kosmetyki Bourjois - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-29, 19:04   #3481
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny mam pytanie do użytkowniczek różów.Po długich polowaniach udało mi się w końcu dopaśc odcień 34 z serii Vintage, niestety okazało się że to nie był strzał w dziesiątkę kolor jest idealny tylko te cholerne złote drobinki sprawiają że na mojej buzi robi się pomarańczowa poświata. Jestem trochę wściekła , bo prosiłam sprzedawczynię o pomoc na testerach nie było numerków na dodatek tester zwierał tylko trzy odcienie, wybrałam odcień z testera(pierwszy z lewej!!!) a ona wcisnęła mi 34, twierdząc że to to samo tylko tester utlenił się.... Oczywiście w domu okazało się że to zupełnie inny kolor niż ten z testera który mam na policzkach. Kochane wizażanki czy potraficie zidentyfikowac który odcień testowałam? Ten 34 mógłby byc gdyby nie miał złotych drobinek, odcień który testowałam był prawie identyczny, tylko bez drobin.
http://www.orserie.fr/local/cache-vi...2008-5795b.jpg

To musi byc któryś z tych jeden jest 34 jeden 33 no i ten ostatni...
Możliwe, że 95
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 19:24   #3482
safa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 127
Dot.: kosmetyki Bourjois

Mam złe informacje dla osób kupujących na allegro. Podkład Bio Detox ledwo wszedł na rynek i na zagranicznych portalach aukcyjnych już pojawiły się podróbki. Podróbka ma inne i jest lekko wybrzuszona pomiędzy zamknięciem, a słoiczkiem oraz zwęża się ku dołowi. Różni się również napisami, ma duży napis organic i inne napisy pod nim.

Zdjęcia podróbek:
Załącznik 3290110 Załącznik 3290109

Zdjęcie oryginału:
Załącznik 3290080

Już możecie się bać.
safa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 19:42   #3483
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: kosmetyki Bourjois

Ja nie mam czego, zwykle kupuję w Douglasie :P
Ale po cichu liczę, że załapię się jeszcze do testowania go, bo jestem testerką Bourjois na innym forum
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 20:14   #3484
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: kosmetyki Bourjois

Ja tam się boję kupowania przez internet, a zwłaszcza przez Allegro, nie potrafię rozróżniać podróbek

Kurczę, nie wiem, czy dotrwam do tego nowego bio podkładu, chyba na dniach skończy mi się mój wielbiony HealthyMix, do którego dzięki bogu znów zbladłam.
Znowu też zaczęłam używać moich róży, 16 i 95, z przewagą na tego pierwszego. Pięknie wygląda na ustach, chciałabym taką szminkę ! Muszę obczaić kolory tych nowych róży, dotąd tylko raz widziałam je na żywo, ale nie zdążyłam się przyjrzeć.
Micel i mleczko kupię na pewno, strasznie jestem ich ciekawa. Mam nadzieję, że mleczko nie będzie piec w oczy, bo chcę znaleźć jakiś zamiennik dla Garniera.
A, i marzy mi się jeszcze błyszczyk, ten co się przystosowuje do pH... Ach, co ten Bourjois robi z ludźmi
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 20:20   #3485
0luuun
Zadomowienie
 
Avatar 0luuun
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 192
Dot.: kosmetyki Bourjois

Ja też chciałam ten nowy różowy błyszczyk, ale trochę bałam się ze wyjdzie za ciemny na moich ustach a nie za bardzo lubię taki efekt. Dlatego wczoraj w ostatniej chwili wziełam les nudes i jestem zachwycona (wcześniej go nie miałam)
0luuun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 20:29   #3486
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Możliwe, że 95


dzięki za odzew 95 na 100% nie ma go moja mama, może 17?
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 20:48   #3487
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: kosmetyki Bourjois

Być może. Tu masz nazwy róży dostępnych w kolekcji Vintage: http://www.zeberka.pl/art.php?id=2320 Sprawdź na stronie Bourjois, jakie numerki odpowiadają tym nazwom (nazwy są te same) i dojdziesz do tego
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-29, 20:54   #3488
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Być może. Tu masz nazwy róży dostępnych w kolekcji Vintage: http://www.zeberka.pl/art.php?id=2320 Sprawdź na stronie Bourjois, jakie numerki odpowiadają tym nazwom (nazwy są te same) i dojdziesz do tego
Dzięki wygląda na to że to 54 rose frisson, ale wydaje się to niemożliwe, ponieważ ten odcień wpada w pomarańcz:confused
:http://allegro.pl/item1155565739_blu...kow_f_vat.html
Możliwe jest również to że testowałam jakiś różowy cień do powiek na policzkach hahahahhaha
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 21:02   #3489
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Dzięki wygląda na to że to 54 rose frisson, ale wydaje się to niemożliwe, ponieważ ten odcień wpada w pomarańcz:confused
:http://allegro.pl/item1155565739_blu...kow_f_vat.html
Możliwe jest również to że testowałam jakiś różowy cień do powiek na policzkach hahahahhaha
Jeżeli w kolekcji Vintage jest różowy cień (a chyba jest) to możliwe ale w sumie, jesli by Ci pasował jako róz, to czemu nie
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 21:12   #3490
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Jeżeli w kolekcji Vintage jest różowy cień (a chyba jest) to możliwe ale w sumie, jesli by Ci pasował jako róz, to czemu nie

