Jaki makijaż? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-29, 15:15   #1
Sylwuniaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 28
GG do Sylwuniaaa

Jaki makijaż?


Mam pytanie.Jaki makijaż byłby najbardziej odpowiedni dla mojej osoby?Jakie kolory cieni do powiek najbardziej pasowałyby do mojego typu urody? Jaką pomadkę wybrać?Proszę o poradę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg skanuj0002.jpg (80,2 KB, 0 załadowań)
Sylwuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-29, 16:53   #2
Szympulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 70
Re: Jaki makijaż?

[b][i] Witaj Sywia
Oto moje skromne sugestie, ktore oczywiscie sa zupelnie moim zdaniem i nieczego nie narzucaja:
1)Masz ładne oczy, Akcentuj je, by nie "znikly " za oprawkami. Podkreslaj rzesy. Stosuj delikatny makijaz cieniami (szarosci, ciemny blekit),
2) Masz sliczna, swieza cere, to kolejny Twoj atut,
3) Usta na Twoim miejscu delikatnie podkreslalabym subtelnymi blyszczykami (odcienie lososiowe, polprzejzyste, lagodne roze).
4) generalnie zasada jest prosta- akcentujemy mocniej ALBO usta, ALBO oczy- w Twoim przypadku podstawilabym wlasnie na oczy.
5) I jeszcze jedno, moze wartobylo9by pomyslec o nowej fryzurze. Masz na glowie nie malo Zrob z tego swoj kolejny atut!
Zycze powodzenia i cieplo pozdrawiam!
Szympulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-29, 20:07   #3
Sylwuniaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 28
GG do Sylwuniaaa
Re: Jaki makijaż?

Dziękuję za radę , napewno z niej skorzystam...A co do moich włosów to rzeczywiście mam ich sporo, natura obdarzyła mnie grubymi i bujnymi włosami, teraz właśnie zastanawiam się co z nimi zrobić...Serdecznie pozdrawiam!!
Sylwuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-30, 09:15   #4
Waniliowa_Mgla
Przyczajenie
 
Avatar Waniliowa_Mgla
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 16
GG do Waniliowa_Mgla
Re: Jaki makijaż?

Hejka. Przychylam siędo poprzedniej porady. Oczy podkreśl tuszem, odrobina jasnego cienia pod liniąbrwi, a na powieki - cóż... musisz popróbować co będzie najlepsze do okularów. Może transparentny puder na twarz, jeśli go potrzebujesz. Na razie nie radziłabym Ci używać rzadnych podkładów, bo cerę masz cudną i jeszcze masz czas na godziny spędzane przed lustrem... Co do włosów - masz rzeczywiście świetne (na pierwszy rzut oka). Ja na Twoim miejscu podcięłabym je trochę, możnaby je wyrównać tak do ramion i podkręcić do wewnątrz, z przedziałkiem z boku albo na skos. Wyglądałabyś może troszkę doroślej. Powodzenia w próbach. Pozdroofka.
__________________
Spaść w dół przez niebo, prosto w zatracenie...
Waniliowa_Mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:27.