Nowe ciuszki - wygolone boki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-13, 18:17   #1
patusia1230
Raczkowanie
 
Avatar patusia1230
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wiercany ok Rzeszowa
Wiadomości: 355
GG do patusia1230

Nowe ciuszki - wygolone boki


Witam, Nie wiem w co sie ubrać! mam totalną dysproporcję a przez to wieeeele problemów,
wywaliłam wszystkie stare ciuchy wraz z nimi wspomnienia spłoneły w piecu
obecnie ubieram się w second handach - czasem można świetne ubrania tam znaleźć.
Niestety nie mam talentu w szyciu, wszystko czego się dotkne choćby z tutorialem ląduje w koszu popsułąm tyle bluzek.... mam tylko talent w projektowaniu ubran dobry zamysł umiem coś skompletować itp ale niestety nie umiem uszyć a szkoda bo nie raz z kilku rzeczy zrobilabym coś w czym z pewnoscia chcialabym chodzic bo nikt inny bt tego nie miał.
Z teściową mam tragiczny kontakt mieszkam z nią ale się nie lubimy, uszyła mi raz jedną bluzkę wg mojego upodobania (rękaw) z legginsów, 3 częsci z husty i bluzka za duza pomniejszona wszystko to poszlo w calosc jako tunika z 1 rękawkiem, bardzo mi sie podoba ale nikt chyba nie wpadl na tak (durny) genialny pomysł jak ja i nie sprzedaje takich ubrań (a szkoda) jednak gdyby ktoś widział proszę dać znać gdzie można kupić DZIWACTWA

Kolejną prośbę mam co do propozycji ubioru (dodam że nie mogę chodzić w sukienkach/ spódnicach) bo mam chorą skórę także odpadają a szukam "Swojego stylu" cały czas no i nie wiem co kupować , tanio ładnie i kobieco, mam wygolone boki i fryzura wg mojego wymyślunku z tyłu długo z przodu z jednej strony długo, jak na zdjęciach, czy ktoś ma propozycje kolorystyczne (prócz bronzu) dla mnie ?

W ogóle dodam jeszcze że nie mam pojęcia jakie rozmiary sobie kupować bo teoretycznie kalkulatory pokazują że powinnam nosić 40 a praktycznie w nie nie wchodze
rzadko 40stka jest dobra.. raczej 42 też rzadko, natomiast w 44 raczej się ubieram choć najczęściej 44 już są za duże i nie wiem co nosić

Z butami też mam ten problem mam nogę 40,5/41 muszę mierzyć bo z internetu wszystko małe/duże, również nie wiem jaki but nosić żeby wyglądał ładnie przy tak wielkiem wg wiekszosci ludzie rozmiarowki... kobieta "z kajakami" sie smieja Ps szpilek nie mogę, bo po 1 chodzić nie potrafie po 2 wszystkie fleki pogubilam porozdzierałam do obcasa aż... a po 3 mam chore stawy uwielbiam koturny ale jakie buty na koturnie na lato mozna nabyć tzn nazwy bo nie wiem ktore to botki ktore inne... a i lubie baleriny rowniez

przesyłam moje fotki i moją figurę z dokładnym opisem idealnie odwzorowany kształt mojego ciała,

bardzo proszę o wszelkie sugestie, propozycje, linki do ubrań jeśli ktoś posiada pomysł za nie wygórowane pieniądze dla mocnego temperamentu osoby która uwielbia mocne makijaże i dużo eksperymentowania ale chciała by wciąz pozostać... kobietą
bluzka.jpg

CIALO MOJE.jpg

ja1.jpg

ja2.jpg

ja3.jpg

ja4.jpg
patusia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 18:20   #2
patusia1230
Raczkowanie
 
Avatar patusia1230
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wiercany ok Rzeszowa
Wiadomości: 355
GG do patusia1230
Dot.: Nowe ciuszki - wygolone boki

aaaa i biust ma 96cm
patusia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 22:11   #3
patusia1230
Raczkowanie
 
