Kosmetyki Essence - cz. XV - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-27, 23:08   #2881
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez kas_fiuka Pokaż wiadomość
O! to ja Ci powiem, że u mnie na powiece takie kosmetyki jak Mac Paint Pot, Essence cień w kremie, albo Catrice cień w kremie, juz nie wspomnę o cieniach prasowanych wszystkich marek (Mac, Inglot, Catrice, Essence itd.) rolują się, i są tylko w załamaniu, z powieki znikają. No i większośc kredek lubi się odbijać na powiece...
Z ELF'em trzymają się w miejscu cały dzień. Taniutka jest a warto. A wydajna.... ja mam swoją ok. 1,5 roku, używam codziennie i się skończyć nie chce. Działa tak samo dobrze jak na początku, mam kolejną w zapasie, a ta nie chce się skończyć!
A jaki masz kolor? Bo widziałam że jest peral, champagne, i sheer. U mnie tak samo, miałam z essence 'cień w kremie' który był suchy jak wiór, ale ok myślałam że to w sumie lepiej, ale trzymał się tyle co każdy inny czyli 2-3 godziny. Nigdy bazy nie miałam, ale ostatnio zauroczyłam się cieniami, więc i baza to mus u mnie kosztuje ok. 8 zł więc kupię sobie na pewno, z Twojego polecenia
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-27, 23:22   #2882
kas_fiuka
Raczkowanie
 
Avatar kas_fiuka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
A jaki masz kolor? Bo widziałam że jest peral, champagne, i sheer. U mnie tak samo, miałam z essence 'cień w kremie' który był suchy jak wiór, ale ok myślałam że to w sumie lepiej, ale trzymał się tyle co każdy inny czyli 2-3 godziny. Nigdy bazy nie miałam, ale ostatnio zauroczyłam się cieniami, więc i baza to mus u mnie kosztuje ok. 8 zł więc kupię sobie na pewno, z Twojego polecenia
Ja ostatnio pomyślałam, że wymieszam ten cień z essense i może trochę "ożyje". Niestety to jeszcze bardziej go zepsuło i teraz nakłada się płatami...

Ja mam dwa. Sheer i champagne. Champagne jest ciemny kupiłam bo spodziewałam się czegoś ładnego "szampańskiego", a on jest lekko fioletowy/brązowy. Do tego ma KWADRACIKI SREBRNEGO brokatu (wg mnie bardzo duże). Obawiam się, że Golden i Pearl tez mają takie drobiny. Sheer zupełnie stapia sie z powieką, nie widać go i jest też lżejszy i tego uzywam na co dzień.

Edytowane przez kas_fiuka
Czas edycji: 2013-07-27 o 23:23
kas_fiuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 11:00   #2883
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez kas_fiuka Pokaż wiadomość
Ja ostatnio pomyślałam, że wymieszam ten cień z essense i może trochę "ożyje". Niestety to jeszcze bardziej go zepsuło i teraz nakłada się płatami...

Ja mam dwa. Sheer i champagne. Champagne jest ciemny kupiłam bo spodziewałam się czegoś ładnego "szampańskiego", a on jest lekko fioletowy/brązowy. Do tego ma KWADRACIKI SREBRNEGO brokatu (wg mnie bardzo duże). Obawiam się, że Golden i Pearl tez mają takie drobiny. Sheer zupełnie stapia sie z powieką, nie widać go i jest też lżejszy i tego uzywam na co dzień.
Hmm, dla mnie mogłyby być drobinki poszukam w necie zdjęć, i wtedy się zdecyduję. Ale niestety wtedy u mnie Champagne też odpada.
Dzięki
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 07:55   #2884
granella
Raczkowanie
 
Avatar granella
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

W Warszawie przy Dworcu Centralnym, w podziemiach w Hebe pojawił się drugi raz pełen stand z LE Me&My Ice Cream. Wczoraj o 16:20 były jesze kulki w ilości jedna sztuka. Reszta dostępna w pełnym składzie.



