Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-22, 11:02   #1261
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
o ja podobnie

a kto sluchal wersji aerosmith cryin z chrisem botti orz shape of my heart rowniez z tymze panem?
przeboskie.
musze poszukac plyty z tego koncertu, bo pragne miec

co do tych liter to faktycznie tak jest, nawet na discovery o tym mowili
no i na joe monsterze tez bylo i ktos tu wkleil tekst, ktory dowodzil,ze przeczytanie tego wcale nie jest trudne

przesiadlam sie na ubuntu i tlen mi nie dziala, reklamy mi w firefoxie lataja bo nie mam wtyczki do blokowania i wez tu nie wspieraj microsoftu
ciakawe czy odpale offica coby wykres machnac

w ogole to bylam w kinie na 'opowiesci wigilijnej', z TZtem bez zadnych dzieci siedzielismy na piwie i sie podekscytowalismy sie ze 3D bo myslelismy ze jakas nowa technologia czy co ale wlasciwie nic specjalnego Tj 3d faktycznie, ale technologia ta sama niemalze co te stare okulary z jednym czerwonyma jednym zielonym 'szklem' (z tworzywa sztucznego )
no bylo calkiem milo tylko denerwuje mnie ze teraz wszystko zmierza w strone 3D..
jest juz nawet laptop 3D [sic!]
no ale w sumie jak nauczyli kilkaset neuronow pilotowac samolot to az strach sie bac co bedzie dalej

o a wlasnie TZ mi skrobnal ze w 2010 ma byc w gdyni kino 5D z ekranem polaryzacynym (takie cos jest w tym laptopie wlasnie) i ruchomymi fotelami i bog raczy wiedziec czym jeszcze
normalnie niedlugo bedzie 11D i podroze w czasie
chociaz chyba jest juz takie kino w Pl gdzies w wawce czy cos

ja tez jestem z tych imprezujacych pozniej. raz wybylam na impreze o 1.30
chociaz ostatnio mi sie nie chce i wracam ok polnocy.

no ale tez ide spac, bo w przeciwienstwie do niektorych leni zamierzam jutro popracowac (to mialo byc motywujace jakby co )
dobranoc
Serio z tym kinem? Mnie zawsze wkurzało że w 3mieście nie ma żadnego Imaxa, a tu proszę! Ciekawe gdzie będzie
Teraz to fogle jest lipa, bo w Multikinach nie ma połowy filmów. Podobno się Multikino pokłóciło z jakimś dystrybutorem filmów i dlatego Zmierzch np w nich nie leci Co za wiocha
Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
dzień dobry

no i zapomniałam co miałam pisać

co pamiętam:

ferg, też byłam święcie przekonana, że Śnieżynka to drink, ciekawe czemu
cukrzyca? to mogłaby być tylko typu młodzieńczego ale powinna się ujawnić już w młodszym wieku albo za sporawą rewolucji hormonalnej typu ciąża np
a jak ze spaniem, chodzisz ciągle śpiąca? raczej nie, prawda?
zrób sobie na początek krzywą cukrową i do lekarza marsz

pierwsze widzę, że Halle Berry ma typ gruszkowaty szybciej klepsydra, nawet na tym zdjęciu widać że ramiona na idealnie w linii bioder

ponadto ciemne na górze, jasne na dole? dla gruszki, no proszę
Ja właśnie też oglądając te stronki nie wiedziałam o co chodzi? Ale ponieważ specem nie jestem to się nie chciałam wypowiadać
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 11:18   #1262
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Serio z tym kinem? Mnie zawsze wkurzało że w 3mieście nie ma żadnego Imaxa, a tu proszę! Ciekawe gdzie będzie
Teraz to fogle jest lipa, bo w Multikinach nie ma połowy filmów. Podobno się Multikino pokłóciło z jakimś dystrybutorem filmów i dlatego Zmierzch np w nich nie leci Co za wiocha


Ja właśnie też oglądając te stronki nie wiedziałam o co chodzi? Ale ponieważ specem nie jestem to się nie chciałam wypowiadać

Jak jeszcze mieszkałam w Pl to chodziłam często do Multikina i wtedy to oni mieli wszystkie filmy... Szkoda, lubiłam Multi. Choć i tak najlepsze są malutkie kina, takie z atmosferą i klimatem

