ozdoby na natualne paznokcie - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-20, 14:13   #181
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Czy można ozdabiać własne paznokcie cyrkoniami?

od siebie polecam cyrkonie naklejane - takie ma essence, widzialam tez w super - pharm. Takie naklejki - cyrkonie. Rewelacja


sama sobie wtapiam małe hologramy i brokat, w lakier na naturalnych paznokciach. A potem 2 warstwy utwardzacza i sie trzyma
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 15:11   #182
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Czy można ozdabiać własne paznokcie cyrkoniami?

ja ozdabiam
nakładam gruuba warstwę bezbarwnego i tak jakby zatapiam cyrkonię w tym lakierze... nigdy nie maluje bezbarwnym po cyrkoniach bo traca blask

mozna tez maznąc pazurki top coat-em, i przykleic cyrkonie na klej do tipsów (tak jak któras wyżej pisała- kropelka pod cyrkonie i siup na pazurek )
zazwyczaj robie 1 metodą i jak dobrze wcisne w lakier cyrkonie to trzymaja się z 5 dni... póki lakier nie zacznie odpryskiwac i trzeba zmyc

niżej przykład na moich pazurkach. bulion na linii uśmiechu fakt faktem trzymał sie tylko do nastepnego dnia i szybko sie go pozbyłam... ale cyrkonie i bulion na kciuku i serdecznym trzymały się z tydzien czasu... a wszystko było robione na lakierze Joko- utwardzacz 3 w 1 (średnio schnie, ale do zatapiania ozdób jak dla mnie najlepszy )
a co do brokatu czy innych ozdóbek małych- kłade na mokry lakier i na to 2 warstwy utwardzacza..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 358 kopia.jpg (51,7 KB, 138 załadowań)
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010





Edytowane przez Isis23
Czas edycji: 2009-06-20 o 15:21
Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 19:31   #183
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Czy można ozdabiać własne paznokcie cyrkoniami?

Cytat:
Napisane przez Isis23 Pokaż wiadomość
ja ozdabiam
nakładam gruuba warstwę bezbarwnego i tak jakby zatapiam cyrkonię w tym lakierze... nigdy nie maluje bezbarwnym po cyrkoniach bo traca blask

mozna tez maznąc pazurki top coat-em, i przykleic cyrkonie na klej do tipsów (tak jak któras wyżej pisała- kropelka pod cyrkonie i siup na pazurek )
zazwyczaj robie 1 metodą i jak dobrze wcisne w lakier cyrkonie to trzymaja się z 5 dni... póki lakier nie zacznie odpryskiwac i trzeba zmyc

niżej przykład na moich pazurkach. bulion na linii uśmiechu fakt faktem trzymał sie tylko do nastepnego dnia i szybko sie go pozbyłam... ale cyrkonie i bulion na kciuku i serdecznym trzymały się z tydzien czasu... a wszystko było robione na lakierze Joko- utwardzacz 3 w 1 (średnio schnie, ale do zatapiania ozdób jak dla mnie najlepszy )
a co do brokatu czy innych ozdóbek małych- kłade na mokry lakier i na to 2 warstwy utwardzacza..
Pazurki naprawdę świetne a JOKO już zamawiam na allegro
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 22:21   #184
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Czy można ozdabiać własne paznokcie cyrkoniami?

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
Pazurki naprawdę świetne a JOKO już zamawiam na allegro
w drogeriach niektórych tez mozna joko spotkać...
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 00:42   #185
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Czy można ozdabiać własne paznokcie cyrkoniami?

Cytat:
Napisane przez Isis23 Pokaż wiadomość
w drogeriach niektórych tez mozna joko spotkać...
Wiem ale ja akurat mieszkam w małej miejscowości i niestety daleko mam do drogerii...
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 12:02   #186
GreenGin
Raczkowanie
 
Avatar GreenGin
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: polska
Wiadomości: 66
GG do GreenGin
Dot.: Czy można ozdabiać własne paznokcie cyrkoniami?

