Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-10, 17:24   #4231
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez claudia2 Pokaż wiadomość
Witam i ja proszę o poradę jaki jest mój typ urody, bo gdy tak czytam o tych typach to żaden do mnie nie pasuje.Zima ma ciemne oczy zazwyczaj albo ciemne niebieskie, lato znowu jest blondynką jesień i wiosna też jakoś odpada. Nic do mnie nie pasuje może wy spróbujecie mi pomóc dojśc do prawdy )

1. Jak się opalasz - szybko na brąz

2. Kolor oczu - nie bardzo jasne ani nie ciemne takie niebiesko- zielono szare z żółtą obwódka wokół źrenicy, tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, jak sie ubiorę w coś zielonego to staja sie zieleńsze a jak w niebieskiego - niebieskie
oprawa oczu (brwi i rzęsy)-ciemna


3. Piegi -brak

4. Cera -mam ciemną karnację ale nie taką bardzo bardzo ciemną

5. Naturalny kolor włosów - ciemny brąz

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) taki średni róź czy fiolet

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------
do matallewar

Twój typ to zdecydowanie zima

Jeśli chodzi o skórę, kobiety-zimy można podzielić na dwa typy: tzw. „królewny Śnieżki” i typ latynoski.Typ latynoski ma z kolei cerę ciemną, oliwkową, mocno opaloną. Oba typy są chłodne.
Kobieta-zima może mieć bardzo różny kolor oczu. Zawsze jednak jest duży kontrast między barwą tęczówki a białkem oka (że tak się niefachowo wyrażę). Tęczówka może być czarna, brązowa, piwna, zielono-brązowa, zielona lub niebieska. Jeśli jest inna niż trzy pierwsze, to ma po zewnętrznej jeszcze taką ciemnoszarą obwódkę. Zimy prawie zawsze mają ciemną oprawę oczu.
Usta zimy mają bladoczerwoną barwę. Te nieumalowane oczywiście.
Jak się ubrać?
Kobieta-zima to pani kontrastów. Fantastycznie wygląda w czerni i w bieli, nawet jeśli obie ma na sobie równocześnie. Paleta zimy jest – nomen omen – zimna, mocna i wyrazista. Nie dla niej przytłumione pastele (chyba że nosi w sobie cząstkę kobiety-lata, wtedy tak), nie dla niej rudości i rdzawe brązy (chyba że coś tam ma z kobiety-jesieni).
Kobieta-zima cudownie prezentuje się w czerwieni, zwłaszcza w takiej czystej, strażackiej lub też inaczej takiej, jaką mają samochody Ferrari (tak brzmi lepiej).Więcej tu

http://www.strefa-kobiety.pl/2010/03...ieta-zima.html
Dzięki
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 17:29   #4232
Galadriela87
Zadomowienie
 
Avatar Galadriela87
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 272
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

To jak myślicie - jestem raczej wiosną czy może latem? Nie mogę się zdecydować, a zamierzam niebawem pofarbować włosy na blond i to pomogłoby mi zdecydować się, jaki odcień wybrać.
__________________
"Nie zamartwiaj się jednak przyszłością. Dzień dzisiejszy wystarczy ci aż nadto."

~Xbox & rock fan
Galadriela87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 20:11   #4233
kitten92
Rozeznanie
 
Avatar kitten92
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 652
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cześć dziewczyny! Proszę o pomoc

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo).
Opalam się baaardzo ciężko... większość roku jestem blada Ale gdy poleżę długo na słońcu bez filtra to przybieram kolor złocisty, delikatny. Często jestem zaczerwieniona.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Mam zielone oczy z delikatną domieszką niebieskiego. Obwódka wokół tęczówki ciemna. Brwi mam bardzo mocne, wręcz ciemne

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Nie mam piegów.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Blada. Rumienię się na czerwono. Mam wrażenie, że moja cera ma ciepły odcień, wpada w brzoskwinię, ale bardzo delikatnie i głównie jest blada

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Moje włosy są w kolorze ciemny blond, mają złoto-rude, naturalne refleksy.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Usta dość mocno różowe, nasycone.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Ciężko określić... Na pewno nie mdłe beże, bo zlewają się z moją karnacją. Może czerń? Wtedy ładnie podkreślona jest ciemna oprawa moich oczu... Lubię siebie też w zielonym, który podkreśla moje oczy. No i brązy, ale to już osobiste upodobania
kitten92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 20:29   #4234
91dusia
Przyczajenie
 
