Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-05, 21:22   #4921
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to jest tak- i lekarz ci tego nie powie, mnie uswiadomily babeczki w szpitalu rok temu na urologii jak lezalam moje kolezanki z sali
jak jest kamica- czy to kamienie czy piach- mozna nie wiedziec latami, kolka moze nie wystapic i sie nie wie... ale zastanawiajace moze byc to, ze przy analizie moczu np do badan o prace wychodzi wszystko ok, tylko ph zamiast lekko kwasne to wyjdzie obojetne czyli 7 badz zasadowe czyli 8.
ja np mam stale ph 8, dopiero jak biore wit c czy zurawine to sztucznie mam zakwaszony mocz.
wiadomo- ph neutralne czy zasadowe= wiecej zakazen, zapalen, bo organizm nie umie sie obronic.... trzeba uwazac.
jak schodzi kamien- jest kolka- bola plecy, krzyz, czasem pachwiny i pupa, ciagle jest niedobrze i ma sie puste torsje, czasem goraczke....
niestety jesli na usg wyjdzie ze kamyk wychodzi i sie zaklinowal czy to w ujsciu nerki czy w moczowodzie- podaje sie kroplowki i czekaz az zejdzie do pecherza- a stad prosta droga do wysikania.
ja mialam tak zszedl s☠☠☠☠iel do pecherza i dalej nei chcial- wtedy mialam parcie non stop ale nie bylo krwiomoczu, goraczki ani nie pieklo- dopiero pod koniec sikania czulam lekkie zapieczenie i klucie.
az ktoregos dnia sie rozpadl-na piach.... i to nieszczescie jest- bo jak sie wysika kamien w kawalku to zaboli raz i spokoj.... a piach to ja wysikiwalam chyba ze 2 tyg jeszcze i wtedy- boli, piecze, jak zapalenie choc male jest parcie, nie zawsze, albo jest i przechodzi, jest i nie ma....
mnie wyglada jakbys miala troche piachu i poszlo nizej- stad nic nie wyszlo na analizie moczu- bo bakterii nie ma- nie jest to zwykle zapalenie, a ph i tak bys miala kwasne bo jesz urinal
takze mozliwe ze juz wysikalas, jestes na koncowce dlatego sie w cewce jakby kumuluje bol jaki czujesz.
sprobuj duzo pic- im szybciej wysikasz tym przejdzie no i nie przetrzymuj bron boze.
mnie ost nawalaja nerki i w nocy wstaje na siku jakies 4-5 razy....ale czuje ze to jesienny piaseczek mnie opuszcza bo sie dalej nic z tego nie rozwija

a jeszcze ci powiem ze ja jak musze przetrzymac, przy czym u mnie przetrzymanie to np 3 godziny bo zazwyczaj latam siku co godzine-dwie to juz pali mnie ogniem ze 2 kolejne sikanka i mija. tez mozesz tak miec.
a i po zurawinie mnie mega pieklo ja nie moge jej brac ze wzgledu na nerki wlasnie- osoby z kamica musza brac mniejsze dawki lub wcale i to mi urolog powiedzial....bo bedzie bolec po prostu.
moze przesadzilas z zurawina i mocz jest za kwasny a malo pijesz i przetrzymujesz... ja bym odstawila zurawine albo brala mniej a sprobowala wziac urosept ze 2 dni i zobaczysz czy pieczenie minie.
mnie urosept pomaga na nerki tyle ze czesciej latam siku ale bez bolu bo mocz nie jest mocno zakwaszony. sprobuj.
dobrze jeszcze mi sie sika po herbatach ziolowych i rumianku.
Hmmm to może faktycznie dawke zmniejsze;> Bo biore ten zwykły urinal, i tą dawke max czyli 3 dziennie. To zaczne brac mniej, albo ten urosept.
Herbate ziolową pije oczywiscie - urosan. Generalnie faktycznie może coś w tym jest.... bo ten taki ból mocny mam od momentu jak ten urinal biore - jak zaczelam brac w srode wieczorem tak w czwartek popoludniu juz mnie tak bralo Bo tak to sie polepszało właściwie... lekki ból był, jak dużo piłam i sikałam to prawie wcale, tylko lekko pod koniec. A teraz no to jak mnie zaboli to mało co z kibla nie spadne
Tak samo ten ból w pachwinach, nosz to samo miałam, i tak samo miałam jakieś pół roku temu... tylko właśnie piłam tylko ten urosan i samo przeszło, ale też miałam właśnie w pewnym momencie takie tkliwe wszystko... i ból pod koniec tylko. Tylko mi sie wtedy wydawało że to posexowe było. A teraz no to, jak mi sie zaczelo cos dziać w niedziele w nocy, a dzien wczesniej z TŻ nic nawet nie było to by dziwnie... bo zapalenie to zazwyczaj miałam od razu, po 1 dniu max.

