Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-11, 13:44   #181
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Ponownie ja, tym razem postaram się dokładnie opisać wszystkie cechy, w poprzednim opisie nie przyglądałam się sobie dokładnie, więc pojawiły się pewne błędy, np. odcień skóry.
Ponadto dodaje zdjęcie, które dobrze ukazuje większość szczegółów, np. oprawa oczu, ich kolor, kolor włosów.

Skóra:
a. jasna/śniada? raczej jasna, jaśniejsza niż na zdjęciu poniżej
b. transparentna? (widoczne żyłki) tylko na powiekach lekko widoczne żyłki, ale nigdzie indziej.
c. odcień:
patrz zdjęcie na samym końcu posta!
zimą pasuje mi podkład w odcieniu chłodnym, latem zdecydowanie w odcieniu ciepłym. Więc mam problem z określeniem odcienia.
d. rumieńce: delikatne, raczej w kolorze bladomalinowym ^^

Opalenizna:
a. opalasz się szybko czy wolno? wolno
b. kolor opalenizny: najpierw jestem czerwona, potem opalenizna nabiera brzoskwiniowego odcienia, następnie lekko brązowieje.

Piegi:
a. widoczne/mało widoczne...? mało widoczne, nie jest ich wiele, tylko troche na nosie i polikach
b. kolor: złote, złoto-brązowe, rudawe, brązowo-szare...? brązowo-rudawe. ^^
c. posłoneczne, masz je od zawsze? nie są widoczne tylko zimą, w każdą inną porę roku pojawiają się.

Kolor oczu:
jest to kolor zielony, zgaszony, ale nie ciemny, nie jest czysty, gdzieniegdzie jaśniejszy, bardziej szary, przy źrenicy bardzo delikatnie brązowieje. Obwódka całej tęczówki jest ciemnoszara. W tęczówce niedaleko źrenicy znajduje się delikatna, ciemniejsza niż cała tęczówka obwódka.

Kolor białka oka:
białe, w odcieniu niebieskawym, często prześwitują czerwone żyłki

Oprawa oczu:
brwi - kolor szarobrązowy, mysi, delikatny
rzęsy - wyblakły czarny, z jasnymi końcówkami

Kolor włosów:
u nasady kolor jest bardziej mysi, końcówki są bardziej złociste. jest to ciemny blond. Kolor dobrze widać na zdjęciu, do którego link podam niżej.

Refleksy we włosach:
Raczej ciepłe, rude. Złote refleksy pojawiają się u mnie najczęściej latem pod wpływem słońca, jednak zimą czasem też da się takowe wychwycić.

Kolor ust:
różowy, raczej jasny, jaśniejszy trochę niż na zdjęciu.

W jakich kolorach czujesz sie dobrze a które źle podkreślaja Twoja urode:
czuję się dobrze w barwach intensywnych, mocnych (turkus, malinowy, fiolet itp.). Dobrze podkreślają moją urodę także czerń i ciemny granat. Źle czuję się w kolorach mdłych typu beżowy, jasnoniebieski.


zdjęcie! - http://img406.imageshack.us/img406/2001/p1010051am5.jpg cera jest trochę jaśniejsza niż na zdjęciu.

No i to chyba wszystko. ^^' Mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałam i komuś uda się sprecyzować mój typ. Z góry dzięki!
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 15:27   #182
Mimi1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lipno k/Włocławka
Wiadomości: 163
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Lea93 mi sie wydaje ze wiosna, jestes podobna do mnie kolorystycznie. http://mysza330.republika.pl/TYPY_KOLORYSTYCZNE.html - fajna stronka z opisami typow jakby co
Mimi1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 17:06   #183
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 118
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

wiosna?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2961l.jpg (64,0 KB, 69 załadowań)
__________________
.
marta1210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 18:33   #184
Gina22
BAN stały
 
Avatar Gina22
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 188
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Nie opalam się jakoś bardzo szybko, ale tez nie jest tak, że nie moge się opalić w ogóle - raczej umiarkowanie dobrze, ale nigdy bardzo mocno. Na samym początku jestem odrobinę zaczerwieniona, później opalenizna przybiera kolor złocistego, ciepłego brązu

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Mam duże oczy z zielonymi tęczówkami (ciepły odcień) z ciemniejszymi obwódkami. Oprawa oczu na pewno nie jasna. Raczej ciemna, dość wyraźna, ale absolutnie nie czarna

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Piegów praktycznie nie ma.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Cera blada, prawie przezroczysta (jeśli nie jest opalona), w odcieniu brzoskwiniowym, dośc ciepłym. rzadko się rumienię, ale jesli już to jestem bardziej czerwona niż różowa.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Ciemny blond, lekko złotawy, dośc ciepły odcień, ale taki troche nijaki.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Mam dośc jasne usta w kolorze zdecydownie ciepłego różu

