Kosmetyki Essence - część XIII - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-29, 20:30   #2911
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez SlodkaIstotka Pokaż wiadomość
Dziewczyny! przyznam sie bez bicia, ze przeczytałam tylko ostatnie 5 stron - u mnie w miasteczku niema essence więc rzadko mam okazje być przy szafkach tej firmy. W sobote wybieram sie do natury w poszukiwaniu korektora, złotego i beżowego cienia- moja cera jest wręcz alabastrowa, na twarzy mam pare zaczerwienien, tłusto/przesuszona miejscami twarz i ognisto rude włoski... KWC przeszukałam jednak jest malo recenzji...Prosze doradzcie mi jakis korektor i cienie (złoty i beż)
Numerki mile widziane
Jasnego korektora nie uświadczysz
A cienie to może to wychwalane kapuczino (58 cappuccino, please)? Ja go na żywca nie macałam, ale ma tu swoje zwolenniczki
Złoty polecam zobaczyć z limitki Circus Circus w kremie. Zaraz sprawdzę nazwę.

Oba te cienie są opalizujące, jeżeli szukasz beżu matowego, to odradzam Essence. Po maty radzę udać się do Inglota, ablo też w Naturze uderzyć w Kobo.

EDIT: ten cień w kremie to 01 it’s magic
Jak nie będzie już to zobacz też cienie w kremie Stay All Day kolor np. 02 glammy goes to
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2012-03-29 o 20:34
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 20:31   #2912
Lungo
Rozeznanie
 
Avatar Lungo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Paradiso Perduto
Wiadomości: 523
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez SlodkaIstotka Pokaż wiadomość
Dziewczyny! przyznam sie bez bicia, ze przeczytałam tylko ostatnie 5 stron - u mnie w miasteczku niema essence więc rzadko mam okazje być przy szafkach tej firmy. W sobote wybieram sie do natury w poszukiwaniu korektora, złotego i beżowego cienia- moja cera jest wręcz alabastrowa, na twarzy mam pare zaczerwienien, tłusto/przesuszona miejscami twarz i ognisto rude włoski... KWC przeszukałam jednak jest malo recenzji...Prosze doradzcie mi jakis korektor i cienie (złoty i beż)
Numerki mile widziane
Źle celujesz- zarówno korektory jak i większość "normalnych" cieni Essence ma niezbyt fajnej jakości (delikatnie rzecz ujmując). Kiedyś tam na blogu pisałam o "długotrwałym" korektorze: http://mademoisellechaos-vivelajeune...a-sie-w-6.html , którego odcienie są złudnie jasne- z czasem ciemnieją. Miałam kiedyś korektor w sztyfcie, ale to było za czasów, kiedy nieznane mi były takie przedmioty jak rozświetlacze itd., więc nawet nie pamiętam jaki tam był.
Odnośnie cieni- dziewczynom ostatnio przypadł do gustu 58 cappucchino, please! Kiedyś był taki fajny beż, ale nie mam pojęcia, czy jest jeszcze dostępny i jaki ma/miał numer. Pamiętam tylko, że był świetnie zmielony .
Jeżeli masz Naturę z dwoma szafami, warto rozejrzeć się za cieniami Stay All Day- złoto to Glammy goes to
Z innych marek- beż ma w swojej ofercie MySecret, z tych ciemniejszych również Cappucino od Kobo.
__________________
Brak podpisu.
Za to jest
Blog
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice

Edytowane przez Lungo
Czas edycji: 2012-03-29 o 20:36
Lungo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 21:22   #2913
SlodkaIstotka
Raczkowanie
 
