Z br±zu na rudy - w±tek zbiorczy - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-08-21, 16:55   #331
czochrajbobra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Znacie mo¿e farbê, dziêki której uzyskam taki kolor w³sów jak w za³±czniku?
d391e694c5f5f713.jpg
czochrajbobra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-22, 16:15   #332
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomo¶ci: 6 544
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

mi sie marzyl jasniutki rudy - uzyskalam go szybko , moje wlosy nie ucierpialy w ogole

pierwsze zdjecie - wyjsciowy kolor

drugie- rozjasnione bardzo krotko(15 minut z rozjasniaczem na glowie) na to nalozona henna ->nosilam kolo 3 miesiece , po czym wlosy mi sciemnaly mocno i wychodzily ciemno kasztanowe .Do slonca mialy tylko odcien rudosci.Zadowolona nie bylam.

trzecie- rozjasniona 10 minut henna

i mam co chcialam

wlosy blyszczace, nie popalone, nie wypadaja, nic sie z nimi nie stalo . Myte tylko szamponami ziolowymi - kolor nie schodzi .
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie 135.jpg (28,6 KB, 102 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie 188.jpg (37,6 KB, 138 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie 191.jpg (37,2 KB, 201 za³adowañ)
__________________
"Lubiê byæ kur± domow±
Do pralki wrzuciæ problem wraz z g³ow±
Pralka pierze, ja nie wierzê w nic
S³odko jest nie my¶leæ o niczym
Siê zgubiæ we w³asnej spódnicy.."
moee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-22, 17:18   #333
123dzemdzemona22
Zadomowienie
 
Avatar 123dzemdzemona22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 1 993
GG do 123dzemdzemona22
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez mishamelia Poka¿ wiadomo¶æ
hej. od jakiego¶ czasu chodzi mi po g³owie przefarbowanie w³osów na rudy,a dok³adniej interesuje mnie kolor czerwona mied¼ lub z³ocistomiedziany blond GARNIER'a. Jestem szatynk±,nigdy wcze¶niej nie farbowa³am w³osów. Sama nie wiem czy dobrze bêdzie mi w tym kolorze, mo¿e doradzicie co¶ ? Lubiê swój naturalny kolor, ale chyba chcia³abym co¶ zmieniæ . Poni¿ej za³±czam swoje zdjêcie.
fajny masz swój zastaów siê czy chcesz w to wchodziæhehe wies zodrosty i te sprawy
aale jak siê zastanowisz i na takto pakuj rudy
masz fajn± fryzurkê powinno wyj¶æ ok
__________________
pani pasztetowa
123dzemdzemona22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-22, 20:17   #334
mishamelia
Przyczajenie
 
Avatar mishamelia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

hej. no w sumie siê waha³am,ale w koñcu jednak siê skusi³am i nie ¿a³uje. kolor wyszed³ troszkê ciemniejszy ni¿ na opakowaniu, ale jak dla mnie jest okej. efekty mo¿ecie zobaczyæ :
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_00700.jpg (69,1 KB, 284 za³adowañ)
mishamelia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-23, 15:51   #335
123dzemdzemona22
Zadomowienie
 
Avatar 123dzemdzemona22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 1 993
GG do 123dzemdzemona22
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez mishamelia Poka¿ wiadomo¶æ
hej. no w sumie siê waha³am,ale w koñcu jednak siê skusi³am i nie ¿a³uje. kolor wyszed³ troszkê ciemniejszy ni¿ na opakowaniu, ale jak dla mnie jest okej. efekty mo¿ecie zobaczyæ :
oo qrcze ale Ci fajnie zakrylo za pierwszym razem

fajowo Ci
__________________
pani pasztetowa
123dzemdzemona22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-23, 20:04   #336
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piek³em
Wiadomo¶ci: 5 564
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

mishamelia, jakiej dok³adnie farby u¿y³a¶? nak³ada³a¶ j± bezpo¶rednio na w³osy, czy rozja¶nia³a¶ je wcze¶niej? Kolor wyszed³ cudny...
__________________

"Ka¿dy pope³nia g³upstwa, kiedy jest nieszczê¶liwy.."



