Prace pseudostylistek. - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-11, 18:56   #2731
aannuussiiaa1987
Rozeznanie
 
Avatar aannuussiiaa1987
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 636
Dot.: Prace pseudostylistek.

ludzie trzymajcie mnie
aannuussiiaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 19:19   #2732
angel109238
Zadomowienie
 
Avatar angel109238
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lubelanka na podkarpaciu
Wiadomości: 1 826
GG do angel109238
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez aannuussiiaa1987 Pokaż wiadomość
ludzie trzymajcie mnie
hehhe a cóż Cie tak z równowagi wyprowadziło?
__________________
Synuś już z Nami

Dietkuje
I 85kg
II 80kg
III 70kg
angel109238 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 19:43   #2733
aannuussiiaa1987
Rozeznanie
 
Avatar aannuussiiaa1987
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 636
Dot.: Prace pseudostylistek.

jeszcze pytasz??
aannuussiiaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 19:53   #2734
angel109238
Zadomowienie
 
Avatar angel109238
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lubelanka na podkarpaciu
Wiadomości: 1 826
GG do angel109238
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez aannuussiiaa1987 Pokaż wiadomość
jeszcze pytasz??
moja koleżanka i jej french?

a wyobrażasz sobie że kiedyś taka dziewczyna przyjeżdżała do mnie robić pazurki mi To ta moja koleżanka się skusiła i do tej stylistki takie teksty podczas piłowania/nadawania kształtu: że ona poprosi pilniczek ona sobie sama chce wypiłować bo Jej się kształt nie podoba bo za wąskie są po bokach.. Ale mi bylo wstyd przed tą stylistką
__________________
Synuś już z Nami

Dietkuje
I 85kg
II 80kg
III 70kg
angel109238 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 23:21   #2735
kalvi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 20
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez AnnaEf Pokaż wiadomość
nie jest beznadziejny jest inny, trzeba się przyzwyczaić. wszystko co nowe wydaje sie dziwne...
zważywszy na wczesniejszą aktywność tego forum to moze powinien byc on w czerwonych barwach a nie fioletowych)))
kalvi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 12:05   #2736
cosmoaga
Raczkowanie
 
Avatar cosmoaga
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 198
Dot.: Prace pseudostylistek.

mi też się jakiś dziwaczny ten wygląd wydaje, mam nadzieje jednak że to kwestia przyzwyczajenia i za niedługo będzie dobrze

ps. zauważyłyście że ostatnio bardzo często strona pada? i występują różne błędy?
__________________
żyj chwilą ciesz się chwilą
cosmoaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 21:39   #2737
ola1211
Raczkowanie
 
Avatar ola1211
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 88
Dot.: Prace pseudostylistek.

po długiej nieobecności, wrzucam parę prac.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gallery-42941682-500x500.jpg (35,7 KB, 415 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gallery-66114885-500x500.jpg (27,0 KB, 279 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gallery-71526112-500x500.jpg (46,2 KB, 252 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gallery-73162808-500x500.jpg (34,5 KB, 269 załadowań)
__________________
http://www.marilynmonroe.ca/camera/galleries/


lov. <333
ola1211 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-14, 21:41   #2738
angel109238
Zadomowienie
 
Avatar angel109238
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lubelanka na podkarpaciu
Wiadomości: 1 826
GG do angel109238
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez ola1211 Pokaż wiadomość
po długiej nieobecności, wrzucam parę prac.


Ależ french cudowny jutro powiem mojej stylistce aby mi taki wykonała..
__________________
Synuś już z Nami

Dietkuje
I 85kg
II 80kg
III 70kg
angel109238 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 21:46   #2739
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Prace pseudostylistek.

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1237066750 ale cudowne świecidełka
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 22:42   #2740
cosmoaga
Raczkowanie
 
Avatar cosmoaga
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 198
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez ola1211 Pokaż wiadomość
po długiej nieobecności, wrzucam parę prac.
różowe fiu fiu... piękne
__________________
żyj chwilą ciesz się chwilą
cosmoaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 11:03   #2741
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Prace pseudostylistek.

Mmmm, ciachoooo ;D <lol2>
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-15, 16:46   #2742
aannuussiiaa1987
Rozeznanie
 
Avatar aannuussiiaa1987
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 636
Dot.: Prace pseudostylistek.

