Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-13, 11:42   #2371
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziewczyny znalazłam coś nowego co jest podobno w 100% naturalnym filtrem olej Kamani = olej tamanu posiada bardzo dużo dobroczynnych właściwości. Jest dosyć drogi ale stosuje się go w małych ilościach. Nie zapycha, szybko się wchłania do matu. I co mnie najbardziej cieszy to że ochrania przed UV.
Olej (Calophyllum), nawet w niskiej koncentracji (1/10000-v/v), pokazał znaczącą absorpcje UV (maksymalnie 300 nm) i spadek uszkodzeń DNA już w stężeniu 1%
chroni tak dobrze ze mozna go uznac za naturalny filtr juz przy stezeniu 1%:
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 19:00   #2372
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Dziewczyny znalazłam coś nowego co jest podobno w 100% naturalnym filtrem olej Kamani = olej tamanu posiada bardzo dużo dobroczynnych właściwości. Jest dosyć drogi ale stosuje się go w małych ilościach. Nie zapycha, szybko się wchłania do matu. I co mnie najbardziej cieszy to że ochrania przed UV.
Olej (Calophyllum), nawet w niskiej koncentracji (1/10000-v/v), pokazał znaczącą absorpcje UV (maksymalnie 300 nm) i spadek uszkodzeń DNA już w stężeniu 1%
chroni tak dobrze ze mozna go uznac za naturalny filtr juz przy stezeniu 1%:
Cassata, widze ze jestes rowniez "poszukiwaczka skarbow" wiesz ja ostatnio w aptece natknelam sie na dziwny filtr - dziwny, bo nieznany mi skladnik miescil sie na opakowaniu - nie pamietam ale musze jak najszybciej jechac tam i sparwdzic czy to nie byl wlasnie ten olej Kamani, bylo to cos nowego i napisane na opakowaniu, ze to innowacja wsrod filtrow
A ja dzis wrocilam z opalanka, zalowalam , ze nie mialam czasu na skonstruowanie ..reczniczka plazowego a'la Angi

Buczacza jak Cie prosze dobra kobieto - powiedz, czy ja moge stosowac C2 pod oczy codziennie..na noc jak na razie mam nieco podpuchniete oczeta a pandy nie widac kochana moja bo od rzes do granicy gdzie zaczyna sie panda - mam czerwien wiec sie zneutrealizowal kolor na pande nie nakldalam, boje sie bo pande wlasnie mam od C2
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 20:02   #2373
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

moll_y kochana,u mnie sie nic nie dzieje jak pod oczy cosm.2 smaruje.Robie tak codziennie,ale mam watpliwosci co do Twojej wrazliwej skory.Moze stosuj tylko 2xtygodniowo,co?I moze nie na noc,tylko jak maseczke na godzinke.Nie martw sie panda,kladz smialo cosm.2 .Jak bedziesz rowniez pod oczy filtry kladla to nic sie nie stanie.Zero plam.
I lec szybko do apteki,bo sama ciekawa jestem tych filtrow.
cassatta,znasz kogos kto to cudo wyprobowal?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 20:21   #2374
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziewczyny stosują go na blizny po trądziku, na trądzik, na oczyszczenie porów, wygładza i regeneruje. Odplamia plamy starcze ( które powstają od słońca) Dziewczyna która go używa łączy go z innymi olejkami , w jej recenzjach buzia jest odmieniona po trzech dniach.Używała go jako maseczkę zamiast aspirynowej - lepiej oczyszcza. No i co najważniejsze że chroni przed UV. Z tego co wyczytałam jest jedna firma która go stosuję do swoich kosmetyków na włosy, twarz, balsamy. Olejek to jakieś cudo
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 20:34   #2375
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Tu proszę cos dla Was o oleju Kamanu :http://www.laboratoriumurody.pl/foru...271&highlight=
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 20:40   #2376
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Angi stosowałaś go? Chce go kupić tutaj http://av-cosmetics.pl/catalog/produ...products_id=33 i przetestować z jakimś innym olejkiem Może byś mi coś poleciła
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 20:44   #2377
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Angi stosowałaś go? Chce go kupić tutaj http://av-cosmetics.pl/catalog/produ...products_id=33 i przetestować z jakimś innym olejkiem Może byś mi coś poleciła
Nie,nie stosowałam (jeszcze ) Tez mnie zaintrygował ten olej.Napiszę do włascicielki sklepu "mazidla" moze sprowadzi ten olej w lepszej cenie .