Jamajka007 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-24, 11:38   #337
mishamelia
Przyczajenie
 
Avatar mishamelia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Poka¿ wiadomo¶æ
mishamelia, jakiej dok³adnie farby u¿y³a¶? nak³ada³a¶ j± bezpo¶rednio na w³osy, czy rozja¶nia³a¶ je wcze¶niej? Kolor wyszed³ cudny...
U¿ywa³am farby Garnier'a 100% color z³ocisto miedziany blond(nr 743). Nak³ada³am bezpo¶rednio na w³osy( nigdy wcze¶niej nie farbowa³am, a jestem szatynk±, siê sama zdziwi³am, ¿e uzyska³am taki kolor). Mogê jedynie powiedzieæ, ¿e farba siê sprawdzi³a, ale szybko siê zmywa

dziêki 123dzemdzemona22
mishamelia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-08-24, 16:00   #338
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piek³em
Wiadomo¶ci: 5 564
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez mishamelia Poka¿ wiadomo¶æ
U¿ywa³am farby Garnier'a 100% color z³ocisto miedziany blond(nr 743). Nak³ada³am bezpo¶rednio na w³osy( nigdy wcze¶niej nie farbowa³am, a jestem szatynk±, siê sama zdziwi³am, ¿e uzyska³am taki kolor). Mogê jedynie powiedzieæ, ¿e farba siê sprawdzi³a, ale szybko siê zmywa

dziêki 123dzemdzemona22
Zmywa?
Ja swoich te¿ nigdy nie farbowa³am (no chyba ¿e liczyæ szmponetki, ale co to tam jest ) i szkoda mi rozja¶niaæ w³osy a potem jeszcze farbowaæ na rudo... có¿.. moze zaryzykujê z t± farb±.. na razie bêdê o tym my¶leæ
__________________

"Ka¿dy pope³nia g³upstwa, kiedy jest nieszczê¶liwy.."



Jamajka007 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-25, 10:05   #339
mishamelia
Przyczajenie
 
Avatar mishamelia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Poka¿ wiadomo¶æ
Zmywa?
Ja swoich te¿ nigdy nie farbowa³am (no chyba ¿e liczyæ szmponetki, ale co to tam jest ) i szkoda mi rozja¶niaæ w³osy a potem jeszcze farbowaæ na rudo... có¿.. moze zaryzykujê z t± farb±.. na razie bêdê o tym my¶leæ
No jak na mój gust to s³abo trzyma kolor .. Jasne, nie rozja¶niaj, szkoda wlosów. My¶lê, ¿e jak na 1st raz mo¿esz spokojnie spróbowaæ Garnier'a. A jak Ci siê spodoba, to wtedy jak±¶ mocniejsz± farb±.
Ja ju¿ powoli szykujê siê na kolejne farbowanie. Tylko teraz biorê pod uwagê L'Oreal Feria Intensywn± Mied¼ albo Granier Bella Color.
Powiem Ci, ¿e fajna jest taka zmiana , poza tym z rudym kolorem cudownie komponuj± siê ubrania
¯yczê owocnych eksperymentów, mam cich± nadziejê, ¿e ulegniesz pokusie i jak co¶ to siê pochwalisz efektami. pozdrawiam


---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez czochrajbobra Poka¿ wiadomo¶æ
Znacie mo¿e farbê, dziêki której uzyskam taki kolor w³sów jak w za³±czniku?
Za³±cznik 2458508
czochrajbobra a jak masz naturalny kolor w³osów ? Bo je¶li jeste¶ brunetk± czy co¶ ko³o tego, to czeka Ciê rozja¶nianie, niestety , ale je¶li masz janse w³osy to wydaje mi siê, ¿e L'Oreal Feria Intensywna Mied¼ lub Garnier Bella Color Jasna intensywna Mied¼ powinna daæ oczekiwany efekt
Moja mama ma taki kolor jak Hayley Williams, tylko ¿e ona robi w³osy balsamem koloryzuj±cym Henna Color - Papryka.