Avatar SlodkaIstotka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 387
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Dziekuje za odpowiedzi czegos poszukam choc dla mojej alabastrowej, białej cery (poza czerwonawa twarza ) to trudne zadanie...
__________________
Studentka Bezpieczeństwa wewnętrznego
Wym: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=792082
SlodkaIstotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 21:30   #2914
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez SlodkaIstotka Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedzi czegos poszukam choc dla mojej alabastrowej, białej cery (poza czerwonawa twarza ) to trudne zadanie...
Nawet nie interesuj się w takim razie markami drogeryjnymi, jeśli chodzi o rzeczy do twarzy - nie ma szans, żebyś znalazła cokolwiek, jeśli Twoja cera jest faktycznie taka, jak ją opisujesz.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 22:14   #2915
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez SlodkaIstotka Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedzi czegos poszukam choc dla mojej alabastrowej, białej cery (poza czerwonawa twarza ) to trudne zadanie...
To może dermacol? To niby jest podkład ale dużo lepiej sprawdza się jako mocno kryjący korektor. Są bardzo jasne odcienie w różnych tonacjach na dodatek. No i jest tani.
Kwc: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-up-cover.html

Jak patrzę na moją 211 to wyobrażam sobie że 208 jest praktycznie biała.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 22:18   #2916
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
To może dermacol? To niby jest podkład ale dużo lepiej sprawdza się jako mocno kryjący korektor. Są bardzo jasne odcienie w różnych tonacjach na dodatek. No i jest tani.
Kwc: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-up-cover.html

Jak patrzę na moją 211 to wyobrażam sobie że 208 jest praktycznie biała.
Sądząc po swatchach porównawczych w necie, 208 jest zdecydowanie nie-biały. Dla prawdziwie jasnej cery się nie nada, dla mnie np. by był za ciemny o pewnie jakieś 2-3 tony jak nic.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 22:24   #2917
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Sądząc po swatchach porównawczych w necie, 208 jest zdecydowanie nie-biały. Dla prawdziwie jasnej cery się nie nada, dla mnie np. by był za ciemny o pewnie jakieś 2-3 tony jak nic.
Jak patrzyłam na swatche to też wydawało mi się że 211 będzie dużo za ciemna a okazało się że jest za jasna więc warto postarać się znaleźć stacjonarny sklep i obejrzeć kolory na żywo.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-29, 22:29   #2918
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
To może dermacol? To niby jest podkład ale dużo lepiej sprawdza się jako mocno kryjący korektor. Są bardzo jasne odcienie w różnych tonacjach na dodatek. No i jest tani.
Kwc: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-up-cover.html

Jak patrzę na moją 211 to wyobrażam sobie że 208 jest praktycznie biała.
Dermacol ma przyzwoite kolory, jednak jedynie tyle Dla mnie najjaśniejsze są stanowczo za ciemne, a mimo że jestem blada to do tych najbledszych mi sporo brakuje...
Zresztą ile ja razy słyszałam/czytałam że coś jest prawie białe, biegłam z nadzieją, że wreszcie będzie coś odpowiednio jasne a tu zonk 3 tony za ciemne
Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Sądząc po swatchach porównawczych w necie, 208 jest zdecydowanie nie-biały. Dla prawdziwie jasnej cery się nie nada, dla mnie np. by był za ciemny o pewnie jakieś 2-3 tony jak nic.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2012-03-29 o 22:30
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 22:38   #2919
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Dermacol ma przyzwoite kolory, jednak jedynie tyle Dla mnie najjaśniejsze są stanowczo za ciemne, a mimo że jestem blada to do tych najbledszych mi sporo brakuje...
Zresztą ile ja razy słyszałam/czytałam że coś jest prawie białe, biegłam z nadzieją, że wreszcie będzie coś odpowiednio jasne a tu zonk 3 tony za ciemne

Swoją drogą, ostatnio zrozumiałam o co chodzi z tym "prawie biały" jak stałam obok znajomej, która była dość mocno opalona (ale nie znowu jakoś strasznie) i dużo bliżej było mi do koloru białej ściany niż jej skóry.
Ale to już taki offtop.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 08:35   #2920
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

To w takim razie wracając do tematu chciałabym pochwalić się, że chyba okiełznałam wreszcie rozświetlacz z CC. Tak mnie natchnęło po spotkaniu z Moireach

Iiiiii nawet mimo mojej baaardzo jasnej cery wyglądał całkiem fajnie, ale tylko jeśli użyłam razem brązera (Catrice Bohemia), a bardziej imprezowo to połączyłam z mgłą pudrową Paese, która dla mnie też jak brązer jest Na wakacje w wolne dni fajny, ale do pracy to bym go nie użyła jednak... Jak dla mnie efekt za mocny.