Ja z sikaniem mam tam że czasem np przez 5-6 godzin na uczelni nie chodziłam. Ale nie dlatego że przetrzymywałam, po prostu mi sie nie chciało

Przetrzymywać nie przetrzymuje, czasem może z 15-20 minut jak nie moge akurat wstac z dupa na szkoleniu, ale dluzej Broń Boże, nie wytrzymałabym.

Tego parcia nic nie mam, jedynie rano właśnie jak wstane a nic nie piłam przez noc to tak z 3-4 razy pójde bo boli jak jasna cholera. Właśnie jakby ten ból co sie pojawia pod koniec sikania nie ustawał. Ale troche połaże, wypije herbate i już to mija.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 21:28   #4922
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Hmmmm.... może czujesz się jak nie Ty...?
U mnie też tak jest, że wszyscy wolą mnie z 52-53kg, ale ja się z taką wagą nie czuję i koniec. I chcę jeszcze kg zrzucić, to już będę super zadowolona. Najważniejsze to żeby dobrze czuć się we własnej skórze. Mam koleżankę, jest naszego wzrostu, waży 58, ona się świetnie z tym czuje, ale u niej to jakoś inaczej wygląda, powiedziałabym, że ona tyje ładnie a ja brzydko . Mi też nigdy nie idzie w żebra, mam w obwodzie 65.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 21:38   #4923
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Hmmm to może faktycznie dawke zmniejsze;> Bo biore ten zwykły urinal, i tą dawke max czyli 3 dziennie. To zaczne brac mniej, albo ten urosept.
Herbate ziolową pije oczywiscie - urosan. Generalnie faktycznie może coś w tym jest.... bo ten taki ból mocny mam od momentu jak ten urinal biore - jak zaczelam brac w srode wieczorem tak w czwartek popoludniu juz mnie tak bralo Bo tak to sie polepszało właściwie... lekki ból był, jak dużo piłam i sikałam to prawie wcale, tylko lekko pod koniec. A teraz no to jak mnie zaboli to mało co z kibla nie spadne
Tak samo ten ból w pachwinach, nosz to samo miałam, i tak samo miałam jakieś pół roku temu... tylko właśnie piłam tylko ten urosan i samo przeszło, ale też miałam właśnie w pewnym momencie takie tkliwe wszystko... i ból pod koniec tylko. Tylko mi sie wtedy wydawało że to posexowe było. A teraz no to, jak mi sie zaczelo cos dziać w niedziele w nocy, a dzien wczesniej z TŻ nic nawet nie było to by dziwnie... bo zapalenie to zazwyczaj miałam od razu, po 1 dniu max.

Ja z sikaniem mam tam że czasem np przez 5-6 godzin na uczelni nie chodziłam. Ale nie dlatego że przetrzymywałam, po prostu mi sie nie chciało

Przetrzymywać nie przetrzymuje, czasem może z 15-20 minut jak nie moge akurat wstac z dupa na szkoleniu, ale dluzej Broń Boże, nie wytrzymałabym.

Tego parcia nic nie mam, jedynie rano właśnie jak wstane a nic nie piłam przez noc to tak z 3-4 razy pójde bo boli jak jasna cholera. Właśnie jakby ten ból co sie pojawia pod koniec sikania nie ustawał. Ale troche połaże, wypije herbate i już to mija.
mnie to wyglada jak piach albo jak reakcja na zurawinke w duzej dawce serio. i tez tak mam ze po dobie duzej dawki zurawiny, na druga dobe piecze jak najgorsze zapalenie, wiec moze odstaw ja na 2 dni i zobaczysz. po nocy moze byc ze piecze bo wezmiesz pewnie przed snem, spisz ilestam godzin i ten mocz taki kwasny zalega to podraznia wrazliwe tkanki w srodku i piecze az sie zagoi...tak obrazowo mi kiedys urolog tlumaczyl.
popij ten urosan(ona nie jest zurwinowa? tylko ziolowa?) moze przez weekend i zobaczysz, bo w sumie skad mialabys teraz wziac ten pecherz? sama mowisz ze sexu nie uprawialiscie....zimno bardzo jeszcze nie jest...

