Kosmetyki Essence - część XI - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-11, 16:08   #3781
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
ja ostatnio wpadłam do yves rocher i kupiłam dwa flakony (bez i zielona herbata) i nie powstrzymało mnie to przed kupnem jeszcze VL (zazwyczaj nie używam takich zapachów, ale bardzo podoba mi się to, jak się u mnie rozwijają). I nie ukrywam, że te z CC też zamierzam kupić. Jeśli będą we Wrocławiu
U mnie w tym miesiącu na półecznce pojawiła się już Rihanna i Moschino
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 16:10   #3782
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Jest, na tej ogromnej półce podłużnej z kolorówką na środku, jak wejdziesz to praktycznie zaraz na wprost. Essence jest jakby po stronie z perfumami damskimi (dokładnie na przeciwko nich), pierwsze z brzegu. Ale mało tam ich jest, przynajmniej jak zaglądałam ostatnio.
Dzisiaj jak byłam to pani uzupełniała ten 'stół'
Tak sobie pomyslalam jakie to by było piekne gdyby Essence wprowadziło sprzedaż wysyłkową Zero biegania, latania, czatowania, tylko wchodzisz na stronę klik, klik, klik i czekasz na paczkę
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 16:15   #3783
boondziek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Alejandro Pokaż wiadomość
A jak paletki z Mac'a ładnie podpisane



Dokładnie! Nie kusiło mnie nic z limitki, dopóki nie zaczęłyście wklejać zdjęć. Złoty rozświetlacz będzie mój. Zdecydowanie lepiej czuję się w złocie, jako że mam ciepłą karnację, niż w srebrze.
mnie też nic początkowo nie kusiło teraz znów zobaczyłam te błyszczyki iii... chyba się skuszę
Cytat:
Napisane przez SilverAngel Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Obserwuję was już od dłuższego czasu bo sama jestem maniaczką Essence
Byłam dziś na Floriańskiej i chciałam zakomunikować że nie ma już perfum (bo ostatnie upolowałam ja a w ogóle nie miałam ich w planach no ale buteleczka jest cudna a zapach okazał się być całkiem przyjemny), nie było także rozświetlaczy a jeśli chodzi o inne kosmetyki to jeszcze są dostępne Z cieni w kremie były te najciemniejsze i jeden z jasnych. W łapki wpadły mi też błyszczyki ale odłożyłam grzecznie bo bałam się że to nie będzie mój kolor... dopóki przed chwilą nie zobaczyłam swatchy które któraś z was rano wrzuciła no i żałuje.
haha a wczoraj o 15 wzięłam drugi z rozświetlaczy dobrze,że jednak się pośpieszyłam

Właśnie dotarła do mnie buteleczka z Old gold buffy śliczny kolor ,ale źle mi się ten gruby pędzelek w ręce trzyma

