Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-29, 12:01   #2221
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Fajny makijaż, Mariolu, lubię takie kolorki na oczach Mi ostatnio też minerałki podkreślają skórki odstające, ale trudno sie dziwić - łuszczę się po kwasach jak szalona

Fergi Dziękuję pięknie, przemiła istoto Ja to musze w końcu zajrzeć na ten makijaż Eweski na Tobie - na pewno super wyglądasz i świetnie się bawiłyście


Cathy ostatnio wspominała, ze brakuje Wam makijaży sesyjnych minerałkami, więc specjalnie dla Was przy okazji ostatniej sesji poprosiłam również o kilka zdjęć mojej facjaty wysmarowanej minerałkami Jako, że modelka ze mnie marna, z chyba ponad 50 zrobionych zdjęć przyzwoicie (w sensie normalnie, bez krzywienia się i głupich min ) wyszłam na dwóch, które załączam I jeden bekstejdżyk, gdzie widać mnie w oświetleniu niesesyjnym, bez tych wszystkich wybajerzonych lamp etc. Tadam

Ja jestem pomalowana w całości minerałkami - twarz Lucy Minerals, poliki EDM, krzemionka CS, miki CS, no tylko usta i rzęsy niemineralna Nie wstawiam zdjęć modelki i innych bekstejdżów, bo już są na blogu i na MM, ale do malowania Doroty też wykorzystałam miki CS i róż EDM Bardzo fajnie się sprawdziły
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 13:18   #2222
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Fajny makijaż, Mariolu, lubię takie kolorki na oczach Mi ostatnio też minerałki podkreślają skórki odstające, ale trudno sie dziwić - łuszczę się po kwasach jak szalona

Fergi Dziękuję pięknie, przemiła istoto Ja to musze w końcu zajrzeć na ten makijaż Eweski na Tobie - na pewno super wyglądasz i świetnie się bawiłyście


Cathy ostatnio wspominała, ze brakuje Wam makijaży sesyjnych minerałkami, więc specjalnie dla Was przy okazji ostatniej sesji poprosiłam również o kilka zdjęć mojej facjaty wysmarowanej minerałkami Jako, że modelka ze mnie marna, z chyba ponad 50 zrobionych zdjęć przyzwoicie (w sensie normalnie, bez krzywienia się i głupich min ) wyszłam na dwóch, które załączam I jeden bekstejdżyk, gdzie widać mnie w oświetleniu niesesyjnym, bez tych wszystkich wybajerzonych lamp etc. Tadam

Ja jestem pomalowana w całości minerałkami - twarz Lucy Minerals, poliki EDM, krzemionka CS, miki CS, no tylko usta i rzęsy niemineralna Nie wstawiam zdjęć modelki i innych bekstejdżów, bo już są na blogu i na MM, ale do malowania Doroty też wykorzystałam miki CS i róż EDM Bardzo fajnie się sprawdziły

super sesja bardzo oryginalna, podoba mi się
ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 14:05   #2223
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Ja jestem pomalowana w całości minerałkami - twarz Lucy Minerals, poliki EDM, krzemionka CS, miki CS, no tylko usta i rzęsy niemineralna
I co tu rzec-wygladasz pieknie!
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 14:41   #2224
agneiw
Raczkowanie
 
Avatar agneiw
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 265
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

To i ja wrzucę swój delikates. Nie mam wprawy, tak jak niektóre z Was, ale może coś doradzicie. Zastanawiam sie tez caly czas nad odcieniem różu. Do tej pory wychodzi mi, z im bardziej wpada w fiolet, tym lepiej. Ale noszenie caly czas rozowych rożów tez mi sie nie do konca usmiecha, wiec mysle nad jakimś brązowym – kompletnie nie wiem, w co celować.

(Przepraszam za te zmaltretowane powieki, chyba coś mnie uczula... Na zdjeciach wyrazniej to widac niz w rzeczywistosci)
agneiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 15:37   #2225
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez agneiw Pokaż wiadomość
To i ja wrzucę swój delikates. Nie mam wprawy, tak jak niektóre z Was, ale może coś doradzicie. Zastanawiam sie tez caly czas nad odcieniem różu. Do tej pory wychodzi mi, z im bardziej wpada w fiolet, tym lepiej. Ale noszenie caly czas rozowych rożów tez mi sie nie do konca usmiecha, wiec mysle nad jakimś brązowym – kompletnie nie wiem, w co celować.