Nie wiem czy moje rady co¶ dadz±, ale siê stara³am
mishamelia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-25, 14:26   #340
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomo¶ci: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

mishamelia no odnosnie twojej propozycji farb aby uzyskac kolorek taki jaki chce czochrajbobra to niewiem czy wyszedl by taki hmm bo miedz ma w sobie czerwien i wyjda napewno za pierwszym razem pod czerwienia (przezylam to) ale owszem potem jak sie wypluka to juz marchewa
a powiedz cos jeszcze o tym balsamie z henna od mamy
podobno nieszcza wlosy te "farby" tak czytam w google
a i jeszcze jedno czy potem trzeba juz zawsze ta henna hmm czy w³os-kolor chyci zwykla chemiczna farba
P.S. fajniusko z tym kolorku ale pokaz sie z marchewa bo tez bede robic ta z loreala ale nie wiem czy mango czy papryka
__________________
...KtÓ¿ Z NaS kOcHa NiE g£uPiEj¡c PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-26, 18:52   #341
mishamelia
Przyczajenie
 
Avatar mishamelia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez Jessiczka Poka¿ wiadomo¶æ
mishamelia no odnosnie twojej propozycji farb aby uzyskac kolorek taki jaki chce czochrajbobra to niewiem czy wyszedl by taki hmm bo miedz ma w sobie czerwien i wyjda napewno za pierwszym razem pod czerwienia (przezylam to) ale owszem potem jak sie wypluka to juz marchewa
a powiedz cos jeszcze o tym balsamie z henna od mamy
podobno nieszcza wlosy te "farby" tak czytam w google
a i jeszcze jedno czy potem trzeba juz zawsze ta henna hmm czy w³os-kolor chyci zwykla chemiczna farba
P.S. fajniusko z tym kolorku ale pokaz sie z marchewa bo tez bede robic ta z loreala ale nie wiem czy mango czy papryka
Ogólnie przyjête jest, ¿e po hennie nie mo¿na farbowaæ w³osów farb±, ale to tylko teoretycznie chyba. Mama zawsze sobie henn± robi³a, ale postanowi³a spróbowaæ farby. Jak na razie ³ysa jest, a w³osy te¿ siê jako¶ nie zniszczy³y, jednak wola³a henne i powróci³a do niej. No znam ró¿ne opinie na temat tego balsamu. Niektórzy twierdz±, ¿e psuje w³osy. Mama osobi¶cie nie narzeka.Moja kumpela posz³a w jej ¶lady i te¿ raczej pozytywnie siê wyra¿a na ten temat.
Oo oby dwie z L'Oreala mi siê podobaj±. Obojêtnie któr± zrobisz bêdzie piknie

Ps. E, marchewa wymiata pzdr.


---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

A co do moich propozycji dla czochrajbobra, to kierowa³am siê wy³±cznie w³asnym gustem i jak±¶ tam kiepsk± wiedz± na ten temat. jakby nie patrzeæ stara³am siê
mishamelia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 22:35   #342
MadameButterfly6
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/£ód¼
Wiadomo¶ci: 2 989
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Sluchajcie a czy henna "³apie" wlosy tak jak farba? Czy zbrazowym wlosom da rudy polysk lub nawet je troche "zarudzi' ? I czy mozna stosowac henne na farbowane kiedys wlosy?
MadameButterfly6 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-26, 22:48   #343
patra2223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

