Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-15, 14:18   #4951
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Ja dostałam takie pw, ale zignorowałam, jakby to była oficjalna akcja to by nie słali na pw, a na stronie normalnie robili(jak to przecież bywa z testowaniem na wizażu). Ja bym tego na twarz nie kładła, bo nie wiadomo co tam nakładli. Nie ryzykuj, bo jeszcze się tym oszpecisz na całe życie.
Sugeruję produkt wyrzucić. Gdyby to było oficjalnie markowane przez redakcję, zadbalibyśmy o Wasze bezpieczeństwo - takie nielegalne testowanie produktów firmy znikąd może być niebezpieczne!

Proszę też prześlij mi PW/maila, zajmę się odpowiednio spamerami...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 14:40   #4952
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość


aha rozumiem czyli za bardzo nie widzisz czy akurat kwas pomaga np na splycenie zmarszczk bo wczesniej ostrzykiwalas miejsca . Bo ja jak juz pisalam zmarszczek na szczescie jeszcze nie mam jedynie pod oczami mialam kilka takich niteczek cienioutkich i one mi zupelnie znikly po 2-krotnej aplikacji kwasu i jestemw szoku czy to mozliwe wogole aby efekt po pierwsze byl tak szybko strasznie sie ciesze ale z -2-giej strony to az boje ,ze to tylko sen .A mam jeszcze jedno pytanie czy kiedy preparat hialurynowy wchlania ci sie (chodzi mi o bruzdy nosowe)to sa one plytsze ?widzisz poprawe na plus?
dziekuje za odpowiedz

Dziewczyny mozecie mi napisac ktory z tych wszystkich kwasow dziala najsilniej i np ktory ma wieksze dzialanie na usuwanie zmarszczek ?
kwas tretinoinowy , czyli retinoidy . Ja dopiero testuje teraz od dwóch tygodni , za pół roku napisze czy faktycznie mi pomógł . Inne kwasy testowałam , i nie widzialam efektów odmładzających . Owszem jak stosuje sie jakikolwiek kwas to skóra ładnie się napina , ale to efekt doraźny . Po odstawieniu kwasów skóra wraca bardzo szybko do punktu wyjścia .
Aaliyah , glikola nie kupuj . Lepszy mlekowy lub 25%TCA , ktory jak ci skóra przyzwyczai się do kwasu TCA , możesz nałożyć punktowo dwie warstwy .
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 15:03   #4953
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
tak
sprawdzałam nie mają jeszcze str internetowej, a nasze maile mogą mieć właśnie stąd, niektóre z nas podają przecież swoje namiary
Dziewczyny, bardzo Was prosze - badzcie ostrozne - pisze do Was ktos, kto nawet nie ma strony (i pewnie miec nie bedzie) - nie wiadomo, co za dziadostwo oferuje... Mam nadzieje, ze zadna Wizazanka nie skorzysta z tego typu "ofert".
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 16:51   #4954
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez helpme Pokaż wiadomość
Boze skad wy na to wszystko bierzecie pieniądze Botoks, wypełnianie.. Ahhh Mi też wyskoczyła taka gula pod okiem z boku kolo nosa ni to pryszcz ni bąbel Ropa jest w srodku na bank ale nie dziala nic ani kwas ani spirytus ani benzacne ani nawet pasta do zebow Co to mzoe byc?? Zrobilam dzis maks tonik, czyli wkurzylam sie bo nic na mnie nie dzialalo i dosypalam migdala na oko, podgrzalam zeby sie rozpuscilo i jest git, szczypie - w koncu Mam ropniaka na srodku policzka, gule pod okiem i blizne po pryszczu swieza i spora na drugim policzku - a za tydzien musze byc piekna bo mam wazny dzien... Dam rade?
sie pracuje .... sie ma
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 21:13   #4955
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
a nawilzasz dostatecznie buzie???
wiesz co, no powiem tak - uważałam, iż to co używam będzie jak najbardziej wystarczające, ale wychodzi na to, że jednak nie było skoro byłam aż tak sucha, jak wiórek... samo natłuszczanie w tym wypadku było za małe, będę wiedziała na przyszłość.
no i dziś na szczęście jest lepiej, po tym rossmannowskim kremie z cynkiem i ta wielka gula podskórna przyschła i znika... uf.

