wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-26, 14:53   #1171
nez123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 707
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Ja ostatnio wyłącznie tych azjatyckich, SkinFood GoldKiwi Sun Cream, Quince Whitening, Carrot Sun, The Face Shop Oil Free Sun Cream - ten lubię, jakoś wszystko mi się na nim lepiej trzyma, no i ostatnio Innisfree eco safety no sebum - 100% mineralny podobno.



A sprawdzałaś na ebayu czy nie wyświetla się "śledź przesyłkę"?
Ja szczerze mówiąc nie mam przekonania do tych filtów skinfood'owskich. Zobaczymy jak ten Innisfree
Chyba nie...A gdzie ma mi sie to wyświetlać dokładnie??Ja nigdy przez ebay'a nie sprawdzałam. W szczegółach zamówienia mam tylko, że wysłany. Nie pokazuje mi sie, jak zawsze, numer przesyłki.
__________________
Paradise
Every time she closed her eyes
nez123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 15:14   #1172
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez nez123 Pokaż wiadomość
Ja szczerze mówiąc nie mam przekonania do tych filtów skinfood'owskich. Zobaczymy jak ten Innisfree
Chyba nie...A gdzie ma mi sie to wyświetlać dokładnie??Ja nigdy przez ebay'a nie sprawdzałam. W szczegółach zamówienia mam tylko, że wysłany. Nie pokazuje mi sie, jak zawsze, numer przesyłki.
A tu: więcej działań - śledź przesyłkę

(Może numer jeszcze nie został dodany)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sledzenie.jpg (34,3 KB, 58 załadowań)
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 15:26   #1173
nez123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 707
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
A tu: więcej działań - śledź przesyłkę

(Może numer jeszcze nie został dodany)
Nie mam takiej opcji. Poczekam jeszcze troche i najwyżej w tygodniu napisze do Ruby.
Dzieki za odpowiedź
__________________
Paradise
Every time she closed her eyes
nez123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 17:28   #1174
muffinka84
Raczkowanie
 
Avatar muffinka84
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 171
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Ja jak zamawialam u niego w poniedzialek to w nastepny wtorek przesylke mialam w domu czyli nie liczac weekendu szla 6 dni
Cytat:
Napisane przez lhunfeniel Pokaż wiadomość
Do mnie szła maksymalnie 8 dni
Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Od ideaseller_kr idą bardzo szybko paczki Ja na swoją też czekałam 5 czy 6 dni roboczych, bodaj 7 łącznie z weekendem Ciekawe jak dojdzie tym razem

To szybciutko , zamówienie mam na 44$ i mam nadzieję ze urząd celny sie nie przyczepi. Choć wyczytałam że ideaseller_k zaznacza paczki jako "gift", to myślę ze nie bedzie problemów i dojdzie szybciutko. Niestety cierpliwość nie jest moja mocną stroną
__________________





muffinka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 18:08   #1175
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja zamówiłam też za około 40$
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 19:50   #1176
lameczka
Rozeznanie
 
Avatar lameczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 637
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez muffinka84 Pokaż wiadomość
Przeszukując watek wyczytałam, że paczki dochodzą do Was w ok.7-8 dni i dłużej. Ile trwa dojście paczki od sprzedawcy ideaseller_k tak w sprzyjających warunkach?
Cytat:
Napisane przez lhunfeniel Pokaż wiadomość
Do mnie szła maksymalnie 8 dni

a do mnie wlasnie od niego idzie okolo 2 tygodni....
lameczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 21:14   #1177
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

jakby kogos interesowalo... zrobilam porownanie obu bb korektorow Skin79 (The Oriental w fioletowej tubce i The Oriental plus w zlotej tubce) -> - klik -

desti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-26, 22:27   #1178
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

desti skąd wiedziałaś że czegoś takiego potrzebuję
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 08:57   #1179
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja zawsze biorę najtańszą wysyłkę czyli bezpłatną bez rejestracji u numerów. Jak do tej pory kupowałam tylko u ruby i za każdym razem przesyłka bez problemu do mnie dotarła po 8 dniach. A teraz zaczynam odliczanie, mój krem Baviphat został oznaczony jako wysłany =] Mam nadzieje, że dojdzie w przyszłym tygodniu, bo na weekend akurat wtedy mam wyjazd i by się przydał =]
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 09:58   #1180
muffinka84
Raczkowanie
 
Avatar muffinka84
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 171
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
jakby kogos interesowalo... zrobilam porownanie obu bb korektorow Skin79 (The Oriental w fioletowej tubce i The Oriental plus w zlotej tubce) -> - klik -


O nie, szkoda że nie było tego porównania troszku wcześniej. Właśnie zmówiłam ten fioletowy Skin79 tak jakoś po opinii agabil, że ten jest lepszy, a okazuje się ze może być za ciemny

