Cienie Isa Dora - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-18, 15:04   #211
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Cienie Isa Dora

Cytat:
Napisane przez wiwisekcja Pokaż wiadomość
Ojej a ja własnie nie wiem co robic z tym najjaśniejszym, bo tak jak mowię na mojej skorze ( mam bardzo, bardzo ciemna skórę) on wygląda jak błękitny, uzywam go zazwyczaj do tego by rozetrzec nim kontury cimnego i jasnego A ten czarny polecam Ci na mokro do robienia kresek, jest idealny ( przerobiłam ich kilka bowiem bez czarnych kreek z domu nie wychodzę, po amoku na khol i tak w rócilam do czarnego z tej właśnie paletki) Co d srebrnego faktycznie jest mocny i wdoczny i do smoky eye idealny, jak dotad nie znalazłam lepszej kombinacji.
A jak robisz kreski przy użyciu tego cienia...? Na górnej czy dolnej powiece? Na sucho czy mokro? Pędzelkiem takim do eyelinera czy czymś innym?

Proszę o instrukcję jak krowie na miedzy najlepiej, bo jestem kreskową laiczką i lebiegą
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 21:03   #212
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Cienie Isa Dora

Czy uważacie, że te 2 szaro-grafitowe kolorki z 37 Crystal Mauve są choć trochę podobne do 21 Silvery Grey lub do szarości z 35 Pearls (które pewnie są dużo bardziej perłowe)? I czy dałoby się nimi zrobić makijaż przydymionych oczu?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 22:38   #213
Fritillaria
Raczkowanie
 
Avatar Fritillaria
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
Dot.: Cienie Isa Dora

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Czy uważacie, że te 2 szaro-grafitowe kolorki z 37 Crystal Mauve są choć trochę podobne do 21 Silvery Grey lub do szarości z 35 Pearls (które pewnie są dużo bardziej perłowe)? I czy dałoby się nimi zrobić makijaż przydymionych oczu?
Ajsun zrobię jutro zdjęcia tym kolorkom w dziennym świetle i załaduję tu.

Ogólnie przyłączam się do wątku, bo jestem totalną maniaczką Isa Dory. Mam 24, 27, 28, 35, 37 i 51. Jak tylko trafia się jakaś okazja rodzina wie co można mi kupić... Sama też od nich nie stronię w drogerii.
Fritillaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 07:06   #214
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Cienie Isa Dora

Cytat:
Napisane przez Fritillaria Pokaż wiadomość
Ajsun zrobię jutro zdjęcia tym kolorkom w dziennym świetle i załaduję tu.

Ogólnie przyłączam się do wątku, bo jestem totalną maniaczką Isa Dory. Mam 24, 27, 28, 35, 37 i 51. Jak tylko trafia się jakaś okazja rodzina wie co można mi kupić... Sama też od nich nie stronię w drogerii.

Napisz które lubisz najbardziej.

Mi się ostatnio spodobały 39 Golden Petals ale nie można ich dostać na allegro. Ogólnie lubię róże, brudno białe odcienie i fiolety. Ponoć będą mi też pasować szarości ale nie wiem, wydaje mi się, że to taki smutny kolor.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 09:34   #215
Fritillaria
Raczkowanie
 
Avatar Fritillaria
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
Dot.: Cienie Isa Dora

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Napisz które lubisz najbardziej.

Mi się ostatnio spodobały 39 Golden Petals ale nie można ich dostać na allegro. Ogólnie lubię róże, brudno białe odcienie i fiolety. Ponoć będą mi też pasować szarości ale nie wiem, wydaje mi się, że to taki smutny kolor.
Najbardziej lubię 51 - Cappuccino. Są świetną bazą dla wielu makijaży. Tuż za nimi plasują się 28 - Pearly Minerals i 35 - Pearls.

Mam dla Ciebie zrobione zdjęcia tych kolorów, tylko oczywiście zapomniałam zabrać sobie kabel do aparatu i będę je mogła wkleić dopiero wieczorem. Ale zrobiłam fotki rano, więc kolory są nieźle widoczne.
Fritillaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 10:47   #216
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Cienie Isa Dora

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Mi się ostatnio spodobały 39 Golden Petals ale nie można ich dostać na allegro. Ogólnie lubię róże, brudno białe odcienie i fiolety. Ponoć będą mi też pasować szarości ale nie wiem, wydaje mi się, że to taki smutny kolor.
Jakiś czas temu Golden Petals pojawiały się na A., ale tylko u jednego sprzedawcy, który rzadko je wystawiał (nie pamiętam już nicku), tak więc trzeba polować.