Avatar 91dusia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 8
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Ja również poproszę o analizę kochane i z góry dziękuję

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Cięzko, najpierw na różowo - czerwono, a odcień opalenizmy raczej przykurzony, szarawy.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Tęczówka ciemno niebieska, delikatnie wpadająca w szara, bez plamek. Obwódka ciemnoszara, nie rzucajaca sie bardzo w oczy. Brwi i rzęsy wydają się też jakby szare.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Piegi cały rok na nosie i policzkach, zdecydowanie szaro-brazowe.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Cera jasna, wpadajaca w roz. Rumienię się zdecydowanie na różowo.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Klasyczny polski brąz, niezbyt ciemny, niezbyt jasny, od dziecka podobny, odcień popielaty (na jednym zdjeciu z dziecinstwa rudawy - wina zdjecia czy takie byly?? nie wiem)

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Dokladnie jasno różowe.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Ładnie wygladam w bieli i nasyconym rózu, nasyconej zieleni, kompletnie nie pasuje mi brudny roz i brązy. Lubię chodzic w czerni, ale podobno zbyt mnie przytlacza i zbyt kontrastuje z jasna cera.
91dusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 22:52   #4235
jagodaox2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

wszystko super ale to jest lepsze zobacz http://✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂.com/site/457news - bardzo mi pomogło.
jagodaox2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 01:51   #4236
tormenta1302
Przyczajenie
 
Avatar tormenta1302
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3
GG do tormenta1302
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

I ja też uprzejmie zgłaszam się po analizę

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam się baaardzo powoli, zazwyczaj na czerwono dopiero później przechodzi w brąz ale nie umiem ocenić jaki to odcień ale wydaje mi się, że bardziej w stronę przykurzonego.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Oczy są zielononiebieskie z ciemniejszą obwódką, oprawa oczy jest zdecydowana


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
raczej złotawo ciepłe
Nie występują ale mam sporo pieprzyków na skórze.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Odcień skóry na pewno chłodny i raczej wpadający w róż, jestem bladziochem i rumienię się na różowo.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
chyba orzechowy brąz... ciężko powiedzieć bo od dłuższego czasu farbowałam włosy
moje naturalne włosy to ciemnybrąz, zimny i czysty bez żadnych pasemek, refleksów itp.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona
czerwień, brzoskwinia czy koral?
ciężko ocenić ale powiedzmy, że jasny koral


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
nienawidzę białego, żółtego, różowego, złotego, brązowego, beżowego, ecru, kremowego i takich ogólnie jasnych za to dobrze się czuje w zieleni, czerni, szarościach, fioletach, granatach i lubię tylko srerbne dodatki.

Z góry dziękuję za Waszą pomoc!
tormenta1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 13:14   #4237
claudia2
Przyczajenie
 
Avatar claudia2
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 25
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez pipi99 Pokaż wiadomość
Także bardzo proszę o określenie mojego typu urody Zawsze mi się wydawało, że jest to zima/wiosna, ale jakoś sama sobie nie potrafię określić.


Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się powoli, (najwolniej na twarzy) ale nigdy na czerwono. Opalenizna jest brązowa i trzyma się długo.


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Oczy są niebiesko-zółte. Niebieski dominuje, dookoła żrenicy jest żółta obwódka. Oprawa oczu jest czarna i zdecydowana.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
bardzo mało piegów-ciężko je dostrzec ale są żółto-brązowe

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
cera jest jasna, kolorem wpada w róż. rumienie sie na różowo

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień?
Kolor włosów jest taki nijaki, popielaty ciemny blond/jasny brąz

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
usta są różowe, powiedziałabym, że nawet lekko fioletowe/sinawe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Bardzo dobrze mi w białym i fiolecie,w szarym, brazowym wyglądam nijako.
W załączniku zdjęcie, mam nadzieje ze wstawiłam prawidłowo Ta pani z obrazka to nie ja- mam identyczny kolor włosów
typ lato a koloru włosów nie zmieniaj bo jest super
claudia2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-11, 19:42   #4238
korovka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 39
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Witam, proszę o analizę kolorystyczną:

