Pędzle - zbiorczy - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Lancrome
bardzo dobre 10 19,61%
dobre 15 29,41%
średnie 9 17,65%
słabe 10 19,61%
fatalne 7 13,73%
Głosujący: 51. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-27, 10:37   #1801
nulcia_7
Przyczajenie
 
Avatar nulcia_7
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 20
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez sylwiawpr Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę doradźcie mi.. Mam pytanie ,otóż chcę kupić zestaw pędzli do makijażu.. nie jest mi potrzebny duży , profesjonalny. Na All w przystępnej cenie znalazłam taki http://allegro.pl/prof-pedzle-do-mak...042316171.html . Czy któraś z Was ma te pędzle ? Czy może macie jakieś inne zestawy pędzli do polecenia tak do 150 zł . Zależy mi przede wszystkim na dobrym pędzlu do podkładu, do blendowania , skośnym do różu/rozświetl. Proszę wklejajcie linki lub ułóżcie mi zestaw z konkretnymi pędzlami. Bardzo dziękuję .
Znalazłam jeszcze taki Hakuro http://allegro.pl/hakuro-zestaw-8-pe...067088024.html ,co myślicie ?
Ja do podkładu (używam mineralnego) używam pędzla H51, do różu H24, do pudru H55. Jeżeli chodzi o pędzle do cieni do powiek to polecam Ci H79, używam go na całą powiekę, H77 do blendowania. Zastanawiam się nad pędzelkiem do malowania kresek pod powieką. Który lepszy H78, H76 czy H80? Ogólnie jestem wierna pędzlom Hakuro .

Najtańsze są w sklepie www.mineralnie.pl. Podaję Ci linki do moich ukochanych modeli:
http://www.mineralnie.pl/product-pol...edzel-H24.html
http://www.mineralnie.pl/product-pol...edzel-H51.html
http://www.mineralnie.pl/product-pol...edzel-H55.html
http://www.mineralnie.pl/product-pol...edzel-H77.html
http://www.mineralnie.pl/product-pol...edzel-H79.html
nulcia_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 12:52   #1802
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Pędzle

Zamówiłam sobie na próbe dwa małe pędzleki Hakuro przy okazji innych zakupów. Padło na H60 do korektora i H79 do cieni/rozcierania.
Już się nie mogę doczekać ciekawe jak się będą sprawować. A w planach mam kilka Hakuro i Kozłowski. Maestro mnie jakoś nie kuszą...

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Szukam porównania skunksa inglota oraz Maestro 145.
Mam duo fibre e.l.f. ale jest trochę rzadki i wiotki jak na mój gust. Czy ktoś posiada wiedzę na temat inglota i maestro i mógłby określić jak wygląda ich gęstość i wielkość?
Posiadam Inglota, ale rozglądam się powoli za zamiennikiem, bo niestety ten Inglotowy ma wady Cały czas gubi włosie (czarne), teraz już mniej. W tym momencie nie wypadają mi całe włoski tylko zostają mi na buzi takie krótkie, mam wrażenie że się te włoski kruszą Mam go z 2 lata już i nadal farbuje na czarno wodę podczas mycia.
Podkład nakłada się nim dobrze, nie jest rzadki - a przynajmniej tak mi się wydaje, bo nie mam porównania z innym.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 19:49   #1803
stokrotkax86
Raczkowanie
 
Avatar stokrotkax86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 105
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez nulcia_7 Pokaż wiadomość
Ja do podkładu (używam mineralnego) używam pędzla H51, do różu H24, do pudru H55. Jeżeli chodzi o pędzle do cieni do powiek to polecam Ci H79, używam go na całą powiekę, H77 do blendowania. Zastanawiam się nad pędzelkiem do malowania kresek pod powieką. Który lepszy H78, H76 czy H80? Ogólnie jestem wierna pędzlom Hakuro .

sylwia: ja kupilam sobie wczoraj takie pedzle: http://allegro.pl/mery-macom-pedzle-...072277409.html czytalam o nich,ze są ok... zobacyzmy jak przyjda to bedzie moj pierwszy taki profesjonalny zestaw
stokrotkax86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 21:14   #1804
sylwiaxx
Zadomowienie
 
