Samoopalacze i kosmetyki br±zuj±ce - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz siê biochemi± kosmetyczn±? Chcesz poznaæ dzia³anie poszczególnych sk³adników zawartych w kosmetykach oraz ich wp³yw na zdrowie. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-07-02, 13:39   #2641
6paula9
Zadomowienie
 
Avatar 6paula9
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ¶wiêtokrzyskie
Wiadomo¶ci: 1 192
GG do 6paula9
Dot.: Opalamy siê!!!!

Nom niestety kosmetyku dajacego efekt slonca chyba nie znajdziemy ale rzeba szukac ja caly czas poluje na chusteczki brazujace dax cosmetics ale u mnie nie ma nigdzie
__________________
Mi³o¶æ to g³upota robiona we dwoje
Razem od 23.05.2005

6paula9 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-02, 14:06   #2642
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 2 138
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez 6paula9 Poka¿ wiadomo¶æ
Nom niestety kosmetyku dajacego efekt slonca chyba nie znajdziemy ale rzeba szukac ja caly czas poluje na chusteczki brazujace dax cosmetics ale u mnie nie ma nigdzie
No, na bank dajeco taki efekt nie ma. Byleby mia³ jak najmniej tej ¿ó³ci czy pomarañczki Sun Ozona jednak chyba nie kupie tak szybko bo przypomnialam sobie, ze mam jeszcze w zapasie ca³a butelke dove, dorwanego na promocji za 14 z³ (gdzieniegdzie kosztowa³ juz 20) Ja ostatnio dodawa³am zelu HA do dove'a do twarzy i teraz nie zapycha, chociaz tyle. Ale efekt troche delikatniejszy.
Shee'naz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-02, 18:23   #2643
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolno¶l±skie
Wiadomo¶ci: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Poka¿ wiadomo¶æ
Tez zaryzykuje jak dorwe
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18702
To ten? Czym sie rozni opakowanie wersji do ciemnej od tego do jasnej ?
to chyba to samo co mam, ale do jasnej karnacji Ja tego do jasnej nie widzia³am, bo nie by³o, ale ta moja buteleczka jest du¿o ciemniejsza i ma trochê inny kszta³t, ale w sumie jest podobna. Obrazek s³oneczka na niej tez jest podobny
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wiza¿u tylko z innego.
kasia083 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-03, 20:42   #2644
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolno¶l±skie
Wiadomo¶ci: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Opalamy siê!!!!

Znowu siê wpisujê pod sob±, ale tak du¿o osób tu sie udziela...
Ale jako¶ trzeba oddzieliæ nowy dzieñ

Wczoraj ca³a siê wysmarowa³am swoim balsamem. Efekt super, nawet na stopach uda³o mi siê równo rozsmarowaæ Posmarowa³am nogi tylko do kostek, a potem roztar³am to na stopach, podobnie zrobi³am przy szyi, bo nie chcia³am smarowaæ siê na twarzy. Plecy te¿ sobie sama posmarowa³am i wysz³o równo. Tylko przyda³oby siê "opaliæ" d³onie od zewnêtrznej strony - ci±gle my³am rêce, by nie mieæ ich br±zowych w ¶rodku. Jak wy sobie z tym radzicie?
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wiza¿u tylko z innego.
kasia083 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-03, 20:46   #2645
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 2 138
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez kasia083 Poka¿ wiadomo¶æ
Znowu siê wpisujê pod sob±, ale tak du¿o osób tu sie udziela...
Ale jako¶ trzeba oddzieliæ nowy dzieñ

Wczoraj ca³a siê wysmarowa³am swoim balsamem. Efekt super, nawet na stopach uda³o mi siê równo rozsmarowaæ Posmarowa³am nogi tylko do kostek, a potem roztar³am to na stopach, podobnie zrobi³am przy szyi, bo nie chcia³am smarowaæ siê na twarzy. Plecy te¿ sobie sama posmarowa³am i wysz³o równo. Tylko przyda³oby siê "opaliæ" d³onie od zewnêtrznej strony - ci±gle my³am rêce, by nie mieæ ich br±zowych w ¶rodku. Jak wy sobie z tym radzicie?
Ja staram sie rozsmarowac na d³oniach, wierzchami d³oni o siebie i poprawic tylko koncowkami palców Jako¶ wychodzi.
Super, ze Ci ten Sun Ozon s³u¿y . Juz jestem przekonana, ze go kupie jak wykoncze zapasy Dove. A czego u¿ywasz do zbrazowienia twarzy
Shee'naz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-04, 13:41   #2646
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolno¶l±skie
Wiadomo¶ci: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Opalamy siê!!!!

