Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-14, 15:01   #2041
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Damon gratuluję córki i zazdroszczę terenu, ja to sobie mogę po parku paskudnym pobiegać, ale i tak raczej wybieram bieżnię.
A mnie po roku przerwy kiedy to mi się nic nie podobało znowu wciągnęła jedna z moich dwóch największych słabości - portfel sie boi
też wolę bieżnię, ale ja to raczej wybieram szybki marsz, nienawidzę biegania

Co to za słabość?
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 16:08   #2042
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

a swarovski
ja tez czasem maszeruje z prędkością 7 km/h
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 16:22   #2043
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

OPI wypuszcza w lecie nowa kolekcje. Jeden z lakierow cholernie przypomina mi Peridota - napewno go kupie.

Cala kolekcja bedzie nosic nazwe "Spider man collection" .

http://www.musingsofamuse.com/2012/0...ollection.html



edit: znalazlam potwierdzenie mojego przeczucia (tu) . Rzeczywiscie jak Peridot. Czekam z niecierpliwoscia na niego, bo ta dziadowska sephorowa Malezja odbarwia mi paznokcie na zolto.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-03-14 o 16:26
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 16:28   #2044
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Z ciekawych informacji: znalazlam jeszcze promocyjne zdjecia Armaniego rozjasniajacej kolekcji, ktora poszla juz na Azje.

Na zdjeciu widzimy chlopca, Megana Foxa, brata albinosa siostry Megan .

btw: ja nie wiem, kto takie przerobione badziewa wypuszcza
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 16:36   #2045
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
A powiedzcie, dziewczyny, może polecacie jakiś suplement wspomagający odchudzanie?? Tak sobie pomyślałam o połączeniu kilku elementów, tzn zmiana sposobu odżywiania, większa dawka ruchu + na wspomożenie jakieś tabsy Dobry pomysł czy niekoniecznie?
ja dietuję, zadowolona zresztą bo czuję się świetnie a waga i obwody idą w dół... jako "wspomagacza" używam błonniku z ananasem i chromem, łykam pół godziny przed posiłkiem, popijam dwiema szklankami wody i potem jem normalną porcję... Nie mam apetytu na słodkie i ogólnie szybciej się najadam
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 16:40   #2046
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

suplementy to odchudzają kieszeń, a te, które rzeczywiście działają są trudno dostępne, drogie i nielegalne
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 16:52   #2047
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
a swarovski
ja tez czasem maszeruje z prędkością 7 km/h
Ja średnio maszeruję 7,5 lub 8 km/h
A co do suplementów to biorę L-karnitynę forte plus z olimpu, ale tylko dlatego że przez zimę trochę tłuszczyku mi się nazbierało i mięśni tak fajnie widać, a przy ćwiczeniach jednak L-karnityna coś daje (ja chodzę codziennie na siłownię) i przyspiesza to spalanie.

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32924599]Z ciekawych informacji: znalazlam jeszcze promocyjne zdjecia Armaniego rozjasniajacej kolekcji, ktora poszla juz na Azje.

Na zdjeciu widzimy chlopca, Megana Foxa, brata albinosa siostry Megan .

btw: ja nie wiem, kto takie przerobione badziewa wypuszcza [/QUOTE]
A widziałyście zdjęcia Megan w kampanii reklamującej serię regenessence? Zero mimiki, zero jakiejkolwiek zmarszczki. Ja mam całą tą serię od grudnia i na pewno to nie jej sprawka, tylko medycyny estetycznej i dobrego lekarza (albo i kiepskiego skoro zero mimiki)
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 17:03   #2048
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Ja średnio maszeruję 7,5 lub 8 km/h
A co do suplementów to biorę L-karnitynę forte plus z olimpu, ale tylko dlatego że przez zimę trochę tłuszczyku mi się nazbierało i mięśni tak fajnie widać, a przy ćwiczeniach jednak L-karnityna coś daje (ja chodzę codziennie na siłownię) i przyspiesza to spalanie.

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------


A widziałyście zdjęcia Megan w kampanii reklamującej serię regenessence? Zero mimiki, zero jakiejkolwiek zmarszczki. Ja mam całą tą serię od grudnia i na pewno to nie jej sprawka, tylko medycyny estetycznej i dobrego lekarza (albo i kiepskiego skoro zero mimiki)
Ja w marszu utrzymuje stałe temp, ale maszeruję tylko 20 minut po siłowym, generalnie aeroby to u mnie głównie HIIT i trochę interwałów.
Z badań wynika, ze l-karnityna ma działanie prozdrowotne, natomiast jeśli chodzi o na wpływ spalanie tłuszczu to zerowe.

