Rossmann - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-06, 20:45   #1861
Pinsleepe
Rozeznanie
 
Avatar Pinsleepe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 659
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez yugoslavia Pokaż wiadomość
szyrek, filtr BD jest boski używam od kiedy sie u nas pojawił i nie mam z nim żadnych problemów.
A smarujesz nim też jakoś bardzo obficie okolice oczu? Bo ja dzisiaj próbowałam pierwszy raz, i, co prawda bez miarki, ale wycisnęłam na rękę ogrom tego kremu, no i po naładowaniu tej ilości w okolice oczu dostałam strasznego podrażnienia po wyjściu na słońce... I właśnie się zastanawiam, czy przesadziłam z ilością, czy o co chodzi
Pinsleepe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 08:01   #1862
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: rossmann

Kupiłam wczoraj preparat do demakijażu oczu z rival zamiast dwufazowej ziaji. Co prawda użyłam dopiero raz, zobaczę co będzie dalej, ale na razie jestem bardzo zadowolona. Dokładnie zmył cień i tusz, niezostawiając tłustej warstwy jak ziaja (specjalnie mi nie przeszkadzała, ale chyba lepiej jak jej nie ma).

Aha. Mogłybyście polecić jakieś produkty rossmannowskie dla mojej mamy? (45 lat, cera mieszana)
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 09:24   #1863
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Pinsleepe Pokaż wiadomość
A smarujesz nim też jakoś bardzo obficie okolice oczu? Bo ja dzisiaj próbowałam pierwszy raz, i, co prawda bez miarki, ale wycisnęłam na rękę ogrom tego kremu, no i po naładowaniu tej ilości w okolice oczu dostałam strasznego podrażnienia po wyjściu na słońce... I właśnie się zastanawiam, czy przesadziłam z ilością, czy o co chodzi

Tak, okolice oczu tez smaruję i nigdy nie miałam żadnych podrażnień,a miałaś może wcześniej takie "jazdy" z filtrami/kremami, które nakładałaś pod oczy
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 09:24   #1864
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez kasiarybka Pokaż wiadomość
Generalnie nie powinno się na opryszczkę stosować neomycyny, właśnie dlatego że jest to antybiotyk. Opryszczkę powoduje wirus Herpes simplex, którego tępi się lekami antywirusowymi (antybiotyki są na bakterie) - np. zawierającymi acyklowir (Hascovir). Wogóle zwalczanie opryszczki to jedna wielka masakra, bo żeby ją wyleczyć całkowicie trzeba by przejść kurację lekami doustnymi, tylko że to bez sensu, bo zarażamy się nią przez kontakt z błonami śluzowymi osób będących nosicielami wirusa, a jest to ok. 70% społeczeństwa wystarczy więc po kuracji pocałować lubego a znowu zarazimy się wirusem...
To był offtopik

Teraz do rzeczy - ja Babydreamem z cynkiem też "leczę" opryszczkę... cynk ładnie przysusza krostki i powoduje, że mniej bolą ogólnie te kremy cynkowe dobre są na wszelkie krostki
Przeszłam kurację doustnym Heviranem na opryszczkę i jak na razie od roku nie mam opryszczki, mimo że TŻ miewa Od dziecka mnie trapiła, ale w tamtym roku zaczęła mi się pojawiać jedna za drugą, tak że moje usta to była jedna wielka raną i wtedy lekarz mi przepisał właśnie Heviran. Żanych efektów ubocznych, jestem bardzo zadowolon, bo wreszcie się pozbyłam tego paskudztwa. Sama kuracja kosztuje coś koło 30 zł na miesiąc, więc warto, żeby mieć święty spokój.

