Kosmetyki APC - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-27, 09:28   #3181
Dzinks_Dz
Rozeznanie
 
Avatar Dzinks_Dz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 758
GG do Dzinks_Dz
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Ale jajo, nawet moje oko się tam znalazło
W sumie to całkiem niezły pomysł, żeby zebrać wszystkie zdjęcia.

W zasadzie wpadłam tu z jednym pytaniem: mam odsypkę kuleczek nr 0, ale odnoszę wrażenie, że mimo rozświetlających drobinek, cera po wysmarowaniu się nimi jest troszkę poszarzała...
Jeśli chodzi o odcień skóry, wpadam w żółć, więc właśnie zastanawiam się nad kupieniem kuleczek nr 13 (złocisty) - no i tu pojawia się problem, czy on nie jest ciemny? Tzn. ciemny dla mnie, ekstremalnej bielinki.
Czy nadaje barwę czy tylko rozświetla na złoto?

HmmKulki złociste nr 13, tak na mój gust, wcale złociste nie są. Jeżeli miałabym określić ich kolor, to raczej powiedziałabym brzoskwiniowe wpadające w róż.
Nałożone oszczędnie na całą buzię dają właśnie takie delikatne, brzoskwiniowe wykończenie, natomiast nakładając na policzki w większej ilości jako róż otrzymujemy taki kolorek różowo-brzoskwiniowy.
No i myślę, że dla bladziocha na pewno się nadają, ale raczej dla takiego o cieplejszej karnacji.
Dzinks_Dz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 12:36   #3182
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Kosmetyki APC

a ja juz wiem!!! wiem, jak uzyskac efekt pięknego, aksamitnego rozświetlenia w kulkach nr.0 zostawiłam tylko białe, żółte, zielone i fioletowe -
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 14:06   #3183
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Kosmetyki APC

MagJu, Dzinks - dzięki za opinie, chyba rzeczywiście 13 sobie daruję (chociaż coś brzoskwiniowego też bym chciała ) i pomyślę o własnej mieszance.

__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 14:49   #3184
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kosmetyki APC

a ja ostatnio wszystkie rożswietlacze stosuję pod podkład i cera jest cudownie rozświetlona taką woalką satynową, i chociaz mam rozszerzone pory i grudki to wyglądam lepiej niż z samym podkładem. stosuję tak też resztki kulek 00- białe złote, zielone, fioletowe, kilka białych nabłyszczających Ori, z Avonu kilka brązowych i tyhc prawie białych z rozświetlających też. To wszystko w jednym pudełeczku merdam pędzlem i nakładam obficie

Same 00 tez mnie 'potrupiały' chyba dzięki fioletowym, bo ja tez jasny żółtek
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 17:32   #3185
jolla11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 853
Dot.: Kosmetyki APC

Na stronie APC jest zdjęcie stoiska firmy z Jarmarku Dominikańskiego. Czy któraś z Was je kupowała na Jarmarku? Może i w tym roku będą?
jolla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 21:31   #3186
paolla
Zadomowienie
 
Avatar paolla
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 378
Dot.: Kosmetyki APC

Jollu, najlepiej zapytaj u źródła - mailem. z pewnością odpowiedzą (ja pytałam kiedyś o to, czy APC wybiera się ze stoiskiem na targi do Spodka i odpowiedź - niestety przecząca - przyszła bardzo szybko)

jestem w ciężkim szoku, bo ostatnio natknęłam się na cienie APC w moim megaprowincjonalnym miasteczku. cena - 11zł - całkiem atrakcyjna, więc na próbę kupiłam nr 13.
test na razie powierzchowny, ale pozytywny - cień jest bardzo drobno zmielony (dużo lepiej niż Bell), pięknie opalizuje (ale tylko po nałożeniu pędzlem - w przypadku aplikacji pacynką większość drobinek zostaje na gąbce).
o trwałości i zbieraniu się w załamaniu nic jeszcze nie umiem powiedzieć, ale obawiam się, że na tym jednym egzemplarzu nie poprzestanę.
a miałam już nie kupować cieni!
paolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 07:10   #3187
jolla11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 853
Dot.: Kosmetyki APC

paolla - dziękuję Już wysłałam im maila, odpowiedz przyszła dosłownie po kilku minutach. Niestety, też negatywna
jolla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-09, 21:42   #3188
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Kosmetyki APC