Obie paczki leca juz do mnie wysłane zostały dzisiaj, jedna z tracking number, druga bez. Zamawiałam u ideaselle_kr i accessorieswhole, zobaczymy która będzie szybciej
__________________





muffinka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 10:59   #1181
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

No nareszcie doszedl moj korektorek dostalam jeszcze probki super bb + rozowy i zloty
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-27, 12:08   #1182
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez MuniMuni Pokaż wiadomość
desti skąd wiedziałaś że czegoś takiego potrzebuję
wyczulam

Muffinka nie stresuj sie, poczekaj az dojdzie... wiadomo, ze prawie na kazdej z nas to inaczej wyglada
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 12:59   #1183
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja mam zloty, ale jaki on jest wydajny wzielam taka malutka kuleczke i chcialam ja rozsmarowac pod okiem to szybciutko musialam dodac to tez na drugie oko i drobne krostki jakie mialam tez wyciapalam a to wszystko jedna mala kropeczka, i nie wiem jak bedzie dalej ale chyba dlatego ze ma zolty odcien to wydaje mi sie ze lepiej kryje od salmona, ja nie mam duzych cieni ale w wewnetrznych kacikach mam takie cos jakby mi ktos palca wsadzil i to sa takie ciemne doleczki i salmon ich do konca nie ukrywa a ten nawet ladnie sobie poradzil i z pojedynczymi krostkami, ale obydwa daja fajny efekt wiec chyba polubie je tak samo

EDIT: nalozylam super + BB cream ten zloty vip gold collection heh wygladam jak mloda swinka mloda dlatego ze skora wyglada po nim bardzo ladnie taka swieza i promienna jak skora malego dziecka i dosc ladnie kryje ale kolor to jasny szaro rozowo bezowy i ja wygladam w nim jak swinka

Edytowane przez ksenka
Czas edycji: 2011-06-27 o 13:17
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 13:30   #1184
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość

EDIT: nalozylam super + BB cream ten zloty vip gold collection heh wygladam jak mloda swinka mloda dlatego ze skora wyglada po nim bardzo ladnie taka swieza i promienna jak skora malego dziecka i dosc ladnie kryje ale kolor to jasny szaro rozowo bezowy i ja wygladam w nim jak swinka
O popatrz a dla mnie jest idealny =] I kolor mi wpada w żółć na twarzy bardziej a nie róż. Chociaż na opalonej ręce faktycznie robi się szary =]
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 13:57   #1185
Chandrika
Raczkowanie
 
Avatar Chandrika
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 204
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dlugo się bronilam przed bb cream, bo to napakowane silikonami ( a mnie już nie raz zsypalo po użyciu czegokolwiek do twarzy, co mialo silikon), bo to, bo tamto. Bo drogie, bo nie wiem, czy odcień podpasuje itp ;-) No ale zamówilam ostatnio 2 próbki na allegro, przy okazji innych zakupów. Padlo na Skin Food- Aloe i Red Bean. I powiem tyle- zakochalam się, calkowicie. Obie próbki wystarczyly mi na 5 razy i ani razu nie wyskoczyla mi żadna niespodzianka na skutek nalozenia bb creamu. Tak więc zaopatrzylam się w pelnowymiarowe opakowanie Aloesa, bo jakos bardziej mi podszedl. Na początku trochę się przerazilam, bo zaraz po nalożeniu twarz byla bardzo, bardzo jasna ale zaraz krem stopil się ze skórą i wyglądalo to tak, jakbym nie miala nic na twarzy. Po paru godzinach twarz nie świecila się tak bardzo ale w sumie i tak użylam sypkiego pudru. To już chyba bardziej przyzwyczajenie ;-) No i po użyciu bb nie jestem aż tak bardzo różowa, jak zwykle xD

Mam ochotę przetestować jeszcze inne kremy bb i w ogóle inne produkty Skin Food, a w szczególności puder Peach Sake Silky i korektor
__________________

Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności
i marazmie.


(Stanisław Ignacy Witkiewicz)

Edytowane przez Chandrika
Czas edycji: 2011-06-27 o 13:59
Chandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 15:33   #1186
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Chandrika Pokaż wiadomość
Dlugo się bronilam przed bb cream, bo to napakowane silikonami ( a mnie już nie raz zsypalo po użyciu czegokolwiek do twarzy, co mialo silikon), bo to, bo tamto. Bo drogie, bo nie wiem, czy odcień podpasuje itp ;-) No ale zamówilam ostatnio 2 próbki na allegro, przy okazji innych zakupów. Padlo na Skin Food- Aloe i Red Bean. I powiem tyle- zakochalam się, calkowicie. Obie próbki wystarczyly mi na 5 razy i ani razu nie wyskoczyla mi żadna niespodzianka na skutek nalozenia bb creamu. Tak więc zaopatrzylam się w pelnowymiarowe opakowanie Aloesa, bo jakos bardziej mi podszedl. Na początku trochę się przerazilam, bo zaraz po nalożeniu twarz byla bardzo, bardzo jasna ale zaraz krem stopil się ze skórą i wyglądalo to tak, jakbym nie miala nic na twarzy. Po paru godzinach twarz nie świecila się tak bardzo ale w sumie i tak użylam sypkiego pudru. To już chyba bardziej przyzwyczajenie ;-) No i po użyciu bb nie jestem aż tak bardzo różowa, jak zwykle xD