W takim razie skorzystam z tego,¿e ju¿ sie zarejestrowalam i tez siê poradzê,poniewa¿ mam podobny problem Bardzo mi siê marz± rude w³osy,ale nie wiem jak siê za to zabraæ,poniewa¿ aktualnie jestem pofarbowana na ciemny br±z,prawie czarny.Choæ marzy mi siê ciemny mahoñ(cos takiego jakw za³±czniku
Jak my¶licie jaki to jest dok³adnie kolor? I czy bêde musia³a siê namêczyc,¿eby go uzyskaæ?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Ruda.jpg (18,5 KB, 110 za³adowañ)

Edytowane przez patra2223
Czas edycji: 2009-08-26 o 22:51
patra2223 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-27, 14:47   #344
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piek³em
Wiadomo¶ci: 5 564
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Poka¿ wiadomo¶æ
Sluchajcie a czy henna "³apie" wlosy tak jak farba? Czy zbrazowym wlosom da rudy polysk lub nawet je troche "zarudzi' ? I czy mozna stosowac henne na farbowane kiedys wlosy?
Przy³±czê siê do tego pytania, bo zauwa¿y³am dzi¶ w drogerii wspominany przez Was balsam z henn±.. Zastanawiam siê czy blizej mu do farby czy szamponetki.. Nie mia³am zbyt wiele czasu, by przyjrzeæ mu siê dok³adniej...
__________________

"Ka¿dy pope³nia g³upstwa, kiedy jest nieszczê¶liwy.."



Jamajka007 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-27, 17:08   #345
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomo¶ci: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...


mishamelia
dzieki za info dotyczace henny ja jednak zaryzykowa³am i posz³am do hurtowni fryzjerskiej ii zakupilam NAPRAWDE marchewe oczopl±s normalnie oczywiscie na moje rude bedzie napewno juz nie tak ostre ale kolorek byl super juz niemoge sie doczekac kiedy sobie ja walne a jeszcze maja w ofercie cos na wzór p³ukanki aby ozywic kolorek bo wiadomo rude czerwienie szubko schodza ;/ to tak dla ciekawych jak by co

a co do propozycji dla czochrajbobra to doceniamy starania

a odnosnie henny to wydaje mi sie ¿e bêdzie dzia³a³a jak farba bo wkoncu kolorek nadaje i napewno zdrowzsza

patra2223 a Ty to owszem nameczysz sie najpier czeka Cie rozjasnianie jesli chcia³abys rudy a jesli taki jak na fotce to bez rozjasniania jedynie bedzie po¶wiata mniej widoczna niz po wczesniej rozjasnionych tak mysle
__________________
...KtÓ¿ Z NaS kOcHa NiE g£uPiEj¡c PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-27, 17:16   #346
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Poka¿ wiadomo¶æ
Sluchajcie a czy henna "³apie" wlosy tak jak farba? Czy zbrazowym wlosom da rudy polysk lub nawet je troche "zarudzi' ? I czy mozna stosowac henne na farbowane kiedys wlosy?
henna nie wnika do wnetrza wlosa jedynie go oblepia. mozna ale trzeba zastosowac mala przerwe pomiedzy kol.chemiczna i henna
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-27, 21:17   #347
mishamelia
Przyczajenie
 
Avatar mishamelia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez Jessiczka Poka¿ wiadomo¶æ
mishamelia dzieki za info dotyczace henny ja jednak zaryzykowa³am i posz³am do hurtowni fryzjerskiej ii zakupilam NAPRAWDE marchewe oczopl±s normalnie oczywiscie na moje rude bedzie napewno juz nie tak ostre ale kolorek byl super juz niemoge sie doczekac kiedy sobie ja walne a jeszcze maja w ofercie cos na wzór p³ukanki aby ozywic kolorek bo wiadomo rude czerwienie szubko schodza ;/ to tak dla ciekawych jak by co

a co do propozycji dla czochrajbobra to doceniamy starania

a odnosnie henny to wydaje mi sie ¿e bêdzie dzia³a³a jak farba bo wkoncu kolorek nadaje i napewno zdrowzsza

