Być jak Dulce Maria ALE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-15, 08:46   #1
anahii17
Przyczajenie
 
Avatar anahii17
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ostrołęka
Wiadomości: 1
Question

Być jak Dulce Maria ALE


hmm wiec tak ) nie należę do odważnych nastolatek.. ale strasznie chciałabym naśladować styl dulce marii.. chciałabym mieć kolczyk w nosie włosy takiego koloru fryzure makijaż ALE mam dosc nie typową szkołę jedna z najgorszych i klase boje sie ich reakcji i zapewne głupich komenatrzy niewiem co wybrać czy byc dalej szara myszka czy byc como la dulce maria !!! pomózcie
__________________
Cassie
anahii17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 09:10   #2
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Exclamation Dot.: Być jak Dulce Maria ALE

hmm, sluchaj kochana, to zalezy ile masz lat, bo tak bez tej wiadomosci Ci nie pomozemy... jesli jestes w gim. to raczej takie np farbowanie wlosow i kolczyk, moze spowodowac obnizeniem zachowania, co raczej na swiadectwie bys nie chciala...
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 11:32   #3
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Być jak Dulce Maria ALE

To jest prowokacja? Dziewczyno opamietaj sie, przeciez to jest niemodne. Zrobisz jeszcze gorsze wrazenie. Wyroznisz sie to fakt...ale chyba nie bedzie to pozytywne wyroznienie.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 11:47   #4
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Być jak Dulce Maria ALE

skoro to my mamy ci pomóc podjąć decyzje to nie jesteś jeszcze na to gotowa .pozostań szarą myszką
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 12:34   #5
Nefya Ameth
Raczkowanie
 
Avatar Nefya Ameth
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 157
Dot.: Być jak Dulce Maria ALE

Moim zdaniem radykalne zmiany nie są dobrym pomysłem tak w ogóle, bez względu na to ile masz lat i jaką masz szkołe. Podoba ci się styl kogośtam (szczerze zupełnie nie kojarzę tej "gwiazdy" o której piszesz ), ale to nie znaczy, że tobie będzie w tym dobrze. Czujesz się jak "szara myszka" i chcesz to zmienić, ok, ale niekoniecznie to co ładnie wygląda w tv będzie ładnie wyglądało na tobie na codzień. Poważnie się zastanów, zanim np ufarbujesz włosy na różowo albo alb przekłujesz nos, bo może się okazać, że potem patrzysz w lustro i jesteś jeszcze bardziej nieszczęśliwa niż przedtem.
Myślę, że niejedna z nas ma za sobą np farbowanie włosów albo zmianę fryzury po której ma się ochotę płakać, a przecież wydawało się, że będzie wyglądało świetnie...
Jeśli już chcesz coś w sobie zmienić, to może rób to małymi kroczkami, wtedy zarówno otoczenie się oswoi jak i ty będziesz mogła się powoli przyzwyczaić do zmian . Przekłówanie ciałka zostawiłabym na koniec i poważnie bym przemyślała. Szkoła szkołą, ale jak będziesz kiedyś szukać pracy?
Pozdrawiam serdecznie
Nefya Ameth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 12:49   #6
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Być jak Dulce Maria ALE

A nie lepiej znaleźć swój styl, niż kopiować latynoamerykańskie gwiazdki?
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 14:43   #7
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Być jak Dulce Maria ALE

Dokładnie. Wcale sie nie wyroznisz kopjujac kogos. Troche indywidualnosci. Ja sie teraz strasznie ciesz, ze jak bylam mloda to mama nie pozwalala mi farbowac wlosow, przekluwac nosa itd bo mialam takie jazdy jak Ty. A teraz dzieki Bogu jestem "nienaruszona". Wiem, e meczyloby mnie to, ze mam dziurki od kolczykow-bo po kilku latach juz mi sie to nie podoba-mam kilka dziur w uszach bo tam moglam robic, ale na szczescie nie sa tak widoczne. Naprawde zastanow sie..moda modą ale ona przemija. Tak samo teraz Ci sie to podoba ale za kilka lat juz nie koniecznie...a wtedy bedziesz miala dziure w nosie. Ja uwazam, ze jak chcesz juz sie zmieniac to ok. Ale niech to bedzie przemyslana decyzja, i najlepiej zeby szlo sie pozniej odmienic. Zeby to byly takie zmiany ktore nie zostawia sladow w przyszlosci np wlasnie kolczyki-bo to jest nieodwracalne. No i tak jak juz ktos napisal-wyraznie az tak bardzo Ci nie zalezy, albo nie przemyslalas dobitnie sprawy skoro sie pytasz na forum. Ja na Twoim miejscu gdybym nie chciala byc szara myszka to wzielabym sie za siebie w inny sposob. ZObacz ile jest pieknych kobiet na swiecie...a ta, ktora wybralas nie odpowiada jakims kanonom piekna...Moze zadbaj o wlosy np mozesz pofarbowac ale na jakis inny ladny odcien-taki ktory podkresli TWOJA urode. Lekki makijaz, fajne ciuchy. Bedziesz wygladala 100 razy lepiej. Czy uwazasz, ze kobiety, ktore nie maja kolczykow, kolorowych wlosow to szare myszy?! Rozejrzyj sie Popatrz na prawdziwe gwiazdy, poprzegladaj gazety!
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 15:03   #8
athine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 475
Dot.: Być jak Dulce Maria ALE