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1237066750 super ekstra łał
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1237066750 zmarnowane cyrkonie
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1237066750yyy nie wiem
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1237066750szał ciał(świnka pigi)

Edytowane przez aannuussiiaa1987
Czas edycji: 2009-03-15 o 16:51 Powód: poprawka linków
aannuussiiaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 20:27   #2743
AnabellPL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 12
Dot.: Prace pseudostylistek.

Zdziwienie moje budzi fakt że MODERATORZY tego forum nie mają nic przeciwko zakładaniu i rozwijaniu równie beznadziejnych wątków jak ten bo:
1) według istniejącego stanu prawnego w naszym pięknym kraju prawa autorskie podlegają ochronie (ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych Dz. U. 1994 nr 24 poz 83) zatem rozpowszechnianie cudzych zdjęć bez zgody ich autorów jest prawnie zabronione !!!!!
2) komentowanie cudzych zdjęć bez zgody autora w tonie szyderczo-prześmiewczym jest wyrazem braku elementarnej kultury osobistej
3) spam jest czymś co zaśmieca forum i nie ma żadnej merytorycznej wartości dla uczestników forum

Dodam jeszcze - dla jasności - że na tym forum nie zostało opublikowane żadne zdjęcie mojego autorstwa gdyż nie zamieszczam takowych w internecie i nie prowadzę żadnej "krucjaty" podyktowanej chęcią uzyskiwania jakichkolwiek korzyści materialnych, ani na tym forum ani poza nim, nie jestem również domorosłą stylistka która para się klejeniem pazurów bez szkoleń zasilając istniejącą szatą strefę w naszym kraju.

Pozdrawiam i życzę stylistkom więcej wyobraźni bo takową powinny mieć z racji wykonywanej profesji.
AnabellPL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 00:54   #2744
cosmoaga
Raczkowanie
 
Avatar cosmoaga
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 198
Dot.: Prace pseudostylistek.

anabell a Ty jesteś prawniczką? że się tak zapytam...
__________________
żyj chwilą ciesz się chwilą
cosmoaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 09:36   #2745
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez AnabellPL Pokaż wiadomość
Zdziwienie moje budzi fakt że MODERATORZY tego forum nie mają nic przeciwko zakładaniu i rozwijaniu równie beznadziejnych wątków jak ten bo:
1) według istniejącego stanu prawnego w naszym pięknym kraju prawa autorskie podlegają ochronie (ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych Dz. U. 1994 nr 24 poz 83) zatem rozpowszechnianie cudzych zdjęć bez zgody ich autorów jest prawnie zabronione !!!!!
2) komentowanie cudzych zdjęć bez zgody autora w tonie szyderczo-prześmiewczym jest wyrazem braku elementarnej kultury osobistej
3) spam jest czymś co zaśmieca forum i nie ma żadnej merytorycznej wartości dla uczestników forum

Dodam jeszcze - dla jasności - że na tym forum nie zostało opublikowane żadne zdjęcie mojego autorstwa gdyż nie zamieszczam takowych w internecie i nie prowadzę żadnej "krucjaty" podyktowanej chęcią uzyskiwania jakichkolwiek korzyści materialnych, ani na tym forum ani poza nim, nie jestem również domorosłą stylistka która para się klejeniem pazurów bez szkoleń zasilając istniejącą szatą strefę w naszym kraju.

Pozdrawiam i życzę stylistkom więcej wyobraźni bo takową powinny mieć z racji wykonywanej profesji.
Przecież autorki owych prac osobiście zamieszczają je na różnego rodzaju stronach co wiąże się z tym, że będą oceniane przez wielu ludzi i nie zawsze będzie to ocena pozytywna...myślę, że nie ma w tym nic co mogło by dotykać czyjąkolwiek sferę osobistą. Umieszczając swoje "prace" w sieci powinniśmy liczyć się również z pejoratywną opinią...
Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 12:24   #2746
Invisiblegloves
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 68
Dot.: Prace pseudostylistek.

Ja myślę, że trochę racji w tym jest. Zdarza się bowiem że na blogach jest komunikat o braku zgody na kopiowanie treści lub włączona usługa blokowania kopiowania ( która jest mocno niedopracowana bo skopiować się nie da, ale zapisać jako obrazek owszem) a mimo to te prace są kopiowane i tu umieszczane. Moim zdaniem jeśli jest taki komunikat nie powinno się tego robić, a stosowny komentarz o jakości prac umieścić na owym blogu........Jeśli jednak nie ma zastrzeżenia o nie kopiowaniu to nie ma w tym nic złego. Nie przestrzeganiem praw autorskich byłoby bowiem przywłaszczanie sobie tych prac jako swoich a nie ich komentowanie na forum.

