Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :) - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-05, 20:01   #511
Waniencja
Raczkowanie
 
Avatar Waniencja
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 388
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Susanno u mnie jest taka drogeria gdzie mają wszystkie te 'polskie dzieła' ;-), cienie w musie też. Jutro tam idę na cotygodniowe oględziny to posprawdzam i zdam relację, przynajmniej jak to jest na ręce , bo też mnie zainteresowały,nie powiem.
__________________
This band rox !
Waniencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 20:05   #512
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Maat7 wiemy, że jesteśmy winne ale co robić uwielbiamy kosmetyki
Napisz proszę jak sprawują się cienie w musie Bell - chce je kupić, chodzę, pytam i wielkie NIC!
Ja nie z JOKO ale kupiłam dziś 2 zestaw cieni "Pawie oczko" Bell i szybkoschnący lakier Soraya w odcieniu mocnej czerwieni
Ja posiadam cienie w musie Bell-Diamond Eyes.Sa przecudowne,niesamowicie lsnia i sie blyszcza.Uwielbiam je i mam zamiar kupic wiecej kolorkow (na razie mam 1-130).Nigdy nie mialam zaufania do cieni w kremie,ale te sa BOSKIE Niesamowicie trwale i piekne (moj 130 nawet fajnie by wygladal jako roz do polickow)
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 20:12   #513
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Waniencja Pokaż wiadomość
Susanno u mnie jest taka drogeria gdzie mają wszystkie te 'polskie dzieła' ;-), cienie w musie też. Jutro tam idę na cotygodniowe oględziny to posprawdzam i zdam relację, przynajmniej jak to jest na ręce , bo też mnie zainteresowały,nie powiem.
OKI to czekam

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Ja posiadam cienie w musie Bell-Diamond Eyes.Sa przecudowne,niesamowicie lsnia i sie blyszcza.Uwielbiam je i mam zamiar kupic wiecej kolorkow (na razie mam 1-130).Nigdy nie mialam zaufania do cieni w kremie,ale te sa BOSKIE Niesamowicie trwale i piekne (moj 130 nawet fajnie by wygladal jako roz do polickow)
No i masz... smaka narobiła Kurcze bardzo żaluję że w drogeriach gdzie ogólnie są kosmetyki Bell - tych cieni i różów nie ma I wyszła jakaś nowa seria pomadek - oczywiście także brak
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 20:25   #514
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
No i masz... smaka narobiła Kurcze bardzo żaluję że w drogeriach gdzie ogólnie są kosmetyki Bell - tych cieni i różów nie ma I wyszła jakaś nowa seria pomadek - oczywiście także brak
Powiadasz?To kurcze musze sie pospieszyc,bo i ode mnie znikna A sa naprawde fajne,wiele cieni duzo drozszych piet im nie dosiega
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 20:48   #515
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Powiadasz?To kurcze musze sie pospieszyc,bo i ode mnie znikna A sa naprawde fajne,wiele cieni duzo drozszych piet im nie dosiega
Potwierdzam Mam i brokatowe, i te zwykłe, i z obu jestem bardzo zadowolona Dałam juz im chyba oceny na KWC, musze zernkać
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 12:47   #516
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Dziewczyny - wszystko co postanowię zatrzymać dla siebie sprawdzę organo-leptycznie i zdam pełną relację Reszta pójdzie do rodziny i przyjaciółek - będę je bacznie obserwować
Jak już pisałam wcześniej odkryłam u siebie zapasy Joko w postaci 2 cieni i pudru nabłyszczającego. Sprawdziłam numery i mam Joko Winter Glamour nr 831, który uwielbiam letnią porą i wcale nie wieczorem Mają sporo brokatu, ale nakładam je opuszkiem palca i trochę mniej się osypują, a na powiece dają taką delikatną mglistą poświatę lekkiego naturalnego oszronienia - prawie jakby cienia nie było. Kiedyś miałam coś takiego marki Chanel, oczywiście domyślacie się, że nie kosztowało to około 10 zł i otrzymywany na powiece efekt jest porównywalny, tylko Chanel złaził po 4 godzinach a Joko się na nich trzyma od świtu do nocy (a wszystko na tej samej bazie Artdeco). Ten Chanel służył również do nabłyszczania policzków, ale się na nich nie sprawdził a mój prasowany puder Virtual Shine Stars 110 był i resztkowo nadal jest REWLACYJNY Nakładam go pędzlem (ścięty do pudrów brązujących z Sephory - godny polecenia) na policzki i uzyskuję efekt delikatnej poświaty. Nie ma w nim ani jednego brokatu, tylko tak jakby miazga perłowa, która pięknie ożywia policzki i nadaje wyrazistości Fakt że jak pocieram puder pędzlem to ostaje się go trochę na wierzchu (jest miękki) ale nadmiar po prostu zdmuchuję i już. Może mało oszczędne, ale nakładając puder sypki też trzeba "otrzepać" pędzel z nadmiaru, aby efekt nie był przerysowany i plamiasty.
No i ostatni cień Virtual Shine Stars 063 - mieszam pędzelkiem brzeg z gwiazdką, wówczas wychodzi zbrokacony beżo-różowy-brąz, bardzo naturalnie stapia się z powieką i ładnie połyskuje w świetle sztucznym, a jak nie chcę brokatu (który tutaj osypuje się równie mocno co Winter Glamour) to pędzelkiem zbieram brzegi i jest pięknie Cienie mam od wiosny zeszłego roku i zużycia nie widzę wcale, ale powodem może być i to, że to nie jedyne w mojej kolekcji Generalnie mam słabość do cieni i błyszczyków i od nich jestem na odwyku - teraz rozumiecie czemu kupiłam cienie Bell i błyszczyk czekoladkowy