1. Jak się opalasz - średnio, mogę się parzyć -najpierw na czerwono a potem na brudny brąz z oliwkowo-żóltawy
2. Kolor oczu - jasne szaro-zielono-niebieskie z żółtą obwódką wokół źrenicy
oprawa oczu (brwi i rzęsy)- brwi - chłodny popielaty brązik, raczej mizerne, rzęsy równie mizerne, ciemny brąz, jasne na końcówkach

3. Piegi -brak, pieprzyki we wszystkich możliwych odcieniach - i chłodny brąz i złociste

4. Cera - gdy nie opalona - blada chłodna, w świetle dziennym podchodzi w róż, w sztucznym ciepłym wychodzi trochę żółci.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond ale z refleksami różnie bywa - w swietle dziennym rozproszonym raczej popielate, a ostrym świetle słonecznym wychodzą też złociste i takie jakby rudawe

6. Kolor ust średni brudny róż


Zdjęcie słabej jakości i małe, ale nic lepszego teraz nie znajdę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg analiza.jpg (8,0 KB, 13 załadowań)
korovka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 12:00   #4239
xmonia9x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 83
GG do xmonia9x
Wiosna czy lato? typ kolorystyczny

Witam!
Chciałam prosić o pomoc w ustaleniu mojego typu kolorystycznego.

- Skóra: jasna ale nie całkiem blada, trochę czerwonawa na policzkach, rumienię się pod wpływem emocji, czasem mam widoczne naczynka;
- Opalanie: dobrze się opalam, na złocisto
- Znamiona: są jaśniejsze niż mój naturalny kolor skóry lub w kolorze skóry (te ukazują się dopiero po opalaniu)
- Włosy: ciemny blond (tak mówią), nie potrafię zidentyfikować tego koloru, pod wpływem słońca zmienia się na jaśniejszy, w zimie mam prawie brązowe włosy. aktualnie przefarbowałam się na czekoladowy brąz
- Oczy: złocisto brązowe/piwne, szara obwódka tęczówki
- Usta: blady czerwony
- Dobrze czuję się w kolorach: brązowy, fioletowy, niebieski, mam mnóstwo szarych rzeczy ale nie jestem pewna czy dobrze w nich wyglądam, podobno ładnie mi w czerwonym

Bardzo proszę o pomoc
Zwiedziłam już mnóstwo polskich i amerykańskich stron, ale kiedy już jestem przekonana, że jestem wiosną, nagle stwierdzam, że chyba jednak lato i właściwie z jesieni też by się coś znalazło...

Stawiałabym, że jestem raczej ciepłej urody, więc wychodziłaby wiosna, ale znajduje też dużo cech lata, która jest zimna...
xmonia9x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 21:33   #4240
Palala
Raczkowanie
 
Avatar Palala
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 154
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Czy jesieni muszą pasować brązy ?

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Jestem prawdopodobnie jesienią, a wyglądam w brązach niekorzystnie - jest to nie tylko moja opinia, ale również moich znajomych.
Palala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 00:00   #4241
celofyz
Raczkowanie
 
Avatar celofyz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 47
Dot.: Wiosna czy lato? typ kolorystyczny

jest chyba osobny wątek na ten temat...
celofyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-13, 13:48   #4242
claudia2
Przyczajenie
 
Avatar claudia2
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 25
Question A co ze mną?

Więc ja też chciałabym się poradzić Wizażanek o mój typ urody.
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko.odp- Na brązowo Odcień opalenizny jest raczej ciepły - złotawo-brązowy


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-odp-oczy niebiesko-zielone zależy od światła i mają ciemną obwódkę na końcach a przy źrenicy żółtą obwódkę oprawa oczu ciemna


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe? odp-może by sie znalazł 1 brązowy


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?odp -cera odcień raczej oliwkowy złotawy,ciemny bez rumieńców


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?-odp-
ciemny brąz

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?- blado czerwony


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?dobrze w koralowym, fiolecie, czarnym, brązie
claudia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 16:54   #4243
k93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14
Question Jaki makijaż pasuje do moich oczu?