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Przeokropnie wyglądam w niebieskim, wiec praktycznie nigdy go nie noszę. Świetnie czuję się w zieleniach - najlepiej takich lekko oliwkowych, lub soczystych, jasnych - nigdy w butelkowo zielonych. Lubie też biel, brąz, kocham czerń, dobrze sie czuję w ciepłych kolorach. Nie cierpię siebie w szarościach.
Gina22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 19:31   #185
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

marta1210 - wiosna

Lea93 - mieszanka troche lata, wiosny i jesieni. Przewaga ciepłych cech wiec wiosna

Gina22 - wiosna

Poison27
- troche z wiosny troche z lata. Ale chłodny typ źle by wyglądał w pomaranczy wiec jestes wiosną.

Wszystkie wiosny(?)
Pamietajcie ze ja tez moge sie mylić co do typu wiec nie przewracajcie świata do góry nogami i nie trzymajcie sie sztywno książkowych reguł co do typów kolorystycznych
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 20:08   #186
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Pamietajcie ze ja tez moge sie mylić
JAK TO?!


żartuje, no i dzięki za określenie typu
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 20:18   #187
Karik191
Przyczajenie
 
Avatar Karik191
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Hmm . . .
Sądzę, że jesteś Zimą. .

_______
tak jak ja [;
__________________
. .Karinka. .




Denn Ich bin es gewohnt
In der scheiBe zu stecken!

Karik191 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-11, 20:22   #188
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 118
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Tapcia dziękuje ślicznie . Tak jak myślałam, upewniałam się gdyż jedna osoba mówiła mi że raczej lato a mnie ciągle coś ciągnęło do tej wiosny
__________________
.
marta1210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 21:10   #189
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

marta1210 - co do Ciebie nie mam zadnych wątpliwości bo sam Twój wygląd jest ze sie tak wyraze ciepły. Nie ma nic w Twojej urodzie co ma związek z latem.
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 23:34   #190
bananowy_czips
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 48
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

hmmm pomożecie bo ja sie nie moge ogarnąć z tym typem za duzo jak na moją małą główke
1. Skóra:
jasna, odcień: raczej cieply brzoskwiniowy ale b. blady


2. Opalenizna:
opalam sie szybko na czerwono ale potem równie szybko brązowieje, opalenizna zdecydowanie brudny przykurzony brąz

3. Piegi:
mam od zawsze zima mniej widoczne , latem bardziej, kolorek brązowy w cieplym odcieniu

4. Oczy zielono-zólte z brązowymi plamkami z ciemną szarą obwódką.Kolor białka oka czysto biale

5.Wlosy orzechowe. Refleksy we włosach:
cieple, zlote przewaznie kiedys miedziane

6. W jakich kolorach czujesz sie dobrze a które źle podkreślaja Twoja urode:
szary, mocny cieply zółty, pomaranczowy - w tych sie lepiej czuje
gorzej w niebieskim, granatowym, czysto czerwonym
bananowy_czips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-12, 09:05   #191
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

bananowy_czips - wiosna
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-12, 09:10   #192
Mimi1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lipno k/Włocławka
Wiadomości: 163
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

mi sie wydaje ze przewaza u ciebie wiosna, chociarz troche lata tez masz np kolor twojej opalenizny. daj fotke, bedzie latwiej
Mimi1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-12, 10:40   #193
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

No to upewnijcie i mnie dziewczyny w tym moim typie nie wiem czy jestem mieszana
zima-lato czy raczej zima południowa???

1. Skóra: zimny odcień beżu, ale jednak taki wpadajacy troche w zólty a nie różowy, no a w lecie to staje sie zdecydowanie bardziej ciepła. Rómienie sie na ciemno różowo.

2. Opalenizna: opalam sie szybko, najpierw troszke na czerwono, ale potem brązowieje na taki miodowy a nie brazowy odcien.

3. Piegi: pojawiają sie w lecie po opalaniu-kolor zimny, jasno brązowy, jest ich malo.

4. Oczy: ciemno zielone z brązowymi plamkami z ciemną szarą obwódką. Kolor białka oka-czysto biale.

5. Wlosy: ciemny brąz, po lecie wiadomo troche jaśnieja i można sie w nich doszukac złotych refleksów.

6. Kolor ust: różowy, taki malinowy

7. W jakich kolorach czujesz sie dobrze a które źle podkreślaja Twoja urode: lubie sie w czerni i bieli, takich zdecydowanych kolorach ale tez w brązach, beżach nie jest mi źle...ale zdecydowanie żółty, turkusowy, szmaragdowy, indygo, ciemny fiolet to moje kolorki w pomaranczowy czuje się okopnie i może jeszcze w jasnych odcieniach niektórych kolorów. np. rózowym, liliowym, seledynowym.

