AVON - korzyści konsultantka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-04, 15:25   #1
Isabelllee
Raczkowanie
 
Avatar Isabelllee
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 33

AVON - korzyści konsultantka


Chciałabym się dowiedzieć , czy są jakieś korzyści z bycia konsultantka w Avon. Chciałabym się nią stać ,ale nie wiem czy warto. Nie mogę powiedzieć, że jestem pewna, iż zawsze będę składała zmówienia i że będą one duże,a wydaje mi się, że to może mieć jakiś wpływ.
Isabelllee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 16:38   #2
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: AVON - korzyści konsultantka

Skorzystaj z wyszukiwarki. Istnieje wątek zbiorczy dotyczący Avonu i tam powinnaś zadać swoje pytanie. A to już Twój drugi wątek dotyczący Avonu w ciągu dwóch dni.

Jako konsultantka odpowiem: warto spróbować. Nawet jeśli nie będziesz mieć dużych zamówień a co za tym idzie dużych zarobków, to zawsze możesz kupić jakieś kosmetyki taniej dla siebie, czasami wychodzi wręcz darmo. Często w programach dla konsultantek (zwłaszcza nowych) są na prawdę fajne oferty, z których warto skorzystać. Poza tym przekonasz się, że Avon uzależnia i jak już spróbujesz, to na pewno nie zrezygnujesz
__________________
naturalna pielęgnacja.

Edytowane przez sensualitat
Czas edycji: 2013-04-04 o 16:39
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 19:35   #3
Amalia1989
Rozeznanie
 
Avatar Amalia1989
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 819
Dot.: AVON - korzyści konsultantka

Ja chciałam zostać, ale rozmyśliłam się bo do znajomej konsultantki przychodziły niechciane przesyłki, za które musiała płacić.
Amalia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 21:54   #4
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: AVON - korzyści konsultantka

Cytat:
Napisane przez Amalia1989 Pokaż wiadomość
Ja chciałam zostać, ale rozmyśliłam się bo do znajomej konsultantki przychodziły niechciane przesyłki, za które musiała płacić.
Jakie przesyłki?
Ja byłam i zadne przesyłki nie przychodziły Bycie konsultantka jest o tyle bezpieczne w avon, że możesz każdy produkt zwrócić Wystarczy wypełnic odpowiednią kartę i wysłać- minus: ze na swój koszt.
Drugi minus: konsultantka za wszystko płaci tj katalogi, próbki, woreczki... Trzeba miec swoja baze klientek, zeby nie było tak, że zostajesz konsultantka, a potem ich szukasz, bo nie wyjdziesz na swoje Nie musisz składac zamówien jak nie chcesz, umowa wtedy po pol roku wygasa. Jak masz powyzej 150zł zamowienie wtedy masz przesylke za darmo, jak ponizej to płacisz 10zł. Wszystko kurier przynosi Ci za darmo w paczce, płacisz dopiero w banku przelewem- w paczce masz fakturę do zapłacenia, albo na stronie avon po zarejstrowaniu się jako konsultantka.

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Skorzystaj z wyszukiwarki. Istnieje wątek zbiorczy dotyczący Avonu i tam powinnaś zadać swoje pytanie. A to już Twój drugi wątek dotyczący Avonu w ciągu dwóch dni.

Jako konsultantka odpowiem: warto spróbować. Nawet jeśli nie będziesz mieć dużych zamówień a co za tym idzie dużych zarobków, to zawsze możesz kupić jakieś kosmetyki taniej dla siebie, czasami wychodzi wręcz darmo. Często w programach dla konsultantek (zwłaszcza nowych) są na prawdę fajne oferty, z których warto skorzystać. Poza tym przekonasz się, że Avon uzależnia i jak już spróbujesz, to na pewno nie zrezygnujesz
Z tym że nowe oferty (produktów wchodzących do katalogu) nie zaliczają się do upustu Jak nie bedzie miała dużych zamówien (tj mysle ponizej 150zł) to za darmo prawie kosmetyku nie kupi...