Avatar patusia1230
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wiercany ok Rzeszowa
Wiadomości: 355
GG do patusia1230
Dot.: Nowe ciuszki - wygolone boki

pomocy proszę o radę do ubrań
patusia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-14, 14:17   #4
Zilka
Rozeznanie
 
Avatar Zilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 565
Dot.: Nowe ciuszki - wygolone boki

Kurde dziewczyno jesteś naprawdę śliczna!!! Nie wiem co Ci doradzić bo dla mnie Twój styl kompletnie gryzie się z Twoją śliczną buzią!
Zilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-14, 16:04   #5
patusia1230
Raczkowanie
 
Avatar patusia1230
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wiercany ok Rzeszowa
Wiadomości: 355
GG do patusia1230
Dot.: Nowe ciuszki - wygolone boki

dziękuje kochana ja po prostu nie cierpie długich włosów no i nie mam cierpliwości na nie czekać w czarnych wlosach żyłam 6 lat wyglądałam bardzo ładnie ale jak byłam młoda a teraz smutna zmęczona wręcz ohydna, bardzo mi się podoba moj obecny kolor i wygląd włosów natomiast nie mam za grosz pojęcia jak się ubierac - gdyż uwielbiam wyróżniać się w tłumie... mój charakter gryzie się z moimi myślami, bo nie lubię jak sie na mnie zwraca uwage bo mam chorą skórę i jestem otyła ale z drugiej strony uwielbiam rzucać się w oczy co do makijażu, fryzury i lubię dziwne ubiory jak to pogodzić ? chcę być inna ale kobieca !
patusia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-14, 21:09   #6
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Nowe ciuszki - wygolone boki

jestes z okolic Rzeszowa? jak u was z second handami? w Krakowie są niektore zadymiste, moze przyjedz kiedys, jesli masz znajomych , np na 3 dni to się obkupisz na pewno. Polecam second handy na Starowislnej, Limanowskiego, Kalwaryjskiej i przy Stradomiu, wszystkie te ulice w obrebie jednej dzielnicy.
Masz fajny typ urody i juz dzieki temu jestes wyrazista. Ja obstaje za dlugimi wlosami, ale skoro chcesz krotkie to tez wygladasz w nich dobrze..

btw jak masz problem z rozmiarem to lepiej nie kupowac w ciemno przez internet. tylko zawsze mierzyć. nie ma na to rady.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-14, 22:25   #7
Zilka
Rozeznanie
 
Avatar Zilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 565
Dot.: Nowe ciuszki - wygolone boki

uważam, że fryzurke też masz super i pięknie Ci w niej
Zilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-15, 13:08   #8
zztop51
Raczkowanie
 
Avatar zztop51
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 105
Dot.: Nowe ciuszki - wygolone boki

Popierwsze nie jesteś gruba!

Po drugie, fajna fryzurka, choć mi osobiście bardziej wygolony tył się podoba niż zapuszczony, może kiedyś spróbujesz?

Bardzo fajna bluzka (ta wg Twojego projektu).

Jeśli chodzi o dziwne pomysły, to warto wybrać się do krawcowej, czasem zdarzaj się w tym fachu artyści!
zztop51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 16:18   #9
patusia1230
Raczkowanie
 
Avatar patusia1230
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wiercany ok Rzeszowa
Wiadomości: 355
GG do patusia1230
Dot.: Nowe ciuszki - wygolone boki

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
jestes z okolic Rzeszowa? jak u was z second handami? w Krakowie są niektore zadymiste, moze przyjedz kiedys, jesli masz znajomych , np na 3 dni to się obkupisz na pewno. Polecam second handy na Starowislnej, Limanowskiego, Kalwaryjskiej i przy Stradomiu, wszystkie te ulice w obrebie jednej dzielnicy.
Masz fajny typ urody i juz dzieki temu jestes wyrazista. Ja obstaje za dlugimi wlosami, ale skoro chcesz krotkie to tez wygladasz w nich dobrze..

