Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-08, 17:11   #2461
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
xyolax, mnie tez po odżywkach nakładanych na skórę głowy włosy lecą, a problemu z wypadaniem nie mam już () także ja jakąkolwiek odżywkę nakładam tylko na końcówki
no ja właśnie tak samo robię

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
witam moje wielbiące naturalne kłaczki koleżanki!

u mnie wciąż do przodu, wciąż nie farbuję, ale jest ciężko
wczoraj odwiedziłam fryzjera i zrobił mi taką fryzurę, że straciłam 1/2 farbowańców odrost mam już do wysokości kucyka tak na środku głowy, a farbowańców, jak wspomniałam, tylko 1/2 (zostały wycięte )
juhu!! do wakacji będę już miała swoje włosy do ramion na pewno!

od razu poczułam, że są zdrowsze!
ojj, jak zazdroszczę
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 18:56   #2462
Wiraccocha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 134
GG do Wiraccocha
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

hej zapuszczaczki, postanowiłam napisać tutaj, bo temat dla mnie, a łapie mnie odrostowy kryzys, włosy farbowałam na ciemny brąz/czarny ok 3 lata, ale znudziło mi się ciągłe farbowanie odrostów, których nawiasem mówiąc nie cierpię wrrr i chcę powrócić do naturalnych, choć kolor nie bardzo mi się podoba, to taki jasny brąz, jak ja mówię "myszowaty".
Moje włosy dobrze znoszą farbowanie, używałam farby Palette odcień 800 (ciemna czekolada) raz zdradzony dla bodajże Joanny, ale Palette dla moich włosów jest lepszy. Włosy po farbowaniu zawsze miałam lśniące, fajnie się układające, miękkie.Postanowiłam sobie ostro zacząć dbać o moje naturalne włosy z nadzieją, że i na kolorze się im poprawi, a może w końcu go polubię.
Włosy zapuszczam od września( zeszłego roki hehe), kiedy obcięłam z długich na boba, więc i zapuszczanie jest katorgą nie tylko ze względu na odrosty, które mają już 6cm długości, ale również na asymetrię włosów. Z przodu sięgają ramion, z tyłu ledwo karku. Jednak nie jest to aż taki problem, gdyż z uwagi na ww odrosty włosy ciągle mam związane, poupinane itp.
Na początku zapuszczania nosiłam często chusty na głowie, szerokie opaski itp. żeby ukryć ten mały odrost, teraz gdy jest już spory włosy po prostu spinam, często robię tak, że biorę niewielkie pasma włosów, skręcam je, biorę do tyłu i przypinam do głowy wsuwkami. fajnie to wygląda i więcej tych naturalnych włosów widać, a mniej odrostów( tylko kitkę mam czarną)
Od początku zapuszczania stosowałam maseczkę z nafty, oleju rycynowego plus odżywka nawilżająca, teraz od ok miesiąca przerzuciłam się na Waxa, przypadkowo zresztą, bo pani w aptece nie miała nafty, po którą poszłam no i skusiłam się na waxa o którym kiedyś czytałam( pewnie tu) że taki świetny, no i rzeczywiście moim włosom służy, jest wygodniejszy w stosowaniu niż nafta i olejek, no i po cichu liczę, że włosy będą szybciej rosły...
ufff trochę mi ulżyło po wypisaniu się, bo tak mnie ten odrost wkurza, ciągle związane włosy, ale nic na to nie poradzę, że nienawidzę odrostów...

pozdrawiam ciepło
Wiraccocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 19:16   #2463
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Witaj, To musisz pokochać swoje odrosty bo w końcu tylko one na razie są Twoje naturalne Nie doczytałam się... ile czasu jesteś już bez farbowanie ?
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 19:34   #2464
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Dobra dziewczyny, wstawiam jednak mój odrost
Czerwoną kreską zaznaczyłam miejsce gdzie dopatrzyłam się różnicy między naturalki / farbowańce


W ogóle na ostatnim zdjęciu, które wstawiłam włosy wyszły mi dziwnie brązowe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 201101081021.jpg (15,4 KB, 69 załadowań)
__________________
Peace, love, zumba !

