farba BioKap® - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-06, 18:06   #211
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez TatsianaD Pokaż wiadomość
kupiłam kolor 7,3 - złoty blond, jak pofarbuję, to dam znać. Tylko nadał się zstanawiam, jeżeli mam u nasady jaśniejsze, a reszta trochę ciemniejsza, to czy trzymac u nasady więcej czasu a póxniej nakładac na calość, lub od razu nawszystkie nakłdać??
ja nakładałam najpierw u nasady a później na całość
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 18:17   #212
TatsianaD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 37
Dot.: farba BioKap®

Dzięki Póżniej napiszę jaki wyszedł kolor
TatsianaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 18:54   #213
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: farba BioKap®

najpierw nałóż na odrosty, powinien tam mocniej chwycić , czyli przyciemnić, zakładam, że kolor farby nie jest jaśniejszy, niż Twoich końcówek
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 19:09   #214
TatsianaD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 37
Dot.: farba BioKap®

podobnie kolor farby jest ciemniejszy niż kolor na moich końcówkach. Więc jak sugerujecie, nałoże na początku na jasne odrosty, a później na całośc. Jutro będę to wszystko robiła. Trochę się stresuję, bo w piątek jadę już na ślub - a w dodatek jestem świadkową, więc nie przypada być z kolorową głową...;/
TatsianaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 13:23   #215
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez TatsianaD Pokaż wiadomość
podobnie kolor farby jest ciemniejszy niż kolor na moich końcówkach. Więc jak sugerujecie, nałoże na początku na jasne odrosty, a później na całośc. Jutro będę to wszystko robiła. Trochę się stresuję, bo w piątek jadę już na ślub - a w dodatek jestem świadkową, więc nie przypada być z kolorową głową...;/
Tatsiana ufarbowałaś już ? jestem bardzo ciekawa jak wyszło ja osobiści jestem bardzo zadowolona z mojego przypadkowego koloru koleżanka mniej ( bo nie lubi rudości)
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 13:34   #216
TatsianaD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 37
Dot.: farba BioKap®

Dziś wieczorem farbuję. Powiem szczerze, że ja nawet jak mamy złotawy blond, to na mnie i tak wszyscy mówią "ruda" tylko niby to jest jasny rudy Ja mam nadzieję że kolor będzie złotawy, jak wskazuje nazwa. Wieczorem na pewno coś napiszę
TatsianaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 16:08   #217
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez TatsianaD Pokaż wiadomość
Dziś wieczorem farbuję. Powiem szczerze, że ja nawet jak mamy złotawy blond, to na mnie i tak wszyscy mówią "ruda" tylko niby to jest jasny rudy Ja mam nadzieję że kolor będzie złotawy, jak wskazuje nazwa. Wieczorem na pewno coś napiszę
ty chyba więzłaś farbę taką co mam 7.3? on nie jest złoty jest taki naturalny kolor czy masz 7,33?
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-07, 20:52   #218
TatsianaD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 37
Dot.: farba BioKap®

no nazywa się: gold blond. W tej chwili siedzę z farba na głowie. Ale mi piecze głowa...

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

No teraz to już mogę powiedzieć.
Leosia80 - teraz to rozumiem co miałaś na myśli mówiąc Naturalny! Ja takiego koloru jeszcze nie miałam nigdy, ale wlosy wygłądają tak, jak bym z takim kolorem się urodziłam i nigdy nie bylam pofarbowana. Kolor jest jak ciemny blond, ale ze złotym błaskiem...nawet nie wiem jak opisać. Jutro zrobię zdjęcie i wkleję tutaj, Włosy są błyszczące, świetnie wyglądaja, nie spalone. Odżywka jest świetna. Jedyny minus był taki, że przez caly czas jak chodziłam z farbą na głowie, czułam pieczenie glowy. jestem zachwycona, muszę trochę przyzwyczaić się do tego koloru, bo byłam już ruda, czerwona, pomarańczowa, prawie biała, miałam miodowy blond jaśniejszy i ciemniejszy....ale taką jeszcze nie byłam hmmm, ciekawie czy to wpływa na osobowość, nastrój itd
TatsianaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 21:12   #219
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez TatsianaD Pokaż wiadomość
no nazywa się: gold blond. W tej chwili siedzę z farba na głowie. Ale mi piecze głowa...

