Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-29, 15:01   #2911
nataszaaaa1991
Raczkowanie
 
Avatar nataszaaaa1991
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 34
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Blobby Pokaż wiadomość
A ja właśnie coś na temat ziół Marii Treben chcę napisać. To nie jest pic na wodę dziewczyny,naprawdę. Myślałam,że to jajca. Czego nie robiłam...masakra-kremy za dwieście złotych,oliwki,kwas,moczn ik-nic ich nie ruszyło. Od razu robiły się perłowe. Grzebałam w necie,całe dnie,z nadzieją,ze jednak coś znajdę,że nie będę musiała tracić tysiące złotych na profesjonalne zabiegi. Natrafiłam na wzmiankę dziewczyny,której rozstępy miały 5 lat,ona sama dostała ich w okresie dojrzewania. Zrobiła sobie tą nalewkę,kupiła zioła na allegro. Ja zrobiłam to samo,mam jeszcze ulotki,a butelka z nalewką stoi w chłodnym,ciemnym miejscu. Nienawidzę rozstępów. Przykładałam gazę nasączoną tym płynem,śmierdzi ja dentosept z domieszką jakichś ziół i alkoholu, w smaku obrzydliwe. Po miesiącu pytam się mamy:
-Pamiętasz? ja na tylnej stronie uda,nad kolanem miałam rozstępy białe
Ona na to:
-no miałaś,a co z nimi?
- No to patrz!
Pokazałam jej,a ona nie mogła uwierzyć wlasnym oczom,zapytała sie co z nimi zrobiłam
To ja na to,że tylko zostawiałam tą nalewkę na noc,na skórze.
Myślałam,że to jaja są,podchodziłam sceptycznie,ale pomyślałam,że nie zaszkodzi spróbować i bach na moje blizny po ropnym zapaleniu mieszków włosowych. Teraz ani śladu zapalenia i blizn,a dermatolodzy łapy rozkładali i przepisywali leki za 300 złotych.
Hej, A podasz przepis na te zioła? albo linki do allegro gdzie je znalezc i jak zastosowac??? bo te rozstępy sa straszneeeee
__________________
  • Odchudzam się..
    Jest 76 kg
    Będzie Cel I 70 kg
  • Zapuszczam włosy.
  • Zdrowe odżywianie

nataszaaaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 19:07   #2912
Zielona Herbata 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 447
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

ja też się z chęcią dowiem coś więcej na temat tych ziół
Zielona Herbata 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 13:35   #2913
_basia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 751
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Dziewczyny, zauważyłam na brzuchu rozstępy, są w kolorze czerwonym/fioletowym , jak z nimi walczyć?
_basia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 13:10   #2914
lala_jb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Dziewczyny, w końcu się zalogowałam na wizażu, bo czytam czytam i musze się poradzić. Wyczytałam, że kwas glikolowy jest dobry na rozstępy, więc zakupiłam o stężeniu 60%. Nakładam go na wewnętrzną strone ud, ramiona i biodra, grubo i masuje pędzelkiem. Z początku trzymałam 7 minut, teraz przeciągam do 15-20. Piecze, ale nic sie nie dzieje! Żadnego łuszczenia! Skóra troche bardziej napieta ale nic po za tym a już jestem po 6 zabiegach....Moje rozstepy sa po dojrzewaniu i mam je kilka lat ( z 10 juz ) są słabo widoczne, bardzo jasne. Widać je w przyciemnionym świetle. Dziewczyny, czy to możliwe że na mnie kwas nie działa?
lala_jb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 21:53   #2915
trololista
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cześć wszystkim!
Na początek dodam, że jestem chłopakiem. Mam 16 lat, jestem szczupły i mam prawie 190 cm wzrostu. Niestety, chyba na wskutek gwałtownego rośnięcia dorobiłem się rozstępów na udach. :/ Powiedzcie mi drogie panie, jak mam z nimi walczyć? Chyba najlepszą opcją będzie krem, tylko jaki?

Z góry dziękuję panie!

PS. Posyłam zdjęcie moich rozstępów: http://i41.tinypic.com/1nya90.jpg
trololista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 11:53   #2916
nataszaaaa1991
Raczkowanie
 
Avatar nataszaaaa1991
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 34
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez _basia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zauważyłam na brzuchu rozstępy, są w kolorze czerwonym/fioletowym , jak z nimi walczyć?

