Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek! - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-14, 19:10   #2941
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;38633768]Wstawiam paznokcie.Pare zdjęć jest innych niż zawsze.Ale za to skórki są brzydkie tak jak zawsze
Zdjęcia przekłamały kolor. [/QUOTE]

moich nie widziałaś


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3863386 5]Mry mry mry...

Hm... sa takie lakiery, które robią na mnie większe wrażenie przy sztucznym świetle... Ten do nich należy Ale w dziennym też spoko.
Tylko ten wstręciuch bąblujący... [/quote]

a no...
zmyłam dzisiaj.


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3863569 2]
Jestem zła... tonik mnie uczulił. A tak się na niego napaliłam... I właściwie jakby nie patrzeć, że skóra robi mi się po nim czerwona i pali to całkiem nieźle działa... [/QUOTE]

co to za paskuda?


Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Yenotek warto kupić wysuszać Ja polecam niedrogi a bardzo dobry<płatna reklama> z Sally hansen o taki KLIK mam już 2 buteleczke i wolę go od SV a jest przynajmniej o połowe tańszy

przepraszam dziewczyny, że tak wcinam się w watek bez komentowania ale mam w tym tyg 6 zaliczeń... także trzymać kciuuki!
powodzenia
i znam to doskonale, od jutra też oko okolo 6


Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Obecna
tak sobie właśnie wątek przeleciałam....
a tu Karola!


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3863940 3]
Smooo! Viiiv! słyszycie/widzicie? Nie wychodźcie koło 16 na ulicę bo nefty będzie wracać z urzędu już za kółkiem! Pierwszy raz w mieście, bez instruktora, który w razie czego zahamuje. Strzeżcie się zielonego kombi... [/QUOTE]

szaleńcu





i w ogóle tak - widzialam piekne mani Yen, Nefty, i słodkie Kav
strasznie spodobał mi się ten wiboś Nefty, aż może się skusze któregoś dnia.
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 19:17   #2942
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3864386 2]Nie wiem czy to ja pisalam ale ja kupowalam wlasnie na alle i TEN jest wporzo

Coś się z linkiem porobiło... [allegro.pl/wejdz-najtaniej-patrzzwysylka-barwniki-spozywcze-i2926661245.html

O ten link przynajmniej dziala... cos mi sie porąbało... z telefonu wstawiac linki to mordega...

Jestem, nikogo nie rozjechałam, dziewczyn już zwłaszcza [/QUOTE]

O to fajnie używałaś ich, dobre? na tym zdjęciu widzę że pigmentacja całkiem całkiem. Tylko ja chciałam czerwony, a tamta czerwień jakaś różowa

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
potwierdzam, mam oba w tym GR 166 już chyba 3 flaszkę - kocham ten lakier. A w butelce SB i GR identyczne.
o, a zastanawiałam się jaka jest różnica
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 19:31   #2943
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

cholerka.. na Allegro, jest SV 14ml za 10zł... i ten sam sprzedawca ma JJ za 6,5zł....... Jedyne co, to jest to ktos zupełnie nowy - ma zero sprzedanych/kupionych...
a miałam nic nie kupować
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 19:51   #2944
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
cholerka.. na Allegro, jest SV 14ml za 10zł... i ten sam sprzedawca ma JJ za 6,5zł....... Jedyne co, to jest to ktos zupełnie nowy - ma zero sprzedanych/kupionych...
a miałam nic nie kupować
10 zł? Eeee.... ja kupiłam swój za 20 parę złotych, nie ryzykowałabym bo może to być bubel za dychę.

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Masz rację, Yenotku. Muszę się trochę przemęczyć aż podrosną. Na żywo AŻ tak to się nie rzuca w oczy.
Ładnie Ci w tak delikatnym różu Tzn. Twoim łapkom
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 19:56   #2945
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
cholerka.. na Allegro, jest SV 14ml za 10zł... i ten sam sprzedawca ma JJ za 6,5zł....... Jedyne co, to jest to ktos zupełnie nowy - ma zero sprzedanych/kupionych...
a miałam nic nie kupować
Też widziałam ostatnio te JJ, ale zrezygnowałam z zakupu przez te komentarze. Nie wiadomo na kogo trafisz, a nawet jeśli sprzedawca ma negatywy - wiesz, co było nie w porządku.