A tak w ogóle to już od jakiegoś czasu zaczynam sięgać po polskie tanie kosmetyki i jestem z ich jakości zadowolona coraz częściej. Jedynie nie mam odwagi kupić maskary do rzęs, a Joko ma sporo w swojej ofercie. Jak Wam się one sprawują? Rzęsy mam długie, ale blade i z gęstością też nie najlepiej, więc lubię te które pogrubiają i czynią je bardziej wyrazistymi. Natomiast do furii doprowadzają mnie tusze, które osypują się w ciągu dnia na dolną powiekę, albo odbijają się koło brwi W moim długim życiu przetestowałam multum maskar i po przygodach z drogimi sięgnęłam po tańsze typu Max Factor i Rimmel i na nich jadę do dziś, bo w niczym nie ustępują ich luksusowym odpowiednikom (może jedynie opakowania są czasem ładniejsze). A teraz polskie firmy kuszą tanimi ślicznie wyglądającymi mascarami i seria Joko Golden jest na oko ślicznie ładna ale jak z trwałością, rozprowadzeniem bezgrudkowym, osypywaniem się itp. Doradzicie mi coś fajnego czy lepiej trzymać się sprawdzonych i wymienionych powyżej marek ?
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 16:09   #517
Waniencja
Raczkowanie
 
Avatar Waniencja
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 388
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
OKI to czekam
Uziemiła mnie grypa i nawet nie wyściubiam nosa z domu, więc nie mam jak zajrzeć do tej drogerii ;-( A szkoda, bo myślałam,że już 'naocznie' ;-) obadam te cienie. Znając życie, to będziesz już miała tydzień te cudeńka zanim mnie choróbsko puści ( bo u mnie trzyma długo ;-/ ) .
__________________
This band rox !
Waniencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-07, 18:27   #518
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

A ja dzisiaj dostałam z inermisu paczkę, a w niej między innymi puder chocolate (ten jaśniejszy). Na razie nie wiem jeszcze co o nim myśleć - opakowanie faktycznie niezłe, zapach - no cóż taki sam jak pudru sypkiego virtual (mi się nie specjalnie podoba), kolorek na skórze daje fajny, bardzo dobrze współgra z moimi piegami, roświetlenie też jest niezłe, chociaż nie powala. Najbardziej zastanawia mnie tylko jego trwałość, bo według mnie jest on zbyt miękki i obawiam się, że zwyczajnie szybko się skończy.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 10:37   #519
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