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Hmmmm.... może czujesz się jak nie Ty...?
U mnie też tak jest, że wszyscy wolą mnie z 52-53kg, ale ja się z taką wagą nie czuję i koniec. I chcę jeszcze kg zrzucić, to już będę super zadowolona. Najważniejsze to żeby dobrze czuć się we własnej skórze. Mam koleżankę, jest naszego wzrostu, waży 58, ona się świetnie z tym czuje, ale u niej to jakoś inaczej wygląda, powiedziałabym, że ona tyje ładnie a ja brzydko . Mi też nigdy nie idzie w żebra, mam w obwodzie 65.
wlasnie jak nie ja...
no i tez mam obwody 65 albo 70 zalezy jaki stanior
znow jak bylam taka zaglodzona to czesciej chorowalam....masz babo placek, chyba jednak wiecej plusow jest za obecna waga.
bede walczyc zeby sie przyzwyczaic.
no i do ciazy to lepiej chyba ze nie jestem taka szkapa, bo wczesniej sie smiali ze mnie, ze dziecko to mnie zje od srodka jak sie nie wezme za siebie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 21:42   #4924
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mnie to wyglada jak piach albo jak reakcja na zurawinke w duzej dawce serio. i tez tak mam ze po dobie duzej dawki zurawiny, na druga dobe piecze jak najgorsze zapalenie, wiec moze odstaw ja na 2 dni i zobaczysz. po nocy moze byc ze piecze bo wezmiesz pewnie przed snem, spisz ilestam godzin i ten mocz taki kwasny zalega to podraznia wrazliwe tkanki w srodku i piecze az sie zagoi...tak obrazowo mi kiedys urolog tlumaczyl.
popij ten urosan(ona nie jest zurwinowa? tylko ziolowa?) moze przez weekend i zobaczysz, bo w sumie skad mialabys teraz wziac ten pecherz? sama mowisz ze sexu nie uprawialiscie....zimno bardzo jeszcze nie jest...


wlasnie jak nie ja...
no i tez mam obwody 65 albo 70 zalezy jaki stanior
znow jak bylam taka zaglodzona to czesciej chorowalam....masz babo placek, chyba jednak wiecej plusow jest za obecna waga.
bede walczyc zeby sie przyzwyczaic.
no i do ciazy to lepiej chyba ze nie jestem taka szkapa, bo wczesniej sie smiali ze mnie, ze dziecko to mnie zje od srodka jak sie nie wezme za siebie
Sex był ale nie wiem 2-3 dni wcześniej, a reakcje pęcherza to ja mam od razu na drugi dzień Spróbuje odstawić wtedy Herbata ziołowa
Zobaczymy, może faktycznie jest tak jak mówisz,dzięki za wszystkie rady kochana
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 21:42   #4925
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no ja zglupialam jak u chinola wzielam na pewniaka spodnice m i sie nie zmiescilam pierwszy raz.... a L jak szyta na mnie
teraz pomierzylam w domu swoje miniowy- i cos z rozmiarowka ma zwalone, bo tak wszystkie maja wymiary 40-42cm obnizony pas

nic mi to nie mowi...
ja bluzki nosze 36-albo 38 czyli s/m. czesciej s...
dzinsy 28, 38, czasem 27 jak rozciagliwe sa....
teraz waze 52kg. i nie wiem czy odpuscic i schudnac do swoich 48kg czy zostac tak i sie przyzwyczaic.... szkoda mi cyckow


ja nic nie mam do bioder, do talii, do cyckow- obecnych tylko te cholerne boczki no wkurza mnie powiedzmy wymiar 2-3cm ponizej pępka, tu gdzie szczyt kości biodrowych
jak popatrzylam na allegro to rozmiarowka pelny czad spodnice niby na mnie czyli 38 m i 40 L maja pelna rozpietosc od 36-45cm pas i wez tu kup na siebie jak mi trzeba 42-41cm wtedy jest idealnie


