Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek! - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-10, 21:50   #661
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
mega


Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
zgodnie z obietnicą szminka Catrice Holly rosewood , na żywo wygląda trochę chłodniej niż na zdj. Ciekawe jest to ,że spodziewałam się brudnego różu a na moich ustach wychodzi dość żywo. Ładny kolor. Mam jeszcze drugą ale ta szminka jest bardzo trwała i jakbym starła to by kolor drugiej nie był autentyczny,wiadomo o co chodzi
wow, śliczna, a Twoje usta...


Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Będzie czekać na premierę do czasu aż mi paznokieć odrośnie

Wróciłam. Żyje, ale mało brakowało...
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Rozległy zawał, swoją drogą już drugi... Strasznie się bałam jak jechaliśmy, znamy się całe życie i jego rodzice traktują mnie jak własną córkę. Najważniejsze, że się znowu udało.

o matko droga na początku się wystraszyłam, że to Tobie coś się dzieje... ogólnie chyba średnio w temacie jestem, więc jakieś tam wpadki, czy nietakt wybacz

__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 21:58   #662
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Mój kształt byl identyczny (zamieszczam w załączniku). Niestety poszedł juz pod nóż... znaczy - pilniczek
Nie dałam rady wytrzymac w migdałkach. Nie leżały mi już. Zresztą praktycznie wszyscy stwierdzili, że ładniej u mnie wyglądały kwadraty, więc Teraz chyba długo będę wracala do kształtu i długości sprzed eksperymentu, ale kto nie ryzykuje, ten...
A ja inna inż wszyscy powiem, że w takim subtelniejszym kształcie jest lepiej
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 22:03   #663
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Pomalowałam paznokcie grzecznie w łazience, a babcia piętro niżej teraz mi krzyczy, że ją otruwam......


Zła migdałki pasują do kształtu Twoich dłoni, ale nie do Ciebie
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 22:40   #664
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Kojarzy mi się z Harrym Potterem
Ale faktycznie ma coś w sobie
W sumie też fantastyka. Czy raczej sci-fi

Cytat:
Standard
Wcalenie.

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Haj fajf!!!!


Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Oj, Ruda Taki łądny, ze nawet głupi tekst mu wybaczyłaś
Niee, miałam powiedzieć "taki stary, a taki głupi", ale jak się popatrzyłam na niego, to mnie przytkało

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
noł problem
Oj, nie wiem, czy taki noł problem ^^ To prawie taki osioł z chemii, jak ja

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
zgodnie z obietnicą szminka Catrice Holly rosewood , na żywo wygląda trochę chłodniej niż na zdj. Ciekawe jest to ,że spodziewałam się brudnego różu a na moich ustach wychodzi dość żywo. Ładny kolor. Mam jeszcze drugą ale ta szminka jest bardzo trwała i jakbym starła to by kolor drugiej nie był autentyczny,wiadomo o co chodzi

O ja ☠☠☠ię, umarłam. Mam OBS.
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 22:44   #665
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Zła migdałki pasują do kształtu Twoich dłoni, ale nie do Ciebie
Zgadzam się
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 22:57   #666
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Oj, nie wiem, czy taki noł problem ^^ To prawie taki osioł z chemii, jak ja
ja ogólnie do 3 liceum byłam pewna, że chemii na maturze nie będę zdawać, także no...
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 00:02   #667
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Trelle, czy Ty umiesz czytać w myślach?

Będzie ciężko Jak znajdziesz daj cynk Ale wydaje mi się, ze ten Revlon będzie identyczny.

Jaka ruska odżywka?
Ja? Nieeeee

Nie! Ja chcę sweterek taki jak Twój!

ta
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Moje nudne, u mnie ze zdobieniem
Piękne są.
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Nie, w hurtowni w Radomiu. Wchodzę, stoję, paCZe, a tu JEST. Jak miałam go nie wziąć do domu
Ale będę styropian chyba jadła, bo kupiłam duży
Najważniejsze, że z żadnego lakieru się tak nie cieszyłam, to było moje największe lakierowe marzenie i bardzo go kocham

Śmigam do szpitala, mojego przyjaciela ojca właśnie zabrała karetka
Trzymajcie kciuki!
Zrób zdjęcie! Za ile dorwałaś?

Trzymaj się.
Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Są boskie w tym kolorze
Mój kształt byl identyczny (zamieszczam w załączniku). Niestety poszedł juz pod nóż... znaczy - pilniczek
Nie dałam rady wytrzymac w migdałkach. Nie leżały mi już. Zresztą praktycznie wszyscy stwierdzili, że ładniej u mnie wyglądały kwadraty, więc Teraz chyba długo będę wracala do kształtu i długości sprzed eksperymentu, ale kto nie ryzykuje, ten...
Mi osobiście również bardziej podobałaś się w kwadratach ale w tych również jest Ci bardzo ładnie.
Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Tak... Chyba muszę iść do psychologa, bo sama sobie z tym nie dam rady...