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

No teraz to już mogę powiedzieć.
Leosia80 - teraz to rozumiem co miałaś na myśli mówiąc Naturalny! Ja takiego koloru jeszcze nie miałam nigdy, ale wlosy wygłądają tak, jak bym z takim kolorem się urodziłam i nigdy nie bylam pofarbowana. Kolor jest jak ciemny blond, ale ze złotym błaskiem...nawet nie wiem jak opisać. Jutro zrobię zdjęcie i wkleję tutaj, Włosy są błyszczące, świetnie wyglądaja, nie spalone. Odżywka jest świetna. Jedyny minus był taki, że przez caly czas jak chodziłam z farbą na głowie, czułam pieczenie glowy. jestem zachwycona, muszę trochę przyzwyczaić się do tego koloru, bo byłam już ruda, czerwona, pomarańczowa, prawie biała, miałam miodowy blond jaśniejszy i ciemniejszy....ale taką jeszcze nie byłam hmmm, ciekawie czy to wpływa na osobowość, nastrój itd
no właśnie fantastyczny naturalny kolor nigdy nie osiągnęłam takiego efektu, z tym pieczeniem to fakt ale żadnego podrażnienia nie miałam wiem że jest specjalny żel żeby nie czuć pieczenia !!!
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 21:32   #220
TatsianaD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 37
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez leosia80 Pokaż wiadomość
no właśnie fantastyczny naturalny kolor nigdy nie osiągnęłam takiego efektu, z tym pieczeniem to fakt ale żadnego podrażnienia nie miałam wiem że jest specjalny żel żeby nie czuć pieczenia !!!
Chodzi ci o ten krem, który jest wraz z farbą? ja myslałam że go trzeba smarować około twarzy, gdzie zaczynają się włosy, lub to trzeba było na cała głowę?

Edytowane przez TatsianaD
Czas edycji: 2011-06-07 o 21:41
TatsianaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 07:40   #221
TatsianaD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 37
Dot.: farba BioKap®

Wklejam zdjęcia moich włosów!!! Kolor 7,3. Farbowane na kolorze jasny miodowy blond ( u nasady prawie białe). Kolor jest równomierny i błyszczący
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_0196.jpg (114,6 KB, 371 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitled.jpg (30,4 KB, 305 załadowań)
TatsianaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-08, 08:35   #222
Annaoj
Raczkowanie
 
Avatar Annaoj
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 238
Dot.: farba BioKap®

A ja własnie spłukałam 8.64 - tycjanowska czerwień. Na próbniku byl ostry rudy - mi wyszedł ciemniejszy ale bardzo fajny. Wlosy w świetnej kondycji- błyszczące i miękkie. Też mnie piekła skóra podczas aplikacji ale efekt wart zachodu. Zobaczymy jeszcze jak z trwałością - myję wlosy co 3 dni
__________________
Mężczyzna nie pies - na kości nie poleci
Mam silną wolę - robi ze mną co chce
Annaoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 08:52   #223
TatsianaD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 37
Dot.: farba BioKap®

właśnie się zastanawiam, od czego jest to pieczenie na głowie. Powiem szczerze, ze niektóre farby chemiczne nie powodowały czegoś takiego u mnie. Może jest to reakcja na jakieś roślinne składniki?
TatsianaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 14:09   #224
collinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 23
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez TatsianaD Pokaż wiadomość
właśnie się zastanawiam, od czego jest to pieczenie na głowie. Powiem szczerze, ze niektóre farby chemiczne nie powodowały czegoś takiego u mnie. Może jest to reakcja na jakieś roślinne składniki?
widzę, że nie tylko mnie piekła skóra przy farbowaniu , przy farbie chemicznej nigdy mi się to nie zdarzyło, nie jestem alergiczką.
Jednak tak jak już kiedyś pisałam, dla mnie Biokap to najlepsza farba jaką stosowałam!!!
collinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 14:34   #225
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez TatsianaD Pokaż wiadomość
Chodzi ci o ten krem, który jest wraz z farbą? ja myslałam że go trzeba smarować około twarzy, gdzie zaczynają się włosy, lub to trzeba było na cała głowę?
nieee no co ty tłusty jest ten krem około włosów