Edytowane przez xyolax
Czas edycji: 2011-01-08 o 19:36
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 20:14   #2465
Wiraccocha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 134
GG do Wiraccocha
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Bez farbowania jestem od września, nie pamiętam dokładnie, ale wydaje mi się, że jakoś pod koniec września ścięłam włosy i ostatni raz farbowałam.
Wiraccocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 20:59   #2466
siiesta
Rozeznanie
 
Avatar siiesta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 941
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

A ja rowniez sie pochwale! Nie farbuje wlosow od.....MAJA 2009!!! TO JUZ PONAD 1.5 ROKU! WOW!
__________________
Walka o gęste włosy, długie rzęsy
Rozjaśniamy wredne przebarwienia
Walczymy z oznakami starzenia się skóry
Likwidujemy naczynka
siiesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 21:08   #2467
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez siiesta Pokaż wiadomość
A ja rowniez sie pochwale! Nie farbuje wlosow od.....MAJA 2009!!! TO JUZ PONAD 1.5 ROKU! WOW!
coś w tym maju jest gratuluję ! i zazdroszczę sama już bym chciała mieć taki kawał czasu za sobą bez farby!
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-09, 11:10   #2468
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

xyolax Piękne włosy wogole nie widać różnicy pomiędzy farbowanymi a naturalkami.
Ja jak już bede miala takie odrosty jak Ty to włoski zetne, żeby zostaly już tylko naturalne

Witamy dziewczyny i wstawiajcie fotki odrostów
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 11:12   #2469
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

ale mam okropny dzień dzisiaj...
jutro mam urodziny i zaprosiłam 4 osoby na dzisiaj, bo dzień wolny, które z chęcią powiedziały, że przyjdą, a ja ponakupowałam różnych rzeczy, wysprzątałam wszystko i przygotowałam, zamówiłam tort a dzisiaj się okazało, że jednak "nie mają czasu" jakby to nie szło wcześniej powiedzieć.. ehh... siedze i płacze od rana
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 11:21   #2470
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Meadow tak mi przykro teraz już wogole nie można na ludzi liczyc...nie płacz

Nie warto się smucić i płakać w dniu swoich urodzin
Wszystkiego co Naj Naj Naj lepsze
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 11:28   #2471
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

srebrna_smuga, co prawda urodziny mam jutro ale dziękuję Ci bardzo o moich urodzinach nawet rodzice nie pamiętają... jedynie babcia, dziadek i siostra (bo mam w ten sam dzień, a pamiętają bo ona sobie tam kogoś zaprasza do siebie)to jest przygnębiające...
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-09, 11:30   #2472
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
xyolax Piękne włosy wogole nie widać różnicy pomiędzy farbowanymi a naturalkami.
Ja jak już bede miala takie odrosty jak Ty to włoski zetne, żeby zostaly już tylko naturalne

Witamy dziewczyny i wstawiajcie fotki odrostów
Dziękuję

Jak dla mnie to odrost mam jeszcze za krótki, żeby ciachnąć same farbowańce No i na zdjęciu może ciężko dopatrzeć się miejsca gdzie kończą się naturalki a zaczynają farbowańce, ale na żywo bez problemu można to zauważyć choćby po stanie włosów
Ale powiem Wam, że jak mam podobny kolor włosów na całej głowie to mi tak dziwnie jak nie widzę drastycznej różnicy


I w ogóle tak mnie koleżanka przedwczoraj zmotywowała... Wypaliła do mnie z tekstem ' ale Ty masz ładne włoooosy ' Mimo, że nie były wtedy w najlepszym stanie Więc teraz mam jeszcze większą motywację, żeby o nie dbać i zapuszczać naturalki
Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
ale mam okropny dzień dzisiaj...
jutro mam urodziny i zaprosiłam 4 osoby na dzisiaj, bo dzień wolny, które z chęcią powiedziały, że przyjdą, a ja ponakupowałam różnych rzeczy, wysprzątałam wszystko i przygotowałam, zamówiłam tort a dzisiaj się okazało, że jednak "nie mają czasu" jakby to nie szło wcześniej powiedzieć.. ehh... siedze i płacze od rana
Meadow, Słońce! Nie martw się, my tu z Tobą pobalujemy