Dziewczyny starałam się przeczytać jak najwięcej stron wątku,ale oczywiście całości nie dałam rady...
mam do Was prośbę o poradę w sprawie kuleczek zastanawiam się nad 00 lub 13,i właśnie niewiem.Chciałabym uzyskać efekt lekkiego,naprawdę lekkiego rozświetlenia,ożywienia cery,ale zarazem nie jestem zbyt blada,raczej mam średnią karnację..które kuleczki poleciłybyście mi?
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 07:40   #3189
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez tripka Pokaż wiadomość
Dziewczyny starałam się przeczytać jak najwięcej stron wątku,ale oczywiście całości nie dałam rady...
mam do Was prośbę o poradę w sprawie kuleczek zastanawiam się nad 00 lub 13,i właśnie niewiem.Chciałabym uzyskać efekt lekkiego,naprawdę lekkiego rozświetlenia,ożywienia cery,ale zarazem nie jestem zbyt blada,raczej mam średnią karnację..które kuleczki poleciłybyście mi?
a może lepiej skomponuj własny zestaw?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 08:12   #3190
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Kosmetyki APC

Tripka, kulki 00 mogą leciutko rozjaśnić cerę, nadają takiego aksamitnego wykończenia, są w chłodnej tonacji. Kulek 13 nie miałam, ale ze zdjęć i opisów dziewczyn daje również efekt rozświetlenia, ale w cieplejszej tonacji, brzoskwiniowej..
Ja mam kulki 00 - do tej pory używam i jestem z nich zadowolona. Mam też kulki własnego pomysłu i też są fajne

Robiłam ostanio znowu zakupy. Kupiłam eye fixing gel, mascarę 3 w 1 i cień prasowany nr 7. Jestem trochę rozczarowana

Żel nie trzyma cieni, jak ArtDeco i Lumene Spróbuję jeszcze, ale jakoś straciłam do niego serce.. test 1 wieczorem, nałożyłam żel i cienie wg. instrukcji na lekko wilgotny - wychodzi plackami, nie da się tego w żaden sposób nałożyć równo zmyłam. Test 2: nałożyłam żel ponownie, jak wysechł, to nałożyłam cień APC prasowany - ok. ten przetrzymał mi wieczór. Test 3: rano, przed godz. 7 nałożyłam żel, na wyschnięty zrobiłam makijaż oka, ale nie cieniami APC... po 3 godzinach lekko się zrolowały przy wew. kąciku oka. Po godz. 15 zrolowały się całe. Bez sensu. Spróbuję jeszcze, ale już nie do pracy, bo szkoda nerwów.

Tusz ma ciekawą szczoteczkę, ma wąską szyjkę, więc nadmiar tuszu zostaje w buteleczce. Nie sprawia wrażenia mokrego tuszu. Pierwsze nałożenie daje bardzo naturalny efekt, dopiero drugie jest mocniej widoczne. Używam go już tydzień i jeszcze muszę uważać, jak go nakładam. Ma jakieś coś (grudki?), które mi się nie podobają. Nie ma ich, jak wytrę szczoreczkę po wyjęciu z buteleczki. Szczoteczka dość ładnie rozczesuje rzęsy, nie skleja ich, rzęsy są mięciutkie. Dla mnie daje zbyt naturalny efekt, ale ja lubię taki mocno teatralny

Cień nr 7 - cień jest fajny, miękki itd, ale zupełnie nie mój kolor. Jestem zła na APC, bo mają badziewne zdjęcia na stronie, mogliby chociaż oznaczyć czy kolor jest ciepły, czy chłodny. Nr 7 jest ciepły, czyli nie dla mnie...
Do cienia nie mam co się przyczepić, bo jest ok, jedynie ocień koloru mi nie odpowiada. Jest to taki ciepły beżo-brąz z lekkim odcieniem różu zgaszonego. Kolor opalenizny, mało widoczny na skórze, jako cień podkładowy - ok. Można go stosować delikatnie jako róż - też by się sprawdził.

