Kosmetyki mineralne Buff'd - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-07, 16:24   #541
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Daje fotke jak wygladam OD RAZU PO NALOZENIU !!!! ,, po prostu w ogole jakby nic mi podklad nie dawal tylko wyrownanie kolorytu, ale lampe lekka mam od razu.

Dalam pod to puder hauschki od jmw a na to mike jeszcze i myslalam ze bedzie macik no ale jest jak jest o dziwo...

W ogole to dalam strasznie malo podkladu a i tak od razu wydaje sie byc zwarzony na nosie i pod


ale ostatnio nawet podkladami z edm nie moge matu uzyskac a niedawno jeszcze byl
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1080706.jpg (63,1 KB, 118 załadowań)
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2009-02-07 o 16:26
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 21:07   #542
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

miałam Wam już nie zawracać głowy, ale znów muszę Was poprosić o pomoc.. przeczytałam cały wątek, mam straszną ochotę zamówić próbki buff'd, już wiem że muszę spróbować wszystkich formuł ale mam pytanie o kolor dotychczas z minerałów używałam EDM i najbardziej zbliżony do koloru mojej cery jest Golden Light, tylko że ostatnio zauważyłam jest jeszcze nieco zbyt pomarańczowy... nie wiem jak to możliwe wiem że w większości zamawiacie z Buff'd Bisque (mam na myśli te nie-najbledsze-odcienie) i czy któraś z Was ma szansę porównac go do Golden Light z EDM? dla mnie większość kolorów podkładów jest zbyt pomarańczowa albo zbyt różowa, a z drugiej strony nie chcę wyglądać jak Chińczyk ewentualnie jaki inny kolor z Buff'd jest bardziej żółty, ale tak "zimno-żółty" a nie "ciepło-żółty" (mam niebieskie oczy, włosy ciemny blond, opalam sie raczej trudno i raczej nie jestem południowym typem ) dzięki za pomoc

Anecko: po pierwsze to śliczny nosek a po drugie myślę że to kwestia pielęgnacji skóry, dawnej używałam wysuszających maści na trądzik i to też tak wyglądało po nałożeniu podkładu (tyle że wtedy nie znałam też minerałów, więc używałam fluidów). może pomogło by więcej nawilżenia? albo już rano nie używac nic wysuszającego i odczekać chwilę po umyciu twarzy i po prostu przetrzec ją suchym ręcznikiem tuż przed nałożeniem podkładu? może to głupie rady, ale mówię tylko ze swojego doświadczenia, u mnie był problem ze zbyt dużym przesuszeniem i stąd zbyt nasilona praca gruczołów łojowych i szybko spływajacy makijaż...

Edytowane przez mykofenolan mofetilu
Czas edycji: 2009-02-07 o 21:12
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 21:16   #543
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