znam osobę ze swojego miasta (2 klasa liceum), która zaryzykowała i pofarbowała włosy na czerwono, zrobiła sobie kolczyk w nosie... niedawno nawet zrobiła sobie podobną do niej fryzurę z początku 2 temporady Rebelde... i z tego co wiem to jest szczęśliwa, że może naśadować kogoś takiego jak ona.
Są tego jakieś minusy, np. idzie ulicą, a ktoś jej mówi "Ty, zobacz, wygląda tak jak ta w 'zbuntowanych'", ale mimo to wie, że dobrze zrobiła, bo jak ludzie ją widzą to mówią - łał, ale się odważyła, i że pasuje do niej to jak wygląda i w ogóle....
na twoim miejscu powoli bym robiła zmiany. Zaczęła od kolczyka
athine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 16:51   #9
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Być jak Dulce Maria ALE

co to za odwaga jesli tak naprawde tylko kogos nasladujemy?! Ja takich ludzi nie cenie-trzeba byc soba przede wszystkim, a odwazyc sie mozna na wiele innych rzeczy. A tak a propo to naprawde trzeba byc odwaznym bo latwo mozna sobie zrobic krzywde.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 17:12   #10
chuda89
Raczkowanie
 
Avatar chuda89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 156
Dot.: Być jak Dulce Maria ALE

Nie bądź Xero-Girl, postaraj się odnaleźć swój własny styl !!!!

Proponuje konsultację ze stylistą, który podpowie Ci co jest dobre do Twojego typu urody itd.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
chuda89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 22:43   #11
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Talking Dot.: Być jak Dulce Maria ALE

ehh dziewuchy, niech robi co chce i tak zrobi po swojemu, czy powoli odnajdujac cos swojego, albo to "ksero", przynajmniej sie nacieszy, a pozniej po latach sama stwierdzi czy bylo jej to potrzebne kazda z nas tak ma, nie czarujmy sie
noooo, chyba ze mamy jakies inne wyjatki
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-17, 11:37   #12
Bathory
Raczkowanie
 
Avatar Bathory
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 287
Dot.: Być jak Dulce Maria ALE

żal mi takich ludzi bez własnej osobowości i stylu....:/
Bathory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 12:35   #13
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Być jak Dulce Maria ALE

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
A nie lepiej znaleźć swój styl, niż kopiować latynoamerykańskie gwiazdki?

dokładnie
pozatym nie wiem co w niej takiego fajnego w tym stylu,wyglądzie
pozatym co Ci po tym ze przefarbujesz włosy wszystko zmienisz żeby sie do niej upodobnic?
stwórz własny styl nie wiem ...jakoś wpadnij na jakiś pomysł jak dla mnie takie kopiowanie to nic fajnego
jak dla mnie to fajnie jest kiedy jest sie soba,a nie ''upodobnie sie do Dulce'' czy kogoś tam...jak zyje nie miałam takiego pomysłu i lekko załosne jak dla mnie ale ok młoda jestes moze Ci przejdzie
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.