Wem, tylko problem jest w tym że sprzedawczyni nie jest w stanie zlokalizowac odpowiedniego odcienia ponieważ tester jest nieponumerowany...Ręce opasają...
Jeszcze raz dzięki za pomoc
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 21:15   #3491
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Wem, tylko problem jest w tym że sprzedawczyni nie jest w stanie zlokalizowac odpowiedniego odcienia ponieważ tester jest nieponumerowany...Ręce opasają...
Jeszcze raz dzięki za pomoc
Tak to niestety jest... Dlatego ja zawsze grzecznie dziękuję za pomoc i sama sobie radzę. I tak zwykle wiem więcej od nich, oczywiście dzięki Wizażowi :d
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-29, 21:23   #3492
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Tak to niestety jest... Dlatego ja zawsze grzecznie dziękuję za pomoc i sama sobie radzę. I tak zwykle wiem więcej od nich, oczywiście dzięki Wizażowi :d
Wizaż jest nieoceniony!!!
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 08:47   #3493
safa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 127
Dot.: kosmetyki Bourjois

Akisia. Ciągle masa osób kupuje na aukcjach. Nie rozumieją, że za kosmetyk w cenie 3-15zł na pewno dostają podróbke lub staroć. Wiadomo, są też podróbki sprzedawane po normalnych cenach. Na pierwszy rzut oka, podróbka Bio Detoxu jest bardzo dobra. Do piero po porównaniu ze zdjęciem oryginału, jest widać różnicę. Przecież tak samo jest z innymi produktami. Po dłuższym czasie, na pewno podróbka jest udoskonalana wizualnie. W środku siedzi g***, a na zawnątrz wygląda jak oryginał. Dla tego właśnie, wprowadzone są naklejki dystrybutorów. Zawsze należy prosić o prawdziwe zdjęcia produktów i szukać na nich naklejki z nazwą dystrybutora - w naszym przypadku w Polsce, szukamy na naklejce Sofralux. Jeśli naklejki nie ma, to towar nie jest legalny i właśnie dla tego są aż takie duże różnice cenowe pomiędzy normalnym sklepem, a allegro. O ile jeszcze tutaj na forum się uświadamiamy to przecież, nie wszystkie użytkowniczki allegro tu zaglądają.
safa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 09:46   #3494
0luuun
Zadomowienie
 
Avatar 0luuun
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 192
Dot.: kosmetyki Bourjois

Ja osobiście podziwiam dziewczyny, które pakują na twarz kosmetyk za np 3 złote. Nigdy nie przyszłoby mi nic podobnego do głowy. Szczególnie w okolicy twarzy.
0luuun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 11:13   #3495
safa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 127
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez 0luuun Pokaż wiadomość
Ja osobiście podziwiam dziewczyny, które pakują na twarz kosmetyk za np 3 złote. Nigdy nie przyszłoby mi nic podobnego do głowy. Szczególnie w okolicy twarzy.
Chodzi Ci o tanie marki czy ceny na allegro? Ja poruszam drugi temat.
safa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 11:37   #3496
0luuun
Zadomowienie
 
Avatar 0luuun
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 192
Dot.: kosmetyki Bourjois

Oczywiście ceny na allegro. Przeciez jeżeli cienie do powiek w sklepie kosztują przykładowo 30 zł a na allegro 7 zł to nie trzeba specjalnie się wysilać, żeby wpaść na to że coś jest nie tak. Jak dla mnie wchodzą w grę tylko dwie opcje, albo stare albo podróby. A jednego i drugiego nie nałożyłabym na twarz.