Avatar sylwiaxx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 754
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez stokrotkax86 Pokaż wiadomość
sylwia: ja kupilam sobie wczoraj takie pedzle: http://allegro.pl/mery-macom-pedzle-...072277409.html czytalam o nich,ze są ok... zobacyzmy jak przyjda to bedzie moj pierwszy taki profesjonalny zestaw
zobaczymy ja nie lubię kupować zestawów pędzli ja do podkładu mam Hakuro H50s ten flat top i bardzo go lubię
sylwiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 15:37   #1805
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Pędzle

Dziewczyny, jaki pędzelek do robienia precyzyjnych kresek najbardziej polecacie? Chodzi mi czy wybrać: płaski ścięty, czy taki języczek bardzo cienki? Nie wiem, który jest lepszy.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 16:34   #1806
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez Vila1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaki pędzelek do robienia precyzyjnych kresek najbardziej polecacie? Chodzi mi czy wybrać: płaski ścięty, czy taki języczek bardzo cienki? Nie wiem, który jest lepszy.
Mysle, ze powinnas przecwiczyc wszystkie typy i samemu ocenic czym Ci sie wygodniej pracuje, bo ile osob sie tutaj wypowie, tyle bedzie opinii, sama lubie zelowy aplikowac malutkim pedzelkiem skosno scietym, a liner w kamieniu aplikuje zwyklym pedzelkiem Sigmy E05 lub E10 (dokladne numery podam jak bede w zasiegu swoich pedzli).
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 23:15   #1807
malolkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 68
Dot.: Pędzle

Kupic ?http://allegro.pl/pa1148-zestaw-pedz...074509464.html
malolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 04:24   #1808
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez malolkaa Pokaż wiadomość
A kogo chcialabys tym malowac? Bo jesli siebie, badz klientki, mowie NIE, ale jesli np glowki do makijazu albo jakies domowe maskotki, to mysle, ze nie beda marudzic na klujace i nieprzyjemne wlosie... ;-)
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 07:05   #1809
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Pędzle

Dziewczyny, potrzebuję kilku pędzli do cieni i eyelinera w żelu, czy takie będą dobre? Nie mam doświadczenia, więc proszę o radę (w nawiasie napiszę, do czego chciałabym danego pędzla używać)
1. Maestro złota kolekcja eyeliner http://www.ladymakeup.pl/sklep/maest...r-eyebrow.html (eyeliner żelowy)
2. Kozłowski eyeliner EB975 http://www.ladymakeup.pl/sklep/kozlo...er-eb-975.html (eyeliner żelowy, nie wiem, czy wygodniej będzie mi rysować kreskę ściętym czy takim)
3. Maestro 360 r. 8 http://www.ladymakeup.pl/sklep/maest...cieni-360.html (nadaje się do nakładania cienia pod dolne rzęsy?)
4. Meestro 320 r.10 i 12 http://www.ladymakeup.pl/sklep/maest...cieni-320.html (do aplikacji cieni)
5. Maestro 420 r. 8 http://www.ladymakeup.pl/sklep/maest...cieni-420.html (do punktowego nakładania i rozcierania)
Myślicie, że jeszcze jakiś pędzel by mi się przydał? Obecnie mam jeden płaski zaokrąglony do nakładania cieni z Sephory, Essence do smokey eyes, Essence ścięty do eyelinera (muszę wyrzucić, bo drapie niemiłosiernie) i jakiś mały avonowy do nakładania cieni (płaski). Używacie takiego aplikatora-gąbeczki?
Jeszcze jedna informacja: pędzli będę używać wyłącznie do malowania siebie
Edit: znalazłam jeszcze taki pędzelek: http://www.ladymakeup.pl/sklep/maest...resek-790.html (Maestro wygięty), może ten będzie lepszy do eyelinera?

