Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-10, 12:11   #1951
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez lol3001 Pokaż wiadomość
Pewnie masz rację, będę musiała popróbować z innymi kolorkami. Ale czy LATO nie powinno być blondynką (choćby w dzieciństwie) z płowymi (mysimi) refleksami? Ja jako dziecko miałam czarne włoski, ale mi zjaśniały
Lato może mieć chyba ciemniejsze włosy ale płowe, mysie. Nie wiem, ja specjalistką nie jestem, zresztą analiza kolorystyczna jest o wiele bardziej skomplikowana niż się wydaje... Na 100% można wykluczyć tylko jesień, bo jesienią z pewnością nie jesteś. Wiosna też raczej odpada. Zima raczej też, bo nie będą Ci pasowały wyraziste kolory Zimy. Lato pasuje - i kolor skóry, i włosów, i kolory które pasowałyby do Ciebie
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 12:19   #1952
lol3001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 29
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

No to moje zdecydowanie nie są płowe, jak już bym miała określać refleksy to raczej złotawe niż mysie... A co do kolorów to pewnie macie rację, choć większość moich znajomych mówi, że właśnie w czerniach mi najładniej Więc ja się chyba wybiorę do specjalistki
Ale i tak BARDZO dziękuję Wam za pomoc!!!
lol3001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 12:47   #1953
Naciaaa1991
Zadomowienie
 
Avatar Naciaaa1991
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ściśle tajne!
Wiadomości: 1 528
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

PROSZĘ O PORADĘ KOLORYSTYCZNĄ
Jaki jest mój typ urody?
Poniżej zamieszczam odp. na pytania ->



1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

1. Opalam się dość szybko, nie na tzw. "raka" tylko na taki ładny, brązowy odcień.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

2. Mam niebieskie oczy, brwi i rzęsy są brązowe.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

3. Nie występują

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

4. Mam jasny odcień cery, chyba chłodny, wybieram zawsze jasne pudry

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

5. Cieeemny blondzik można powiedzieć, że szatynka.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

6. Wąskie usta w jasnym, różowym, ciepłym kolorze.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

7. Dobrze czuję się w : zieleniach, błękitach, szarościach, czerni
Kolory, które mi nie odpowiadają to: róż, czerwień, złoto, pomarańcz
Naciaaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 12:53   #1954
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez lol3001 Pokaż wiadomość
co do kolorów to pewnie macie rację, choć większość moich znajomych mówi, że właśnie w czerniach mi najładniej
Czytałam gdzieś, że czasem gdy ubierzemy się w jakiś nie swój kolor to inni mogą się zachwycać danym elementem garderoby i jego barwą, właśnie dlatego że jakby nie współgra z naszym typem urody. Czyli ubrania w pasującym nam kolorze jakby nie widać na nas
Głupio to zabrzmiało ale nie umiem tego jakoś rzeczowo wytłumaczyć..
Chodzi ogólnie o to, żebyś czuła że to ty wysuwasz się na plan pierwszy, a nie Twoje ubranie.

Wracając do typu urody.. Może zacznij od tego żeby się upewnić czy jesteś ciepłym czy zimnym typem. Wystarczy przyłożyć do twarzy coś złotego, potem srebrnego(lub na odwrót..) i stwierdzić w czym Ci lepiej

Wiesz tak się teraz zastanawiam, czy nie jesteś mieszanką zimy i lata, (jak moja siostra). W tej opcji nie pasują skrajne kolory zarówno zimy jak i lata
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 20:13   #1955
lol3001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 29
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Justi281 Pokaż wiadomość
na podstawie zdjęcia nigdy nie określicie swojego typu kolorystycznego, w którym np. ważne jest światło - bo może mieć ciepły odcień etc. A już napewno nie tylko przez odpowiedzi na pytania...Generalnie - jeśli już łatwiej jest określić czy jest się typem ciepłym czy chłodnym...
Cytat:
Napisane przez Justi281 Pokaż wiadomość
ludzie....ależ te pytania nie dadzą pełnego obrazu odnośnie typu kolorystycznego. Poza tym analizę robi się w świetle dziennym, i bierze pod uwagę naturalny - nie farbowany odcień włosów, naturalny, pierwotny odcień skóry (bez podkładu i fluidów) i oczywiście kolor tęczówki. Poza tym najlepiej użyć chust kolorystycznych...