Jak nie miałabym kasy to już wolalałabym kupic w sklepie cienie Wibo za 5 zł i darowac sobie "Bourjois z allegro".
0luuun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 12:09   #3497
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: kosmetyki Bourjois

a ja uważam, że przesadzacie. niemal wszystko, co kupuje się na allegro jest tańsze niż w sklepach stacjonarnych. jakiś czas temu używałam podkładu Revlona. jak mi brakło kasy na kupienie go w Douglasie, zaryzykowałam i kupiłam na allegro. zapłaciłam 1/2 ceny wraz z przesyłką i pełna obaw zaczęłam używać. niczym nie różnił się od wcześniejszego, oprócz opakowania właśnie - bo był sprowadzany z innego kraju i miał odrobinę inną buteleczkę. zdałam sobie sprawę jak wcześniej przepłacałam i jeszcze ze 2 razy kupowałam kosmetyki i tego samego sprzedawcy (nie tylko Revlona).
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 13:13   #3498
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
A, i marzy mi się jeszcze błyszczyk, ten co się przystosowuje do pH... Ach, co ten Bourjois robi z ludźmi
Ja go testowałam i na początku było bardzo fajnie. Taki różowy kolorek ładny, ale jak potem jak zaczęłam jeść to zrobił mi się fioletowy :/ . I sobie darowałam już jego kupno, bo nie mogłabym niczego jeść mając go na ustach. Nie wiem jak u innych dziewczyn, ale mi przy jedzeniu zmieniało się ph i kolor też się zmieniał.

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Co do allegro, to ja zawsze wcześniej sprawdzam opinie na jego temat i ilośc "gwiazdek", "super sprzedawca" itp. rzeczy. Niektóre znaczki są przez administratorów Aal. dawane. Więc raczej nie wszyscy robią podróbki. Poza tym jak mówiła Maqua to na all wszystko jest tańsze. Nie mówię że podróbek nie ma, ale oryginalne rzeczy też są tańsze niż w sklepach.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 13:39   #3499
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: kosmetyki Bourjois

Sabriel_ u mnie też był prawie fioletowy :/ oddałam mamie. czaję się teraz na któryś z Les Nudes
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-30, 14:15   #3500
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Ja go testowałam i na początku było bardzo fajnie. Taki różowy kolorek ładny, ale jak potem jak zaczęłam jeść to zrobił mi się fioletowy :/ . I sobie darowałam już jego kupno, bo nie mogłabym niczego jeść mając go na ustach. Nie wiem jak u innych dziewczyn, ale mi przy jedzeniu zmieniało się ph i kolor też się zmieniał.

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Co do allegro, to ja zawsze wcześniej sprawdzam opinie na jego temat i ilośc "gwiazdek", "super sprzedawca" itp. rzeczy. Niektóre znaczki są przez administratorów Aal. dawane. Więc raczej nie wszyscy robią podróbki. Poza tym jak mówiła Maqua to na all wszystko jest tańsze. Nie mówię że podróbek nie ma, ale oryginalne rzeczy też są tańsze niż w sklepach.
Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Sabriel_ u mnie też był prawie fioletowy :/ oddałam mamie. czaję się teraz na któryś z Les Nudes
Haha, no nieźle, z takim błyszczykiem to nigdy nic nie wiadomo. Fiolet mówicie, ciekawe...
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 16:06   #3501
lady opium
Zadomowienie
 
Avatar lady opium
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 513
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez 0luuun Pokaż wiadomość
Oczywiście ceny na allegro. Przeciez jeżeli cienie do powiek w sklepie kosztują przykładowo 30 zł a na allegro 7 zł to nie trzeba specjalnie się wysilać, żeby wpaść na to że coś jest nie tak. Jak dla mnie wchodzą w grę tylko dwie opcje, albo stare albo podróby. A jednego i drugiego nie nałożyłabym na twarz.

Jak nie miałabym kasy to już wolalałabym kupic w sklepie cienie Wibo za 5 zł i darowac sobie "Bourjois z allegro".
Bourjois z Allegro unikam jak ognia... Nie tyle podróby, co starocie! Np błyszczyki, które były hitem iks lat temu, producent dawno je wycofał a na All schodzą jak świeże bułeczki - bo tanie... Z 36zł na 5, prawdziwa "okazja"
__________________

08.06.2012
, 17.08.2013, 06.11.2013, 03.02.2014

lady opium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 16:54   #3502
safa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 127
Dot.: kosmetyki Bourjois

Pewnie pomnika i tak nie dostanę, ale macie promocje na sierpień:

Sklepy detaliczne - osiedlowe małe sklepiki:
Promocje przez cały miesiąc:
- Nowe kolory róży: 34, 35 i 54 oraz cena promocyjna na wszystkie róże Bourjois 38,99zł
- Mascara Elastic + cień ombre stretch
- Do okrągłych cieni, kolekcja vintage gratis
Do tego w wybranych sklepach gratis: okulary, pilniczku, mini Bourjois, płyny do demakijażu.