I kupiłam krem z nagietkiem bez cynku i jest świetny! Lekki, ale bardzo dobrze nawilża, a w duecie z kremem z cynków cera odżyła.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 10:51   #1865
mmajkaa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 115
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś wreszcie krem BD chroniący przed zimnem i wiatrem i zachwalane mleczko do ciała BD. Dodatkowo wzięłam jeszcze różowy peeling do twarzy Synergen i rossmanowską herbatę o smaku truskawek ze śmietaną. Na razie wypróbowałam tylko herbatkę bardzo smaczna, następnym razem dokupię inne smaki
czy ta herbatka toz BIOFIX?
jesli tak to faktycznie polecam sa super, dostępne również w tesco
mmajkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 11:00   #1866
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez mmajkaa3 Pokaż wiadomość
czy ta herbatka toz BIOFIX?
jesli tak to faktycznie polecam sa super, dostępne również w tesco
Miałam na myśli tą rossmannowską herbatę http://www.rossnet.pl/oferta/?cId=24...1&prId=26163#1 ale Biofixy też lubię
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 11:11   #1867
Pinsleepe
Rozeznanie
 
Avatar Pinsleepe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 659
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez yugoslavia Pokaż wiadomość
Tak, okolice oczu tez smaruję i nigdy nie miałam żadnych podrażnień,a miałaś może wcześniej takie "jazdy" z filtrami/kremami, które nakładałaś pod oczy
Raczej nie. Trochę mnie podrażniało po kremie z Rival de Loop, ale na nim jest napisane, że nie nadaje się do okolic oczu. To chyba spróbuję jeszcze raz, tym razem ostrożniej...
Pinsleepe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-07, 11:41   #1868
NIUNCIO
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 708
Dot.: rossmann

Witam z ciekawością weszłam na Wasz wątek co kupuję w Rossmanie dla moich dziewczynek 1,5 5 lar szampon rumiankowy BD jest super dla ich blond czuprynek jak byłam w ciąży to używałam tylko produktów z BD do smarowania się szybko się wchłaniały i były ok żadnego rozstępu ale to oczywiście sprawa indywidualna

z kosmetyków to kiedyś kuleczki brązujące firmy na S dosyć tanie

Mam prośbę może zrobicie listę co warto kupować w Rosssmanie byłyby wdzięczne dziewczyny co do produktów z apteki hmm myślę że kiedyś ktoś słusznie powiedziła jak ma się naprawdę jakieś problemy z cerą to wtedy warto to rozważyć
__________________
Zosieńka i Basieńka moje słoneczka na każdy dzień

www.perfekta-kolagen.pl



Stawiamy Adusię na nogi
Przypominam się z 1% dla Aduchy odnośnik znajdziecie tu: http://karka79.googlepages.com
NIUNCIO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 15:01   #1869
juhaska
Zadomowienie
 
Avatar juhaska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: seven heaven
Wiadomości: 1 943
Dot.: rossmann

dziewczyny doradźcie mi - mam krem z BD z rumiankiem i pantenolem - używam go pod makijaż, bo na mojej mieszanej cerze wchłania się do matu, mam też ten krem na wiatr-jego nakładam po zmyciu makijażu, ale chcę kupić coś jeszcze bardziej nawilżającego na noc - krem z jakiej serii byście poleciły z naturals czy ten z sensitiv?
juhaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 15:27   #1870
Pinsleepe
Rozeznanie
 
Avatar Pinsleepe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 659
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez juhaska Pokaż wiadomość
dziewczyny doradźcie mi - mam krem z BD z rumiankiem i pantenolem - używam go pod makijaż, bo na mojej mieszanej cerze wchłania się do matu, mam też ten krem na wiatr-jego nakładam po zmyciu makijażu, ale chcę kupić coś jeszcze bardziej nawilżającego na noc - krem z jakiej serii byście poleciły z naturals czy ten z sensitiv?
Ja też mam cerę mieszaną dlatego na policzki na noc używam tego białego extrasensitive (jest dość tłusty), albo księżniczkowego pomieszanego z żelem aloesowym, a na strefę T tego z cynkiem - calendulacreme, albo nagietkowego bez cynku (też z BD).
Pinsleepe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 16:21   #1871
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Pinsleepe Pokaż wiadomość
A smarujesz nim też jakoś bardzo obficie okolice oczu? Bo ja dzisiaj próbowałam pierwszy raz, i, co prawda bez miarki, ale wycisnęłam na rękę ogrom tego kremu, no i po naładowaniu tej ilości w okolice oczu dostałam strasznego podrażnienia po wyjściu na słońce... I właśnie się zastanawiam, czy przesadziłam z ilością, czy o co chodzi
Mi też troszeczkę podrażnił oczy i wydaje mi się, że gdzieś czytałam o tym, tzn. któreś dziewczyny się skarżyły (tylko już nie pamietam, czy w tym wątku, czy gdzieś indziej).
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-07, 18:56   #1872
mmajkaa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 115
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
Mam ten żel chyba z pół roku chyba, ale stosuję go niezbyt regularnie Używam go w te noce kiedy nie kładę żadnych kwasów. Delikatnie nawilża i nie ściąga skóry. Więcej się nie wypowiem o skutkach stosowania, bo za rzadko go używam