Edit: napisałam maila do Pani Lidii.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-13, 21:02   #2378
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Tamanuöl(po niemiecku) ,wyglada na to ,ze magiczny!!! Chyba tez kupie,19 Euro ,15 ml
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 21:11   #2379
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Angi czy stosowałaś SKWALAN, szukam kogoś kto stosował go na przebarwienia
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 21:22   #2380
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Angi czy stosowałaś SKWALAN, szukam kogoś kto stosował go na przebarwienia
Nie Casssatto.Na przebarwienia to w zasadzie niewiele stosowalam. Ciągle są na etapie 'cieni".

Buczacza,coś czuję,ze jesteś na mnie zła za to foto...?
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 22:31   #2381
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Nie Casssatto.Na przebarwienia to w zasadzie niewiele stosowalam. Ciągle są na etapie 'cieni".

Buczacza,coś czuję,ze jesteś na mnie zła za to foto...?
A pewnie,ze zla.Nie dosc ,ze cialko to jeszcze opalone.
Nie angi,nie jestem obrazona.Gdybym nie byla blado-sina,to moja figurka jest ok.52 kilo waze ,wzrost 161.Kola ratunkowe znikaja(aerobic)Od jutra ma byc u nas upal.Bede na golasa chwasty plewic .Avenka na buzie i do roboty.Kurcze!!!moze jutro nie ,ogrodnik ma przyjsc,ale jak pojdzie .Chwasty i basenik itd.
Od mojego ukochanego dostalam przed urodzinowy prezent .Basen mi wybudowal,tylko zimna w nim woda.
angi ,jeszcze 9 dni,a bede stara.Mozesz sobie to wyobrazic 40stka?
Czuje sie raczej jak malolat,rozwuj psychiczny wstecz
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-14, 09:07   #2382
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witajcie cosmelanki.

Moll-y kochana, patrzę że połączyła nas "panda" pod oczami. Mollly ja cosmelan 2 smaruję cieniutką warstwę całą twarz, no i pod same rzęsy rzecz jasna. Używam cosmelanu jak zwykłego kremu noc i zwykłego kremu pod oczy. Wstaje rano i dopiero myje buzke no i tak to trwa już 2 roczek.
Buczacza to potwierdza że cosmelan to cudo.
Tylko widzisz my jesteśmy po masce cos1. Mi doktor maske kładła pod same rzęzy i to grubą warstwe i nic mi nie było poza tym że spuchły oczy, ale po pandzie ani śladu. Może maska cos1 i potem cos2 (razem wzięte)działają jakoś inaczej na skóre.. Trudno mi powiedzieć jak działa sam cosmelan 2.
Dziwi mnie to że tak twoja skóra reaguje, może faktycznie kładziesz za grubą warstwę.
Może sprubuj zafundować sobie cały zestaw???
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 09:21   #2383
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Molly- a ja przez Ciebie rok temu też opijałam sie burakami!!!! Tak tak po cichu was podczytywałam i postanowiłam sie dodatkowo odplamić od środka. i cooo??? nienadążałam biegać do toalety takie miałam "żygańsko". To przez ciebie o mało co żołądeczka nie wyplułam.
Sok z buraków to całkowicie nie dla mnie, ciekawe czy któraś z cosmelanek jeszcze go pije wytrwale....
.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 09:47   #2384
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cassatto- nie martw sie o poparzeżenia laserem, znikną zanim dokonczysz serie zabiegu. Coś o tym wiem. Rok temu też sobie zafundowałam trwałą depilacje laserem( pachy, bikini i całe nogi). Jeżeli moge ci coś doradzić to korzystaj tylko i wyłacznie z diodiowych laserów- "lightsheer'- jest najlepszy i masz gwarancje że włosy ci nie odrosną( bo na wszystkie inne to tylko szkoda kasy). Poparzenia sie zdażają, to nawet normalne jeżeli sie depiluje taką dużą powierzchnie ciała, ale jeżeli jesteś na tym dobrym laserze to ślady po poparzeniach znikają same...No i oczywiście nie opalaj sie!!!! Bo to osłabia działanie lasera i sprzyja poparzeniom. Bardzo jestem oczytana w tej dziedzinie, zanim zafundowałam sobie taki luksus gruntownie przestudiowałam lasery żeby nie wywalić kupe forsy w błoto. No i opłacało sie, w styczniu byłam na ostatnim zabiegu(6) i od tamtej pory jestem gładka jak jedwab....Nie mam czego depilować.
Na 6 zabiegów laserem lightshere wydałam jakieś 6 tys zł.