Trelle, jak użyłaś tej ruskiej maski? Nałożyłaś ją na umyte włosy, czy na brudne suche? Spałaś w czepku? Nie podrażniła Ci skóry głowy?
A może musisz się komuś wygadać, tak od serca?

Nałożyłam na suche, brudne włosy kilka cm od skóry głowy. Tak, miałam czepek .
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-11, 08:58   #668
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

cześć

wiecie? jak pech to pech. zdecydowałam się na dzisiaj na lekarza, a tam mojej pani doktor nie ma i nie wiadomo czy jutro będzie
dzwonie do drugiej przychodni - może jak założy pani kartę.
także pije kawe, jem śniadanie, zbieram się i jadę MOŻE do lekarza.

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

jak pech to pech - part 2.
wyciągam nowiuteńkie rajstopki z pudełka, a tam co? dziura, oczko poszło. -.-
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 09:05   #669
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
My to byśmy się nimi ładnie zajęły nie?
Oj tak...

Matko, jakaś masochistka ze mnie wylazła bo oglądałam tego bloga... aż doszłam do gołych pazurów. Tylko po co?

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

mam nadzieję, że cokolwiek sie polepszyło od rana!
Nieco... potem znowu się popsuło, teraz znowu się polepszyło...
Nosz... w te albo we wte... bo tak to ja się wykończę...
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
zgodnie z obietnicą szminka Catrice Holly rosewood , na żywo wygląda trochę chłodniej niż na zdj. Ciekawe jest to ,że spodziewałam się brudnego różu a na moich ustach wychodzi dość żywo. Ładny kolor. Mam jeszcze drugą ale ta szminka jest bardzo trwała i jakbym starła to by kolor drugiej nie był autentyczny,wiadomo o co chodzi
Piękne... i usta i szminka. Zazdroszczę, ja się nie umiem odważyć na taki mejkap, włosy na czerwono pomalować to pikuś dla mnie, ale w szminkach nie-nude to się czuję głupio...
Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Mój kształt byl identyczny (zamieszczam w załączniku). Niestety poszedł juz pod nóż... znaczy - pilniczek
Nie dałam rady wytrzymac w migdałkach. Nie leżały mi już. Zresztą praktycznie wszyscy stwierdzili, że ładniej u mnie wyglądały kwadraty, więc Teraz chyba długo będę wracala do kształtu i długości sprzed eksperymentu, ale kto nie ryzykuje, ten...
Szkoda, bo śliczne były, ale tak jak dziewczyny mówią - ja tez myślę że do Ciebie bardzo pasują kwadraciki, chociaż już Twoim dłoniom to chyba w każdym kształcie ładnie

Anula te Twoje nudziaki... klasa

Kobiety, nikt mi nie powie jaki olej mam sobie kupić? Pliiisss, niech któraś rzuci okiem i podpowie

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
jak pech to pech - part 2.
wyciągam nowiuteńkie rajstopki z pudełka, a tam co? dziura, oczko poszło. -.-
To pewnie jeden z tych dni, kiedy lepiej się zagrzebać pod kołdrą i udawać że nas nie ma...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 09:13   #670
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez y@kor Pokaż wiadomość
Misiaczek przeżył - nawet go wykąpałam z wdzięczności za pozowanie...




Boję się tego piłowania jak ognia, bo obawiam się, ze przez to będą właśnie na boki rosły, ale spróbuję delikatnie dobrym pilniczkiem
Nie bój się. Tu chodzi podpiłowanie samych rożków, nie na poziomie "mięska", tylko jak jużbiała część się zaczyna.Tak by nie przypominały kształtu "flare"

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Prócz przedługich paznokci ma też przedługie włosy, widziałyście? ;P
EDIT: Powinnam napisać przydługich albo za długich, ale dobra, niech zostanie tak
Przedługie, to dobre określenie. Ona ma jakiś kompleks...?

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Tak odbiegając od tego tematu... to skończyła mi się już butelka szamponu z Alterry i muszę niestety przyznać,że mi nie służył od kilku dni myję jakimś pokrzywowym (sls w srodku skladu) i zauważyłam dziwną zmianę. Włosy są lżejsze, odzyskały objętość.. Może jestem jakaś dziwna i moje włosy potrzebują nieco sls
Oczywiście!
ja kiedyś przypadkowo sięgnęłam po alterrę z granatem to się dziwiłam czemu moje kłaczki tak fatalnie się zachowują....