Twarz na razie bojê siê smarowaæ, bo ci±gle muszê wychodziæ do ludzi, a w razie czego to buziê trudno jest ukryæ...
Mo¿e kiedy¶ siê prze³amiê, my¶lê o tym kremie do twarzy do jasnej karnacji (te¿ z Sun Ozon) https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...zon-cream.html

A na razie twarz przyciemniam pudrem a po domu chodzê blada
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wiza¿u tylko z innego.
kasia083 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-06, 11:18   #2647
6paula9
Zadomowienie
 
Avatar 6paula9
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ¶wiêtokrzyskie
Wiadomo¶ci: 1 192
GG do 6paula9
Dot.: Opalamy siê!!!!

W weekend u TZ-ta odkrylam brazujacy balsam ktory nie pomaranczowi hehe skubnelam Tesciowej z przyzwoleniem oczywiscie balsam cellu glow Avonu http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=24378 i efekt na jaki liczylam bardzo delikatny braz ale niestety szybko sie zmywa
niby pisze ze do nog ale ja posmarowalam tez rece dekolt i ramiona do twarzy to raczej niebedzie pasowal bo ma zlote drobinki ktore pewnie zapchaja jak nic
__________________
Mi³o¶æ to g³upota robiona we dwoje
Razem od 23.05.2005


Edytowane przez 6paula9
Czas edycji: 2009-07-06 o 11:19
6paula9 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 13:45   #2648
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 2 138
Dot.: Opalamy siê!!!!

Paulu¶ wyglada fajnie ten balsam, szkoda, ze sie krotko utrzymuje w takim razie .
Ja ostatnio odkry³am ta du¿a zalete dove'a jednak... trzymal mi sie prawie 2 tygodnie
ale dzis zamierzam zrobic w³asnoreczny peeling kawowy i zedrzeæ "resztki"
Shee'naz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-06, 14:12   #2649
6paula9
Zadomowienie
 
Avatar 6paula9
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ¶wiêtokrzyskie
Wiadomo¶ci: 1 192
GG do 6paula9
Dot.: Opalamy siê!!!!

ooo to prosze o przepis bo ja wykanczam resztki peelingu dove summer glow od TZ-ta
narazie raz uzylam tego balsamu ale moze jakby go tak nakladac warstwa na warstwe to by zostal moja Tesciowa ma ciemniejsza karnacje wiec na niej efektu nie zaobserwuje zreszta z tego co mowila to prawie go nie uzywa
__________________
Mi³o¶æ to g³upota robiona we dwoje
Razem od 23.05.2005

6paula9 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-06, 16:36   #2650
Anjouka
Rozeznanie
 
Avatar Anjouka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Ma³opolska/¦l±sk
Wiadomo¶ci: 580
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Poka¿ wiadomo¶æ
czy mog³yby¶cie mi poleciæ jaki¶ niedrogi krem br±zuj±cy do twarzy nie zapychaj±cy porów?
ja tez mam olbrzymi problem z zapychaniem i jesli chodzi o kremy to mnie nie zapycha Dove Summer Glow do twarzy. £adnie pachnie i nawilza. Stosuje tylko na noc (bo w dzien oczywiscie zarówka robi mi sie po kremach w strefie T;/) i rano zadnego wyprysku, skora jest ukojona i nawilzona.
__________________
"Bo w ¿yciu piêkne s± tylko chwile..."