Z góry dziękuje za pomoc
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011

Edytowane przez Ani@1987
Czas edycji: 2007-08-15 o 15:41
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-12, 11:26   #194
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość

Poison27 - troche z wiosny troche z lata. Ale chłodny typ źle by wyglądał w pomaranczy wiec jestes wiosną.
Dzięki tak myślalam, tez wahalam sie miedzy wiosna a latem, ale jak np. kupuje podklady bardziej pasują do mojej cery cieple odcienie, wiec raczej wiosna
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-12, 12:00   #195
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 118
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
marta1210 - co do Ciebie nie mam zadnych wątpliwości bo sam Twój wygląd jest ze sie tak wyraze ciepły. Nie ma nic w Twojej urodzie co ma związek z latem.
wierze specjalistce dziękuje ślicznie
__________________
.
marta1210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-12, 12:07   #196
maskotka666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z domu xD
Wiadomości: 137
GG do maskotka666
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Moze i moj typ urody uda wam sie okreslic ?
Wiec kolor oczu szarozielony,ciemna oprawa oczu,wlosy :srednio braz,w dzoiecinstwie mialam wlosy bardzo ciemne,opalam sie odrazu na brazowo i dosc szybko,nieulegam poparzeniom,niemam piegow,a zioma moja skora jest blada i cio?
maskotka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-12, 15:32   #197
magusia0
Raczkowanie
 
Avatar magusia0
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 33
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Mimo wszystko, dla pewności, załączam fotki. ( dwa są troszkę rozmazane-spieszyłam się :P )P4250009.JPG

P4250010.JPG

P42500012.JPG
magusia0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-12, 15:47   #198
Patiruda
Raczkowanie
 
Avatar Patiruda
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Wiadomości: 310
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Mam nadzieje ze mi tez pomozecie. A wiec:

1. Skora: dosc jasna, o cieplym kolorze bezu.

2. Opalam sie dosc szybko na czerwono po kilku dniach kolor opalenizny przybiera odcien zlotawo-brazowy wpadajacy troche w zolty.

3. Piegi:kilka na nosie o brazowo-zlotym kolorze.

4. Oczy: brazowe, dosc ciemne z ciemniejsza obwodka. Rzesy delikante i rzadkie o czarnym kolorze.

5.Wlosy: Ciemny blad z refleksami miedzi i zlota, mozna powiedziec ze prawie rude.

6.W jakich kolorach czuje sie dobrze: zielony, turkusowy, czerwony, brazowy, czarny. Zle czuje sie w: zoltym, rozowym, szarym, bezowym.

Mam nadzieje ze uda Wam sie rozszyfrowac moj typ urody i oczywiscie z gory bardzo dziekuje za pomoc <cmok>
Patiruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-12, 19:40   #199
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

magusia0 - lato
Patiruda- z pewnoscia typ ciepły. Albo wiosna albo jesień...Musisz juz sama sprawdzic czy pasuja do Ciebie barwy ziemi, zieleń butelkowa, wszelkie rudosci etc...
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-13, 17:11   #200
mae84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Ciekawe, kim ja jestem, bo do mnie zaden opis nie pasuje :/

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam sie raczej na brązowo, dosyc szybko. Odcien jest cieply.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy brązowe, ani jasne, ani ciemne, odcien cieply, kolor jednolity. Teczowki maja nieco ciemniejsza, brazowa obwodke.
Oprawa oczu brązowa, rzesy krotkie i rzadkie.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Piegow nigdy nie bylo.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Cera brzoskwiniowa, policzki mam wiecznie lekko zarumienione, a gdy mi gorąco, są wręcz czerwone jak burak

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Kolor wlosow niemal identyczny, jak oczu, czyli sredni brąz, od slonca robia sie jakby rudawe, maja rude przeblyski.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Kolor ciemnego, przygaszonego różu.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Wiem, ze bardzo dobrze wygladam w brązach, zwlaszcza, gdy sa pod kolor wlosow. Rowniez pasuje mi mocny zolty i gleboka, ciemna zielen. Natomiast dziwnie blado wygladam w mocnym niebieskim. A czerwony mi nie pasuje tylko ze wzgledu na policzki, ktore szybko moga nabiec krwia

Da sie cos z tego wywnioskowac?
mae84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 19:44   #201
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

mae84 - Napewno ciepły typ kolorystyczny. Jak na jesien za szybko sie opalasz i to jeszcze na brąz a poza tym te rumieńce hmmm...Natomiast kolory w których dobrze sie czujesz są przeznaczone dla jesieni...Kolory wiosny są ciepłe, delikatne, jasne i czyste a jesien to głębokie odcienie ziemi...
__________________