Rossmann:
Cały miesiąc:
- Nowe kolory róży: 34, 35, 54 oraz cena promocyjna na całą kolekcję 38,99 (uwaga! w terminie 12 - 25.08 róże w cenie 33,99!)
- Do 11.08 Podkład 10 Hours Sleep Effect za 45,99zł
- Do 18.08 Mascara Elastic za 35,99zł
Błyszczyki Effet 3D 33,99zł
Lakiery 26,99zł
- Od 28.08 Sweet Kiss Naturel za 36,99zł

Douglas:
Cały miesiąc róże za 38,99 i letnie wyprzedaże mnóstwa produktów -30% (również aktualne oferty producenta)
Przy zakupie za 70zł, torba Bourjois (bardzo ładna, mam fotke) + pakiet mini produktów.

Superpharm:
Przez cały miesiąc:
- Nowe kolory róży 34, 35, 54 i cena promocyjna na róże 38,99zł
- Do 11.08 Mascara Elastic + cień Ombre stretch
- Od 12.08 Podkład Healthy Mix 46,39zł
Cień okrągły + drugi gratis

Sephora:
- Dalej letnie wyprzedaże
safa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 17:23   #3503
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: kosmetyki Bourjois

Witajcie! chciałabym kupić healthy mix na allegro, ponieważ w pobliżu nie mam sklepu z szafą bourjois...czytam o podróbkach na allegro i ogarniaja mnie wątpliwości, czy spzredawca jest wiarygodny mimo, że ma same pozytywne komentarze. Nie wiem, czy mogę tu wkleić link..
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 18:20   #3504
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: kosmetyki Bourjois

safa mogłabyś pokazać tą torbę?
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 19:12   #3505
safa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 127
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
safa mogłabyś pokazać tą torbę?
Lepszej jakości nie mam. W rogu są wierze Eiffla. Załącznik 3293041
safa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 20:20   #3506
sunkissed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 345
Dot.: kosmetyki Bourjois

http://allegro.pl/item1146855907_bou...razy_baby.html oryginał?
sunkissed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 20:23   #3507
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: kosmetyki Bourjois

Safa:
Teraz w Rossmannie w procmocji jest też seria do twarzy: tonik, micel, żel i coś tam jeszcze.

Poużywałam toniku z witaminami i powiem Wam że jest .... fajowy
Odzwyczaiłam się sklepowych toników, bo od X miesięcy używam hydrolatów.
Tonik pozytywnie mnie zaskoczył - skóra nie jest lepka ani ściągnięta. Polubiliśmy się Chyba, ze ukrywa coś w zanadrzu
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-07-30 o 20:24
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 20:32   #3508
safa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 127
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez sunkissed Pokaż wiadomość
Jeśli oryginał to przeterminowane są, one już od dawien dawien dawna nie są produkowane. Do tego podejrzewam, że to podróbka - nie ma kodu produkcji z tyłu opakowania, wogóle go nie ma na opakowaniu.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Safa:
Teraz w Rossmannie w procmocji jest też seria do twarzy: tonik, micel, żel i coś tam jeszcze.

Poużywałam toniku z witaminami i powiem Wam że jest .... fajowy
Odzwyczaiłam się sklepowych toników, bo od X miesięcy używam hydrolatów.
Tonik pozytywnie mnie zaskoczył - skóra nie jest lepka ani ściągnięta. Polubiliśmy się Chyba, ze ukrywa coś w zanadrzu
O linii do demakijażu nic mi nie wiadomo.
safa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 20:50   #3509
sunkissed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 345
Dot.: kosmetyki Bourjois

Dziwne...sprawdzałam na KWC i te cienie mają bardzo dobre opinie, a wszyscy zaznaczają, że mają je z allegro za te 3-4 zł. Czegoś tutaj nie rozumiem...
sunkissed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 20:57   #3510
safa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 127
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez sunkissed Pokaż wiadomość
Dziwne...sprawdzałam na KWC i te cienie mają bardzo dobre opinie, a wszyscy zaznaczają, że mają je z allegro za te 3-4 zł. Czegoś tutaj nie rozumiem...
Zobacz w jakiej cenie były w sklepach i porównaj z allegro. Cień za 45zł za 3zł na allegro to każdy napisze, że jest świetny. Może podróbka dobrze zrobiona. Nie ma kodu, na all już napotykałam na takie kosmetyki bourjois, również na takie które zamiast kodu miały wytłoczony napis bourjois. Podawałam kiedyś linki tu na forum, teraz już pewnie wygasły ale ten kto to widział na pewno nie kupuje na allegro już. Tam są same podróbki i starocie, no może nie same bo troche kosmetyków jest oblepionych naklejką polskiego dystrybutora. Wtedy to jest znak, że są oryginalne i legalne.
safa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-08 15:10:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:06.