100 lat dla Meadow !
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 12:05   #2473
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

xyolax, dziękuje Tobie też z całego serca, ale ja jakoś nie dam rady sie pozbierać, jeszcze sie dowiedziałam, że na urodzinach jakiejs lafiryndy na które pozwoliłam iśc tż-towi wczoraj pod warunkiem ze nie bedzie pil to sie na nich upil i mnie przy okazji zdradzil...
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 12:23   #2474
AngelkaMorelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 155
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Meadow skarbie Faceci nie warci są łez a może to znak że powinnas pomyslec nad Waszym zwiazkiem? Mloda dupka jeszcze z Ciebie wiec glowka do gory Pusc sobie piosenke "Facet to swinia" i sie usmiechnij...
A ludzmi sie nie przejmuj bo nie warto...
__________________
Zapuszczam naturalki od 12.02.2010
AngelkaMorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 12:43   #2475
justevi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 186
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Meadow wiem, że gadając, że wszystko będzie dobrze i nie masz się przejmować nic nie pomoge.... ale facet który Cie zdradził nie jest wart Ciebie, więc wyrzuć z siebie całą złośc, wypłacz się posłuchaj muzyki którą lubisz a zrobi ci sie lżej, mi to nawet pomaga. W swoim otoczeniu też mam ludzi którzy robią dobrą minę do złej gry i potem i tak wychodzi na wierzch, że mają wszystko w du***. Nie warto tracić na takich czasu i siły. Jesteś bardzo silna i trzymam kciuki, że podniesiesz uszy do góry, jesteś młodziutka piękna i całe życie przed Tobą więc nie warto naprawdę się użerać z takimi gamoniami.
__________________
Wymiana ciuszków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=489961

Wymiana kosmetyków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542170


22 września 2010 koniec z papierochami

justevi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 12:58   #2476
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
xyolax, dziękuje Tobie też z całego serca, ale ja jakoś nie dam rady sie pozbierać, jeszcze sie dowiedziałam, że na urodzinach jakiejs lafiryndy na które pozwoliłam iśc tż-towi wczoraj pod warunkiem ze nie bedzie pil to sie na nich upil i mnie przy okazji zdradzil...
Przykro mi Słońce... Faceci to skur******, dziwię się tylko niektórym, gdzie takie cuda znajdują...

Nie będę pisać, że wszystko będzie dobrze, bo z własnego przykładu wiem, że to tylko pogarsza sytuację, powiem tylko tyle (niestety muszę zachować cenzurę): faceci to @#$%&^*^ !!
Nie trać na kogoś takiego czasu, bo nie warto, KOPNIJ GO W DUPĘ, zasługujesz na kogoś bardziej wartościowego a nie na byle gówniarza, który nie potrafi być wierny swojej kobiecie! Chyba to nie jest zbyt wielkie wymaganie. On może zmądrzeje i zrozumienie co stracił, ale jak przyjdzie z przeprosinami i bukietem kwiatów nie ulegaj mu, ktoś kto zdradził jeden raz, zrobi to ponownie.

Wiem, że nie jest Ci łatwo i przez najbliższy czas nie będzie, bo z własnego przykładu wiem, że serce nie sługa i choć kochamy tych, którzy na to nie zasługują, wiem że takie sytuacje dają nam szansę, abyśmy odnalazły kogoś kto odwzajemni nasze uczucia i da nam to poczucie bycia kochaną...

__________________
Peace, love, zumba !

Edytowane przez xyolax
Czas edycji: 2011-01-09 o 13:00
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 13:05   #2477
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

XYOLAX pięknie błyszczą te Twoje włoski Koleżanka miała rację - masz ładne włosy Różnicy między farbowanymi a naturalnymi nie widzę...

MEADOW Wszystkiego co najlepsze ! Dużo uśmiechów i żadnych łez iii naturalnych włosów Chłopaka trzeba wymienić na lepszy model.
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 13:30   #2478
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
XYOLAX pięknie błyszczą te Twoje włoski Koleżanka miała rację - masz ładne włosy Różnicy między farbowanymi a naturalnymi nie widzę...

MEADOW Wszystkiego co najlepsze ! Dużo uśmiechów i żadnych łez iii naturalnych włosów Chłopaka trzeba wymienić na lepszy model.
Dziękuję
Ten błysk naturalek przypisuję wczorajszemu Biovaxowi Chyba się polubiliśmy
W sumie w porównaniu z tym co kiedyś miałam na głowie faktycznie mam teraz ładne włosy, ale jeszcze dłuuuuuga droga przede mną, żeby one same w sobie były ładne
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 14:30   #2479
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
xyolax, dziękuje Tobie też z całego serca, ale ja jakoś nie dam rady sie pozbierać, jeszcze sie dowiedziałam, że na urodzinach jakiejs lafiryndy na które pozwoliłam iśc tż-towi wczoraj pod warunkiem ze nie bedzie pil to sie na nich upil i mnie przy okazji zdradzil...