Amelko - dziękuję
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 20:14   #2946
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
10 zł? Eeee.... ja kupiłam swój za 20 parę złotych, nie ryzykowałabym bo może to być bubel za dychę.
Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Też widziałam ostatnio te JJ, ale zrezygnowałam z zakupu przez te komentarze. Nie wiadomo na kogo trafisz, a nawet jeśli sprzedawca ma negatywy - wiesz, co było nie w porządku.
no właśnie wiem, dlatego się boję. Na Allegro kupuję już bardzo długo i zwracam na to uwagę...
W ogóle to All mi się schrzaniło - za Chiny nie mogę się zalogować. A to błąd, a to wpisz kod z obrazka . WTF?!
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 20:22   #2947
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
To u was cała rodzina ma czym oddychać
.
hehe. No w sumie

(jak to zrobiłaś, że w moim cytacie masz Coon?)



kupiłam lakier....
matowego nudziaka z różowawym szimerem....
Aż mam ochotę zmyć czewonego żelusia....
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-14, 20:27   #2948
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

nie daję już rady w fizyczną, chyba się poddaję już dzisiaj
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 20:42   #2949
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
O to fajnie używałaś ich, dobre? na tym zdjęciu widzę że pigmentacja całkiem całkiem. Tylko ja chciałam czerwony, a tamta czerwień jakaś różowa
Ale że proszek różowy?

Wychodzi dobrze, bardzo mocne są. Ja musiałam testować, pierwszy placek upiekłam to był strasznie ciemny. Za dużo barwnika dałam a wystarczy ciutka...

To mi wyszło
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 20:48   #2950
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

co to za paskuda?
klik
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 21:11   #2951
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
hehe. No w sumie

(jak to zrobiłaś, że w moim cytacie masz Coon?)



kupiłam lakier....
matowego nudziaka z różowawym szimerem....
Aż mam ochotę zmyć czewonego żelusia....
Musiałam coś źle skasować

Pokaż
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3864738 0]
To mi wyszło [/QUOTE]
Genialne
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-14, 22:22   #2952
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3864738 0]
To mi wyszło [/QUOTE]


też chcę


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3864754 8]klik [/QUOTE]

biedna
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 22:22   #2953
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3864738 0]Ale że proszek różowy?

Wychodzi dobrze, bardzo mocne są. Ja musiałam testować, pierwszy placek upiekłam to był strasznie ciemny. Za dużo barwnika dałam a wystarczy ciutka...

To mi wyszło [/QUOTE]
Omnomnomnom
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 22:31   #2954
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
W PS na pewno- wygładzenie skóry, symetryczność itp.
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
A mnie się wydaje, że silikony w taki bieliźniarskim modelingu są na porządku dziennym
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dokładnie.... A zwróciłaś uwagę jak fatalnie niedopasowane sa często?
Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość
moim zdaniem to i to- zarówno silikon jak i obróbka w PS...
Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Trelle Silikon to swoją drogą ale PS odwala tu największą :robotę:. Byłam raz świadkiem obrabiania podobnego zdjęcia przez grafika na takiej zasadzie..Tak jak byłam świadoma, że przeróbki istnieją, tak na żywo byłam w ciężkim szoku...
Eh.. Miałam nadzieję, że napiszecie - spokojnie Trelle, taki biust można mieć bez operacji i PS'a.
A to, że są często niedopasowane to fakt - biust ściśnięty, żeby tylko była kreska pomiędzy jedną piersią a drugą i nie ważne, że mostek odstaje jak..
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
I jeszcze zdjęcia lepiej oddające kształt, ale za to trochę zjadło kolory:
Śliczne
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To powinna być gorseciarka raczej. Zawsze możesz do lipca poczekać i w Liparie oddać.
Buu u mnie nie ma gorseciarek.. W takim razie jestem zmuszona czekać do lipca.
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;38633768]Wstawiam paznokcie.Pare zdjęć jest innych niż zawsze.Ale za to skórki są brzydkie tak jak zawsze
Zdjęcia przekłamały kolor. [/QUOTE]
Podobny troszkę do Androgynie.
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Pokazuję... spiłowałam w sobotę. I jak to zrobiłam, to stwierdziłam, że muszę pomalować, by zobaczyć na kolorze
Oczywiście pościel mi się odbiła, ale teraz nie będę malować, tylko po południu.
Kolor trudny w uchwyceniu :/
Świetny pomysł, mega bling-bling.
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Ja lubię siebie w kwadratach, bo dobrze sie w nich czuję. Nawet krótkich, tylko.... dlaczego ja mam taką krótka płytkę Chlip Najgorzej wyglądają moje króciaki w ciemnym kolorze Są wtedy jeszcze krótsze
A dlaczego moje ciągle się rozdwajają i łamią? Taki ich urok a Twoje są śliczne i tak.
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3863901 3]
A teraz aktualna fotka na szybko... pomalowałam póki co jedną łapkę, zdjęcie absolutnie w najmniejszym nawet stopniu nie oddaje zarąbistości mani. I nie mówię o moich paznokciach, żeby było jasne! Tylko o lakierze Ten wiboś 49 jest boski, maluje się nim bosko, wygląda bosko, pasuje do turkusu, a jeszcze walnęłam glorious aquarius na to. Miało być oczo... i jest, tylko na zdjęciu wyszło szaro, buro i bleah. Jest kolorowo i z iskrą. Jutro jak mnie słonko zaszczyci to zrobię lepsze zdjęcia.
[/QUOTE]
Świetne połącznie.