Cytat:
Napisane przez helpme Pokaż wiadomość
Boze skad wy na to wszystko bierzecie pieniądze Botoks, wypełnianie.. Ahhh Mi też wyskoczyła taka gula pod okiem z boku kolo nosa ni to pryszcz ni bąbel Ropa jest w srodku na bank ale nie dziala nic ani kwas ani spirytus ani benzacne ani nawet pasta do zebow Co to mzoe byc?? Zrobilam dzis maks tonik, czyli wkurzylam sie bo nic na mnie nie dzialalo i dosypalam migdala na oko, podgrzalam zeby sie rozpuscilo i jest git, szczypie - w koncu Mam ropniaka na srodku policzka, gule pod okiem i blizne po pryszczu swieza i spora na drugim policzku - a za tydzien musze byc piekna bo mam wazny dzien... Dam rade?
właśnie miałam to samo - gula, ni to pryszcz, ni nic, na którą nic nie działało, spirytus z antybiotykiem, epiduo...
dasz radę, pamiętaj o nawilżaniu
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 14:22   #4956
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Dziewczyny mam pytanie, bo zawsze kladłam 1 kwas, a teraz zachcialo mi sie dwa, tylko nie wiem, chcialam najpierw salicyl, a na to albo mlekowy, albo migdał, tylko nie wiem, czy kłaść jeden na drugi, czy najpierw zmyć salicyl?
narjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 15:09   #4957
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, bo zawsze kladłam 1 kwas, a teraz zachcialo mi sie dwa, tylko nie wiem, chcialam najpierw salicyl, a na to albo mlekowy, albo migdał, tylko nie wiem, czy kłaść jeden na drugi, czy najpierw zmyć salicyl?
jeden na drugi to chyba nie jest najlepszy pomysł, tak samo jak jeden po drugim
natomiast w seriach naprzemiennych (co kilka/kilkanascie dni) ok
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 15:38   #4958
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, bo zawsze kladłam 1 kwas, a teraz zachcialo mi sie dwa, tylko nie wiem, chcialam najpierw salicyl, a na to albo mlekowy, albo migdał, tylko nie wiem, czy kłaść jeden na drugi, czy najpierw zmyć salicyl?
a czemu ma to sluzyc?
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 15:59   #4959
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, bo zawsze kladłam 1 kwas, a teraz zachcialo mi sie dwa, tylko nie wiem, chcialam najpierw salicyl, a na to albo mlekowy, albo migdał, tylko nie wiem, czy kłaść jeden na drugi, czy najpierw zmyć salicyl?
ja kiedyś zmieszałam mlekowy z salicylowym tzn. do spirytusu wsypałam salicyla i dolałam mlekowy w odpowiednich stężeniach (25% salicyla, 10%mlekowy)i nie polecam mieszanka zadziałała dużo mocniej niż np.30%salicyla,poparzyłam sobie trochę skórę i długi czas schodziła mi ciemno zółta plama na czole, także więcej już mieszanek takich nie robiłam, mam nauczkę
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 16:56   #4960
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
a czemu ma to sluzyc?
Bo o jakich nie czytam peelingach kwasowych u kosmetyczki, to najpierw nakładany jest jeden kwas, a potem kwas mlekowy, to pomyślałam, że lepiej zadziałają.

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
ja kiedyś zmieszałam mlekowy z salicylowym tzn. do spirytusu wsypałam salicyla i dolałam mlekowy w odpowiednich stężeniach (25% salicyla, 10%mlekowy)i nie polecam mieszanka zadziałała dużo mocniej niż np.30%salicyla,poparzyłam sobie trochę skórę i długi czas schodziła mi ciemno zółta plama na czole, także więcej już mieszanek takich nie robiłam, mam nauczkę
Dziękuję za ostrzeżenie, chyba faktycznie zrezygnuję z tego pomysłu, może jednak lepiej będzie powolutku się złuszczać. Mi sie taka plama zrobiła jak pierwszy i ostatni raz nałożyłam na kawałek czoła benzacne(za grubą warstwę dałam) to pamiętam jak ciężko było ją usunąć, a od kwasu to już dopiero musi to być trudne.
narjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 11:40   #4961
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
kwas tretinoinowy , czyli retinoidy . Ja dopiero testuje teraz od dwóch tygodni , za pół roku napisze czy faktycznie mi pomógł . Inne kwasy testowałam , i nie widzialam efektów odmładzających . Owszem jak stosuje sie jakikolwiek kwas to skóra ładnie się napina , ale to efekt doraźny . Po odstawieniu kwasów skóra wraca bardzo szybko do punktu wyjścia .
Aaliyah , glikola nie kupuj . Lepszy mlekowy lub 25%TCA , ktory jak ci skóra przyzwyczai się do kwasu TCA , możesz nałożyć punktowo dwie warstwy .