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Moje nudne, u mnie ze zdobieniem
Bez zdobienia pięknie.
Chyba sie rozejrzę za tym lakierem.

Czyli- do Natury wycieczka. Po lakier i odżywkę

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Prawie, tylko troszeczkę jest bardziej porcelanowy...
Jestem lakierowo spełniona
OGŁASZAM ODWYK OD LAKIERÓW KOLOROWYCH DO KOŃCA ROKU!
Porcelanowy powiadasz... Orzełka kupiłaś? Za ile?

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Ładne. Bardzo. I nie trudne nawet.

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Moim zdaniem powinnaś sprobowac nakładać maskę PRZED myciem na noc. Włoski nie będą obciążone, a zdążą się "najeść"
Radzę dokapać keratynę do czegoś, co już masz w domu i wzbogacić olejem, żeby był emolient. To naprawdę minuta roboty


Są boskie w tym kolorze
Mój kształt byl identyczny (zamieszczam w załączniku). Niestety poszedł juz pod nóż... znaczy - pilniczek
Nie dałam rady wytrzymac w migdałkach. Nie leżały mi już. Zresztą praktycznie wszyscy stwierdzili, że ładniej u mnie wyglądały kwadraty, więc Teraz chyba długo będę wracala do kształtu i długości sprzed eksperymentu, ale kto nie ryzykuje, ten...
Wiesz, ja sie zastanawiam, czy moim włosom w ogóle potrzebne są maski. Odbieram to trochę w kategoriach- antybiotyk na katar.

Ojjj szkoda... Przepiękne były.

Cytat:
Napisane przez Lusiaaaaa Pokaż wiadomość
moim skromnym zdaniem migdały wyglądają pięknie jak są krótkie, takie lekko wychodzące poza opuszek(wiecie o sco kaman) w tej długości wyglądaja dla mnie oczywiście niefajnie. Jakos nie umiem ich polubić ale kazdemu podoba sie co innego)
Prawdziwych migdałów nie dasz rady wypiłować z krótkich.

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Wróciłam. Żyje, ale mało brakowało...
to mieliście nerwowo.

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Tak... Chyba muszę iść do psychologa, bo sama sobie z tym nie dam rady...
(...)

Dziewczyny, to WC to jakaś limitka jest?
To dość długo Cię gnebi. Musisz to wyrzucić z siebie. Komuś komu ufasz, kto Cię wysłucha. Albo psycholog, jak piszesz. Nie ma co udawać, ze jest ok, jak nie jest.

Tak. WildCraft z Essence
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 09:26   #671
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Dzień dobry

niestety zakupami nie mogę siè pochwalić bo nic w Tk maxie nie było ciekawego tylko jakieś kurewskie ròże bleeee

do tego gardło mnie boli i dziąsło też, pewnie jakieś chorubsko załapałam
rano budzik nie zadzwonił a moje paczały ledwo paczą na świat
ogólnie dzień na nie

ale ale to nie znaczy że nie będzie lepiej o!
miłego dnia
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-11, 09:34   #672
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
zgodnie z obietnicą szminka Catrice Holly rosewood
Piękny kolor.
I usta

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Ja odbiorę jutro swoje Mam nadzieję, że nie macane, bo "macania nie lubię"


Aaa Karola, tak za pamięci... Dogadamy się


Nie no weź się. Żartowałam
Ale pokazać go możesz


Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Najważniejsze, że z żadnego lakieru się tak nie cieszyłam, to było moje największe lakierowe marzenie i bardzo go kocham
Tez o nim marzę. I przez Prezesa o Sweterku również
Skuszę sie chyba na małe buteleczki

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Mój kształt byl identyczny (zamieszczam w załączniku). Niestety poszedł juz pod nóż... znaczy - pilniczek
Nie dałam rady wytrzymac w migdałkach.
Migdałki też były cudne
Ale jak się źle w nich czujesz to po co na siłę trzymać
Ja nadal biję się z myslami czy moje "jajka" zostawić tak jak polecałyście, czy wrócić do kwadratów. Też nie mogę się do okrągłych przyzwyczaić

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;37010301]Zakupiłam dzisiaj hello holo .
Zmywa się on jak zwykły brokat czy raczej jak mgiełka?
[/QUOTE]
Bardziej jak zwykły brokat niestety :p
Może nie aż tak tragicznie, no ale do łatwych i przyjemnych zmywanie nie należy