(Przepraszam za te zmaltretowane powieki, chyba coś mnie uczula... Na zdjeciach wyrazniej to widac niz w rzeczywistosci)

delikatnie, czarująco, ale mam wrażenie, że rzęsy bym mocniej wytuszowała, ale może tak ma być
Ja niestety po wielu próbach stwierdzam, że mam uczulenie na cienie do powiek, w tym również mineralne...
Niebawem je wyrzucę na wymianę.
ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 15:41   #2226
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

YenneferD tak swiezego i subtelnego makijazu dawno u Ciebie nie widzialam
nie zrozum mnie zle, po prostu te makijaze ,ktore u Ciebie widzialam do tej pory byly ciezsze
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 16:48   #2227
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

YenneferD wygladasz w tym makijażu delikatnie ale mega kobieco
Agneiwśliczna kreseczka podkreśla Twój kolor oczu ale oczka i cera faktycznie podrazniona,mam ostatnio to samo na twarzy
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-30, 08:21   #2228
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez ZakkAtak Pokaż wiadomość
super sesja bardzo oryginalna, podoba mi się
Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
I co tu rzec-wygladasz pieknie!
Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
YenneferD tak swiezego i subtelnego makijazu dawno u Ciebie nie widzialam
nie zrozum mnie zle, po prostu te makijaze ,ktore u Ciebie widzialam do tej pory byly ciezsze
Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
YenneferD wygladasz w tym makijażu delikatnie ale mega kobieco
Dziękuję, miło mi, że się podoba Ten makijaż w sumie był dzienny, a na zdjęciach wyszedł prawie jak no-make-up I faktycznie, ja lubię mocniejsze, wyraziste kolory, cięższe jak to Kamilanna określiła Chociaż ostatnio wolę dłużej pospać i wychodzę z domu prawie bez makijażu - tylko podkład, korektor i róż, troche błyszczyka albo szminki, jak zdążę to pomaluję rzęsy i brwi, jak nie to zakladam słoneczne okulary i wsio

Cytat:
Napisane przez agneiw Pokaż wiadomość
To i ja wrzucę swój delikates. Nie mam wprawy, tak jak niektóre z Was, ale może coś doradzicie. Zastanawiam sie tez caly czas nad odcieniem różu. Do tej pory wychodzi mi, z im bardziej wpada w fiolet, tym lepiej. Ale noszenie caly czas rozowych rożów tez mi sie nie do konca usmiecha, wiec mysle nad jakimś brązowym – kompletnie nie wiem, w co celować.

(Przepraszam za te zmaltretowane powieki, chyba coś mnie uczula... Na zdjeciach wyrazniej to widac niz w rzeczywistosci)
Fajne kolorki, takie połyskujące. Też bym mocniej wytuszowała rzęsy A co do różu to ciężko mi cokolwiek doradzić bez zdjęcia całej twarzy bez makijażu...
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 12:10   #2229
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

no właśnie dlatego tak mi się podobasz w tym delikatnym, podkreśla Twoją naturalną urodę i odmładza Ale to tylko moja opinia, można się nią się oczywiście nie zgadzać... mi już tyle piegów wylazło, że nawet nie chce mi się malować, wolę to robić zimą, a tak latem - zupełnie jak TY YenneferD zakładam okulary i heja...
ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 14:24   #2230
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Pozwolę sobie zadebiutować w tym wątku .Wrzucam coś odemnie,jasne i delikatne bo po pierwsze na codzień lubię takie właśnie kombincje a po drugie moja cera się buntuje i nie chcę tego dodatkowo podkreślać kolorowym szaleństwem

Wszystko co mineralne to EDM:

-Twarz :korektor Intensive fair(za jasny dla mnie niestety),Soft buttered peach intensive,Finishing dust i róż Corner office(testowo,ale nie jest to raczej mój kolor)
-Oczy:Aussie perk me up,Ballet slippers(cudowny,uwielbia m lawendowy fiolet) i niemineralny inglot matowy
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 14:34   #2231
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie zadebiutować w tym wątku .Wrzucam coś odemnie,jasne i delikatne bo po pierwsze na codzień lubię takie właśnie kombincje a po drugie moja cera się buntuje i nie chcę tego dodatkowo podkreślać kolorowym szaleństwem

Wszystko co mineralne to EDM:

-Twarz :korektor Intensive fair(za jasny dla mnie niestety),Soft buttered peach intensive,Finishing dust i róż Corner office(testowo,ale nie jest to raczej mój kolor)
-Oczy:Aussie perk me up,Ballet slippers(cudowny,uwielbia m lawendowy fiolet) i niemineralny inglot matowy
Bardzo delikatnie, ale wszystko na swoim miejscu
Co masz w akwariach?
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-05, 18:00   #2232
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Bardzo delikatnie, ale wszystko na swoim miejscu
Co masz w akwariach?