ale ty po dziecku to inaczej... mnie tez po ciazy troche kosci sie rozejda pewnie biore jeszcze pod uwage ze jestem spuchnieta pmsowo i za tydzien zgubie tu i owdzie po 2cm bo tak juz mam
Podałam wymiary bioder bo tylko takie miałam gotowe zapisane, mam jeszcze uda, łydki, talie itp. pomierzoną, żeby widzieć efekty przed i po ćwiczeniach Wiesz, ja w ciąży utyłam 20kg bo sobie na wszystko pozwalałam, i tłuszcz niestety odłożył się akurat w biodra i boczki Ale jestem tak zdeterminowana że do powrotu tż zrobię wszystko żeby być z powrotem laską Tylko, że on twierdzi że woli mnie w wersji teraźniejszej, niż wtedy gdy ważyłam mniej

A co do rozmiarówek- to tak jak z butami, nie ma co się sugerować, w jednym sklepie rozmiar 38 to wkładka długości 24cm, w innym 24,5cm, a w jeszcze innym- 25cm
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 21:48   #4926
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Bunny, do ciąży to zdecydowanie lepiej z taką wagą, przy za niskiej można mieć problemy z owulacją, niedobór hormonów, co może powodować trudności z zajściem albo poronienia....

Ja ciąży nie planuję to sobie mogę chudnąć
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 22:09   #4927
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

cześć Blondasy
przepracowałam już miesiąc i jest fatalnie nie mam czasu na nic, wracam do domu to padam na ryj, w domu syf, wyspać się nie mogę - masakra
za to włosy - bomba Caskada, masz u mnie browara za tego matrixa, 10N z 9% rozjaśniło mi odrost na równo z resztą a kondycja kłaków - cud miód
Cytat:
Napisane przez Green_Eyed_Girl Pokaż wiadomość
"zaledwie" 32
pffff smarkula z Ciebie
Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Hi hi hi, ja właśnie nos mam w planach, z identycznych powodów jak Ty, mi ta skrzywiona przegroda wpływa na zatoki...... Najpierw będziesz musiała zrobić sobie rtg i na podstawie tego rtg podejmuje decyzję, czy będzie operował sam, czy jeszcze z otolaryngologiem, wtedy niestety koszt jest troszkę większy, ale mówi, że w niektórych przypadkach jest konieczny. I tak będzie właśnie u mnie, 8tys.
Ale po operacji nie wtyka 5m bandaża, gdzie ludzie mdleją podczas jego wyciągania, tylko opatrunki, które są umieszczone w silikonowych, nie przywierających rurkach, dziewczyny wychodziły po 5 minutach, uśmiechnięte po zmianie opatrunku, a nie blade i zaryczane jak to słyszałam od innych.
oj tam oj tam, ja miałam 5 metrów i było spoko, jak wydmuchiwanie większego gila
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to chyba nie jest tak źle...

ja mam 84 a w tyłku 91 ale i tak czuje sie jak schab
Ty gupia jesteś a nie schab
jak mam w dupie 102 w cyckach 104 i czuję się mega

w ogóle to się stęskniłam
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-05, 22:19   #4928
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Nooo, po Matrixie też miałam taką kondycję, nawet nie wyobrażacie sobie jak się cieszę na to farbowanie nim za tydzień.
Asiu, to jest to o co mi chodzi- trzeba się czuć mega, wtedy nieważne ile ma się cm.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 07:31   #4929
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

czesc
Lece niedlugo na poczte oplacic cos i pozniej rozkoszuje sie domowym siedzeniem i prawie nic nie robieniem , poza sprzatnieciem i zrobieniem obiadu

Dziwne macie tam te pogotowia , skoro nie mozna na nie liczyc u mnie pogotowie to glowny punkt gdzie ZAWSZE mozna liczyc na kazda pomoc przy kazdym urazie czy jakims bolu .. nawet z angina , ostatnio wlasnie zamiast do lekarza poszlam odrazu na pogotowie z tym w bialy dzien , bo wiedzialam ze szybciej mi pomoga
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 07:48   #4930
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cześć