patra2223 a Ty to owszem nameczysz sie najpier czeka Cie rozjasnianie jesli chcia³abys rudy a jesli taki jak na fotce to bez rozjasniania jedynie bedzie po¶wiata mniej widoczna niz po wczesniej rozjasnionych tak mysle
czekam z niecierpliwo¶ci± na efekty Marchewa rz±dzi
mishamelia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-28, 11:12   #348
SugerFree
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: bln
Wiadomo¶ci: 349
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Witajcie rudow³ose
I ja siê do Was przy³±czam - kilka dni temu z brunetki sta³am siê rudzielcem
Na pocz±tku by³am strasznie niezadowolona z efektu, kolor w³osów wygl±da³ tak bardzo sztucznie, i w ogóle mi nie pasowa³, ale po pierwszym myciu zmieni³am zdanie. Farba siê trochê zmy³a, w³osy rozja¶ni³y jeszcze bardziej i efekt jest ¶wietny - mam teraz podobny do koloru LL, taki jak na za³±czonym zdjêciu.

Zastanawia mnie jedynie jedna rzecz, a mianowicie, jak czêsto bêdê musia³a farbowaæ w³osy. Jak ju¿ pisa³am mój naturalny kolor to ciemny br±z, a teraz po farbowaniu w³osy s± o kilka odcieni ja¶niejsze. Wcze¶niej ca³y czas farbowa³am w³osy na czarno i o dziwo nigdy nie mia³am odrostów, bo zawsze farba siê jako¶ tak zmywa³a, ze ró¿nicy nie by³o widaæ. Domy¶lam siê, ze teraz ju¿ raczej tak dobrze nie bêdzie, bo w koñcu teraz jest wiêksza ró¿nica.. Jakie macie do¶wiadczenia ? By³abym wdziêczna za odpowied¼.

Pozdrawiam
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg lindsay-Lohan.jpg (43,1 KB, 158 za³adowañ)
__________________
Zrzucê ciê¿ar twych k³amstw, powtarzanych co dnia
Zacznê wierzyæ w to ¿e ¿yæ bez ciebie siê da

Obiecam otrzeæ swe ³zy, ju¿ wiem nie po to mam byæ
By siê zadrêczaæ, do wnêtrza, swój krzyk chowaæ, nie tego chcê
Dzi¶ nie tego chcê.

SugerFree jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-28, 13:48   #349
czochrajbobra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez mishamelia Poka¿ wiadomo¶æ
No jak na mój gust to s³abo trzyma kolor .. Jasne, nie rozja¶niaj, szkoda wlosów. My¶lê, ¿e jak na 1st raz mo¿esz spokojnie spróbowaæ Garnier'a. A jak Ci siê spodoba, to wtedy jak±¶ mocniejsz± farb±.
Ja ju¿ powoli szykujê siê na kolejne farbowanie. Tylko teraz biorê pod uwagê L'Oreal Feria Intensywn± Mied¼ albo Granier Bella Color.
Powiem Ci, ¿e fajna jest taka zmiana , poza tym z rudym kolorem cudownie komponuj± siê ubrania
¯yczê owocnych eksperymentów, mam cich± nadziejê, ¿e ulegniesz pokusie i jak co¶ to siê pochwalisz efektami. pozdrawiam


---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------



czochrajbobra a jak masz naturalny kolor w³osów ? Bo je¶li jeste¶ brunetk± czy co¶ ko³o tego, to czeka Ciê rozja¶nianie, niestety , ale je¶li masz janse w³osy to wydaje mi siê, ¿e L'Oreal Feria Intensywna Mied¼ lub Garnier Bella Color Jasna intensywna Mied¼ powinna daæ oczekiwany efekt
Moja mama ma taki kolor jak Hayley Williams, tylko ¿e ona robi w³osy balsamem koloryzuj±cym Henna Color - Papryka.