I ja dostałam z Inermisu paczuszkę (bardzo ładnie i bezpiecznie popakowane, żaden produkt nie miał szans się uszkodzić).
Po wstępnej selekcji zdecydowałam przeznaczyć jaśniejszy puder czekoladowy wraz z błyszczykiem na prezent, więc nie otwieram i nie testuję. Błyszczyk 201 to taki złoto-rdzawy odcień, przynajmniej tak wygląda w opakowaniu. Zdecydowanie nie mój, ale osoba obdarowana lubi takie klimaty. Poza tym opakowania sąbardzo ładne i zgrabne, na prezent idealne.
Ciemną czekoladkę już wypróbowałam i mam bardzo fajne rozświetlenie policzków, ale stwierdzić iż ten puder brązuje byłoby zdecydowanym nadużyciem, to jest jedynie całkiem przyjemny (piękny zapach kakao z mlekiem) rozświetlacz. Teraz się zastanawiam czy warto kusić się na jaśniejszy - on chyba również jedynie rozświetla prawda ?
Nie trafiłam też w kolor pudru prasowanego Mat Finish 711. Chciałam transparentny, ale ten odcień jest zdecydowanie za jasny dla mojej lekko poprawionej samoopalaczem twarzy Wyglądałabym w nim jak Japonka - nienaturalnie. Potrzebuję Waszej rady - nadal szukam pudru prasowanego matującego, nie dającego ciemnego koloru, gdyż nakładam go na podkład jako wykończenie. Możecie mi coś doradzić? Jakie kolorki z Collour Collection macie A ten trafi do mojej mamy, ona lubi jaśniejsze i poza tym zawsze się cieszy z moich nieudanych zakupów, bo praktycznie z kolorówki od lat już niczego nie kupiła
No i cień w musie Bell - 150. W pudełeczku śliczny, nałożony lekką warstwą daje jedynie srebrno-skrzącą poświatę na powiekach. Wygląda to ładnie, pomimo brokatowości elegancko przyzwoicie i nawet można z tym roziskrzeniem pójść do pracy Dziś nałożyłam grubszą warstwę, aby uzyskać kolor - NIE wygląda to dobrze Srebrny brokat mocno się wytrąca i spada pod oczy i czasami do oczu (noszę soczewki więc nie zawsze jest to przyjemne). Koloru nie ma, efekt jest bardziej wyrazisty przez co mniej elegancki. Stwierdzam więc, że cień jest fajny jako mgiełka, ale wówczas czy kolor ma znaczenie? Chyba różnią się złoto-srebrne brokaty, a reszta to to samo. Ciekawa jestem Waszych wniosków. Trwałość - jeszcze nie wiem, bo wczoraj miałam go króciutko na oczach, dziś zobaczę co potrafi i dam znać.
Zapomniałabym o Joko eaylinerze srebrnym - cudo, muszę dokupić inne kolorki Ślicznie wygląda na oku, super się go nakłada, trwałość póki co nienaganna (6 godzin, ale testuję dalej).
A wracając do błyszczyków czekoladkowych nr 200 - zapytałam w sklepie Inermis kiedy będą i otrzymałam odpowiedź, że to edycja limitowana i się skończyły, więc znerwicowana zakupiłam 2 sztuki na allegro Czy faktycznie Joko tak ma, że limituje serie i jak komuś coś podejdzie to może tego nie kupić ponownie bo się skończy Mam robić zapasy czy mieć nadzieję, że to co im się sprawdzi wprowadzą na stałe do oferty?
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 12:04   #520
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
I ja dostałam z Inermisu paczuszkę (bardzo ładnie i bezpiecznie popakowane, żaden produkt nie miał szans się uszkodzić).