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

http://www.lancome-usa.com/renergie-...efault,pd.html

znacie ten krem?
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 17:03   #2049
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32924599]Z ciekawych informacji: znalazlam jeszcze promocyjne zdjecia Armaniego rozjasniajacej kolekcji, ktora poszla juz na Azje.

Na zdjeciu widzimy chlopca, Megana Foxa, brata albinosa siostry Megan .

btw: ja nie wiem, kto takie przerobione badziewa wypuszcza [/QUOTE]
Dobrze powiedziane

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja dietuję, zadowolona zresztą bo czuję się świetnie a waga i obwody idą w dół... jako "wspomagacza" używam błonniku z ananasem i chromem, łykam pół godziny przed posiłkiem, popijam dwiema szklankami wody i potem jem normalną porcję... Nie mam apetytu na słodkie i ogólnie szybciej się najadam
Brałam chrom, bo jestem słodyczoholikiem, ale to jedna wielka ściema, nie działa - chyba że mówimy o efekcie placebo
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 17:08   #2050
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Ja w marszu utrzymuje stałe temp, ale maszeruję tylko 20 minut po siłowym, generalnie aeroby to u mnie głównie HIIT i trochę interwałów.
Z badań wynika, ze l-karnityna ma działanie prozdrowotne, natomiast jeśli chodzi o na wpływ spalanie tłuszczu to zerowe.

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

http://www.lancome-usa.com/renergie-...efault,pd.html

znacie ten krem?
Możliwe, ale ogólnie dobrze się po niej czuję, aż tak dużo za nią nie płacę bo 80 tabl. 50zł (a na dzień można tylko dwie, dodatkowo super w smaku- wiśnia, są do ssania).

Ja mam marsz 30min po siłowym i też zwracam uwagę aby tętno było w granicach 126-146 wtedy mój organizm najwięcej tłuszczu spala.
A tak to aerobów nie lubię
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 17:11   #2051
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Najlepsze efekty w spalaniu tłuszczu to daje HIIT a nie aeroby w takich granicach tętna

A jaka firma, bo cena rzeczywiście fajna

Sporo ćwiczysz, szacun wielki
Ja na publicznych siłownaich bywam rzadko, ale to są raczej wylęgarnie romansów a nie miejsca, gdzie się ćwiczy. Te odstrojone panny bez grama potu i grymasu wysiłku na rowerkach.
Żeby nie było, że tylko spamuje: bardzo mi sie podoba ten nowy podkład Benefit Oxygen wow
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu





Edytowane przez pingwin2
Czas edycji: 2012-03-14 o 17:13
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 17:16   #2052
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Brałam chrom, bo jestem słodyczoholikiem, ale to jedna wielka ściema, nie działa - chyba że mówimy o efekcie placebo
Wiesz, to że na kogoś coś nie działa, nie znaczy, że na inną osobę nie będzie... Dziewczyna pytała o suplementy to napisałam...
Jasne, sama trochę "wspomagam" działanie chromu po prostu nie kupując i nie sięgając po słodycze... ale odeszły mi apetyty, które wcześniej miewałam, a słodyczy jadłam naprawdę duuuuużo, tabliczka czekolady czy jakieś batoniki (zwłaszcza w stresujących momentach typu sesja, coś nie tak w pracy) to była norma... także mi to generalnie zwisa czy to działanie chromu czy placebo - przez półtora miesiąca schudłam 8,5kg i to dla mnie jest wymierny efekt w życiu tyle wagi i cm nie straciłam, jestem z siebie dumna
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 17:16   #2053
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Ja biore ThermLine, ale nie wiem czy to działa (dopiero drugi tydzień zażywam)
Wczoraj byłam na zumbie i dzisiaj idę - chyba na początek taka aktywność będzie ok? Siłownia zupełnie mnie nie kręci...
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 17:47   #2054
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

pingwin2, a co to ten HIIT?

kasiaj85, gratulacje! 8,5 kg w półtora miesiąca!