Iii pytanie: czy stosowałyście wysuszające kropelki na Twinsy? Pomagały? Bo nie wiem czy kupować, a strasznie mi wczoraj długo schło i oczywiście mam wszystko poodbijane a pisałyście że np z gel lookiem kropelki się "gryzą"
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2012-03-30 o 08:41
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 09:04   #2921
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
To w takim razie wracając do tematu chciałabym pochwalić się, że chyba okiełznałam wreszcie rozświetlacz z CC. Tak mnie natchnęło po spotkaniu z Moireach

Iiiiii nawet mimo mojej baaardzo jasnej cery wyglądał całkiem fajnie, ale tylko jeśli użyłam razem brązera (Catrice Bohemia), a bardziej imprezowo to połączyłam z mgłą pudrową Paese, która dla mnie też jak brązer jest Na wakacje w wolne dni fajny, ale do pracy to bym go nie użyła jednak... Jak dla mnie efekt za mocny.

Iii pytanie: czy stosowałyście wysuszające kropelki na Twinsy? Pomagały? Bo nie wiem czy kupować, a strasznie mi wczoraj długo schło i oczywiście mam wszystko poodbijane a pisałyście że np z gel lookiem kropelki się "gryzą"



ja z Twinsów mam tylko toppery, suszyłam je kropelkami, jak zresztą 80% moich lakierów i spokojnie dawały radę. Oczywiście trzeba paręnaście minutek uważać na pazurki, bo nie wyschną w sekundę na kamień. Mam czasami na paznokciach 4-5 warstw różnych lakierów i topów i mój sposób na taki mani to jak najcieńsze warstwy (lepiej nałożyć więcej cieńszych warstw niż mniej grubych), raczej spore odstępy czasu między warstwami i nie zaszkodzi każdą traktować wysuszaczem
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-30, 10:36   #2922
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Dermacol ma przyzwoite kolory, jednak jedynie tyle Dla mnie najjaśniejsze są stanowczo za ciemne, a mimo że jestem blada to do tych najbledszych mi sporo brakuje...
Zresztą ile ja razy słyszałam/czytałam że coś jest prawie białe, biegłam z nadzieją, że wreszcie będzie coś odpowiednio jasne a tu zonk 3 tony za ciemne

U mnie też wszystkie odcienie były za ciemne.
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 10:42   #2923
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Witajcie dziewczyny, czy któraś z Was używała/stosowała podkładu lekko kryjącego essence -make up to match? to jest nowość w essence, nie ma go jeszcze w KWC...
Proszę o opinie
Co do kosmetyków essence do twarzy- bladziochy chyba mają problem z doborem kolorku?
Te wszystkie musy takie ciemne mi się wydają...
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 10:46   #2924
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Btw macie jakiś zamiennik lip lacquer z circusa circusa ?
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 10:57   #2925
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Jak patrzyłam na swatche to też wydawało mi się że 211 będzie dużo za ciemna a okazało się że jest za jasna więc warto postarać się znaleźć stacjonarny sklep i obejrzeć kolory na żywo.
Nr 1 to najjaśniejszy kamuflaż Kryolanu, nr 6 to Dermacol 208. Moja twarz jest mniej więcej w kolorze tego kamuflaża, Dermacol nie ma szans być dobry - i jeśli SlodkaIstotka faktycznie ma taką cerę, jak opisuje - raczej też w drogeriach nic dla siebie nie znajdzie.

Ja suszyłam Twinsy kropelkami, było ok - zastanawiam się czemu miałoby być inaczej niż z pozostałymi lakierami?