Cytat:
Napisane przez Isis23 Pokaż wiadomość
ja ozdabiam
nakładam gruuba warstwę bezbarwnego i tak jakby zatapiam cyrkonię w tym lakierze... nigdy nie maluje bezbarwnym po cyrkoniach bo traca blask

mozna tez maznąc pazurki top coat-em, i przykleic cyrkonie na klej do tipsów (tak jak któras wyżej pisała- kropelka pod cyrkonie i siup na pazurek )
zazwyczaj robie 1 metodą i jak dobrze wcisne w lakier cyrkonie to trzymaja się z 5 dni... póki lakier nie zacznie odpryskiwac i trzeba zmyc

niżej przykład na moich pazurkach. bulion na linii uśmiechu fakt faktem trzymał sie tylko do nastepnego dnia i szybko sie go pozbyłam... ale cyrkonie i bulion na kciuku i serdecznym trzymały się z tydzien czasu... a wszystko było robione na lakierze Joko- utwardzacz 3 w 1 (średnio schnie, ale do zatapiania ozdób jak dla mnie najlepszy )
a co do brokatu czy innych ozdóbek małych- kłade na mokry lakier i na to 2 warstwy utwardzacza..
dokładnie tak, na grubszą warstwę bezbarwnego lakieru albo innego kolorowego i utrwalacz/utwardzacz, ja mam jakiś no name zmontowany przez znajomą kosmetyczkę i jest świetny nawet po basenie nic nie odpada
GreenGin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 19:27   #187
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
ozdoby na naturalne paznokcie

witam,
mam pytanie odnosnie gumowych ozdob na paznokcie,. czy ktoras z Was moze uzywala ich na naturalnych paznokciach? czy sa one grube? czy trzymaja sie na klej do pazurkow przemalowane utwardzaczem?
a sylikonowe ozdoby na naturalne pazurki??
prosze o opinie
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-11, 23:11   #188
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: ozdoby na naturalne paznokcie

upup
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 17:40   #189
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: ozdoby na naturalne paznokcie

uppppp
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 08:12   #190
nikusia2007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 197
ozdoby na paznokcie? da rady?

Kompletnie sie nie znam na robieniu topsow ,żeli itp ,chcialabym na swoich pzanokciach zwykle krotkie nalozyc lakier i kupic rozne ozdoy ,cyrkonie no tak ? tylko czy isnieje jakis pecjlny klej do takich ozdob bo wiem ze przy tipsach czy zelach stosuje sie spacjalny kej/lakier bylabym wdzieczna za odpowiedz ,bo nie wiem czy jest sens kupować?? - nie mam zamiaru robic sobie tipso czy zel bo raz w zyciu mialam i paznokci przez 2 lata nie moglam doprowadzic do ładu
nikusia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 09:33   #191
Veela1
Raczkowanie
 
Avatar Veela1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 288
Dot.: ozdoby na paznokcie? da rady?

Nikusia, ale mam nadzieję, że ten żel to u stylistki, a nie sama? ;]
Pewnie, że jest sens kupić sobie ozdoby. Polecam allegro - poszukaj, jest wątek, w którym dziewczyny polecają dobrych sprzedawców. Opłaca się bardziej, niż w hurtowni. Dla porównania - przeciętne pudełeczko w hurtowni kosztuje około 5 zł, na all 1.
Ozdoby można przykleja na mokry lakier, ale lepiej będą trzymały się na kleju - takim specjalnym, do tipsów, albo zwykłym z zestwu "tipsowego" z kiosku.
Małe ozdóbki, np. brokat ładnie się będą trzymały i bez kleju, ale jakiś większe cyrkonie lubią odpadać, dlatego lepiej je zabezpieczyć. Ale nie używaj do tego klekju typu kropelka, nawet na lakier! Zniszczysz sobie paznokcie.
A żele nie mają prawa zniszczyć paznokci! Albo trafiłaś na pseudostylistkę, albo zdjęłaś je nie tak, jak powinnaś, np. podważając i zrywając.

Ja mogę polecić tego sprzedawcę - http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=9491564 ma duży wybór ozdób i zawsze dorzuci jakiegoś fajnego gratisa
Od tego zamawia moja koleżanka, ja jeszcze nie miałam okazji, ale bardzo go poleca - http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=2883671
Aha, i zwróć uwagę, które ozdoby służą bardziej do zatapiania w żelu/akrylu, a które w lakierze. Metalowe blaszki, koronki, tasiemki i fimo raczej sobie daruj, szczególnie, jeśli nie masz wprawy. Ale za to wszelkie hologramy, brokaty i niteczki hologramowe będą super wyglądały
A jak już się wprawisz, to poleam farbki flexbrush, albo fabrki akrylowe - można nimi zrobić przeróżne cuda

Edytowane przez Veela1
Czas edycji: 2009-07-21 o 09:47
Veela1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-21, 15:58   #192
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: ozdoby na paznokcie? da rady?