Co do suplementów - ja wiem, że tabletki cudów nie sprawią, ale tak sobie pomyślałam, że może coś pomogą jako dodatek do diety i aktywności fizycznej. Błonnik powinien być dobrym pomysłem

A jeszcze kiedyś widziałam reklamy Alli... Może któraś z Was to brała?
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 17:52   #2055
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Błonnik to jest np. w otrębach i nie rozumiem po co płacić za tabletki.
HIIT to trening interwałowy o wysokiej intensywności: krótki i zabójczy
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 17:58   #2056
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość

kasiaj85, gratulacje! 8,5 kg w półtora miesiąca!

Co do suplementów - ja wiem, że tabletki cudów nie sprawią, ale tak sobie pomyślałam, że może coś pomogą jako dodatek do diety i aktywności fizycznej. Błonnik powinien być dobrym pomysłem

A jeszcze kiedyś widziałam reklamy Alli... Może któraś z Was to brała?
Dzięki! jestem z siebie dumna, i zaczynam już się przekonywać do takiego trybu życia i odżywiania...
Uważam, że jak ktoś chce schudnąć biorąc same tylko suplementy to marne szanse, ale w połączeniu ze zdrową dietą mogą lekko wspomóc... Marzy mi się jeszcze znaleźć chęci na jakikolwiek trening na siłce ale póki co strasznie zaczęło mnie znów boleć moje kolano, musi przejść, wtedy będę myśleć... no a poza tym jak przychodzę z pracy to jestem tak psychicznie jakoś wymęczona, że jedyny wysiłek na jaki mnie stać to poklikanie na klawiaturze. Mam nadzieję, że wraz z nadejściem ładniejszych cieplejszych i słonecznych dni będzie mi się bardziej chciało...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 18:01   #2057
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

bo mi umknęło kasiaj85, gratulacje!
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 18:10   #2058
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Najlepsze efekty w spalaniu tłuszczu to daje HIIT a nie aeroby w takich granicach tętna

A jaka firma, bo cena rzeczywiście fajna

Sporo ćwiczysz, szacun wielki
Ja na publicznych siłownaich bywam rzadko, ale to są raczej wylęgarnie romansów a nie miejsca, gdzie się ćwiczy. Te odstrojone panny bez grama potu i grymasu wysiłku na rowerkach.
Żeby nie było, że tylko spamuje: bardzo mi sie podoba ten nowy podkład Benefit Oxygen wow
Wiem że HIIT najlepszy ale nie dla mnie, ważę 47kg, przed ćwiczeniami to ważyłam 43- 44kg, ale wiadomo że mięśnie więcej ważą. Mnie zależy jednak bardziej na mięsniach, a przy takim treningu za dużo schudnę. A spalać tłuszczyk chcę tylko dlatego żeby mięsnie bardziej było widać, ponieważ ja mam ilość tkanki tłuszczowej w normie: fitness (poniżej jest tylko atletyczna, czyli taką jaką mają sportowcy) tak mi dietetyk powiedział po pomiarze.

A co do tabletek to jest to Olimp, teraz jest na nie promocja, nawet w Superpharmie można je kupić.

A ja mam teraz pytanie odnośnie perfum Valentina, one sa dostępne tylko w D? czy w S.też można je gdzieś dostać, bo u mnie w S. nie ma.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 18:13   #2059
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

kasiaj85: brawo

Ja chyba muszę schudnąć Moje BMI jeszcze troszkę i wkroczy w strefę nadwagi :/
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 18:15   #2060
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
bo mi umknęło kasiaj85, gratulacje!
Dzięki
Mam nadzieję, że dalej pójdzie również z górki, powoli ale z górki no i czeka mnie w najbliższym czasie wydatek w postaci dżinsów i butów moje obecne już mi wiszą i zjeżdżają z tyłka, a buty na wiosnę jakieś aż się proszą żeby jeszcze trochę optycznie wydłuzyc sylwetkę
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 18:36   #2061
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Wiem że HIIT najlepszy ale nie dla mnie, ważę 47kg, przed ćwiczeniami to ważyłam 43- 44kg, ale wiadomo że mięśnie więcej ważą. Mnie zależy jednak bardziej na mięsniach, a przy takim treningu za dużo schudnę. A spalać tłuszczyk chcę tylko dlatego żeby mięsnie bardziej było widać, ponieważ ja mam ilość tkanki tłuszczowej w normie: fitness (poniżej jest tylko atletyczna, czyli taką jaką mają sportowcy) tak mi dietetyk powiedział po pomiarze.