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Dodam jeszcze, że całkowicie "poprawne" wydaje mi się np. wklejenie linka bezpośrednio z bloga, bo to na pewno nie narusza praw autorskich.


Jedyne co mi osobiście się na tym forum nie podoba to częsta krytyka, np. wzornictwa. Wg mnie krytyka pseudostylistki powinna obejmować sprawy czysto techniczne. Zdobienie to kwestia indywidualnego gustu i nikt nie powinien tego oceniać.... Inteligentny człowiek szanuje gusta innych nawet jeśli nie są zgodne z jego własnymi!!!

Edytowane przez Invisiblegloves
Czas edycji: 2009-03-16 o 12:29
Invisiblegloves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 12:50   #2747
angel109238
Zadomowienie
 
Avatar angel109238
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lubelanka na podkarpaciu
Wiadomości: 1 826
GG do angel109238
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez Invisiblegloves Pokaż wiadomość

Jedyne co mi osobiście się na tym forum nie podoba to częsta krytyka, np. wzornictwa. Wg mnie krytyka pseudostylistki powinna obejmować sprawy czysto techniczne. Zdobienie to kwestia indywidualnego gustu i nikt nie powinien tego oceniać.... Inteligentny człowiek szanuje gusta innych nawet jeśli nie są zgodne z jego własnymi!!!
: ehem::e hem:
__________________
Synuś już z Nami

Dietkuje
I 85kg
II 80kg
III 70kg
angel109238 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 14:01   #2748
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez AnabellPL Pokaż wiadomość
2) komentowanie cudzych zdjęć bez zgody autora w tonie szyderczo-prześmiewczym jest wyrazem braku elementarnej kultury osobistej
3) spam jest czymś co zaśmieca forum i nie ma żadnej merytorycznej wartości dla uczestników forum
co do pkt 2 - no widać, że jesteśmy niewychowane, cóż za pech. A jak obgadujesz koleżankę w pracy, to uż jest pełna kulturka, hę?
co do 3 - dla mnie to nie ejst spam i swą wartość ma. Bo jak patrze na takie cudeńka, to się jednocześnie uczę, jakich błędów nie popełniać I JAK TO MOŻE SIĘ SKOŃCZYĆ o najważniejsze.
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 16:27   #2749
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez Invisiblegloves Pokaż wiadomość
Jedyne co mi osobiście się na tym forum nie podoba to częsta krytyka, np. wzornictwa. Wg mnie krytyka pseudostylistki powinna obejmować sprawy czysto techniczne. Zdobienie to kwestia indywidualnego gustu i nikt nie powinien tego oceniać.... Inteligentny człowiek szanuje gusta innych nawet jeśli nie są zgodne z jego własnymi!!!
Tylko niektóre zdobienie jest tak źle technicznie wykonane, a nawet sposób ułożenia wzorka, że nie da się tego nie skomentować. To nie jest rzecz gustu, bo wiadomo o gustach się nie dyskutuje!
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-16, 16:50   #2750
Invisiblegloves
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 68
Dot.: Prace pseudostylistek.

Nie mówie o komentowaniu zdobień źle wykonanych. Była na tym forum sytuacja, gdy na blogu dziewczyny spośród ponad 30 tylko 2 były technicznie słabe i o dziwo większa dyskusja niż nad nimi wywiązała się na temat jej braku gustu i dobrego smaku bo zdobienia się nie podobały. .. Sory ale takie coś jest wyrazem złego wychowania........
Invisiblegloves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 18:54   #2751
AnabellPL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 12
Dot.: Prace pseudostylistek.

anabell a Ty jesteś prawniczką? że się tak zapytam...

Cosmoaga nie jestem z wykształcenia prawniczką ale z racji wykonywanego przeze mnie zawodu czytam i analizuję akty prawne z różnych gałęzi prawa

co do pkt 2 - no widać, że jesteśmy niewychowane, cóż za pech. A jak obgadujesz koleżankę w pracy, to już jest pełna kulturka, hę?