btw jak masz problem z rozmiarem to lepiej nie kupowac w ciemno przez internet. tylko zawsze mierzyć. nie ma na to rady.
No obecnie to mieszkam u męża na wsi ok 30km od Rzeszowa, są tu ok 3 lumpki zaglądam co miesiąc co nie co wyhaczyłam ale nie wiem w ogóle w czym wybierać bo nie wiem co by mnie trochę wyszczupliło i podkreśliło biust a ścisło talię i mnie wyładniło w Rzeszowie jestem raz na miesiąc u lekarza jedynie na Warzywnej także nie znam się tam ale po drodze jest jeden taki sklep tyle że autobusy uciekaja i nie zawsze mogę tam wejśc a i mąż jest podirytowany jak tam chodze hehehe

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Zilka Pokaż wiadomość
uważam, że fryzurke też masz super i pięknie Ci w niej
dziękuję

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Cytat:
Napisane przez zztop51 Pokaż wiadomość
Popierwsze nie jesteś gruba!

Po drugie, fajna fryzurka, choć mi osobiście bardziej wygolony tył się podoba niż zapuszczony, może kiedyś spróbujesz?

Bardzo fajna bluzka (ta wg Twojego projektu).

Jeśli chodzi o dziwne pomysły, to warto wybrać się do krawcowej, czasem zdarzaj się w tym fachu artyści!

no jak nie jestem gruba? a sadło samo się zwija ? jak stoje to "pipki" nie widze hehehehehe

o z tą krawcową to nie zły pomysł ale po kieszeniach wyniesie bardziej niż zakup nowej i tu jest problem a jak by sie tesciowa dowiedziala ze poszlam do innej krawcowej to by znowu fochy robila no ale do niej tez nei chce isc zeby nie bylo ze tylko jak cos chce to do niej ide.. i kolo sie zamyka hehehe
patusia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 18:14   #10
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Nowe ciuszki - wygolone boki

Ładną dziewczyną jesteś i wydaje mi się, że masz pole do popisu , jeśli chodzi o eksperymentowanie z makijażem oraz fryzurą. W krótkich wyglądasz fajnie, ale ja widziałabym Cię w długich lub chociaż średnich, bo po prostu lubię dziewczyny z dłuższymi włosami, podoba mi się to - choć nie ukrywam, że krótsza fryzurka nadaje charakteru i dynamiki. Co do koloru włosów - blond może być, ale jeśli lubisz zwracać na siebie uwagę, to może jakiś ognisty rudy, czerwony, kasztanowy albo na przykład różowe pasemka?
Jeśli chodzi o ubiór - trudno coś mi doradzić , bo nie jestem specjalistą ani krawcem, ale raczej widziałabym Cię w prostych, klasycznych, może lekko rockowych stylizacjach. Jak masz zastrzeżenia co do swojej figury czy też nie możesz pokazywać się w sukienkach, to może postaw na jakieś efektowne spodnie albo legginsy?
Przykłady stylizacji w których Cię widzę:
kurtki-skorzane-jesien-2012-16215561.jpg rockowa-elegancja-s76288.jpg
stylizacja-little_sheep-inspiracje.jpg
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 18:44   #11
patusia1230
Raczkowanie
 
Avatar patusia1230
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wiercany ok Rzeszowa
Wiadomości: 355
GG do patusia1230
Dot.: Nowe ciuszki - wygolone boki

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Ładną dziewczyną jesteś i wydaje mi się, że masz pole do popisu , jeśli chodzi o eksperymentowanie z makijażem oraz fryzurą. W krótkich wyglądasz fajnie, ale ja widziałabym Cię w długich lub chociaż średnich, bo po prostu lubię dziewczyny z dłuższymi włosami, podoba mi się to - choć nie ukrywam, że krótsza fryzurka nadaje charakteru i dynamiki. Co do koloru włosów - blond może być, ale jeśli lubisz zwracać na siebie uwagę, to może jakiś ognisty rudy, czerwony, kasztanowy albo na przykład różowe pasemka?
Jeśli chodzi o ubiór - trudno coś mi doradzić , bo nie jestem specjalistą ani krawcem, ale raczej widziałabym Cię w prostych, klasycznych, może lekko rockowych stylizacjach. Jak masz zastrzeżenia co do swojej figury czy też nie możesz pokazywać się w sukienkach, to może postaw na jakieś efektowne spodnie albo legginsy?
Przykłady stylizacji w których Cię widzę:
Załącznik 5980799 Załącznik 5980800
Załącznik 5980801

