Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-20, 14:44   #1471
asza5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: depilacja laserowa - pytanie

zlamanie zakazu kupna/sprzedazy

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2010-05-20 o 16:53
asza5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 15:38   #1472
GochaKl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: depilacja laserowa - pytanie

Zabieg IPL-em generalnie jest bardzo krytykowany, to wiem. A co myślicie o epilacji urządzeniem E-light (IPL+RF)-może to jest skuteczniejsze? Pytam, ponieważ znalazłam reklamę epilacji po 130 zł za strefę i zastanawiam się czy nie spróbować...
GochaKl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 16:59   #1473
wiewiorasek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 53
Dot.: depilacja laserowa - pytanie

po depilacji laserowej całej okolicy bikini wszystko do 0 ile kosztuje i ile by sie ten brak owłosienia trzymał?
wiewiorasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 23:54   #1474
magicwoman
Przyczajenie
 
Avatar magicwoman
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

hej,
chciałabym wrócić do wątu dotyczącego salonów No+vello umówiłam się do nich na przyszły tydz (salon w Warszawie na ul. Grójeckiej) zachęcona ceną i po tym co czytam...to nie wiem czy dobrze wybrałam. czy ktoraz z was juz korzystała z ich usług
magicwoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 00:40   #1475
Katarzyna67
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 30
Dot.: Rio IPL Hair Removal

Cytat:
Napisane przez wolodyj Pokaż wiadomość
Witam!

Chcialbym sobie wydepilowac klatke piersiowa i plecy depilatorem laserowym lub IPL (chodzi o permanentne usuniecie wlosow) wpadl mi w oko ten depilator: http://www.argos.co.uk/webapp/wcs/st...hTerms=4424833 a i zonie sie przyda (jesli to dziala)
Co o nim sadzicie? Czy to dziala? Wiem ze w salonie byloby lepiej, szybciej i sprawniej tylko ze to dla mnie dosc duzy koszt tymbardziej ze teraz buduje dom i musze sie liczyc z pieniedzmi.

Z gory dzieki za odpowiedz

PS: W ogole to jestem w kropce troche, bo na stronie tego sklepu (argos) pisza ze usuwa wlosy na stale a na innej stronie pisza ze IPL nie uszkadza cebulek wlosow wiec wlosy nie zostaja usuniete permanentnie.
Jeśli chodzi o metodę IPL i urządzenia domowe, to polecam Silk'n. Jest na rynku od ponad 3 lat, w internecie można bardzo dużo znaleźć na ten temat. Ja mam go od pół roku i jestem bardzo zadowolona (efektywność jest naprawdę porównywalna z zabiegami w gabinetach).

Byłabym ostrożna z Rio... Wiele osób (ja też, niestety) próbowało korzystać z ich wcześniejszych "wynalazków" i opinie są mało przychylne...
Katarzyna67 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 14:02   #1476
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez magicwoman Pokaż wiadomość
hej,
chciałabym wrócić do wątu dotyczącego salonów No+vello umówiłam się do nich na przyszły tydz (salon w Warszawie na ul. Grójeckiej) zachęcona ceną i po tym co czytam...to nie wiem czy dobrze wybrałam. czy ktoraz z was juz korzystała z ich usług
daj znać jak poszło! też się tam mam zamiar wybrać przy najblizszej wizycie w Warszawie.
niby wiem, że IPL jest gorszy(chociaż tak naprawdę nigdy nie chciało mi się doczytac dlaczego), ale za taką cenę można spróbować
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 19:31   #1477
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
daj znać jak poszło! też się tam mam zamiar wybrać przy najblizszej wizycie w Warszawie.
niby wiem, że IPL jest gorszy(chociaż tak naprawdę nigdy nie chciało mi się doczytac dlaczego), ale za taką cenę można spróbować
dlatego, że musisz zrobić trzy razy tyle zabiegów co Light sheer wiec nie bedzie to taniej
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-30, 19:42   #1478
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