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
U mnie na słodko, choć wiem, że kwadraty Was nie przekonują. Jeszcze
Kolorek fajny ale jajeczka były śliczne..
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Bywało lepiej
Co jest?
Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
TŻ właśnie podesłał mi kilka fotek sesji ślubnej pod wodą... ciekawe :P
http://digart.img.digart.pl/data/img...ad/7285474.jpg
http://digart.img.digart.pl/data/img...ad/7338480.jpg
http://digart.img.digart.pl/data/img...ad/7338486.jpg

To pierwsze chyba najbardziej mi się podoba...Reszta taka smutna jakby Panna Młoda umierała (a chyba bała się otworzyć oczy :P)
O, bardzo fajny pomysł.
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Chcę, toż to miłość od pierwszego wejrzenia!
Wróci mama, to z nią pogadam. Jeśli nie będzie przekonana tak na 100% to będę musiała odpuścić, nic na siłę. I trochę się boję, że nie będę mogła dać mu tyle miłości na ile zasługuje, bardzo tęsknię za moim psiakiem...
Coone zrób to, co podpowiada Ci serce.
Ja jestem pewna, że psiak miałby wspaniałą nową właścicielkę.
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3864738 0]
To mi wyszło [/QUOTE]
Też kiedyś robiłam 'tęczę'. Świetny efekt ale napracować się przy nim trzeba..
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.

Edytowane przez Trelle
Czas edycji: 2013-01-14 o 22:28
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 22:55   #2955
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

chcialam Wam pazurki pokazać ale zapomniałam, że nie mam aparatu
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 23:10   #2956
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
No właśnie jeszcze nie. Ale na wszelki wypadek kupiłam żeby był w pogotowiu
To koniecznie daj znać jak to cudo działa

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość

Mam wrażenie, że jakoś tak sztucznie wyglądają...
Te dwa ostatnie nawet bardzo, pierwsze mi się podoba.

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
cholerka.. na Allegro, jest SV 14ml za 10zł... i ten sam sprzedawca ma JJ za 6,5zł....... Jedyne co, to jest to ktos zupełnie nowy - ma zero sprzedanych/kupionych...
a miałam nic nie kupować

no właśnie wiem, dlatego się boję. Na Allegro kupuję już bardzo długo i zwracam na to uwagę...
W ogóle to All mi się schrzaniło - za Chiny nie mogę się zalogować. A to błąd, a to wpisz kod z obrazka . WTF?!
Podejrzane... Ja wystrzegam się kupowania od użytkowników bez komentarzy, różnie to bywa mimo wszystko. Co do problemów z zalogowaniem to dość dziwne... a może logujesz się z różnych komputerów i to ma jakiś wpływ...nie wiem nie znam się.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
kupiłam lakier....
matowego nudziaka z różowawym szimerem....
Aż mam ochotę zmyć czewonego żelusia....
A ja chętnie go zobaczę i w 100% rozumiem chęć zmycia poprzedniego lakieru na rzecz nowego

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Eh.. Miałam nadzieję, że napiszecie - spokojnie Trelle, taki biust można mieć bez operacji i PS'a.
A to, że są często niedopasowane to fakt - biust ściśnięty, żeby tylko była kreska pomiędzy jedną piersią a drugą i nie ważne, że mostek odstaje jak..
Wiesz..może i można ale po pierwsze trzeba mieć spory biust i nie tylko go mieć ale i ćwiczyć dla ujędrnienia itd...
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 23:38   #2957
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Zastanawiam się, jak ja to kiedyś robiłam, że jeździłam codziennie na uczelnię, malowałam pazury, wychodziłam ze znajomymi, jeździłam częściej do rodziny, a i tak dawałam radę być z wątkiem na bieżąco. Teraz nie robię nic z w/w rzeczy, a i tak nie jestem w stanie Was ogarnąć...

