Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka. - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-30, 15:51   #391
Adzia15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 195
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
Adzia, czy ja dobrze pamiętam ze one były w prostokątnej buteleczce?? takie pomarańczowo zółtej??

Your heart są z linii tych malutkich(15 ml) pefum.
O ile dobrze kojarzę,to są jeszcze: Funny life,Alice love,Florida Coctail i jeszcze jakieś...ale już nie pamiętam nazw...
Flakoniki są przezroczyste,o takim śmiesznym kształcie
Natomiast PL są w takim dużym flakonie(100 ml).
Flakon jest przezroczysty,natomiast perfumy są koloru błękitnego.
Adzia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 16:52   #392
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
Sweet Jelly kupilas rozowy zmywacz?? w takiej stożkowej butelce?? ja tez go uzywam, jest bardzo mocny , bo raz dwa zmywa, jak piszesz

(...)


aha no i lakier do wlosow polecam z biedronki - taki duzy fioletowo niebieski. bardziej fioletowy. bardzo mocno utrwala.
Tak właśnie tego używam

Też mam ten fioletowy lakier! bardzo dobry, całkiem dobrze wypada w porównaniu do nivei oraz welliflex...i mam coś dziwne wrażenie że jest identyczny jak z joanny.
A miałaś fioletową piankę do włosów?
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ




Edytowane przez Sweet_Jelly
Czas edycji: 2010-09-30 o 16:55
Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 17:05   #393
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Cytat:
Your heart są z linii tych malutkich(15 ml) pefum.
O ile dobrze kojarzę,to są jeszcze: Funny life,Alice love,Florida Coctail i jeszcze jakieś...ale już nie pamiętam nazw...
Flakoniki są przezroczyste,o takim śmiesznym kształcie
Natomiast PL są w takim dużym flakonie(100 ml).
Flakon jest przezroczysty,natomiast perfumy są koloru błękitnego.
to wtedy nie, bo po nazwie myślałam ze widziałam je na hali auchan , ale po kolorze to raczej nie te


Cytat:
Tak właśnie tego używam

Też mam ten fioletowy lakier! bardzo dobry, całkiem dobrze wypada w porównaniu do nivei oraz welliflex...i mam coś dziwne wrażenie że jest identyczny jak z joanny.
A miałaś fioletową piankę do włosów?
nie wiem jak używac pianki mam wlosy do łopatek , długie i nie wiem gdzie mam ja nakładać. :/
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 12:26   #394
klaudia47126
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 45
GG do klaudia47126
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