Co do Halle, to mi też nie wydaje mi się żeby ona była gruszką, o nie
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 11:22   #1263
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
Jak jeszcze mieszkałam w Pl to chodziłam często do Multikina i wtedy to oni mieli wszystkie filmy... Szkoda, lubiłam Multi. Choć i tak najlepsze są malutkie kina, takie z atmosferą i klimatem

Co do Halle, to mi też nie wydaje mi się żeby ona była gruszką, o nie
Ja lubię małe kina, ale mają one jeden minus - niesamowicie niewygodne fotele
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 11:30   #1264
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Dzień dobry maleńkie..wrócilam Pamięta mnie ktoś ???
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 11:31   #1265
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Selene jak sie udaly balety?
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 11:34   #1266
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
Jak jeszcze mieszkałam w Pl to chodziłam często do Multikina i wtedy to oni mieli wszystkie filmy... Szkoda, lubiłam Multi.
Ja tam najbardziej lubię Cinema City w Krakowie są już cztery (były trzy, ale wczoraj otwarła się ta największa galeria )


Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Selene jak sie udaly balety?
No właśnie
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 11:37   #1267
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

A super było..Kate Ryan wpadła na chwileczkę do nas
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-22, 11:38   #1268
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Ja tam najbardziej lubię Cinema City w Krakowie są już cztery (były trzy, ale wczoraj otwarła się ta największa galeria )
oooo a gdzie jest?
ja nie wedziała nic
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 11:39   #1269
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Serio z tym kinem? Mnie zawsze wkurzało że w 3mieście nie ma żadnego Imaxa, a tu proszę! Ciekawe gdzie będzie
Teraz to fogle jest lipa, bo w Multikinach nie ma połowy filmów. Podobno się Multikino pokłóciło z jakimś dystrybutorem filmów i dlatego Zmierzch np w nich nie leci Co za wiocha
Na wzgórzu, wiosna 2010 (tylko nie bardzo wiem gdzie, bo tam gdzie cos buduja to chyba jeszcze fundamentow nie ma )
No jest jeszcze cinema city i to w alfie, ale nie bylam tam ze 3 lata, wiec nie recze, ze to juz nie jest multikino
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 11:41   #1270
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja lubię małe kina, ale mają one jeden minus - niesamowicie niewygodne fotele
Lubisz kina z historią? Wpadnij na seans do Przemyśla. Nasze kino spokojnie mogłoby się reklamować powołując się na najbardziej niewygodne fotele w kraju No i gratis dodatkowe atrakcje. Wybrałam się kiedyś z mężem, wchodzimy, siadamy, po chwili mówię do B. - "niemożliwe, chyba klimatyzację zamontowali, za zimno, mogliby skręcić", na co mój zawsze przytomny B. odpowiada - "kochanie, to nie klimatyzacja, po prostu ogrzewanie nie działa ..."

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Pamięta mnie ktoś ???
Yyyy, nie za bardzo, naprowadź mnie jakoś

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2009-11-22 o 11:51
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 11:43   #1271
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

cotko, wiesz cos moze o wyslanym raz jeszcze blusche? chyba powinno juz byc
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-22, 11:44   #1272
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
cotko, wiesz cos moze o wyslanym raz jeszcze blusche? chyba powinno juz byc
A propos, a co z naszym mad?
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 11:47   #1273
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
A propos, a co z naszym mad?
tak jak pisałam wczesniej, spodziewam sie jutro

powinno byc w czwartek/piatek zeszły, ale z tego co wiem są juz powoli obsuwy świąteczne wiec pewnie bedzie jutro lub pojutrze
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 11:48   #1274
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
oooo a gdzie jest?
ja nie wedziała nic
Znaczy gdzie to nowe..? Bonarka City Center (ponoć największa galeria handlowa w Europie ), niedaleko ronda Matecznego
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 11:49   #1275
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Znaczy gdzie to nowe..? Bonarka City Center (ponoć największa galeria handlowa w Europie ), niedaleko ronda Matecznego
mam wrazenie ze zawsze jak otwieraja jakies nowe cetrum to sie mówi, ze najwieksze w europie

