Clarins-kolorówka - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-26, 13:20   #91
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Clarins-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Oj Ja bym jednak poszła do sklepu wymienić... Nie lubię płacić pełnej sumy za coś, co troszkę już przeleżane...
Wiesz Serenite, masz racje- nie powinnam im "odpuscic" i na pewno pojde do tego sklepu- nawet jesli mi nie wymienia pudru, to przynajmniej dowiedza sie, ze sprzedaja zlezale kosmetyki
To niby nic wielkiego, ale czuje irytacje, poniewaz ostatnio zdarza mi sie to dosc czesto, ze sama musze zwracac uwage na date produkcji i przydatnosci- panie robia zdziwione miny i tlumacza, ze nie maja pojecia o kodach.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 18:29   #92
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Clarins-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Wiesz Serenite, masz racje- nie powinnam im "odpuscic" i na pewno pojde do tego sklepu- nawet jesli mi nie wymienia pudru, to przynajmniej dowiedza sie, ze sprzedaja zlezale kosmetyki
To niby nic wielkiego, ale czuje irytacje, poniewaz ostatnio zdarza mi sie to dosc czesto, ze sama musze zwracac uwage na date produkcji i przydatnosci- panie robia zdziwione miny i tlumacza, ze nie maja pojecia o kodach.

Koniecznie idź, ale nie odpuszczaj zbyt łatwo Powiedz, że kupując w ich sklepie, liczysz na to, że dostajesz świeży produkt!
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 17:33   #93
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Clarins-kolorówka

Nie mam w swoich zbiorach zadnych kosmetykow Clarinsa...ale choruje na jeden tusz...Ma piekny zieloniutki kolor i go naprawde widac na rzesach. Tusz nazywa sie Wonder Waterproof Mascara , odcien 02 -Wonder Mint.
http://us.clarins.com/webapp/wcs/sto...10204_-1_31243
http://www.handbag.com/beauty/10-of-...larins/gallery


Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 11:51   #94
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Clarins-kolorówka

Zachorowałam właśnie na brązer z letniej kolekcji Clarinsa Sumer Fever Sun Face Palette SPF20. Jest bardzo duży (jak Bambus Lancome), ma wytłoczony kwiat ze złotym środkiem. Dostępne są 2 kolory-01 Amber Sun i 02 Spicy Sun. Kosztuje w Dublinie 38 euro. TŻ już dostał zlecenie
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 01:07   #95
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: Clarins-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Zachorowałam właśnie na brązer z letniej kolekcji Clarinsa Sumer Fever Sun Face Palette SPF20. Jest bardzo duży (jak Bambus Lancome), ma wytłoczony kwiat ze złotym środkiem. Dostępne są 2 kolory-01 Amber Sun i 02 Spicy Sun. Kosztuje w Dublinie 38 euro. TŻ już dostał zlecenie
dodam ze bosko pachnie (piernikiem) ale za to jest bardzo nietrwały, a złote droinki znikają po 2-3 użyciach
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 10:42   #96
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Clarins-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
dodam ze bosko pachnie (piernikiem) ale za to jest bardzo nietrwały, a złote droinki znikają po 2-3 użyciach
Laurany, masz ten brązerek? Chodzi Ci o te drobinki ze środka? Bo rozumiem, że generalnie jest matowy? Na drobinkach mi właśnie nie zależy . A czy nie jest aby pomarańczowy? Jaki ma odcień na skórze? Co do trwałości-możesz coś bliżej? Może niepotrzebnie się napalam.
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 06:18   #97
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: Clarins-kolorówka