JA JEŚLI CHODZI O PRODUKTY KOSMETYCZNE PRODUKOWANE DLA SIECI SKLEPÓW BIEDRONKA SKUSIŁAM SIE NARAZIE TYLKO NA OSŁAWIONY ZMYWACZ DO PAZNOKCI NAILTY I, NIESTETY, NA CHUSTECZKI DLA DZIECI DADA. NIE SPOJRZAŁAM NA SKŁAD CHYSTECZEK W SKLEPIE, BO GDYBYM TO ZROBIŁA TO Z PEWNOŚCIĄ SZYBKO ODŁOŻYŁABYM JE NA PÓŁKĘ. PECHOWO ZROBIŁAM TO DOPIERO W DOMU I GŁÓWNYMI SKŁADNIKAMI TYCH CHUSTECZEK SĄ PARABENY !!!, WE SZYSTKICH MOŻLIWYCH ODMIANACH: METHYLPARABEN, ETHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, BUTYLPARABEN I CO NAJGORSZE NIE SĄ ONE UMIESZCZONE W KOŃCOWEJ CZĘŚCI SKŁADU, A W JEGO ŚRODKU !!!
OZNACZA TO, ZE NA PEWNO NIE NADAJĄ SIĘ DO TWARZY, NIE WSPOMINAJAC JUŻ O SKÓRZE MAŁYCH DZIECI. NIE WIEM ZA BARDZO CO Z NIMI ZROBIĆ I WYKORZYSTAM JE CHYBA TO CZYSZCZENIA OBUWIA I SCIERANIA KURZU Z MEBLI.
klaudia47126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 14:01   #395
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Cytat:
Napisane przez klaudia47126 Pokaż wiadomość
JA JEŚLI CHODZI O PRODUKTY KOSMETYCZNE PRODUKOWANE DLA SIECI SKLEPÓW BIEDRONKA SKUSIŁAM SIE NARAZIE TYLKO NA OSŁAWIONY ZMYWACZ DO PAZNOKCI NAILTY I, NIESTETY, NA CHUSTECZKI DLA DZIECI DADA. NIE SPOJRZAŁAM NA SKŁAD CHYSTECZEK W SKLEPIE, BO GDYBYM TO ZROBIŁA TO Z PEWNOŚCIĄ SZYBKO ODŁOŻYŁABYM JE NA PÓŁKĘ. PECHOWO ZROBIŁAM TO DOPIERO W DOMU I GŁÓWNYMI SKŁADNIKAMI TYCH CHUSTECZEK SĄ PARABENY !!!, WE SZYSTKICH MOŻLIWYCH ODMIANACH: METHYLPARABEN, ETHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, BUTYLPARABEN I CO NAJGORSZE NIE SĄ ONE UMIESZCZONE W KOŃCOWEJ CZĘŚCI SKŁADU, A W JEGO ŚRODKU !!!
OZNACZA TO, ZE NA PEWNO NIE NADAJĄ SIĘ DO TWARZY, NIE WSPOMINAJAC JUŻ O SKÓRZE MAŁYCH DZIECI. NIE WIEM ZA BARDZO CO Z NIMI ZROBIĆ I WYKORZYSTAM JE CHYBA TO CZYSZCZENIA OBUWIA I SCIERANIA KURZU Z MEBLI.

NIe wiem co chcesz od tych husteczek? Zapewniam Cię że są ŚWIETNE i spokojnie się nadadzą dla dziecka! Uzywam ich do przecierania córci dupci, wycierania rak i buzi odkd wróciłam z nią ze szpitala..A teraz ma 9miesięcy i przez te 9 miesięcy nic jej się nie stało od tych husteczek! Żadnej allergi, przesuszeń, poparzeń, podrażnień... Ekstra!

Do przecirania buzi u dorosłego pewn by się nie nadawały ale to są wkońcu husteczki dla dzieci..Nie ma co tak zawsze w te składy patrzeć.
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 14:52   #396
Adzia15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 195
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Zgadzam się ze Sweet_Jelly.
Te chusteczki są naprawde świetne.
Używam ich głównie do higieny intymnej,czasem do demakijażu(w ogóle nie podrażniają,a zaznaczam,że mam skórę bardzo suchą i wrażliwą) -i ani razu krzywdy mi nie wyrządziły.
Nie rozumiem więc zarzutów,że nie nadają się do twarzy.

Edytowane przez Adzia15
Czas edycji: 2010-10-02 o 14:54
Adzia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 17:20   #397
klaudia47126
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 45
GG do klaudia47126
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Mimo wszystko, uważam jednak, ze skoro jest to produkt przeznaczony dla dzieciaczków, to z jego składu powinno się wyeliminować wszystkie składniki, które potencjalnie mogłyby uczulac. Dam im czas na testy i wtedy sprawdzę na własnej skórze, jak działają. Ich zaletami oprócz ceny i łatwej dostępności, są z pewnością przyjemny zapach i dobre nasączenie.

Do parabenów jestem zrażona, ponieważ na własnej skórze doświadczyłam uczulenia spowodowanego przez krem dla dzieci, który równiez w swoim składzie miał parabeny, był to krem J&S's Natural Smoothing (czy coś takiego, nie pamiętam dokładnie, bo już go wyrzuciłam, taki w zielono-beżowym opakowaniu). Nie zapomnę bolącej, czerwonej opuchlizny w okolicy oczu, która pojawiła się na mojej twarzy po użyciu tego kremu, a pamiętam, że na początku byłam z niego całkiem zadowolona.