Ja sama bardzo miałam na nie ochotę, ale różowych cieni użyłabym raz w roku, więc sobie podarowałam taki wybryk.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 11:00   #217
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Cienie Isa Dora

Cytat:
Napisane przez Fritillaria Pokaż wiadomość
Najbardziej lubię 51 - Cappuccino. Są świetną bazą dla wielu makijaży. Tuż za nimi plasują się 28 - Pearly Minerals i 35 - Pearls.

Mam dla Ciebie zrobione zdjęcia tych kolorów, tylko oczywiście zapomniałam zabrać sobie kabel do aparatu i będę je mogła wkleić dopiero wieczorem. Ale zrobiłam fotki rano, więc kolory są nieźle widoczne.
Dzieki bardzo

Cytat:
Napisane przez Iceflower
Jakiś czas temu Golden Petals pojawiały się na A., ale tylko u jednego sprzedawcy, który rzadko je wystawiał (nie pamiętam już nicku), tak więc trzeba polować.

Ja sama bardzo miałam na nie ochotę, ale różowych cieni użyłabym raz w roku, więc sobie podarowałam taki wybryk.
No wlasnie, sa rzadko spotykane, a tak szczerze to ja robie zamowienie raz na i to staram sie wybrac takiego sprzedawce, ktory ma kilka kosmetykow, ktore moglyby mnie zainteresowac, zeby nie placic za kilka przesylek. No a zamowienie skladam teraz wiec chyba nie stane sie ich posiadaczka. A szkoda.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-20, 18:35   #218
Fritillaria
Raczkowanie
 
Avatar Fritillaria
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
Dot.: Cienie Isa Dora

Wrzucam obiecane zdjęcie. Mam nadzieję, że się dołączą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 01.JPG (104,1 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 02.jpg (100,0 KB, 116 załadowań)
Fritillaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 21:44   #219
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Cienie Isa Dora

Dzieki jeszcze raz.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 08:46   #220
Fritillaria
Raczkowanie
 
Avatar Fritillaria
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
Dot.: Cienie Isa Dora

Nie ma sprawy, jakbyście potrzebowały jeszcze jakichś "próbek kolorystycznych" to się polecam.
Fritillaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 09:09   #221
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Cienie Isa Dora

Fritillari, to ja od razu Cię poproszę o zdjęcie wszystkich cienie Isadora, jakie masz. Jakby się dało zrobić wszystkim naraz, na jednym zdjęciu
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-22, 09:19   #222
Fritillaria
Raczkowanie
 
Avatar Fritillaria
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
Dot.: Cienie Isa Dora

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Fritillari, to ja od razu Cię poproszę o zdjęcie wszystkich cienie Isadora, jakie masz. Jakby się dało zrobić wszystkim naraz, na jednym zdjęciu
Dałoby się, dało Margaretko. Przepraszam za jakość, światło nienajlepsze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg id.jpg (67,4 KB, 217 załadowań)

Edytowane przez Fritillaria
Czas edycji: 2007-11-22 o 09:20 Powód: Literówka
Fritillaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 17:57   #223
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Cienie Isa Dora

Ale swietna kolekcja

A mozesz napisac cos o Pearly Minerals? Ciekawie wygladaja. Jakie to kolorki w rzeczywistosci?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 18:56   #224
Fritillaria
Raczkowanie
 
Avatar Fritillaria
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
Dot.: Cienie Isa Dora

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Ale swietna kolekcja

A mozesz napisac cos o Pearly Minerals? Ciekawie wygladaja. Jakie to kolorki w rzeczywistosci?
Ajsun, też mi się podoba. Uwielbiam je.