wycztyalam, ze to wasze nowe cetrum najwieksze w Polsce ale ze w europie to wątpie
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-11-22 o 11:51
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 11:54   #1276
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Kamilko..nałozyłam wczoraj na balety i dziisaj jakiś Buff na twarz...fajny jest-podoba mi się No i musze pochwalić primer MAC- jest fantastyczny bo nie świeciłam się nawet gdy potańczyłam . Idealny mat na długo. Polecam
Pastereczko , napisz czy doszła do Ciebie paczka zamówiona przeze mnie bo się martwię
Dominiko..dlaczego aparat oszukuje i nie ukazuje mocnego makijażu...zrobiłam sobie wczoraj zdjęcie (jakieś 30 szt ), miałam czarnego mejka na oczach...a na zdjęciu wygląda jak dzienny makijaż.Oczywiście zdjęcia były zrobione z lampą...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 11:58   #1277
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Kamilko..nałozyłam wczoraj na balety i dziisaj jakiś Buff na twarz...fajny jest-podoba mi się
Nie jakiś, tylko Pure Luxe Buff. Też go lubię, kiedyś malowałam się nim codziennie (zużyłam biga i kilka sampli), choć teraz już wiem, że istnieją bardziej odpowiednie dla mnie odcienie (ale akurat nie w PL)
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 12:01   #1278
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
Na wzgórzu, wiosna 2010 (tylko nie bardzo wiem gdzie, bo tam gdzie cos buduja to chyba jeszcze fundamentow nie ma )
No jest jeszcze cinema city i to w alfie, ale nie bylam tam ze 3 lata, wiec nie recze, ze to juz nie jest multikino
eee, to chyba nic z tego Koleżanka tam pracuje, a w zasadzie pracowała, Budowa stoi bo się inwestor wycofał, a wycofał się bo banki kredytów odmówiły.
A do Alfy to czasem lubiłam jeździć, bo tam zawsze pusto było i przyjemnie, ale ostatnio pojechałam, a tam kolejka do kasy na 1/2 godziny. Odstaliśmy swoje i okazało się, ze zostały tylko miejsca w trzech pierwszych rzędach. Gość za kasą mówi, żeby przyjść jak się seans zaczyna, bo wtedy często rezerwacje nieodebrane można wykorzystać, no to my ciach do sklepów i potem przychodzimy zobaczyć, a tam kolejka na 45 minut Pojechaliśmy do domu
Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Lubisz kina z historią? Wpadnij na seans do Przemyśla. Nasze kino spokojnie mogłoby się reklamować powołując się na najbardziej niewygodne fotele w kraju No i gratis dodatkowe atrakcje. Wybrałam się kiedyś z mężem, wchodzimy, siadamy, po chwili mówię do B. - "niemożliwe, chyba klimatyzację zamontowali, za zimno, mogliby skręcić", na co mój zawsze przytomny B. odpowiada - "kochanie, to nie klimatyzacja, po prostu ogrzewanie nie działa ..."


Yyyy, nie za bardzo, naprowadź mnie jakoś
hahaha My byliśmy w takim niszowym kinie Helikon w Gdańsku. Ono się mieści na 3 piętrze i to taka mała stara sala i zamiast kinowych foteli są takie stare normalne domowe z czasów komuny

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Kamilko..nałozyłam wczoraj na balety i dziisaj jakiś Buff na twarz...fajny jest-podoba mi się No i musze pochwalić primer MAC- jest fantastyczny bo nie świeciłam się nawet gdy potańczyłam . Idealny mat na długo. Polecam
Pastereczko , napisz czy doszła do Ciebie paczka zamówiona przeze mnie bo się martwię
Dominiko..dlaczego aparat oszukuje i nie ukazuje mocnego makijażu...zrobiłam sobie wczoraj zdjęcie (jakieś 30 szt ), miałam czarnego mejka na oczach...a na zdjęciu wygląda jak dzienny makijaż.Oczywiście zdjęcia były zrobione z lampą...
No na to to nic nie poradzisz. Pomóc może ostre przednio-boczne światło, ale generalnie żeby na zdjęciu był mocny makijaż to na żywo on jest tak mocny, że się w nim nigdzie nie pokażesz Zawsze na fotkach słabiej wychodzi
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 12:05   #1279
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
mam wrazenie ze zawsze jak otwieraja jakies nowe cetrum to sie mówi, ze najwieksze w europie