Ja to chyba nie zachowałabym się jak kobieta, tylko jak typowy dresiarz i wpierw bym go naje... Okazałaś dobre serce i wyrozumiałość, puściłaś go na urodziny, a on i tak tego nie docenił, złamał obietnice bo się upił i jeszcze zdradził z jakąś wywłoką...
Wiem że ameryki nie odkryłam, ale mówię co ja zrobiłabym swojemu...
Wychodzi na to że on to %#^#... itp. a Ty jesteś wspaniałą kobietą, wyrozumiała i zdolną do poświęceń, na którą on nie zasługiwał. Nie umiał docenić takiego skarbu to myślę że jeśli będziesz miała na tyle siły by go jak tu jedna przytoczyła " kopnąć w dupę " to on już nigdy takiej nie znajdzie. A Tobie życzę byś poznała wspaniałego faceta który będzie wiedział co to znaczy miłość i wierność. Ale może póki co lepiej pobyć sobie trochę samemu i wykorzystać ten czas do bólu, wycisnąć z niego najlepsze chwile jak cytrynę, wyszaleć się, robić to na co nie miało się odwagi i czasu by potem wpaść w ramiona księcia
Trzymaj się! My zapuszczalskie włosomaniaczki jesteśmy z Tobą!
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-09, 18:16   #2480
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Meadow dziewczyny mają rację - nie wato tracić czasu z prostakiem, który nie dotrzymuje obietnic! Ja długo szukałam i w końcu znalazłam mężczyznę, który traktuje mnie i moje prośby poważnie więc Tobie też się uda
I serdeczne życzonka przedurodzinowe dla Ciebie Kochana!
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 19:04   #2481
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
xyolax, dziękuje Tobie też z całego serca, ale ja jakoś nie dam rady sie pozbierać, jeszcze sie dowiedziałam, że na urodzinach jakiejs lafiryndy na które pozwoliłam iśc tż-towi wczoraj pod warunkiem ze nie bedzie pil to sie na nich upil i mnie przy okazji zdradzil...
Dupek, wiem że Ci ciężko...ja bym zdrady nigdy nie wybaczyła



Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Dziękuję

Jak dla mnie to odrost mam jeszcze za krótki, żeby ciachnąć same farbowańce No i na zdjęciu może ciężko dopatrzeć się miejsca gdzie kończą się naturalki a zaczynają farbowańce, ale na żywo bez problemu można to zauważyć choćby po stanie włosów
Ale powiem Wam, że jak mam podobny kolor włosów na całej głowie to mi tak dziwnie jak nie widzę drastycznej różnicy
Masz o tyle dobrze, że trafiłaś na kolor farby bardzo zbliżony do odrostów ale ja przy tym blondzie długo nie wytrzymam wiec jak tylko odrosną to....ciach ciach
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 20:57   #2482
Elodie
Przyczajenie
 
Avatar Elodie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 6
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Meadow, z dokładanie takiego samego powodu rozstałam się dzisiaj z facetem. Nie potrafiłam zostawić go zaraz po tej zdradzie, choć cierpiałam niemiłosiernie, oblałam ostatni egzamin maturalny - ustny, bo nie byłam w stanie myśleć o niczym innym (zdradził dzień wcześniej) - wybaczyłam. On przepraszał, obiecywał, a ja wierzyłam za każdym razem i z perspektywy czasu wiem, że to było najgorsze, co mogłam wtedy zrobić. Z każdym dniem czułam się coraz gorzej, nie mogłam zapomnieć, nie potrafiłam już zaufac ani zbliżyć się do niego. W środku cały czas wydawało mi się, że go kocham, że minie trochę czasu, pozbieram się i będzie jak dawniej. Nie było, a męczyłam się bezsensownie dwa lata, po których zdałam sobie sprawę, że nie kocham już człowieka z którym jestem, a jedynie wspomnienie po nim i po tym, co było w tym związku dobre.

