"szponowate" paznokcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-07-01, 16:15   #1
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671

"szponowate" paznokcie


Mam problem z paznokciami: są "szponowate" - rosną w dół i na dodatek mają nierówną, jakby karbowaną powierzchnię! Czy to może być wynik ich obgryzania w dzieciństwie? Czy można coś z tym zrobić?
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-01, 22:18   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: szpony

Co do "szponowatości" twoich paznokci, to chyba taka już ich uroda i nic się nie da z tym zrobić...A prążkowane, czy karbowane paznokcie ja mam też, nie wiem jak twoje, ale moje mają wzdłuż rowki. Wyglądaj tak od zawsze, aby lepiej wyglądały zawsze używam jakiegoś bezbarwnego lakieru albo odżywki, ale szczerze mówiąc bardzo mnie to denerwuje i też zastanawiam się czy można coś na to poradzić...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 17:48   #3
Magdalena3city
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: różnie, nie jestem ciagle w 1 miejscu
Wiadomości: 379
GG do Magdalena3city
Dot.: "szponowate" paznokcie

ja kiedys tez takie mialam, i tez kiedys obgryzałam...teraz ze szponowatych zostal mi jeden
nalozylam sobie akryl ,wiem jak dziala akryl takze nie ma co mi wyjasniac ze niszczy...bylam tego swiadoma,teraz mam genialne paznokcie nie potrzebuje akrylu...
spowodowal ze przestalam obgryzac, i z czasem jak odrastaly paznokcie a akryl szedl do przodu skracalam do momentu az akrylu nie bylo.
Zeby nie byl gruby jak glut w porownaniu do naturalnego , starlam wyrównujac go- zwklym papierowym pilnikiem i pomalowalam. nie odznaczala sie granica miedzy naturalnym swiezo rosnacym a przesuwanym akrylem.
Doszlam do momentu gdzie akryl opilowalam jako ostatni element i moje juz rosly dalej bez problemu.
Magdalena3city jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:39.