Przepraszam za dość obszerny off-top, ale chciałam wytłumaczyć, dlaczego wolałabym trzymać się z dala od prabenów. Poza tym są one powszechcie uwazane jako te ze składników, które mogą stać się przyczyną uczulenia.
klaudia47126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-02, 17:30   #398
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Dziewczyny czy ktoras z Was ma moze zdjecie slynnego pellinegu, ktory Dax robi dla Biedronki?
Zachecona Waszymi opiniami pobieglam ostatnio do Biedronki po niego, ale nie znalazlam...a ze nie wiem jak on wyglada to i poszukiwania sa nieco utrudnione
Jakby ktoras z vWas mogla wstawic wspomniana fotke,albo opisac wyglad opakowania to bede bardzo wdzieczna


p.s. udalo mi sie dopasc 3 ostatnie tuby zelu micelarnego (cala dostawa rozszela sie praktycznie w jedno popoludnie...) i wspomniany zmywacz do paznokci i musze powiedziec,ze z obu rzeczy jestem mega zadowolona
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 15:45   #399
Adzia15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 195
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoras z Was ma moze zdjecie slynnego pellinegu, ktory Dax robi dla Biedronki?
Zachecona Waszymi opiniami pobieglam ostatnio do Biedronki po niego, ale nie znalazlam...a ze nie wiem jak on wyglada to i poszukiwania sa nieco utrudnione
Jakby ktoras z vWas mogla wstawic wspomniana fotke,albo opisac wyglad opakowania to bede bardzo wdzieczna


p.s. udalo mi sie dopasc 3 ostatnie tuby zelu micelarnego (cala dostawa rozszela sie praktycznie w jedno popoludnie...) i wspomniany zmywacz do paznokci i musze powiedziec,ze z obu rzeczy jestem mega zadowolona


Wydaje mi się,że chodzi Ci o ten peeling: http://www.bebeautycare.pl/produkty/...obnoziarnisty/

O ile dobrze kojarzę,to kiedyś miał inne opakowanie...ale nie jestem pewna
Adzia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 21:17   #400
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Cytat:
Napisane przez Adzia15 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się,że chodzi Ci o ten peeling: http://www.bebeautycare.pl/produkty/...obnoziarnisty/

O ile dobrze kojarzę,to kiedyś miał inne opakowanie...ale nie jestem pewna
Dziekuje pewnie to wlasnie o ten mi chodzi,a nawet jak nie to za te kilka zlotych warto wyprobowac
Szkoda tylko,ze go nie widzialam u siebie w Biedronce
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 08:20   #401
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Cytat:
Napisane przez Adzia15 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się,że chodzi Ci o ten peeling: http://www.bebeautycare.pl/produkty/...obnoziarnisty/

O ile dobrze kojarzę,to kiedyś miał inne opakowanie...ale nie jestem pewna
o mujeju..jaką fajną stronę dałaś. nie wiedziałam że taka istnieje!
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-04, 17:03   #402
Adzia15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 195
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
o mujeju..jaką fajną stronę dałaś. nie wiedziałam że taka istnieje!

Znalazłam ją zupełnie przez przypadek,szukając info o perfumach.

No,i przy okazji odkryłam super krem nawilżający-BeBeauty Hydrating.
Opakowanie jest ogromne,bo aż 300 ml(nie mam pojęcia,kiedy je zużyję),a cena-niewielka,bo niecałe 7 zł.
Na początku się bałam,bo tak duża ilość kosmetyku za tak niską cenę wydaje się co najmniej podejrzanym interesem.
No,ale jestem mile zaskoczona-kremik jest super,cudownie nawilża(a niestety mam bardzo suchą skórę,i potrzebuję mocno nawilżających specyfików),nie uczula,nie zapycha i ślicznie pachnie(mnie przypomina on zapach maseczki nawilżającej z Daxa,tej z aloesem i kwiatem pomarańczy).
Naprawdę polecam,bo warto spróbować.
Adzia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 17:21   #403
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Dziekuje pewnie to wlasnie o ten mi chodzi,a nawet jak nie to za te kilka zlotych warto wyprobowac
Szkoda tylko,ze go nie widzialam u siebie w Biedronce
Szukaj w tym samym kartonie co maseczki do twarzy. Bardzo lubię ten peeling za ilość drobinek ścierających.