Poza tym martwi mnie fakt, że w nowym magazynie natury nie ma nic o kosmetykach essence, żadnych zdjęć itp.
Czyżby rezygnowali powoli ze współpracy

Edytowane przez granella
Czas edycji: 2013-07-31 o 07:58
granella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 10:47   #2885
Truflowa Babeczka
Raczkowanie
 
Avatar Truflowa Babeczka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 320
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez granella Pokaż wiadomość
W Warszawie przy Dworcu Centralnym, w podziemiach w Hebe pojawił się drugi raz pełen stand z LE Me&My Ice Cream. Wczoraj o 16:20 były jesze kulki w ilości jedna sztuka. Reszta dostępna w pełnym składzie.



Poza tym martwi mnie fakt, że w nowym magazynie natury nie ma nic o kosmetykach essence, żadnych zdjęć itp.
Czyżby rezygnowali powoli ze współpracy
Fajnie....w Warszawie wystawiają po dwa standy, a na śląsku nadal cisza...

Jeśli chodzi o Essence w DN to woła o pomstę do nieba...w tym roku kalendarzowym sprowadzili tylko jedną limitkę, w dodatku byli niesłowni i mimo że zapowiedzieli Floral Grunge, to ani jej widu ani słychu. W dodatku na fb milczą jak zaklęci i ignorują pytania klientek o Essence. Szkoda, że w Hebe jest tylko jedna szafa, a w Douglasach podnieśli ceny, bo już dawno zrezygnowałabym z essencowych zakupów w Naturze...
Truflowa Babeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 13:26   #2886
linka_12
Zadomowienie
 
Avatar linka_12
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 873
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Truflowa Babeczka Pokaż wiadomość
Fajnie....w Warszawie wystawiają po dwa standy, a na śląsku nadal cisza...

Jeśli chodzi o Essence w DN to woła o pomstę do nieba...w tym roku kalendarzowym sprowadzili tylko jedną limitkę, w dodatku byli niesłowni i mimo że zapowiedzieli Floral Grunge, to ani jej widu ani słychu. W dodatku na fb milczą jak zaklęci i ignorują pytania klientek o Essence. Szkoda, że w Hebe jest tylko jedna szafa, a w Douglasach podnieśli ceny, bo już dawno zrezygnowałabym z essencowych zakupów w Naturze...
Strasznie to wkurzające. Chciałam róż, ale teraz stwierdziłam, że nie kupię nawet, jakby mi te róże walca tańczyły przed nosem, bo mnie wkurza takie ignorowanie klienta

Jeżeli Natura przestanie sprzedawać Essence to nie wiem, jak się utrzyma - drogo, zazwyczaj niezbyt czysto, a większość produktów nie jest regularnie uzupełniana
__________________
Bloguję
--> [recenzja] NYX The Caribbean Collection - 5 Color Eyeshadow Palette - 07 I dream of Jamaica
--> [recenzja] Garnier Hydra Adapt - matujący

----
Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
(...)skończyłam szkołę, idę na studia, mam zdaną maturę, mam rok pracy za sobą - i to wszystko z makijażem i bez błony dziewiczej!
linka_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 13:39   #2887
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez linka_12 Pokaż wiadomość
Strasznie to wkurzające. Chciałam róż, ale teraz stwierdziłam, że nie kupię nawet, jakby mi te róże walca tańczyły przed nosem, bo mnie wkurza takie ignorowanie klienta