Najlepiej będzie, jak im zrobię osobne zdjęcie, bo ja z opisywaniem cieni mam zawsze wątpliwości. :P Na tym wyszły dobrze, przynajmniej na moim ekranie odwzorowanie kolorów jest idealne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pearly01.jpg (91,3 KB, 90 załadowań)

Edytowane przez Fritillaria
Czas edycji: 2007-11-22 o 18:57 Powód: Nie dołączyło mi się zdjęcie ;)
Fritillaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 20:00   #225
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Cienie Isa Dora

Dziękuję

Mam nr 51, teraz zastanawiam się nad 35 lub 37 (może w końcu kupię oba ). Podobno tych 28 Pearly Minerals już nie można kupić.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 20:58   #226
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Cienie Isa Dora

Cytat:
Napisane przez Fritillaria Pokaż wiadomość
Ajsun, też mi się podoba. Uwielbiam je.

Najlepiej będzie, jak im zrobię osobne zdjęcie, bo ja z opisywaniem cieni mam zawsze wątpliwości. :P Na tym wyszły dobrze, przynajmniej na moim ekranie odwzorowanie kolorów jest idealne.

Śliczne. Dzięki. Rozumiem, że to odcienie brudnych beżów/brązów, jakiegoś szarego i brudnego fioletu/śliwki?

Na powiece są takie same? Czy ten beżowy nie wygląda czasem jak pomarańcz? I czy Twoim zdaniem pasują do chłodnego czy do ciepłego typu urody?

Aha, i jeszcze jedno, czy one mają takie drobinki jak Amethyst Crystal?

Jak byś wklejała jeszcze komuś jakieś zdjecia to ja poproszę o kolor tych cieni na ręce roztartych. Ale tylko przy okazji

Jeszcze raz Ci dziękuję za zdjątko
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 21:28   #227
Fritillaria
Raczkowanie
 
Avatar Fritillaria
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
Dot.: Cienie Isa Dora

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Śliczne. Dzięki. Rozumiem, że to odcienie brudnych beżów/brązów, jakiegoś szarego i brudnego fioletu/śliwki?

Na powiece są takie same? Czy ten beżowy nie wygląda czasem jak pomarańcz? I czy Twoim zdaniem pasują do chłodnego czy do ciepłego typu urody?

Aha, i jeszcze jedno, czy one mają takie drobinki jak Amethyst Crystal?

Jak byś wklejała jeszcze komuś jakieś zdjecia to ja poproszę o kolor tych cieni na ręce roztartych. Ale tylko przy okazji

Jeszcze raz Ci dziękuję za zdjątko
Tak, te kolory są przybrudzone, raczej chłodne. Te beże są takie metaliczne, brudnosrebrne, nie mają nic wspólnego z pomarańczem. Nie mają drobinek, są za to mocno opalizujące. W wolnej chwili wkleję zdjęcie, dziś się nimi malowałam, ale nie mam aparatu pod ręką.
Patrzyłam za nimi ostatnio w sklepie i rzeczywiście nigdzie ich nie widać. Faktycznie już je wycofali?
Fritillaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 18:34   #228
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Cienie Isa Dora

Cytat:
Napisane przez Fritillaria Pokaż wiadomość
Patrzyłam za nimi ostatnio w sklepie i rzeczywiście nigdzie ich nie widać. Faktycznie już je wycofali?

Tak, wycofane Pearly Minerals.



A testowal ktos z zimowej kolekcji potrojne cienie - tzn te nowe, bardzo polyskujace CREATIVE SHADES. Maja trzy paletki, jedna w odcieniach rozu i ciemnego fioletu, druga brazowo-złota, a trzecia zielona -
nr 01 Golden Myrtle
nr 02 Goldfields
nr 03 Purple Pearls.

Na zdjeciu zalaczone wszystkie trzy i osobno Purple Pearls.

Myslicie, ze warte zakupu? Maja taki dziwny rozklad cieni, tzn tego srodkowego jest malo a ciemnego duzo wiecej, a ja ciemnego uzywam najmniej. A na necie znalazlam kilka wskazowek jak sie nimi malowac, i nawet na oficjalnej stronie IsaDory podaja, zeby tym srodkowym pomalowac cala powieke a potem nalozyc najciemniejszy w kącikach i zalamaniu powieki. Ciekawa ta wskazowka w porownaniu do tego, ze tego srodkowego jest najmniej a niby ma sie go nakladac na cala powieke...