Ależ my sobie doskonale zdajemy sprawę z tego, że taka ocena nie jest na 100% wiarygodna. Niemniej jednak może komuś pomóc, bo na przykład myśli, że jest LATEM, ale nie jest do końca pewny. Poza tym każda z nas ma oczy i umie ich używać, więc jak się okaże, że nie jest jej dobrze w kolorach danej pory roku (określonej przez Wizażanki) to zwyczajnie nie będzie się w nie ubierać/nimi malować.
A przecież taka analiza kolorystyczna, nawet jeśli będzie błędna nikomu nie zrobi krzywdy, a niektórym jak widać sprawia przyjemność określanie typów kolorystycznych i tym samym pomaganie innym. Więc nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Jeśli to dla kogoś jest przyjemnością, to po co go zniechęcać?

Edytowane przez lol3001
Czas edycji: 2009-04-10 o 20:15
lol3001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 06:46   #1956
chindarella
Zadomowienie
 
Avatar chindarella
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 518
Jaka cera? Jaki typ kolorystyczny?

Mam problem z określeniem typu kolorystycznego mojej cery a takze z dobraniem odpowiedniego podkału, ponieważ nie mam pojęcia czy mam cerę ciepłą, zimną, czy wybierać podkłady wpadające w róż, a może żółć albo beż, lub oliwkowy lekko wpadający w zieleń? I nie mam pojęcia czy jestem latem wiosną jesienią czy zimą?

1 Jak się opalam: raczej na brązowo, złoto, chociaż nie od razu. Najpierw jestem czerwona, dopiero później zmienia się na ładną brązową opaleniznę.
2. Kolor oczu, brwi, rzęs: Oczy niebiesko-zielono-szare, ciemna szara obwódka, rzęsy i brwi czarne (chociaz na zdjęciu wyglądają na brązowe w rzeczywistości są czarne jakby pomalowane czarną kredką:P)
3. Piegi: Nie posiadam
4. Odcień skóry: tu jest problem. Mogę tylko powiedzieć, że jest w miarę jasna.
5. Kolor włosów: brązowe. (Na pierwszym zdjęciu w załączonym linku mam naturalny kolor włosów)

Podaję link z moimi zdjęciami może coś pomogą w ustaleniu rodzaju cery i typu kolorystycznego: http://www.chindarella.fotka.pl

Proszę o poradę
Asia
chindarella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 07:20   #1957
chindarella
Zadomowienie
 
Avatar chindarella
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 518
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Mam problem z określeniem typu kolorystycznego mojej cery a takze z dobraniem odpowiedniego podkału, ponieważ nie mam pojęcia czy mam cerę ciepłą, zimną, czy wybierać podkłady wpadające w róż, a może żółć albo beż, lub oliwkowy lekko wpadający w zieleń? I nie mam pojęcia czy jestem latem wiosną jesienią czy zimą?

1 Jak się opalam: raczej na brązowo, złoto, chociaż nie od razu. Najpierw jestem czerwona, dopiero później zmienia się na ładną brązową opaleniznę.
2. Kolor oczu, brwi, rzęs: Oczy niebiesko-zielono-szare, ciemna szara obwódka, rzęsy i brwi czarne (chociaz na zdjęciu wyglądają na brązowe w rzeczywistości są czarne jakby pomalowane czarną kredką:P)
3. Piegi: Nie posiadam
4. Odcień skóry: tu jest problem. Mogę tylko powiedzieć, że jest w miarę jasna.
5. Kolor włosów: brązowe. (Na pierwszym zdjęciu w załączonym linku mam naturalny kolor włosów)

Podaję link z moimi zdjęciami może coś pomogą w ustaleniu rodzaju cery i typu kolorystycznego: http://www.chindarella.fotka.pl

Proszę o poradę
Asia

PS: Przepraszam, że już tyle wątków pozakładałam, ale pierwszy raz tu jestem i nie wiem co do czego :P
chindarella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-11, 15:01   #1958
FRANCJA2121
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Ja też mam pytanie: jak mam określić swój typ kolorystyczny? myślę,że jestem jesienią a to dlatego że,mam włosy koloru brązowego,prawie czarne,oczy zielone bez obwodki .Opalam się dość ciężko,na czerwono co się opalę to pieką mnie plecy.Proszę o pomoc przy okazji ustalając czy szatynka czy brunetka.Dziękuję.
FRANCJA2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 15:22   #1959
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Nacia ..jakoś bez zdjęcia trudno ocenić. Można głupotę palnąć (nawt ze zdjęciem, a cóż dopiero bez..)