Mam kasztanowe włosy, karnację nie jasną ale i nie ciemną tylko średnią, czy nie są ani niebieskie ani szare tylko też pośrodku z ciemniejszą obwódką ;]

Jakie kolory cieni, jak robić kreski itd żeby oczy wydawały się większe i przede wszystkim nie wyglądały na zmęczone tak jak teraz? Mi się podoba jak pomaluję je szafirowym, szarym, grafitowym itd ale to bardzo je pomniejsza... kolejna sprawa że ja tez nie wiem jak prawidłowo sie powinno malować oczy...

Kiedyś pomalowałam się w domu na próbę ciemnym fioletem bo podobno pasuje do niebieskich i szarych oczu w połączeniu z moimi marnymi umiejętnościami wyglądało fatalnie - jakby ktoś mi podbił oko xD

więc prosze o rady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2148.jpg (11,7 KB, 55 załadowań)
k93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 17:38   #4244
claudia2
Przyczajenie
 
Avatar claudia2
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 25
Unhappy Dot.: A co ze mną?

Cytat:
Napisane przez claudia2 Pokaż wiadomość
Więc ja też chciałabym się poradzić Wizażanek o mój typ urody.
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko.odp- Na brązowo Odcień opalenizny jest raczej ciepły - złotawo-brązowy


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-odp-oczy niebiesko-zielone zależy od światła i mają ciemną obwódkę na końcach a przy źrenicy żółtą obwódkę oprawa oczu ciemna


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe? odp-może by sie znalazł 1 brązowy


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?odp -cera odcień raczej oliwkowy złotawy,ciemny bez rumieńców


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?-odp-
ciemny brąz

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?- blado czerwony


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?dobrze w koralowym, fiolecie, czarnym, brązie
spoko widzę że nikt nie wie jaki mam typ urody...cóż myślałam że tutaj sie dowiem i ktoś mi pomoże ale chyba sie myliłam (
claudia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 18:09   #4245
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: A co ze mną?

Cytat:
Napisane przez claudia2 Pokaż wiadomość
Więc ja też chciałabym się poradzić Wizażanek o mój typ urody.
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko.odp- Na brązowo Odcień opalenizny jest raczej ciepły - złotawo-brązowy


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-odp-oczy niebiesko-zielone zależy od światła i mają ciemną obwódkę na końcach a przy źrenicy żółtą obwódkę oprawa oczu ciemna


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe? odp-może by sie znalazł 1 brązowy


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?odp -cera odcień raczej oliwkowy złotawy,ciemny bez rumieńców


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?-odp-
ciemny brąz

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?- blado czerwony


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?dobrze w koralowym, fiolecie, czarnym, brązie
Zamiast zaśmiecać forum radziłabym poprosić o pomoc w tym wątku. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=197808
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-14, 12:13   #4246
Marti11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 48
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?


odpowiedz najpierw na te wszystkie pytania


Więc tak:

1. łatwo się opalam, i od razu na ciepły brąz
2. oczy mam ciemno brązowe, tęczówki mają ciemniejszą oprawę, kolor jest czysty, bez żadnych plamek
3. nie mam piegów
4. moja cera jest brzoskwiniowa, z delikatną domieszką żółtego. W zimie blada
5.Włosy mam koloru ciemny blond, ze złotymi refleksami w słońcu są one bardzo widoczne, można powiedzieć że się świecą. Od wewnątrz, przy karku są brązowe. Cały czas mi delikatnie ciemnieją.
6. usta- nie są jasne ani ciemne. Taki średni róż
7. W czarnym wyglądam blado, pasują do mnie mocne kolory szczególnie: koralowe, różowe, pomarańczowe, czerwone, brązowe.. Ogólnie ciepłe, ale dobrze czuję się też w morskim, zielonym.


Proszę o to aby ktoś pomógł mi określić mi mój typ urody, oraz kształt twarzy. Zdjęcie trochę stare, ale kształt mi się za bardzo nie zmienił... może troszeczkę mi zeszczuplała twarz... ;D

Edytowane przez Marti11
Czas edycji: 2012-03-31 o 15:32
Marti11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-14, 12:16   #4247
Marti11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 48
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Palala Pokaż wiadomość
Czy jesieni muszą pasować brązy ?

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Jestem prawdopodobnie jesienią, a wyglądam w brązach niekorzystnie - jest to nie tylko moja opinia, ale również moich znajomych.