teraz trochę zapuściłam resztki włosów,aby je wydepilowac i śmiesznie to wygląda.
takie kępki i wysepki włosków,a obok łyse placki
na jesień zrobię jeszcze 2 zabiegi i pozbęde się reszty
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 15:37   #1479
ajpsz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam
Ja miesiąc temu byłam na depilacji light sheerem w Rybniku i jestem zachwycona efektami, niestety wcześniej byłam na 6 zabiegach w Bielsku Białej, w bardzo rozreklamowanym salonie ale efekty były żadne i tylko straciłam kupe kasy zabiegi miałam tam wykonywane na bardzo niskich mocach bo Panie nie umiały mnie niczym znieczulić a poza tym zabiegi robione były chyba trochę niedbale bo część włosków odrastała od razu tak jakby wogóle nie zadziałał na nie laser. Na szczęście już koniec z tym koszmarem i teraz znalazłam dużo skuteczniejszy gabinet ale wiem że trzeba dokładnie sprawdzić miejsce gdzie wybieramy sie na zabieg i nie zawsze ten najbardzoej rozreklamowany salon jest najlepszy!!!!
ajpsz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 15:38   #1480
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
dlatego, że musisz zrobić trzy razy tyle zabiegów co Light sheer wiec nie bedzie to taniej
tylko, że ipl w no+vello kosztuje 99 zł a light sheer zdaje się kilkaset, więc chyba jednak będzie taniej nawet przy większej ilości powtórzeń
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 16:27   #1481
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
tylko, że ipl w no+vello kosztuje 99 zł a light sheer zdaje się kilkaset, więc chyba jednak będzie taniej nawet przy większej ilości powtórzeń
Twoje pieniadze, Twój czas. zrobisz, jak zechcesz, ale może wcześniej podzwoń po kilku gabinetech, bo są teraz fajne promocje, ceny spadają, warto posprawdzac, przeczytaj też cały ten wątek i wtedy zadecyduj. a 99 zł to za jaką partię ciała?
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-31, 21:21   #1482
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
Twoje pieniadze, Twój czas. zrobisz, jak zechcesz, ale może wcześniej podzwoń po kilku gabinetech, bo są teraz fajne promocje, ceny spadają, warto posprawdzac, przeczytaj też cały ten wątek i wtedy zadecyduj. a 99 zł to za jaką partię ciała?
to cena za strefę czyli np obie pachy, obie łydki itd. w sumie nie sa to duże pieniądze więc nic nie szkodzi przetestować.

a wątku póki co nie mam co czytać, bo wiem, że mnie na to w tej chwili nie stać, więc nie ma co się napalać na laser jak szczerbaty na suchary. zwłaszcza, ze włosy nie sa jakimś moim specjalnym problemem, więc muszę najpierw zacząć cierpieć na spory nadmiar gotówki, bo raczej oszczędzać na taki cel nie będę.

najbardziej chciałabym się pozbyć włosów łonowych i stąd moje pytanie- boję się, że włosy będą po laserze jakoś dziwnie rosnąć. jak odrastaja po normalnej depilacji, to wyglądają przyzwoicie, a po laserze mogą być chyba jakieś kępki i łyse placki? jak to z wami było? i czy ktoś pozbył się tych włosów na dobre, tak że nic juz nie odrasta?
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 21:44   #1483
sharoon
Raczkowanie
 
Avatar sharoon
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 213
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam i dziękuję za fantastyczny wątek, chociaż straaasznie długi. Przebrnęłam przez większość stron, ale nadal nie wiem, gdzie najlepiej depilują w Warszawie. Pomożecie?
sharoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 06:57   #1484
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
to cena za strefę czyli np obie pachy, obie łydki itd. w sumie nie sa to duże pieniądze więc nic nie szkodzi przetestować.

