Capilaril Pharmacerisu), że czasem mnie coś lekko zapiekło, a po jakimś czasie juz nic nie czułam, a np. po tygodniu było to mocne pieczenie, że musiałam aż zmyć krem i juz go nie używałam.

Byłam u dermatologa, doradziła mi testowanie próbek żeby nie kupić drogiego bubla , ale nie wiem czy ja nie za często sobie zmieniam te próbki ?
Np. 1 próbka kremu na dwa dni, potem jakaś następna ? Oczywiście są to kremy dla naczyniowców.
Czy to może być powodem ,że mi skóra tak wariuje?
Kiedy trzeba odstawić krem, a kiedy mo zna dać mu szanse?

Jestem poprostu zmeczona tym częstym wieczornym dyskomfortem pieczącej skóry i widzę, że problem naczynek nie znika,mimo stosowania ponoc całkiem niezłych kremów ;/
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:35.