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Dzisiaj jak byłam to pani uzupełniała ten 'stół'
Tak sobie pomyslalam jakie to by było piekne gdyby Essence wprowadziło sprzedaż wysyłkową Zero biegania, latania, czatowania, tylko wchodzisz na stronę klik, klik, klik i czekasz na paczkę
to już by nie było to samo, bez tych emocji, czekania, odliczania i stresu
__________________
12.2009 - Zapuszczam włoski ! nałogowo piję czerwona herbatkę i skrzyp polny.
01.2010 - Żyję miłością do Nikosia D5000 rzecz jasna !
boondziek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 16:33   #3784
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Tak sobie pomyslalam jakie to by było piekne gdyby Essence wprowadziło sprzedaż wysyłkową Zero biegania, latania, czatowania, tylko wchodzisz na stronę klik, klik, klik i czekasz na paczkę
przez Ciebie się rozmarzyłam
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 16:41   #3785
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cześć dziewczyny
dawno mnie tutaj nie bylo, musze nadrobic choc troche, zeby dowiedziec sie czy jest juz u Was limitka Circus u mnie nie ma i na razie sie nie zapowiada- pani w douglasie poinformowala mnie, ze prawdopodobnie bedzie po nowym roku
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 16:42   #3786
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Wieści z frontu: Gdańsk, Douglas w Alfie - brak CC. Nawet nie pytałam pań z obsługi, kiedy będzie, bo w Douglasach Essence jest najczęściej traktowane jak kosmetyczna czarna owca.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 16:47   #3787
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Wieści z frontu: Gdańsk, Douglas w Alfie - brak CC. Nawet nie pytałam pań z obsługi, kiedy będzie, bo w Douglasach Essence jest najczęściej traktowane jak kosmetyczna czarna owca.
ooo a ja pytalam w douglasie na morenie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-11, 16:49   #3788
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Tesco Extra Lublin-brak CC, stan z godziny 16
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 16:49   #3789
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Tak sobie pomyslalam jakie to by było piekne gdyby Essence wprowadziło sprzedaż wysyłkową Zero biegania, latania, czatowania, tylko wchodzisz na stronę klik, klik, klik i czekasz na paczkę
Widziałam niedawno na niemieckiej stronie Essence informację, że trwają rozmowy na temat uruchomienia sklepu internetowego u naszych zachodnich sąsiadów
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 16:54   #3790
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

z drugiej strony fenomen kosmetyków essence to także ich CENA, która z pewnością wzrosłaby w sprzedaży wysyłkowej chociażby o koszty wysyłki
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 17:01   #3791
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Dzisiaj jak byłam to pani uzupełniała ten 'stół'
Tak sobie pomyslalam jakie to by było piekne gdyby Essence wprowadziło sprzedaż wysyłkową Zero biegania, latania, czatowania, tylko wchodzisz na stronę klik, klik, klik i czekasz na paczkę
Ale ważne jest by gonić króliczka, a nie go złapać.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-11, 17:06   #3792
paniKA88
Rozeznanie
 
Avatar paniKA88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 985
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
z drugiej strony fenomen kosmetyków essence to także ich CENA, która z pewnością wzrosłaby w sprzedaży wysyłkowej chociażby o koszty wysyłki
ale z drugiej strony ceny kosmetyków mogą być jeszcze mniejsze plus nie trzeba szukać

Byłam dzisiaj w Naturze i Douglasie. Kupiłam w końcu białą kredkę kajal, fioletowy liner, pędzelek do linera i bazę pod cienie.
W VL zostały 3 paletki, betonowy i czarny lakier. Za to było bardzo dużo mgiełek i paletek z You Rock oraz po kilka cieni i lakierów do paznokci z balerriny.
W Douglasie oczywiście brak CC
__________________
" A czym byliby ludzie bez miłości?
GINĄCYM GATUNKIEM, odparł Śmierć"
paniKA88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 17:15   #3793
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

paniKA88 no szukanie, to faktycznie jest plus, dodatkowo uniknęłabym tego zażenowania kiedy stoję godzinę przy szafie essence nie mogąc się zdecydować co wziąć i pani obsługujące interesują się mną, stają blisko mnie żeby zobaczyć czy czegoś nie kombinuję czy nie chcę zwinąć , sztrasznie irytujące

mam jeszcze takie mały pytanie zbaczające z tematu, ma ktoś swatche pomadki 'nude it' i błyszczyka 'stay with me' chyyba 02 my favourite milkshake (ten nude) ? błyszczka nie mogłam znaleźć w internecie a pomadka jak jest to na bardzo jasnych ustach a wolałabym na trochę ciemniejszych (ja takie mam)
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 17:56   #3794
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez noisygirl Pokaż wiadomość
Szczecin CH Molo niestety nie ma CC
i Natura w centrum takze ale babeczki z Douglasa w Molo mowily zeby dzwonic w przyszlym tygodniu, a w Kaskadzie-ze jak chcemy to mozemy zamowic i specjalnie dla nas za darmo sprowadza. Tak wiec dziewczyny ze Szczecina-jezeli chcecie cos konkretnego z Circusa to napiszcie mi na PW, ja pojade, zamowie i jak babeczki z Douglasa do mnie zadzwonia z info, ze jest przesylka to Was poinformuje juz zamawialam u nich w ten sposob wybrane produkty z The Body Shop i poszlo super-za tydzien mialam co chcialam