Cucuma, jak traktujesz każdą warstwę wysuszaczem to jak to robisz?
Jedna warstwa + wysuszacz, czekasz aż wyschnie do końca, myjesz ręce z wysuszacza -> druga warstwa...
czy jak?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dsc2445.jpg (245,3 KB, 143 załadowań)
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 12:48   #2926
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Kupiłam dziś tusz I love Extreme i boję się tej szczoty.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 12:56   #2927
KathleenAnn
Zadomowienie
 
Avatar KathleenAnn
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 148
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Jakoś dziwnie zgęstniał mi rozświetlacz z kryształowej limitki
Ostatnio, po jakieś przerwie też chciałam mój użyć i konsystencja wydała mi się inna niż na początku
KathleenAnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 13:02   #2928
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez SlodkaIstotka Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedzi czegos poszukam choc dla mojej alabastrowej, białej cery (poza czerwonawa twarza ) to trudne zadanie...
To Ty jesteś na awatarze?

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś tusz I love Extreme i boję się tej szczoty.
Spoko, oswoisz ją, a efekt jest tego warty.

A ja chora! Najpier rzuciło mi się na oczy (zapalenie spojówek). Potem na uszy, a teraz mam naraz katar, kaszel i nie słyszę prawie nic bo cała jestem zatkana.
A w poniedziałek idę do nowej pracy, więc muszę stanąć na nogi do tego czasu. No po prostu MUSZĘ.
Trzymajcie kciuki za moje zdrówko.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 14:15   #2929
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
To Ty jesteś na awatarze?


Spoko, oswoisz ją, a efekt jest tego warty.

A ja chora! Najpier rzuciło mi się na oczy (zapalenie spojówek). Potem na uszy, a teraz mam naraz katar, kaszel i nie słyszę prawie nic bo cała jestem zatkana.
A w poniedziałek idę do nowej pracy, więc muszę stanąć na nogi do tego czasu. No po prostu MUSZĘ.
Trzymajcie kciuki za moje zdrówko.
Ja go nie oswoiłam az do końca...

Trzymam moooocno
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-30, 14:45   #2930
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Venibbeth Pokaż wiadomość
Do dziewczyn z Łodzi- nie kupujcie korektora w sztyfcie (beżowe opakowanie) w Naturze w Galerii Łódzkiej. Dzisiaj na moich oczach wszystkie (najpierw testery a później pełnowartościowe kosmetyki) zostały zmacane przez jakąś nastoletnią panienkę. Pani naturzanka wykładająca towar do tej samej szafy mimo tego, że dokładnie obserwowała co się dzieję nie zrobiła nic oprócz obdarowania panienki szerokim uśmiechem.


Kolejny news- (ta sama Natura) róże w musie po 5,99 ! Zaintrygowana ceną zaglądam do środka, patrzę i hmm... na ściankach może i trochę tego różu jest, ale środek wygląda jakby go ktoś łyżką wygrzebał w sumie może została 1/5 produktu. I oni myślą że ktoś to kupi?
Dlatego też częściej wybieram SuperPharm w Manufakturze, albo Rossmanna. W naturze już nie raz widziałam testowanie wszystkich kredek, pomadek przez panie pracownice, więc to mnie już nie dziwi. A ich promocje są prześmieszne
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 15:15   #2931
paniKA88
Rozeznanie
 
Avatar paniKA88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 985
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

[1=8c5e47fe6e48fd89bc9c227 f1239fe5b9f79e095_5edd717 29ccf0;33236306]Dlatego też częściej wybieram SuperPharm w Manufakturze, albo Rossmanna. W naturze już nie raz widziałam testowanie wszystkich kredek, pomadek przez panie pracownice, więc to mnie już nie dziwi. A ich promocje są prześmieszne [/QUOTE]
ale essence nie ma w SuperPharm u nas (chyba że coś się zmieniło)
__________________
" A czym byliby ludzie bez miłości?
GINĄCYM GATUNKIEM, odparł Śmierć"
paniKA88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 16:39   #2932
paulinschen
Przyczajenie
 
Avatar paulinschen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Passo Fundo
Wiadomości: 25
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Hej dziewczyny
Mam pytanie czy w szafie essence znajdę pomadki we flamastrze?
paulinschen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 16:59   #2933
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Nie ma
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 17:01   #2934
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Hej, ciągle was nadrabiam, jestem na 53 stronie ale trafiłam na moment gdzie mówicie ile macie kredek więc ja mam 97, tych do brwi i ust nie licze.

