czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-30, 17:08   #121
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

a LP100 a Revlon110??
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 14:40   #122
Dyziaczek
Raczkowanie
 
Avatar Dyziaczek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 221
Wink Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
a LP100 a Revlon110??
Używałam obu tych podkładów i numery 100LP i 110 Revlon są w takim samym odcieniu, ale trzeba być tutaj bardzo ostrożnym i polecam je tylko tym paniom o bardzo jasnym odcieniu cery i to raczej na zimowe pory gdy na buzi nie ma już pozostałości po lecie i słoneczku.
Dyziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 15:32   #123
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

Cytat:
Napisane przez Dyziaczek Pokaż wiadomość
Używałam obu tych podkładów i numery 100LP i 110 Revlon są w takim samym odcieniu, ale trzeba być tutaj bardzo ostrożnym i polecam je tylko tym paniom o bardzo jasnym odcieniu cery i to raczej na zimowe pory gdy na buzi nie ma już pozostałości po lecie i słoneczku.
Fakt, moze za jasny... A jakis odcien lekko ciemniejszy ale zeby nie byl broń Boże zołty?? Czysty jasniutki bezyk, ew lekko w roz??
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 14:48   #124
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

Mam pytanie - jaka jest różnica między odcieniem 105 a 106? Testowałam 105 i wydawł mi się dosyć ciemny i żółtawy? Czy któraś z was mogłaby opisac róźnicę w tych dwóch odcieniach?
Dziękuję


Doczytałam - i jestem w kropce. 105 po jakimś czasie na mnie ściemniał, a z tego, co czytam 106 jest różowawy. Mam jasną cerę ale wpadającą mimo wszystko w żółć ( tzn ciepły odcień). Czy 100 jest baaardzo jasny? - z drugiej strony nie chciałabym mieć białej maskiNie wiem, na co się zdecydować.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 16:52   #125
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

Tak, 100 jest bardzo jasny
102 tez jest jasny i wpada w roz.
Wiecej Ci nie pomoge
Poczytaj w watku moze cos znajdziesz
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 17:56   #126
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

Odcień 106 wpada w róż i jest moim zdaniem ciemniejszy niż 105. Odcienie 100, 101 są wg mnie bardzo jasne, 102 również i wpada także w róż.
Było już kilka wątków na temat odcieni, najlepiej poszukaj w wyszukiwarce. Oto niektóre:
1. http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ng+performance
2. http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ng+performance
3. http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ng+performance
4. http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ng+performance
5. http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ng+performance
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 18:03   #127
cisza-motyla
Rozeznanie
 
Avatar cisza-motyla
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 836
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

dziewczyny, a czy któraś z Was zamieściłaby fotke z buziaczkiem pomalowanym tym podkładem?
__________________
Wymienię RURKI z Reportera:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post17269870
cisza-motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-09, 07:05   #128
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

Ja też wreszcie skusiłam się na LP. Od dawna chciałam go kupić ale trochę się bałam, że będzie zapychał i tworzył maskę na twarzy.
Skusiłam się na zakup bo u nas te podkłady kosztują 37 zł oryginały tylko przecenione bo na wsi nikt ich nie kupował mam odcień 109 czyli Natural Bronze. Idealny, bez domieszki pasteli. Bardzo naturalnie wygląda na twarzy choć wcale nie mam ciemnej karnacji. Trochę słabo matuje ale długo się trzyma i nieźle kryje.
Jestem bardzo zadowolona z zakupu
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 20:32   #129
krecik9891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 64
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