apropo tej laski z nagrania-ja takze nikogo nie oceniam, zeby nie bylo ale ona moze miec pewien rodzaj zakupoholizmu, uzaleznienia takiego samego jak np. od fajek. W Rozmowach w toku niedlugo bedzie o dziewczynach uzaleznionych od kupowania stosow zbednych kosmetykow i przyczynach i sposobach leczenia tego nalogu
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 18:15   #3795
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
paniKA88 no szukanie, to faktycznie jest plus, dodatkowo uniknęłabym tego zażenowania kiedy stoję godzinę przy szafie essence nie mogąc się zdecydować co wziąć i pani obsługujące interesują się mną, stają blisko mnie żeby zobaczyć czy czegoś nie kombinuję czy nie chcę zwinąć , sztrasznie irytujące

mam jeszcze takie mały pytanie zbaczające z tematu, ma ktoś swatche pomadki 'nude it' i błyszczyka 'stay with me' chyyba 02 my favourite milkshake (ten nude) ? błyszczka nie mogłam znaleźć w internecie a pomadka jak jest to na bardzo jasnych ustach a wolałabym na trochę ciemniejszych (ja takie mam)
Miałam tą pomadkę. Ona jest pół-transparentna i na ciemniejszych ustach nie wygląda dobrze. U mnie robiła taki siny róż i wyglądałam na zmęczoną. Szmineczka z Catrice 10 Be Natural jest lepsza. Nie to że nie lubię pomadek z Essence bo mam 4. Jakbyś spotkała w Douglasie nr 50 Creamy Nude to sobie obejrzyj, bo jest dużo bardziej kryjąca i daje fajny efekt na ustach. Może nie jest to beż, ale ładny beżo-róż. Pewnie pomyślisz, że jestem chora, bo ta mi się podoba, a tamta nie. Ale przy In the nude nie był to ładny róż. Najfajniejsze pomadki Nude jakie udało mi się znaleźć (mówię o niskopółkowych bo drogich nie kupuję) to Golden Rose.

Ta gonić króliczka... Przy mojej cerze róż z VL jest baaardzo niewydajny, a chyba same wiecie, że teraz to mogę go sobie gonić... co najwyżej za 50 zł na allegro
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 18:34   #3796
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Hm.... Ja Ci powiem, że nie wierze, że dasz radę sie oprzeć
A jednak dałam radę.

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
mam jeszcze takie mały pytanie zbaczające z tematu, ma ktoś swatche pomadki 'nude it' i błyszczyka 'stay with me' chyyba 02 my favourite milkshake (ten nude) ? błyszczka nie mogłam znaleźć w internecie a pomadka jak jest to na bardzo jasnych ustach a wolałabym na trochę ciemniejszych (ja takie mam)
Nude it? Chodzi Ci o In the nude?
Ja mam dość ciemne usta, tu są swatche (z początków bloga więc nie fantastycznej jakości ) :
szminka http://3.bp.blogspot.com/-3LX2aQqmo7...ude+swatch.jpg
błyszczyk http://2.bp.blogspot.com/-EtKq85shlG...ake+swatch.jpg
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 18:40   #3797
Acabar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 139
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez aisha21 Pokaż wiadomość
i Natura w centrum takze ale babeczki z Douglasa w Molo mowily zeby dzwonic w przyszlym tygodniu, a w Kaskadzie-ze jak chcemy to mozemy zamowic i specjalnie dla nas za darmo sprowadza. Tak wiec dziewczyny ze Szczecina-jezeli chcecie cos konkretnego z Circusa to napiszcie mi na PW, ja pojade, zamowie i jak babeczki z Douglasa do mnie zadzwonia z info, ze jest przesylka to Was poinformuje juz zamawialam u nich w ten sposob wybrane produkty z The Body Shop i poszlo super-za tydzien mialam co chcialam
Kiedyś szukałam szaf Essence w Kaskadzie, ale nie znalazłam. Jutro idę sprawdzić w Galaxy. (zdam raport oczywiście)