dzieki, tak zrobie w ten piatek nakladam 3 raz glikola 50% wydluze czas trzymania .Planuje zrobic 8 serii potem kupie ten mlekowy a na koncu po przerwie TCA .Potem chyba tak jak ty przejde na retinoidy(bo zalezy mi na profilaktyce przeciwzmarszczkowej puki nie mam z nimi jeszcze problemu wole zapobiegac ).A napisz mi prosze jeszcze ty odsawilas zupelnie kwasy tak??czy laczysz zabiegi tzn kwas + retin (bo roznie juz na wizazu czytam jedni pisza ,ze mozna inni ,ze nie)

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
wiesz co, no powiem tak - uważałam, iż to co używam będzie jak najbardziej wystarczające, ale wychodzi na to, że jednak nie było skoro byłam aż tak sucha, jak wiórek... samo natłuszczanie w tym wypadku było za małe, będę wiedziała na przyszłość.
no i dziś na szczęście jest lepiej, po tym rossmannowskim kremie z cynkiem i ta wielka gula podskórna przyschła i znika... uf.



właśnie miałam to samo - gula, ni to pryszcz, ni nic, na którą nic nie działało, spirytus z antybiotykiem, epiduo...
dasz radę, pamiętaj o nawilżaniu

widzisz ciezko kupic krem naprawde nawilzajacy buzie .Ja mam kremik z zestawu przyszedl mi z kwasem ,ktory kupowalam na ebay i jest rewelacyjny i chyba zaczne kupowac ich inne kremiki pielegnacyjne bo z tego co widze nie umywaja sie do tych drogich i firmowych z drogerii (naprawde widze ,ze dzialaja).Mam nadzieje ,ze sie nie zawiode na dluzsza mete

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
jeden na drugi to chyba nie jest najlepszy pomysł, tak samo jak jeden po drugim
natomiast w seriach naprzemiennych (co kilka/kilkanascie dni) ok
tzn ryzykowne jest ale widzialam juz na kilku stronach gabinetow takie zestawienia ,np. najpierw glikol potem inny kwas (wszystko podczas jednej sesji).Ale samemu to moze ryzykowne nakladac jednak tak jeden po 2-gim

edit tutaj mozna poczytac o mieszaniu kwasow

http://www.laboratoriumurody.pl/foru...ie,t11344.html

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
ja kiedyś zmieszałam mlekowy z salicylowym tzn. do spirytusu wsypałam salicyla i dolałam mlekowy w odpowiednich stężeniach (25% salicyla, 10%mlekowy)i nie polecam mieszanka zadziałała dużo mocniej niż np.30%salicyla,poparzyłam sobie trochę skórę i długi czas schodziła mi ciemno zółta plama na czole, także więcej już mieszanek takich nie robiłam, mam nauczkę
a no wlasnie nigdy nie wiadomo jak dobrac odpowowiednio stezenia.Ja mialam pare lat temu taka mieszanke z Zaji PRO (tez byly tam rozne kwasy polaczone razem).Ale niestety nie pamietam skladu dokladnie i jakie byly uzyte sterzenia.Wniosek jeden lepiej nie kabinowac bo mozna przekabinowac
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI




Edytowane przez Aaliyah1981
Czas edycji: 2010-11-18 o 11:41
Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-18, 12:30   #4962
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
widzisz ciezko kupic krem naprawde nawilzajacy buzie .Ja mam kremik z zestawu przyszedl mi z kwasem ,ktory kupowalam na ebay i jest rewelacyjny i chyba zaczne kupowac ich inne kremiki pielegnacyjne bo z tego co widze nie umywaja sie do tych drogich i firmowych z drogerii (naprawde widze ,ze dzialaja).Mam nadzieje ,ze sie nie zawiode na dluzsza mete
dokładnie, ja to tak czy siak nie opieram się na drogeryjnych, tylko aptecznych albo mazdiłowych/naturalisowych - no generalnie naturalnych bądź po prostu dobrych składowo, ale cóż to za firma w ogóle jest, ta o której mówisz?
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 12:39   #4963
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
dokładnie, ja to tak czy siak nie opieram się na drogeryjnych, tylko aptecznych albo mazdiłowych/naturalisowych - no generalnie naturalnych bądź po prostu dobrych składowo, ale cóż to za firma w ogóle jest, ta o której mówisz?