Madzzzia92
powiem tak : każdy swoją miarką mierzy Obgadywaniem koleżanek z pracy nie zajmuję się ponieważ sama posiadam tak liczne wady że na zajmowanie się wadami innych po prostu nie starcza mi już czasu przeważnie zajmuje się wadami swoimi i uważam tę opcję z punktu widzenia logiki za najbardziej poprawną . Jeżeli nie przemawia do Twojej wyobraźni argument kultury osobistej, argument ochrony praw autorskich to dorzucę do kolekcji kolejny argument prawny a mianowicie ochrony dóbr osobistych (Kodeks Cywilny art 23). Zapewne nie chciałabyś ujrzeć na żadnym z forów swoich prac z obrzydliwym komentarzem jego uczestników pod Twoim adresem poza Twoimi plecami, tak jak każda osoba masz prawo do czci i dobrego imienia, nie odmawiaj więc tego prawa innym uczestnikom zamieszczającym swoje prace w internecie. Pamiętaj ze zawsze ktoś kogo oszkalujesz ma prawo z punktu widzenia Kodeksu Cywilnego wytoczyć przeciwko Tobie pozew o odszkodowanie za naruszenie dóbr osobistych, a na dobrą sprawę nie masz zielonego pojęcia kim są te osoby i w jakim celu zamieszczają swoje prace.

co do 3 - dla mnie to nie jest spam i swą wartość ma. Bo jak patrze na takie cudeńka, to się jednocześnie uczę, jakich błędów nie popełniać I JAK TO MOŻE SIĘ SKOŃCZYĆ o najważniejsze.

A nie sądzisz że lepiej zająć się omawianiem błędów własnych niż cudzych? Osobiście nie mam nic przeciwko konstruktywnej krytyce, ale krytyka która zamieszczona jest w celu ośmieszenia osoby jako takiej i podbudowania ego osoby zamieszczającej ją w moim osobistym odczuciu nie przedstawia żadnych walorów edukacyjnych więc nosi znamiona spamu. Dodam jeszcze - z punktu widzenia postronnego obserwatora - "flaki mi sie wywracają na lewą stronę" jak czytam więcej niż 50% tego rodzaju treści na tym forum..

Przecież autorki owych prac osobiście zamieszczają je na różnego rodzaju stronach co wiąże się z tym, że będą oceniane przez wielu ludzi i nie zawsze będzie to ocena pozytywna...myślę, że nie ma w tym nic co mogło by dotykać czyjąkolwiek sferę osobistą. Umieszczając swoje "prace" w sieci powinniśmy liczyć się również z pejoratywną opinią...
Madalenee zgadzam się z Tobą że osoby które zamieszczają swoje prace w internecie muszą liczyć się z krytyką, ale zastanów się czy nie maja one prawa do owej krytyki chociażby na swoim blogu który zakładają i czy maja prawo ustosunkowania się do niej? Zamieszczanie cudzych zdjęć na innym forum i opatrzenie ich komentarzem wartościującym w stylu ta osoba to beztalencie bezguście , jak ona mogła coś takiego ludziom zrobić, to jest wstrętne, obrzydliwe etc w moim odczuciu nie nosi znamion krytyki a znamiona uwłaczania osobie i poza przedmiotem dyskusji pozostawiam tutaj kwestię czy osoba oszkalowana jest stylistką profesjonalną czy też nie, pracuje nielegalnie czy też nie albowiem przedmiotem moich rozważań jest jedynie kwestia ochrony prawnej i kultury osobistej uczestników forum.
AnabellPL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 19:19   #2752
Eterka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 27
Dot.: Prace pseudostylistek.

Sama bym lepiej tego nie napisała. Zgadzam sie w 100% z tym co piszesz AnabellPL. Watek jest paskudny i tylko świadczy o charakterze osób, które go napedzają.
Eterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 19:44   #2753
Invisiblegloves
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 68
Dot.: Prace pseudostylistek.

Wg mnie dużym minusem komentowania prac tu a nie bezpośrednio na blogach jest brak dostępu do tych treści dla owych pseudostylistek. Wątpię czy większość z nich wie w ogóle, że tu trafiły ich prace, a skoro nie mają o tym pojęcia to na pewno nie wyciągną wniosków!!! Większość z nich zapewne nie zdaje sobie sprawy ze swoich błędów technicznych a wytykanie ich tu z pewnością nie służy poprawie sytuacji. Być może gdyby negatywne komenty padały na blogach to zmusiłoby to je do jakichś przemyśleń.... Jeśli chodzi o plusy wątku to moim zdaniem jest 1 naczelny: dziewczyny, które nie znają się na technice, a wybierają się do stylistki czytając padające tu uwagi i oglądając zdjęcia z pewnością mogą zdobyć wiedzę na temat podstawowych błędów i pytań, które warto zadać przed wyborem stylistki.
Invisiblegloves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 20:47   #2754
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez AnabellPL Pokaż wiadomość

co do pkt 2 - no widać, że jesteśmy niewychowane, cóż za pech. A jak obgadujesz koleżankę w pracy, to już jest pełna kulturka, hę?