Może brązy są dla Ciebie za ciemne? Spróbuj czerwienie, pomarańcze. Jesieni pasują ogólnie ciepłe kolory . Staraj się ubierać jaśniej, może tak będziesz wyglądała lepiej ?
Marti11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-14, 12:48   #4248
claudia2
Przyczajenie
 
Avatar claudia2
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 25
Dot.: A co ze mną?

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
Zamiast zaśmiecać forum radziłabym poprosić o pomoc w tym wątku. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=197808
Pani mądralińska sie znalazłabyłam tam wcześniej dla twojej informacji...ale zdaje sie że tam też maja taki niski iloraz inteligencji jak ty
claudia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-14, 12:50   #4249
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: A co ze mną?

Wstyd mi za krajankę :3 Jeśli wątek jest zbiorczy, to znaczy, że powstał w celu odwiedzenia użyszkodników od zakładania milionów wątków na ten sam temat, period.
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-14, 12:55   #4250
claudia2
Przyczajenie
 
Avatar claudia2
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 25
Dot.: A co ze mną?

[QUOTE=dillingerine;287487 55]Wstyd mi za krajankę :3 Jeśli wątek jest zbiorczy, to znaczy, że powstał w celu odwiedzenia użyszkodników od zakładania milionów wątków na ten sam temat, period.[/Q

Skoro się pisze raz i nikt nie odpowiada to sie próbuje kolejny....a co czy to jest zabronione
claudia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-14, 14:54   #4251
60s
Przyczajenie
 
Avatar 60s
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 12
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

hej dziewczyny czy moglaby mi ktoras z Was pomoc okreslic moj typ urody?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

szybko, nigdy sie nie 'spale' ani nie schodzi mi skora, kolor mam brazowo-oliwkowy

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

brazowe z ciemniejsza obwodka, bez zadnych plamek, raczej ciemna oprawa oczu, brwi prawie czarne

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

brak

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

wlasnie, z cera to mam zawsze problem. to taki brazowo-zolto-oliwkowy mix gdy szukam podkladu to pomimo ze mam ciemna karnacje zawsze pasuja do mnie te jasniejsze odcienie i wcale sie nie odznaczaja. odcien jest zdecydowanie chlodny

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

sredni braz, jak sie przyjrzec to mam zlotawe refleksy, ale za bardzo niczym zbytnio sie nie wyrozniają

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

wg mnie to chlodny roz

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

dobrze - wszelkie szarosci, biel, beże. nie czuje sie za bardzo w zywych kolorach - zoltym, zielonym,ale pewnie to tylko moje 'widzimisie' i bede musiala zajrzec do dzialu 'metemorfozy'
60s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-14, 16:58   #4252
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: A co ze mną?

[QUOTE=claudia2;28748833]
Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Wstyd mi za krajankę :3 Jeśli wątek jest zbiorczy, to znaczy, że powstał w celu odwiedzenia użyszkodników od zakładania milionów wątków na ten sam temat, period.[/Q

Skoro się pisze raz i nikt nie odpowiada to sie próbuje kolejny....a co czy to jest zabronione
Tak, powielanie wątków i zaśmiecanie forum jest zabronione. Regulamin się kłania. Czytałaś? Twój poprzedni post zgłosiłam do moderatora.

Jak dla mnie troll, dziewczyny.
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-14, 17:14   #4253
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam sie wolno najpierw na czerwono,pozniej opalenizna jest zlota,brzoskwiniowa.


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy mam jasne sa zielone z ciemniejsza obwodka,czasami wydaje mi sie,ze sa niebieskie.
Oprawe oczu mam ciemna zarowno brwi jak i rzesy czarne.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Nie posiadam.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Cera brzoskwiniowa,rumienie sie na rozowo.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Ciemny blond z zlotymi refleksami.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

rozowe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

dobrze czuje sie w zieleni,turkusowym,czerwo nym,lsosiowym
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-14, 19:09   #4254
caramel09
Przyczajenie
 
Avatar caramel09
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 20
Dot.: Jaki makijaż pasuje do moich oczu?