Niemniej APC lubię za cienie sypkie - używam codziennie i się nimi zachwycam oraz za pudry: sypki i kulki.
Chciałabym dorwać jeszcze cień prasowany nr 16. Aguś, czy on jest taki sam, jak IB (Cinema) nr 12?? He, mignęła mi Twoja ślicznie umalowana twarz pomiędzy tą dziwnie pomalowaną panią na stronie APC
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana

Edytowane przez naila
Czas edycji: 2007-08-10 o 08:36
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 09:57   #3191
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Tripka, kulki 00 mogą leciutko rozjaśnić cerę, nadają takiego aksamitnego wykończenia, są w chłodnej tonacji. Kulek 13 nie miałam, ale ze zdjęć i opisów dziewczyn daje również efekt rozświetlenia, ale w cieplejszej tonacji, brzoskwiniowej..
Ja mam kulki 00 - do tej pory używam i jestem z nich zadowolona. Mam też kulki własnego pomysłu i też są fajne

Robiłam ostanio znowu zakupy. Kupiłam eye fixing gel, mascarę 3 w 1 i cień prasowany nr 7. Jestem trochę rozczarowana

Żel nie trzyma cieni, jak ArtDeco i Lumene Spróbuję jeszcze, ale jakoś straciłam do niego serce.. test 1 wieczorem, nałożyłam żel i cienie wg. instrukcji na lekko wilgotny - wychodzi plackami, nie da się tego w żaden sposób nałożyć równo zmyłam. Test 2: nałożyłam żel ponownie, jak wysechł, to nałożyłam cień APC prasowany - ok. ten przetrzymał mi wieczór. Test 3: rano, przed godz. 7 nałożyłam żel, na wyschnięty zrobiłam makijaż oka, ale nie cieniami APC... po 3 godzinach lekko się zrolowały przy wew. kąciku oka. Po godz. 15 zrolowały się całe. Bez sensu. Spróbuję jeszcze, ale już nie do pracy, bo szkoda nerwów.

Tusz ma ciekawą szczoteczkę, ma wąską szyjkę, więc nadmiar tuszu zostaje w buteleczce. Nie sprawia wrażenia mokrego tuszu. Pierwsze nałożenie daje bardzo naturalny efekt, dopiero drugie jest mocniej widoczne. Używam go już tydzień i jeszcze muszę uważać, jak go nakładam. Ma jakieś coś (grudki?), które mi się nie podobają. Nie ma ich, jak wytrę szczoreczkę po wyjęciu z buteleczki. Szczoteczka dość ładnie rozczesuje rzęsy, nie skleja ich, rzęsy są mięciutkie. Dla mnie daje zbyt naturalny efekt, ale ja lubię taki mocno teatralny

Cień nr 7 - cień jest fajny, miękki itd, ale zupełnie nie mój kolor. Jestem zła na APC, bo mają badziewne zdjęcia na stronie, mogliby chociaż oznaczyć czy kolor jest ciepły, czy chłodny. Nr 7 jest ciepły, czyli nie dla mnie...
Do cienia nie mam co się przyczepić, bo jest ok, jedynie ocień koloru mi nie odpowiada. Jest to taki ciepły beżo-brąz z lekkim odcieniem różu zgaszonego. Kolor opalenizny, mało widoczny na skórze, jako cień podkładowy - ok. Można go stosować delikatnie jako róż - też by się sprawdził.