wycztyalam, ze to wasze nowe cetrum najwieksze w Polsce ale ze w europie to wątpie
Niewykluczone w tv gdzieś wysłuchałam, że największe w Europie i że teraz Kraków stał się jedną ze "stolic" zakupowych ale głowy nie daję, że nie przykoloryzowali

w każdym razie mamy już ogromną Galerię Krakowską, której pełne obejście zajmuje masę czasu, a Bonarka jeszcze większa nie rajcują mnie takie ogromne sklepy, ale pójdę tam na pewno bo są tam butiki, których nie ma nigdzie indziej trzeba obczaić asortyment. A no i jeszcze taka kwestia - Bonarka jest połowę bliżej mojego domu niż Krakowska więc na zakupy pewnie tam będę wpadać
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2009-11-22 o 12:06
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-22, 12:06   #1280
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Serio z tym kinem? Mnie zawsze wkurzało że w 3mieście nie ma żadnego Imaxa, a tu proszę! Ciekawe gdzie będzie
Teraz to fogle jest lipa, bo w Multikinach nie ma połowy filmów. Podobno się Multikino pokłóciło z jakimś dystrybutorem filmów i dlatego Zmierzch np w nich nie leci Co za wiocha


Ja właśnie też oglądając te stronki nie wiedziałam o co chodzi? Ale ponieważ specem nie jestem to się nie chciałam wypowiadać
ani ja
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja lubię małe kina, ale mają one jeden minus - niesamowicie niewygodne fotele
tiaaa i sie ma kolana pod brodą ewentualnie na plecach sąsiada

muszę się poskarżyć - mam paskudy dzień, nic mi dziś nie wychodzi łącznie z makijażem
oczy pieką, gardło z drewna
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 12:08   #1281
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Dzięki Domi...coś poszperam i świetle
Kamilko...ale Buff to jest odcień, tak ???
Mało juz pozostało takich starych kin..szkoda
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 12:11   #1282
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
eee, to chyba nic z tego Koleżanka tam pracuje, a w zasadzie pracowała, Budowa stoi bo się inwestor wycofał, a wycofał się bo banki kredytów odmówiły.
A do Alfy to czasem lubiłam jeździć, bo tam zawsze pusto było i przyjemnie, ale ostatnio pojechałam, a tam kolejka do kasy na 1/2 godziny. Odstaliśmy swoje i okazało się, ze zostały tylko miejsca w trzech pierwszych rzędach. Gość za kasą mówi, żeby przyjść jak się seans zaczyna, bo wtedy często rezerwacje nieodebrane można wykorzystać, no to my ciach do sklepów i potem przychodzimy zobaczyć, a tam kolejka na 45 minut Pojechaliśmy do domu

hahaha My byliśmy w takim niszowym kinie Helikon w Gdańsku. Ono się mieści na 3 piętrze i to taka mała stara sala i zamiast kinowych foteli są takie stare normalne domowe z czasów komuny

o to dobrze wiedziec, bo sie zastanawialam o co chodzi, ze nic tam nie buduja..
no ale w 2011 ma byc gdzies w gdansku, nie łam sie
tymczasem ja sie chyba kiedys kopsne do poznania albo gdzies jak bedzie jakas okazja
ja lubie takie stare kina, ale dla mnie zasadnicza wada jest ustawienie foteli, jestem niska i w takich kinach czesto ktos mi zaslania
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 12:13   #1283
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
mam wrazenie ze zawsze jak otwieraja jakies nowe cetrum to sie mówi, ze najwieksze w europie
Bo Polska galeriami handlowymi stoi. Największe i najliczniej odwiedzane miejsca kultu/rozrywki


A w ogóle witam Wstałam o 11, a teraz czerwona herbata i Wizaż


Sel, śliczna z Ciebie dziewczyna, a nosek masz bardzo proporcjonalny i naturalny, nawet z tą delikatną opuchlizną.