Ze swojej strony mogę polecić kremy do ciała w okrągłych pudełkach. Przetestowałam wszystkie rodzaje. Dobrze sprawują się do codziennego stosowania dla skóry normalnej. Ja muszę przynajmniej raz w tygodniu zastosować treściwe masło ale mam skórę suchą. Zapach trochę chemiczny ale bardzo szybko się wchłania - latem był wystarczający.
antunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 21:52   #404
zamiana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 59
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Chusteczki z Biedronki dla niemowląt testowałam przez całe wakacje. Wszystkie rodzaje. W domu mam alergików, ale nikomu nawet jedna mała krostka nigdzie nie wyskoczyła. Uważam, że są ok.
zamiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 07:30   #405
mirkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 818
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Cytat:
Napisane przez Adzia15 Pokaż wiadomość
Znalazłam ją zupełnie przez przypadek,szukając info o perfumach.

No,i przy okazji odkryłam super krem nawilżający-BeBeauty Hydrating.
Opakowanie jest ogromne,bo aż 300 ml(nie mam pojęcia,kiedy je zużyję),a cena-niewielka,bo niecałe 7 zł.
Na początku się bałam,bo tak duża ilość kosmetyku za tak niską cenę wydaje się co najmniej podejrzanym interesem.
No,ale jestem mile zaskoczona-kremik jest super,cudownie nawilża(a niestety mam bardzo suchą skórę,i potrzebuję mocno nawilżających specyfików),nie uczula,nie zapycha i ślicznie pachnie(mnie przypomina on zapach maseczki nawilżającej z Daxa,tej z aloesem i kwiatem pomarańczy).
Naprawdę polecam,bo warto spróbować.
a czy moglabys uzyczyc nas zdjeciem tego kremu?
mirkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 07:32   #406
kobri
Rozeznanie
 
Avatar kobri
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 949
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

taki off parabeny nie tylko są niebezpieczne ze względu na uczulenie, posiadają cechy estrogenów, a jak wiadomo, rak piersi żywi się nim...coraz więcej badań jest przeprowadzanych pod tym kątem i wykrywa się w guzkach właśnie ten składnik(prabeny)... osobiście wolę dmuchać na zimne...
__________________

kobri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 08:48   #407
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

kupilam ten miceralny zel i peeling do twarzy - ten pierwszy jest suuuuper nie dosc ze wszystko zmywa, to fajnie pachnie i ma przyjemna konsystencje poza tym buzi mi nie sciaga po myciu , peeling wyprobuje dzis

wachalam tez perfumy i jeden wpadl mi w nos ale nie pamietam nazwy chyba sie na niego niedlugo skusze - jak z trwaloscia zapachow z biedronki?
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 11:10   #408
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

patrzyłam na kilka kosmetyków w biedronce, szukałam tej tajemniczej nazwy Torf i nie znalazłam, wszystko tylko produkowane dla jeronimo a producenta żadnego nie widziałam, a ktoś tu pisał że jest podany jako Torf - tylko gdzie mam tego szukac? Skąd pewność że to Torf to napewno Tołpa?
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 13:12   #409
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Kiedyś kosmetyki były podpisywane kto produkuje dla Biedronki ale teraz niestety ukrywają takie informacje (zupełnie sobie tym szkodzą). Jedne kosmetyki są od dawna znane a inne trzeba rozszyfrować. Wizażanki dzielnie sprawdzaja składy i znajdują odpowiedniki w firmowych produktach.
Torf to firma produkująca również kosmetyki Tołpy a wszystko z Tołpy zawiera torf i dlatego jest to taka specjalna linia kosmetyków. Inne kosmetki z TC są znane i lubiane pod innymi nazwami.
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-05, 15:31   #410
Adzia15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 195
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Cytat:
Napisane przez mirkaaa Pokaż wiadomość
a czy moglabys uzyczyc nas zdjeciem tego kremu?