Po wstępnej selekcji zdecydowałam przeznaczyć jaśniejszy puder czekoladowy wraz z błyszczykiem na prezent, więc nie otwieram i nie testuję. Błyszczyk 201 to taki złoto-rdzawy odcień, przynajmniej tak wygląda w opakowaniu. Zdecydowanie nie mój, ale osoba obdarowana lubi takie klimaty. Poza tym opakowania sąbardzo ładne i zgrabne, na prezent idealne.
Ciemną czekoladkę już wypróbowałam i mam bardzo fajne rozświetlenie policzków, ale stwierdzić iż ten puder brązuje byłoby zdecydowanym nadużyciem, to jest jedynie całkiem przyjemny (piękny zapach kakao z mlekiem) rozświetlacz. Teraz się zastanawiam czy warto kusić się na jaśniejszy - on chyba również jedynie rozświetla prawda ?
Nie trafiłam też w kolor pudru prasowanego Mat Finish 711. Chciałam transparentny, ale ten odcień jest zdecydowanie za jasny dla mojej lekko poprawionej samoopalaczem twarzy Wyglądałabym w nim jak Japonka - nienaturalnie. Potrzebuję Waszej rady - nadal szukam pudru prasowanego matującego, nie dającego ciemnego koloru, gdyż nakładam go na podkład jako wykończenie. Możecie mi coś doradzić? Jakie kolorki z Collour Collection macie A ten trafi do mojej mamy, ona lubi jaśniejsze i poza tym zawsze się cieszy z moich nieudanych zakupów, bo praktycznie z kolorówki od lat już niczego nie kupiła
No i cień w musie Bell - 150. W pudełeczku śliczny, nałożony lekką warstwą daje jedynie srebrno-skrzącą poświatę na powiekach. Wygląda to ładnie, pomimo brokatowości elegancko przyzwoicie i nawet można z tym roziskrzeniem pójść do pracy Dziś nałożyłam grubszą warstwę, aby uzyskać kolor - NIE wygląda to dobrze Srebrny brokat mocno się wytrąca i spada pod oczy i czasami do oczu (noszę soczewki więc nie zawsze jest to przyjemne). Koloru nie ma, efekt jest bardziej wyrazisty przez co mniej elegancki. Stwierdzam więc, że cień jest fajny jako mgiełka, ale wówczas czy kolor ma znaczenie? Chyba różnią się złoto-srebrne brokaty, a reszta to to samo. Ciekawa jestem Waszych wniosków. Trwałość - jeszcze nie wiem, bo wczoraj miałam go króciutko na oczach, dziś zobaczę co potrafi i dam znać.
Zapomniałabym o Joko eaylinerze srebrnym - cudo, muszę dokupić inne kolorki Ślicznie wygląda na oku, super się go nakłada, trwałość póki co nienaganna (6 godzin, ale testuję dalej).
A wracając do błyszczyków czekoladkowych nr 200 - zapytałam w sklepie Inermis kiedy będą i otrzymałam odpowiedź, że to edycja limitowana i się skończyły, więc znerwicowana zakupiłam 2 sztuki na allegro Czy faktycznie Joko tak ma, że limituje serie i jak komuś coś podejdzie to może tego nie kupić ponownie bo się skończy Mam robić zapasy czy mieć nadzieję, że to co im się sprawdzi wprowadzą na stałe do oferty?
Większość kolorówki Joko to limitowanki. Dlatego ja szybko kupuję, bo potem pluję sobie w brodę. I nie jest tak, że jak się coś sprawdzi to wchodzi na stałe do sprzedaży, niestety nie . Ja też rozpaczam, ze nie ma już błyszczyków, poszły błyskawicznie. Na szczęście kupiłam sobie po jednym z każdego koloru. Co do czekoladek - widzisz, wszystko zależy jaką kto ma karnację. Dla mnie i jasna i ciemna czekoladka daje efekt brązujący, w różnym stopniu oczywiście, ale jednak daje. Bo ja jestem porcelanka, bladzioch itp, itd. Właśnie mam puder CC 711 i jest dla mnie idealny. Więc musiałabyś popatrzeć ciemniejsze odcienie...