ja go używam równiez
co prawda od paru dni, ale....
nie jestem wrażliwa na kremy i te sprawy, a po tym serum zaraz po zaapliowaniu czuję takie pieczenie, rozgrzewanie
po chwili mija i jest ok (nie wiem czy wy też tak macie?)
a i denerwuje mnie troche konsystencja
jak dla mnie baaardzo rzadka
jak wyciskam porcję na palec to szybko muszę nakładać zeby mi nie zpłynęło na podłogę
mmajkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 19:23   #1873
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez mmajkaa3 Pokaż wiadomość
ja go używam równiez
co prawda od paru dni, ale....
nie jestem wrażliwa na kremy i te sprawy, a po tym serum zaraz po zaapliowaniu czuję takie pieczenie, rozgrzewanie
po chwili mija i jest ok (nie wiem czy wy też tak macie?)
a i denerwuje mnie troche konsystencja
jak dla mnie baaardzo rzadka
jak wyciskam porcję na palec to szybko muszę nakładać zeby mi nie zpłynęło na podłogę
Mowa o serum RdL pod oczy jak wnioskuję z opisu? Ja tez odczuwam rozgrzewanie chwile po aplikacji i zastanawiam sie czy to aby dobrze. Po chwili to uczucie mija.
I problem z konsystencją też mam taki sam
Ale nawilża elegancko ( w koncu zawartość aloesu robi swoje)

NIUNCIO jesli chodzi głównie o kosmetyki dla dziewczynek to przejrzyj Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji Biochemiczek

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2009-11-07 o 19:30
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 19:43   #1874
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Mowa o serum RdL pod oczy jak wnioskuję z opisu? Ja tez odczuwam rozgrzewanie chwile po aplikacji i zastanawiam sie czy to aby dobrze. Po chwili to uczucie mija.
I problem z konsystencją też mam taki sam
Ale nawilża elegancko ( w koncu zawartość aloesu robi swoje)
A mnie wogóle nie rozgrzewa, a aplikuje na cała twarz. A co sobie będę żałować No i jest zdecydowanie za rzadki.


Mały offtop. Czy to normalne że między rossmanami są różnice w cenie tych samych produktów? Np chciałam kupić pomadke Nivea Men i jednym ross kosztowała ok 8,5 a w innym prawie 11 zl i to nie pierwsza rzecz miała taką różnicę cenową!
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 19:45   #1875
mmajkaa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 115
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Miałam na myśli tą rossmannowską herbatę http://www.rossnet.pl/oferta/?cId=24...1&prId=26163#1 ale Biofixy też lubię
doczytałam juz wiem
mmajkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 14:17   #1876
juhaska
Zadomowienie
 
Avatar juhaska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: seven heaven
Wiadomości: 1 943
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Pinsleepe Pokaż wiadomość
Ja też mam cerę mieszaną dlatego na policzki na noc używam tego białego extrasensitive (jest dość tłusty), albo księżniczkowego pomieszanego z żelem aloesowym, a na strefę T tego z cynkiem - calendulacreme, albo nagietkowego bez cynku (też z BD).
kupiłam extrasensitive z pantenolem, na składach to się nie znam, ale pisze, że nie ma parafiny i parabenów, więc myślę, że powinien "przypasować" mojej skórze
juhaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 15:37   #1877
Pinsleepe
Rozeznanie
 