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez TatsianaD Pokaż wiadomość
Wklejam zdjęcia moich włosów!!! Kolor 7,3. Farbowane na kolorze jasny miodowy blond ( u nasady prawie białe). Kolor jest równomierny i błyszczący
taaak taki sam mam cudowny!!!!!!

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez collinka Pokaż wiadomość
widzę, że nie tylko mnie piekła skóra przy farbowaniu , przy farbie chemicznej nigdy mi się to nie zdarzyło, nie jestem alergiczką.
Jednak tak jak już kiedyś pisałam, dla mnie Biokap to najlepsza farba jaką stosowałam!!!
też mnie zdziwiło ale bardzo ładnie błyszczą włoski !!!!!!pokaż jaki masz kolor!!!!
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 07:30   #226
TatsianaD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 37
Dot.: farba BioKap®

leosia, ciekawi mnie jaki by wyszedł kolor z palety 7,33???? Tak mi cały czas chodzi po głowie to...może następnym razem, tylko czy pofarbuje włoski na ciemniejszym kolorze, który mam teraz? Na razie jestem super zadowolona, wszyscy nawet nie zauważyli, że zmieniłam kolor ( a różnica jest duża, bo miałam bardzo jasne) - mówią że jest to takie naturalne, jak by to był mój kolor. Tylko ja jeszcze nie mogę do końca się przyzwyczaić, i się zastanawiam, czy nie było by fajniej mieć odrobinę jaśniejszy kolor
TatsianaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 10:13   #227
herbuta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 33
Dot.: farba BioKap®

Witam! Dziewczyny czy któraś miała kolor 7.1 szwedzki blond??? Jaki on wychodzi? Ciemny czy jasny?Czy wyjdzie na tzw mysich włosach?Proszę o odp Z góry dziekuje.
herbuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 15:07   #228
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez TatsianaD Pokaż wiadomość
leosia, ciekawi mnie jaki by wyszedł kolor z palety 7,33???? Tak mi cały czas chodzi po głowie to...może następnym razem, tylko czy pofarbuje włoski na ciemniejszym kolorze, który mam teraz? Na razie jestem super zadowolona, wszyscy nawet nie zauważyli, że zmieniłam kolor ( a różnica jest duża, bo miałam bardzo jasne) - mówią że jest to takie naturalne, jak by to był mój kolor. Tylko ja jeszcze nie mogę do końca się przyzwyczaić, i się zastanawiam, czy nie było by fajniej mieć odrobinę jaśniejszy kolor
u mnie trochę się wypłukał i jest cudowny!!!

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Cytat:
Napisane przez herbuta Pokaż wiadomość
Witam! Dziewczyny czy któraś miała kolor 7.1 szwedzki blond??? Jaki on wychodzi? Ciemny czy jasny?Czy wyjdzie na tzw mysich włosach?Proszę o odp Z góry dziekuje.
moja koleżanka ma go nakładać w weekend zapytam ją albo poproszę o zdjęcie
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 18:45   #229
herbuta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 33
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez leosia80 Pokaż wiadomość
u mnie trochę się wypłukał i jest cudowny!!!