Oprócze tego melduję, że nabyłam błyszczyki Metalic M204 i M206. Powinnam mieć paczkę poniedziałek - wtorek, więc się pochwalę oczywiście.

Acha - cienie w musie Bell te diamentowe dają u mnie kolor. Mam taki fiolet i dość ciemny brąz i bardzo się różnią od siebie. Może to kwestia tego, że zawsze używam bazy pod cienie?

EDIT: dodam jeszcze, że zamówiłam róże Bell w musie 01 i 02.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 14:35   #521
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Co do czekoladek - widzisz, wszystko zależy jaką kto ma karnację. Dla mnie i jasna i ciemna czekoladka daje efekt brązujący, w różnym stopniu oczywiście, ale jednak daje. Bo ja jestem porcelanka, bladzioch itp, itd.
Ja nie porcelanka, choć jasna, wiec u mnie jasna czekoladka daje rozświetlenie, ale ciemna brązowi i to całkiem całkiem

Kurcze, nie pomyślałam, że to limitowanka, może nabędę jeszcze jedną czekoladkę w takim razie
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-10, 16:38   #522
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

[quote=ukrycior;6546700]
Acha - cienie w musie Bell te diamentowe dają u mnie kolor. Mam taki fiolet i dość ciemny brąz i bardzo się różnią od siebie. Może to kwestia tego, że zawsze używam bazy pod cienie?


Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Ja nie porcelanka, choć jasna, wiec u mnie jasna czekoladka daje rozświetlenie, ale ciemna brązowi i to całkiem całkiem

Kurcze, nie pomyślałam, że to limitowanka, może nabędę jeszcze jedną czekoladkę w takim razie
Ukrycior nie pomyślałam o bazie tylko nałożyłam je rano na oczątka potraktowane kremem i po 6 godzinach ... mam ten cień dokładnie w tym miejscu, w którym został nałożony Dla mnie to szok bo bez bazy kolorówka spływa mi z oka w oka mgnieniu Następnym razem potestuję z bazą i dam znać co i jak, ale nawet jeśli nie uzyskam koloru to podobają mi się i chyba skuszę się na jakieś inne odcienie (macie może 140 i 160 - jakie to są kolory, bo na stronie internetowej trochę kiepsko je widać)
Co do brązowienia osiąganego czekoladką - może za mało nakładam, właściwie to policzki musnęłam pędzlem i gotowe. Ale Annmarie jeśli lubisz czekoladkę to się nie zastanawiaj jak ja, bo kiedy zwlekałam z błyszczykiem nagle zniknął i musiałam go upolować na allegro .
A dostałyście też ten mus rozświetlający jako gratis? Super sprawa, ślicznie się rozciera i daje efekt pięknego roziskrzenia i też trzyma się na moim policzku od 6 godzin, pomimo że wciąż dotykam się rękoma i mam cerę mieszaną co przyspiesza spływanie różnych makijażowych historii. Oj zaczyna mi się to wszystko bardzo podobać - trwałość, jakość, oprawa estetyczna. Fajnie że na Was trafiłam choć portfel nie odpocznie a ja popadnę w skrajny zakupoholizm (mam już długą listę różnych fajnych rzeczy oczywiście wcale nie niezbędnmych do rzeczy), ale przynajmniej będę miała o wiele więcej przyjemności z różnych ślicznych drobiazgów
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 16:38   #523
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Ja nie porcelanka, choć jasna, wiec u mnie jasna czekoladka daje rozświetlenie, ale ciemna brązowi i to całkiem całkiem

Kurcze, nie pomyślałam, że to limitowanka, może nabędę jeszcze jedną czekoladkę w takim razie
Dzwoniłam do Inermisa, bo też się przestraszyłam. Powiedzieli, że póki co pudry i cienie są w ciągłej sprzedaży, tylko błyszczyki się wykończyły i ponoć już nie będzie.