Avatar Pinsleepe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 659
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Mowa o serum RdL pod oczy jak wnioskuję z opisu? Ja tez odczuwam rozgrzewanie chwile po aplikacji i zastanawiam sie czy to aby dobrze. Po chwili to uczucie mija.
I problem z konsystencją też mam taki sam
Ale nawilża elegancko ( w koncu zawartość aloesu robi swoje)
Hmmm.... To dziwne, ja nie czuję żadnego rozgrzewania..... Może dlatego, że jestem zimna i nieczuła jak lód Ogólnie jestem zadowolona z tego żelu, bo błyskawicznie się wchłania, nie ściąga skóry i faktycznie czuję to nawilżenie (albo wmawiam sobie, że czuję, w każdym razie plus dla niego).
Pinsleepe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 08:33   #1878
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: rossmann

Zakupiłam w sobotę to serum pod oczy i u mnie efekt rozgrzania/pieczenia skóry tez występuje ale szybko mija. Co do konsystencji trochę rzadka -trzeba szybko aplikować. Na razie użyłam 4 razy i faktycznie dobrze nawilża.

Zakupiłam też korektor zmarszczek RdL - wg składu wygląda dobrze, ma lekką konsystencję i nawet się wchłania dobrze
to chyba to:
http://www.rossmannversand.de/Deskto...d=62215&id=753

Używałyście może?

Edytowane przez Amelianna
Czas edycji: 2009-11-09 o 09:23
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 13:54   #1879
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: rossmann

Kupiłam oliwkowy krem do ciała Isany i z miejsca się zakochałam <3 szkoda tylko, że zapłaciłam 8.99, a w drugim Rossie potem zauważy lam za 6.99 ;/
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-09, 16:45   #1880
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Kupiłam oliwkowy krem do ciała Isany i z miejsca się zakochałam <3 szkoda tylko, że zapłaciłam 8.99, a w drugim Rossie potem zauważy lam za 6.99 ;/

Ten krem jest suuper Zawsze musze go miec na polce. Ma swietny skład z glycine soja oil na drugim miejscu z tego co pamietam
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 08:43   #1881
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Wczoraj bylam w Rossmannie i kupilam

- Alterra Volumen Maskara w kolorze brazowym, chcialam czarny, ale byl wykupiony, jutro maja miec dostawe
- Tiger Balm Rot, mojego chlopa w Pl zawialo i glowa ruszac nie moze, caly kark i ramiona go bola, a ze Mobilat nie pomagal( moze i po terminie byl) to kupilam mu ta masc. Mowie, ze rozgrzewa, wiec licze ze pomoze
- zel do WC Domol, a wczesniej ich pastylki do WC, dobre jak nam sie kamien robi w odplywie gdzie woda stoi, a zwykly plyn tego usunac nie umie.
- i miniaturi kremow na dzien Florena Aloe, drugi z Olive i trzeci z Arganöl und Shea
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 17:33   #1882
Pinsleepe
Rozeznanie
 
Avatar Pinsleepe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 659
Dot.: rossmann

A ja ostatnio kupiłam oliwkę dla przyszłych mam (czyli na razie jeszcze nie dla mnie, która jest genialna. Lepiej nawilża od dziecięcej Babydream, a wcale nie jest tłustsza. Nawet TŻ zauważył różnicę i zadeklarował, że też jej będzie używał
Pinsleepe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 18:04   #1883
Trissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 90
Dot.: rossmann

A ja się zaopatrzyłam na promocji na krem BD Extrasensitive bez cynku, szampon Isana Med przeciwłupieżowy dla męża i tradycyjnie płyn do mycia łazienek Domol. Rewelacyjne są plastry Altapharma, nie powodują żadnego podrażnienia skóry i od ponad dwóch lat tylko ich używam. A na allegro kupiłam balsam nagietkowy Altapharma (właściwie to się nazywa tłuszcz mleczny z nagietkiem). Miałam taki kiedyś innej firmy więc teraz postanowiłam spróbować rossmanowski.
Trissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 18:07   #1884
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: rossmann

Dziewczyny, a znacie jakiś rossmanowski żel pod prysznic z delikatnym składem (bez SLS i jemu podobnych, najlepiej z detergentami typu betaina), ale nie dzieciecy?