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------



moja koleżanka ma go nakładać w weekend zapytam ją albo poproszę o zdjęcie
Ooo to bardzo bym prosiła
herbuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-11, 07:15   #230
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: farba BioKap®

Farbowałam włosy Biokapem kilkakrotnie - może 4-5?Używałam kolory jasny blond. O swoich włosach napisałam już w wątku o Sanotincie, z którym miałam jednorazową przygodę - tu napiszę w skrócie: naturalne jasny brąz, który fryzjerzy określają jako ciemny blond, dobrze się rozjaśniające. Rok temu przygoda z nałożeniem pasemek na wcześniejszą 100% naturalną hennę - wyszły zielone.Przez rok zmagałam się z tym kolorem, nakładając Biokap uzyskiwałam kolor na górze, dołu nie łapał (bo tego nic nie złapie), ale nie nasilał zieleni, raczej ją tuszował i neutralizował. U góry włosy po jasnym blondzie wychodziły mi takie złotawo-koniakowate - ale ja mam tendencję do rudości, farba musi być naprawdę popielata, zeby nie wyłaziły złocienie spod spodu. Naturalny odrost oczywiście mniej chwytał, bo to nie jest rozjaśniająca farba, ale jeden - dwa tony na pewno. Włosy niezniszczone, ale tu najważniejsze są szampony, jakich się używa (teraz mam włosy ratowane chemicznym ostrym L'Orealem po nieudanej koloryzacji Sanotintem i wcześniejszym rozjaśnianiu tymże, nie używam odżywek, a włosy ładne i miękkie - zasługa organicznych szamponów bez SLS itp.).
Minusy Biokapu to bardzo szybkie wypłukiwanie się i matowienie koloru oraz to okropne swędzenie w czasie aplikacji, nieobecne podczas farbowania żadną inną farbą (raz mi się to tylko zdarzyło po nałożeniu przez fryzjerkę rozjaśniacza). za każdym razem w ciągu pierwszych minut mama wrażenie, ze zwariuję - siedzę z szydełkiem i drapię się.
A teraz będę wypróbowywać Color&Soin - dam znać na właściwym wątku.
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 09:22   #231
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKap®

no z tym pieczeniem masz rację ale np u mnie farba nie matowieje naprawdę włosy cudnie błyszczą!
A na to pieczenie : trochę zmoczyłam rękawice i pomasowałam włosy i pieczenie ustąpiło.

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Cytat:
Napisane przez TatsianaD Pokaż wiadomość
leosia, ciekawi mnie jaki by wyszedł kolor z palety 7,33???? Tak mi cały czas chodzi po głowie to...może następnym razem, tylko czy pofarbuje włoski na ciemniejszym kolorze, który mam teraz? Na razie jestem super zadowolona, wszyscy nawet nie zauważyli, że zmieniłam kolor ( a różnica jest duża, bo miałam bardzo jasne) - mówią że jest to takie naturalne, jak by to był mój kolor. Tylko ja jeszcze nie mogę do końca się przyzwyczaić, i się zastanawiam, czy nie było by fajniej mieć odrobinę jaśniejszy kolor
wiesz ja kupowałam koleżance 7.33 w aptece też nad nim dumałam ale chciałam bardziej rudy. Zapytam ją czy ona dla siebie zamawiała czy dla kogoś i jaki ma kolor.

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Farbowałam włosy Biokapem kilkakrotnie - może 4-5?Używałam kolory jasny blond. O swoich włosach napisałam już w wątku o Sanotincie, z którym miałam jednorazową przygodę - tu napiszę w skrócie: naturalne jasny brąz, który fryzjerzy określają jako ciemny blond, dobrze się rozjaśniające. Rok temu przygoda z nałożeniem pasemek na wcześniejszą 100% naturalną hennę - wyszły zielone.Przez rok zmagałam się z tym kolorem, nakładając Biokap uzyskiwałam kolor na górze, dołu nie łapał (bo tego nic nie złapie), ale nie nasilał zieleni, raczej ją tuszował i neutralizował. U góry włosy po jasnym blondzie wychodziły mi takie złotawo-koniakowate - ale ja mam tendencję do rudości, farba musi być naprawdę popielata, zeby nie wyłaziły złocienie spod spodu. Naturalny odrost oczywiście mniej chwytał, bo to nie jest rozjaśniająca farba, ale jeden - dwa tony na pewno. Włosy niezniszczone, ale tu najważniejsze są szampony, jakich się używa (teraz mam włosy ratowane chemicznym ostrym L'Orealem po nieudanej koloryzacji Sanotintem i wcześniejszym rozjaśnianiu tymże, nie używam odżywek, a włosy ładne i miękkie - zasługa organicznych szamponów bez SLS itp.).
Minusy Biokapu to bardzo szybkie wypłukiwanie się i matowienie koloru oraz to okropne swędzenie w czasie aplikacji, nieobecne podczas farbowania żadną inną farbą (raz mi się to tylko zdarzyło po nałożeniu przez fryzjerkę rozjaśniacza). za każdym razem w ciągu pierwszych minut mama wrażenie, ze zwariuję - siedzę z szydełkiem i drapię się.
A teraz będę wypróbowywać Color&Soin - dam znać na właściwym wątku.
Joasaia Be ja czytałam na wątku Sanontin o twoich przygodach, straszne powiem tak boje się używać Sanontinu zresztą jak dla mnie za drogi no i boje się eksperymentów na własnych włosach no bo po co je niszczyć, a jak następna farba nie wyjdzie albo będzie coś złego? Jak na razie bardzo polubiłam Biokap farbę i szampony pozostanę przy nich nie mówię że na całe życie ale dopóki pasuje po co zmieniać.
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 08:22   #232
herbuta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 33
Dot.: farba BioKap®