...DZIEWCZYNY TO JEST LUKSUS WART KAZDYCH PIENIEDZY...
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 10:38   #2385
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

kochane dziewczyny im blizej do terminu na cosmelan coraz bardziej sie boje
czy czasami cosmelan nie narobi wiekszych szkod na twarzy boje sie tego zaczerwienienia i mam nadzieje ze nie zostanie na zawsze.2 tygodnie przezyje zaden problem , ale czy potem bedzie wszystko dobrze ?
napiszcie cos moje kochane zebym jakos inaczej zaczela myslec
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 11:35   #2386
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Agnieszko- Jak przeżyjesz pierwsze dwa tygodnie to pózniej już bedzie tylko lepiej!!!!!!!!Masz myśleć pozytywnie!!!!!Pamiętaj pozytywne myślenie to połowa sukcesu!!!! Nic gorzej nie bedzie! Wypiękniejesz z cosmelanem, bedziesz miała śliczną, gładziutką bużke BEZ PLAMISK. Zaopatruj sie w filtry pzreciwsłoneczne( bo muszisz już teraz i zawsze chronić buziaczka przed słońcem).
Zobacz jak nam tutaj pięknieje buczacza. Ty bedziesz tak samo.I mąż bedzie ci prawił tylko komplementy- oczu od ciebie nie oderwie....
Przecież nie jesteś tu sama- MY COSMELANKI JESTEŚMY Z TOBĄ I TRZYMAMY KCIUKI.

W przyszłym tygodniu zapraszamy Ciebie na wirtualną imprezkę. Bedziemy popijać winko i głośno śpiewać 100 lat........pięknej bużki bez plam.
Buziaczki i uśmiechu (z cosmelanem bedzie już tylko lepiej).
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 14:39   #2387
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Madziusia depilacje miałam robioną lightsheer, też jak ty długo zgłębiałam temat. Ale pani mnie poparzyła na całej linii. Zostały mi teraz w jednym rządku ciemne plamy na łydce, pod pachami i bikini. Wygląda obrzydliwie Boję się że mi nie zejdą. Jak wyszłam z zabiegu miałam bąble od oparzenia wszędzie, nie gdzie niegdzie. Boję się iść na drugi zabieg bo mam plamy. Muszę przyznać że po pierwszym ponad 60% włosów mi zniknęła Czy ty też miałaś jakieś plamki i po jakim czasie ci zniknęły.
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 14:42   #2388
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez agnieszka kis Pokaż wiadomość
kochane dziewczyny im blizej do terminu na cosmelan coraz bardziej sie boje
czy czasami cosmelan nie narobi wiekszych szkod na twarzy boje sie tego zaczerwienienia i mam nadzieje ze nie zostanie na zawsze.2 tygodnie przezyje zaden problem , ale czy potem bedzie wszystko dobrze ?
napiszcie cos moje kochane zebym jakos inaczej zaczela myslec
nie boj sie! Pewnie,ze bedziesz czerwona,ale to minie i bedziesz PIEKNA.Pomysl o mnie ,ja juz kilka razy ten zabieg robilam.OPLACA sie! Tak jak madziusia pisala-FILTRY sa najwazniejsze!
A kiedy bedziesz miala robiny zabieg?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 14:43   #2389
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Buczacza jak na przyszłą 40 musisz wyglądać na ponętną babkę z niezłą figurą Mam nadzieję że też będę ponętna w wieku 50 i 60 lat Byle tak trzymać i być zadbaną
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-14, 14:46   #2390
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Agnieszka raz kozie śmierć jak nie spróbujesz to nie poczujesz Zapraszamy do grona cosmelanek. Będziesz piękna
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 14:59   #2391
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Madziusia 777 dzieki wielkie za zaproszenie na wirtualna imprezke napewnos sie przylacze
a jesli chodzi filtry to uzywam kremow z filtrami , ale co z tego jak plamy i tak wychodza nawet jak sie chowam przed sloncem.moje przebarwienia nie sa bardzo ciemne jak ma makijaz na twarzy to sa prawie nie widoczne tylko na czole jest widoczna.dlatego przyszly do mie pewne obawy zeby moze nie bylo gorzej.


Buczacza piszesz ze ten zabieg powtarzalas juz kilka razy ale dlaczego czy pierwszy raz nie pomogl ? a zabieg bede miala teraz w czwartek 17



Dziewczyny dziekuje wam za dobre slowa juz mniej sie boje , bede zdawac relacje
i napewno bede was zasypywac pytaniami
juz sie szykuje na taka buzke ale co tam moze nie bedzie az tak zle. mam nadzieje ze wszystko sie powiedzie .
buziaki
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 14:59   #2392
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cassatto- oooo to faktycznie niedobrze!!! Może zrobiła ci za dużą mocą i żle dobrała parametry do twojego typu skóry? Mi też zdarzyło sie poparzenie ale na udach( w miejscach gdzie miałam minimalnie pęknięte naczynka, naczynko skupiło wiązkę lasera no i wyszło poparzenie, zrobił sie strupek, który odpadł i zostały plamki, które też nie wiem kiedy zniknęły same) aaa i na kolanie, bo jakoś tak zsunął sie laser dla doktorki, ale też nie ma ani śladu po nich. I pierwszy zabieg jest najgorszy tzn. najbardziej boli no i te poparzenia, potem jest lepiej skóra sie "przyzwyczaja" i jets super.
Cassatta faktycznie to jet luksus, zobaczysz po następnych zabiegach. Najlepsze efekty są na pachach i na bikini 99,9 likwidacjii włosów(u mnie) na łydkach i na udach moze zostało mi w sumie 10 włosków, ale jasnych i niewidocznych. REWELACJA!!!
Pilnuj tylko aby ci dokładnie zrobili i obserwuj każdy ruch.