Edytowane przez magratka
Czas edycji: 2012-01-31 o 07:18
magratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 08:44   #1810
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 219
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez malolkaa Pokaż wiadomość
Najprostszy sposób: podziel cenę przez ilość pędzli. Jakiej jakości spodziewasz się za taką cenę jednostkową?
I teraz odpowiedz sobie sama czy warto
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 00:42   #1811
sylwiawpr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: Pędzle

Kochane dziękuję za wszystkie podpowiedzi dotyczące pędzli. Ostatecznie zdecydowałam się na Złotą Kolekcję Maestro )))
Nie jestem wizażystką i pędzli potrzebuję tylko do własnego użytku a te ze względu na krótszy trzonek będą dla mnie wygodniejsze . Poza tym nie potrzebuje 100 różnych pędzelków a takich podstawowych . Zamówiłam do pudru , do różu ,do podkładu ten najnowszy , kilka do oczu , do brwi Mam nadzieję ,że będę zadowolona . Teraz korzystam z pędzli Sephora i śmiało mogę polecić do pudru i podkładu takie wysuwane , do oczu mam kilka ,ale w sumie żaden mi szczególnie nie odpowiada Poza tym mam kilka pędzli Estee Lauder , ale "szału nie robią" :p Zobaczymy jak się sprawdzą Maestro
sylwiawpr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 07:43   #1812
stokrotkax86
Raczkowanie
 
Avatar stokrotkax86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 105
Dot.: Pędzle

kochane wizażanki... mam pytanko, jaki wg Was jest najlepszy pędzel do płynnego podkładu? bo gąbki mnie już denerwują pochłaniają mega dużą ilość podkładu i potem sa takie nie fajne
stokrotkax86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 18:29   #1813
catarina11
Rozeznanie
 
Avatar catarina11
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 572
Dot.: Pędzle

Dziewczyny, a z trochę innej "beczki". Gdzie mogę w Polsce (sklep internetowy, stacjonarny) etui na pędzle? Najlepiej takie jak na zdjęciu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sigma6.jpg (22,9 KB, 17 załadowań)
__________________
Mam do sprzedania nowe buty Mango, skórzane. Rozmiar 39.
catarina11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 20:32   #1814
sylwiaxx
Zadomowienie
 
Avatar sylwiaxx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 754
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez stokrotkax86 Pokaż wiadomość
kochane wizażanki... mam pytanko, jaki wg Was jest najlepszy pędzel do płynnego podkładu? bo gąbki mnie już denerwują pochłaniają mega dużą ilość podkładu i potem sa takie nie fajne
ja polecam pędzle flat top (ja mam hakuro h50 i bardzo go lubię) poszukaj może na YT znajdziesz odpowiedź ,każdemu odpowiada co innego szczerze ? nie mogę sobie odpowiedzieć jak ja kiedyś mogłam podkład nakładać palcami
sylwiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 21:09   #1815
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez stokrotkax86 Pokaż wiadomość
kochane wizażanki... mam pytanko, jaki wg Was jest najlepszy pędzel do płynnego podkładu? bo gąbki mnie już denerwują pochłaniają mega dużą ilość podkładu i potem sa takie nie fajne
Ja kiedyś używałam tradycyjnego flat topa, używam go teraz namiętnie do kosmetyków mineralnych, a do płynnych kupiłam round kabuki - Lancrone F54. No i wpadłam, jest tak cudowny, o wiele lepszy, niż tradycyjny Podkład nakłada się z niesamowitą przyjemnością, na prawdę cieniusieńkimi warstwami - tak, że mam wrażenie, że maluje się prawie suchym pędzlem. Przed malowaniem przejeżdżam po nim zwilżonym palcem, niemalże nie wchłania podkładu, pędzel po użyciu był prawie tak samo biały, jak przed.
Podobny w swojej ofercie ma Hakuro i Maestro(choć tu już nie do końca wiem, czy będzie miał takie właściwości, bo włosie minimalnie inne), ale skusiłam się na Lancrone ze względu na ograniczone fundusze. I nie żałuje, pędzle tego typu są o wiele lepsze do płynnych, niż tradycyjne flaty
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 12:55   #1816
_klaustrofobia_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 71
Dot.: Pędzle

Dziewczyny, proszę pomóżcie. Chcę zakupić sobie jakieś pędzle i zastanawiam się nad tymi http://allegro.pl/pedzle-do-makijazu...072051833.html
Posiadam z EM i EcoTools i jestem zadowolona. A teraz mam ochotę na jakiś zestawik
_klaustrofobia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 13:36   #1817
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Pędzle

Cześć dziewczyny, ja trochę w innej sprawie.
Nie wiem czy to ja mam pecha do flat topów czy flat topy do mnie ale juz 3 flat topy po kilku miesiącach użytkowania do podkładu płynnego padły: duo fiber inglota, hakuro 51 i lancrone F60.
Najdłużej trzymał się lancrone i żeby było śmieszniej to wcale nie był najczęściej używany, bo do podkładu preferuje skośny z zestawu F58 (teraz mam ich już dwa). Wszystkie pedzle traktuje tak samo a flat topy to jedyne pędzle które mi się psują.