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!
Anjouka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-06, 19:27   #2651
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolno¶l±skie
Wiadomo¶ci: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja peeling kawowy robiê tak, ¿e rano pijê kawê fusiast± (tak± jak± lubiê z mlekiem i cukrem) a fusy zostawiam do wieczora w fili¿ance. do wieczora trochê przeschn± i wtedy dolewam do nich trochê oleju (dowolny kuchenny) Uwielbiam ten peeling, a jak fajnie ujêdrnia

No a ja po ostatnim smarowaniu samoopalaczem zrobi³am dzieñ przerwy, a potem da³am 2. warstwê. Efekt dalej naturalny, ale ja dalej chcê mieæ jeszcze ciemniejsz± skórê Dzi¶ znowu po dniu przerwy siê wysmarujê... Chyba siê uzale¿ni³am
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wiza¿u tylko z innego.
kasia083 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 19:34   #2652
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 2 138
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez kasia083 Poka¿ wiadomo¶æ
Chyba siê uzale¿ni³am
Ale chociaz to zdrowe uzaleznienie . Ja zauwazylam cos takiego, ze obecnie mniejsze moje zadowolenie z balsmau brazujacego wynika z tego, ze bym chciala mocniejszego efektu
Bo sie przyzwyczailam. A na solarium przeciez chodzic nie bede i na sloncu tez nie bede sie smazyc
Shee'naz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-06, 19:50   #2653
6paula9
Zadomowienie
 
Avatar 6paula9
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ¶wiêtokrzyskie
Wiadomo¶ci: 1 192
GG do 6paula9
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja dzis sie wysmaruje dovem zobaczymy moze na tym z avonu da inny odcien ja niestety jade nad morze ze znajomymi i niebede miala innego wyjscia jak smazyc sie na plazy ale tym razem z odpowiednim filtrem
a co do mocniejszego efektu to chyba zostalo nam opalanie natryskowe
__________________
Mi³o¶æ to g³upota robiona we dwoje
Razem od 23.05.2005

6paula9 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-06, 19:55   #2654
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolno¶l±skie
Wiadomo¶ci: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Opalamy siê!!!!

No, ja to mam tak jasn± cerê, ¿e siê nawet nie opalam... Bym taki rok, ¿e wykupi³am sobie karnet na solarium przed wakacjami, a potem dzieñ w dzieñ siê sma¿y³am na s³oñcu i pod koniec lata by³am mniej wiêcej opalana tak jak teraz Ale wtedy to by³am bardzo dumna z mojej opalenizny, bo kosztowa³a mnie wiele wysi³ku, a teraz to mi tak ³atwo przysz³o, ze chcê wiêcej
dodam tylko, ¿e to co osi±gnê³am ci±gle jest delikatn± opalenizn±, ale mo¿e jakbym zaczê³a sie czê¶ciej smarowaæ...
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wiza¿u tylko z innego.
kasia083 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-06, 20:13   #2655
6paula9
Zadomowienie
 
Avatar 6paula9
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ¶wiêtokrzyskie
Wiadomo¶ci: 1 192
GG do 6paula9
Dot.: Opalamy siê!!!!

o kurcze to koniecznie musze dorwac ten sun ozon jak daje takie efekty!!! ja mam taka karnacje ze wystarczy mi 30min na sloncu i juz mam zlocisty kolor skory tyle ze na pierwszy raz opalam sie na raka mnie to kusi potraktowanie nim twarzy ale to moze po urlopie zeby kogos nie wystraszyc
__________________
Mi³o¶æ to g³upota robiona we dwoje
Razem od 23.05.2005

6paula9 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-06, 20:16   #2656
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 2 138
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez kasia083 Poka¿ wiadomo¶æ
No, ja to mam tak jasn± cerê, ¿e siê nawet nie opalam... Bym taki rok, ¿e wykupi³am sobie karnet na solarium przed wakacjami, a potem dzieñ w dzieñ siê sma¿y³am na s³oñcu i pod koniec lata by³am mniej wiêcej opalana tak jak teraz Ale wtedy to by³am bardzo dumna z mojej opalenizny, bo kosztowa³a mnie wiele wysi³ku, a teraz to mi tak ³atwo przysz³o, ze chcê wiêcej
dodam tylko, ¿e to co osi±gnê³am ci±gle jest delikatn± opalenizn±, ale mo¿e jakbym zaczê³a sie czê¶ciej smarowaæ...
Hmmm jakbym czyta³a o sobie Tez raz "wypracowa³am" taka opalenizne solaryjno s³oneczna (zgrozo ). Nie by³a nawet super mocna, ale bylam z niej dumna

teraz tylko i wylacznie balsamy etc
Shee'naz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-06, 20:27   #2657
6paula9
Zadomowienie
 
Avatar 6paula9
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ¶wiêtokrzyskie
Wiadomo¶ci: 1 192
GG do 6paula9
Dot.: Opalamy siê!!!!