Chindarella. Z tego co widać, jesteś chłodnym typem. Ale czy latem czy zimą, naprawdę trudno mi powiedzieć
Na pewno powinnaś unikać kolorystyki ciepłej - wszystkiego w odcieniach złotych i pomarańczowych. Tego się trzymaj również przy doborze podkładu. Ale tyle tego w internecie, że chyba nie ma sensu żebym tu dublowała informacje.
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 20:43   #1960
poczatekikoniec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 12
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Opalam się bardzo szybko, na kolor ciemny brązowy, może trochę złotawy, niektórzy się pytają czy nie pochodzę z innych, cieplejszych krajów ale niestety nie ;P

2 Kolor oczu niebieski, trochę szarawy, z mocno zaznaczona obwódka, ciemno niebieską obwódka. Przy źrenicy widać plamki, a raczej kreseczki żółto brązowe ( tworzą taka obwódkę wokół źrenicy). Brwi są ciemne, w szarych odcieniach, rzęsy tak samo.

3 Piegów nie mam.

4 Moja cera ma odcień oliwkowy, chłodny - wręcz blady. Bardzo rzadko się rumienie, ale jeśli juz to na kolor różowy wpadający w czerwień.
Musze dodać, że moja skóra tylko w okresie letnim jest ciemna, na zimę bardzo blednie, czasami jest nawet porcelanowa...

5. Naturalny kolor włosów mam ciemno brązowy. Jako dziecko byłam jasną blondynką z loczkami, dziś jest odwrotnie, - włosy bardzo ciemne proste i grube. A jeśli chodzi o refleksy, to latem pod wpływem słońca są złote, natomiast w chłodniejsze pory roku szarawe.

6. Kolor ust jest jasny, czasami brzoskwiniowy a czasami jasno różowy (pastelowy) – nie cierpię go :/

7. Lubię czernie granaty, turkusy, złoto, błękity, wszelkie odcienie szarości, srebrny, czerwony, czasami róże.. jasne beże. Nie lubię pomarańczowego, żółtego, zielonego, brązu, beżu ciemnego, koloru piasku, ani jasnych brązów.




Czytałam róże artykuły na ten temat, pytałam wielu osób, i nikt nie wie kim jestem.. a w tej chwili na poradę specjalistki w salonie mnie nie stać :p
poczatekikoniec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 21:06   #1961
momoshi
Przyczajenie
 
Avatar momoshi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

To i ja proszę o poradę, a co.

1. Jak się opalasz - Szybko, na brązowo o ile dobrze pamiętam.
2. Kolor oczu - Omg. Nie wiem. Jest dziwny, nie lubię go. Załączam zdjęcie: http://www.wizaz.pl/forum/attachment...0&d=1239478851
3. Piegi - Tak, mam ich trochę na nosie. Ale niewiele, jasnobeżowych.
4. Cera - Po pierwsze i najważniejsze - w życiu nie udało mi się zarumienić, haha. Z czego bardzo się cieszę, tak nawiasem. Chyba ma odcień chłodny, a raczej na pewno. No i jest blada, przez co wiecznie słyszę, że jestem "taaaaaaaaaaka blaaada".
5. Naturalny kolor włosów - Z tego, co pamiętam, był smętny i brązowy. W wieku 12 lat z wielką satysfakcją się go pozbyłam, odtąd zawsze mam na głowie jakiś kolor.
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - Może to dziwne, ale nie mam pojęcia o kolorze swoich ust. Załączam zdjęcie, więc można sprawdzić.
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Uważam, że najlepiej wyglądam w szarym. I w nim też czuję się dobrze. Oraz w bieli i czerni.

Klik do zdjęcia:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...9&d=1239478935
Wiem, że miało być bez mejkapu, ale takowego nie posiadam. Zresztą, niewiele na tej focie mejkapu mam. Tylko rumieńce zrobione różem. Eksperymentowałam. ;d
__________________
Nie tak
bo nie wiadomo skąd zawieje wiatr
nie wiadomo komu dzwony
komu te strzały i tak
nie wiadomo skąd zawieje wiatr
nie wiadomo komu zima
komu upały i tak
i tak
i tak
i tak
...
momoshi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-12, 07:53   #1962
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

poczatekikoniec , jak już pisałam to trochę trudno jest na podstawie samego opisu wydać werdykt. Jak widzę chociaż kawałek twarzy, to już to wiele zmienia..
MOŻE jesteś zimą południową?.. Jest kilka cech które się łączą z moimi, a ja waśnie jestem zimą południową
Aha.. chłodny kolor nie musi oznaczać jasny(może też być ciemny)

momoshi wg mnie jesteś latem
jeśli moge jeszcze wtrącić się z dodatkową radą, to moim zdaniem bardzo korzystnie wyglądałabyś w jakimś jasnym kolorze włosów - oczywiście istotny też byłby odcień..
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 09:47   #1963
Bloodly
Przyczajenie
 
Avatar Bloodly
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: zza rogu :)
Wiadomości: 29
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Witajcie. Chętnie dowiedziałabym się, czym jestem bo nigdy nie mogłam się zdecydować .