a wątku póki co nie mam co czytać, bo wiem, że mnie na to w tej chwili nie stać, więc nie ma co się napalać na laser jak szczerbaty na suchary. zwłaszcza, ze włosy nie sa jakimś moim specjalnym problemem, więc muszę najpierw zacząć cierpieć na spory nadmiar gotówki, bo raczej oszczędzać na taki cel nie będę.

najbardziej chciałabym się pozbyć włosów łonowych i stąd moje pytanie- boję się, że włosy będą po laserze jakoś dziwnie rosnąć. jak odrastaja po normalnej depilacji, to wyglądają przyzwoicie, a po laserze mogą być chyba jakieś kępki i łyse placki? jak to z wami było? i czy ktoś pozbył się tych włosów na dobre, tak że nic juz nie odrasta?
Ja robie całe nogi i linia bikini (czyli do majtek). Na udach i bikini byłam juz trzy razy a na udach dwa, bo odrosło bardzo mało, wiec ten trzeci zabieg przełozyłam w czasie. U mnie poodrastały pojedyńcze włosy, wiec między zabiegami nie musiałam wcale golić. Mam zamiar na jesien zrobic głębsze bikini, ale znam osoby, które po czwartym zabiegu lightsheer skończyły depilację bikini bikini i sa zadowolone. A co do odrastania między zabiegami, to mogą troche odrastac i wtedy trzeba golic, nie wiolno wyrywac depilowac, uzywac kremów do depilacji, opalac tych miejsc. A jak nie masz za duzo kasy do poszalenia i do tego nie jakies straszne wlosy, to moze przemysl sobie i wydaj te pieniądze na cos innego albo poskładaj na lightsheer, bo na ipl naprawdę szkoda pieniędzy. musiałabyś zrobić co najmniej 10 zabiegów zeby w miare byc zadowoloną wiec to juz nie sa małe pieniądze 99 x 10=990 zł.
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 09:30   #1485
Mulen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 160
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez ajpsz Pokaż wiadomość
Witam
Ja miesiąc temu byłam na depilacji light sheerem w Rybniku i jestem zachwycona efektami, niestety wcześniej byłam na 6 zabiegach w Bielsku Białej, w bardzo rozreklamowanym salonie ale efekty były żadne i tylko straciłam kupe kasy zabiegi miałam tam wykonywane na bardzo niskich mocach bo Panie nie umiały mnie niczym znieczulić a poza tym zabiegi robione były chyba trochę niedbale bo część włosków odrastała od razu tak jakby wogóle nie zadziałał na nie laser. Na szczęście już koniec z tym koszmarem i teraz znalazłam dużo skuteczniejszy gabinet ale wiem że trzeba dokładnie sprawdzić miejsce gdzie wybieramy sie na zabieg i nie zawsze ten najbardzoej rozreklamowany salon jest najlepszy!!!!
A moglabys powiedziec w jakim salonie? Ja sama jezdze do BB i mialam juz 3 zabiegi na bikini i jestem bardzo zadowolona W sobote jade na 4 i podejrzewam, ze to juz ostatni, bo i na tym 3 na upartego mozna by zakonczyc
Mulen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 12:03   #1486
guess_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej,
Zna któś może salon w Warszawie Q-Clinique? Ostatnio, za wypełnienie ankiety, oferowali oni laserową depilację (oczywiście piewrszy zabieg) za 1zł. Wypełniłam ankietkę i zostałam zaproszona na zabieg. Teraz tylko się głowię, bo nigdzie nie mogę znaleźć opinii o tymże salonie i troszkę się boję.. Używają urządzenia Multi Light P lus, ja się na tym totalnie nie znam.
Chciałabym zrobić głębokie bikini, jestem jasną blondynką, ale w sumie mam tam dość mocne włoski..

Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia z tym salonem, byłabym wdzięczna za odpowiedź.
guess_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 12:33   #1487
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez guess_ Pokaż wiadomość
Hej,
Zna któś może salon w Warszawie Q-Clinique? Ostatnio, za wypełnienie ankiety, oferowali oni laserową depilację (oczywiście piewrszy zabieg) za 1zł. Wypełniłam ankietkę i zostałam zaproszona na zabieg. Teraz tylko się głowię, bo nigdzie nie mogę znaleźć opinii o tymże salonie i troszkę się boję.. Używają urządzenia Multi Light P lus, ja się na tym totalnie nie znam.
Chciałabym zrobić głębokie bikini, jestem jasną blondynką, ale w sumie mam tam dość mocne włoski.

Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia z tym salonem, byłabym wdzięczna za odpowiedź.
Mocne sobie moga byc, ale powinny być czarne, żeby laser je widział w innym przypadku może być wyrzucenie pieniedzy w błoto, bo wlosy odrosną.
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 13:44   #1488
guess_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

One ni to ciemnie, ni to jasne, takie brązowate raczej.. Bardziej boję się ewentualnych poparzeń tak naprawdę.. No i jak dla mnie jest to nie sprawdzony przez nikogo znajomego salon oraz sprzęt
guess_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 20:39   #1489
adz1a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 51
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Jeżeli masz jasne włoski to laser w ogóle ich nie zauważy więc nawet nie ma co mówić, że odrosną bo one nawet nie wypadna Jeżeli są brązowe to możliwe, że laser je zauważy.

A teraz pytanie z innej beczki, była 21.05 na drugim płatnym zabiegu na głębokie bikini w estetiqo w Łodzi. Zabieg bezproblemo bolało może ciut bardziej niż zazwyczaj, ale mam pewną wątpliwość ilość włosków po 1 zabiegu prawie się nie różniiła od tej jaką miałam przed rozpoczęciem przygody z laserem, a jak było u Was ?? czy któraś z Was też nie widziała efektów ?? Dodam, że po 1 zabiegu wszystkie włoski mi wypadły i przez ponad 1,5 miesiąca miałam spokój oprcz drobnych pojedynczyc wlosków ;p
adz1a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-02, 01:34   #1490
Mulen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 160
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez adz1a Pokaż wiadomość
Jeżeli masz jasne włoski to laser w ogóle ich nie zauważy więc nawet nie ma co mówić, że odrosną bo one nawet nie wypadna Jeżeli są brązowe to możliwe, że laser je zauważy.

A teraz pytanie z innej beczki, była 21.05 na drugim płatnym zabiegu na głębokie bikini w estetiqo w Łodzi. Zabieg bezproblemo bolało może ciut bardziej niż zazwyczaj, ale mam pewną wątpliwość ilość włosków po 1 zabiegu prawie się nie różniiła od tej jaką miałam przed rozpoczęciem przygody z laserem, a jak było u Was ?? czy któraś z Was też nie widziała efektów ?? Dodam, że po 1 zabiegu wszystkie włoski mi wypadły i przez ponad 1,5 miesiąca miałam spokój oprcz drobnych pojedynczyc wlosków ;p
Znawca nie jestem, ale powiem z wlasnego doswiadczenia. Po 1 zabiegu wypadlo baaardzo duzo wloskow i bylo swietnia. Zrobilam drugi zabieg i wypadlo mniej, a potem jeszcze wiecej odroslo. Bylo ich calkiem sporo. Poszlam na 3 zabieg i po nim az do teraz nie ma nic :d wszystko wypadlo i jest baaardzo gladko. Przelozylam teraz nawet wizyte, bo nic sie nowego nie pojawilo przez 2 miesiace prawie.
Mulen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 04:33   #1491
engracado
Raczkowanie
 
Avatar engracado
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 133
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

adz1a spokojnie nic sie nie martw, jeszcze wypadna! ja jestem na tym samym etapie co Ty, za 2tyg jade na trzecia sesje do nich mam nadzieje ze ostatnia... :P
__________________
0Rh-
engracado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 10:56   #1492
ajpsz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Co do Rybnika to sama za bardzo nie znam tego miasta bo mieszkam w Pszczynie ale gabinet znalazłam bez problemu, wpisałam w wyszukiwarce medycyna estetyczna Rybnik i wyskoczyła strona www.sme.rybnik.pl. Wiem że w Rybniku jest jeszcze jeden gabinet z Light Sheerem ale ceny tam są kosmiczne bo bikini nawet 800zł może kosztować jeśli dobrze pamiętam.
ajpsz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 11:52   #1493
guess_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[QUOTE=adz1a;19728512]Jeżeli masz jasne włoski to laser w ogóle ich nie zauważy więc nawet nie ma co mówić, że odrosną bo one nawet nie wypadna Jeżeli są brązowe to możliwe, że laser je zauważy.