Mam ochotę przetestować jeszcze inne kremy bb i w ogóle inne produkty Skin Food, a w szczególności puder Peach Sake Silky i korektor
Ja też mam Aloe na swojej liście Must Have, bo BB jest dla mnie niemalże idealny, a przynajmniej ostatnio bardzo się przyzwyczaiłam i mimo, że nakładam go regularnie to z próbeczki 5 ml zostało mi bardzo dużo =]
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 16:55   #1187
lameczka
Rozeznanie
 
Avatar lameczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 637
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
jakby kogos interesowalo... zrobilam porownanie obu bb korektorow Skin79 (The Oriental w fioletowej tubce i The Oriental plus w zlotej tubce) -> - klik -



ja juz czytalam, dobre porownanie...

ja zreszta lubie takie porownania, bo np moje bb wygladaja jakby wsyzstkie byly takie same, dopiero jak maziam na reke, wygladaja inaczej
lameczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 19:19   #1188
Chandrika
Raczkowanie
 
Avatar Chandrika
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 204
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez reila21 Pokaż wiadomość
Ja też mam Aloe na swojej liście Must Have, bo BB jest dla mnie niemalże idealny, a przynajmniej ostatnio bardzo się przyzwyczaiłam i mimo, że nakładam go regularnie to z próbeczki 5 ml zostało mi bardzo dużo =]
No wlaśnie, bb jest bardzo wydajny a przynajmniej te, które testowalam ( w porażającej ilości- 2 xD). Wystarczy maly kleks na wysmarowanie calej twarzy.
__________________

Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności
i marazmie.


(Stanisław Ignacy Witkiewicz)

Edytowane przez Chandrika
Czas edycji: 2011-06-27 o 19:22
Chandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 23:55   #1189
lameczka
Rozeznanie
 
Avatar lameczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 637
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Chandrika Pokaż wiadomość
No wlaśnie, bb jest bardzo wydajny a przynajmniej te, które testowalam ( w porażającej ilości- 2 xD). Wystarczy maly kleks na wysmarowanie calej twarzy.


ja tez rozsmarowuje tylko jedna pompke na cala twarz
takim tempem, to moje 3 sztuki starcza mi na wieki
lameczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-29, 17:11   #1190
small
Raczkowanie
 
Avatar small
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 210
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Drogie Panie jesteście skarbnicą wiedzy i bardzo Wam za to dziękuję
Wlasnie zamówiłam swoj pierwszy BB cream, wybór padł na Oriental Gold Plus BB Cream. Zamówiłam u accessorieswhole, mam nadzieję że nie będę długo czekać na przesyłke Niedawno skonczyłam 30 i czas najwyższy porządnie o siebie zadbać i cos zmienić w swoim wyglądzie
__________________
03.01.2013 10:19 - Oliver
51cm, 3.9kg

Insanity - in progress
small jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 17:50   #1191
lameczka
Rozeznanie
 
Avatar lameczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 637
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez small Pokaż wiadomość
Drogie Panie jesteście skarbnicą wiedzy i bardzo Wam za to dziękuję
Wlasnie zamówiłam swoj pierwszy BB cream, wybór padł na Oriental Gold Plus BB Cream. Zamówiłam u accessorieswhole, mam nadzieję że nie będę długo czekać na przesyłke Niedawno skonczyłam 30 i czas najwyższy porządnie o siebie zadbać i cos zmienić w swoim wyglądzie

ja od tego sprzedawcy tez zamawialam...i super szybko przyszlo, ladnie zapakowane....bylam mega zadowolona. To moj sprzedawca numer 1
lameczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 18:41   #1192
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Jeśli paczka ma status: "wejście na polski obszar celny" to znaczy, że za niedługo ją dostanę?
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 21:49   #1193
small
Raczkowanie
 
Avatar small
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 210
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez lameczka Pokaż wiadomość
ja od tego sprzedawcy tez zamawialam...i super szybko przyszlo, ladnie zapakowane....bylam mega zadowolona. To moj sprzedawca numer 1
To super, mam nadzieje ze do Anglii dojdzie rownie szybko Skusiłam się i zamowilam jeszcze jeden - Missha M Perfect Cover, ktory jest tak zachwalany przez desti na jej blogu, ale tym razem u innego sprzedawcy -spicygoods - zobaczę, który będzie pierwszy
__________________
03.01.2013 10:19 - Oliver
51cm, 3.9kg

Insanity - in progress
small jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 12:18   #1194
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Small, ja już teraz w wieku 21 lat dostaje obsesji na punkcie wyglądu =] Ale ponoć im wcześniej tym lepiej.