A co do tabletek to jest to Olimp, teraz jest na nie promocja, nawet w Superpharmie można je kupić.

A ja mam teraz pytanie odnośnie perfum Valentina, one sa dostępne tylko w D? czy w S.też można je gdzieś dostać, bo u mnie w S. nie ma.
Tak, Douglas ma wyłączność na Valentinę.
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 18:43   #2062
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32924487]OPI wypuszcza w lecie nowa kolekcje. Jeden z lakierow cholernie przypomina mi Peridota - napewno go kupie.

Cala kolekcja bedzie nosic nazwe "Spider man collection" .

http://www.musingsofamuse.com/2012/0...ollection.html



edit: znalazlam potwierdzenie mojego przeczucia (tu) . Rzeczywiscie jak Peridot. Czekam z niecierpliwoscia na niego, bo ta dziadowska sephorowa Malezja odbarwia mi paznokcie na zolto.[/QUOTE]


O matko, jakie śliczne lakierki
Niby peridota też kupię.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 19:28   #2063
madziuchna78
Raczkowanie
 
Avatar madziuchna78
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 243
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Hmmmm - chyba telepatycznie łączę się z wizażem... jak wracałam z pracy weszłam do Natury w celu zanabycia tuszu do kresek. Stanęłam obok szafy Catrice i wyszłam... z tym oto lakierem

http://www.catrice.eu/en/products/na...cquer-840.html

Też uznałam, że podobny do Peridot i wzięłam - tym bardziej, że oryginał Chanela nie należy do najtrwalszych wiec po co przepłacać - inna sprawa, że Peridota już raczej nie ma od dawna w sprzedaży.
madziuchna78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 20:00   #2064
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Wiem że HIIT najlepszy ale nie dla mnie, ważę 47kg, przed ćwiczeniami to ważyłam 43- 44kg, ale wiadomo że mięśnie więcej ważą. Mnie zależy jednak bardziej na mięsniach, a przy takim treningu za dużo schudnę. A spalać tłuszczyk chcę tylko dlatego żeby mięsnie bardziej było widać, ponieważ ja mam ilość tkanki tłuszczowej w normie: fitness (poniżej jest tylko atletyczna, czyli taką jaką mają sportowcy) tak mi dietetyk powiedział po pomiarze.

A co do tabletek to jest to Olimp, teraz jest na nie promocja, nawet w Superpharmie można je kupić.

A ja mam teraz pytanie odnośnie perfum Valentina, one sa dostępne tylko w D? czy w S.też można je gdzieś dostać, bo u mnie w S. nie ma.
Olimp jest niezły, tylko odzywki ma paskudne
czyli BF na poziomie 21-24?
ja mam obecnie jakieś 15 z hakiem, ale dążę do 14.
Zawsze chciałam tak mało ważyć

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Dzięki
Mam nadzieję, że dalej pójdzie również z górki, powoli ale z górki no i czeka mnie w najbliższym czasie wydatek w postaci dżinsów i butów moje obecne już mi wiszą i zjeżdżają z tyłka, a buty na wiosnę jakieś aż się proszą żeby jeszcze trochę optycznie wydłuzyc sylwetkę
Fajnie jest jak ciuchy spadają
może iść wolniej, bo organizm się zaadoptował, poza tym im niższa waga tym mniej kcal potrzeba, więc należy obciąć kalorię z diety, a najlepiej więcej spalać.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 20:14   #2065
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Olimp jest niezły, tylko odzywki ma paskudne
czyli BF na poziomie 21-24?
ja mam obecnie jakieś 15 z hakiem, ale dążę do 14.
Zawsze chciałam tak mało ważyć

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------


Fajnie jest jak ciuchy spadają
może iść wolniej, bo organizm się zaadoptował, poza tym im niższa waga tym mniej kcal potrzeba, więc należy obciąć kalorię z diety, a najlepiej więcej spalać.
BF podobno poniżej 20% dietetyk powiedział nawet że jak będzie ok 2% mniej to już niby atletyczna sylwetka, taaa już to widzę, to ciekawe dlaczego małego wałeczka na brzuchu nie moge się pozbyć (a tak się katuję brzuszkami) a jak tylko coś zjem to mam brzuch jak dziecko z Afryki, ale to przez jelita :/

Ja zawsze byłam szczupła, ale mam taką figurę że biodra szerokie a cała góra wąska, więc i tak się wydaję grubsza niż w rzeczywistości jestem.