Exclusive, tak mi się przypomniało, wczoraj pisałaś, że zbankrutujesz na sms , warto dowiedzieć się z jakim polskim operatorem współpracuje operator sieci Tz-ta za granicą, czasami kupuje się kartę za kilka zł a oszczędza mnóstwo. My tak mieliśmy, jak była Era to Tz miał taki abo że mógł dzwonić do wszystkich sieci w Europie w ramach abo, nie liczyło mu się to jako połączenie zagraniczne. Ja miałam wtedy Vodafone niemiecki. Ale jak Era zamieniła się w T Mobile, to wycofali ten abo co on miał i płaciłby też sporo gdyby dzwonił dalej do mnie na vodafone, ale okazało się, że może dzwonić dalej w ramach abo do wszystkich T Mobile w Europie. No i kupiłam starter za kilkanaście euro T Mobile i dalej rozmawiamy bez ograniczeń, z tego mam też o kilka centów tańsze sms. Wiem, że Heyah ma dobre ceny jeżeli chodzi o połączenia zagraniczne.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 08:21   #4931
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Cześć

Exclusive, tak mi się przypomniało, wczoraj pisałaś, że zbankrutujesz na sms , warto dowiedzieć się z jakim polskim operatorem współpracuje operator sieci Tz-ta za granicą, czasami kupuje się kartę za kilka zł a oszczędza mnóstwo. My tak mieliśmy, jak była Era to Tz miał taki abo że mógł dzwonić do wszystkich sieci w Europie w ramach abo, nie liczyło mu się to jako połączenie zagraniczne. Ja miałam wtedy Vodafone niemiecki. Ale jak Era zamieniła się w T Mobile, to wycofali ten abo co on miał i płaciłby też sporo gdyby dzwonił dalej do mnie na vodafone, ale okazało się, że może dzwonić dalej w ramach abo do wszystkich T Mobile w Europie. No i kupiłam starter za kilkanaście euro T Mobile i dalej rozmawiamy bez ograniczeń, z tego mam też o kilka centów tańsze sms. Wiem, że Heyah ma dobre ceny jeżeli chodzi o połączenia zagraniczne.
Dziękuję Ci kochana, coś się spróbujemy podowiadywać z tż
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-06, 10:31   #4932
aniulek87
Rozeznanie
 
Avatar aniulek87
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 838
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

ale czytania....
Bunny czujesz się jak schab? toć Ty szczuplutka jesteś
Ja w ciąży tez przytyłam ponad 20 kilo- głupota się tak objadać, na szczęście wróciłam do moich 55, ale nigdy więcej bezkarnego jedzenia
Wy zaczynacie, powracacie na uczelnie, ja wczoraj zostałam mgr
Kitka aniakuba na instagramie to ja ktoś jeszcze z Was ma?
__________________

aniulek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 13:03   #4933
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

no cholera jasna! a taką długą wiadomość Ci wysłałam Bunny. Jak wrócę do domu to napiszę jeszcze raz.
Kitka dziękuję, przyjęłam

Edytowane przez wasienka
Czas edycji: 2012-10-06 o 15:00
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 15:09   #4934
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

oo znalazłam Was niebawem wpadne po radę
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 15:20   #4935
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Bunny napisałam znów ale mam wrażenie, że znów nie dojdzie, więc wysłałam Ci to samo na facebooku
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 18:17   #4936
patusia88
Raczkowanie
 
Avatar patusia88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Dzieczyny jaką farbą (z kolorów naturalnych) zabije rudo-zółte włosy po dekoloryzacji? Dążę do blondu naturalnego. Pomocy!
__________________
19.02.2012- uczę się żyć bez prostownicy...
20.10.2012 - Drożdże (podejscie nr 3)
29.01.2012 - ZAPUSZCZAM!
patusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 19:01   #4937
kasiula139
Przyczajenie
 
Avatar kasiula139
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3
Smile Z brązu na blond