Mam przedewszystkim krewetki,ślimaki i jako dodatek bojowniki i kiryski
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 15:32   #2233
Kornka
Rozeznanie
 
Avatar Kornka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 709
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Moje wczorajsze szaleństwo
korektory (mint,perk me up,intensive fair EDM), podkład ivory + light almond, oczy - juniper i jakiś brąz EDM,perk me up, grafitowy eyeliner EDM,mika beżowa, tusz rimmel, policzki EDM (ale mało co widać )
zdjęcia komórką, wybaczcie
bez obaw, nie zmieniłam koloru włosów ani nie zrobiłam sobie grzywki
to peruka, chciałam troszkę sobie zażartować z koleżanek na tańcach
__________________
Grudniowy wszystkowątek -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post87412851

Edytowane przez Kornka
Czas edycji: 2010-05-06 o 15:36 Powód: zdjęcia niepoodwracane :P
Kornka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 16:41   #2234
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez Kornka Pokaż wiadomość
Moje wczorajsze szaleństwo
korektory (mint,perk me up,intensive fair EDM), podkład ivory + light almond, oczy - juniper i jakiś brąz EDM,perk me up, grafitowy eyeliner EDM,mika beżowa, tusz rimmel, policzki EDM (ale mało co widać )
zdjęcia komórką, wybaczcie
bez obaw, nie zmieniłam koloru włosów ani nie zrobiłam sobie grzywki
to peruka, chciałam troszkę sobie zażartować z koleżanek na tańcach
Bardzo mi się podoba ten jasno-brązowy połyskujący cień na Twoich oczkach. To ta mika beżowa? Gdzie można kupić coś takiego?
Bardzo ładne wyglądasz, a na avatarze to już całkiem bosko. (bo to Ty, prawda?)
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 12:37   #2235
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Czy tak mało z was używa EDM Golden Fair ? Zastanawiam się nad zamówieniem big'a a nie miałam okazji wykorzystać próbek eh. Pochodny miałam tylko Linen. Porównuje sobie jak leży na wizażankach
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 12:52   #2236
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez Noc(nik) Pokaż wiadomość
Czy tak mało z was używa EDM Golden Fair ? Zastanawiam się nad zamówieniem big'a a nie miałam okazji wykorzystać próbek eh. Pochodny miałam tylko Linen.
ja używam, w formule intensive, w stosunku do linen jest tak samo jasny, ale oczywiście bardziej żółty (jeśli miałaś okazję testować Meow - podobny do Angory 2, często określanej jako zimna żółć) - w szarawym linen wyglądałam zbyt różowo; jeśli masz podobne spostrzeżenia - powinien być dobry; jeśli jednak boisz się zamawiać duże opakowanie w ciemno, weź próbki w zamówieniu zbiorowym we wszystkich formułach, dodatkowo mógłby Cię też zainteresować Fair Olive, nie jest bardzo zielony, na mnie oba te kolory wyglądają jednakowo
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 14:22   #2237
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

burn-it-up, brawo za delikatny makijaż -można jedynie ciut mocniej różem, trochę kolorki na buzie


kornka-wow, jaka fryzura fajna cere masz sliczną, widzę duża poprawę i makijaz przyjemny dla oka.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 14:27   #2238
aaniutek
Rozeznanie
 
Avatar aaniutek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Brv / Wawa
Wiadomości: 597
GG do aaniutek
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Kornka - jak Ty ślicznie wyglądasz z grzywką. I ten kolor!!! Makijaż bardzo ładny, subtelny, tylko ciut koloru na polikach brak (ale sama wiem, że na zdjęciach nie zawsze wychodzi)
__________________





aaniutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 14:42   #2239
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez agneiw Pokaż wiadomość
To i ja wrzucę swój delikates. Nie mam wprawy, tak jak niektóre z Was, ale może coś doradzicie. Zastanawiam sie tez caly czas nad odcieniem różu. Do tej pory wychodzi mi, z im bardziej wpada w fiolet, tym lepiej. Ale noszenie caly czas rozowych rożów tez mi sie nie do konca usmiecha, wiec mysle nad jakimś brązowym – kompletnie nie wiem, w co celować.