mykofenolan mofetilu- mi też golden light przypadł do gustu najbardziej z tych, które testowałam... Zamawiałam z buff'd próbki jakiś czas temu i niebawem powinny dojść, więc jeżeli nie zamawiasz już teraz, to jak dotrą, zrobię porównanie golden light z EDM z tymi, które zamówiłam.. Na dzisiaj Ci nic więcej nie doradzę, bo sama wybierałam w ciemno (zapomniałam się zapytać pastereczki, które z buff'd są zbliżone, bo ona ma mniej więcej ten sam odcień cery, co ja...mniej więcej, ale to zawsze coś )
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 21:24   #544
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
mykofenolan mofetilu- mi też golden light przypadł do gustu najbardziej z tych, które testowałam... Zamawiałam z buff'd próbki jakiś czas temu i niebawem powinny dojść, więc jeżeli nie zamawiasz już teraz, to jak dotrą, zrobię porównanie golden light z EDM z tymi, które zamówiłam.. Na dzisiaj Ci nic więcej nie doradzę, bo sama wybierałam w ciemno (zapomniałam się zapytać pastereczki, które z buff'd są zbliżone, bo ona ma mniej więcej ten sam odcień cery, co ja...mniej więcej, ale to zawsze coś )
będę baardzo wdzięczna na razie czekam kiedy paypal wreszcie mi doda środki, ale już się strasznie napaliłam i tylko bardzo chciałabym w miarę trafić z kolorem bo to czekanie jest dla mnie męką wiec czekam albo zacznę maltretowac Pastereczkę - to jej z resztą zawdzięczam moje pierwsze zamówienie z edm
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 21:27   #545
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez mykofenolan mofetilu Pokaż wiadomość
będę baardzo wdzięczna na razie czekam kiedy paypal wreszcie mi doda środki, ale już się strasznie napaliłam i tylko bardzo chciałabym w miarę trafić z kolorem bo to czekanie jest dla mnie męką wiec czekam albo zacznę maltretowac Pastereczkę - to jej z resztą zawdzięczam moje pierwsze zamówienie z edm
ja już pastereczkę poprosiłam o listę odcieni z poszczególnych firm, które jej przypadły do gustu Pewnie nie mamy wszystkie idealnie takich samych karnacji, ale jeżeli się uda namówieć na zestawienie i znajdzie na to chwilkę, to przynajmniej będziemy wiedzieć, w jakim obszarze się poruszać, a jaki omijać
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 21:31   #546
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez mykofenolan mofetilu Pokaż wiadomość
miałam Wam już nie zawracać głowy, ale znów muszę Was poprosić o pomoc.. przeczytałam cały wątek, mam straszną ochotę zamówić próbki buff'd, już wiem że muszę spróbować wszystkich formuł ale mam pytanie o kolor dotychczas z minerałów używałam EDM i najbardziej zbliżony do koloru mojej cery jest Golden Light, tylko że ostatnio zauważyłam jest jeszcze nieco zbyt pomarańczowy... nie wiem jak to możliwe wiem że w większości zamawiacie z Buff'd Bisque (mam na myśli te nie-najbledsze-odcienie) i czy któraś z Was ma szansę porównac go do Golden Light z EDM? dla mnie większość kolorów podkładów jest zbyt pomarańczowa albo zbyt różowa, a z drugiej strony nie chcę wyglądać jak Chińczyk ewentualnie jaki inny kolor z Buff'd jest bardziej żółty, ale tak "zimno-żółty" a nie "ciepło-żółty" (mam niebieskie oczy, włosy ciemny blond, opalam sie raczej trudno i raczej nie jestem południowym typem ) dzięki za pomoc

Anecko: po pierwsze to śliczny nosek a po drugie myślę że to kwestia pielęgnacji skóry, dawnej używałam wysuszających maści na trądzik i to też tak wyglądało po nałożeniu podkładu (tyle że wtedy nie znałam też minerałów, więc używałam fluidów). może pomogło by więcej nawilżenia? albo już rano nie używac nic wysuszającego i odczekać chwilę po umyciu twarzy i po prostu przetrzec ją suchym ręcznikiem tuż przed nałożeniem podkładu? może to głupie rady, ale mówię tylko ze swojego doświadczenia, u mnie był problem ze zbyt dużym przesuszeniem i stąd zbyt nasilona praca gruczołów łojowych i szybko spływajacy makijaż...
Wydaje mi się, że zamawiając Buff'd odnośnie koloru można się całkowicie odstresować bo one sie magicznie przystosowują do koloru twarzy - nie wiem jak oni to robią ale u mnie ( i chyba nie tylko) jest taki efekt że stosując 2 sąsiednie podkłady z ich gamy, po godzinie są równie dobre.
Ja z EDM mam Fawn (II z Goldenów) czyli jaśniejszy niż Twój i najlepszy na mojej twarzy jest Sungrass (II z żółci) ale dobrze wyglądał też Wool (III z żółci) i Bisque (II z neutrali, nie wliczając bieli).
Z tego co wiem Golden Light EDM jest bardziej brzoskwiniowy niż Fawn EDM (który jest dosyć żółty). Na Twoim miejscu brałabym III w kolejności z zółtych /Wool/ i neutrali /Lace/ aby robić ewentualnie mixa + porcelain aby rozjaśnić w razie czego.
Być może dziewczyny używające Golden Light coś więcej doradzą.
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 21:39   #547
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że zamawiając Buff'd odnośnie koloru można się całkowicie odstresować bo one sie magicznie przystosowują do koloru twarzy - nie wiem jak oni to robią ale u mnie ( i chyba nie tylko) jest taki efekt że stosując 2 sąsiednie podkłady z ich gamy, po godzinie są równie dobre.
Ja z EDM mam Fawn (II z Goldenów) czyli jaśniejszy niż Twój i najlepszy na mojej twarzy jest Sungrass (II z żółci) ale dobrze wyglądał też Wool (III z żółci) i Bisque (II z neutrali, nie wliczając bieli).
Z tego co wiem Golden Light EDM jest bardziej brzoskwiniowy niż Fawn EDM (który jest dosyć żółty). Na Twoim miejscu brałabym III w kolejności z zółtych /Wool/ i neutrali /Lace/ aby robić ewentualnie mixa + porcelain aby rozjaśnić w razie czego.
Być może dziewczyny używające Golden Light coś więcej doradzą.
Baardzo dziękuję Dobra Kobieto bardzo mi się przyda Twoja ocena, właśnie się zastanawiałam nad Wool i nawet Sungrass więc chyba będę w nie celować jeszcze raz dziękuję