hej dziewczyny... przejrzalam juz kilka watkow na temat tego podkladu i nie znalazlam odpowiedzi na moje pytania dlatego pisze do was z nadzieja, ze pomożecie mi..
chodzi mi konkretnie o dobór koloru... kupilam juz ten podklad na allegro i musze podac, ktory nr wybralam ale nie moge sie zdecydowac...
mam ciemniejsza karnacje..okreslilabym ja jako sredni braz... moze troszke zloty co jakis czas chodze na solarke i w ostatnie wakacje opalilam sie dosyc mocno... dlatego mam zmiar utrwalic opaleniznę i chodzic regularnie na solarium... szukam wiec odcieniu ciemniejszego.. a wszystkeigo wasze wypowiedzi dotycza glownie odcieni od 101 do 105
mnie intersuja bardziej odcienie 109 111 i 112...
mozecie mi doradzic, ktory jest najladniejszy... zaznaczam, ze nie chce zeby wpadal w roz... chodzi mi o to, zeby mial ladny kolorek opalenizny... mysle, ze odcien 112-caramel bedzie strasznie sztuczny... chociaz nie wiem a co mozecie powiedziec o innych odcieniach?? bardzo prosze o pomoc... jutro musze wplacic pieniazki a nie mam pojecia, ktory wybrac
zaznaczam, ze nie mam znowu skory ,,przypalonej" od solarium... nie jest to ciemny braz no ale ciemniejsza troszke jest
tak wiec jeszcze raz prosze... mozecie mi opisac odcienie tych podkladow??? i doradzic, ktory najbardziej pasuje do skory opalonej... ale zeby nie dawal efektu sztucznej maski i nie wpadal w roz... bo tego nie znosze
pozdrawiam wszystkie wizazanki
__________________

krecik9891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 11:03   #130
krecik9891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 64
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

nikt mi nie pomoze...????
__________________

krecik9891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 18:21   #131
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

Według mnie powinnaś wybrać odcień 109, który jest naturalnie brązowy. Też ostatnio szukałam ciemniejszego odcienia na lato i ten ze wszystkich ciemnniejszych był najładniejszy.
111 lub 112 - nie pamiętam dokładnie który - ale jeden z nich jest dość pomarańczowy, więc nie polecam, na pewno wyglądałby sztucznie.
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-10, 22:24   #132
BubiGirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 663
GG do BubiGirl
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

Używałam tego podkładu przez 7 lat...z małymi przerwami - zdradziłam go parę razy ale i tak wiernie do niego wracałam...bardzo ładnie krył moja buzię, no i zawsze byłomnie na niego stać....niestety teraz moja strefa T na twarzy potrzebuje innego podejścia więc os około roku wogóle go nie używam...bardzo ważne w tym podkładzie jest dobranie koloru, ale o chyba w każdym tak jest
__________________
Nasza córeczka 02.02.2010
BubiGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 19:55   #133
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

Cytat:
Napisane przez maja2005 Pokaż wiadomość
Według mnie powinnaś wybrać odcień 109, który jest naturalnie brązowy. Też ostatnio szukałam ciemniejszego odcienia na lato i ten ze wszystkich ciemnniejszych był najładniejszy.
111 lub 112 - nie pamiętam dokładnie który - ale jeden z nich jest dość pomarańczowy, więc nie polecam, na pewno wyglądałby sztucznie.
wg. mnie też powinnaś wybrać ten odcień Pisałam o nim kilka postów wyżej. Ogólnie szczerze mówiąc to ten podkład przed zakupem (na allegro) zdecydowanie dobrze jest sprawdzić np. w Sephorze. Gdybym ja go kupowała przez allegro bez sprawdzenia to kupiłabym pewnie któryś z pierwszych odcieni. I byłoby źle bo są za jasne dla mnie - zdziwiłam się, że 109 tak mi pasuje
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 20:24   #134
matipaula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 145
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

111. DEEP BEIGE
112. CARAMEL
113. SOFT SABLE
to nowe kolorki.....czy ktos e testowal??? bo niestety u mnie 109 jest za blady.....
matipaula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 10:53   #135
krecik9891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 64
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
wg. mnie też powinnaś wybrać ten odcień Pisałam o nim kilka postów wyżej. Ogólnie szczerze mówiąc to ten podkład przed zakupem (na allegro) zdecydowanie dobrze jest sprawdzić np. w Sephorze. Gdybym ja go kupowała przez allegro bez sprawdzenia to kupiłabym pewnie któryś z pierwszych odcieni. I byłoby źle bo są za jasne dla mnie - zdziwiłam się, że 109 tak mi pasuje
Cytat:
Napisane przez maja2005 Pokaż wiadomość
Według mnie powinnaś wybrać odcień 109, który jest naturalnie brązowy. Też ostatnio szukałam ciemniejszego odcienia na lato i ten ze wszystkich ciemnniejszych był najładniejszy.
111 lub 112 - nie pamiętam dokładnie który - ale jeden z nich jest dość pomarańczowy, więc nie polecam, na pewno wyglądałby sztucznie.