Naprawdę nie warto niszczyć sobie życia, nie warto tracić czasu na kogoś, kto na Ciebie nie zasługuje. Trzymaj się dzielnie i nie daj się dupkowi
__________________
3.11.2010 - nie farbuję włosów
Elodie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 21:38   #2483
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Dziewczyny powiedzcie mi proszę, gdzie mogę kupić odżywkę/maskę Lorys? W jakich aptekach, hipermarketach o konkretnych nazwach?
Mieszkam we Włocławku, często bywam w Toruniu, nawet jutro jadę i może tam prędzej znajdę... Gdzie wy kupujecie albo widujecie Loryski?
Jutro rano wyjeżdżam, więc proszę o pomoc i szybką odpowiedź.
W razie czego przed wyjazdem też zajrzę do Was
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 21:43   #2484
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi proszę, gdzie mogę kupić odżywkę/maskę Lorys? W jakich aptekach, hipermarketach o konkretnych nazwach?
Mieszkam we Włocławku, często bywam w Toruniu, nawet jutro jadę i może tam prędzej znajdę... Gdzie wy kupujecie albo widujecie Loryski?
Jutro rano wyjeżdżam, więc proszę o pomoc i szybką odpowiedź.
W razie czego przed wyjazdem też zajrzę do Was
Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale rzuciło mi się w oczy, że dziewczyny zaopatrują się w Lorysa w Auchanie

Ja zupełnie przypadkowo znalazłam maski Lorysa w takim sklepiku kosmetycznym w centrum handlowym na osiedlu, a ten sklepik nawet nazwy nie ma chyba
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 22:26   #2485
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

o właśnie, dziękuje Ci bardzo. I ostatnie pytanko, a olej kokosowy to pewnie gdzieś w sklepie ze zdrową żywnością?
Odwiedzę jutro kilka najbliższych, bo w moim mieście oczywiście nie ma nigdzie oleju kokosowego...
A jak nie w Toruniu to już będę zmuszona z allegro, ale wiecie jak to jest
jak mam okazje kupić osobiscie to w cenie przesyłki z allegro czasami mam dwa oleje
Buziaki
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 22:44   #2486
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
o właśnie, dziękuje Ci bardzo. I ostatnie pytanko, a olej kokosowy to pewnie gdzieś w sklepie ze zdrową żywnością?
Odwiedzę jutro kilka najbliższych, bo w moim mieście oczywiście nie ma nigdzie oleju kokosowego...
A jak nie w Toruniu to już będę zmuszona z allegro, ale wiecie jak to jest
jak mam okazje kupić osobiscie to w cenie przesyłki z allegro czasami mam dwa oleje
Buziaki
Hmm, olej kokosowy to chyba w sklepie ze zdrową żywnością tak jak piszesz, choć nie wiem czy w zwykłym markecie spożywczym go nie będzie, bo chyba w almie rzucił mi się w oczy, choć nie jestem pewna, bo ja zamawiałam przez allegro
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 13:44   #2487
fables
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 188
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

dołaczam do watku co prawda ostatnio farbowalam wlosy przed Swietami, ale biore sie za siebie, koniec z farbowaniem, mam tak zniszczone wlosy, poza tym ogladając stare zdjęcia stwierdzam, ze do twarzy mi bardziej w moim jasnym brązie niz w jasnym planowym blond.
fables jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 13:55   #2488
platynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

MOJE ODROSTY DZIŚ SKOŃCZYŁY 1 MIESIĄC

Cieszę się ,że znowu je mam

Fables witaj kolejna blondynko na wątku
Cieszę się ,że tyle osób rezygnuje z blondu na rzecz swoich własnych,pięknych włosów.


Meadow Wszystkiego Co Najlepsze z Okazji Urodzin
platynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 14:15   #2489
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez platynowa Pokaż wiadomość
MOJE ODROSTY DZIŚ SKOŃCZYŁY 1 MIESIĄC

Cieszę się ,że znowu je mam

Fables witaj kolejna blondynko na wątku
Cieszę się ,że tyle osób rezygnuje z blondu na rzecz swoich własnych,pięknych włosów.


Meadow Wszystkiego Co Najlepsze z Okazji Urodzin
przyłaczam sie do zyczeń
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 14:22   #2490
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Dziękuuuuuję Wam dziewczyny za słowa otuchy i życzenia, jesteście wielkie!!!

Wytrwałości życzę jeszcze raz nowym i "starym"
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:40.