Wobec tego wychodzi na to, że zabieg ten w ogóle nie jest dla blondynek?
guess_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 12:07   #1494
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[QUOTE=guess_;19738240]
Cytat:
Napisane przez adz1a Pokaż wiadomość
Jeżeli masz jasne włoski to laser w ogóle ich nie zauważy więc nawet nie ma co mówić, że odrosną bo one nawet nie wypadna Jeżeli są brązowe to możliwe, że laser je zauważy.


Wobec tego wychodzi na to, że zabieg ten w ogóle nie jest dla blondynek?
Niestety w zasadzie tak. Pewnie potwierdzi to pani robiąca zabieg. Powinna uprzedzic, ze efekt moze byc bardzo marny, w przeciwnym razie to tylko wyłudzanie pieniędzy. Laser widzi czarne włosy.
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 16:17   #1495
drjaco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Unhappy Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam drogie panie potrzebuje waszej pomocy. Otóż mam 22 lata w wieku 15 16 lat pojawiły mi się włosy poniżej karku wiec je goliłem przeważnie w okresie wakacyjnym z każdym rokiem stawały się większe ;/ W poprzednie wakacje znajoma mi powiedziała ze depilowała ręce kremem i po każdej depilacji włosy mniej odrastały. Ja tez spróbowałem no i po 4 5 miesiącach zoriętowałem się że włosy szybciej odrastają i są na większej powieszchni ciałą, więc zaprzestałem. Teraz na plecach mam dosłownie gąszcz od karku do połowy pleców włosy, jak na klacie ( Na klecie mi nie przeszkadzają ale na plecach strasznie się z tym czuję. W tym roku wakacje mam juz z głowy ( Kiedyś spróbowałem plastrów i po jednym zrezygnowałam zwijałem się jak wąż z bólu. Jestem z Olsztyna więc jeśli mogłaby mi jakaś miła pani podpowiedzieć co robić?? Bo jestem naprawdę załamany czuję się strasznie. W rodzinie nikt nie ma tego typu problemów ani tata ani dziadkowie problem prawdopodobnie leży w tym że w młodym wieku wziołem odżyweki na siłownie (nitrobolon,kreatyna). Myślę że najlepszym wyjściem będzie depilacja laserowa ale czy ona będzie skuteczna? Nie orietuje się w temacie. Jeśli znacie jakieś dobre gabinety kosmetyczne to proszę o podanie. W Olsztynie chyba nie ma jakiś wybitnych specjalistów więc lepiej od razu skupić się nad Warszawą.

Włosy są czarne, grube i długie więc chyba najlepsze do depilacji laserwej


Może to jest jakaś choroba czy coś??
Drogie Panie proszę o pomoc

pozdrawiam

Edytowane przez drjaco
Czas edycji: 2010-06-02 o 16:18
drjaco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 16:24   #1496
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[QUOTE=doris144;19738547]
Cytat:
Napisane przez guess_ Pokaż wiadomość
Niestety w zasadzie tak. Pewnie potwierdzi to pani robiąca zabieg. Powinna uprzedzic, ze efekt moze byc bardzo marny, w przeciwnym razie to tylko wyłudzanie pieniędzy. Laser widzi czarne włosy.
nie wiem,jak się nazywa nowy laser,ale ponoć sa już lasery do jasnych włosów.
czytałam w gazecie o tych zabiegach i mignęło mi to przed oczami.nie pamiętam szczegółów,bo to mnie nie dotyczyło.rzuciła mi się tylko cena w oczy.
dwa razy większa,niż standart