Nefty, mam ten sam tonik i mi on krzywdy nie zrobił...
A ciacho zrobiłaś nieziemskie
Aha- ten morski granat na serdecznym mi się bardzo podoba!

Ewalucja, Smoo- trzymam kciuki za Waszą sesję Mnie po raz pierwszy w życiu to cholerstwo ominęło.

Dziewczęta, któraś z Was ma lakier z tej metalicznej kolekcji Miss Sporty? Ja dziś byłam w Rossie, zmacałam wszystkie trzy i teraz żałuję, że ich nie wzięłam.
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 23:46   #2958
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Tobie również ładnie wyszło
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
niezłeeee!

dziękuję


Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ka boom!

prześliczne



Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Zapomniałam o kocie na wczoraj

Ale mam kota na dziś :

znowu śliczny pyszczek


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;38633768]Wstawiam paznokcie.Pare zdjęć jest innych niż zawsze.Ale za to skórki są brzydkie tak jak zawsze
Zdjęcia przekłamały kolor. [/QUOTE]


podoba mi się ten efekt


Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość
śliczny wyszedł ) a może tak tylko na serdecznym i kciuku zrobić ja kiedyś na moich kwadratach robiłam podobne zdjęcie w załączniku

dziękuję Twoje wyglądają obłędnie


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Pokazuję... spiłowałam w sobotę. I jak to zrobiłam, to stwierdziłam, że muszę pomalować, by zobaczyć na kolorze
Oczywiście pościel mi się odbiła, ale teraz nie będę malować, tylko po południu.
Kolor trudny w uchwyceniu :/

ten brokat na serdecznym


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3863901 3]A teraz aktualna fotka na szybko... pomalowałam póki co jedną łapkę, zdjęcie absolutnie w najmniejszym nawet stopniu nie oddaje zarąbistości mani. I nie mówię o moich paznokciach, żeby było jasne! Tylko o lakierze Ten wiboś 49 jest boski, maluje się nim bosko, wygląda bosko, pasuje do turkusu, a jeszcze walnęłam glorious aquarius na to. Miało być oczo... i jest, tylko na zdjęciu wyszło szaro, buro i bleah. Jest kolorowo i z iskrą. Jutro jak mnie słonko zaszczyci to zrobię lepsze zdjęcia.[/QUOTE]


bardzo mi się podoba to połączenie


Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Masz rację, Yenotku. Muszę się trochę przemęczyć aż podrosną. Na żywo AŻ tak to się nie rzuca w oczy.

śliczne


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3864738 0]To mi wyszło [/QUOTE]


omnomnonoooom



dopiero teraz znalazłam czas żeby Was nadrobić
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 00:56   #2959
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Medi, zazdroszczę!
i na razie nie dziękuję po sesji podziękuję

---------- Dopisano o 00:56 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:50 ----------

Bopp, Ty za horrorami ostatnio byłaś, prawda?
właśnie kończę oglądać Sierotę. nie do końca horror, ale całkiem niezłe story
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-15, 06:24   #2960
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Ale mi się chce spać !Przyjdę ze szkoły to się chyba położę na 2 godzinki(wole się przespać chwile i mózg odpocznie niż uczyć się gdy jestem zmęczona i niewyspana,bo wtedy 2x wolniej zapamiętuje.)
Miłego dnia wszystkim,dużo uśmiechu na twarzy i dobrego humoru
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 07:27   #2961
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Dzem dobry

niech bedzie dobry dla Was bo ja juz ciezko pracuje (taaa wlasnie widac )
i za duzo nie spamowac i pazury pokazywac co bym miala co ogladac

chyba mi gorzej
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 08:46   #2962
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3864738 0]
Wychodzi dobrze, bardzo mocne są. Ja musiałam testować, pierwszy placek upiekłam to był strasznie ciemny. Za dużo barwnika dałam a wystarczy ciutka...