zupelnie nie znana ,to cos podobnego jak nasze polskie mazidlowe wlasnie i powiem ci ,ze naprawde jestem mega zadowolona teraz widze efekty a po innych drogeryjnych nigdy nic specialnego nie widzialam .Firma nazywa sie Forever Young i wlasnie opiera sie na dosc naturalnych skladach .Ten kremik ,ktory teraz uzywam ma taki:
serum z vitamina C :
L-ascorbic Acid, Vitamin E Acetate, Ferulic Acid, Water, Apricot Kernel Oil, Almond Oil, Lemon Oil, Emulsifying Wax, Cetyl Esters Glycerine.

a krem:

Cream:
Niacinamide 4%, N-Acetyl Glucosamine 2%, Water, Rosewater, Glycerine, Hyaluronic Acid, MSM, Almond Oil, Apricot Kernel Oil, Emulsifying Wax, Cetyl Esters. Potassium Sorbate.

Ale widze ,ze maja wiecej roznych serum i kremow o bardziej bogatych skladach jak wykoncze ten krem kupie inne do wyprobowania
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 12:51   #4964
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
dzieki, tak zrobie w ten piatek nakladam 3 raz glikola 50% wydluze czas trzymania .Planuje zrobic 8 serii potem kupie ten mlekowy a na koncu po przerwie TCA .Potem chyba tak jak ty przejde na retinoidy(bo zalezy mi na profilaktyce przeciwzmarszczkowej puki nie mam z nimi jeszcze problemu wole zapobiegac ).A napisz mi prosze jeszcze ty odsawilas zupelnie kwasy tak??czy laczysz zabiegi tzn kwas + retin (bo roznie juz na wizazu czytam jedni pisza ,ze mozna inni ,ze nie)


te 50% glikola to na ciało czy twarz , bo już się pogubilam . Efekt dzialania kwasu AHA , nie zależy od ilości warst , tylko od czasu dzialania kwasu , im dlużej nie zmywasz tym mocniej zadziała i intensywności lub jej braku przy nakładaniu . Mozna delikatnie maźnąć się kwasem lub go wręcz wcierac . I od ilości nakładanego kwasu , czyli nałóż raz a duzo i tak będzie sie kleic niemilosiernie .

Teraz stosuje sam locacid , co drugi dzień . I jest na razie dobrze . Nie mam dużego podraznienia , skóra schodzi cieniutka , łatwo to ukryć pod kremem , tylko walcze z wysuszem , skóra jest taka odwodniona i nie jest napieta . Kwasów nie stosuje teraz , bo to by bylo za dużo .Ja walcze juz z objawami starzenia , a profilaktycznie , to raz , lub dwa raty w tygodniu by starczylo krem z retinoidem nakładać .
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 13:07   #4965
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
te 50% glikola to na ciało czy twarz , bo już się pogubilam . Efekt dzialania kwasu AHA , nie zależy od ilości warst , tylko od czasu dzialania kwasu , im dlużej nie zmywasz tym mocniej zadziała i intensywności lub jej braku przy nakładaniu . Mozna delikatnie maźnąć się kwasem lub go wręcz wcierac . I od ilości nakładanego kwasu , czyli nałóż raz a duzo i tak będzie sie kleic niemilosiernie .

Teraz stosuje sam locacid , co drugi dzień . I jest na razie dobrze . Nie mam dużego podraznienia , skóra schodzi cieniutka , łatwo to ukryć pod kremem , tylko walcze z wysuszem , skóra jest taka odwodniona i nie jest napieta . Kwasów nie stosuje teraz , bo to by bylo za dużo .Ja walcze juz z objawami starzenia , a profilaktycznie , to raz , lub dwa raty w tygodniu by starczylo krem z retinoidem nakładać .

Natalko uzywam ten glikolowy 50% na buzie( namotalam przepraszam) ,tak wlasnie robie ,ze z kazdym nalozeniem go trzymam dluzej (bo za pierwszym razem sie balam a teraz widze ,ze nie mam powiklan wiec trzymam na maxa ). Myslalam o Retin A lub Zorac wiem ,ze Zoraz silniejszy jest bo ma forme zelu i podobno ta postac (tazaroten) jest najskuteczniejsza w walce ze zmarszczkami ale moge sie mylic .Pisz koniecznie czy widzisz efekty
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 13:33   #4966
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
zupelnie nie znana ,to cos podobnego jak nasze polskie mazidlowe wlasnie i powiem ci ,ze naprawde jestem mega zadowolona teraz widze efekty a po innych drogeryjnych nigdy nic specialnego nie widzialam .Firma nazywa sie Forever Young i wlasnie opiera sie na dosc naturalnych skladach .Ten kremik ,ktory teraz uzywam ma taki:
serum z vitamina C :
L-ascorbic Acid, Vitamin E Acetate, Ferulic Acid, Water, Apricot Kernel Oil, Almond Oil, Lemon Oil, Emulsifying Wax, Cetyl Esters Glycerine.