No a wracajac do cieni to ciekawa jestem czy jakoscia sa zblizone do trojek IsaDory, lub chociaz do czworek. Moze ktos testowal lub ma?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg I.jpg (20,4 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Is.jpg (8,7 KB, 30 załadowań)

Edytowane przez Ajsun
Czas edycji: 2007-12-02 o 19:17
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 19:58   #229
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Cienie Isa Dora

Poluję na cienie 41 Golden Plum, czy któraś z Was je ma i ma mozliwość zrobienia zdjęć na łapce jak wyglądają?
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-12, 20:18   #230
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Cienie Isa Dora

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Poluję na cienie 41 Golden Plum, czy któraś z Was je ma i ma mozliwość zrobienia zdjęć na łapce jak wyglądają?

Ja mam, próbowałam własnie cyknąć fotki dla Ciebie ale nie chcą mi wyjść po ciemnicy Jeśli nikt nie wklei do łikendu to porobię w sobotę z rana

3 jasne cienie są perłowe - kość słoniowa i złote beże a śliwka jest bardziej satynowa ale to nie jest śliwkowa śliwka tylko lekko wpadająca w brąz. Na oczach wogóle nie jest śliwką
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 20:30   #231
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Cienie Isa Dora

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ja mam, próbowałam własnie cyknąć fotki dla Ciebie ale nie chcą mi wyjść po ciemnicy Jeśli nikt nie wklei do łikendu to porobię w sobotę z rana

3 jasne cienie są perłowe - kość słoniowa i złote beże a śliwka jest bardziej satynowa ale to nie jest śliwkowa śliwka tylko lekko wpadająca w brąz. Na oczach wogóle nie jest śliwką
Super, będę bardzo wdzięczna za foty
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 16:23   #232
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Cienie Isa Dora

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ja mam, próbowałam własnie cyknąć fotki dla Ciebie ale nie chcą mi wyjść po ciemnicy Jeśli nikt nie wklei do łikendu to porobię w sobotę z rana

3 jasne cienie są perłowe - kość słoniowa i złote beże a śliwka jest bardziej satynowa ale to nie jest śliwkowa śliwka tylko lekko wpadająca w brąz. Na oczach wogóle nie jest śliwką

Tez bym chetnie je zobaczyla. One sa w tonacji zimnej czy cieplej? I maja drobinki? Ten jeden to chyba powinien byc rozowy a nie bezowy? A jeden niby zloty?

Wklejam swoje 51 Cappucino, choc juz chyba byla fotka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg C.jpg (41,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg W1.jpg (90,1 KB, 18 załadowań)
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 17:40   #233
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Cienie Isa Dora

Dziewczyny, na smierć zapomniałam Przepraszam Was


Zamieszczam fotkeGolden Plum 41 z lampą i druga fota - bez.

Dorzucam jeszcze fotę 55 Fake Black z zimowej kolekcji - lekko iskrzący granat i smolista, matowa czerń. Super do smoky
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg golden plum2.JPG (64,6 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg golden plum2 (1).JPG (38,3 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 55.JPG (76,5 KB, 54 załadowań)
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 18:28   #234
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Cienie Isa Dora

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Dziewczyny, na smierć zapomniałam Przepraszam Was


Zamieszczam fotkeGolden Plum 41 z lampą i druga fota - bez.

A jak on wyglada na oku lub roztarty na reku? Mozesz go opisac kolorystycznie? Jesli to nie problem oczywiscie.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 18:55   #235
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Cienie Isa Dora

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
A jak on wyglada na oku lub roztarty na reku? Mozesz go opisac kolorystycznie? Jesli to nie problem oczywiscie.
Pewnie,że nie problem

Lewy górny cień to kość słoniowa. Jest lekko perłowy, ładnie rozświetla oko, jest półtransparentny. Prawy górny daje złoty połysk - to ciepły odcień beżu. Lewy dolny do chłodny beż. Śliwka jest intensywna i pozbawiona poświaty perłowej. Zawiera złocisto-fioletowe drobinki rozświetlajace ale sa one bardzo delikatne. Jest mocno napigmentowana z tym, że na powiece, nie jest to sliwka a taki brudny kolor szaro-brązowy


Fotki na łapce zrobię w dziennym świetle ale w łikend dopiero
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 18:56   #236
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Cienie Isa Dora