To mi wyszło [/QUOTE]


Ale czaad!

Lepiej nie zjesć go za dużo, bo się rzygać tęczą będzie


Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Musiałam coś źle skasować

Pokaż
\
Tak pomyślałam właśnie

Jak tylko pomaluję Stoi pierwszy w kolejce

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Eh.. Miałam nadzieję, że napiszecie - spokojnie Trelle, taki biust można mieć bez operacji i PS'a.
A to, że są często niedopasowane to fakt - biust ściśnięty, żeby tylko była kreska pomiędzy jedną piersią a drugą i nie ważne, że mostek odstaje jak..

Śliczne

Buu u mnie nie ma gorseciarek.. W takim razie jestem zmuszona czekać do lipca.
Antośka tak mi robi


No tak.... Nie da się tego zrobić przesyłając pocztą, bo kobitki na żywo zaznaczają szpilką ile zwęzić

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Dzem dobry

niech bedzie dobry dla Was bo ja juz ciezko pracuje (taaa wlasnie widac )
i za duzo nie spamowac i pazury pokazywac co bym miala co ogladac

chyba mi gorzej
? co znaczy "gorzej"
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 08:52   #2963
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

? co znaczy "gorzej"
na umysle, od tak wczesnej pracy i wstawania moge farmazony wypisywac
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 09:32   #2964
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
na umysle, od tak wczesnej pracy i wstawania moge farmazony wypisywac
A... to znaczy standard u Ciebie
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 09:35   #2965
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Bry

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
nefy rajdowcu brawo prawka
Spoko loko, przez większość czasu jeżdżę przepisowo

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Serio pytałam Ślicznie wygląda na takich kolorach i zastanawiałam się co to jest.



Ja nie z Lublina, ale już się boje
A... bo ja już myślałam, że ten topper to każdy zna i ma. I tylko ja się jaram czymś, czym wszyscy się jarali pół roku temu

Bój się bój
Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Chciałabym, aby podrosły i były takie tak wolny brzeg (np. jak u Ewalucji, o ile wiesz o co mi chodzi), ale nie wiem czy tak się da. Teraz je zostawiłam, zazwyczaj piłowałam do jajeczek.
Da się da, właśnie o to chodzi. Ja też przecież miałam za bardzo boczki spiłowane po migdałach, raz dwa odrosły.
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
gratki!
śliczne mani!
Dzięks i dzięks
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Aleee Ci rosną szybko! te srebrno-złote takie długie, śliczne
Aktualne piękne kolory. Fajnie że się podoba Wibo, bo bym miała na sumieniu tylko chciałabym zobaczyć zdjcie tak z przodu, masz?

hehe nie dziwię się, to jest radość

Ja skończyłam swoje zdobić, uff trochę się napracowałam
No szybko i jakoś nieszczególnie mi się to podoba Jak się coś złamie to spoko bo szybko wraca do formy, ale szlag mnie trafia bo ja nic nie robię tylko piłuję paznokcie. No i ledwo pomaluję, a po trzech dniach odrost...

Mam, mam. Zdążyłam cyknąć przed nałożeniem topa, dorobię jeszcze lepsze fotki całości i powrzucam. Szkoda tylko, że na fotkach wiboś wychodzi niebieski, przecież w rzeczywistości on ma taki genialny morsko/szmaragdowy shimmerek
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ahhhh Piękne kwadraty! Lakiery i wszyyystko
(i nie, wcale się nie podlizuję się żebyś mnie nie rozjechała)
No nie no... wcale... w ogóle o tym nie pomyślałam...
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Nie ma mnie dziś w Lublinie
Nie bój żaby, w Ś. akurat często bywam.
Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Piekny jest
Ja nigdy go u siebie spotkać nie mogę
Ja się właśnie ostatnio u Anuli żaliłam, że trafiam tylko na brzydkie i rozwarstwione. A tu się szczęśliwie złożyło i dopadłam w końcu świeżutkiego Ale na półce widać, że dostawę chyba mieli niedawno, bo peeełno wszystkich kolorów, a ten 49 tylko jedna sztuka stara i jedna nówka... którą capnęłam
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość