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Powiem Ci że ja migdały tez na razie tak średnio, ale nie aż tak żeby nie wytrzymać
Widzę, że akceptacja migdałów u wszystkich przebiega podobnie
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 09:36   #673
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3701607 1]Kobiety, nikt mi nie powie jaki olej mam sobie kupić? Pliiisss, niech któraś rzuci okiem i podpowie [/QUOTE]

Hmm...Na Twoim miejscu zamówiłabym ich kilka, ale małe pojemności (tu polecam ZSK). Nie wydasz kupy pieniędzy, a przetestujesz sobie oleje z różnych grup.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Przedługie, to dobre określenie. Ona ma jakiś kompleks...?
chyba nie chcę wiedzieć ;P
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 09:47   #674
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Ahoj znad kawy!
Kiedy mi się uda śpię po 8 godzin, jak PanBu przykazał, dziś nawet więcej, a i tak jestem ledwo ciepła... te studia mnie wykończą
Z ciekawostek - mani trzyma mi się od niedzieli w stanie nienaruszonym (co nie znaczy, że ładnym, bo coś mu się stało po pomalowaniu i kąpieli)

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3701607 1]Kobiety, nikt mi nie powie jaki olej mam sobie kupić? Pliiisss, niech któraś rzuci okiem i podpowie [/QUOTE]
Z tych, które wymieniłaś mam tylko migdałowy, ale wolę cięższe oleje (sezamowy, niebieska oliwka BabyDream, oliwa z oliwek, z pestek winogron - choć ten jest już lżejszy), to pewnie dlatego, żem wysokoporowata i lubię ciężko, bo mało co mnie nieładnie obciąża
A czytałaś pigułkę olejową? Tam powinny być opisane, chociaż z grubsza, te oleje. Tak w skrócie: jojoba - lekki, lniany - schnący, czyli teoretycznie w niesprzyjających okolicznościach może podsuszyć włosy. Ja bym przygarnęła kiełki pszenicy... sama nie wiem dlaczego

Ala - będzie dobrze!

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Ja nadal biję się z myslami czy moje "jajka" zostawić tak jak polecałyście, czy wrócić do kwadratów. Też nie mogę się do okrągłych
Zostaw jajka w spokoju!
Serio się nie możesz przyzwyczaić? A nie jest wygodniej? Moją pierwszą myślą po spiłowaniu pierwszych dłuższych kwadratów było: raju! jak wygodnie, nic nie drapie!
No, ale skoro jest ci z tym źle psychicznie (), to nie ma innej rady - piłuj
Mi ostatnio po głowie też chodzą kwadraty ale króciutkie
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 09:59   #675
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Hmm...Na Twoim miejscu zamówiłabym ich kilka, ale małe pojemności (tu polecam ZSK). Nie wydasz kupy pieniędzy, a przetestujesz sobie oleje z różnych grup.
Tu masz rację ale łatwiej iść do sklepu i kupić jedną buteleczkę... niż logować się na zsk - za dużo rzeczy mnie stamtąd kusi i to się źle skończy
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Z tych, które wymieniłaś mam tylko migdałowy, ale wolę cięższe oleje (sezamowy, niebieska oliwka BabyDream, oliwa z oliwek, z pestek winogron - choć ten jest już lżejszy), to pewnie dlatego, żem wysokoporowata i lubię ciężko, bo mało co mnie nieładnie obciąża
A czytałaś pigułkę olejową? Tam powinny być opisane, chociaż z grubsza, te oleje. Tak w skrócie: jojoba - lekki, lniany - schnący, czyli teoretycznie w niesprzyjających okolicznościach może podsuszyć włosy. Ja bym przygarnęła kiełki pszenicy... sama nie wiem dlaczego
No właśnie czytałam i zgłupiałam

To tak... z pestek moreli wydaje mi się bezpieczny, skoro pisze że nadaje się do każdego rodzaju włosów.

Z migdałów jest chyba generalnie polecany, jest lekki i gdzieś tam czytałam że dobry na początek...

W lnianym przemawia do mnie to: "uelastyczniając i zapobiegając puszeniu".

Pszenica: "Regeneruje wnętrze włosów, odtwarza naturalną osłonkę i wygładza ich powierzchnie. Chroni przed nadmierną utratą wody oraz promieniowaniem UV."

Ja wiem, wiem że to trzeba próbować i próbować. Liczę się z tym, ale tak jak pisałam jeden na początek, jak będzie źle to do skutku będę dokupować inne.
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 10:03   #676
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Zostaw jajka w spokoju!