a krem:

Cream:
Niacinamide 4%, N-Acetyl Glucosamine 2%, Water, Rosewater, Glycerine, Hyaluronic Acid, MSM, Almond Oil, Apricot Kernel Oil, Emulsifying Wax, Cetyl Esters. Potassium Sorbate.

Ale widze ,ze maja wiecej roznych serum i kremow o bardziej bogatych skladach jak wykoncze ten krem kupie inne do wyprobowania
faktycznie ciekawy skład
sama z chęcią bym sobie ukręciła jakiś krem, ale to za dużo roboty
wolałabym spróbować czegoś gotowego, ale dalej takiego naturalnego
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 22:17   #4967
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
faktycznie ciekawy skład
sama z chęcią bym sobie ukręciła jakiś krem, ale to za dużo roboty
wolałabym spróbować czegoś gotowego, ale dalej takiego naturalnego
mam nadzieje ,ze sie na dluga mete sprawdza . Ja tez bym sama sobie robila kremy i nietylko niestety nie mam dostepu do tych sklepow z biochemi co wy .Jestem zdana na wyszukiwanie takich gotowcow niestety.
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 07:48   #4968
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

dzioewczyny... dlaczego znów się nie łuszzce po 40% migdałku ?
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 08:26   #4969
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
dzioewczyny... dlaczego znów się nie łuszzce po 40% migdałku ?

a luszczyla ci sie skora po poprzednim zabiegu???Gonia u mnie tez po glikolu nie ma luszczenia .Moze dobrze nawilzasz buzie (dobry krem) i on zminimalizowal luszczenie ,sama nie wiem
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-19, 11:06   #4970
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
dzioewczyny... dlaczego znów się nie łuszzce po 40% migdałku ?
Ja 40% nalozylam wczoraj-wkrotce zdam relacje, czy mnie "obdarlo"
Nalozylam kilka warstw, skora zbielala, mocno ja sciagnelo i lekko szczypalo... Po neutralizacji przez chwile zrobila sie czerwona - a po nalozeniu tlusciochow wszystko sie uspokoilo.

Gonia - jakie ph ma Twoj migdalek?
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 14:49   #4971
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

mam jedno pytanie z natury b. głupich

jak używać papierków lakmusowych?! zamówiłam na mazidłach, a to żadnej podziałki nie ma, ani nic pomocnego w odczytaniu pH? mam po kolorze zabarwienia stwierdzić czy jaaak? -,-
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 15:00   #4972
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
mam nadzieje ,ze sie na dluga mete sprawdza . Ja tez bym sama sobie robila kremy i nietylko niestety nie mam dostepu do tych sklepow z biochemi co wy .Jestem zdana na wyszukiwanie takich gotowcow niestety.
dawaj znać jak się sprawdzają
ale to dobrze, że nie masz, to uzaleznia
a tak serio to dla mnie za dużo roboty właśnie z tym...

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
mam jedno pytanie z natury b. głupich

jak używać papierków lakmusowych?! zamówiłam na mazidłach, a to żadnej podziałki nie ma, ani nic pomocnego w odczytaniu pH? mam po kolorze zabarwienia stwierdzić czy jaaak? -,-
właśnie tak używa się papierków lakmusowych
maczasz końcówkę w roztworze i sprawdzasz jakie ma zabarwienie, na opakowaniu na pewno jest umieszczony obrazek jaki kolor to jakie pH. no albo już na pewno na stronie będzie
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 15:43   #4973
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
a luszczyla ci sie skora po poprzednim zabiegu???Gonia u mnie tez po glikolu nie ma luszczenia .Moze dobrze nawilzasz buzie (dobry krem) i on zminimalizowal luszczenie ,sama nie wiem

po pierwszym też się nie łuszzcyłam, co prawda było 40%, ale krótko lekarka mi trzymała, bo bałyśmy się trochę o reakcję skóry po moich fatalnych przygodach z TCA

nawilżam Iwostinem

może teraz jak robiłam sama, za krótko trzymałam , bo 6 minut

Hmmm.... jak myślicie, czy warto zaryzykować i powtórzyć kwas jutro ? i może dłużej potrzymać ?
kurcze, ale po niecałym tygodniu ?, żebym kuku sobie nie zrobiła

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Ja 40% nalozylam wczoraj-wkrotce zdam relacje, czy mnie "obdarlo"
Nalozylam kilka warstw, skora zbielala, mocno ja sciagnelo i lekko szczypalo... Po neutralizacji przez chwile zrobila sie czerwona - a po nalozeniu tlusciochow wszystko sie uspokoilo.