1. Jak się opalasz - Od razu na jasny brąz.


2. Kolor oczu - Oczy.. Hm. Zależy od padania światła, raz zielone raz brązowe. A czasem mieszanka Brwi brązowe, rzęsy czarne.


3. Piegi - występują cały rok , ale tylko w okolicach nosa - jasno brązowe.


4. Cera - jasna , naczynkowa. Rzadko się rumienię.

5. Naturalny kolor włosów - jasny brąz.

6. Kolor ust - czerwony.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Uwielbiam ubrania w morskim/turkusowym kolorze, dobrze wyglądam w żółtym, białym. Źle podkreśla moją urodę różowy i niebieski.

Zdjęcie: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1239526211
__________________
Szukamy wymarzonej fryzury !
If you die when there's no one watching
and your ratings drop and you're forgotten
if they kill you on their TV
you're a martyr and a lamb of god


Edytowane przez Bloodly
Czas edycji: 2009-04-12 o 09:51 Powód: dodanie zdjęcia
Bloodly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 13:36   #1964
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Bloodly Pokaż wiadomość
Witajcie. Chętnie dowiedziałabym się, czym jestem bo nigdy nie mogłam się zdecydować .


Zdjęcie: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1239526211
Chyba jesien
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 13:54   #1965
kasa_andru
Raczkowanie
 
Avatar kasa_andru
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Moim zdaniem jesień na 99% Sama jestem jesienią (może mniej typową) stwierdzoną u kolorystki i na wizażu... choć pojawiały się równiez głosy wiosny wiec... trudno przez monitor określić... moim zdaniem jesień.
kasa_andru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 15:28   #1966
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Jaka cera? Jaki typ kolorystyczny?

Jest już temat o typach kolorystycznych i pomocy w ich określaniu.
Polecam wyszukiwarkę.

Swoją drogą, ostatnio nie ma dnia, żebym tego nie pisała...
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 20:05   #1967
nayana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

mogłybyście mi też doradzić ? z góry dziękuję
więc tak:
1.opalam się najpierw na czerwono, potem dopiero na oliwkowo
2.oczy: bardzo ciemnoniebieskie, brwi i rzęsy czarne
3.piegów nie mam
4.cera- raczej jasna, rumienię się raczej na ciemny róż
5.włosy- ciemny brąz z rudymi przebłyskami ;/ (był taki okres gdy miałam prawie czarne...)
6.usta- czerwone

Edytowane przez nayana
Czas edycji: 2009-04-12 o 20:21
nayana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 21:26   #1968
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

nayana to na prawdę za mało danych, aby coś stwierdzić. Po samym opisie można sugerować właściwie każdy typ kolorystyczny..
A jaki odcień cery? o zabarwieniu brzoskwiniowym, żółtawo-złotym, żółtawo-zielonym, różowym, blado-niebieskim, szarawym?
oczy szaro-niebieskie, czy może lazurowe?
jakby przesłonięte mleczną mgłą czy iskrzące i wyraziste?

Ale tak szczerze mówiąc to już kawałeczek zdjęcia mógłby wiele pomóc
Oczywiście nie zmuszam, ale proponuję
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 22:46   #1969
marysiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?


odpowiedz najpierw na te wszystkie pytania
czy też mogę prosić ?

1.Opalam się szybko, od razu na brązowo, odcień jest taki złotawo- czekoladowy
2. Oczy mam granatowo-szare, raczej bez plamek. Brwi i rzęsy zdecydowanie ciemne, ciemna i wyrazista oprawa oczu
3.Kilka piegów na nosie, ale widać je głównie jak jestem opalona, takie brązowawe
4. Skóra ma odcień ciepły, na moje oko brzoskiwiowy . Nie rumienię się często
5. Naturalne włosy są koloru kasztanowego, w ciepłym kolorze, ze zlotymi refleksami
6. Kolor ust taki różowawy, ale nie jest to ostry kolor na pewno
7. Dobrze czuję się w szarościach, brązach, łagodnych fioletach, czerni, granacie. Źle się czuję w ostrej czerwieni, żółci, zielenie też do mnie nie pasują specjalnie
marysiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-12, 22:55   #1970
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Pewnie jesteś typem ciepłym
Ale czy jesień czy wiosna.. Ciężko orzec..
Masz bardziej wyrazistą urodę czy taką dziewczęcą, eteryczną?
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 23:14   #1971
marysiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez honey pie Pokaż wiadomość
Pewnie jesteś typem ciepłym
Ale czy jesień czy wiosna.. Ciężko orzec..
Masz bardziej wyrazistą urodę czy taką dziewczęcą, eteryczną?