ooo taka druga narzutka - kurtka z ćwiekami super sprawa musze pomyslec co do kolorow wlosow, mialam juz wszystkie odcienie rzeczywiscie czerwien najbardziej przypadła mi do gustu ale chwilowo zostawiam kolor w spokoju żeby wlosy troche odpoczeły boczki co najwyżej podciemnię dzięki za propozycje
ta bluzeczka biala niestety przez falbany nie jest w moim typie bo doda mi zbędne +/- 10 cm ale buty cudowne, tylko gdzie kupic taniej takie cacka hmmm o matko ! a te buty z ćwiekami to po prostu genialny traf w 10 ! ale skąd je wytrzasnąć? bo 300zł to ja nie wyciągnę na raz hi hi
patusia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-16, 11:09   #12
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Nowe ciuszki - wygolone boki

Cytat:
Napisane przez zztop51 Pokaż wiadomość
Po drugie, fajna fryzurka, choć mi osobiście bardziej wygolony tył się podoba niż zapuszczony, może kiedyś spróbujesz?
Też o tym pomyślałam, że fajniej byś może wyglądała gdyby do wygolonych boków podgolić też tył a przód zostawić żeby się taka opadająca grzywa zrobiła
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-16, 12:10   #13
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Nowe ciuszki - wygolone boki

A może coś takiego?
blog_dh_5191282_8078938_tr_wygolone.jpg
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-16, 16:56   #14
provoge
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 341
Dot.: Nowe ciuszki - wygolone boki

ale jesteś śliczna! wow.
provoge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-16, 23:01   #15
patusia1230
Raczkowanie
 
Avatar patusia1230
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wiercany ok Rzeszowa
Wiadomości: 355
GG do patusia1230
Dot.: Nowe ciuszki - wygolone boki

Cytat:
Napisane przez Kaminka24 Pokaż wiadomość
Też o tym pomyślałam, że fajniej byś może wyglądała gdyby do wygolonych boków podgolić też tył a przód zostawić żeby się taka opadająca grzywa zrobiła

kochane miałam ! wyglądałam fatalnie bo mam szerokie bary( ramiona ) i długą grubą szyję z tyłu wyglądało to komicznie więc wolę zostawić
patusia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-16, 23:05   #16
patusia1230
Raczkowanie
 
Avatar patusia1230
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wiercany ok Rzeszowa
Wiadomości: 355
GG do patusia1230
Dot.: Nowe ciuszki - wygolone boki

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
A może coś takiego?
Załącznik 5981123
słońce odpada bo zbyt bujne a ja w bujnych wyglądam jakbym myła za często włosy rozkopane i nie da się ich ujarzmo aktić wolę lekko ulizane, oto aktualne foty i super czuje sie w tej fryzurze jednak dalej malo pomyslow na ciuchy i lubie duzo do wyborow MOCNYCH KOLOROWYCH makijazy wiec czekam na wszystkie propozejszen
PS. prosze sie nie przejmować niktórymi fotkami ( nie jestem innej orientacji) to jedynie kolezanka daaaaawno nie widziana, mam męża syna rodzinę więc... to jedynie dla żartu ale z racji posiadania syna dzieciństwo wróćiło z podwójną siła i lubie nieraz jak dzieciak się ubrać itp

66.jpg

44444.jpg

55555.jpg

cccc.jpg

dddddddddd.jpg

eeee.jpg

eeeeeeeeeeeeeed.jpg

gggg.jpg

nnnnnnn.jpg
patusia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-16, 23:11   #17
patusia1230
Raczkowanie
 