Jestem zła, dlaczego D. ma Valentinę na wyłączność, a tak się cieszyłam że kupię ja w S. z rabatem 10%
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 20:16   #2066
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100%! My mieszkamy na wsi i biegamy po okolicy -- nie ma to jak na porannej wycieczce spotkać kilka stad saren (nieraz jeszcze zaspanych i zaskoczonych na tyle, że można do nich podejść na parę metrów), kilka zajęcy, wystraszyć bażanty, a teraz jeszcze przeloty gęsi są -- baby, ruszać się, nie wiecie co tracicie!
Ale masz fajnie Ale z sarnami teraz podobno jest plaga, u mojej rodziny na wsi kiedyś sarny się nie uświadczyło ,a teraz to normalnie stada grasuja po polach, nic trudnego spotkać jakieś o każdej porze dnia normalnie, jak by się gdzieś w kniei było. A niby zwierzęta są wytępione

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość

Ja bym tych butów do biegania nie kupiła. Dobry but biegowy, ma podeszwę tak ukształtowaną, żeby stopa stabilnie się trzymała i nieuległa jakiemuś skręceniu. Dlatego jest szersza niż cały but.A w tych reetonach podeszwa według mnie, nie jest w stanie zapewnić pewnego oparcia dla stopy. No, chyba że się biega po chodnikach, ale w teren to na pewno nie będą odpowiednie.

Mądrze prawisz, ja już miałam kiedyś kostkę skręconą, nie polecam

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Dobrze powiedziane


Brałam chrom, bo jestem słodyczoholikiem, ale to jedna wielka ściema, nie działa - chyba że mówimy o efekcie placebo
A mi akurat chrom pomaga, hamuje u mnie ochotę na słodkie, a ja to chyba jestem ostatnią osobą która nie byłaby podejrzliwa jesli chodzi o działanie suplementów
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 20:44   #2067
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Co do lakierów OPI to właśnie mi przyszła cała kolekcja Holland. Normalnie śliczności. Kilka bym oddała bo wszystkich nie wymaluję do śmierci.
Całe szczęscie te z letniej kolekcji mi sie nie podobają bo całkiem bym poszła z torbami.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 21:22   #2068
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

HELP



Od paru dni boli mnie moja urocza mordeczka (lewa strona). Wymacalam ja od srodka i boli mnie dolne dziaslo. Zewnetrzna strone dziasla mam opuchnieta (twarz mi na szczescie jeszcze nie spuchla ). Jako, ze nie mam tam osemki wnioskuje iz jakas sie "wykluwa". Nie wiem ile to potrwa a boli .

Macie jakies sposoby na taki bol? Plukanki? Masc?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 21:29   #2069
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32932014]HELP



Od paru dni boli mnie moja urocza mordeczka (lewa strona). Wymacalam ja od srodka i boli mnie dolne dziaslo. Zewnetrzna strone dziasla mam opuchnieta (twarz mi na szczescie jeszcze nie spuchla ). Jako, ze nie mam tam osemki wnioskuje iz jakas sie "wykluwa". Nie wiem ile to potrwa a boli .

Macie jakies sposoby na taki bol? Plukanki? Masc?[/QUOTE]

Idź do apteki i poproś o maść na ząbkowanie taką jaką się smaruje dziąsła niemowlakom bo wątpie że mają taką wersję dla ząbkujących dorosłych
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 06:33   #2070
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Idź do apteki i poproś o maść na ząbkowanie taką jaką się smaruje dziąsła niemowlakom bo wątpie że mają taką wersję dla ząbkujących dorosłych
hahaha , a smarowałaś kiedyś taką maścią dziąsło..? ja smarowałam, bo córci podawałam jakieś 5 lat temu, żeby sprawdzić jak to działa, i wniosek taki, że maść tylko chłodzi w posmarowanym miejscu. Tu trzeba albo znieść ból psychicznie ( co tylko kobiety potrafią) albo nafaszerować się najsilniejszym lekiem przeciwbólowym w kapsułce.
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:31.