Edytowane przez Tapcia
Czas edycji: 2007-08-13 o 20:26
Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 21:05   #202
maskotka666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z domu xD
Wiadomości: 137
GG do maskotka666
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

To jak pomozecie okreslic moj typ urody ?plose
maskotka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-14, 08:35   #203
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez maskotka666 Pokaż wiadomość
Moze i moj typ urody uda wam sie okreslic ?
Wiec kolor oczu szarozielony,ciemna oprawa oczu,wlosy :srednio braz,w dzoiecinstwie mialam wlosy bardzo ciemne,opalam sie odrazu na brazowo i dosc szybko,nieulegam poparzeniom,niemam piegow,a zioma moja skora jest blada i cio?
A napisałas wszystkie szczegóły dot. Twojej urody? Jak juz wczesniej pisałam - jezeli nie bedzie wszystkich szczegółów to ja sie nie podejmuje okreslania typu...
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-14, 14:20   #204
mae84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

eeehhh... wiedzialam, ze nic ze mnie nie bedzie
mae84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-14, 17:59   #205
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Tapcia ja tam gdzieś wyżej wszystko napisałm i prosze o odpowiedz...chciałabym żeby ktoś mnie upewniłbo mi sie troche to wszystko miesza
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-14, 20:36   #206
maskotka666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z domu xD
Wiadomości: 137
GG do maskotka666
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
A napisałas wszystkie szczegóły dot. Twojej urody? Jak juz wczesniej pisałam - jezeli nie bedzie wszystkich szczegółów to ja sie nie podejmuje okreslania typu...
To jeszcze raz :
1. Skóra: jasna,troche taka oliwkowa

2. Opalenizna: opalam sie szybko,odrazu na braz taki zlocisty

3. Piegi:brak

4. Oczy: zielono-szare,z czarna obwudko tak wogule dziwne mam oczy ;p

5. Wlosy: jasny brąz,w sloncu i na zdjeciach maja taki rudawy odcien :/

6. W jakich kolorach czujesz sie dobrze a które źle podkreślaja Twoja urode: ubrania nosze kolorow roznych ale najlepiej czuje sie w czerni,szarym,brazie,nieb ieskim ale czy mi w nich dobrze??

Teraz dobrze czy trzeba wiecej informacji??
maskotka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-16, 16:41   #207
Patiruda
Raczkowanie
 
Avatar Patiruda
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Wiadomości: 310
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Tapcia wielkie dzieki
Patiruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-16, 16:53   #208
vanyla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 9
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

To jeszcze raz :
1. Skóra: brzoskwiniowa, nie za jasna i nie za ciemna...

2. Opalenizna: opalam sie szybko na kolorek brązowy...

3. Piegi: nie mam

4. Oczy: zielono - 'miodowe' :P

5. Wlosy: ciemny blond

6. W jakich kolorach czujesz sie dobrze a które źle podkreślaja Twoją urodę : Myślę że we wszystkich kolorach wyglądam OK. najbardziej lubię beże, brązy, żołcie, pomarańcz, zgnite zielenie i fiolety...

Proszę o sprecyzowanie! *
vanyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-16, 17:16   #209
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

No to lecimy:

vanyla - za mało szczegółów ale z pewnoscia typ ciepły - z opisu wiosna ale patrząc na 6 pytanie jak nic jesień

Ani@1987 - mozliwe ze wiosna...Skóra ma ciepły odcień, opalenizna, jak i włosy - to juz przewaza za typem ciepłym

maskotka666 - "dziwne oczy" - sprecyzuj. Rudawy odcien włosów hmmm...Mozliwe ze lato. Typowe dla lata są czerwone refleksy przy brązowych/ciemnobrązowych włosach. Oczy zielono-szare, czesto z szarym pierscieniem wokół źrenicy. Teczówka jest raczej rozmyta - moze dlatego uwazasz ze masz dziwne oczy(?)

To wszystko czy kogos pominełam?
Aha tym, którym określiłam juz wczesniej typ kolorystyczny proszeni są o przelew na moje konto bankowe... przyjmuje też jako zapłate ciasta domowej roboty (oprócz sernika) i ciastka (z orzechami, czekoladą...)
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-16, 17:55   #210
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Hmm...ja typ ciepły...zawsze wydawało mi się ze jestem zima, no ale własnie ta moja opalenizna jest taka miodowa??? Włosy w dzieciństwie to miałam duzo ciemniejsze(prawie czarne), a od słońca tylko troche jaśnieją... No i moja skóra w zimie nabiera chłodnego odcienia, idealny kolor podkładu (ale nie w lecie!) to toffi z Lirene, a on ma zimny odcień...?Oj pomieszana jakaś jestem
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:33.