Cytat:
Ukrycior nie pomyślałam o bazie tylko nałożyłam je rano na oczątka potraktowane kremem i po 6 godzinach ... mam ten cień dokładnie w tym miejscu, w którym został nałożony Dla mnie to szok bo bez bazy kolorówka spływa mi z oka w oka mgnieniu Następnym razem potestuję z bazą i dam znać co i jak, ale nawet jeśli nie uzyskam koloru to podobają mi się i chyba skuszę się na jakieś inne odcienie (macie może 140 i 160 - jakie to są kolory, bo na stronie internetowej trochę kiepsko je widać)
Co do brązowienia osiąganego czekoladką - może za mało nakładam, właściwie to policzki musnęłam pędzlem i gotowe. Ale Annmarie jeśli lubisz czekoladkę to się nie zastanawiaj jak ja, bo kiedy zwlekałam z błyszczykiem nagle zniknął i musiałam go upolować na allegro .
A dostałyście też ten mus rozświetlający jako gratis? Super sprawa, ślicznie się rozciera i daje efekt pięknego roziskrzenia i też trzyma się na moim policzku od 6 godzin, pomimo że wciąż dotykam się rękoma i mam cerę mieszaną co przyspiesza spływanie różnych makijażowych historii. Oj zaczyna mi się to wszystko bardzo podobać - trwałość, jakość, oprawa estetyczna. Fajnie że na Was trafiłam choć portfel nie odpocznie a ja popadnę w skrajny zakupoholizm (mam już długą listę różnych fajnych rzeczy oczywiście wcale nie niezbędnmych do rzeczy), ale przynajmniej będę miała o wiele więcej przyjemności z różnych ślicznych drobiazgów
Ja mam właśnie 160 - to chyba najciemniejszy brąz w zestawie, wychodzi na powiece z bazą dość zdecydowanie brązowy. Oprócz tego mam 170 i to taka roziskrzona złotem śliweczka.

Ja dostałam ten mus gratis kilkukrotnie, bo kupowałam namiętnie Orient Poeme puder w pędzlu (buuu, że już go nie ma) i kilka cieni. Super jest. Jeden już zużyłam, ze dwa rozdałam, teraz używam ostatniego.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 16:42   #524
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Ukrycior ratujesz mne z opresji bo się zaczęłam zastanawiać nad poważnym hurtowym zatowarowaniem w pudry a tak to pozbieram jeszcze Wasze opinie i skompletuję sobie w przyszłym tygodniu nowe zamówienie - w końcu szukam pudru matującego, a pozostałe drobiazgi to tak mimochodem
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 16:48   #525
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Ukrycior ratujesz mne z opresji bo się zaczęłam zastanawiać nad poważnym hurtowym zatowarowaniem w pudry a tak to pozbieram jeszcze Wasze opinie i skompletuję sobie w przyszłym tygodniu nowe zamówienie - w końcu szukam pudru matującego, a pozostałe drobiazgi to tak mimochodem
Jak ja to dobrze znam. Ciągle coś zamawiam. Teraz mam oko na kolejny cień z czekoladek i jakiś nowy z Metallica, tylko ciągle się waham nad odcieniem... Coś jasnego rozświetlającego chyba wezmę...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 23:33   #526
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Dzwoniłam do Inermisa, bo też się przestraszyłam. Powiedzieli, że póki co pudry i cienie są w ciągłej sprzedaży, tylko błyszczyki się wykończyły i ponoć już nie będzie.
Bardzo dziękuję za tę informację
W takim razie jeszcze się wstrzymam, bo z rozświetlaczy teraz co chwila pojawia się coś nowego, a czekoladka jest wydajna, niemniej będę obserwować i jakby miała znikać to pomyślę nad kupnem drugiej.