cathy, jeśli pastereczka nie będzie miała nic przeciwko, to ja też chętnie zobaczę Jej typy z buff'd

Edytowane przez mykofenolan mofetilu
Czas edycji: 2009-02-07 o 21:41
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 09:10   #548
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Jmw, zgadzam się. Podkłady z Buff'd bardzo fajnie stapiają się ze skórą, mnie pasuje zarówno Bisque jak i Wool choć ten drugi jest ciemniejszy. Sungrass jest minimalnie za żółty i trochę za jasny (choć Fawn z EDM mi pasuje tak jak Tobie) ale też się wtapia na tyle że nie wygląda to źle.
W ogóle jak na razie Buff'd Light są dla mnie najlepsze, nawet Joppa im nie dorównała
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 10:26   #549
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Oj, tak zgadzam się w 100% z Agą. Buff'd też u mnie na razie na 1 miejscu. Stapiają się perfekcyjnie. Moimi ulubionymi kolorami są Biscuit i Bisque na filry, ale ja nie jestem zbyt żółta. Potwierdzam też, że Sungrass jest dość żółty, ale po chwili na twarzy nie odróżnia się specjalnie.
Na pewno warto zamówić podkłady tej firmy, szczególnie w formule Light (original jest już stosunkowo ciężka)
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 10:28   #550
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Oj, tak zgadzam się w 100% z Agą. Buff'd też u mnie na razie na 1 miejscu. Stapiają się perfekcyjnie. Moimi ulubionymi kolorami są Biscuit i Bisque na filry, ale ja nie jestem zbyt żółta. Potwierdzam też, że Sungrass jest dość żółty, ale po chwili na twarzy nie odróżnia się specjalnie.
Na pewno warto zamówić podkłady tej firmy, szczególnie w formule Light (original jest już stosunkowo ciężka)
i chyba właśnie tak zrobię. Buff'd będzie tą firmą gdzie zaopatrzę się w pełen wymiar . Tylko jeszcze nie wiem jaki kolor z Light mam tylko Bisque, całą reszta to Original.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 10:41   #551
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

No i mają jeszcze jedną zaletę, są przyjazne cenowo

Może jeszcze zamów kilka próbek z tych 2 czy 3 kolorów które Cie najbardziej interesuję i będziesz 100% pewna. Ja tak zrobiłam i się czaję na pełnowymiarowe opakowanie. Zastanawiam się też nad pędzlami do cieni od nich.