W każdym bądź razie czekam na mój kremik z Baviphat, powinien być w przyszłym tyg.
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 12:29   #1195
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

dzisiaj przyszedł do mnie kremik Face Shop Oil Free zamawiałam w piątek tydzień temu a dzisiaj już jest jako gratisik dostałąm próbkę kremu skinfood sun kiwi
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 16:16   #1196
Mizore
Raczkowanie
 
Avatar Mizore
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 34
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Po przeczytaniu 30 pierwszych postów z poprzedniego tematu postanowiłam zakupić BB Cream.
Swoją drogą zawsze jak oglądałam Japonki, to się zastanawiałam jak one to robią, że mają taką ładną cerę? Czego używają?
Raz w poszukiwaniu zdjęcia do tematu z innego forum wpisałam "magic make up" do galerii google i wyskoczyło mnie zdjęcie Japonki z umalowaną połową twarzy. Weszłam w artykuł a autorka pisze, że sama nigdy by nigdzie nie wyszła bez swojego BB Creamu.
No to poszperałam co to jest i trafiłam tu :P

W każdym razie do rzeczy.
Po przeczytaniu różnych postów postanowiłam kupić Lioele Beyond the Solution. Mam go już od dwóch tygodni.
Czytałam, że dobrze kryje i w ogóle więc go wzięłam.
Moja cera jest mieszana, jednak bardziej sucha (przez używanie różnych pierdół, które i tak zbytnio nie pomagają). Mam skórę trądzikową - niesamowicie mnie to wkurza. Na tym punkcie mam największe kompleksy

Pachnie ładnie
Jak go pierwszy raz nałożyłam, to się przeraziłam. Wydawało mi się, że przez ten bb jestem blada jak trup :O
Ale tylko mi się wydawało ^^
Kryje dobrze, kolor też mi odpowiada.
Zrobiłam sobie nawet zdjęcia przed nałożeniem i po (ale z telefonu, więc tak niekoniecznie dobrze widać). Jeśli któraś z Was będzie chciała zobaczyć, to mogę wkleić.
To, co mi się w nim głównie nie podoba to to, że ma gęstą konsystencję i tępo się rozsmarowuje. I moim zdaniem widać, że mam coś na twarzy
No i po paru godzinach (może 4) zaczynam się błyszczeć. Co mi się ze zwykłymi podkładami nie zdarzało

Ale uratował mi samopoczucie, gdy nagle w ważne parę dni, gdy wyjechałam i nie miałam prywatności (i musiałam korzystać z publicznych toalet D; ) wyskoczyła mi niespodzianka. Ale byłam zła!
W każdym razie po nałożeniu tego podkładu już nie wyglądałam tak tragicznie.
Mizore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 16:17   #1197
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Aaaa, dotarła dzisiaj W piątek wysłana, dziś już mam - rekord prędkości!

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Missha M PC 23 jest idealna na mojej skórze
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.

Edytowane przez trustmyself
Czas edycji: 2011-06-30 o 16:16
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 17:19   #1198
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja misshy 23 jeszcze nie probowalam ale nalozylam wlasnie purederm 3in1 beauty magic normalnie kolor jak marzenie w sumie nawet niezle kryje ale na moje naczynka na nosie i tak dalam korektor ze skin 79, ale nie przypudrowanym chyba wyjsc z domu by sie nie dalo tworzy taka tafle wody mokra i w ogole to nie wsiaka w skore ale to nie problem bo i tak sie zawsze pudruje to go zmatowilam... A co do misshy 23 to na pierwszy zut oka wydaje mi sie ze pewnie na mnie wyjda w niej rozowosci :/
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 17:25   #1199
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Jeśli masz ciemną karnację, to nawet Missha 23 będzie dla Ciebie za jasna, bo ja jestem delikatnie opalona (nadal mam jasną karnację) i dla mnie jest ciutkę ciemniejsza
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 18:41   #1200
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
dzisiaj przyszedł do mnie kremik Face Shop Oil Free zamawiałam w piątek tydzień temu a dzisiaj już jest jako gratisik dostałąm próbkę kremu skinfood sun kiwi
ja też dziś dostałam swóje pierwsze bb
ten o którym pisze magnesita też kupiłam i taką samą mam próbkę

no i kilka rzeczy z rozbiórek naszych

będę testować jutro na pierwszy rzut idzie wspomniany już the face shop
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:34.