Poluję tylko na perfumy, jednak chciałabym je najpierw przetestować. Reszta przestała mnie interesować odkąd zobaczyłam zapowiedź Legends of the Sky
Acabar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 19:00   #3798
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Nude it? Chodzi Ci o In the nude?
aj, tak, ciągle mi się kiełbasi nazwa pomadki z nazwą lakieru do paznokci

a usta prezentują się ślicznie, jednak się skuszę, dziękuję bardzo

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Miałam tą pomadkę. Ona jest pół-transparentna i na ciemniejszych ustach nie wygląda dobrze. U mnie robiła taki siny róż i wyglądałam na zmęczoną. Szmineczka z Catrice 10 Be Natural jest lepsza. Nie to że nie lubię pomadek z Essence bo mam 4. Jakbyś spotkała w Douglasie nr 50 Creamy Nude to sobie obejrzyj, bo jest dużo bardziej kryjąca i daje fajny efekt na ustach. Może nie jest to beż, ale ładny beżo-róż. Pewnie pomyślisz, że jestem chora, bo ta mi się podoba, a tamta nie. Ale przy In the nude nie był to ładny róż. Najfajniejsze pomadki Nude jakie udało mi się znaleźć (mówię o niskopółkowych bo drogich nie kupuję) to Golden Rose.
ten Creamy nude to Catrice czy Essence?

o GR wiem, widziałam filmik z recenzjami różnych cielaków i też goldeny mi się podobały ale w poznaniu nigdzie nie mogę ich znaleźć może ktoś z Poznania wie gdzie je znajdę?
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 19:01   #3799
e_liska
Raczkowanie
 
Avatar e_liska
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 338
GG do e_liska
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Apropos błyszczyka SWM 02 -ostatnio troche sie w Naturze zdziwiłam bo widziałam... dwa różne błyszczyki w rzekomo tym samym kolorze- właśnie My Favourite Milkshake. Dokładnie rzecz biorąc miały po prostu różne odcienie
__________________
Tomorrow may rain, so I'll follow the sun
e_liska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-11, 19:06   #3800
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
a usta prezentują się ślicznie, jednak się skuszę, dziękuję bardzo
Tylko pamiętaj, że zwłaszcza przy ciemnych ustach trzeba koniecznie pozbyć się suchych skórek, bo inaczej zostaną pięknie podkreślone takim kolorem.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 19:11   #3801
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość

ten Creamy nude to Catrice czy Essence?

o GR wiem, widziałam filmik z recenzjami różnych cielaków i też goldeny mi się podobały ale w poznaniu nigdzie nie mogę ich znaleźć może ktoś z Poznania wie gdzie je znajdę?
Creamy nude to Essence, ale ten kolor dostępny jest tylko w douglasach. Golden Rose ma sklep internetowy. Ja byłam gotowa zamawiać bez oglądania, ale znalazlam sklep stacjonarny. Nie ma tam wszystkiego, wiec pare rzeczy i tak planuje w ciemno zamowic. I ceny sa lepsze niz na miescie, wiec z kosztem przesylki cena nie jest dramatyczna.
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 19:23   #3802
olaaaa199111
Zakorzenienie
 
Avatar olaaaa199111
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

W Opolu w Opolaninie stan na wczoraj: dostępne wszystko- jedyny ubytek taki, że został ostatni złoty lakier z Circus- poza tym limitka kompletna. Były też lakiery z You Rock
__________________

Edytowane przez olaaaa199111
Czas edycji: 2011-12-11 o 19:26
olaaaa199111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 19:30   #3803
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Tylko pamiętaj, że zwłaszcza przy ciemnych ustach trzeba koniecznie pozbyć się suchych skórek, bo inaczej zostaną pięknie podkreślone takim kolorem.
nie posiadam, jestem uzależniona od balsamów do ust i pomadek ochronnych i nie pamiętam kiedy miałam suche usta