Nie wiem czy moje rady co¶ dadz±, ale siê stara³am
Ju¿ raz farbowa³am w³osy i by³ to kolor "¶wietlista mied¼" Palette. U nasady w³osów mia³am kolor jak na opakowaniu( zdziwi³o mnie, bo jestem szatynk±), niestety im ni¿ej tym ciemniej posz³o, bo nie starczy³o farby.

Teraz planujê ponowne farbowanie, bo ju¿ mam odrosty i chyba skorzystam z L'Oreal Feria Intensywna Mied¼. Dzieki za pomoc
czochrajbobra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-28, 15:18   #350
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomo¶ci: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

SugerFree Witam w gronie rudzielców
ja mo¿e pierwsza sie wypowiem na temat odrostów równiez jak Ty mam ciemne naturalne i niestety farbowanie raz na miesiac u mnie to juz obowiazek poniewaz nie trawie tego ciemnego odrostu Po dwóch tygodniach farba sie wyp³ukuje i juz mi sie nie podoba malo nasycona ale farbowac co dwa tygodnie to chyba by by³a lekka przesada dla w³osów aczkolwiek teraz bêde sie wspierac p³ukanka by ozywic kolorek a jednoczesnie a nóz tam chyci troszke odrostu
__________________
...KtÓ¿ Z NaS kOcHa NiE g£uPiEj¡c PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-31, 09:45   #351
morelka1987
Zadomowienie
 
Avatar morelka1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 1 213
Z br±zowych w³osów rude ?? Jak to zrobiæ ?

Od niedawna strasznie chcê mieæ rude w³osy ale niestety mo¿e to byæ trudne bo mam ciemny br±z :/ czy muszê najpierw rozja¶niaæ a pó¼niej farbowaæ na rudo ? Proszê o pomoc
morelka1987 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-31, 10:42   #352
littlei
Raczkowanie
 
Avatar littlei
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 155
Dot.: Z br±zowych w³osów rude ?? Jak to zrobiæ ?

Jak to zrobiæ? Przejrzeæ inne w±tki ---> http://www.wizaz.pl/forum/showthread...o+br%B1zu+rudy
littlei jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-31, 10:47   #353
morelka1987
Zadomowienie
 
Avatar morelka1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 1 213
Dot.: Z br±zowych w³osów rude ?? Jak to zrobiæ ?

Dziekuje, nie widzia³am tego w±tku
morelka1987 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-31, 15:45   #354
morelka1987
Zadomowienie
 
Avatar morelka1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 1 213
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez SugerFree Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie rudow³ose
I ja siê do Was przy³±czam - kilka dni temu z brunetki sta³am siê rudzielcem
Na pocz±tku by³am strasznie niezadowolona z efektu, kolor w³osów wygl±da³ tak bardzo sztucznie, i w ogóle mi nie pasowa³, ale po pierwszym myciu zmieni³am zdanie. Farba siê trochê zmy³a, w³osy rozja¶ni³y jeszcze bardziej i efekt jest ¶wietny - mam teraz podobny do koloru LL, taki jak na za³±czonym zdjêciu.

Zastanawia mnie jedynie jedna rzecz, a mianowicie, jak czêsto bêdê musia³a farbowaæ w³osy. Jak ju¿ pisa³am mój naturalny kolor to ciemny br±z, a teraz po farbowaniu w³osy s± o kilka odcieni ja¶niejsze. Wcze¶niej ca³y czas farbowa³am w³osy na czarno i o dziwo nigdy nie mia³am odrostów, bo zawsze farba siê jako¶ tak zmywa³a, ze ró¿nicy nie by³o widaæ. Domy¶lam siê, ze teraz ju¿ raczej tak dobrze nie bêdzie, bo w koñcu teraz jest wiêksza ró¿nica.. Jakie macie do¶wiadczenia ? By³abym wdziêczna za odpowied¼.