Gonia - jakie ph ma Twoj migdalek?

nie wiem jakie ph

mam te małe odlewki z all, całego zabiegu
__________________
21 lat z WIZAŻEM





Edytowane przez Gonia
Czas edycji: 2010-11-19 o 15:46
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 18:29   #4974
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
właśnie tak używa się papierków lakmusowych
maczasz końcówkę w roztworze i sprawdzasz jakie ma zabarwienie, na opakowaniu na pewno jest umieszczony obrazek jaki kolor to jakie pH. no albo już na pewno na stronie będzie
aaaaaa ok
dzięki : )))
dobrze wiedzieć, tym bardziej, że jestem na biol-chemie -,-
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 18:36   #4975
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
aaaaaa ok
dzięki : )))
dobrze wiedzieć, tym bardziej, że jestem na biol-chemie -,-
ale wstyd
ja miałam chemie tylko w podstawówce i chyba wiem więcej niż Ty
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 21:20   #4976
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
aaaaaa ok
dzięki : )))
dobrze wiedzieć, tym bardziej, że jestem na biol-chemie -,-
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 21:38   #4977
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Witam! Od jakiegoś czasu Was podglądam i probuję się podszkolić w temacie. Za jakiś czas zamierzam zrobić sobie pierwszy zabieg kwasem migdałowym. Jako nawilżacz zamówiłam sobie Avene krem kojący antybakteryjny - mam nadzieję, że dobrze wybrałam. Mam jednak problem odnośnie złuszczania.
Jak to z tym jest?
Lepiej nawilżać więcej i mniej się łuszczyć?
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 21:58   #4978
malwina_82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bardzo Was prosze - badzcie ostrozne - pisze do Was ktos, kto nawet nie ma strony (i pewnie miec nie bedzie) - nie wiadomo, co za dziadostwo oferuje... Mam nadzieje, ze zadna Wizazanka nie skorzysta z tego typu "ofert".
Pewnie też bym wyrzuciła jak bym wcześniej przeczytała posty ale za późno odwiedziłam forum i wykorzystałam już próbkę.I muszę napisać że nie żałuję , nawet delikatnie się łuszczę a trzymałam może z 8 min. Na nosie skóra już się zrobiła całkiem inna delikatna bez wągrów .Czekam na dalsze efekty.Posta piszę incognito bo jeszcze szefostwo się czepi że namawiam dziewczyny i na główne konto bana dostanę.

Edytowane przez malwina_82
Czas edycji: 2010-11-21 o 22:03
malwina_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 07:07   #4979
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

wczoraj sobie zrobiłam 3 migdałka, ale po tygodniowej przerwie i nie wiem czy nie przesadziałam...
pamiętacie... żaliłam sie, ze sie nie łuszzce... wczoraj wieczorem posiedziałam z kwasem 10 minut i dzisiaj rano przeżyłam lekki szok
W miescach, które miałam bardziej przesuszone mam czerwone placki ..... jak myslicie, czy to mi szybko zejdzie ? bo w sobotę idę na wesele a nie chiałabym wyglądać jak łaciata krowa
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 12:00   #4980
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Gonia - ja mysle, ze zrobilas zbyt krotki odstep miedzy zabiegami... Po wszelkich eksperymentach kwasowych wiem, ze lepiej poczekac na efekty, niz nabawic sie przebarwien, czy zwyczajnie poparzyc skore...

Znam kilka kwasow i retinoidow, ktore dzialaja, jak bomby z opoznionym zaplonem

Jaka pielegnacje stosujesz w takie dni, jak dzisiejszy?

Ja mam dzis wielkie mikro luszczenie - dobrze, ze siedze w domu - nie wyobrazam sobie, jak moglabym sie pomalowac Nalozylam mieszanke oleju Emu z odzywczym zelem hialuronowym z BU. Na noc stosuje tlusciochy przerozne.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:15.