Madzzzia92 powiem tak : każdy swoją miarką mierzy Obgadywaniem koleżanek z pracy nie zajmuję się ponieważ sama posiadam tak liczne wady że na zajmowanie się wadami innych po prostu nie starcza mi już czasu przeważnie zajmuje się wadami swoimi i uważam tę opcję z punktu widzenia logiki za najbardziej poprawną . Jeżeli nie przemawia do Twojej wyobraźni argument kultury osobistej, argument ochrony praw autorskich to dorzucę do kolekcji kolejny argument prawny a mianowicie ochrony dóbr osobistych (Kodeks Cywilny art 23). Zapewne nie chciałabyś ujrzeć na żadnym z forów swoich prac z obrzydliwym komentarzem jego uczestników pod Twoim adresem poza Twoimi plecami, tak jak każda osoba masz prawo do czci i dobrego imienia, nie odmawiaj więc tego prawa innym uczestnikom zamieszczającym swoje prace w internecie. Pamiętaj ze zawsze ktoś kogo oszkalujesz ma prawo z punktu widzenia Kodeksu Cywilnego wytoczyć przeciwko Tobie pozew o odszkodowanie za naruszenie dóbr osobistych, a na dobrą sprawę nie masz zielonego pojęcia kim są te osoby i w jakim celu zamieszczają swoje prace.

co do 3 - dla mnie to nie jest spam i swą wartość ma. Bo jak patrze na takie cudeńka, to się jednocześnie uczę, jakich błędów nie popełniać I JAK TO MOŻE SIĘ SKOŃCZYĆ o najważniejsze.

A nie sądzisz że lepiej zająć się omawianiem błędów własnych niż cudzych? Osobiście nie mam nic przeciwko konstruktywnej krytyce, ale krytyka która zamieszczona jest w celu ośmieszenia osoby jako takiej i podbudowania ego osoby zamieszczającej ją w moim osobistym odczuciu nie przedstawia żadnych walorów edukacyjnych więc nosi znamiona spamu. Dodam jeszcze - z punktu widzenia postronnego obserwatora - "flaki mi sie wywracają na lewą stronę" jak czytam więcej niż 50% tego rodzaju treści na tym forum..
Czasem lepiej jest się uczyc na cudzych błędach niż swoich. wolę tak niżbym miała posiadać przepiłowaną płytkę i jakąś chorobę. Zwróc uwagę też, że naprawdę wiele prac, które tu są zamieszczane ta prace "domowych stylistek" w stylu "Zrobię Ci pazurki za 25 złtych". A gdzie uprawnienia? Bodajże robienie czegoś takiego "po domowemu" bez zalegalizowanej działalności, to też łamanie prawa. Nie ejstem pewna, ale wiem, ze gdzieś o tym czytałam.

W tym wątku mamy szansę nauczyć się jak mamy nie postępować - JAK TO MOŻE SIĘ SKOŃCZYĆ. Bo patrząc na takie pazurki, to aż strach....

Kultura kulturą, a jak niektóre dziewczyny pisały do tych speudo... Przeczytaj ich reakcje...
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 22:29   #2755
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez AnabellPL Pokaż wiadomość