Pozdrawiam
Je¶li masz taki kolor to zazdroszcze A jak go osi±gnelas ? By³a¶ u fryzjera czy sama w domu? Jakiej farby u¿ywa³a¶? Te¿ od niedawna marz± mi siê rude w³oski a mam ciemny br±z i nie wiem jak sie zabraæ za to :/
morelka1987 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-31, 16:29   #355
reeplay
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Witam no wiêc ja po 4 latach farbowania "castingiem" ciemny braz, czerñ i jeszcze pare takich odcieni dosz³am do wniosku ¿e czas na zmianê i powa¿niê my¶lê o czym¶ "rudym" troche obawiam siê czy w ogóle uda siê je rozjasniæ aby chwyci³y rudy odcieñ trochê pocieszy³y mnie Wasze wypowiedzi o udanych próbach wieæ tez zaryzykujê... a co tam w koñcu do czarnego zawsze mo¿na wróciæ ;p ;D o efektach poinformujê
reeplay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-31, 17:44   #356
SugerFree
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: bln
Wiadomo¶ci: 349
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez morelka1987 Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li masz taki kolor to zazdroszcze A jak go osi±gnelas ? By³a¶ u fryzjera czy sama w domu? Jakiej farby u¿ywa³a¶? Te¿ od niedawna marz± mi siê rude w³oski a mam ciemny br±z i nie wiem jak sie zabraæ za to :/
Jak go osi±gnê³am, hmm eksperymentowa³am
W³osy farbowa³am dwa razy, w domu. Za pierwszym razem u¿y³am farby
Loreal Casting Miodowy Blond, dwa dni pó¼niej zafarbowa³am jeszcze raz farb± L.C. Bursztynowy Blond i efekt jest jak dla mnie zadowalaj±cy

__________________
Zrzucê ciê¿ar twych k³amstw, powtarzanych co dnia
Zacznê wierzyæ w to ¿e ¿yæ bez ciebie siê da

Obiecam otrzeæ swe ³zy, ju¿ wiem nie po to mam byæ
By siê zadrêczaæ, do wnêtrza, swój krzyk chowaæ, nie tego chcê
Dzi¶ nie tego chcê.

SugerFree jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-01, 16:03   #357
donia876
fit-doradztwo :)
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez SugerFree Poka¿ wiadomo¶æ

Zastanawia mnie jedynie jedna rzecz, a mianowicie, jak czêsto bêdê musia³a farbowaæ w³osy. Jak ju¿ pisa³am mój naturalny kolor to ciemeny br±z, a teraz po farbowaniu w³osy s± o kilka odcieni ja¶niejsze. Wcze¶niej ca³y czas farbowa³am w³osy na czarno i o dziwo nigdy nie mia³am odrostów, bo zawsze farba siê jako¶ tak zmywa³a, ze ró¿nicy nie by³o widaæ. Domy¶lam siê, ze teraz ju¿ raczej tak dobrze nie bêdzie, bo w koñcu teraz jest wiêksza ró¿nica.. Jakie macie do¶wiadczenia ? By³abym wdziêczna za odpowied¼.

Pozdrawiam

Ja równie¿ mam ciemne w³osy i farbujê co miesi±c. Na pocz±tku bardzo mnie razi³y minimalne odrosty i ba³am siê, ¿e bêde musia³a jeszcze czê¶ciej farbowaæ. Ale wystarczy raz na miesi±c. No i rzeczywi¶cie kolor sie wyp³ukuje, po dwóch tygodniach podchodzi trochê pod br±z. Ale za to ¶wie¿o po farbowaniu mam b³yszcz±c± p³omienn± czuprynê