Jeżeli Natura przestanie sprzedawać Essence to nie wiem, jak się utrzyma - drogo, zazwyczaj niezbyt czysto, a większość produktów nie jest regularnie uzupełniana
czasem jak mają na coś promocje, rzeczywiście jest taniej. Np. jak byłam u dentysty potrzebowałam pasty żeby szybko umyć zęby i kupiłam 100ml blend a med 3D white za ok 4zł, gdzie normalnie kosztuje ok 7-8. Ale generalnie ceny są bardzo wysokie. Na kolorówkę to widzę przeceny tylko i wyłącznie na kobo, my secret lub sensique. No i w koszyczkach są produkty wycofywane, ale to w jakim stanie są, nie trzeba chyba mówić. Większych zakupów w Naturze nigdy nie robiłam, zawsze był to Rossmann.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-31, 14:48   #2888
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Fakt, ja też za Naturą nie przepadam. Przede wszystkim ze względu na... obsługę.
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 14:56   #2889
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Fakt, ja też za Naturą nie przepadam. Przede wszystkim ze względu na... obsługę.
'Dzień dobry, może w czymś pomóc, doradzić?'
Tak, bo akurat Pani w naturze wie po co przyszłam
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 15:52   #2890
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
'Dzień dobry, może w czymś pomóc, doradzić?'
Tak, bo akurat Pani w naturze wie po co przyszłam
'Dzień dobry, może w czymś pomóc, doradzić? Może poodkręcać jakieś tusze?'
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 22:35   #2891
rudaaa90
Zadomowienie
 
Avatar rudaaa90
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 551
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Ogólnie jestem zniesmaczona nieobecnością limitki w Białymstoku... oblazłam wszystkie drogerie oraz douglasy - nic. Poddaję się.
__________________
już nie ruda

Edytowane przez rudaaa90
Czas edycji: 2013-07-31 o 22:38
rudaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-31, 23:00   #2892
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Nowe edycje limitowane
be loud!
oktoberfest

http://www.lusterko.net/2013/08/zapo...m-essence.html
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 23:01   #2893
Lungo
Rozeznanie
 
Avatar Lungo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Paradiso Perduto
Wiadomości: 523
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Nowości z drugiej szafy, nie pamiętam, czy było w przeciekach
Nowe zapachy Like a..
__________________
Brak podpisu.
Za to jest
Blog
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice

Edytowane przez Lungo
Czas edycji: 2013-07-31 o 23:32
Lungo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 23:33   #2894
baton rouge
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 43
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Nowości z drugiej szafy, nie pamiętam, czy było w przeciekach
Nowe zapachy Like a..
Zestaw do paper print kupię na pewno
baton rouge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 07:15   #2895
trynosz
Zakorzenienie
 
Avatar trynosz
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 7 196
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez rudaaa90 Pokaż wiadomość
Ogólnie jestem zniesmaczona nieobecnością limitki w Białymstoku... oblazłam wszystkie drogerie oraz douglasy - nic. Poddaję się.
witam w klubie niestety
trynosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 10:11   #2896
Lungo
Rozeznanie
 
Avatar Lungo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Paradiso Perduto
Wiadomości: 523
Odp: Kosmetyki Essence - cz. XV

Natura daje ciała z limitkami, dziwne, że chciało im się wprowadzić nowości. Oczywiście, na pierwszym miejscu są rzeczy najważniejsze dla drogerii czyli organizowanie konkursów na fejsie, gdzie można wygrać bilety na "koncert" Biebera czy randkę z Musiałem. Fajną grupę docelową sobie znaleźli, nie powiem. Mogliby chociaż raczyć odpowiedzieć na pytania o LE, choć i tak pewnie by było jak z Floral Grunge. Choć szczerze mówiąc to nie zdziwiłby mnie jej widok na jesień albo w zimie, co tam, że "floral". Szkoda gadać, do Hebe daleko, była nadzieja w Rossmannie, w niesieciowej przestali sprowadzać Essence (swoją drogą długo potem nie utrzymali biznesu, ciekawe, czy ma to jakiś związek ), Douglas na Stawowej czasem się ocknie, w Super-pharm wszystko wykupione i zmacane nim zdążę tam przyjść.
Na pocieszenie dodam, że w Chorwacji ich lokalna drogeria ma w ofercie MRG, nawet zastanawiałam się nad różem . Dm lepiej, bo GG w nawet najbardziej obleganej drogerii w Splicie było kompletne. W końcu udało mi się dorwać żel do brwi, super jest .
__________________
Brak podpisu.
Za to jest
Blog
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice
Lungo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 11:49   #2897
rudaaa90
Zadomowienie
 