Dla mnie Biscuit jest po prostu jaśniejszą wersją Bisque hmm, o ton mniej więcej (zużyłam już nawet całą próbkę). Te z serii żółtawej, czyli od cornsilka już są na mnie zbyt żółte, niezdrowo wyglądam. Tych z trzeciej różowawej serii nie miałam, jakoś mnie nie ciągną, skoro Biscuit i Bisque są idealne Tzn, ja je tak sobie dzielę dla ułatwienia, te które mają w opisie róż to traktuję jak jedną grupę, te które w opisie mają zbalansowane tony jak drugą no i te z żółtymi jak trzecią

Edytowane przez Hanneke
Czas edycji: 2009-02-08 o 10:52
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 10:47   #552
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
No i mają jeszcze jedną zaletę, są przyjazne cenowo

Może jeszcze zamów kilka próbek z tych 2 czy 3 kolorów które Cie najbardziej interesuję i będziesz 100% pewna. Ja tak zrobiłam i się czaję na pełnowymiarowe opakowanie. Zastanawiam się też nad pędzlami do cieni od nich.

Dla mnie Biscuit jest po prostu jaśniejszą wersją Bisque hmm, o ton mniej więcej (zużyłam już nawet całą próbkę). Te z serii żółtawej, czyli od cornsilka już są na mnie zbyt żółte, niezdrowo wyglądam. Tych z trzeciej różowawej serii nie miałam, jakoś mnie nie ciągną, skoro Biscuit i Bisque są idealne Tzn, ja je tak sobie dzielę dla ułatwienia, te które mają w opisie róż to traktuję jak jedną grupę, te które w opisie mają zbalansowane tony jak drugą no i te z żółtymi jak trzecią
tak zrobię, dzięki
Cornsilk też jest zbyt żółtawy dla mnie (i minimalnie za jasny) ale to w formule Original. Jak widać na przykładzie moich Bisque dany kolor w formule Light jest mniej żółty i trochę ciemniejszy. Muszę wypróbować też Biscuit, tego nie testowałam.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 10:58   #553
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Zapomniałam


Mam jeszcze pytanie do eksperta Aguś mogłabyś zerknąć na ich pędzle do Cieni i powiedzieć mi co o nich sądzisz? Muszę sobie jakieś sprawić, mam 2 pędzle z Inglota i coś Kozłowskiego i się tak sobie nadają do minerałów. Ale ja laik pędzlowy jestem
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 11:07   #554
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Zapomniałam


Mam jeszcze pytanie do eksperta Aguś mogłabyś zerknąć na ich pędzle do Cieni i powiedzieć mi co o nich sądzisz? Muszę sobie jakieś sprawić, mam 2 pędzle z Inglota i coś Kozłowskiego i się tak sobie nadają do minerałów. Ale ja laik pędzlowy jestem
hihi, jak wcześniej wspomniałaś o pędzlach, ze się zastanawiasz to od razu weszłam w Brushes
Te mi wpadły w oko
66 - angled sculptor http://www.buffd.com/index.php?main_...roducts_id=232
do cieniowania i mieszania, fajny. Ciekawe jak z rzeczywistym rozmiarem.

160 - chubby blender http://www.buffd.com/index.php?main_...roducts_id=238
Ten ciekawy, dość duży . Do mieszania, rozcierania, do aplikacji korektora i cieni.

Szkoda że Flat Top taki drogi

91 - multi-task http://www.buffd.com/index.php?main_...roducts_id=226
Podwójny z jednej strony do cieni, delikatny, z drugiej to kresek (ciekawy, nie jest ścięty ukośnie tylko na prosto, tylko nie wiem czy przez to nie będzie trudniej narysować linię)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-02-08 o 11:08
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 11:18   #555
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Ten 66 angled sculptor mnie zainteresował. Piszą, że włosie ma 1/2 cala czyli 1,27 cm. Moż być niezły. Chyba

No nic, się troszkę poodwykuję, to pewnie się skuszę

Dzięki za opinię

Edytowane przez Hanneke
Czas edycji: 2009-02-08 o 15:29 Powód: zjadło mi parę literek;)
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 11:23   #556
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Ten 66 angled sculptor mnieteresował. Piszą, że włosie ma 1/2 cala czyli 1,27 cm. Moż być niezły. Chyba