Serenite już Ci wysłałam wiadomość na PW, ale jeszcze tutaj napiszę dla innych
te drobinki są MEGA perłowe, bardziej napigmentowane niż nowe Terracoty Guerlain, ale co z tego jak nie ma po nich śladu po 3 użyciach
pod tym puder jest matowy, odrobine pomarańczowy, dość jasny, wogóle kolor bardziej przypomina mi odcień ciemnego pudru niż prawdziwego brązera, przez co daje bardzo delikatny efekt, krzywdy sobie nim na pewno nie zrobisz
najbardziej się zawiodłam na jego trwałości - u mnie znika z twarzy w ciągu 2 godzin, a dodam że Guerlain, Dior czy nawet Elizabeth Arden trzymają się dzielnie przez prawie cały dzień
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-14, 10:35   #98
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Clarins-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
Serenite już Ci wysłałam wiadomość na PW, ale jeszcze tutaj napiszę dla innych
te drobinki są MEGA perłowe, bardziej napigmentowane niż nowe Terracoty Guerlain, ale co z tego jak nie ma po nich śladu po 3 użyciach
pod tym puder jest matowy, odrobine pomarańczowy, dość jasny, wogóle kolor bardziej przypomina mi odcień ciemnego pudru niż prawdziwego brązera, przez co daje bardzo delikatny efekt, krzywdy sobie nim na pewno nie zrobisz
najbardziej się zawiodłam na jego trwałości - u mnie znika z twarzy w ciągu 2 godzin, a dodam że Guerlain, Dior czy nawet Elizabeth Arden trzymają się dzielnie przez prawie cały dzień

Oj, zniechęcasz
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 16:58   #99
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: Clarins-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Oj, zniechęcasz
oj przepraszam
w takim razie skoro się na niego az tak napailłaś (ach nzam to uczucie az za dobrze) przetestuj go w perfumerii i popatrz jak się zachowuje w ciągu dnia
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 17:18   #100
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Clarins-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
oj przepraszam
w takim razie skoro się na niego az tak napailłaś (ach nzam to uczucie az za dobrze) przetestuj go w perfumerii i popatrz jak się zachowuje w ciągu dnia
Heh, nie widziałam go jeszcze w Polsce (a może ślepa jestem). Gdybym go mogła pomacać, nie miałabym wątpliwości
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 17:46   #101
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Clarins-kolorówka

...........
hej... a do mnie dzisiaj dotarł sypaniec 01........tak go wyczekiwałam...

ale jakoś nie zrobił dobrego pierwszego wrażenia<pomijając zapach,który jest wyrazisty,ale w sumie nie przeszkadza>
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-27, 17:52   #102
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Clarins-kolorówka

Ale co z nim nie tak?
Kolor? Właściwości?
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 17:59   #103
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Clarins-kolorówka

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Ale co z nim nie tak?
Kolor? Właściwości?
.........
kolor oki...jestem bladzioszkiem...nie wiem,nie wtapia sie ładnie w podkład,tak jakby odstaje od skóry,zwłaszcza na nosku podkresla skórki troszkę,nie jest taki aksamitny jak miałam nadzieje,,,,,ale jak mówie to dopiero nasz pierwszy raz często zakochuje sie w kosmetykach od drugiego wejrzenia ...
Przyzwyczaiłam się chyba za bardzo do ZNAKOMITEGO efektu jaki daje puder sypany Glazel <za ok.40zł- kto by sie tego spodziewał >w odstawkę poszły sypance Lancome,Clinique,Guerlain ... ale miałam ogromna ochotę na tego Clarinsa po takich recenzjach na Wizazu będziemy się docierac
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 20:42   #104
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Clarins-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.........
kolor oki...jestem bladzioszkiem...nie wiem,nie wtapia sie ładnie w podkład,tak jakby odstaje od skóry,zwłaszcza na nosku podkresla skórki troszkę,nie jest taki aksamitny jak miałam nadzieje,,,,,ale jak mówie to dopiero nasz pierwszy raz często zakochuje sie w kosmetykach od drugiego wejrzenia ...
Przyzwyczaiłam się chyba za bardzo do ZNAKOMITEGO efektu jaki daje puder sypany Glazel <za ok.40zł- kto by sie tego spodziewał >w odstawkę poszły sypance Lancome,Clinique,Guerlain ... ale miałam ogromna ochotę na tego Clarinsa po takich recenzjach na Wizazu będziemy się docierac
To życzę, żeby wasz drugi raz (z Clarinsem) był bardziej udany
Ja się właśnie cały czas waham pomiędzy Clarinsem a Lucidity. Miałaś już może ten drugi?
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 13:47   #105
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Clarins-kolorówka