Edytowane przez Śnieżka
Czas edycji: 2009-05-17 o 12:39
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 16:23   #14
lola11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Angry Dot.: Być jak Dulce Maria ALE

Siema!Chcę być jak Dulce Maria,ale moja mama nie pozwala mi ani mieć kolczyka w nosie,ani mieć czerwonych włosów!!!Nie wiem co mam robic???pomożecie???
lola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 16:52   #15
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Być jak Dulce Maria ALE

Cytat:
Napisane przez lola11 Pokaż wiadomość
Nie wiem co mam robic
posłuchać mamy
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 17:48   #16
jUlce16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Być jak Dulce Maria ALE

hejO !
ja się z Wami nie zgadzam (tzn. z niektÓrymi) , pOnieważ jeżeli OsOba mÓwi że chcę se zrObić kOlczyka w nOsie i czerwOne włOsy , tO wcale nie znaczy że nie ma własnej OsObOwOści i stylU... właśnie przez takie gwiazdy jak np.Dulce , rObimy cOś szalOnegO i przy tym stważamy też własny styl ! bO mOżemy zrObić inny Odcień czerwieni itp... a OsObOwOści nie da się skOpiOwać , każdy jest inny !

Ja sObie zrObiłam czerwOne włOsy przed wakacjami i bardzO mi się pOdObałO !
cO prawda nie każdy tO tOlerOwał... mÓwili na mnie "miedziana"
ale ja miałam tO gdzieś ! ważne że mi się tO pOdObałO !
niestety teraz mUsiałam pOfarbOwać włOsy bO idę dO szkOły ...przez pedagOg
ale na następny rOk chcę se zrObić na pewien dłUższy Okres..;]
jUlce16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 20:04   #17
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: Być jak Dulce Maria ALE

oOoOo
to za moich czasów...
nie musiałam mieć czerwonych włosów na głowie i kolczyków, żeby nie czuć się szarą myszką.
Jeżeli chcesz coś zmienić to pokombinuj w czym się dobrze czujesz. Powoli i stopniowo. Myślę, że gdybyś wpadła do klasy z czerwonymi wlosami, kolczykami i nie wiem co tam jeszcze bo nie kojarzę tej osoby na której się wzorujesz, to niestety komentarzy byś nie uniknęła.
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 21:37   #18
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Być jak Dulce Maria ALE

Cytat:
Napisane przez jUlce16 Pokaż wiadomość
hejO !
ja się z Wami nie zgadzam (tzn. z niektÓrymi) , pOnieważ jeżeli OsOba mÓwi że chcę se zrObić kOlczyka w nOsie i czerwOne włOsy , tO wcale nie znaczy że nie ma własnej OsObOwOści i stylU... właśnie przez takie gwiazdy jak np.Dulce , rObimy cOś szalOnegO i przy tym stważamy też własny styl ! bO mOżemy zrObić inny Odcień czerwieni itp... a OsObOwOści nie da się skOpiOwać , każdy jest inny !

Ja sObie zrObiłam czerwOne włOsy przed wakacjami i bardzO mi się pOdObałO !
cO prawda nie każdy tO tOlerOwał... mÓwili na mnie "miedziana"
ale ja miałam tO gdzieś ! ważne że mi się tO pOdObałO !
niestety teraz mUsiałam pOfarbOwać włOsy bO idę dO szkOły ...przez pedagOg
ale na następny rOk chcę se zrObić na pewien dłUższy Okres..;]
Ło matko, mogłabyś nie pisac pokemonami bo ciężko się czyta?

Rozumiem, że każdy ma własny styl a osobowości nie da się skopiowac, ale czy nie uważasz że jeśli ktoś rozmyślnie chce naśladowac czyjś styl to nie ma własnego? Ja rozumiem jeśli dziewczynie od jakiegoś czasu chodzi po głowie zmiana koloru włosów... ale jeśli robi to dlatego że chce byc jak Dulce Maria (swoją drogą nie mam pojęcia kto to jest, oświeci mnie ktoś?) to ile jest w tym jej stylu i jej osobowości? Moim zdaniem to bezmyślne kopiowanie, bo już nawet nie inspiracja. Sama miałam kiedyś kolczyk w nosie, czerwone włosy, czarne, fiolotowe, ale nigdy nie wzorowałam się na żadnej gwiazdce, poprostu miałam taką wewnętrzną potrzebę i sądzę, że na tym właśnie polega własny styl.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 13:23   #19
szczi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5
Dot.: Być jak Dulce Maria ALE

Hejka. Wiecie jak zrobić makijaż taki jak ma Dulce Maria? Bo chciałam zobaczyć jakby na mnie pasował?
szczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-02, 14:40   #20
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Być jak Dulce Maria ALE