Avatar rudaaa90
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 551
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez trynosz Pokaż wiadomość
witam w klubie niestety
to są przecież żarty jakieś dodatkowo połowa rzeczy, które powinny być przecenione bo są wycofywane - przecenione oczywiście nie są...
__________________
już nie ruda
rudaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 12:49   #2898
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Fakt, ja też za Naturą nie przepadam. Przede wszystkim ze względu na... obsługę.
O tak mnie też to denerwuje przez co naturę omijam szerokim łukiem Czuję się jak złodziej, ciągle któraś musi sterczeć nade mną i patrzeć na ręce Rozumiem że dużo ludzi kradnie, ale mogłyby pilnować DYSKRETNIEJ...
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 12:58   #2899
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
O tak mnie też to denerwuje przez co naturę omijam szerokim łukiem Czuję się jak złodziej, ciągle któraś musi sterczeć nade mną i patrzeć na ręce Rozumiem że dużo ludzi kradnie, ale mogłyby pilnować DYSKRETNIEJ...
W końcu są też bramki, więc nie jest tak źle . Czasem w Rossmannie czuję się osaczona, ale i tak Sephory chyba nikt nie pobije zastanawiam się czym kierują się pracodawcy przyjmując takich ludzi. Bo na pewno sie wiedzą na temat komsetyków, sama bym chyba lepiej komuś poradziła..
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-02, 08:54   #2900
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
'Dzień dobry, może w czymś pomóc, doradzić?'
Tak, bo akurat Pani w naturze wie po co przyszłam


Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
'Dzień dobry, może w czymś pomóc, doradzić? Może poodkręcać jakieś tusze?'


Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
O tak mnie też to denerwuje przez co naturę omijam szerokim łukiem Czuję się jak złodziej, ciągle któraś musi sterczeć nade mną i patrzeć na ręce Rozumiem że dużo ludzi kradnie, ale mogłyby pilnować DYSKRETNIEJ...
Oprócz braku dyskrecji i kompletnego braku wiedzy na temat kosmetyków są zwyczajnie nieuprzejme, nie miłe. I to mnie chyba najbardziej wkurza. Jeśli zdarzało mi się tam w ogóle zaglądać to tylko po to, by zerknąć na szafę essence i szybko uciekać.
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 09:11   #2901
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Oprócz braku dyskrecji i kompletnego braku wiedzy na temat kosmetyków są zwyczajnie nieuprzejme, nie miłe. I to mnie chyba najbardziej wkurza. Jeśli zdarzało mi się tam w ogóle zaglądać to tylko po to, by zerknąć na szafę essence i szybko uciekać.
Zapewne żadne listy i e-maile do natury nic nie pomogą. Ale za te pieniąze za które one pracują, można by zatrudnić kogoś kto zna się sto razy lepiej na tym.
Ja widziałam w naturze Panią 40 lat która umiała klientom tylko zaproponować zmywacz do paznokci przy kasie.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 09:53   #2902
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