i tak zrobilam wybralam wlasnie ten odcien
wczoraj wplacilam pieniazki i przed chwila go dostalam
wieczorem wyprobuje podkład na twarzy bo narazie tylko na rece sprawdzilam i wydaje sie odpowiedni do mojej skóry.
dziekuje za pomoc
__________________

krecik9891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 19:15   #136
matipaula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 145
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

ja tez mam dosc opalona skore..wiec co 109??...bo mysle nad 111....wklej fotke))))))
matipaula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 21:25   #137
krecik9891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 64
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

mi on odpowiada) nie jest mocno ciemny... ale ,,opalony" jest
także polecam...
a co do zdj... to probowalam juz zrobic jakies ale kolory wychodza beznadziejne .. nie takie jak w rzecywistosci... także chyba nie ma sensu wklejac zdjecia
__________________

krecik9891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 09:46   #138
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

Cytat:
Napisane przez cisza-motyla Pokaż wiadomość
dziewczyny, a czy któraś z Was zamieściłaby fotke z buziaczkiem pomalowanym tym podkładem?
w sumie moglabym (mam 102 pastelle)

Cytat:
Napisane przez BubiGirl Pokaż wiadomość
Używałam tego podkładu przez 7 lat...z małymi przerwami - zdradziłam go parę razy ale i tak wiernie do niego wracałam...bardzo ładnie krył moja buzię, no i zawsze byłomnie na niego stać....niestety teraz moja strefa T na twarzy potrzebuje innego podejścia więc os około roku wogóle go nie używam...bardzo ważne w tym podkładzie jest dobranie koloru, ale o chyba w każdym tak jest

Fakt ładnie kryje, ale niesety teraz jak juz prawie wcale nie mam sladu po opaleniznie to 102 jest o wiele za ciemny! i wydajese teraz taki brzoskwiniowo-rozowy...
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 20:01   #139
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

Jeśli któraś chce zobaczyć 109 "na żywo" to proszę zerknąć w mój wątek makijażowy bo właśnie tego podkładu użyłam Kolor z fleszem jest bardziej rzeczywisty od tego bez.
-> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=279315
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-17, 16:55   #140
krecik9891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 64
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Jeśli któraś chce zobaczyć 109 "na żywo" to proszę zerknąć w mój wątek makijażowy bo właśnie tego podkładu użyłam Kolor z fleszem jest bardziej rzeczywisty od tego bez.
-> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=279315


Susanna śliczny makijaz
a co do podkładu to na mojej skorze on wyglada calkiem inaczej
jestem troszke bardziej opalona i wydaje sie on duzo ciemniejszy niz u Ciebie...
takze chyba najlepiej jest go wyprobowac w drogerii bo u kazdego pewnie bedzie wygladal inaczej
__________________

krecik9891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 12:34   #141
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

mi ten podkład bardzo odpowiada, może przede wszystkim dlatego że jest to jedyny [well, jeden z niewielu, ale tylko ten testowałam] podkład jaki jest w zasięgu mojej kieszeni posiadający bardzo jasny odcień. używam 100, nei mam wybitnie problemowej cery, mieszana, przetłuszcza się oczywiście strefa T. zależy mi przede wszystkim na wyrównani kolorytu, stosuję kremy z wysokimi filtrami więc świecenie się u mnie jest normalne, nawet nie zwracam na to wybitnie uwagi, poza tym nie lubię całkowitego matu, zatem nie jstem w stanie nic konkretnego powiedzieć o tym na jak długo matuje [zresztą on nie jest od tego]. utrzymuje sę długo i nie zostawia śladów na ubraniu. jest bardzo wydajny, mam go już długo i dopiero niedawno zaczął mi sę konczyć. Dla bladych buziek polecam, ciemne mają większy wybór, ogólnie warto spróbować.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 19:05   #142
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

Cytat:
Napisane przez krecik9891 Pokaż wiadomość
Susanna śliczny makijaz
a co do podkładu to na mojej skorze on wyglada calkiem inaczej
jestem troszke bardziej opalona i wydaje sie on duzo ciemniejszy niz u Ciebie...
takze chyba najlepiej jest go wyprobowac w drogerii bo u kazdego pewnie bedzie wygladal inaczej
Wiadomo, że u każdego wygląda inaczej Ale ogólnie podoba mi się to, że kolor mimo że ciemny - nie jest pomarańczowy