Bardzo ładne
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 09:41   #2966
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
A... to znaczy standard u Ciebie
dzieki


nefty przez wiekszosc czasu uwazaj bo z kazdym rokiem jest coraz gorzej
ja nie lubie stac w korkach i wolno jezdzic, krew mnie zalewa jak widze jak ktos jedzie 30 hm/h a mozna jechac 50

ponoc ze mna to strach jezdzic
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 09:56   #2967
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
strasznie spodobał mi się ten wiboś Nefty, aż może się skusze któregoś dnia.
To się nie czaj na niego, tylko jak znajdziesz to łap i do kasy. Ja się trochę naszukałam zanim trafiłam na nierozwarstwionego.
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
O to fajnie używałaś ich, dobre? na tym zdjęciu widzę że pigmentacja całkiem całkiem. Tylko ja chciałam czerwony, a tamta czerwień jakaś różowa
To Ci jeszcze powiem... popatrz na zielony - proszek ma kolor pomarańczowy. Zmienia kolor na właściwy po zetknięciu z mokrym.
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Genialne

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

też chcę

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Omnomnomnom

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Świetne połącznie.

Też kiedyś robiłam 'tęczę'. Świetny efekt ale napracować się przy nim trzeba..


W sumie trochę tak, ale i tak mniej się męczyłam niż z tortem biedroną rok wcześniej (oba dla córy na urodziny). No bo to tylko kilka placków i masa, tyle że się to piecze kilka godzin... jak ktoś ma taki piekarnik jak ja, że każdy placek trzeba pojedynczo i po kolei...
Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Nefty, mam ten sam tonik i mi on krzywdy nie zrobił...
A ciacho zrobiłaś nieziemskie
Aha- ten morski granat na serdecznym mi się bardzo podoba!
No właśnie nie przypuszczałam, że mi zrobi kuku
i
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
bardzo mi się podoba to połączenie

omnomnonoooom


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ale czaad!

Lepiej nie zjesć go za dużo, bo się rzygać tęczą będzie

Fakt, za dużo lepiej nie jeść. Po zjedzeniu efekt tęczy się utrzymuje i autentycznie wychodzi drugą stroną Już nie wspominając o tym że farbuje pyszczek No i coś takiego to jednak tylko okazjonalnie. Jednak barwnik to barwnik... natura to to nie jest
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 09:58   #2968
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Dzem dobry

niech bedzie dobry dla Was bo ja juz ciezko pracuje (taaa wlasnie widac )
i za duzo nie spamowac i pazury pokazywac co bym miala co ogladac

chyba mi gorzej
o, ja chcialam pazurki pokazać to przez noc się zepsuly.
topem przeciągnęłam, na uczelnie jeszcze pojde i zmywam wieczorem


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3865416 3]
Spoko loko, przez większość czasu jeżdżę przepisowo

[/QUOTE]

mogę wyjść na ulicę? czy mam biegiem uciekać do pierwszego napotkanego mpka?
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 10:08   #2969
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
nefty przez wiekszosc czasu uwazaj bo z kazdym rokiem jest coraz gorzej
ja nie lubie stac w korkach i wolno jezdzic, krew mnie zalewa jak widze jak ktos jedzie 30 hm/h a mozna jechac 50
Jeny ja też tego nie cierpię... Mi już instruktor mówił, że lubię przycisnąć i się trochę za bardzo spieszę. Ale żeby nie było... czuję auto i nie mam po prostu problemów, także nie jadę na pałę.

Najlepszy był wczoraj małżon, coś tam pojękiwał, że za blisko krawężników jadę, że za szybko, że za późno zaczynam hamować (guzik prawda ). Przymknął się dopiero jak dojeżdżałam do progu zwalniającego a on z paniką "Hamuj!!!". Olałam go i przejechałam swoim tempem tak że autem nawet nie zakołysało. Chyba wtedy dotarło do niego że przesadza, a potem mnie przepraszał, bo stwierdził że nie jest przyzwyczajony do jazdy na fotelu pasażera (że tam się inaczej czuje prędkość i odległość). I że on po kilkunastu latach jazdy za kółkiem czuje się nieswojo jak nie ma kontroli nad pojazdem, ale się poprawi. A sam jeździ dużo bardziej gwałtownie. A potem jeszcze spanikował jak wyjeżdżałam z parkingu i w krzyk, żebym patrzyła w lusterka bo nasz samochód jest dużo dłuższy niż fabie na kursie. Taaak... wrzasnął akurat jak patrzyłam od dłuższej chwili w lusterka... Od następnego razu jeździ z tyłu obok dziecka.
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 10:09   #2970
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Dzień dobry
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.