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez morelka1987 Poka¿ wiadomo¶æ
Od niedawna strasznie chcê mieæ rude w³osy ale niestety mo¿e to byæ trudne bo mam ciemny br±z :/ czy muszê najpierw rozja¶niaæ a pó¼niej farbowaæ na rudo ? Proszê o pomoc
Je¶li masz naturalny kolor i nigdy nie farbowa³a¶, to spokojnie farba we¼mie sama Najlepiej 74 na przyk³ad.
donia876 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-01, 22:51   #358
studentka85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

cze¶æ,

tak sobie chcia³am napisaæ i po¿aliæ siê troszkê mam naturalnie krêcone w³osy i mam ich naprawdê duuuuu¿o na g³owie, naturalny MIA£AM ciemny br±z. Jakie¶ 8 lat temu zaczê³am eksperymentowaæ z kolorkiem, trochê sama, trochê z pomoc± fryzjerki. Jasne pasemka, burgundy, ciemne br±zy, czarne - ogólnie same ciemne, na dodatek jako¶ zawsze wybiera³am trwa³e farby pallet. Nie zniszczy³o to moich w³osów bo nadal s± grube i zdrowe, ale znudzi³y mi siê ciemne odcienie i chcia³am co¶ zmieniæ. Najpierw wymy¶³i³am sobie jasny br±z, ale po kilkugodzinnej wizycie u fryzjera i kilkustopniowym rozja¶nianiu, w³osy wysz³y mi w ró¿nych odcieniach. Wytrzymalam tak pare dni i kupilam ciemny br±z szamponetkê Znów wytrzyma³am jaki¶ czas, ale normalnie mnie tak roznosi, ¿e nie mogê w zaden sposób zmieniæ mojej "pokrêconej" fryzury, bo ¶ciêcie krócej ju¿ nie wchodzi w grê, poniewa¿ nie mia³abym jak ich uk³adaæ, wiêc znowu zacze³am siê zastanawiaæ nad zmian± koloru. Zdecydowa³am siê na rudo¶ci, umówi³am siê z fryzjerk± i posz³am. ¦ci±gnê³a mi kolor, wg niej super siê zmy³o - ale jak mi na³o¿y³a ten niby rudy to rzeczywi¶cie odpowiedni odcieñ mam tylko na czubku g³owy, a koñce s± ciemne i raczej ma³o maj± wspólnego z rudym. Trochê mnie to denerwuje ju¿, ale w koñcu sama siê tak za³atwi³am farbuj±c ciemnymi palletami.

Chcê ju¿ odczekaæ a¿ mi odrosn± trochê w³osy, przynajmniej do momentu a¿ czekanie mi siê nie znudzi ale mam pytanie, bo ju¿ zaczynaj± mi wychodziæ odrosty, a nie chcê mieæ ju¿ wiêkszej têczy na czybku g³owy, powiedzcie mi czy mogê sobie kupiæ dowolny rudy i czy on mi zrówna odrosty z tymi obecnie rudymi w³osami na czubku? My¶licie ¿e jedyne wyj¶cie to czekaæ a¿ mi same odrosn±, czy mo¿e jednak jak uparcie bedê co jaki¶ czas farbowaæ w³osy na ca³ej d³ugo¶ci rudo¶ciami, to w koñcu same przestan± stawiaæ taki opór i ulegn±?

takie moje dylematy
studentka85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-01, 22:58   #359
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzier¿oniów
Wiadomo¶ci: 12 327
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

krecone wlosy sa z reguly delikatniejsze i trzeba sie z nimi delikatnie obchodzic takze nie szalej z kolorami na glowie..
wydaje mi sie ze odpowieno dobrany kolor powinien wyrownac koloryt no ale ciezko mowic nie widzac faktycznie co masz na glowie
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-02, 06:13   #360
Moonspell90
Raczkowanie
 
Avatar Moonspell90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 233
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

No ja wczoraj rozja¶ni³am i mam ró¿ne kolory rudo¶ci wygl±da to dobrze, jak baleja¿. Jednak mi marzy siê miedziany. Niestety niektóre w³osy s± za ciemne by farba je pokry³a...chyba musze czekaæ az w³osy odrosn± ( sa krótkie)
Moonspell90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-12-18 19:29:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:38.