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
mi ten podkład bardzo odpowiada, może przede wszystkim dlatego że jest to jedyny [well, jeden z niewielu, ale tylko ten testowałam] podkład jaki jest w zasięgu mojej kieszeni posiadający bardzo jasny odcień. używam 100, nei mam wybitnie problemowej cery, mieszana, przetłuszcza się oczywiście strefa T. zależy mi przede wszystkim na wyrównani kolorytu, stosuję kremy z wysokimi filtrami więc świecenie się u mnie jest normalne, nawet nie zwracam na to wybitnie uwagi, poza tym nie lubię całkowitego matu, zatem nie jstem w stanie nic konkretnego powiedzieć o tym na jak długo matuje [zresztą on nie jest od tego]. utrzymuje sę długo i nie zostawia śladów na ubraniu. jest bardzo wydajny, mam go już długo i dopiero niedawno zaczął mi sę konczyć. Dla bladych buziek polecam, ciemne mają większy wybór, ogólnie warto spróbować.
U mnie podkład trzyma się świetnie (dziś użyłam innego i wodze diametralną różnice w trwałości jak i kryciu) ale nie matuje W sumie także mi to nie przeszkadza bo obsesja matu już mi się skończyła (na szczęście). Po użyciu pudru twarz jest zmatowiona a gdy po jakimś czasie zaczyna się błyszczeć używam bibułek matujących i po problemie Grunt że podkład jest trwały i nie zapycha.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 22:26   #143
matipaula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 145
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

susannna dzieki Tobie wiem ze 109 za jasny......zreszta w drogerii patrzylam...ale nigdzie tego 111 nie ma;/// wie ktos moze gdzie w kielcach moze byc??
matipaula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 22:38   #144
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

dziewczyny a jesli ja potrzebuje odcienia własnie wpadajacego w pomarancz, taki mam odcien opalenizny, a potem od samoopalacza to ktory nr?? 112??

z góry dzieki za odp
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 18:07   #145
Kasiaa22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 65
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

Pytałam o to w swoim wątku, ale nikt nie odpisał więc spróbuje tu. Chciałbym zaopatryć się w podkład max fctor lasting performance, ale nie wiem jaki odcień będzie odpowiedni dla twarzy opalonej na średni złocisty brąz. Czy ktoś używał tego podkładu i może doradzić coś w tej kwestii ???
Kasiaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 18:26   #146
Clove1
Rozeznanie
 
Avatar Clove1
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 506
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

kupilam na allegro ten podklad i strasznie dziwnie pachnie, przepraszam za zwrot, ale smierdzi jak perfumy albo kosmetyki starej pudernicy, ciezki i dziwnie slodkawy. czy on jest stary? czy to moze normalnie? revlon smierdzial wodka ale zapach szybko sie ulatnial a jak go jeszcze czuje:/ prosze o pomoc
Clove1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 15:24   #147
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

Moj nie smierdzi, pachnie delikatnie i nie jest to nieprzyjemna woń.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 16:01   #148
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

Mój też nie śmierdzi, ani nie pachnie, ma neutralny zapach.
Wydaje mi się że mogłaś kupić przeterminowany ....
Jaką masz datę ważności na opakowaniu ?
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 17:36   #149
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

U mnie w drogerii pojawil sie dlugo oczekiwany 111 Jutro lecę kupic.Czy ktos ma doswiadczenia ze 112?

Dotychczas miałam 105-byl zle dobrany(za jasny) i musialam go z bardzo ciemnym Revlonem a mimo tego trzymal sie doskonale caly dzień.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 17:56   #150
Clove1
Rozeznanie
 
Avatar Clove1
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 506
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

dzisiaj uzylam podkladu i.......... koszmar!! totalnie rozwodniony, rzadki nic nie kryje. kupilam pewnie podrobke i juz napisalam do goscia z allegro, ze cos sie tu nie zgadza. raczej nie odda mi pieniedzy ale trudno, za glupote sie placi, nastepnym razem bede rozwazniej dobierac sprzedawcow(chociaz ten ma same pozytywy i inni z tej samej aucji z ktorej ja skorzystalam tez mu takie wystawili) moze tylko mi sie taki trafil? daty na opakowaniu (zreszta lekko podniszczonym) nie znalazlam.
Clove1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:39.