Serio się nie możesz przyzwyczaić? A nie jest wygodniej? Moją pierwszą myślą po spiłowaniu pierwszych dłuższych kwadratów było: raju! jak wygodnie, nic nie drapie!
Nie krzycz

Ooojjj. Wygodnie to jest i to bardzo
Ale wizualnie nie mogę przeboleć
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 10:13   #677
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3701690 2]Tu masz rację ale łatwiej iść do sklepu i kupić jedną buteleczkę... niż logować się na zsk - za dużo rzeczy mnie stamtąd kusi i to się źle skończy [/QUOTE]

Bierz lniany. Nie będzie służył włosom to go zjesz
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 10:35   #678
Lusiaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Lusiaaaaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 359
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cześć Dziewczyny!! Niedawno przyszłam do pracy xD Odwiedziłam drogerie i zakupiłam sobie cień My Secret matowy o numerze 505. Jest przepiękny xD Lakier tez kupiłam rzecz jasna. Poddałam się pragnieniu i oto w mojej ręce jest lakier z firmy essence z nowej serii colour & go o numerze 127 i love bad boys. Zaraz pomaluje paznokcie innym lakierem i wrzuce ze dwie fotki
__________________
Game over: 13.06.2015r.
Lusiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 10:45   #679
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość

Widzę, że akceptacja migdałów u wszystkich przebiega podobnie
Nie u wszystkich. Ja mam na odwrót. Kwadraty są u mnie paskudne

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
chyba nie chcę wiedzieć ;P
no ja też mam wątpliwości
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-11, 10:46   #680
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Bierz lniany. Nie będzie służył włosom to go zjesz
A to jest bardzo praktyczna rada i chyba ją sobie wezmę do serca
Cytat:
Napisane przez Lusiaaaaa Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!! Niedawno przyszłam do pracy xD Odwiedziłam drogerie i zakupiłam sobie cień My Secret matowy o numerze 505. Jest przepiękny xD
O, 505 jest na mojej liście zakupów, parę dni temu kupiłam 519 a teraz na niego kolej
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 10:46   #681
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość

Zrób zdjęcie! Za ile dorwałaś?
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Porcelanowy powiadasz... Orzełka kupiłaś? Za ile?
35 złotych Ale urodziny mam niedługo, prezent ode mnie dla mnie

cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 10:56   #682
Lusiaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Lusiaaaaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 359
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3701762 7]

O, 505 jest na mojej liście zakupów, parę dni temu kupiłam 519 a teraz na niego kolej [/QUOTE]

519 to jaki kolor ??

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
35 złotych Ale urodziny mam niedługo, prezent ode mnie dla mnie

gratuluje pieknych pazurkow
__________________
Game over: 13.06.2015r.
Lusiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 10:58   #683
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 11:12   #684
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Lusiaaaaa Pokaż wiadomość
519 to jaki kolor ??
Też jasny, tylko inny
Trudny do określenia... niby beż, ale wpada lekko w róż, trochę w szarość (oczywiście zdjęcia przekłamują, ale to coś w ta stronę ), dopiero na skórze to wszystko widać. Jest taki no... przydymiony.
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 11:12   #685
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Lusiaaaaa Pokaż wiadomość


gratuluje pieknych pazurkow
Dziękuję, niebawem będą

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 11:13   #686
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
35 złotych Ale urodziny mam niedługo, prezent ode mnie dla mnie
To dobra cena. Nawet bardzo. One podrożały ostatnio do 39

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Nie marudź, nie płacz, tylko kup mini wersję
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 11:13   #687
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
...niebawem będą
...
Dawaaaj!
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 11:14   #688
Lusiaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Lusiaaaaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 359
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

no to macie mani na szybko w pracy z uzyciem brokatu z Smart girls get more;D

sorry za skorki, ale wiecie jestem w pracy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P111012_11.050001.jpg (38,1 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P111012_11.050003.jpg (36,8 KB, 26 załadowań)
__________________
Game over: 13.06.2015r.

Edytowane przez Lusiaaaaa
Czas edycji: 2012-10-11 o 11:19
Lusiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 11:15   #689
Lusiaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Lusiaaaaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 359
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3701808 9]Też jasny, tylko inny
Trudny do określenia... niby beż, ale wpada lekko w róż, trochę w szarość (oczywiście zdjęcia przekłamują, ale to coś w ta stronę ), dopiero na skórze to wszystko widać. Jest taki no... przydymiony.[/QUOTE]

a wiem wiem ktory mialam go tez kupic;d
__________________
Game over: 13.06.2015r.
Lusiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 11:20   #690
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To dobra cena. Nawet bardzo. One podrożały ostatnio do 39


Nie marudź, nie płacz, tylko kup mini wersję

To już całkowicie pozbyłam się wyrzutów sumienia.
Sama chciałam miniaturkę, ale nie mieli
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:15.