Ja jakoś nie mogłam przekonać się do kupna błyszczyka tylko patrząc na niego na stronie, a jak dotarłam do drogerii, gdzie je mieli, to rzeczywiście zniknęły juz. Ale sumie na nich mi aż tak nie zależało (na szczęście).
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 16:45   #527
lukrecja borgia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 18
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Kochane Wizażanki!
Cóż za miły wątek ;-).
Wiem coś nie coś o Joko Cosmetics "z pierwszej ręki" i mogę Was uspokoić. Czekoladka to fakt seria limitowana, ale błyszczyki będą w stałej ofercie . Mogę Wam przysiąc, że to co widziałam z serii reklamowanej przez Agnieszkę Włodarczyk jest conajmniej o gwiazdkę wyżej od Czekoladek.
lukrecja borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 16:47   #528
lukrecja borgia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 18
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Acha! jeśli nie możecie kupić jakiegoś produktu z którejś limitowanej serii dajcie znać - dowiem się co się dzieje, ta firma często wprowadza na stałe sprawdzone produkty, tylko trwa to trochę
lukrecja borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 17:04   #529
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez lukrecja borgia Pokaż wiadomość
Kochane Wizażanki!
Cóż za miły wątek ;-).
Wiem coś nie coś o Joko Cosmetics "z pierwszej ręki" i mogę Was uspokoić. Czekoladka to fakt seria limitowana, ale błyszczyki będą w stałej ofercie . Mogę Wam przysiąc, że to co widziałam z serii reklamowanej przez Agnieszkę Włodarczyk jest conajmniej o gwiazdkę wyżej od Czekoladek.
Jaka to seria ? nie słyszałam o niej
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-11, 17:36   #530
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez lukrecja borgia Pokaż wiadomość
Kochane Wizażanki!
Cóż za miły wątek ;-).
Wiem coś nie coś o Joko Cosmetics "z pierwszej ręki" i mogę Was uspokoić. Czekoladka to fakt seria limitowana, ale błyszczyki będą w stałej ofercie . Mogę Wam przysiąc, że to co widziałam z serii reklamowanej przez Agnieszkę Włodarczyk jest conajmniej o gwiazdkę wyżej od Czekoladek.
Cytat:
Napisane przez Anja92 Pokaż wiadomość
Jaka to seria ? nie słyszałam o niej
No właśnie - co reklamuje Agnieszka Włodarczyk ? Próbowałam poszperać na stronie Joko, ale tam odsyłają jedynie do wywiadu z nią, a nie do nowej serii kosmetyków Więc Lukrecjo Borgio mów co wiesz i nie pozostawiaj nas w takim napięciu i stresie bo na zdrowiu nam się to odbije

I jeszcze jedno pytanie dziewczyny - te pudry z serii Winter Glamour - jak wypadają te dwa kolory na twarzy? Wydaje mi się że nr 804 (Desert Morning) może bardziej brązowić, a 805 (Desert Evening) rozświetlać dzięki różowemu pigmentowi, no i po części też nazwie Mam rację, czy mylę się mocno i dramatycznie?
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 19:05   #531
pataszon
Raczkowanie
 
Avatar pataszon
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

a ja mam pytanie do Umbry: czy byłaś już w tym sklepie przy pl.Bankowym w sprawie czekoladek? zastanawiam się nad ich kupnem, ale wolałabym jak najtaniej... więc jeśli coś będziesz wiedzieć, to daj znać proszę
pataszon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 19:38   #532
lukrecja borgia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 18
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Agnieszka Włodarczyk reklamuje zupełnie nową linię kosmetyków, której nie ma jeszcze w sklepach. Jutro postaram się zeskanować taki prospekt z produktami nowej lini i z Włodarczyk. Wygląda wspaniale .
lukrecja borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 07:55   #533
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Większość kolorówki Joko to limitowanki. Dlatego ja szybko kupuję, bo potem pluję sobie w brodę. I nie jest tak, że jak się coś sprawdzi to wchodzi na stałe do sprzedaży, niestety nie . Ja też rozpaczam, ze nie ma już błyszczyków, poszły błyskawicznie. Na szczęście kupiłam sobie po jednym z każdego koloru. Co do czekoladek - widzisz, wszystko zależy jaką kto ma karnację. Dla mnie i jasna i ciemna czekoladka daje efekt brązujący, w różnym stopniu oczywiście, ale jednak daje. Bo ja jestem porcelanka, bladzioch itp, itd. Właśnie mam puder CC 711 i jest dla mnie idealny. Więc musiałabyś popatrzeć ciemniejsze odcienie...

Oprócze tego melduję, że nabyłam błyszczyki Metalic M204 i M206. Powinnam mieć paczkę poniedziałek - wtorek, więc się pochwalę oczywiście.

Acha - cienie w musie Bell te diamentowe dają u mnie kolor. Mam taki fiolet i dość ciemny brąz i bardzo się różnią od siebie. Może to kwestia tego, że zawsze używam bazy pod cienie?