Niemniej APC lubię za cienie sypkie - używam codziennie i się nimi zachwycam oraz za pudry: sypki i kulki.
Chciałabym dorwać jeszcze cień prasowany nr 16. Aguś, czy on jest taki sam, jak IB (Cinema) nr 12?? He, mignęła mi Twoja ślicznie umalowana twarz pomiędzy tą dziwnie pomalowaną panią na stronie APC
Naila
a 12 Cinema to jaki kolor? Prasowany czy sypki? Teraz jestem w pracy ale jak wrócę do domu sprawdzę tę 16 APC
Ja żel utrwalajacy bardzo lubię, na moich powiekach zarówno cienie APC jak i inne (nawet bazarkowe) trzymają się dłużej choć w zasadzie nie miałam nigdy większego problemu z utrzymaniem się cieni.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-10, 10:30   #3192
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Kosmetyki APC

Aguś, sypki IB 12, to taki śliwkowy brąz, tu masz na zdjęciach (może nawet Twoich ) z flashem i bez..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Cinema nr 12 (z flashem i bez).jpg (53,2 KB, 44 załadowań)
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 08:30   #3193
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Aguś, sypki IB 12, to taki śliwkowy brąz, tu masz na zdjęciach (może nawet Twoich ) z flashem i bez..
IB na pierwszy rzut oka jest ciemniejszy i ma więcej brązu, ma też grubsze drobinki. APC jest jaśniejszy, bardziej podchodzi pod zgaszony fiolet i jest drobniejszy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (45,2 KB, 97 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 09:47   #3194
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez paolla Pokaż wiadomość
jestem w ciężkim szoku, bo ostatnio natknęłam się na cienie APC w moim megaprowincjonalnym miasteczku. cena - 11zł - całkiem atrakcyjna, więc na próbę kupiłam nr 13.
to faktycznie atrakcyjna bo u mnie te cienie sa w drogerii po 15 zl kupilam mimo wszystko jeden na probe nr.30 (zloty braz) i jestem zachwycona - cien jest fantastyczny, nie osypuje sie, ma intensywny kolor i dlugo sie utrzymuje, teraz zamierzam zamowic ze strony juz 8 upatrzonych kolorkow
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 10:05   #3195
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez ka_ma Pokaż wiadomość
to faktycznie atrakcyjna bo u mnie te cienie sa w drogerii po 15 zl kupilam mimo wszystko jeden na probe nr.30 (zloty braz) i jestem zachwycona - cien jest fantastyczny, nie osypuje sie, ma intensywny kolor i dlugo sie utrzymuje, teraz zamierzam zamowic ze strony juz 8 upatrzonych kolorkow
ja dodam, ze u mnie te cienie kosztują 19 zl
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 10:26   #3196
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Kosmetyki APC

Zamówiłam w końcu kuleczki rozświetlające 0 i cień sypki nr 52,brylantowosrebrny,jak tylko dojdzie przesyłka napisze jak się sprawują
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 13:55   #3197
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Kosmetyki APC

Dziewczyny, ja tu z taką mini prośbą.
Czy nie ma któraś białego-czystej bieli na zbyciu z APC?
Może być też mniejsza lub większa odsypka?
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 14:08   #3198
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
IB na pierwszy rzut oka jest ciemniejszy i ma więcej brązu, ma też grubsze drobinki. APC jest jaśniejszy, bardziej podchodzi pod zgaszony fiolet i jest drobniejszy.
Aguś!
Dzięki za opis i zdjęcie!


Pomadko, zobaczę u siebie, czy mam, bo nie pamiętam
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 15:44   #3199
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja tu z taką mini prośbą.
Czy nie ma któraś białego-czystej bieli na zbyciu z APC?
Może być też mniejsza lub większa odsypka?
nie mam
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-13, 16:27   #3200
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja tu z taką mini prośbą.
Czy nie ma któraś białego-czystej bieli na zbyciu z APC?
Może być też mniejsza lub większa odsypka?
czysta biel? a numer?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 17:10   #3201
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki APC

Rozumie, że ze strony apc trzeba zamawiać za minimum 30 zł (jak napisali) czy nie zwracają na to uwagi?