Tez tak mialam raz w zyciu na 100dniowke i wszystko fajnie bylam nawet ladnie czekoladowa a przy mojej karnacji to cud bo tez mam niemal porcelanowa i mnustwo piprzykow i piegow cala bylam jednolitego koloru a paszki mialam biale zapomnialo mi sie o podnoszeniu rak!!!
__________________
Mi³o¶æ to g³upota robiona we dwoje
Razem od 23.05.2005

6paula9 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-06, 20:56   #2658
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomo¶ci: 1 241
Dot.: Opalamy siê!!!!

Mo¿e to siê wydawaæ dzwine, ale nigdy w ¿yciu nie by³am opalona. Chcia³abym wreszcie sprawdziæ jak to jest, czy opale siê na br±zowo czy z³oto. Jak siê mo¿na domy¶liæ jestem mega bladziochem.


W jakich godzinach opalaæ siê najlepiej? Jak dawkowaæ czas?
__________________

Noc(nik) jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-07, 10:58   #2659
6paula9
Zadomowienie
 
Avatar 6paula9
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ¶wiêtokrzyskie
Wiadomo¶ci: 1 192
GG do 6paula9
Dot.: Opalamy siê!!!!

faktycznie nietypowo ale ciesz sie posiadanie brazowej skory bardzo uzaleznia z doswiadczenia wiem ze jasna karnacja zawsze na pierwszy raz opala sie na czerwono a potem brazowieje ale kazda cera reaguje inaczej a co do godz to oczywiscie najlepiej slonce bierze w godz szczytu ale wtedy tez najlatwiej o poparzenie proponowalam bym na poczatek z godzine nie dluzej choc ja sama potrafie 8godz plackiem lezec i pozniej cierpie katusze!!!
ja postanowilam unikac opalania lezac plackiem caly dzien na sloncu i bez filtrowej ochrony teraz filtr i to wysoki to moj glowny codzienny kosmetyk a brazowic sie bede balsamami i pudrem brazujacym
a swoja droga wyczailam ze u mnie w miescie jest opalanie natryskowe 70zl kosztuje i efekt utrzymuje sie 3mieisace ciekawe hehe wiecie cos moze w tym temacie???
__________________
Mi³o¶æ to g³upota robiona we dwoje
Razem od 23.05.2005


Edytowane przez 6paula9
Czas edycji: 2009-07-07 o 11:04
6paula9 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-07, 11:20   #2660
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 2 138
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez 6paula9 Poka¿ wiadomo¶æ
wyczailam ze u mnie w miescie jest opalanie natryskowe 70zl kosztuje i efekt utrzymuje sie 3mieisace ciekawe hehe wiecie cos moze w tym temacie???
U mnie kosztuje 60 z³ ca³e cia³o w kabinie. Gdyby faktycznie trzyma³o sie 3 miesiace by³oby to ok., ale to przeciez chyba zwykly samoopalacz, tylko rozni sie sposobem nakladania

P.S. na stronce tego zkaladu w moim meiscie napisali o utrzymywaniu sie 14 dni xD, oczywiscie jesli "Je¿eli klient bêdzie przestrzega³ wszystkich zasad" tkaich jak wczensiejszy peeling etc
Wiec chyba pzostane przy moich balsamach
Efekt tez trwa prawie 14 dni

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2009-07-07 o 11:22
Shee'naz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-07, 11:30   #2661
6paula9
Zadomowienie
 
Avatar 6paula9
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ¶wiêtokrzyskie
Wiadomo¶ci: 1 192
GG do 6paula9
Dot.: Opalamy siê!!!!

wlasnie palnelam glupote pisalo do trzech tygodnitylko pewnie niewolno sie kopac hehe
tez tak mysle ze lepiej jednak pozostac przy balsamach bo jak sie efekt nie spodoba to peelingiem sie zeskrzybie a podobno te natryski tragicznie schodza bo plamy pozostaja i to dziewczyna z salonu tak mowila!!!
__________________
Mi³o¶æ to g³upota robiona we dwoje
Razem od 23.05.2005