ja tez takie mam, smaruje oliwka dla matek w ciąży,krem z evelainu na rozstępy i robią sie bardziej elastyczne, smaruje od stycznia i na jednej stronie brzucha prawie zniknęły, tzn sie zmniejszyly i sa malo widoczne, gorzej z tymi bardzo głębokimi.... jak ktos ma jakios sposob to poroszę O POMOC
__________________
  • Odchudzam się..
    Jest 76 kg
    Będzie Cel I 70 kg
  • Zapuszczam włosy.
  • Zdrowe odżywianie

nataszaaaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 12:23   #2917
Kiara_kier
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiara_kier
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2 229
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Blobby: ja tez bym prosiła o podanie przepisu/linka do nich
Kiara_kier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-08, 13:25   #2918
Marcysia25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Ja też już jako nastolatka borykałam się z problemem rozstępów na brzuchu i pośladkach a po urodzeniu córeczki było jeszcze gorzej, próbowałam wielu domowych sposobów, stosowałam różnorodne kremy, na które łącznie wydałam mnóstwo pieniędzy ale efekty były znikome. Koleżanka doradziła mi abym poszła do dobrego ale naprawdę dobrego dermatologa, który będzie specjalistą również z zakresu medycyny estetycznej. Tak też zrobiłam- poszłam do doskonałego specjalisty w Warszawie, który po przeprowadzeniu rzetelnego wywiadu zaproponował najlepszą dla mnie terapię. Poddałam się zabiegom laserowym i stał się cud- moje rozstępy zniknęły! Do końca życia będę wdzięczna Panu doktorowi za to, że tak profesjonalnie podszedł do mojego problemu i pomógł mi! Jeżeli któraś z Was chce namiary na Pana doktora, zapraszam na priv gdyż nie chcę robić reklamy na forum. Pozdrawiam
Marcysia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 14:02   #2919
yasmiinella
Przyczajenie
 
Avatar yasmiinella
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
GG do yasmiinella Send a message via Skype™ to yasmiinella
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Gorąco polecam Ci preparat BIO-OIL. Może kojarzysz teraz dość często go reklamują. Generalnie w aptece kosztuje ok 70zł, ale teraz w sklepach ROSSMAN znajdziesz go za 30 zł !! Naprawdę jest rewelacyjny, używa go moja siostra i naprawdę widać efekty. Musisz tylko pamiętać o tym, że rozstępy trzeba często masować to ponoć też pomaga Jeszcze teraz kiedy zakupisz olejek i zaczniesz sobie masować... Myślę, że warto gdybyś spróbowała Możesz się przerazić, bo wiem, że cena jest dość wysoka, a opakowanie wcale nie jest duże, ale naprawdę warto
Daj znać jak poszło ^^
__________________
`pamiętaj jednak księżniczko, że łobuz kocha najbardziej`
yasmiinella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 18:09   #2920
Tindomerel
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 775
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Dziewczyny, a czy ktoraś z was próbowała peelingi chemiczne kwasem glikolowym ? Zastanawiam sie czy nie przeprowadzić sobie takiej kuracji
Tindomerel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 18:22   #2921
MiaColucci
Rozeznanie
 
Avatar MiaColucci
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 544
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Tindomerel Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy ktoraś z was próbowała peelingi chemiczne kwasem glikolowym ? Zastanawiam sie czy nie przeprowadzić sobie takiej kuracji
Ja chodziłam pół roku na mikroermabrazje + kwasy (dodam ze wysokie stezenia) na ramiona aby usunąć blizny. Na ramionach oprocz blizn mialam tez rozstepy.Zalezalo mi zeby pozbyc sie blizn, ale podczas zabiegu rowniez mikro + kwasy byly robione na okolicy z rozstepami.
Efekty sa takie ze po bliznach nie ma śladu, a rozstępy sa takie jakie były, niestety.
Ja maam rozstepy prawie wszedzie, juz stare wyblakle. Używam już tylko masła Palmer's i na zawsze wyleczyłam się z zabiegów dermatologii estetycznej jeśli chodzi o rozstępy Za dużo płaczu było... życia, czasu traciłam przejmując sie nimi
__________________
Keep calm and love animals
MiaColucci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-11, 13:27   #2922
CrystalNatasha
Rozeznanie
 
Avatar CrystalNatasha
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 502
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

A co byście poleciły na nowe rozstępy, powstałe 4-5 miesięcy temu? Stosuję balsam Palmer's ale nic nie daje Coś skutecznego stosowałyście ?
__________________
If you want something in life, reach out and grab it.
CrystalNatasha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 22:00   #2923
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

dziewczyny, dzisiaj odnalazlam ten watek, jutro zabieram sie za czytanie CALEGO!! Otoz od jakis 2-3 lat przytylam dosyc sporo przez tabletki i stopniowo robily mi sie rozstepy, najpierw na biuscie, potem na brzuchu i udach. Co polecacie na to? Baardzo chcialabym sie ich calkiem pozbyc. jestem w stanie zaplacic nawet kilka stow za cos co mi pomoze. Narazie o medycynie estetycznej nie mysle. Aha wiekszosc mam czerwonych, czy to jakas roznica w zwalczaniu ich? Pomocy!