To ja tylko tyle napiszę, że panie pewnie zarabiają z 1200zł i uważają, że za takie grosze nic nie muszą. I ja je trochę rozumiem, chociaż nie powiem, uważam, że należałoby zatrudniać osoby, które się choć trochę znają, lub chcą się nauczyć. Inna sprawa, że jeśli kierowniczka nic nie wie, to nie zatrudni dziewczyny, która się zna, bo jest dla niej zwyczajnym zagrożeniem... Taki mały ot
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 09:59   #2903
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
To ja tylko tyle napiszę, że panie pewnie zarabiają z 1200zł i uważają, że za takie grosze nic nie muszą. I ja je trochę rozumiem, chociaż nie powiem, uważam, że należałoby zatrudniać osoby, które się choć trochę znają, lub chcą się nauczyć. Inna sprawa, że jeśli kierowniczka nic nie wie, to nie zatrudni dziewczyny, która się zna, bo jest dla niej zwyczajnym zagrożeniem... Taki mały ot
No tylko że są ludzie, którzyi by za te 1200 zł wprowadzali przyjemny nastrój do Natury.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 17:26   #2904
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Na ulotkach czy telefonie zarobi się mniej, a trzeba się bardziej napracować.
Sama kiedyś składałam CV do Natury, potrzebowali kogoś na wakacje. Nie zatrudnili mnie, bo, ja się później dowiedziałam, kuzynka kierowniczki szukała pracy. Nie umiała nawet odpowiedzieć na "dzień dobry", o przywitaniu z własnej woli nie mówiąc Jeśli tak jest w każdej DN, to nie dziwię się, że mają prawie same nieogarnięte, nieuprzejme panie.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 17:40   #2905
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Na ulotkach czy telefonie zarobi się mniej, a trzeba się bardziej napracować.
Sama kiedyś składałam CV do Natury, potrzebowali kogoś na wakacje. Nie zatrudnili mnie, bo, ja się później dowiedziałam, kuzynka kierowniczki szukała pracy. Nie umiała nawet odpowiedzieć na "dzień dobry", o przywitaniu z własnej woli nie mówiąc Jeśli tak jest w każdej DN, to nie dziwię się, że mają prawie same nieogarnięte, nieuprzejme panie.
akurat w Lublinie na Słuchawce mozna wiecej niż 1200 zarobić, ale taka praca ze moje zdrowie psychiczne nie jest tego warte
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 17:51   #2906
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
'Dzień dobry, może w czymś pomóc, doradzić? Może poodkręcać jakieś tusze?'
dokładnie

czy i ja mogę prosić na priv adres wiadomo czego?
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 12:10   #2907
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Wysłałam męża do drogerii po puder brązujący - napisałam na kartce Golden Rose Bronzing Terra i jeszcze 2 typy, gdyby go nie było (z Deborah i Deborah Debby). Żadnego nie mieli Babki chciały mu wcisnąć z drobinkami, ale TŻ dzielnie obstawiał, że ma być matowy i chłodny
Wrócił z Essence Sun Club dla blondynek i jest super Nie mam bardzo jasnej, bladej skóry, ale że od 2 miesięcy słońca miałam tyle co pare minut na balkonie to twarz wygląda aż nie zdrowo, a ten puder ładnie ją ożywia, dając naprawdę subtelny, zdrowy efekt. Gdybym była normalnie lekko opalona, to pewnie nic by nie było widać. Na moje aktualne potrzeby jest idealny
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 13:14   #2908
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Na ulotkach czy telefonie zarobi się mniej, a trzeba się bardziej napracować.
Sama kiedyś składałam CV do Natury, potrzebowali kogoś na wakacje. Nie zatrudnili mnie, bo, ja się później dowiedziałam, kuzynka kierowniczki szukała pracy. Nie umiała nawet odpowiedzieć na "dzień dobry", o przywitaniu z własnej woli nie mówiąc Jeśli tak jest w każdej DN, to nie dziwię się, że mają prawie same nieogarnięte, nieuprzejme panie.
W całej polsce wszędzie tak właśnie z pracą jest
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 15:25   #2909
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wysłałam męża do drogerii po puder brązujący - napisałam na kartce Golden Rose Bronzing Terra i jeszcze 2 typy, gdyby go nie było (z Deborah i Deborah Debby). Żadnego nie mieli Babki chciały mu wcisnąć z drobinkami, ale TŻ dzielnie obstawiał, że ma być matowy i chłodny
Wrócił z Essence Sun Club dla blondynek i jest super Nie mam bardzo jasnej, bladej skóry, ale że od 2 miesięcy słońca miałam tyle co pare minut na balkonie to twarz wygląda aż nie zdrowo, a ten puder ładnie ją ożywia, dając naprawdę subtelny, zdrowy efekt. Gdybym była normalnie lekko opalona, to pewnie nic by nie było widać. Na moje aktualne potrzeby jest idealny
Pogratulować TŻta!
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 14:33   #2910
wpa
Raczkowanie
 
Avatar wpa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 130
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Poproszę o przepis na priv na to essencowe ciasto, które taką furorę zrobiło U mnie w Naturze resztki Vintage District.
wpa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-29 08:39:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:14.