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Creamy nude to Essence, ale ten kolor dostępny jest tylko w douglasach. Golden Rose ma sklep internetowy. Ja byłam gotowa zamawiać bez oglądania, ale znalazlam sklep stacjonarny. Nie ma tam wszystkiego, wiec pare rzeczy i tak planuje w ciemno zamowic. I ceny sa lepsze niz na miescie, wiec z kosztem przesylki cena nie jest dramatyczna.
coś mi się wydaje nawet że ostatnio na niego patrzyłam i wydawał mi się na łapce za ciemny. Zwrócę uwagę następnym razem

co do GR mam kilka konkretnych kolorów na oku ale jednak wolałabym sprawdzić, sparzyłam się kilka razy na takich zakupach internetowych
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 19:36   #3804
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Creamy nude to Essence, ale ten kolor dostępny jest tylko w douglasach.
Pierwszy raz słyszę, żeby jakiś kolor Essence był dostępny tylko w Douglasie
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 19:44   #3805
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Pierwszy raz słyszę, żeby jakiś kolor Essence był dostępny tylko w Douglasie
We wszystkich 4 Douglasach jakie miałam przyjemność odwiedzić w moim mieście dostępne są kolory pomadek prezentowane na stronie amerykańskiej, tych z polskiej strony nie ma.
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 19:51   #3806
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Piękny jest ten rozświetlacz
Błyszczyki też robią wrażenie, ale nie kupię, bo mam szlaban.


Wie ktoś o sytuacji w Douglasie w Rybniki? Jest już może CC?? Mam daleko, a nie chcę jechać na próżno
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 20:00   #3807
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Dziewczyny, jesli któraś z Was y chciała, to ja moge rozejrzeć sie we Włoclawku za tym różem z vampirzej limitki. We włocławskich naturach nie zauważylam jakiegoś wiekszego szału na Essence. Często nigdzie kupić już nie można konkretnego kosmetyku, a u nas bez problemu jest dostępny. W razie czego dajcie znac. Przed świetami na pewno będe tam buszować i mogę Wam kupię ( o ile i tam nie wymiotło ).
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 20:01   #3808
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

jak wygląda sytuacja z CC w Olsztynie?
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 20:02   #3809
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
We wszystkich 4 Douglasach jakie miałam przyjemność odwiedzić w moim mieście dostępne są kolory pomadek prezentowane na stronie amerykańskiej, tych z polskiej strony nie ma.
Ciekawe, w poznańskich Douglasach są standardowe kolory, te same, co w Naturach...
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 20:02   #3810
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Tesco Extra Lublin-brak CC, stan z godziny 16

koło 14,00 wracając do domku zmusiłam zmęczonego, głodnego kumpla, żeby się przy Tesco zatrzymał i wlazł tam ze mną, bo z moją orientacją wyjścia szukałabym ze trzy godziny... rozczarownie moje na widok pustawej wnęki w szafie - ogromne.....

a co do kolekcjonowania kosmetyków to ja LUBIĘ JE MIEĆ i oczywiście używać, co jakiś czas opróżniam moje szufladki, myję je, czyszczę kosmetyki, bo nienawidzę np palet ufajdanych cieniami albo odcisków palców na pudrach czy słoiczkach, brudnych szyjek tuszy.... Nie mam parcia, żeby je wszystkie zużywać do dna... lakiery do paznokci (zbliżam się do stówki) żeby nie zastygły co jakiś czas stawiam do góry nogami na parę godzin i wrzucam metalowe kulki jak najprędzej po zakupie jeśli takowych nie mają. Kiedy zauważam, że jakiś kosmetyk/lakier nie podnieca mnie już tak bardzo to zwołuję kumpele i robię promocję "wszystko za połowę pierwotnej ceny"
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:44.