....
nie,nie mialam Lucidity...Od E.L u uzywałam tylko podkładów....
juz wiem co mi nie pasuje w moim Clarinsie....to.... roświetlenie na mnie nie wygląda dobrze,na moim pyszczku otrzymuje taki efekt jak po Meteorytach G. może lepiej spisze się w sezonie jesienno/zimowym..na upały jednak wolę cos bardzoej matującego.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 16:51   #106
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Clarins-kolorówka

dziewczyny, kupiłam sypkiego Clarinsa, ale nie wiem jak mam poukładać te siteczka

to z dziurkami "tonie" w pudrze, a to które się opiera na brzegu opakowania nie ma dziurek

jak mam poukładać te warstwy, żeby działało???

albo może czegoś brakuje...

oświećcie blondynkę
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 17:05   #107
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Clarins-kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dziewczyny, kupiłam sypkiego Clarinsa, ale nie wiem jak mam poukładać te siteczka

to z dziurkami "tonie" w pudrze, a to które się opiera na brzegu opakowania nie ma dziurek

jak mam poukładać te warstwy, żeby działało???

albo może czegoś brakuje...

oświećcie blondynkę
..........
no własnie...też nie wiem jak,wydaje mi się ,ze tym sitkiem'' do dołu'' ? a tak serio to sitko wywaliłam i nabieram puder puszkiem...on i tak się jakby zbija,nie jest lotny,nie rozsypuje sie po opakowaniu.<zawsze wywalam sitka,bo mnie denerwują>
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 17:11   #108
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Clarins-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
..........
no własnie...też nie wiem jak,wydaje mi się ,ze tym sitkiem'' do dołu'' ? a tak serio to sitko wywaliłam i nabieram puder puszkiem...on i tak się jakby zbija,nie jest lotny,nie rozsypuje sie po opakowaniu.<zawsze wywalam sitka,bo mnie denerwują>
nie chciałabym wyrzucać sitka, bo nie chcę aby przy każdym otwarciu słoiczka wzbijał się tuman pudru (pudernicą to ja jestem, ale nie aż taką )

może któraś Wizażanka znalazła znalazła sposób na to sitko ...
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 19:15   #109
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Clarins-kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
nie chciałabym wyrzucać sitka, bo nie chcę aby przy każdym otwarciu słoiczka wzbijał się tuman pudru (pudernicą to ja jestem, ale nie aż taką )

może któraś Wizażanka znalazła znalazła sposób na to sitko ...

Siteczko w sypkim Clarinsie jest super wygodne! Bezpośrednio na puder kładziesz to z dziurkami. To bez dziurek służy jedynie do zabezpieczenia. Żeby nabrać puder, chwytasz siteczko z dziurkami (palcem wskazującym i kciukiem) za takie 2 wypustki, mocno dociskając w dół, przekręcasz siteczko w prawo. Wtedy wydostaje się przez te dziurki puder, który nabierasz pędzlem. Naprawdę świetne rozwiązanie Potem tę część bez dziurek nakładasz na część z siteczkiem, na to puszek i zakręcasz.
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-15, 21:50   #110
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Clarins-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Siteczko w sypkim Clarinsie jest super wygodne! Bezpośrednio na puder kładziesz to z dziurkami. To bez dziurek służy jedynie do zabezpieczenia. Żeby nabrać puder, chwytasz siteczko z dziurkami (palcem wskazującym i kciukiem) za takie 2 wypustki, mocno dociskając w dół, przekręcasz siteczko w prawo. Wtedy wydostaje się przez te dziurki puder, który nabierasz pędzlem. Naprawdę świetne rozwiązanie Potem tę część bez dziurek nakładasz na część z siteczkiem, na to puszek i zakręcasz.

dziękuję bardzo

jest tylko jeden problem - teraz puder jest pełny i wkręciłam siteczko dość głęboko - tak, że całe sitko jest wypełnione pudrem, zakryłam sitko tą częścią bez dziurek i nie mogę zakręcić słoiczka

będę musiała poczekać aż trochę zużyję
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 23:33   #111
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Clarins-kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo

jest tylko jeden problem - teraz puder jest pełny i wkręciłam siteczko dość głęboko - tak, że całe sitko jest wypełnione pudrem, zakryłam sitko tą częścią bez dziurek i nie mogę zakręcić słoiczka

będę musiała poczekać aż trochę zużyję

Miałam ten sam problem z moim drugim pudrem (02 beige- cuuuudnym!). Problem znika, jak troszkę pudru ubędzie. Wtedy wszystko dokręca się bez problemu.
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 12:11   #112
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Clarins-kolorówka

wyciągam wątek
A jak Wam się podobają nowe paletki:
http://us.clarins.com/webapp/wcs/sto...10204_-1_47053
http://us.clarins.com/webapp/wcs/sto...10204_-1_47051
http://us.clarins.com/webapp/wcs/sto...10204_-1_47049

Bo mnie bardzo
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 13:26   #113
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630
Dot.: Clarins-kolorówka

Ładne te paletki takie klasyczne.