http://www.bebeautycare.pl/produkty/...co_modelujacy/
To ten
Adzia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 15:36   #411
mirkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 818
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Cytat:
Napisane przez Adzia15 Pokaż wiadomość
o dziekuje
bede testowac
mirkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 20:36   #412
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

czesc Kochane dawno nie bylo mnie tu, bylam w biedronce w gdańsku jak wracałam ze szkolenia i tez nie maja tych perfum, dostawe mają lada dzień ale juz mnie to nie urz.ądza, bo nie jadę w tamte strony... zelu tez nie bylo! wypisujecie ze rewelacyjne to wykupują i nie ma dla mnie
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 21:17   #413
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
Kiedyś kosmetyki były podpisywane kto produkuje dla Biedronki ale teraz niestety ukrywają takie informacje (zupełnie sobie tym szkodzą). Jedne kosmetyki są od dawna znane a inne trzeba rozszyfrować. Wizażanki dzielnie sprawdzaja składy i znajdują odpowiedniki w firmowych produktach.
Torf to firma produkująca również kosmetyki Tołpy a wszystko z Tołpy zawiera torf i dlatego jest to taka specjalna linia kosmetyków. Inne kosmetki z TC są znane i lubiane pod innymi nazwami.
to trzeba chyba często sprawdzać te składy, bo oni mogą zmienić producenta, a my nic nie będziemy o tym wiedziały
A jakie to kosmetyki z biedronki sa sprawdzonymi że sa produkowane na 100% z tołpy? (oprócz żelu mic)
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 18:50   #414
Tasiulencja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Witam. ;* Znalazłam forum przypadkiem, gdyż chciałam się od Was dowiedzieć coś niecoś o płynie micelarnym z BeBeauty. Już tu gdzieś wyczytałam coś, ale nie dokładnie, więc stąd moje pytanie. Jeśli któraś z Was ma to proszę o odpowiedzi. Jak się nim dokładnie powinno zmywać? I czy zmywa Wam tusz do rzęs? Bo ja użyłam dziś go po raz pierwszy i tak się teraz zastanawiam, czy mi na pewno wszystko dobrze zmyło. A robiłam to tak: najpierw nałożyłam na wacik, przeleciałam nim po całej twarzy, aby zmyć podkład, a potem nałożyłam na rzęsy i spłukałam wodą, tak jak pisze w instrukcji. I chodzi mi o to, czy w taki sposób zmyje mi się tusz wodoodporny, czy potrzebuję jeszcze jakiegoś kosmetyku?
Tasiulencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 19:01   #415
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

A ja używam żelu micelarnego jak normalnego żelu do mycia. Najpierw zwilżam twarz i rzęsy a później rozsmarowuję żel i społukuje. Tusz schodzi bardzo dobrze, jak nigdy!
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 19:57   #416
Adzia15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 195
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
A ja używam żelu micelarnego jak normalnego żelu do mycia. Najpierw zwilżam twarz i rzęsy a później rozsmarowuję żel i społukuje. Tusz schodzi bardzo dobrze, jak nigdy!

Ja robię dokładnie tak samo,ponadto używam go także rano,żeby zmyć resztki kremu i ogólnie oczyścić twarz.
Adzia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 13:51   #417
Tasiulencja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Bardzo dziękuję za odpowiedzi. ;***
Tasiulencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 15:57   #418
evita peron
Raczkowanie
 
Avatar evita peron
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tbg
Wiadomości: 80
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Ja nakładam na suchą twarz i oczy, masuję jak żelem i później spłukuję wodą. Wszystko schodzi bez zarzutów Najfajniejsze jest to, że można dokładnie "wyczyścić" oczy, a w ogóle nie szczypie czy piecze!
evita peron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 16:13   #419
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

ten żel jest jeszcze w sprzedaży? nigdy nie mogę na niego trafić i na stronie też go nie widzę.
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 18:18   #420
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
ten żel jest jeszcze w sprzedaży? nigdy nie mogę na niego trafić i na stronie też go nie widzę.
juz kiedyś pytałam ale nikt mi nie odpowiedział, teraz też nikt nic nie wie?
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-23 12:01:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:24.