Tymena, dziękuję pięknie I dołączam sie do pytanie Ajsun

Ajsun, to Cappucino to ciepłe czy zimne jest? Bo na jednej focie wpada w brązy, a na drugiej w fiolety
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 19:02   #237
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Cienie Isa Dora

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Tymena, dziękuję pięknie I dołączam sie do pytanie Ajsun

Ajsun, to Cappucino to ciepłe czy zimne jest? Bo na jednej focie wpada w brązy, a na drugiej w fiolety
Proszę bardzo

Ja nie Ajsun ale odpowiem - Cappucino to ciepłe brązy ( Żadne tam fiolety!) Miałam te cienie ale niestety wygladałam w nich fatalnie Szkoda, bo piekne są.
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 19:58   #238
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Cienie Isa Dora

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Ajsun, to Cappucino to ciepłe czy zimne jest? Bo na jednej focie wpada w brązy, a na drugiej w fiolety
Tak szczerze to wydaje mi sie, ze sa to kolory neutralne. Jesli szukasz naprawde cieplych to sprawdz sobie czworki Gold, tez gdzies tu fotki sa.

Cappucino to z pewnoscia to nie fiolet, same brazy. Pierwszy ecru, nastepnie taki jasno brazowo-zloty, w kazdym razie ma jakies drobinki. Kolejny z dolu od lewej to jasny braz a po prawej ciemny braz. Sa baaardzo naturalne na oku. Makijaz jakby niewidoczny a oko podkreslone bardzo ladnie. A zdjecia tak wyszly bo byly robione w roznym swietle.

Tylko jeden z nich ma drobinki, reszta matowa.


Dzieki Tymena.



A moze ktos ma fotki potrojnych 81 Turquoise Haze?

Juz pare rzeczy o nich slyszalam, m.in. ze zimna tonacja, ale nie widzialam ich niestety i nie mam mozliwosc sprawdzic. Chcialabym zobaczyc jak wygladaja roztarte na rece na przyklad.

Edytowane przez Ajsun
Czas edycji: 2007-12-17 o 10:25
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 09:09   #239
dentina
Raczkowanie
 
Avatar dentina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 140
Dot.: Cienie Isa Dora

dziewczyny chce sobie kupic ladne cienie.nie mam doswiadczenie w tymmoje oczy sa koloru ciemnego brazu.myslam ,zeby wybrac gold 31,ale nie wiem czy nie beda za wscieklemoze ma ktoras z Was zdjecie makijazu z tymi cieniami.bylabym wdzieczna.nie chce czegos kupic i potem zaowac...
moze macie dla mnie jakis inny pomys?
pozdrawiam
dentina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 15:24   #240
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Cienie Isa Dora

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
A testowal ktos z zimowej kolekcji potrojne cienie - tzn te nowe, bardzo polyskujace CREATIVE SHADES. Maja trzy paletki, jedna w odcieniach rozu i ciemnego fioletu, druga brazowo-złota, a trzecia zielona -
nr 01 Golden Myrtle
nr 02 Goldfields
nr 03 Purple Pearls.
Ja, dzisiaj, 03.
Jak wzięłam do ręki to miałam wrażenie, że różnica w ilości cienia środkowego i najciemniejszego jest mniejsza niż na zdjęciu (ale nie przyrównywałam).
Cienie ładne, połyskujące, ale nie jakoś mocno. Żeby uzyskać ten najciemniejszy kolor na skórze musiałam go nałożyć trochę (i wtedy rzeczywiście połysk był mocniej widoczny, ale chyba nie aż tak jak na zdjęciu). Natomiast środkowy i jasny - przy niewielkim nałożeniu wyglądają ładnie, mienią się dość delikatnie, przy większym, połysk jest lepiej widoczny. Przyznam zresztą, że ten środkowy kolorystycznie w ogóle nie przypadł mi do gustu, natomiast najjaśniejszy i najciemniejszy - tak.

Co do rozświetlacza - jasnoróżowy, połyskujący, ale też dopiero przy nałożeniu go ciut więcej widać mocniejszy połysk. I niestety dość szybko zbladł (po 2 godzinach, w sztucznym świetle praktycznie go u mnie zupełnie nie widać).

Natomiast bardzo przyjemny jest błyszczyk - delikatny, nie lepił mi się i dość długo się utrzymał (dłużej niż rozświetlacz).

Brązów, ani zieleni nie widziałam.
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:42.