Po jakimś czasie zawsze z najbardziej zewnętrznej strony zaczyna mi włosie wychodzić, tak jakby klej puszczał, patrz zdjęcia. Czy któraś z was też tak miała?

I teraz pytanie, które pędzle polecacie? Które według was wytrzymują najdłużej? Z flap topów nie miałam jeszcze edm, sunshade minerals i pixie, warto w któryś zainwestwoać?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg flat_top1.jpg (34,2 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg flat_top2.jpg (64,5 KB, 38 załadowań)
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 14:04   #1818
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez catarina11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a z trochę innej "beczki". Gdzie mogę w Polsce (sklep internetowy, stacjonarny) etui na pędzle? Najlepiej takie jak na zdjęciu.
taka tubę zakupisz tylko na stronie sigmy, bądź innych zagranicznych sklepach internetowych... w Polsce jedynie allegro, ale takich nie mają...
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 17:59   #1819
tajka88
Zakorzenienie
 
Avatar tajka88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malaga Tiki Taki i Kasztanki:)
Wiadomości: 3 709
Dot.: Pędzle

HEJ
wie moze ktoras z was gdzie w hiszpanii albo na jakiej hiszpanskiej stronce moge kupic jakis dobry i niedrogi zestaw pedzli??
__________________
Puedes ser nada para el mundo pero para alquien puedes ser el mundo entero

tajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 18:48   #1820
catarina11
Rozeznanie
 
Avatar catarina11
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 572
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez capriart Pokaż wiadomość
taka tubę zakupisz tylko na stronie sigmy, bądź innych zagranicznych sklepach internetowych... w Polsce jedynie allegro, ale takich nie mają...

Ten z sigmy nawet jest w przystępnej cenie 20$, ale przesyłka kosztuje 14$ :/
__________________
Mam do sprzedania nowe buty Mango, skórzane. Rozmiar 39.
catarina11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 19:22   #1821
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Po jakimś czasie zawsze z najbardziej zewnętrznej strony zaczyna mi włosie wychodzić, tak jakby klej puszczał, patrz zdjęcia. Czy któraś z was też tak miała?

I teraz pytanie, które pędzle polecacie? Które według was wytrzymują najdłużej? Z flap topów nie miałam jeszcze edm, sunshade minerals i pixie, warto w któryś zainwestwoać?
Mi Inglot już się długo trzyma, półtora roku. Nie, ponad dwa chyba. Kurczę, ale ten czas leci

Jesteś pewna, że dobrze myjesz/suszysz pędzle?

Ja ma problem z flat topem elfa (seria profesjonalna). Przyszedł do mnie z etui z grubej folii przez co był oczywiście spłaszczony i teraz próbuję go doprowadzić do kształtu okrągłego i mi się nie udaje... macie jakieś pomysły? Suszenie odpowiednio "ułożonego" nic nie dało, a to jedyne na co wpadłam
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 19:32   #1822
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez catarina11 Pokaż wiadomość
Ten z sigmy nawet jest w przystępnej cenie 20$, ale przesyłka kosztuje 14$ :/
Zgadza się... wychodzi to coś ok. 100zł...
ja też myślałam o samej tubie, ale jak przeliczyłam cały zestaw, wyszlo mi to bardziej oplacalne, gdyż z kosztami wysyłki 1 pędzel kosztował ok. 30zł a tuba w tym za free...
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 20:13   #1823
tajka88
Zakorzenienie
 
Avatar tajka88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malaga Tiki Taki i Kasztanki:)
Wiadomości: 3 709
Dot.: Pędzle

ktos zna pedzle tej firmy http://www.radabeauty.com/default/re.../category/176/ ?? jak je oceniacie

albo coastal scents http://www.radabeauty.com/default/of...nta-negra.html
__________________
Puedes ser nada para el mundo pero para alquien puedes ser el mundo entero