Avatar patusia1230
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wiercany ok Rzeszowa
Wiadomości: 355
GG do patusia1230
Dot.: Nowe ciuszki - wygolone boki

miało być ujarzmić XD

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------

co do orientacji to chodzilo o to foto ktorego nie dodalo hehehe https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hp...17&oe=560867E1
patusia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 09:32   #18
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Nowe ciuszki - wygolone boki

Fryzura, którą obecnie posiadasz bardzo Ci pasuje, także jeśli nie chcesz - nie musisz koniecznie jej zmieniać, aczkolwiek taka byłaby też fajna:
3c1363583bd828d6c7693c359e73a6a91.jpg
Masz bardzo ładną, fotogeniczną twarz i super uśmiech Co do makijażu - oto moje propozycje:
2a547e1b0027e8cb49490ee6.jpg blue smokey makeup by goha.jpg
IMG_0573.jpg
Jeśli zaś chodzi o ubiór, to tutaj zdecydowanie mogłabyś coś zmienić - na pewno bardzo pasowałyby Ci koszule, kurtki, różnego rodzaju spodnie i obcasy albo koturny, ewentualnie długie sukienki.
picture-92.jpg Rachel+Zoe+seen+wearing+long+dark+blue+outfit+DAg_OLyfGo0x.jpg
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 17:54   #19
patusia1230
Raczkowanie
 
Avatar patusia1230
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wiercany ok Rzeszowa
Wiadomości: 355
GG do patusia1230
Dot.: Nowe ciuszki - wygolone boki

dzieki wielkie za propozycje, na pewno skorzystam a makijaze super
patusia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-20, 11:18   #20
Kasiaprzedlustrem
Raczkowanie
 
Avatar Kasiaprzedlustrem
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 109
Dot.: Nowe ciuszki - wygolone boki

Cytat:
Napisane przez Zilka Pokaż wiadomość
Kurde dziewczyno jesteś naprawdę śliczna!!! Nie wiem co Ci doradzić bo dla mnie Twój styl kompletnie gryzie się z Twoją śliczną buzią!
ja też mam takie wrażenie!
masz buzię gwiazdy hollywood a ubrania są dość... no nie w stylu gwiazd hollywood

Wydaje mi się, że powinnaś zacząć od odłożenia sobie jakiejś sumki na zakupy w sklepie, obejrzała kilka lookbooków, sprawdziła, co Ci się podoba i kupiła sobie na początek np dwa takie zestawy - jasne jeansy, np boyfriendy, biały podkoszulek, czarą marynarkę, czarne szpilki albo baleriny i czerwoną szminkę.
I będziesz wyglądać jak to mówi moja babcia - jak z żurnala
Kasiaprzedlustrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 19:12   #21
patusia1230
Raczkowanie
 
Avatar patusia1230
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wiercany ok Rzeszowa
Wiadomości: 355
GG do patusia1230
Dot.: Nowe ciuszki - wygolone boki

haha dzieki wielkie na sam początek zamówilam (bo na więcej mnie nie stać) podkład dermablend żeby zacząć profesjonalnie zakrywać moje problemy na cerze dodatkowo buty z kolcami czerwone (do mojej szminki czerwonej) mysle jeszcze o jakims gorsecie czerwonym ale chwilowo mnie nie stac no i póki co spodnie mam też na oku na razie z tych bardziej odważnych ale mniej hollywoodzkich bluzka juz zalicytowana jeszcze nie oplacona i kolczyki wedlug mojego projektu w photoshopie wykonane przez super Mela z facebooka za przystępną kwotę (raz na pare miesiecy moge sobie pozwolic) a są piękne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavvvvvv.jpg (56,8 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mojekolczyki.jpg (111,2 KB, 32 załadowań)
patusia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 21:07   #22
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Nowe ciuszki - wygolone boki