Witajcie, potrzebuję pilnie pomocy. Postanowiłam przejść z ciemnego brązu do naturalnego lub popielatego blondu. Na moje ciemne włosy położyłam rozjaśniacz i farbę z firmy Wellaton średni blond. I takim sposobem zeszłam do średniego brązu jednak to nie był kolor o jaki mi chodziło kupiłam rozjaśniacz w sprayu z Joanny. I od tygodnia codziennie pryskam nim włosy, które znacznie zjaśniały mam teraz jaśniutki brąz z pasemkami takiego średniego blondu. Kondycja moich włosów pogarsza się dlatego wpadłam na pomysł żeby teraz położyć farbę platynowy blond z Marionu. Moje pytanie jest takie czy któraś z Was eksperymentowała w ten sposób? Czy farba platynowy blond rozjaśniła włosy do tego stopnia żeby można było położyć farbę np. popielaty blond? Bardzo proszę o pomoc.
kasiula139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 19:16   #4938
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Hej mialam cos napisac ale z glowy wylecialo. Odkad obcielam wlosy zaczely rosnac szybko teraz jak chce je lekko za ramiona rosną, ale paradoks.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 19:30   #4939
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej mialam cos napisac ale z glowy wylecialo. Odkad obcielam wlosy zaczely rosnac szybko teraz jak chce je lekko za ramiona rosną, ale paradoks.
też mam zamiar podcinać aby rosły
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-06, 19:34   #4940
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
też mam zamiar podcinać aby rosły
ale podcinanie nie pomaga w rosnieciu, nie jest to mozliwe ja sie smieje zs odkad ich nie obserwuję rosna, a ja chce miec teraz takie srednie. raczej krotkie.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 19:36   #4941
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
ale podcinanie nie pomaga w rosnieciu, nie jest to mozliwe ja sie smieje zs odkad ich nie obserwuję rosna, a ja chce miec teraz takie srednie. raczej krotkie.
chciałam powiedzieć, że bede podcinac co 2-3 miesiace zeby koncowki byly ladne, a przedewszystkim zeby sie nie kruszyly tak jak do tej pory. Urosną Kitka jest przykładem
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 19:40   #4942
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
chciałam powiedzieć, że bede podcinac co 2-3 miesiace zeby koncowki byly ladne, a przedewszystkim zeby sie nie kruszyly tak jak do tej pory. Urosną Kitka jest przykładem
A to jak tak to rozumiem Ja bardzo sie ciesze ze obcielam, od razu poczulam ulgę jakbym miala czas poszlabym do fryz dociąć wiecej ale to dopiero w grudniu.
pokazesz jaki masz teraz kolor?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 19:45   #4943
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A to jak tak to rozumiem Ja bardzo sie ciesze ze obcielam, od razu poczulam ulgę jakbym miala czas poszlabym do fryz dociąć wiecej ale to dopiero w grudniu.
pokazesz jaki masz teraz kolor?
byle jaki, u nasady sa czerwone ciemne a na koncach rudo blond? tez ciemne ale jasniejsze niz u nasady, kolor sie sprał :P ale wstawie fotki przed i po jak bede w przyszłym tygodniou eksperymentować
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 19:47   #4944
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
byle jaki, u nasady sa czerwone ciemne a na koncach rudo blond? tez ciemne ale jasniejsze niz u nasady, kolor sie sprał :P ale wstawie fotki przed i po jak bede w przyszłym tygodniou eksperymentować
A czym malujesz?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 19:48   #4945
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Az muszę wam napisać.że sie wszystko.zaczyna ukladac :d jutro będę na kompie to wam napisze
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 19:50   #4946
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A czym malujesz?
No ostatnio malowałam Wellatonem w piance egzotyczną czerwienią - kolor ale tylko do dwóch myć, przed tym Schwarzkopfem w piance czekoladowym brązem a jeszcze wcześniej się blondowałam
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 19:52   #4947
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Az muszę wam napisać.że sie wszystko.zaczyna ukladac :d jutro będę na kompie to wam napisze
ale zdrowotnie? czy ze studiami?

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
No ostatnio malowałam Wellatonem w piance egzotyczną czerwienią - kolor ale tylko do dwóch myć, przed tym Schwarzkopfem w piance czekoladowym brązem a jeszcze wcześniej się blondowałam
a teraz jaki kolor bedzie?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 20:08   #4948
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
a teraz jaki kolor bedzie?
chciałabym blond z poziomu 8
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 20:11   #4949
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
ale zdrowotnie? czy ze studiami?



a teraz jaki kolor bedzie?
ze szkoła :d zdrowotnie niestety.nadal kiepsko, chociaż ciut lepiej niż wczoraj
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 20:38   #4950
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
chciałabym blond z poziomu 8
co taka zmiana z czerwieni?

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
ze szkoła :d zdrowotnie niestety.nadal kiepsko, chociaż ciut lepiej niż wczoraj
to tyle dobrze...napisz w klubie.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:21.