Edytowane przez tajka88
Czas edycji: 2012-02-05 o 20:16
tajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 06:57   #1824
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ja ma problem z flat topem elfa (seria profesjonalna). Przyszedł do mnie z etui z grubej folii przez co był oczywiście spłaszczony i teraz próbuję go doprowadzić do kształtu okrągłego i mi się nie udaje... macie jakieś pomysły? Suszenie odpowiednio "ułożonego" nic nie dało, a to jedyne na co wpadłam
Ja bym spróbowała go zmoczyć a potem owinąć w folię spożywczą robiąc rulonik, ale nie zawijając końca. Postawić na końcu do wysuszenia. Może to by pomogło.
magratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 09:01   #1825
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Mi Inglot już się długo trzyma, półtora roku. Nie, ponad dwa chyba. Kurczę, ale ten czas leci

Jesteś pewna, że dobrze myjesz/suszysz pędzle?
Duo-fiber inglota tez trzymał mi się dwa lata dopóki nie zaczęłam go ozywać do revlona colorstay - może to właśnie podkład jest zabójca pędzli, strasznie ciężko się go zmywa z nich wiec możliwe ze się trochę znęcam nad pędzlem przy myciu przez to ze podkład nie do końca chce zejść.
Nawet przy uzyciu oliwy z oliwek revlon nie schodzi specjalnie latwo, ale z drugiej strony plaskie pedzle i pozostale z zestawu Lancrone trzymaja sie.
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 09:46   #1826
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Duo-fiber inglota tez trzymał mi się dwa lata dopóki nie zaczęłam go ozywać do revlona colorstay - może to właśnie podkład jest zabójca pędzli, strasznie ciężko się go zmywa z nich wiec możliwe ze się trochę znęcam nad pędzlem przy myciu przez to ze podkład nie do końca chce zejść.
Nawet przy uzyciu oliwy z oliwek revlon nie schodzi specjalnie latwo, ale z drugiej strony plaskie pedzle i pozostale z zestawu Lancrone trzymaja sie.
Podejrzewam, że podkład mógł się przyczynić.

Tak przez wiele dziewczyn wychwalany Revlon Colorstay wg mnie jest straszny. Wystarczyło, że zesłoczowałam go sobie na przedramieniu w sklepie po czym przez 3 dni nie mogłam go domyć. Tak się wżarł w skórę, że zszedł chyba po prostu z naskórkiem. Nigdy w życiu nie nałożyłabym go na twarz.

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez magratka Pokaż wiadomość
Ja bym spróbowała go zmoczyć a potem owinąć w folię spożywczą robiąc rulonik, ale nie zawijając końca. Postawić na końcu do wysuszenia. Może to by pomogło.
No właśnie coś w "ten deseń" próbowałam i na niewiele się zdało...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 09:53   #1827
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Duo-fiber inglota tez trzymał mi się dwa lata dopóki nie zaczęłam go ozywać do revlona colorstay - może to właśnie podkład jest zabójca pędzli, strasznie ciężko się go zmywa z nich wiec możliwe ze się trochę znęcam nad pędzlem przy myciu przez to ze podkład nie do końca chce zejść.
Nawet przy uzyciu oliwy z oliwek revlon nie schodzi specjalnie latwo, ale z drugiej strony plaskie pedzle i pozostale z zestawu Lancrone trzymaja sie.
Podkład Revlona jest podkładem o właściwościach zasychających na twarzy, co pozwala lepiej się z nią stopić i jednocześnie utrzymać trwałość na dobre kilka-kilkanaście godzin... jest to duży plus revlona, jedynie faktycznie jest to zmora dla pędzli... przyznam, że nie cierpię uzywać flat topów, gdyż przy nich nie mam kontroli nad intensywnością krycia... używam zwykłych klasycznych pędzli do podkładów i faktycznie nie łatwo jest zmyć, nie uzywałam oliwy lecz zawsze mydła do mycia pędzli Barbary Hofmann (kupić można w Douglasie) i sądzę, że myjąc pędzle zwykłym mydłem, nie spowoduje ich zniszczenia pod warunkiem, że są to syntetyki...


---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Podejrzewam, że podkład mógł się przyczynić.