Wyszukiwarka nie boli, zrób test na typ urody (pory roku) i voila, porady będziesz miała na stronie...
caramel09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 11:50   #4255
nicci
Raczkowanie
 
Avatar nicci
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: silesia
Wiadomości: 489
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

również proszę o pomoc, wydaje mi się,że jestem jesienią, ale chciałam się upewnić

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). ciężko, zawsze na czerwono, po kilku dniach pozostaje lekki, złocisty brąz


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

oczy brązowe, jasne , ze złotymi plamkami i ciemną obwódką
oprawa jasna - ciemny blond


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

dość dużo, ciepłe

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Cera blada, ocień raczej zimny, często się rumienię na mocny, czerwony kolor

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Ciemny blond ze złotymi i rudawymi refleksami

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

rozowe, dość ciemne

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

dobrze: czerwony, granatowy, grafit, ciemna zieleń, pomarańcz
źle: biały, czarny, żółty, różowy, błękit
nicci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 13:04   #4256
Smerfetka 24
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka 24
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Creswell- Anglia
Wiadomości: 346
GG do Smerfetka 24
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Mi sie wydaje, że jestem wiosną ale na 100% pewna nie jestem

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się średnio, najpierw na lekko czerwony potem na brazowo

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy mam czyste niebieskie
Oprawa oczu jasna, brwi i rzesy czarne

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Piegi na nosie- złotawe ciepłe, cały rok je mam.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Cera jasna- lekko brzoskwiniowa,rumienie sie na rozowo (bardzo czesto).

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Ciemny blond wpadajacy w jasny braz

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Ciepły rozowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Najlepiej czuje sie w niebieskim i jasnych kolorach, ciemne tez lubie a nie mam koloru w ktorym bym sie zle czula.
Smerfetka 24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 15:51   #4257
Galadriela87
Zadomowienie
 
Avatar Galadriela87
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 272
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Chmm...mogę jeszcze raz prosić o pomoc?

Cały czas targają mną wątpliwości - czy jestem latem, czy może wiosną.
Czy moja uroda należy do ciepłego, czy raczej do zimnego typu.

Jestem totalnym laikiem w kwestii makijażu, doboru ubrań. Nie wiem też jaki kolor włosów do mnie pasuje. Wydaje mi się, że robię sobie krzywdę i dobieram barwy nieodpowiednie do mojego typu urody (np. pofarbowałam się na rudo i mam wrażenie, że ten kolor podkreśla/wydobywa czerwony ton na mojej twarzy, choć nigdy nie miałam rumieńców czy cery naczynkowej).

Stronę wcześniej zamieściłam post z opisem moich cech. Wstawiłam też zdjęcia z dzieciństwa (bo na nich widać mój naturalny kolor włosów).

Teraz wklejam aktualne zdjęcie. Włoski są rzecz jasna farbowane.
Twarz mam jakby lekko zarumienioną, ale to kwestia zdjęcia - na co dzień nie mam w ogóle skłonności do rumieńców - jestem po prostu blada.

Wydaje mi się, że jestem raczej latem. Jak myślicie?

Przepraszam za ten spam, ale zależy mi na pomocy. Obiecują, że już nie będę się więcej rozpisywać.

Pozdrawiam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg twarz3.jpg (15,7 KB, 3 załadowań)
__________________
"Nie zamartwiaj się jednak przyszłością. Dzień dzisiejszy wystarczy ci aż nadto."

~Xbox & rock fan

Edytowane przez Galadriela87
Czas edycji: 2011-12-13 o 21:00
Galadriela87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 13:51   #4258
caramel09
Przyczajenie
 
Avatar caramel09
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 20
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Jak dla mnie jesteś latem
__________________
“Courage is fear that has said its prayers and decided to go forward anyway.” Joyce Meyer
caramel09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 16:30   #4259
ChocolateCake
Raczkowanie
 
Avatar ChocolateCake
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 77
Hej dziewczynki, macie tutaj małe wyzwanie bo ja nie pasuje chyba do żadnego istniejącego typu, musicie wymyślić dla mnie nowy postaram sie bardzo dokładnie opisać siebie a później wrzucić zdjęcia.

1. Jak się opalasz - opalam sie bardzo szybko, na brązowo (odcień żółto złoty). Czasem ramiona opala mi na czerwono ale na następny dzień skóra brązowieje. Twarz zawsze mam mniej opalona, nie za sprawą filtrów, po prostu jest dużo jaśniejsza od reszty ciała. Kiedy nie jestem opalona moja skóra jest dość jasna, żółta.