A ja mam 3 rzeczy Clarinsa:

`puder Express Compact Foundation wet/dry kolor 05 nude beige

`cień Mono Reflets kolor 13 dawn shimmer (soft shimmer eye)

`i kredkę kolor 04 plum.

Kolor pudru bardzo mi pasuje (mama stwierdziła, że wygląda bardzo naturalnie), stosowany na mokro jest trochę ciężki, dlatego nakładam go na sucho, ale też tylko na lekki podkład.
Cienia niestety na powiece nie widać :/. I to nie, że daje jakiś delikatny efekt- jego po prostu nie widać.
Kredka jest ok, bardzo ładny kolor, dobrze się rozprowadza i trzyma ( plus za gąbeczkę do rozcierania )
kolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 13:33   #114
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630
Dot.: Clarins-kolorówka

Aha, te wszystkie mazidełka kupiłam w salonie kosmetycznym Clarinsa podczas tzw "szkoły makijażu". Bardzo szumna nazwa, bo polegało to na tym, że Pani makijażystka mnie po prostu pomalowała, wykonała dzienny makijaż. No ładnie to wyglądało, ale bez rewelacji.
Załączam to co dostałam na koniec, czyli listę kosmetyków i zarys makijażu oczu. Nic specjalnego, ale plus taki, że kolor podkładu i pudru miała dobrze dobrany.

pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 134.jpg (40,8 KB, 27 załadowań)
kolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 14:10   #115
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Clarins-kolorówka

No dobra To może podpowiecie; swego czasu wahałam się miedzy sypańcem Clarinsa i Estee Lauder Lucidity - wygrał LU, odcień 01 Light. Niestety w perfumerii wydawał się ok, ale później okazało się, ze nie dość, ze sam w sobie jest jednak zbyt ciemny, to dodatkowo z czasem ciemnieje również na twarzy. Czy Clarins jest jasniejszy od 01 LU? Może któras miała i jest w stanie porównać?
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 14:46   #116
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Clarins-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
No dobra To może podpowiecie; swego czasu wahałam się miedzy sypańcem Clarinsa i Estee Lauder Lucidity - wygrał LU, odcień 01 Light. Niestety w perfumerii wydawał się ok, ale później okazało się, ze nie dość, ze sam w sobie jest jednak zbyt ciemny, to dodatkowo z czasem ciemnieje również na twarzy. Czy Clarins jest jasniejszy od 01 LU? Może któras miała i jest w stanie porównać?
tak Clarins 01 jest jaśniejszy, transparentny, na pewno nie ciemnieje
Ale jak ci LU pasuje to zmień odcien na 06 i po kłopocie
Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 11:08   #117
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Clarins-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
tak Clarins 01 jest jaśniejszy, transparentny, na pewno nie ciemnieje
Ale jak ci LU pasuje to zmień odcien na 06 i po kłopocie
Dzięki skuszę się chyba na tego Clarinsa, choć po głowie chodzi mi też La Prairie LU jest fajny, w sumie poza tym ciemnieniem nie ma dla mnie wad, no ale właśnie..zmiany koloru nie wybaczam , więc wole nie ryzykować z 06.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 11:34   #118
Jumeirah Girl
Rozeznanie
 
Avatar Jumeirah Girl
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dubai (UAE)
Wiadomości: 939
Dot.: Clarins-kolorówka

Moja malutka kolekcja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10102008708.jpg (66,7 KB, 31 załadowań)
Jumeirah Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 13:11   #119
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Clarins-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Dzięki skuszę się chyba na tego Clarinsa, choć po głowie chodzi mi też La Prairie LU jest fajny, w sumie poza tym ciemnieniem nie ma dla mnie wad, no ale właśnie..zmiany koloru nie wybaczam , więc wole nie ryzykować z 06.
ale 06 nie nadaje żadnego koloru
Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 13:18   #120
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Clarins-kolorówka

Nie kuś
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:47.