Co do cyrkonii to mi trzymają się na samym lakierze. Naprawdę można sobie cuda stworzyć na naturalkach bez klejów czy żeli.
Niedawno robiłam opis nakładania cyrkonii na moim blogu.
jest tu : http://kattiepl.blogspot.com/2009/06...yrkoniach.html
możesz sobie zerknąć
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 20:24   #193
sasanka432
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 11
Dot.: ozdoby na naturalne paznokcie

powiem ci że szczerze że naklejki na naturalne się trzymają do czasu .....jeszcze zależy jaka czynność się wykonuje
sasanka432 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 22:23   #194
mugos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Malbork
Wiadomości: 11
GG do mugos
Dot.: ozdoby na naturalne paznokcie

Jesli nie preferujesz gorących i długich kąpieli, nie musisz zmywać i prać w ręku, będziesz się nimi cieszyła około 4 dni. Bynajmniej tak było w moim przypadku.
mugos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 20:06   #195
Martha82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 120
Dot.: ozdoby na paznokcie? da rady?

Ja w tej chwili mam cyrkonię wokół wzorku kwiatu, ale na żel, więc tu nie był potrzebny dodatkowy klej. Postaraj się może nałożyć jedną warstwę lakieru i szybko, zanim zaschnie, nakleić cyrkonię, a potem po wyschnięciu nałożyć kolejną, tym razem grubszą warstwę.
Martha82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 21:08   #196
Veela1
Raczkowanie
 
Avatar Veela1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 288
Dot.: ozdoby na paznokcie? da rady?

Ale jak pokryje cyrkonie lakierem, to stracą szlif.
Veela1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 07:07   #197
Martha82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 120
Dot.: ozdoby na paznokcie? da rady?

A próbowałaś już to zrobić, żeby zobaczyć jak to wygląda? Ciężko byłoby chyba polegać na samym kleju pod cyrkonię i niczym na niej.
Martha82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 10:07   #198
Veela1
Raczkowanie
 
Avatar Veela1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 288
Dot.: ozdoby na paznokcie? da rady?

Jasne, że tak - przecież gdybym nie próbowała, to bym nie wiedziała, jak to wygląda, więc - nie napisałabym, żeby tak nie robić.
Dlaczego ciężko polegać na samym kleju? Ja polegam i jeszcze mnie nie zawiódł. A pokrywając cyrkonię lakierem robi się z niej taka półmatowa kopułka, zamiast pięknej, błyszczącej cyrkonii z pięknym szlifem. Można obtoczyć cyrkonie lakierem, ale jeśli nie ma się wprawy, to i tak się ją zaleje ;P
Veela1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 15:56   #199
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: ozdoby na paznokcie? da rady?

nie prawda!
zawsze zalewam cyrkonie glossem, wiec lakierem tym bardziej mozesz
kwestia odzyskania szlifu przez cyrkonie zajmuje od kilku godzin do jednego dnia

nawet jak nalozysz 2 warstwy utwardzacz, to po dniu cyrkonie beda mialy piekny szlif
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-05, 19:09   #200
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: ozdoby na naturalne paznokcie

hm a jak wygladaly te wasze ozdobki chodzi mi konkretnie o gumowe kwiatki bodajze firmy fimo czty cos w tym rodzaju? bo ja zamowilam w sklepie allepaznokcie i nie wiem czy aby napewno sa ok jedne sa grubsze inne ciensze niektore nawet tak grube ze na naturalnym paznokciu je nalepiac to bezsens tak jakby ktos je od niechcenia ucinal i tak mu reka schodzila;p poza tym w pudeleczkach bylo kilka polamanych kwiatkow troche sie zniechecilam do tego sklepu...
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 18:21   #201
aagnieszkaa9
Raczkowanie
 
Avatar aagnieszkaa9
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 295
Smile czy moga być takie ozdoby na pankokcie?

Witam. mam pytanko. Czy mogę kupić i przyklejać takie ozdóbki jak np. http://allegro.pl/item701120513_dekorynka_p i egi_kropeczki_ponad_2000s zt_tanio.html lub http://allegro.pl/item701095207_dekorynka_k w iatki_kwiatuszki_ramka_no wosc_hit.html nie chodzi mi o wtapianie w żel lub akryl tylko w domku o przyklejanie ich za pomocą utwardzacza. Czy cos takiego ladnie wygląda na zwykłych pazurkach ?