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Cytat:
Napisane przez drjaco Pokaż wiadomość
Witam drogie panie potrzebuje waszej pomocy. Otóż mam 22 lata w wieku 15 16 lat pojawiły mi się włosy poniżej karku wiec je goliłem przeważnie w okresie wakacyjnym z każdym rokiem stawały się większe ;/ W poprzednie wakacje znajoma mi powiedziała ze depilowała ręce kremem i po każdej depilacji włosy mniej odrastały. Ja tez spróbowałem no i po 4 5 miesiącach zoriętowałem się że włosy szybciej odrastają i są na większej powieszchni ciałą, więc zaprzestałem. Teraz na plecach mam dosłownie gąszcz od karku do połowy pleców włosy, jak na klacie ( Na klecie mi nie przeszkadzają ale na plecach strasznie się z tym czuję. W tym roku wakacje mam juz z głowy ( Kiedyś spróbowałem plastrów i po jednym zrezygnowałam zwijałem się jak wąż z bólu. Jestem z Olsztyna więc jeśli mogłaby mi jakaś miła pani podpowiedzieć co robić?? Bo jestem naprawdę załamany czuję się strasznie. W rodzinie nikt nie ma tego typu problemów ani tata ani dziadkowie problem prawdopodobnie leży w tym że w młodym wieku wziołem odżyweki na siłownie (nitrobolon,kreatyna). Myślę że najlepszym wyjściem będzie depilacja laserowa ale czy ona będzie skuteczna? Nie orietuje się w temacie. Jeśli znacie jakieś dobre gabinety kosmetyczne to proszę o podanie. W Olsztynie chyba nie ma jakiś wybitnych specjalistów więc lepiej od razu skupić się nad Warszawą.

Włosy są czarne, grube i długie więc chyba najlepsze do depilacji laserwej


Może to jest jakaś choroba czy coś??
Drogie Panie proszę o pomoc

pozdrawiam
NIKT Z NAS NIE POSTAWI CI DIAGNOZY.
jesli ten fakt cię martwi radze udać sie do endokrynologa.to lekarz,ktory bada hormony.
jeśli masz nadmiar męskiego hormonu to przepisze ci leki,aby włosy się nie rozprzestrzeniały.
te,ktore już masz zostaną i trzeba je zlikwidować.jednak sam zabieg bez lekarza nie zlikwiduje problemu.włosy po laserze znikną,ale nadmiar testosteronu spowoduje wzrost włosów w innych miejsch np. USZY.
co do gabinetów.
radzę popytac się w twoim mieście ,bo ceny moga się znacznie różnić między warszawą,a mniejszą miejscowością.
w mojej miejscowości gabinet miał o 50 zł tanszą cenę niż w katowicach

a tak na koniec.
sporo kobiet lubi owłosionych mężczyzn,szkoda ,że moda tylko nas zmusza do cierpienia.

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2010-06-02 o 16:27
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 17:23   #1497
imagination
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez drjaco Pokaż wiadomość
Witam drogie panie potrzebuje waszej pomocy. Otóż mam 22 lata w wieku 15 16 lat pojawiły mi się włosy poniżej karku wiec je goliłem przeważnie w okresie wakacyjnym z każdym rokiem stawały się większe ;/ W poprzednie wakacje znajoma mi powiedziała ze depilowała ręce kremem i po każdej depilacji włosy mniej odrastały. Ja tez spróbowałem no i po 4 5 miesiącach zoriętowałem się że włosy szybciej odrastają i są na większej powieszchni ciałą, więc zaprzestałem. Teraz na plecach mam dosłownie gąszcz od karku do połowy pleców włosy, jak na klacie ( Na klecie mi nie przeszkadzają ale na plecach strasznie się z tym czuję. W tym roku wakacje mam juz z głowy ( Kiedyś spróbowałem plastrów i po jednym zrezygnowałam zwijałem się jak wąż z bólu. Jestem z Olsztyna więc jeśli mogłaby mi jakaś miła pani podpowiedzieć co robić?? Bo jestem naprawdę załamany czuję się strasznie. W rodzinie nikt nie ma tego typu problemów ani tata ani dziadkowie problem prawdopodobnie leży w tym że w młodym wieku wziołem odżyweki na siłownie (nitrobolon,kreatyna). Myślę że najlepszym wyjściem będzie depilacja laserowa ale czy ona będzie skuteczna? Nie orietuje się w temacie. Jeśli znacie jakieś dobre gabinety kosmetyczne to proszę o podanie. W Olsztynie chyba nie ma jakiś wybitnych specjalistów więc lepiej od razu skupić się nad Warszawą.