Autorko: jak masz na 150zł zamówienie, to twój zarobek wynosi ok. 37 zł (teraz jest chyba troche mniejszy, bo zmniejszyli upusty konsultantom, ale nie mam pewnosci)
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 10:23   #5
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: AVON - korzyści konsultantka

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Z tym że nowe oferty (produktów wchodzących do katalogu) nie zaliczają się do upustu Jak nie bedzie miała dużych zamówien (tj mysle ponizej 150zł) to za darmo prawie kosmetyku nie kupi...

Autorko: jak masz na 150zł zamówienie, to twój zarobek wynosi ok. 37 zł (teraz jest chyba troche mniejszy, bo zmniejszyli upusty konsultantom, ale nie mam pewnosci)
Nie miałam na myśli nowych produktów, tylko nowe konsultantki. Dla nich są specjalne programy w których można dostać prezenty za 5 zł czy nawet za 1 zł.
I nie pisz, że zarobek wynosi ok. 37 zł, bo nie masz racji. Rzeczywiście progi opustowe się zmniejszyły, ale zarobek zależy także od tego jakie produkty się zamawia (kosmetyczne czy nie) i czy są one w promocji wiązanej, ponieważ nie na wszystko jest stały opust.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 15:29   #6
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: AVON - korzyści konsultantka

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Nie miałam na myśli nowych produktów, tylko nowe konsultantki. Dla nich są specjalne programy w których można dostać prezenty za 5 zł czy nawet za 1 zł.
I nie pisz, że zarobek wynosi ok. 37 zł, bo nie masz racji. Rzeczywiście progi opustowe się zmniejszyły, ale zarobek zależy także od tego jakie produkty się zamawia (kosmetyczne czy nie) i czy są one w promocji wiązanej, ponieważ nie na wszystko jest stały opust.
Chodziło mi o to, gdy będzie miała zamówienie z katalogu od klientek na tyle- mniej więcej tyle wychodzi Rzeczywiście zapomniałam- o promocjach wiązanych kosmetyków...
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 11:26   #7
katrina2109
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Dot.: AVON - korzyści konsultantka

Cytat:
Napisane przez Isabelllee Pokaż wiadomość
Chciałabym się dowiedzieć , czy są jakieś korzyści z bycia konsultantka w Avon. Chciałabym się nią stać ,ale nie wiem czy warto. Nie mogę powiedzieć, że jestem pewna, iż zawsze będę składała zmówienia i że będą one duże,a wydaje mi się, że to może mieć jakiś wpływ.
Hej, jeśli chcesz mogę cię wprowadzić w avon?! Jestem liderem sprzedaży i mogę wszystko opowiedzieć i odpowiem na każde twoje pytanie jeśli nadal jesteś zainteresowana
katrina2109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-16, 19:45   #8
Dwadziescia2lh2o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14
Dot.: AVON - korzyści konsultantka

jak dla mnie avon za bardzo kusi ofertami i więcej się traci niż zarabia, lepiej znaleźć kogoś kto będzie dawał jakiś rabat i wgląd do ofert netto, demo itp. zawsze to łatwiej się powstrzymać zamawiając u kogoś niż u siebie
Dwadziescia2lh2o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 19:58   #9
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: AVON - korzyści konsultantka

spróbować możesz ale powiem od siebie że Avon schodzi na psy

i ciężko jest zarobić dla siebie chyba że miałabyś na prawdę duże zamówienia.


a i za wszystko musisz płacić za próbki, za dostawę do domu chyba że będziesz sobie odbierać paczki z poczty to wtedy za darmo,za reklamówki,katalogi

pamiętaj w avonie nie ma nic za darmo i ich promocje są czasem śmieszne i żałosne

poza tym jest np sytuacja zamawiasz coś w danym katalogu,nie ma tego w magazynie to dosyłają ci to dopiero w kolejnym twoim zamówieniu a jeśli akurat nie zamierzasz nic zamawiać -to albo czekasz albo zamawiasz coś na siłę żeby przyszło ci to co zamówiłaś poprzednim razem.