Edytowane przez aagnieszkaa9
Czas edycji: 2009-08-10 o 18:23
aagnieszkaa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 19:25   #202
Dizzzy87
Raczkowanie
 
Avatar Dizzzy87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 200
Dot.: czy moga być takie ozdoby na pankokcie?

Oczywiście że możesz i ładnie to będzie wyglądać tylko musisz wybierać te najbardziej płaskie żeby nie odstawały zbyt mocno bo będą chaczyć i gorzej się trzymać. z tych linków które podałaś proponuje http://allegro.pl/item701120513_deko...szt_tanio.html
bo te kwiatki są właśnie raczej grubsze powodzenia:P

Edytowane przez Dizzzy87
Czas edycji: 2009-08-10 o 19:26
Dizzzy87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 19:26   #203
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: czy moga być takie ozdoby na pankokcie?

Piegi jak najbardziej się nadają, ale te ramki z kwiatuszków i tym podobne - nawet o nich nie marz! Są niezziemsko grube (ok 1mm) i duże, a płytkę masz zakrzywioną, więc nie położysz takich grubych ozdób na paznokieć bo będą odstawać (jak nie wierzysz to wytnij sobie z kartki papieru kwadracik o wymiarach ok 5mmx5mm i połóż na środku paznokcia i wyobraź sobie, że ta kartka to plastik o grubości 1mm).
Polecam Ci przejrzeć wątki w Galerii z naturalnymi pazurkami, zobaczysz jakich ozdóbek używamy i jak to wygląda. Dobrą galerię ma m.in. Cdz i LaMonika.
pzdr
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 19:41   #204
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: czy moga być takie ozdoby na pankokcie?

Też zależy jakie masz pazurki. Ja mam strasznie płaskie płytki, gdy rosną tunelu praktycznie nie mam. I nie mam najmniejszego problemu z ozdabianiem ich tymi kwiatkami-ramkami czy innymi podobnymi.
Ale najlepsze i nadające się na każde pazurki pod lakier są właśnie te piegi (1szy link), brokaty, suszone kwiatki, te malutkie romby i inne delikatne maleńkie pierdółki.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 08:20   #205
aagnieszkaa9
Raczkowanie
 
Avatar aagnieszkaa9
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 295
Dot.: czy moga być takie ozdoby na pankokcie?

dzięki za odpowiedzi
Wczoraj tak na próbę na jednym paznokietku przykleiłam sobie cyrkonie i trzyma się świetnie

Edytowane przez aagnieszkaa9
Czas edycji: 2009-08-11 o 08:53
aagnieszkaa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 10:48   #206
Radioaktywnaa
Przyczajenie
 
Avatar Radioaktywnaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6
Dot.: czy moga być takie ozdoby na pankokcie?

Nie polecam.
Takie ozdoby wyglądają niechlujnie i szybko się odklejają.
Polecam ozdoby typu wzorków zrobione lakierem.
Radioaktywnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 12:29   #207
Sandra198
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: czy moga być takie ozdoby na pankokcie?

Ja pieguski jak najbardziej bym polecała, ale te kwiatuszki już raczej nie, bo będą odstawać i haczyć.
Sandra198 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 11:12   #208
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: ozdoby na natualne paznokcie

Praktycznie każdą ozdobę można naklejać na paznokcie. Ważny jest jednak lakier, na jaki nasze ozdoby umocujemy. Mam teraz 3D top gllos z Astora - dobrze trzyma. Warto zainwestować w dobry i ciut droższy lakier - dłużej nacieszymy się pazurkami Ok. 20zł.
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 18:15   #209
nymphee
Przyczajenie
 
Avatar nymphee
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Jak ozdabiac naturalne paznokcie

Witam
Chcialabym sama nauczyc sie ozdabiac swoje naturalne paznokcie ale nie moge znalezc zbyt wiele na ten temat wszedzie tylko akryl i zel, a interesuje mnie jak malowac takie ladne wzorki,kwiatuszki itp. i przedewzystkim czym bo wyczytalam ze niby pedzelkiem a nawet zwykla wykalaczka, jak nakladac brokat, mocowac ozdoby np typu cyrkonie, piszcie co wiecie na ten temat, wrzucajcie jakies linki do instrukcji video najlepiej, bede wdzieczna.
dzieki
pozdrawiam
nymphee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 18:26   #210
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Jak ozdabiac naturalne paznokcie

podbijam
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:48.