Madzzzia92
powiem tak : każdy swoją miarką mierzy Obgadywaniem koleżanek z pracy nie zajmuję się ponieważ sama posiadam tak liczne wady że na zajmowanie się wadami innych po prostu nie starcza mi już czasu przeważnie zajmuje się wadami swoimi i uważam tę opcję z punktu widzenia logiki za najbardziej poprawną . Jeżeli nie przemawia do Twojej wyobraźni argument kultury osobistej, argument ochrony praw autorskich to dorzucę do kolekcji kolejny argument prawny a mianowicie ochrony dóbr osobistych (Kodeks Cywilny art 23). Zapewne nie chciałabyś ujrzeć na żadnym z forów swoich prac z obrzydliwym komentarzem jego uczestników pod Twoim adresem poza Twoimi plecami, tak jak każda osoba masz prawo do czci i dobrego imienia, nie odmawiaj więc tego prawa innym uczestnikom zamieszczającym swoje prace w internecie. Pamiętaj ze zawsze ktoś kogo oszkalujesz ma prawo z punktu widzenia Kodeksu Cywilnego wytoczyć przeciwko Tobie pozew o odszkodowanie za naruszenie dóbr osobistych, a na dobrą sprawę nie masz zielonego pojęcia kim są te osoby i w jakim celu zamieszczają swoje prace.
Wybacz mój pesymizm, ale już widzę, jak każda kobieta, której prace zostały tu zamieszczone i skrytykowane, pędzi do sądu z pozwem przeciwko użytkowniczkom portalu wizaz.pl i trwoni pieniądze na adwokata, żeby zemścić się na wrednych Wizażankach... Na pewno.
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 22:40   #2756
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez a-sea-of-honey Pokaż wiadomość
Wybacz mój pesymizm, ale już widzę, jak każda kobieta, której prace zostały tu zamieszczone i skrytykowane, pędzi do sądu z pozwem przeciwko użytkowniczkom portalu wizaz.pl i trwoni pieniądze na adwokata, żeby zemścić się na wrednych Wizażankach... Na pewno.
zgadzam się z Tobą w 100%, komu chciałoby się biegać po sądach, adwokatach? Pieniądze wyrzucone w błoto
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 15:09   #2757
ana416
Grażynka od kota
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 383
Dot.: Prace pseudostylistek.

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1237066750

nie sa takie straszne, albo jestem slepa.
ana416 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 16:10   #2758
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Prace pseudostylistek.

Ja kiedyś za założenie takiego tematu zostałam zbluzgana hehehehe.
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 21:27   #2759
cosmoaga
Raczkowanie
 
Avatar cosmoaga
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 198
Dot.: Prace pseudostylistek.

moim zdaniem nie ma sensu kontynuować kłótni, każdy ma swoje racje

Peace
__________________
żyj chwilą ciesz się chwilą
cosmoaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 21:37   #2760
20171111204
Konto usunięte
 
Avatar 20171111204
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 54
Dot.: Prace pseudostylistek.

Odnośnie tego co pisała Anabell. Nie fajnie jest, że są tu zamieszczane zdjęcia czy linki do prac dziewczyn, które nie mają o tym pojęcia. Z drugiej strony każda przyszła stylistka lub klientka zwróci uwagę na konkretne błędy. Ale może lepiej dać tu swoje pierwsze prace (wszystkie dobre stylistki były od pierwszych chwil dobre?) lub zrobić celowo dla celów edukacyjnych. Ewentualnie znaleźć jakąś rozsądną dziewczynę, która z niewiedzy robi błędy, ale jest gotowa czegoś się trochę poduczyć i krytykę przyjmie z godnością. Pewnie zaraz powiecie, że takich nie ma, ale może jednak spróbować. Ja jak zacznę się tym 'bawić' mogę zgłosić się na ochotnika. Zamieszczając tu te zdjęcia niby edukujecie, ale większość komentarzy jest w tonie szyderczym i często to tylko głupie np 'ała, to boli'. To już stanowczo nie jest edukujące. Podobno parę osób napisało komentarze takim pseudostylistkom? Czy faktycznie w dobrym tonie czy tylko w nieco mniej prześmiewczym niż tutaj? Też się liczy jak się odnosicie w stosunku do tych osób. Na prawdę to jest często nie mniej żenujące niż wiele z tych zdjęć. Proponuję klientkom, które napotkały osobiście takie pseudostylistki i dobrym stylistkom zebrać się wspólnie i gdzieś zgłosić tę sprawę , że dziewczyny/kobiety nie mają żadnego kursu, wiedzy i źle robią pzanokcie w dodatku za kasę. Może ten pomysł wydaje się Wam głupi, ale może jednak pomoże więcej. Bo to, że tu tak wypisujecie i publikujecie te foty to tylko trochę sparwi, że niektóre będą miały pojęcie o tym jak wyglądają faktycznie dobrze zrobione paznokcie, a jak źle. Pseudostylistki takim sposobem nie znikną i zawsze będą miały klientki. Jak już ja bym tu parę przykładów z różnymi błędami zostawiła, napisałabym co jest źle. Sam temat bym zamknęła i przykleiła w widocznym miejscu na forum żeby każdy mógł na niego trafić i się wyedukować. Także kochane stylistki i inne panie edukujcie, ale z większym rozsądkiem i szacunkiem dla innych no i zróbcie do tego coś konkretniejszego.
20171111204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.