Leosia powiedz mi czy koleżanka już farbowała kolorem 7.1 jak jej wyszło???
herbuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 14:42   #233
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez herbuta Pokaż wiadomość
Leosia powiedz mi czy koleżanka już farbowała kolorem 7.1 jak jej wyszło???
jeszcze nie poproszę żeby na forum się odezwała jak ufarbuje. Na fejsie było 10% rabatu na produkty biokap. nie wiem co prawda czy nadal są ale zawsze -10 %
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 16:02   #234
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: farba BioKap®

Skusiłam się na tą farbę i jestem MEGA zadowolona
Farbowałam kolorem 7.4 kasztanowy blond, swój kolor mialam średni rudy i wyszedl mi trochę ciemniejszy niż na wzorniku. Kilka myć i myśę,że będzie taki jak byc powinien
Farba jest gęsta, dobrze rozprowadza się na włosach i co dla mnie bardzo ważnie nie ścieka z wlosow, nie podraznia skory i nie śmierdzi amoniakiem Plus za dołączone saszetki z kremem do zabezpiecznia skory przed zafarbowaniem. Po wysuszeni wlosy gładziutkie, blyszczące i miękkie nie musiałam stosować żadnej odzywki
Zazwyczaj po farbach drogeryjnych wlosy mialam sztywne jak druty a tu takie mile zakoczenie

Ze swojej strony bardzo polecam
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 20:42   #235
TatsianaD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 37
Dot.: farba BioKap®

[QUOTE=leosia80;27429149]u mnie trochę się wypłukał i jest cudowny!!![COLOR="Silver"]

Ja jestem już po paru myciach włósów - trochę się zmył, ale teraz jest to, co chcialam Może jeszcze spróbuję w przyszłości kolor 7,33.
Dziewczyny, jeżeli ktoś farbował tym odcieniem, proszę o opinię
TatsianaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 07:53   #236
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKap®

[QUOTE=TatsianaD;27493667]
Cytat:
Napisane przez leosia80 Pokaż wiadomość
u mnie trochę się wypłukał i jest cudowny!!![COLOR="Silver"]

Ja jestem już po paru myciach włósów - trochę się zmył, ale teraz jest to, co chcialam Może jeszcze spróbuję w przyszłości kolor 7,33.
Dziewczyny, jeżeli ktoś farbował tym odcieniem, proszę o opinię
hehehe ja mam zakupioną tą farbę! ale dopiero w lipcu będę farbować albo sierpniu! wiesz jak by coś proszę o foty może jeszcze wymienię!!!!!