Cytat:
Napisane przez patusia1230 Pokaż wiadomość
haha dzieki wielkie na sam początek zamówilam (bo na więcej mnie nie stać) podkład dermablend żeby zacząć profesjonalnie zakrywać moje problemy na cerze dodatkowo buty z kolcami czerwone (do mojej szminki czerwonej) mysle jeszcze o jakims gorsecie czerwonym ale chwilowo mnie nie stac no i póki co spodnie mam też na oku na razie z tych bardziej odważnych ale mniej hollywoodzkich bluzka juz zalicytowana jeszcze nie oplacona i kolczyki wedlug mojego projektu w photoshopie wykonane przez super Mela z facebooka za przystępną kwotę (raz na pare miesiecy moge sobie pozwolic) a są piękne
No bardzo fajny zestaw, na pewno świetnie będziesz w nim wyglądała
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-24, 00:10   #23
patusia1230
Raczkowanie
 
Avatar patusia1230
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wiercany ok Rzeszowa
Wiadomości: 355
GG do patusia1230
Dot.: Nowe ciuszki - wygolone boki

dziekuje slicznie

mam też prośbę może ktoś się orientuje gdzie mozna nabyć ale nie za pare stówek tylko tak rozsądnie... bluzkę lateks/skórę czy tunikę z tego materiału czarny/czerwony oraz garnitur damski czerwony też w rozmiarze 42/44 ?

zamieszczam fotki rzeczy które by mnie interesowały coś mniejwięcej takiego:
bluzka.jpg
a1.jpg
patusia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-24, 13:21   #24
Alneonka
Raczkowanie
 
Avatar Alneonka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 214
Dot.: Nowe ciuszki - wygolone boki

Chciałam tylko napisać, że bardzo podoba mi się twoja fryzura!
Alneonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 22:35   #25
Madlen123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 197
Dot.: Nowe ciuszki - wygolone boki

Niestety tez nie wpadłam doradzać, ale jesteś taką śliczną dziewczyną że chciałam o tym wspomnieć gwiazdka jakaś
p.s. rozmiaru też bym nie zmniejszała, a co
__________________
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Madlen123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 01:32   #26
patusia1230
Raczkowanie
 
Avatar patusia1230
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wiercany ok Rzeszowa
Wiadomości: 355
GG do patusia1230
Dot.: Nowe ciuszki - wygolone boki

dzieki wielkie dziewczyny,duze to dla mnie podbudowanie bo nie slysze tego nigdy od nikogo hehehe bardzo to miłe
patusia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 01:42   #27
patusia1230
Raczkowanie
 
Avatar patusia1230
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wiercany ok Rzeszowa
Wiadomości: 355
GG do patusia1230
Dot.: Nowe ciuszki - wygolone boki

tu nowe fotki dam moze ktos ma jeszcze jakies pomysly ? hehe


Bez nazwy 1.jpg

IMG_20150525_090540 kopia.jpg

IMG_20150525_090839.jpg

IMG_20150519_180211.jpg

IMG_20150519_180233.jpg

aa2.jpg

a.jpg

b.jpg

IMG_20150525_090210.jpg
patusia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 12:51   #28
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Nowe ciuszki - wygolone boki

Make-up super, tak trzymaj Nie mam pomysłu co jeszcze by Ci doradzić, może wstaw jakąś fotkę w innym ubraniu
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 19:05   #29
Mia1612
Raczkowanie
 
Avatar Mia1612
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 299
Dot.: Nowe ciuszki - wygolone boki