Tak przez wiele dziewczyn wychwalany Revlon Colorstay wg mnie jest straszny. Wystarczyło, że zesłoczowałam go sobie na przedramieniu w sklepie po czym przez 3 dni nie mogłam go domyć. Tak się wżarł w skórę, że zszedł chyba po prostu z naskórkiem. Nigdy w życiu nie nałożyłabym go na twarz.
Lekka przesada...
podkład bez problemu da się zmyć ciepłą wodą z mydłem bądź dwufazowym płynem do demakijażu...
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 10:04   #1828
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Pędzle

Proszę, pomóżcie mi z pędzlami, bo chciałabym już złożyć zamówienie:
Dziewczyny, potrzebuję kilku pędzli do cieni i eyelinera w żelu, czy takie będą dobre? Nie mam doświadczenia, więc proszę o radę (w nawiasie napiszę, do czego chciałabym danego pędzla używać)
1. Maestro złota kolekcja eyeliner http://www.ladymakeup.pl/sklep/maest...r-eyebrow.html (eyeliner żelowy)
2. Kozłowski eyeliner EB975 http://www.ladymakeup.pl/sklep/kozlo...er-eb-975.html (eyeliner żelowy, nie wiem, czy wygodniej będzie mi rysować kreskę ściętym czy takim)
3. Maestro 360 r. 8 http://www.ladymakeup.pl/sklep/maest...cieni-360.html (nadaje się do nakładania cienia pod dolne rzęsy?)
4. Meestro 320 r.10 i 12 http://www.ladymakeup.pl/sklep/maest...cieni-320.html (do aplikacji cieni)
5. Maestro 420 r. 8 http://www.ladymakeup.pl/sklep/maest...cieni-420.html (do punktowego nakładania i rozcierania)
Myślicie, że jeszcze jakiś pędzel by mi się przydał? Obecnie mam jeden płaski zaokrąglony do nakładania cieni z Sephory, Essence do smokey eyes, Essence ścięty do eyelinera (muszę wyrzucić, bo drapie niemiłosiernie) i jakiś mały avonowy do nakładania cieni (płaski). Używacie takiego aplikatora-gąbeczki?
Jeszcze jedna informacja: pędzli będę używać wyłącznie do malowania siebie
Edit: znalazłam jeszcze taki pędzelek: http://www.ladymakeup.pl/sklep/maest...resek-790.html (Maestro wygięty), może ten będzie lepszy do eyelinera?
magratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 10:52   #1829
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez capriart Pokaż wiadomość
Lekka przesada...
podkład bez problemu da się zmyć ciepłą wodą z mydłem bądź dwufazowym płynem do demakijażu...
Może nie zauważyłaś bo sprawdzałaś kolor podobny do odcienia Twojej skóry, ja słoczowałam z nadzieją że będzie w miarę jasny, ale jak każdy inny okazał się 4 tony za ciemny i później chodziłam z ciemniejszą plamą na ręku przez kilka dni.

Nie wiem, może uważasz że to jest niemożliwe, że kosmetyk może zabarwić skórę? Zdarza się, a ja nigdy po taki nie sięgam drugi raz (i nie zdarzyło się tak tylko mi).

Poza tym przez tą emotikonę Twoja wypowiedź stała się nieprzyjemna. Nie pozjadałaś wszystkich rozumów.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2012-02-08 o 10:58
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 10:57   #1830
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Może nie zauważyłaś bo sprawdzałaś kolor podobny do odcienia Twojej skóry, ja słoczowałam z nadzieją że będzie w miarę jasny, ale jak każdy inny okazał się 4 tony za ciemny i później chodziłam z ciemniejszą plamą na ręku przez kilka dni.

Nie wiem, może uważasz że to jest niemożliwe, że kosmetyk może zabarwić skórę? Zdarza się, a ja nigdy po taki nie sięgam drugi raz (i nie zdarzyło się tak tylko mi)
Swego czasu miałam wszystkie odcienie do cery tłustej/mieszanej (a to one mają tendencję do zasychania) i wszystkie były przeze mnie testowane na nadgarstku... wiem, że jak od razu nie usunie się tego z ręki choćby chusteczką jest ciężej się go pozbyć, ale nie do tego stopnia, że przez 3 dni się chodzi z ciemniejszą ręką
wystarczy odpowiednio ciepła woda, mydło a najlepiej płyn do demakijażu makijażu wodoodpornego...
tak samo jest z pędzlami...
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!




Edytowane przez capriart
Czas edycji: 2012-02-08 o 10:59
capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-08 22:59:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:28.