Babydream jest ok - bardzo go zachwalam i wciaz uzywam, ale juz troche mi sie znudzil, potrzebuje odmiany
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 18:25   #1885
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a znacie jakiś rossmanowski żel pod prysznic z delikatnym składem (bez SLS i jemu podobnych, najlepiej z detergentami typu betaina), ale nie dzieciecy?

Babydream jest ok - bardzo go zachwalam i wciaz uzywam, ale juz troche mi sie znudzil, potrzebuje odmiany
też tak mam, ostatnio oglądałm rossmanowskie niedziecięce żele i wszystkie niestety mają SLS
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 19:21   #1886
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: rossmann

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 19:42   #1887
mmajkaa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 115
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Miałam na myśli tą rossmannowską herbatę http://www.rossnet.pl/oferta/?cId=24...1&prId=26163#1 ale Biofixy też lubię
BIOFIXT sa teraz po 2,99zł

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

miałam jeszcze zachwalić cienie do powiek WIBO
są super mam te dzielone na 4
kupiłam je w wakacje i do niedawna myślałam, ze to inglot
cienie s asuper nie wałkują się w załamaniach
co mnie totalnie zszokowało, spokojnie bez bazy można je ponosić 6-7 godz.

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

aha jeszcze jedno
skusiłam się na chusteczki DB białe
uzywa ich mój synek i czasami ja z doskoku
faktycznie są fajne niezbyt nasączone co mi sie akurat podoba, bo nie muszę potem dziecku na sucho pupy wycierać
są dosyc grube w porównaniu z tymi co używałam (pampers play)
mmajkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 23:20   #1888
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a znacie jakiś rossmanowski żel pod prysznic z delikatnym składem (bez SLS i jemu podobnych, najlepiej z detergentami typu betaina), ale nie dzieciecy?

Babydream jest ok - bardzo go zachwalam i wciaz uzywam, ale juz troche mi sie znudzil, potrzebuje odmiany
Też poszukiwałam długo takiego no i całkiem przypadkiem natrafiłam na żel do hifieny intymnej Facelle Sensitive, oczywiście produkcji rossmana Kupiłam z myślą o myciu twarzy, ale raz jak dotąk wyprobowałam pod prysznic i byłam zachwycona efektem gladkiej skóry Polecam spróbować. Ostrzegam tylko, że zapach jako żel pod prysznic to nie bardzo, ale za to odświeżający Ponaqdto słabo się pieni dość, więc polecam na gąbkę
Tutaj link:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-Sensitive.htm

Będę dalej go porządnie testować

Początek skłądu to rewelacja jak dla mnie
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 08:00   #1889
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a znacie jakiś rossmanowski żel pod prysznic z delikatnym składem (bez SLS i jemu podobnych, najlepiej z detergentami typu betaina), ale nie dzieciecy?

Babydream jest ok - bardzo go zachwalam i wciaz uzywam, ale juz troche mi sie znudzil, potrzebuje odmiany
chyba wszystkie "niedziecięce" mają sls, może zamiast babydream spróbuj któregoś z tych
dla księżniczek
babydream owocowy
dla piratów
mają owocowe zapachy, inne niż babydream, ale są równie delikatne i nieźle sie pienią, choć inaczej niż żele z sls
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 10:10   #1890
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a znacie jakiś rossmanowski żel pod prysznic z delikatnym składem (bez SLS i jemu podobnych, najlepiej z detergentami typu betaina), ale nie dzieciecy?

Babydream jest ok - bardzo go zachwalam i wciaz uzywam, ale juz troche mi sie znudzil, potrzebuje odmiany
Olejek pod prysznic z Rosmanna, tani i świetny skład - Isana Med
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...d-prysznic.htm
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.