Edytowane przez 6paula9
Czas edycji: 2009-07-07 o 11:42
6paula9 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-07, 11:42   #2662
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 2 138
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez 6paula9 Poka¿ wiadomo¶æ
wlasnie palnelam glupote pisalo do trzech tygodni tylko pewnie niewolno sie kopac hehe tez tak mysle ze lepiej jednak pozostac przy balsamach bo jak sie efekt nie spodoba to peelingiem sie zeskrzybie a podobno te natryski ytagicznie schodza bo plamy powstaja i to dziewczyna z salonu tak mowila!!!
Tez slyszalam o tych plamach . W ogole lista obostrzeñ jest d³uga- trzeba unikaæ sauny, chlorownaych basenów, nie trzec mocno recznikiem, po zabiegu nie kapac 12 godizn, unikac dluzszych kapieli
Hm.... moze keidys sie skusze jak bede miala na tyle wolnej gotowki do "marnowania" xD, zeby pozwolic sobie na lenistwo pt. maszynka naklada za mnie samoopalacz w 6 sekund za 6 dych
Poki co balsam kosztuje nas ok 15 z³, a starcza na troche
Shee'naz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-07, 11:52   #2663
6paula9
Zadomowienie
 
Avatar 6paula9
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ¶wiêtokrzyskie
Wiadomo¶ci: 1 192
GG do 6paula9
Dot.: Opalamy siê!!!!

nie to ze mam 70zl na zbyciu z ktorymi niewiem co zrobic ale ciekawi mnie to hehe
ja tam daje rade z samoopalaczem sama tylko zdaza mi sie zapomniec o umyciu rak i mam potem pieknie opalone
__________________
Mi³o¶æ to g³upota robiona we dwoje
Razem od 23.05.2005

6paula9 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-07, 16:36   #2664
ilonku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: Opalamy siê!!!!

Dziewczynki prosze napsiozcie mi jak wyglada Wasza procedura smarowania sie, ze nie robia Wam sie brudne plamy kilka dni po posmarowaniu kiedy samoopalacz juz niestety schodzi... umiem wmiare rowno sie posmarowac, ale trzy dni po aplikacji kiedy jestem zachwycona kolorem i w ogole, samoopalacz tak brzydko schodzi, ze musze robic kilkudniowa przerwe zeby kolor zszedl do konca i moglabym zaczac wszystko od nowa... to jest dla mnie najgorsze!
ilonku jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-07, 18:28   #2665
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolno¶l±skie
Wiadomo¶ci: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja "opalam" siê z tubki od niedawna (2 i pó³ raza ) i jeszcze nie doczeka³am siê brudnych plam... a w³a¶nie chcia³am wam zadaæ podobne pytanie:
Czy jak na tak opalon± skórê wci±gnie siê obcis³± bia³± sukienkê, to bêd± na niej plamy po samoopalaczu? Mam kilka ¶licznych, dopasowanych i jasnych kreacji, ale czy mogê je spokojnie w³o¿yæ i paradowaæ po mie¶cie? Jak bêdzie cieplej oczywi¶cie
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wiza¿u tylko z innego.
kasia083 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-07, 18:31   #2666
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 1 987
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez ilonku Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczynki prosze napsiozcie mi jak wyglada Wasza procedura smarowania sie, ze nie robia Wam sie brudne plamy kilka dni po posmarowaniu kiedy samoopalacz juz niestety schodzi... umiem wmiare rowno sie posmarowac, ale trzy dni po aplikacji kiedy jestem zachwycona kolorem i w ogole, samoopalacz tak brzydko schodzi, ze musze robic kilkudniowa przerwe zeby kolor zszedl do konca i moglabym zaczac wszystko od nowa... to jest dla mnie najgorsze!

Podpinam siê pod pytanie, mam ten sam problem i niesamowicie mnie to denerwuje, bo przez ok. 2-3 dni musze byc blada
feelin_soo_me jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-07, 18:41   #2667
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 4 298
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez kasia083 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja "opalam" siê z tubki od niedawna (2 i pó³ raza ) i jeszcze nie doczeka³am siê brudnych plam... a w³a¶nie chcia³am wam zadaæ podobne pytanie:
Czy jak na tak opalon± skórê wci±gnie siê obcis³± bia³± sukienkê, to bêd± na niej plamy po samoopalaczu? Mam kilka ¶licznych, dopasowanych i jasnych kreacji, ale czy mogê je spokojnie w³o¿yæ i paradowaæ po mie¶cie? Jak bêdzie cieplej oczywi¶cie

Kochana nie radzê zaraz po aplikacji.