Nie wiem co mnie bardziej cieszy: piękna buzia po cosmelanie czy super wiecznie gładkie ciało - chyba jedno i drugie - jestem szcześliwa- pozbyłam sie koszmarnych plam i czarnych, twardych jak igły włosów na ciele.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 15:03   #2393
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cassatta napewno sprobuje i wtedy bede juz prawdziwa cosmelanka
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 15:06   #2394
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Buczacza- 51kg i 161cm i 40 lat???? to ty jestes laska jak cholera......no i jeszcze buzka po cosmelanie to już wogole obłęd.......jak ty to robisz?????
FILIGRANOWA KOBIECINKA Z CIEBIE.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 15:07   #2395
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witam wszystkie koleżanki i towarzyszki plamiastej niedoli.Postanowiłam wreszcie się ujawnić bo czytuję was już od dłuższego czasu.Moja "przygoda"z plamami zaczęła się przy okazji ciąż.Po urodzeniu dzieci stawały się prawie niewidoczne.Nawrót nastąpił całkiem niedawno po roku stosowania antykoncepcji hormonalnej.Po eksozycji na słońce zaatakowały niemiłosiernie.Załamana udałam się na neta i tak trafiłam na to forum.Nadzieja i radość zakwitły w moim sercu dowiedziawszy się o cosmelanie Jestem na etapie oczekiwania na przesyłkę z USA.Cieszy mnie myśl,że kazdy dzień przybliża mnie do pieknej skóry pozbawinej plam.Czekam i boję się jednocześnie bo nie mam pewności jak zareaguje moja skóra zwłaszcza,że zabieg (pod waszym wpływem)będę robiła sama w domu.
Dziewczyny dziekuję za moc cennych informacji i niesamowitą dawkę humoru.Jesteście kobietami przez duże K,takimi co nie dają się życiu i przemijajacemu czasowi.To czysta przyjemność tutaj zaglądać.Najgorzej ,ze się przy was trochę rozpłam
Agnieszka kis jestesmy na podobnym etapie.Trzymaj się dzielnie !
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 15:10   #2396
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Chciałaś powiedzieć piękną cosmelanka
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 15:18   #2397
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

witaj megi72- haha ja widziałam że nas podczytujesz no i super że do nas dołączyłaś. Fajnie być w klubie cosmelanek-cosmitek. Jak masz jakieś pytanka to pytaj śmiało....poradzimy i pocieszymy.
Mam nadzieje że bedziesz nam zdawać relacje z zabiegu cosmelanu, bo widzisz jak fajnie jest korzystać i doświadczeń innych..
No i bedzie nas więcej na wirtualnej imprezie..... bo jaką tu mamy laseczkę solenizantkę 40.-Buczaczę. (no i ja młodziutka chudzinka.)

madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 15:22   #2398
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

a teraz uwaga- LEEKKO PLAMISTA I JELLY- my tu widzimy i zapraszamy do klubu cosmitek. Pewnie jesteście zdziwione, jeszcze Was tu nie ma a my juz piszemy do Was. Mamy cosmiczną moc Jak tam wasza przygoda z plamiskamni????
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 16:06   #2399
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Hej kobitki
agnieszka,mi plamy wrocily,bo nie lubialam filtrow i za duzo kremow z chemia uzywalam.Teraz zmadrzalam.
witaj megi,zastanow sie lepiej nad tym zabiegiem.Nie tylko plamy bledna...mi tez szare komorki znikaja.Istna wariacja.
cassatta i madziusia,zawsze bylam chuda,tylko na brzuchu mi sie tluszcz zbieral i stad te kolo ratunkowe.Ale bedzie w przyszlym tygodniu impreza
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 16:33   #2400
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Buczacza za póżno Jeszcze plamy na twarzy a już obserwuję u siebie taki proces. W wolnych chwilach zaczytuję się nowinkami kosmetycznymi i wypowiadam wojnę chemii,która gościła na mojej twarzy.Mój mąż śmieje się ze mnie,że " z tyłu liceum ...." Ciekawe co powie na to gdy z przodu też wrócę do szkoły średniej Mam nadzieję,że mój cosmelan już płynie do mnie przez ocean.To moja ulubiona myśl A może to już obsesja
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:00.