(Przepraszam za te zmaltretowane powieki, chyba coś mnie uczula... Na zdjeciach wyrazniej to widac niz w rzeczywistosci)
agneiw-przypadkiem przeoczyłam-a to niemozliwe Taki piękny delikates-jestem oczarowana
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-09, 20:59   #2240
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
burn-it-up, brawo za delikatny makijaż -można jedynie ciut mocniej różem, trochę kolorki na buzie
.
Na zdjęciu strasznie blado to wyszło,w realu zdecydowanie widać było róż.Następnym razem postaram się jakoś bardziej policzki wydobyć(przy użyciu koloru który najbardziej mi jak dotąd leży to znaczy Pink Ribbon).Czekam na zestaw Utopia z EDM więc może i z oczami bardziej zaszaleję.
Muszę wyrazić swój zachwyt nad waszymi mineralnym makijażami dziewczyny.Uwielbiam przeglądać ten wątek
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 13:34   #2241
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Razem z zakupem pudru ryżowego dostałam odsypkę mikki z Coastal scents.Kolor ma przepiękny(pearl bronze),chociaż niezbyt dogaduję się za złotem i miedziami wklejam mały eksperyment .Pięknie się błyszczy ten pigment,muszę
kupić sobie coś w chłodniejszej tonacji bo pomysł bardzo mi się podoba

Twarz:puder ryżowy jako primer i do wykończenia,EDM Light Medium,Aussie perk me up,Intensive Fair,róż Pink Ribbon(znowu mało go widać,tak smao jak cień,a jest go na prawdę sporo,mój aparat coś wyżera kolory))
Oczy:mikka pearl bronze z CS,EDM Good China i liner Body Shop
__________________
Mój kosmetyczny blog

Edytowane przez burn-it-up
Czas edycji: 2010-05-10 o 13:35
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 16:17   #2242
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Podkład Luśka Cream Bisque
róż EDM Back to (cośtam)
cień o nieznanej nazwie EDM (taki brązowo-szary), jasny Bourjois08, fiolet MAD Pizzaz, turkus Blusche Moon

niemineralny tusz + puder Kryolan + kulki Beige

Edit: znowu po zmniejszeniu zdjęć jakoś dziwnie to wygląda

Edytowane przez marioladabr
Czas edycji: 2010-05-15 o 16:18
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 17:59   #2243
aaniutek
Rozeznanie
 
Avatar aaniutek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Brv / Wawa
Wiadomości: 597
GG do aaniutek
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

marioladabr, śliczna ta turkusowa kreska, i jaka równiutka
__________________





aaniutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 18:26   #2244
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

ale piekna cera Mariolu!!!!! Zazdroszczę Ci że tak Lucy ładnie na Tobie lezy. Napatrzec sie nie mogę na ta cerę no..

Oczy świetne, takie wiosenne jedynie zakonczyłabym Vką w zewnętrznym kąciku, by nie było przeswitu. Ale makijaż i Ty w takim wydaniu mi sie strasznie podobasz Maluj się tak cześciej
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 18:47   #2245
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez aaniutek Pokaż wiadomość
marioladabr, śliczna ta turkusowa kreska, i jaka równiutka
Dziękuję... malowanie kresek cieniem jest proste

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
ale piekna cera Mariolu!!!!! Zazdroszczę Ci że tak Lucy ładnie na Tobie lezy. Napatrzec sie nie mogę na ta cerę no..

Oczy świetne, takie wiosenne jedynie zakonczyłabym Vką w zewnętrznym kąciku, by nie było przeswitu. Ale makijaż i Ty w takim wydaniu mi sie strasznie podobasz Maluj się tak cześciej
Makijaz na wycieczkę rowerową zrobiony na szybko i nie umiem kończyć zew. kącika Vką Z luśką pomalutku się zaprzyjaźniam, ale jeszcze mam zamiar porównac z Lauresem. Cera w ogóle jakoś mi się ostatnio polepszyła (tfu tfu przez lewe ramię, żeby nie zapeszyć)
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 19:31   #2246
WhiiteAngel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 236
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Podkład Luśka Cream Bisque
róż EDM Back to (cośtam)
cień o nieznanej nazwie EDM (taki brązowo-szary), jasny Bourjois08, fiolet MAD Pizzaz, turkus Blusche Moon

niemineralny tusz + puder Kryolan + kulki Beige

Edit: znowu po zmniejszeniu zdjęć jakoś dziwnie to wygląda
Piękna
Bardzo mi się podoba!
__________________
Szczęśliwa. Z Nim.


Studentka
Legalny kierowca
WhiiteAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 20:51   #2247
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Dziękuję Biały Aniele
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 21:01   #2248
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez aaniutek Pokaż wiadomość
marioladabr, śliczna ta turkusowa kreska, i jaka równiutka
Też właśnie zwróciłam uwagę
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 21:05   #2249
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Też właśnie zwróciłam uwagę
ojtam ojatam
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 19:50   #2250
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Podkład Luśka Cream Bisque
róż EDM Back to (cośtam)
cień o nieznanej nazwie EDM (taki brązowo-szary), jasny Bourjois08, fiolet MAD Pizzaz, turkus Blusche Moon

niemineralny tusz + puder Kryolan + kulki Beige

Edit: znowu po zmniejszeniu zdjęć jakoś dziwnie to wygląda
wow
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-13 10:27:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:39.