Edytowane przez delfix10
Czas edycji: 2013-12-16 o 20:04
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 16:46   #10
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: AVON - korzyści konsultantka

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
spróbować możesz ale powiem od siebie że Avon schodzi na psy

i ciężko jest zarobić dla siebie chyba że miałabyś na prawdę duże zamówienia.


a i za wszystko musisz płacić za próbki, za dostawę do domu chyba że będziesz sobie odbierać paczki z poczty to wtedy za darmo,za reklamówki,katalogi

pamiętaj w avonie nie ma nic za darmo i ich promocje są czasem śmieszne i żałosne

poza tym jest np sytuacja zamawiasz coś w danym katalogu,nie ma tego w magazynie to dosyłają ci to dopiero w kolejnym twoim zamówieniu a jeśli akurat nie zamierzasz nic zamawiać -to albo czekasz albo zamawiasz coś na siłę żeby przyszło ci to co zamówiłaś poprzednim razem.
Masz rację, m.in. dlatego zrezygnowałam Trzeba mieć duże zamówienia by nie dokładać do "interesu". Czy teraz płaci się za dostawę do domu? Kiedyś było tak, że płaciło się gdy zamówienie bylo poniżej 150zł.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 21:07   #11
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: AVON - korzyści konsultantka

płaci się! chyba 3,90 nawet jak masz powyżej 150zł dla mnie to jest chore

nawet za focus się płaci (ta gazetka -kiedyś my magazine ) a kiedyś była za darmo
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-17, 21:09   #12
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: AVON - korzyści konsultantka

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
płaci się! chyba 3,90 nawet jak masz powyżej 150zł dla mnie to jest chore

nawet za focus się płaci (ta gazetka -kiedyś my magazine ) a kiedyś była za darmo
No to ładne reguły wdrążyli
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 21:44   #13
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: AVON - korzyści konsultantka

i pozmieniali progi opustów oczywiście niekorzystnie.
do tego kara jak się spóźnisz z przelewem

do tego pozmieniali np pojemność mgiełek oczywiście zmniejszyli a cena ta sama

Edytowane przez delfix10
Czas edycji: 2013-12-17 o 21:47
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 21:46   #14
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: AVON - korzyści konsultantka

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
i pozmieniali progi opustów oczywiście niekorzystnie.
do tego kara jak się spóźnisz z przelewem
Progi opustowe zmieniane juz były za moich czasów A mogę spytać jaka jest kara?
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 22:01   #15
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: AVON - korzyści konsultantka

wiesz co ja jeszcze nie płaciłam kary bo ja zawsze wszystko opłacam od razu ale gdzieś mi się obiło o uszy że chyba 7zł
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 22:02   #16
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: AVON - korzyści konsultantka

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
wiesz co ja jeszcze nie płaciłam kary bo ja zawsze wszystko opłacam od razu ale gdzieś mi się obiło o uszy że chyba 7zł
Ok pytam z ciekawości tylko
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 20:39   #17
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: AVON - korzyści konsultantka

Dokładnie, bardzo ciężko zarobić! Czasem nawet musisz dołożyć od siebie żeby zapłacić fakturę bo musisz płacić za katalogi, za próbki i torby. W Anglii mają to za darmo... Dodatkowo tracisz jak jedziesz np. na drugi koniec miasta do klientki..

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

A z ta kara to jak to jest? Zrobiłam przelew wczoraj, ale dzis jeszcze nie doszło.. Mam termin do poniedzialku.. Liczy się data wpłaty czy dotarcia jej do nich?
navioe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 21:48   #18
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: AVON - korzyści konsultantka

wydaje mi się że liczy się data dotarcia do nich
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-03 22:48:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:40.