U mnie jest jedno kino z prawdziwego zdarzenia i jedno a'la kino z niszą. Z resztą w tym komercyjnym raz w tygodniu są filmy ambitne, zawsze bardzo dużo ludzi wtedy przychodzi.


Uwaga, uwaga teraz będę piać z zachwytu (wybaczcie, wiem, żem naczelna chwalipięta). Nowe Effuniaki są genialne! Są większe niż w poprzedniej kolekcji i lepiej nie brać miski większej niż wynika z tabelki. Mam morskiego plunga+gatki. Piękny kolor, połączony z półprzezroczystą czernią w lekko kabaretowym stylu. Niesamowicie wygodne jak zawsze, a ten kształt Pierwszy raz w życiu mam dolinko-kreseczkę, przy moim biuście to niesamowite. Unosi (biust mam jakieś 0,5-max.1 cm niżej niż w balkonetkach, pięknie zbiera do środka, kulkuje a co najważniejsze nie spłaszcza przy tym. No cudo Wygląda jak bym sobie super push-pa lajsnęła Co chwilę chodzę i się gapię w lustro, stara baba i takie brewerie
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 12:15   #1284
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Kamilko...ale Buff to jest odcień, tak ???
Tak
Zobacz.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 12:16   #1285
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Dziewczęta, lektura tego wątku przynosi niespodziewaną wiedzę w różnych dziedzinach - np. teraz wiem, że cieszę się w naszym prowincjonalnym, acz wojewódzkim, mieście nie posiadamy Multikina rozreklamowanego na całą PL przez TVN, tylko Heliosa, o którym przed otwarciem nikt u nas nie słyszał. Bo dzięki temu wczoraj obejrzałam Księżyc w nowiu bez konieczności robienia dłuższej wycieczki samochodowej. No i zapewne wiele innych filmów. Aczkolwiek moje ulubione kino póki co znajduje się głównie na serwerach RS i MU

Widziałam też, że wczoraj i przedwczoraj popijałyście wątkowo - fajnie, tylko poproszę o przepis na ową Śnieżynkę czy jaki to ten drink miałby być. Zmuszę tż, żeby mi potem zrobił, w końcu to on ma hobby robienie drinków i dostał oprzyrządowanie ode mnie na urodziny, powinien się wykazać, NO NIE?!

Chyba lekko wypadłam z plotkowego obiegu, produkujecie posty w tempie Warp 3 - albo i 4. To ja idę poczytać mądrą książkę o poliandrii do magisterki.

Ciao!
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 12:18   #1286
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

u nas też hHelios
a owa Śnieżynka to makijaż jest
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 12:19   #1287
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

taaa, tez dopiero probowalam zmalowac jakies oko (bo ogolnie nie chce mi sie malowac) ale wyszla, ja sie nigdy nie naucze tak jakbym chciala.

i zrobilam druga dzis kawe, bom nieprzytomna cos..

u mnie, znaczy w Białym nawet dwa Heliosy sa- lubie tam chodzic. wybor zwykle w miare, ceny tez, sporo sal i nie odczuwa sie tak tloku, mimo ze oba sa w galeriach.

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-11-22 o 12:24
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 12:31   #1288
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

gabs, ale ta sniezynka to makijaz jest

a jaki rozmiar nowego effuniaka nalezy brac?
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 12:45   #1289
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cotko najlepiej się kierować tabelką na ich stronie biorąc pod uwagę specyfikę swojego biustu. Moim zdaniem obwód jest przyjemnie ścisły, ale nie dusicielski. Nie lubię się ściskać i jestem podtabelkowa. Na wymiary: ścisło pod biustem 73 cm i w biuście 98 cm z Panache Cleo i Masquerade normalnie noszę 70F/65FF a Effuniaka mam 75DD i jest idealny.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 13:27   #1290
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

To zarazliwe, ze nic mi sie nie chce?
troche pozmywalam i umylam jedno okno u dziewczyn (ale tylko od wewnatrz bo nieotwieralne ) a i jeszcze wstawilam pranie
i jakos nie moge sie zorganizowac, zeby cos wiecej zrobic
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:14.