EDIT: dodam jeszcze, że zamówiłam róże Bell w musie 01 i 02.
czekamy czekamy a te cienie w musie nadal bardzo mnie kuszą

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość

Ukrycior nie pomyślałam o bazie tylko nałożyłam je rano na oczątka potraktowane kremem i po 6 godzinach ... mam ten cień dokładnie w tym miejscu, w którym został nałożony Dla mnie to szok bo bez bazy kolorówka spływa mi z oka w oka mgnieniu Następnym razem potestuję z bazą i dam znać co i jak, ale nawet jeśli nie uzyskam koloru to podobają mi się i chyba skuszę się na jakieś inne odcienie (macie może 140 i 160 - jakie to są kolory, bo na stronie internetowej trochę kiepsko je widać)
Po co się męczyć Nakładaj bazę i zapomnij o problemie rolujących sie cieni na bite 8 h

Cytat:
Napisane przez lukrecja borgia Pokaż wiadomość
Kochane Wizażanki!
Cóż za miły wątek ;-).
Wiem coś nie coś o Joko Cosmetics "z pierwszej ręki" i mogę Was uspokoić. Czekoladka to fakt seria limitowana, ale błyszczyki będą w stałej ofercie . Mogę Wam przysiąc, że to co widziałam z serii reklamowanej przez Agnieszkę Włodarczyk jest conajmniej o gwiazdkę wyżej od Czekoladek.
Cytat:
Napisane przez lukrecja borgia Pokaż wiadomość
Agnieszka Włodarczyk reklamuje zupełnie nową linię kosmetyków, której nie ma jeszcze w sklepach. Jutro postaram się zeskanować taki prospekt z produktami nowej lini i z Włodarczyk. Wygląda wspaniale .
O no to sama jestem ciekawa tych nowych kosmetyków. Pewnie będą bardzo ładne i mam nadzieję, że równie dobrze pod względem trwałością i koloru skoro reklamuje je A. Włodarczyk czytałam z nią wywiad nt. reklamowania kosmetyków JOKO już dawno temu myślałam, że szybciej wejdą do sprzedaży.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 09:34   #534
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Znalazłam Joko w Łodzi Jest szafa z tymi kosmetykami w drogerii w przejściu podziemnym koło Centralu (tej małej) Tylko chocolate nie widziałam
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 17:08   #535
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Znalazłam Joko w Łodzi Jest szafa z tymi kosmetykami w drogerii w przejściu podziemnym koło Centralu (tej małej) Tylko chocolate nie widziałam
Ja widziałam czekoladki w tym przejściu koło centralu, mówisz o tej drogerii koło sklepu z płytami, czy tak przy wejściu na przystanek tramwajowy? Widziałam w tej koło płyt i tam było po 33 zł czekoladki a tańsze widziałam na pl. Barlickiego w hali po 28zł, pisałam z w tym wątku o tym
__________________
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 15:24   #536
lukrecja borgia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 18
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez lukrecja borgia Pokaż wiadomość
Agnieszka Włodarczyk reklamuje zupełnie nową linię kosmetyków, której nie ma jeszcze w sklepach. Jutro postaram się zeskanować taki prospekt z produktami nowej lini i z Włodarczyk. Wygląda wspaniale .

Bardzo proszę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg joko.JPG (32,5 KB, 160 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg joko1.JPG (89,7 KB, 342 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg joko2.JPG (76,5 KB, 295 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg joko3.JPG (95,2 KB, 334 załadowań)
lukrecja borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 15:32   #537
lukrecja borgia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 18
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

I jeszcze gwiazda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg joko 5.JPG (93,0 KB, 176 załadowań)
lukrecja borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 15:34   #538
dzastina000
Zadomowienie
 
Avatar dzastina000
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥♫♥<(*_*)>♥♫♥
Wiadomości: 1 181
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Ten rozswietlajacy puder w kulkach to moze byc ciekawa rzecz...
dzastina000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 15:37   #539
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez lukrecja borgia Pokaż wiadomość
Bardzo proszę
O jaaaa! Wyglądają jak jakieś drogie Diory albo Guerlainy
Ciekawe jak ceny
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 16:06   #540
Kaisandra
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaisandra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 221
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Dobrze, że nie kupiłam drugiej czekoladki bedę czekać na tą kolekcje:d
__________________
Kaisandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-05 12:02:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:24.