2. Kolor oczu -
Tęczówki ciemnobrązowe, czekoladowe z ciemniejszym obramowaniem. Białka oczu wiecznie zaczerwienione. Brwi czarne, wyraźne. Rzęsy również.


3. Piegi -
Żadnych piegów, niewiele znamion i pieprzyków. Jeśli są to brązowe o złotym odcieniu.


4. Cera -
Kiedy nie jestem opalona moja cera ma kolor żółty, lekko beżowy. Nienawidzę różowych podkładów, choćby z odrobinką różu moja twarz bardzo oznacza sie od ciała, wygląda niezdrowo. W lecie mam ciemna skórę, złotobrązową. Lepiej "znoszę" brązery niż róże. Mam sińce pod oczami w kolorze czerwono brązowym.

5. Naturalny kolor włosów - Kiedy byłam mała miałam piękne ciemnobrązowe włosy, proste jak druty ;p teraz jest to średni brąz, popielaty z lekkimi złotymi refleksami tuż nad czołem (efekt działania słońca). Włosy obecnie farbuje. Nie pasują mi farby o odcieniach fioletu, czerwieni, rudości. Wybieram farby neutralne, chłodne lub ze złotym odcieniem (nie żółtym i nie rudym, mam nadzieję że wiecie o co chodzi ).


6. Kolor ust
Hmmm... Czerwone? Ale takie jaśniejsze. Czasem są jasnoróżowe i takie zdecydowanie bardziej mi pasują. Szminki wybieram w odcieniach nude, mocnych różach, jasnych brązach. Ale mocna czerwien też nie wygląda źle, ale wtedy szminka musi być kryjąca (dziwne, wiem).


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

I tutaj ciekawostka. Pasuje mi bardzo wiele kolorów ALE nie mogą to być czyste kolory tzn. czerwony, niebieski, zielony (fuj ;D). Zamiast tego pasują mi wszelkiego rodzaju korale, róże, ceglaste, rdzawe, pomarańczowe, turkusowe, popielatoniebieskie, butelkowa zieleń i wszystkie inne kolory tego typu. Myślę że wiecie o co mi chodzi. Dobrze mi zarówno w białym jak i beżowym, w złocie i srebrze więc już sama nie wiem... Pomóżcie mi nie żebym miała jakieś problemy z doborem odzieży czy makijażu, robię to intuicyjnie nie znając swojego typu urody, ale fajnie byłoby wiedzieć której pory roku jestem wychowanką

Pozdrawiam serdecznie
ChocolateCake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 10:33   #4260
Margharett_Agness
Raczkowanie
 
Avatar Margharett_Agness
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 136
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

To ja też proszę o pomoc

- Skóra: często zaróżowiona, jasna, czasem wręcz blada, widoczne naczynka, żyły na rękach prześwitują i na niebiesko/fioletowo, i na zielono.

- Opalanie: różnie, czasem łatwiej, czasem trudniej, zwykle najpierw na różowo, a potem dość szybko wychodzi ładny brzoskwiniowy kolor. W dzieciństwie opalałam się bardzo szybko, praktycznie od razu na brzoskwinkę.

- Znamiona: są brązowe, jest ich sporo na rękach

- Włosy: ciemny blond, w lecie przechodzi w średni, ciepły blond, w zimie robi się ciemny i raczej chłodny

- Oczy: w dowodzie szare, w rzeczywistości wszystko zależy od dnia i od tego, co na siebie założę. Są mieszanką szarych, niebieskich i zielonych, bardzo łatwo podkreślić jeden z tych kolorów ubiorem i wtedy wydają się prawie czysto zielone/niebieskie/szare. Czasami pojawia się delikatna żółta obwódka wokół źrenicy. Brwi i rzęsy ciemnobrązowe, czasami wydają się prawie czarne.

- Usta: różowe, mocno odznaczają się od cery.

- Dobrze czuję się w kolorach: Do twarzy mi w różowym, jasnym szarym, niebieskim, zielonym. Noszę praktycznie wszystkie kolory, z białym i czarnym włącznie, rzadko noszę jedynie jasny brąz.

Edytowane przez Margharett_Agness
Czas edycji: 2011-08-21 o 10:36
Margharett_Agness jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:59.