Ja tylko puder sypki chciałam... Bo u mnie nie ma nigdzie :/
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 18:05   #3202
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Aguś!
Dzięki za opis i zdjęcie!


Pomadko, zobaczę u siebie, czy mam, bo nie pamiętam
Ok.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
nie mam


Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
czysta biel? a numer?
Agula, no nie wiem właśnie, ponieważ miałam odsypkę od April i nie ma numerka.
Ta biel jest taka iskrząca-ładna, ale sama biel bez domieszek innego koloru, że np. biel opalizująca na złoto [nawet nie wiem czy APC ma takie kombinacje] w każdym razie szukam tej białej, ale nic na siłę.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 19:28   #3203
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Kosmetyki APC

Przesyłka doszła błyskawicznie
co do kuleczek to są rzeczywiście bardzo fajne-(mam te nr 0),dają efekt gładkiej,satynowej buźki,trzeba tylko uważać,żeby nie przedobrzyć z ilością,bo twarz będzie się za bardzo świecić..
Cień-hmm mam odcień nr 52 i nie jestem zbyt zadowolona,nie podoba mi się,że jets tak mocno świecący,brokatowy-efekt jak na dyskoteke,niewiem czy wszystkie odcienie mają tyle drobinek?? no i trzyma się króciutko niestety.
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 07:28   #3204
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Gdzie kosmetyki APC w Gdańsku ?

Od dłuzszego czasu probuje upolowac puder firmy Apc, jednak w drogeriach ciezko jest znalezc produkty tej firmy.
Na ich stronie jest zdjecie z Jarmarku Dominikańskiego z zeszłego roku, ale w tym roku nie mogłam znalezc ich stoiska.
Czy ktoras z wizazanek pomoze mi i podpowie gdzie mozna kupic te kosmetyki w Gdańsku ?
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 07:51   #3205
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Gdzie kosmetyki APC w Gdańsku ?

Cytat:
Napisane przez fortepianistka Pokaż wiadomość
Od dłuzszego czasu probuje upolowac puder firmy Apc, jednak w drogeriach ciezko jest znalezc produkty tej firmy.
Na ich stronie jest zdjecie z Jarmarku Dominikańskiego z zeszłego roku, ale w tym roku nie mogłam znalezc ich stoiska.
Czy ktoras z wizazanek pomoze mi i podpowie gdzie mozna kupic te kosmetyki w Gdańsku ?
proponuję zapytać APC : wyślij maila i powinni dać namiary

Łączę z popularnym watkiem o kosmetykach APC
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 09:35   #3206
jolla11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 853
Dot.: Gdzie kosmetyki APC w Gdańsku ?

Cytat:
Napisane przez fortepianistka Pokaż wiadomość
Od dłuzszego czasu probuje upolowac puder firmy Apc, jednak w drogeriach ciezko jest znalezc produkty tej firmy.
Na ich stronie jest zdjecie z Jarmarku Dominikańskiego z zeszłego roku, ale w tym roku nie mogłam znalezc ich stoiska.
Czy ktoras z wizazanek pomoze mi i podpowie gdzie mozna kupic te kosmetyki w Gdańsku ?
Pytałam ich o to w mailu, można kupić w GC w Alfie, w zeszłym tygodniu kupowałam tam kulki rozświetlające.
jolla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 17:27   #3207
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
ja dodam, ze u mnie te cienie kosztują 19 zl
pogielo ich w tych drogeriach

kurcze a ja mam upatrzonych tyle odcieni ze az sie boje pomyslec nawet o cenie ze strony
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 19:20   #3208
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: Kosmetyki APC

Tez napisałam do nich maila, dostalam odpowiedz ze w Gc i bylam dzis.
I nie maja pudru sypkiego, babka mowi ze maja tylko to co widac :/

Ktos widzial w Gdańsku moze ?
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 17:34   #3209
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki APC

A w Poznaniu?
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 22:45   #3210
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
A w Poznaniu?
w Poznaniu APC maja na Polwiejskiej, ale ceny - jak wyzej
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-01 19:31:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:36.