Lecę dalej czytać.

Żeby nie było OF z nowości kupiłam tylko pędzelek.
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 17:34   #2935
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Daliby jakąś nową limitowankę
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 17:38   #2936
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Daliby jakąś nową limitowankę
Mogliby
Chociaż po moich wczorajszych zakupach mój portfel cierpi i już nie chcę więceeej :P
Aha, i pilnujcie mnie, żebym nie kupowała cieni essence bez sprawdzenia swatchy... To niebieskie co wczoraj kupiłam, to jakaś tragedia... Zresztą możecie zobaczyc u mnie na blogu.
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 18:56   #2937
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Nr 1 to najjaśniejszy kamuflaż Kryolanu, nr 6 to Dermacol 208. Moja twarz jest mniej więcej w kolorze tego kamuflaża, Dermacol nie ma szans być dobry - i jeśli SlodkaIstotka faktycznie ma taką cerę, jak opisuje - raczej też w drogeriach nic dla siebie nie znajdzie.

Ja suszyłam Twinsy kropelkami, było ok - zastanawiam się czemu miałoby być inaczej niż z pozostałymi lakierami?

Cucuma, jak traktujesz każdą warstwę wysuszaczem to jak to robisz?
Jedna warstwa + wysuszacz, czekasz aż wyschnie do końca, myjesz ręce z wysuszacza -> druga warstwa...
czy jak?



dokładnie tak robię jeśli kombinuję jakiś superwymyślny lub wielowarstwowy mani, to rozkładam zrobienie go na cały dzień, lub nawet wieczór - w nocy przerwa - i kończę na drugi dzień. A sprawdzam stukając paznokciem o paznokieć lub w mało widocznym miejscu próbuję zadrapać pazurkiem
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 20:11   #2938
Blur135
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 23
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cześć,

przyznam się, że podczytuję wątek, ale ciągle za szybko rośnie i niestety dużo omijam, bo nie nadążam!

Mam w sumie takie dwa pytania:
1. Czy pędzel do różu z Essence nadaje się do czegoś? Bo ja dopiero zaczynam przygodę z różami i nie chciałabym sobie zrobić krzywdy... A może znacie jakiś inny, też tani (najlepiej) a dobry?

2. Skąd Wy bierzecie te przecenione rzeczy za 3,99, 4,99? Ja we Wrocławskiej magnoliowej Naturze widzę tylko przy kasie, ale tam nic takiego fajnego jak Wy opowiadacie nie ma... A może to ja ślepa?
Blur135 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 20:26   #2939
Lungo
Rozeznanie
 
Avatar Lungo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Paradiso Perduto
Wiadomości: 523
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez paulinschen Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Mam pytanie czy w szafie essence znajdę pomadki we flamastrze?
Catrice takie ma, ale podobno szybko wysychają. Ewentualnie możesz poszukać w koszyczku wyprzedażowym tych z You Rock!

W końcu kupiłam nudziakowy lakier. Powiem tylko: om nom nom. Chcę więcej!

Blur135, parę stron wstecz dziewczyny pisały o pędzlach -_-
__________________
Brak podpisu.
Za to jest
Blog
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice
Lungo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 21:22   #2940
Pandorzyca__
Raczkowanie
 
Avatar Pandorzyca__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 210
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

łuhuhuhuhuh przed chwilą udało mi się dorwać na allegro kabuki z SS
Pandorzyca__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:01.