Edytowane przez 201606201234
Czas edycji: 2013-07-18 o 22:09
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 07:26   #2924
kaasi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 701
GG do kaasi
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

czerwone możesz jeszcze jakoś uspokoić, ale z czasem i tak zrobią się perłowe...
istotne, często peelingi dość mocne, oliwki dla dzieci/bio oil najlepiej 2 razy dziennie i co 2 dzien ew jesli bardzo chcesz krem na rozstepy...

mi same peelinigi i oliwka na wilgotne cialo troche pomogly, nie robia mi sie nastepne

plus sport i masowanie ciała! dla ujędrnienia..
__________________
Zdrowe odżywianie, regularne treningi...
Nauka angielskiego...
Dietetykowanie...
Czytanie książek...
kaasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 20:12   #2925
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez MiaColucci Pokaż wiadomość
Za dużo płaczu było... życia, czasu traciłam przejmując sie nimi
otoz to. dziewczyny, to nie powod do zalamywania sie, akceptacja to droga do sukcesu!!! noscie szorty, spodniczki i sukienki. im bardziej sie cos ukrywa, tym bardziej staje sie to widoczne dla innych .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 17:22   #2926
doniek
Raczkowanie
 
Avatar doniek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 279
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

witajcie powiedzcie mi czy rozstępy bolą ? latem na plaży poczułam szczypanie na udzie, było zaczerwienienie a później widoczne bordowe sznyty. Kilka dni później przeszło, ale wczoraj po kąpieli znów to zauważyłam. Nie czułam już szczypania ani nie ma rumienia, ale są takie zaczerwienione sznyty, wyglądają trochę jak rozstępy ale są płaskie, mają taką samą strukturę jak reszta skóry.
W ciągu roku sporo przytyłam, właśnie w udach więc może to to.
doniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 19:58   #2927
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez doniek Pokaż wiadomość
witajcie powiedzcie mi czy rozstępy bolą ? latem na plaży poczułam szczypanie na udzie, było zaczerwienienie a później widoczne bordowe sznyty. Kilka dni później przeszło, ale wczoraj po kąpieli znów to zauważyłam. Nie czułam już szczypania ani nie ma rumienia, ale są takie zaczerwienione sznyty, wyglądają trochę jak rozstępy ale są płaskie, mają taką samą strukturę jak reszta skóry.
W ciągu roku sporo przytyłam, właśnie w udach więc może to to.
jak możesz, to zrób wyraźne zdjęcie tego obszaru
inverso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 22:17   #2928
doniek
Raczkowanie
 
Avatar doniek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 279
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez inverso Pokaż wiadomość
jak możesz, to zrób wyraźne zdjęcie tego obszaru
wstawiam fotke u góry ślady są dość wyraźnie i w dół stopniowo słabną
doniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 23:32   #2929
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

[QUOTE=doniek;43780037]wstawiam fotke u góry ślady są dość wyraźnie i w dół stopniowo słabną
[/QUOTE
moim zdaniem to nie są rozstępy
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-19, 13:43   #2930
doniek
Raczkowanie
 
Avatar doniek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 279
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

nie to żebym chciała mieć rozstępy ale teraz mnie to będzie zastanawiać CO TO

dzięki za odp
doniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 13:18   #2931
camillet
Raczkowanie
 
Avatar camillet
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 332
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez TheCuteOne Pokaż wiadomość
A ja zastanawiam się czy pomógłby na nie taki kosmetyczny kolagen?
Emilia1 i inne znające się na sprawie, co o tym myślicie?
Hm...na rozstępy to nie pomoże nic... Jak i je już ma to się je będzie miało, nie ma się co czarować. Można zmniejszyć ich widoczność al one nie znikną...no chyba że wraz z wycięciem nadmiaru skóry na której się znajdują.

Edytowane przez camillet
Czas edycji: 2014-01-08 o 07:20
camillet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 14:40   #2932
sylvia818
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 25
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

mi się wydaje, że na rozstępy najlepszy jest zabieg z użyciem promieniowania radio frequency
__________________
<ciach_reklama>
sylvia818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 13:06   #2933
patigor
Przyczajenie
 