Zdecydowanie wyrazistą
marysiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 00:06   #1972
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

No to pewnie jesień
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 09:02   #1973
nayana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez honey pie Pokaż wiadomość
nayana to na prawdę za mało danych, aby coś stwierdzić. Po samym opisie można sugerować właściwie każdy typ kolorystyczny..
A jaki odcień cery? o zabarwieniu brzoskwiniowym, żółtawo-złotym, żółtawo-zielonym, różowym, blado-niebieskim, szarawym?
oczy szaro-niebieskie, czy może lazurowe?
jakby przesłonięte mleczną mgłą czy iskrzące i wyraziste?

Ale tak szczerze mówiąc to już kawałeczek zdjęcia mógłby wiele pomóc
Oczywiście nie zmuszam, ale proponuję
odcień cery jest raczej brzoskwiniowy, oczy lazurowe i wyraziste...
nayana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 10:08   #1974
marysiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Dzięki . Poczytam o jesieni zaraz w takim razie
marysiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 10:53   #1975
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez nayana Pokaż wiadomość
odcień cery jest raczej brzoskwiniowy, oczy lazurowe i wyraziste...
not ot jedno z dwojga - wiosna albo jesień
Dodatkowo możesz się zasugerować pytaniami, które zadałam Marysi. Jeśli należysz do osób o wyrazistej urodzie, z wyrazistym iskrzącym spojrzeniem, to przypuszczalnie jesteś jesienią. Jeżeli natomiat masz "anielski" subtelny i dziewczęcy typ urody, to możliwe, że jesteś wiosną
Zadanie może być utrudnione, jeśli jesteś bardzo młoda..
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 10:59   #1976
Niki__13
Przyczajenie
 
Avatar Niki__13
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Szamotuły
Wiadomości: 17
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

.

Edytowane przez Niki__13
Czas edycji: 2010-06-28 o 07:59
Niki__13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 11:34   #1977
nayana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

wielkie dzięki ;* jestem jesienią chociaż we wszystkich testach jakie sobie robiłam wychodziło, że mój typ to zima o.o
nayana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 17:14   #1978
kasa_andru
Raczkowanie
 
Avatar kasa_andru
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Niki__13 Moim zdaniem jesień
kasa_andru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 18:19   #1979
zolza20
Raczkowanie
 
Avatar zolza20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 354
GG do zolza20
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Czy ja moge tez prosic o analizę?

1.Opalam się raczej szybko, pierw na ciemno czerwono po zachodzie na braz.
2. Oczy mam szaro niebieskie , bez plamek.
Brwi i rzęsy raczej ciemny blad, oprawa oczu braz
3.piegów nie mam
4. Skóra ma odcień bladawy(rozowawy) , czasami sie rumienie
5. Naturalne włosy są koloru kasztanowego, w ciepłym kolorze, ze zlotymi refleksami(obecnie cos mi wyblakaja do ciemnego bladu')
6. Kolor ust raczej ciemniejszy czerwony ale nie mocno
7. Dobrzewygladam w szarosciach, brązach, łagodnych fioletachiczerwieniach .Zle sie czuje w zoltych,orange itp
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0002 (2).jpg (130,2 KB, 19 załadowań)
__________________
..14.X.2006r. Od tego dnia pracuję w instytucji małżeństwa
zolza20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 21:55   #1980
AnnGe
Raczkowanie
 
Avatar AnnGe
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 242
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Może i mi pomożecie?
1. Opalam się dość szybko, najpierw na czerwono, ale szybko też brązowieję. Nie wiem czy to istotne, ale przy solarium od razu na brązowo.
2. Oczy ciemny brąz, otoczka ciemniejsza. Taki brunatny odcień brązu. Oprawa raczej ciemna. Brwi szaro-czarne. Rzęsy czarne.
3. Piegi pojawiają się latem, zimą ich nie widać wcale.
4. Cera jasna, sina. Często wyglądam na zmęczoną, miznerną. Rumienię się na różowo-jeżeli wogle.
5. Włosy naturalnie ciemny brąz, trochę wpadające w odcień czekolady.
6. Usta sino-fioletowe.
7. Trudno określić w jakich czuję się dobrze, lae jakoś najczęściej wybieram czerwień, fuksja, błękit, czarny, fiolet. Kiepsko czuję się w żółtym, pomarańczu, niektórych odcieniach zielonego.

Domyślam się tylko że jestem jakimś mieszańcem tylko jakim
__________________
Milenka 21-08-2009
Marcinek 31-10-2005
AnnGe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:39.