Włosy są czarne, grube i długie więc chyba najlepsze do depilacji laserwej


Może to jest jakaś choroba czy coś??
Drogie Panie proszę o pomoc

pozdrawiam
hej, tak jak napisała TmargoT najlepiej idź do endokrynologa zbadać poziom testosteronu. Sterydy często powodują zachwiania androgenów co objawia się albo nadmiernym owłosieniem na ciele albo łysieniem androgenicznym na głowie. Nawet miejscowe stosowanie sterydów w maściach może wywołać większe owłosienie w danym miejscu.
Najpierw trzeba zacząć od przyczyny, bo depilacja nie będzie skuteczna. Jeśli juz nie stosujesz sterydów, a hormony będą w normie idź na depilacje. Z tego co zauważyłam mężczyźni bardziej reagują na ból,niż kobiety, więc się przygotuj;D. Mieszki włosowe u mężczyzn leżą głębiej szczególnie na plecach wiec zabiegów też może być więcej niż u kobiety. Wiele mężczyzn ma z tym problem tak naprawdę i coraz częściej przychodzą panowie na depilacje nawet zarostu na twarzy.

Pamiętaj że ze wszystkim można sobie poradzić więc głowa do góry warto trochę pocierpieć żeby na przyszłe wakacje spokojnie położyć się na plaży. I tego Ci życzę!!
imagination jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 19:17   #1498
drjaco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziękuje paniom za tak szybko odpowiedz

Postaram się jak najszybciej udać do lekarza patrzyłem w internecie to opinie na temat lekarzy są podzielone, a nie chciałbym trafić do jakiegoś nieudacznika. Może jest ktoś z Olsztyna kto mógłby mi polecić dobrego lekarza ENODOKRYNOLOGA który przyjmuje prywatnie??

Jeszcze raz dzięki za pomoc

pozdrawiam
drjaco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 18:20   #1499
magicwoman
Przyczajenie
 
Avatar magicwoman
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

w końcu odstąpiłam koleżance moją wizytę w No+vello, nie byłam pewna a ona nie miala zadnych obaw z tego co opowiadała, bardzo miła obsługa no i sam zabieg w sumie niezbyt bolesny. jak na razie czekamy na wyniki, bo jak wiadomo po takim zabiegu wlosy powinny zaczac sie wykruszac. kolezanka mowila, ze juz powoli widac efekty - zobaczymy. a ona zdecydowala sie na bikini i pachy
magicwoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 17:08   #1500
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dziewczyny,

w pt na godz. 11 jestem umówiona na depilację bikini do gabinetu Dermea w Warszawie. koleżanka robi tam i bikini i nogi i jest zadowolona, chociaż tak naprawdę efekty można ocenić dopiero po jakimś czasie, prawda?

Dermea stosuje laser aleksandrytowy. kompletnie się nie orientuję, więc mam pytanie - czy jest skuteczny? to jakiś nowy laser czy już przeżytek?

za bikini głębokie zapłacę 320zł/zabieg. normalnie jest 400, ale obecnie trwa jakaś promocja.
__________________
Szczęśliwa.
Ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:59.