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

Dziewczyny jest w apteka.czas24.pl na hasło facebook promocja na Biokap. jak ktoś zastanawia się nad zakupem to grzech nie skorzystać.
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 11:53   #237
TatsianaD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 37
Dot.: farba BioKap®

[QUOTE=leosia80;27498111]
Cytat:
Napisane przez TatsianaD Pokaż wiadomość

hehehe ja mam zakupioną tą farbę! ale dopiero w lipcu będę farbować albo sierpniu! wiesz jak by coś proszę o foty może jeszcze wymienię!!!!!
Prawdopodobnie ty będziesz pierwsza Załącz później foto, jestem bardzo ciekawa, bo pewnie w lipcu-sierpniu będę stała przed wyborem: albo 7,3 albo 7,33
TatsianaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 13:54   #238
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKap®

[QUOTE=TatsianaD;27503426]
Cytat:
Napisane przez leosia80 Pokaż wiadomość

Prawdopodobnie ty będziesz pierwsza Załącz później foto, jestem bardzo ciekawa, bo pewnie w lipcu-sierpniu będę stała przed wyborem: albo 7,3 albo 7,33
hehehe wiesz fajnie by było zobaczyć jak będą włoski wyglądać może jednak skusisz się jako pierwsza na ten wspaniały eksperyment?

Kurczę zastanawiam się czy nie zakupić szamponów na zapas, boje się że wycofają. Ja to jestem z natury chomikiem wszystko na zapas kupuje.
Pamiętam jak Fitomed miał serum z wit. K wycofał a ja miałam 2 buteleczki w zapasie, to było miłe uczucie.
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 14:51   #239
TatsianaD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 37
Dot.: farba BioKap®

[QUOTE=leosia80;27506111]
Cytat:
Napisane przez TatsianaD Pokaż wiadomość

hehehe wiesz fajnie by było zobaczyć jak będą włoski wyglądać może jednak skusisz się jako pierwsza na ten wspaniały eksperyment?

Kurczę zastanawiam się czy nie zakupić szamponów na zapas, boje się że wycofają. Ja to jestem z natury chomikiem wszystko na zapas kupuje.
Pamiętam jak Fitomed miał serum z wit. K wycofał a ja miałam 2 buteleczki w zapasie, to było miłe uczucie.
No wiesz, ja dopiero pofarbowałam włosy mniej niż tydzień temu, więc muszę poczekać aż mi trochę odrosną
A ten szampon jest taki dobry?
Powiem szczerze, że ostatnio przestawiłam się na kosmetyki naturalne - staram się jak najdalej od chemii, najlepszy szampon jest dla mnie dr. Nona, bo stosuje go czasami i jako płyn do demakijażu, i jako żel intymny, a włosy są po nim błyszczące. Jedyny minus - że nie pieni się, jak większość naturalnych szamponów, więc ciężko zrozumieć, czy już umyłam te włosy czy nie
A co do farby...to nie daje mi spokoju ten fakt, że wszyscy mają pieczenie na głowie w trakcie trzymania farby. Może ktoś z dziewczyn przeanalizuje skład i powie od czego to może być???
TatsianaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 16:24   #240
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKap®

[QUOTE=TatsianaD;27507521]
Cytat:
Napisane przez leosia80 Pokaż wiadomość

No wiesz, ja dopiero pofarbowałam włosy mniej niż tydzień temu, więc muszę poczekać aż mi trochę odrosną
A ten szampon jest taki dobry?
Powiem szczerze, że ostatnio przestawiłam się na kosmetyki naturalne - staram się jak najdalej od chemii, najlepszy szampon jest dla mnie dr. Nona, bo stosuje go czasami i jako płyn do demakijażu, i jako żel intymny, a włosy są po nim błyszczące. Jedyny minus - że nie pieni się, jak większość naturalnych szamponów, więc ciężko zrozumieć, czy już umyłam te włosy czy nie
A co do farby...to nie daje mi spokoju ten fakt, że wszyscy mają pieczenie na głowie w trakcie trzymania farby. Może ktoś z dziewczyn przeanalizuje skład i powie od czego to może być???
Pytałam dziś znajomą czy ją piekło ona powiedziała że nie, więc mnie to zastanowiło bardzo. Myślałam może jednak piecze osoby o bardzo wrażliwej skórze.
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-31 15:48:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.