Dziewczyny, kopiowanie na ślepo jakiejś gwiazdy nie jest równoznaczny z posiadaniem własnego stylu. Eskperymenty w wakacje typu przefarbowanie sobie włosów na czerwono zmywalna szamppnetką - OK. Malowanie paznokci na zielono - OK. Biżuteria w stylu Majow czy Azteków - OK. Ale jeśli chcecie się upodobnic na ślepo do jakiejś ekranowej gwiazdki (która moim zdaniem nie jest swzorem dobrego smaku) to już bycie zwykłym ksero. bez włąsnej indywidualności, fantazji. Trzeba dobierać, szukać, próbować, a nie upodabniac się w całości.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 10:25   #21
karolla18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Być jak Dulce Maria ALE

Jeśli chcesz wyglądać jak Dulce Maria to tak wyglądaj. Po co pytasz się innych czy zafarbować włosy czy nie? Każdy ma własne zdanie, inne upodobania. Ja osobiście robię zawsze to co uważam i nie pytam sie innych o zdanie, bo to moje życie, moje włosy i innym nic do tego. Jeśli nie chcesz być szarą myszką to zacznij od swojego zachowania. Miej własne zdanie a nie rób to co inni. To że nagle zmienisz się w Dulce (czerwone włosy, ostry makijaż i kolczyk) nie sprawi tego że staniesz się bardziej lubiana czy popularna. To tyle wygląd ważniejsze jest to co sie ma w środku, twój styl bycia itp.
karolla18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 20:47   #22
Cinderella22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 30
Dot.: Być jak Dulce Maria ALE

Dziewczyny mają rację :P Sama przechodziłam jeszcze nie dawno przez coś takiego. Zaczęłam oglądać Rebelde i chciałam upodobnić się do Dulce. Ale uwierz mi że to był straszny okres w moim życiu. Mogę Ci opowiedzieć jak to było.
Z natury jestem bardzo niesmiała, więc trudno było mi się upodobnić do Roberty. Chciałam farbować włosy, mieć kolczyka (tak jak Ty). Kiedy zaczęłam robić sobie zdjęcia (w tym przypadku na NK) w mundurku jak ze zbuuntowanych i zrobionych w photoshopie czerwonych włosach, na naszej klasie i innych portalach mieć nicki roberta, kazać do siebie mówić Robeta (co zesżło najpierw na Roba a potem Robal ) koleżanki zaczęły się ze mnie śmiać że upodabniam się do kogoś. Potem było coraz gorzej, z tej (nie mogę tego inaczej nazwać) fobii, zaczęłam się do szkoły ubierać jak Roberta ...;/ Wtedy to w ogóle wszyscy się ze mnie śmiali. Moja nierozłączna paczka 6 przyjaciółek zamieniła się na 2 Roberty, 2 Miie i 2 Lupity Ciągle się kłuciłyśmy.... (Dlatego też niestety już nie jesteśmy przyjaciółkami czego żałuję) Zaczęłyśmy się przeskakiwać w różnych obrazkach na naszej-klasie (np. 3 sdjęcia jakiś aktorek i Roberta) i namawiałyśmy znajomych żeby pisali że jestem podobna do Roberty itd.
Najgorsze było to że byłam strasznie nieśmiała i na siłę próbowałam być taka przebojowa./....
DZięki Bogu na szczęście już mi to przeszło, później jeszcze udawałam Alice z Twilight ale to już osobna i nieco mniej dramatyczna historia :d
Ale chcę Ci powiedzieć, że naprawdę nie watro. Nawet jeśli przefarbujesz włosy i zrobisz sobie kolczyk choćby z oczywistych powodów nie będziesz jak Dulce.
Ja mam taki sposób na swoją osobowość. Nie udaję nikogo, poprostu jestem sobą. Wiem że to tak łatwo powiedzieć bo mi wiele osób tak mówiło. Ale powiem Ci jak możesz stworzyć swój własny charakter (choć z wiekiem sam Ci się ukształtuje)
Ja bardzo lubie czytać książki i oglądać filmy, dlatego ciągle chcę naśladować inną postać. Ale nie robie tego. Z każdego charakteru "biorę trochę" i mieszam z innymi i tak wychodzi moja własna osobowość
Uszy do góry, nie warto kogoś udawać. Bądź sobą
Mam nadzieję że zaglądasz na ten wątek i to przeczytasz
Cinderella22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:47.