Patusia, masz tak nietuzinkową i śliczną ( hollywodzką - jak to dziewczyny wcześniej napisały ) urodę, że aż żal nie podkreślać jej bardziej prostymi, eleganckimi zestawieniami. Wydaje mi się, że Twoje piękno wydobywają jednolite kolory i formy ubrań przy buzi (a nie wzorki, kratki itp. - przy tych uwaga zostanie odwrócona od Twojej ślicznej buzi w stronę ciuchów, a czy nie powinno być odwrotnie?). Widzę, że lubisz nieoczywiste zestawienia ubrań, gdyż pewnie nie chcesz "zgubić się" w tłumie, ale ja w Twoim przypadku bym poszła na kompromis Np skupiła się na bardziej klasycznym stylu jeśli chodzi o ubrania, za to zaszalała z dodatkami (wyrazista biżuteria, apaszki, oryginalne buty). Faktycznie warto by było wyposażyć garderobę w podstawowe, uniwersalne ciuchy, które możesz zestawiać na różne sposoby - jednokolorowe (np. biały, czarny, szary) topy, dobrze skrojone dżinsy, biała, czarna lub czerwona marynarka, dobrej jakości sweter/narzutka, czarne spodnie o prostych nogawkach i klasyczne baleriny do biegania po mieście. I będzie cud malina

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Oprócz tego wydaje mi się, że Twoja twarz wyglądałaby lepiej w jednym kolorze włosów i bez tego kolczyka przy ustach - ale to tylko moja opinia
Mia1612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 22:33   #30
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Nowe ciuszki - wygolone boki

przejrzalam twoj wątek jeszcze raz i może uda mi się opisać co mam na myśli..
Masz fajną wyrazistą urodę, powiedziałabym ostrą i jesli obcinasz włosy w taki sposób i nosisz kolczyk w obrębie twarzy to jeszcze bardziej wyostrza twój wizerunek. Nie mówię, że to źle, bo choć takich zabiegów nie lubię, to u Ciebie mi się to jakoś podoba. ale pamiętaj, ze jednak można tym sposobem przegiąć w drugą stronę i osiągnąć nieco wulgarny wygląd, a to nie zawsze jest takie ok.
Dlatego myślę, że aby podkreślić to co w Tobie najfajniejsze trzeba by popracować nad ubraniami, bo wlosy i twarz masz super.

Po pierwsze..."za dużo tego"
Jeśli zakładasz naszyjnik np taki jak ten różowy, to nie wkładaj czarnych kolczyków do niego, w ogole kolczykow spoza zestawu. naszyjnik plus kolczyki z jednego zestawu to tez juz zbyt wiele ....plus jeszcze te male srebrne, ktore masz w pozostaluych dziurkach, za duzo tego robi się bałagan, a po co twarz ma ginąć ?
Każdy element z tej wyżej pokazanej bizuterii jest OK ale solo, np wyobraź sobie takie połączenie:
Załóż czarną tunikę, obcasy i różowy naszyjnik,
albo te czarne kolczyki, jasną zwiewną bluzkę i do niej pasujące spodnie / spódnice.
Jeśli decydujesz się na wzorzystą koszulkę, sukienkę (zwlaszcza wzory w obrębie twarzy) to także uważaj na to jaki dobierasz naszyjnik, bo tworzy się bałagan.
Naucz się tak grać pojedynczymi elementami garderoby, aby nie szło to w stronę kiczu, a było przemyślanym, przyciągającym wzrok zestawem

Kub sobie kilka mega kobiecych rzeczy takich jak np zaproponowana przez koleżankę wyżej sukienka do kostek, wszelkie tuniki itd.
Nie szłabym na Twoim miejscu w takich ostry styl, no chyba, ze tego bardzo pragniesz, ale uważam, ze to tylko niepotrzebnie podkręci juz dość ostry wizerunek i zrobi z Ciebie taką "chlopczyce" a nie wydobędzie kobiecości.
zatem ostrożnie z ćwiekami, klamrami, kurtkami ze skaju i butami przyozdobionymi metalowymi dodatkami.

Co do ubrań które pokazałaś na sobie, np koszulka z 1 postu czarna z napisami, Jest OK sama w sobie, pozbyłabym sie tylko tych wiszącyh sznureczków, ?
Odradzam też noszenie jasnych getrów, sama nie wiem dlaczego, chyba na nikim nie wyglądają dobrze.

Jak mi coś przyjdzie do glowy to może jeszcze napiszę
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-25 01:41:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:18.