Avatar patigor
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Wypowiedziałam wojnę rozstępom po ciąży, które mam od blisko 7 lat. Jestem po dwóch laserach frakcyjnych i dwóch zabiegach z osocza i czuję, że jestem na dobrej drodze do tego by odzyskać zadowolenie z wyglądu brzucha. skóra jakby przykleiła się do brzucha, a rozstępy choc głebokie i szerokie sa co raz lagodniejsze. zastanawiam sie teraz nad nicmi liftingujacymi, za miesiac znow ide do mojej pani dr i mam zamiar spytac ja o to. moze ktoś ma doswiadczenie z podobnym zabiegiem?
__________________
Using Tapatalk
patigor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 13:48   #2934
glamourwomen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 10
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Witam! Osobiście polecam ci SERUM BREAST MIST od Ana GATE które poleciła mi moja przyjaciółka.Myślę że na twój problem będzie idealne.stosowałam go około 2 miesiące.Skóra jest zdecydowanie bardziej napięta,piersi się uniosły.Niedługo będę kupować kolejne opakowanie.Osobiście oprócz tego iż świetnie ujędrnia i unosi jest wydajny i ma przyjemny zapach.Zdecydowanie polecam
glamourwomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 16:26   #2935
AneczkaJ
Rozeznanie
 
Avatar AneczkaJ
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 517
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez outstandingxd Pokaż wiadomość
Witam,
dla mnie jedynym skutecznym sposobem na rozstępy była wizyta w klinice Q-Institute.
Próbowałam różnych innych metod- niestety bez żadnych efektów. Dzięki Q-Institute odzyskałam wiarę, że moje ciało może nadal dobrze wyglądać.
Pozdrawiam
Samo przebywanie tam takie cuda czyni? :p
AneczkaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 23:22   #2936
Lilllu
Zadomowienie
 
Avatar Lilllu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 928
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Hej,
Rozstępy pojawiły mi się na pośladkach w wieku dojrzewania. Nic w tym dziwnego... jednak czytam, że początkowo są one zawsze czerwone (stan zapalny) w moim przypadku NIGDY zaczerwienienie nie wystepowało, od razu były białe.. o ile kiedyś nie zwracałam na nie uwagi, tak teraz zaczyna mnie to martwić. Stosowałam masę wszystkich kosmetyków. Same rozstepy, jako białe ślady mi az tak nie przeszkadzają. O wiele gorsze jest, to, ze pupa straciła jędrność i wygląda jakby miała najgorszy stopień cellulitu. Nie wiem, co mam z tym zrobic, zaczęłam ćwiczyć, jeszcze efektów nie widzę. Jakieś rady?
__________________
"Pamiętaj, że każdy napotkany człowiek czegoś się boi, coś kocha i coś stracił."

Lilllu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 10:28   #2937
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Lilllu Pokaż wiadomość
Hej,
Rozstępy pojawiły mi się na pośladkach w wieku dojrzewania. Nic w tym dziwnego... jednak czytam, że początkowo są one zawsze czerwone (stan zapalny) w moim przypadku NIGDY zaczerwienienie nie wystepowało, od razu były białe.. o ile kiedyś nie zwracałam na nie uwagi, tak teraz zaczyna mnie to martwić. Stosowałam masę wszystkich kosmetyków. Same rozstepy, jako białe ślady mi az tak nie przeszkadzają. O wiele gorsze jest, to, ze pupa straciła jędrność i wygląda jakby miała najgorszy stopień cellulitu. Nie wiem, co mam z tym zrobic, zaczęłam ćwiczyć, jeszcze efektów nie widzę. Jakieś rady?

musiałaś przegapić moment powstawania,pewnie nie patrzyłąs w lusterko na pupę nie przygladałas sie jej bo nie spodziewałas sie że rozstępy sie pojawią a jak już zobaczyłaś to było za późno
Rozstępy nigdy nie robią sie od razu białe wiem coś o tym bo prawie cała jestem w rozstępach jak zebra
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 13:47   #2938
Lilllu
Zadomowienie
 
Avatar Lilllu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 928
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
musiałaś przegapić moment powstawania,pewnie nie patrzyłąs w lusterko na pupę nie przygladałas sie jej bo nie spodziewałas sie że rozstępy sie pojawią a jak już zobaczyłaś to było za późno
Rozstępy nigdy nie robią sie od razu białe wiem coś o tym bo prawie cała jestem w rozstępach jak zebra
Możliwe, teraz już nawet nie przypomnę sobie, kiedy mogły być one czerwone
Myślę nad zastosowaniem miodu do masażu.
__________________
"Pamiętaj, że każdy napotkany człowiek czegoś się boi, coś kocha i coś stracił."

Lilllu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 15:16   #2939
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Lilllu Pokaż wiadomość
Możliwe, teraz już nawet nie przypomnę sobie, kiedy mogły być one czerwone
Myślę nad zastosowaniem miodu do masażu.

nigdy nie słyszałam o miodzie
ja natomiast widziałam efekty po zastosowaniu rolki tej z igłami
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 10:53   #2940
kalinka9
Raczkowanie
 
Avatar kalinka9
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 101
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Mi sie wydaje, że wystarczy zwykład oliwka do ciała smarowana 3 razy dziennie i nic nie powinno wyjść. Tylko kto ma na to czas..
kalinka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-25 07:52:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:41.