Mi te mocniejsze samoopalacze zniszczy³y pare pi¿amek (po balsamach brazujacych tego nie zauwazylam). Lepiej siê smarowaæ na noc, pó¼niej rano szybki prysznic (dla zabicia zapachu chyba mus) i wtedy na miasto w bia³ej kiecce, na 100% nic siê nie stanie.

Chocia¿ gdyby¶ poczeka³a jaki¶ czas a¿ siê samooopalacz do konca wch³onie, albo rano siê juz nie kapala to tez pewnie nic sie nie stanie wchloniety z tego co zauwazylam to nie szkodzi (ale z uwagi na biale kiecki lepiej dmuchac na zimne )


ilonku, feelin- te¿ mam ten problem najgorzej jak sie ma na sobie juz 2-3 warstwy samoopalacza to wtedy schodzi najbardziej nierowno...
radza peelingi robic, ale czasem szkoda t± opalenizne ¶cierac Nic wiecej nie umiem poradzic jak: dobrze nawilzona skora i peelingi, jak ktos zna jeszcze jakas rade na to, to chetnie poslucham

dziwne dlaczego mi sie tak na twarzy nie robi...a na ta twarz to swego czasu kladlam kilka warstw a o peelingach nie bylo mowy...
__________________
Dziewczyny, bardzo proszê o wype³nienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku us³ug dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziêkowania dla dwóch z Was oferujê bezp³atne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2009-07-07 o 18:47
inc0rrect jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-08, 12:56   #2668
6paula9
Zadomowienie
 
Avatar 6paula9
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ¶wiêtokrzyskie
Wiadomo¶ci: 1 192
GG do 6paula9
Dot.: Opalamy siê!!!!

Kobitka z pracy uzywa do twarzy tego http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=22453 i fajny efekt jej to daje delikatnie brazowa skore ma nie zaden pomarancz i to mnie zaciekawilo niemam jeszcze skladu zeby zobaczyc co w sobie ma uzywala moze ktoras???? bo na KWC opinie sa rozniaste
__________________
Mi³o¶æ to g³upota robiona we dwoje
Razem od 23.05.2005


Edytowane przez 6paula9
Czas edycji: 2009-07-08 o 12:59
6paula9 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-08, 13:14   #2669
Mooniiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Opalamy siê!!!!

Mo¿e kto¶ wie gdzie mo¿na nabyæ Vipera Cosmetics - Satin Look Perfect Matt - podk³ad matuj±cy? proszê o odpowiedz...
Mooniiaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-08, 20:50   #2670
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolno¶l±skie
Wiadomo¶ci: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Opalamy siê!!!!

a ja siê doczeka³am smug i to wyj±tkowo paskudnych
Zrobi³y mi siê takie dziwne, bo 4 cieniutkie paski, d³ugie od krocza do kolana... Wygl±da to jakby mi co¶ jasnego wycieka³o po nogach
D³ugo siê zastanawia³am od czego to mo¿e byæ i w koñcu dosz³am, ¿e to szwy od spodni mi je wytar³y. Paski s± symetryczne i id± dok³adnie w miejscu tych szwów, które faktycznie s± szorstkie jak tarka (wcze¶niej tego nie zauwa¿a³am). Ju¿ wiêcej nie ubiorê tych spodni

Teraz chyba muszê codziennie siê dok³adnie peelingowaæ, by równo zetrzeæ ca³± opaleniznê i dopiero jak prawie nie bêdzie widaæ tych smug, to bêdê mog³a znowu zacz±æ siê "opalaæ". Mam nadziejê, ¿e do soboty za pó³tora tygodnia wszystko uda mi siê zetrzeæ i na³o¿yæ na nowo, bo bêdzie okazja do wyj¶cia i pochwalenia siê
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wiza¿u tylko z innego.
kasia083 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:26.