No nic, się troszkę poodwykuję, to pewnie się skuszę

Dzięki za opinię
nie ma za co Hann
1,27 cm to nie tak mało ciekawe jak z jakością tych pędzli, muszę pogrzebać w sieci w poszukiwaniu opinii
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 15:45   #557
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Ja co prawda chwilowo nic nie kupuje, ale jak tylko zaczne to wezme chyba duzego buff'd ale wylacznie w formule light. Mysle o custom mix 80 sungrass 20 bisque.
U mnie na twarzy formula light oblaskawiona, concealing nakladana eyekabuki tez w miare, ale original dla mnie to jakas masakra wciaz, moze jakies rady macie?.
przepraszam za brak polskich czcionek, 1 dzien uzywam linuxa i nie umiem klawiatury polskiej wlaczyc jeszcze
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 16:19   #558
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Daje fotke jak wygladam OD RAZU PO NALOZENIU !!!! ,, po prostu w ogole jakby nic mi podklad nie dawal tylko wyrownanie kolorytu, ale lampe lekka mam od razu.

Dalam pod to puder hauschki od jmw a na to mike jeszcze i myslalam ze bedzie macik no ale jest jak jest o dziwo...

W ogole to dalam strasznie malo podkladu a i tak od razu wydaje sie byc zwarzony na nosie i pod


ale ostatnio nawet podkladami z edm nie moge matu uzyskac a niedawno jeszcze byl
Ja też tak mam z wersją Orginal.
Wersja Light natomiast (tak jak już napisano) super sie stapia ze skórą ale dla mnie mało kryje.
Dla mnie najlepszy jest odcień Cream i Lace (ale mam wersję light).Zamówiłam je sobie w formule Orginal.
Musze coś zrobić aby sie tak nie warzył.Moze coś poradzicie dziewczyny.
Natomiast z zielonego korektora nie jestem zadowolona.Raczej pozostane przy normalnym, którego jeszcze nie znalazłam.

Edytowane przez Darianna25
Czas edycji: 2009-02-08 o 19:36
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 20:26   #559
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Mam serdeczną prośbę. Wiem, że się pojawiam pierwszy raz itp, itd.... ale.. od razu się napaliłam strasznie na kosmetyki buff'd w chwili euforii zmajstrowałam zamówienia na 15.5& i ... zapomniałam, że nie mam konta na paypallu. Czy któraś z Was (ja nie jestem do końca pewna czy to czas i miejsce na takie pytanie...), która ma konto mogłaby pomóc mi dokonac w płaty? Jestem w stanie teraz od razu siedząc przy kompie przelac pieniądze na wskazane konto w złotówkach, zgodne kwota z obecnym przelicznikiem dolara....
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 21:23   #560
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

a w jakim banku masz konto?
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 21:30   #561
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

W Pekao SA (Żubr)
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 21:33   #562
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

To szkoda, jakby mBank to miałabym przelew od razu i mogłabym od razu Ci kupić. A gdyby się nie udało (bo mi PP raz działa, raz nie ) to od razu byś miała pieniądze z powrotem na swoim koncie.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 21:34   #563
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

A jak Ty zrobiłaś zamówienie, skoro za nie nie zapłaciłaś
Jeżeli nie dokonasz wpłaty, to Twoje zamówienie jest kasowane, więc nic się przecież nie stało.. Piszesz, że w chwili euforii zmajstrowałaś zamówienie... Jeżeli nie zapłaciłaś od razu, to je skasowałaś
a skoro masz konto w mbanku, to załóż sobie konto na paypalu (to trwa chwilkę) i będziesz miała problem z głowy..

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-02-08 o 21:35
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 21:39   #564
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

No szkoda, ale i tak bardzo wielkie dzięki
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 21:42   #565
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
A jak Ty zrobiłaś zamówienie, skoro za nie nie zapłaciłaś
Jeżeli nie dokonasz wpłaty, to Twoje zamówienie jest kasowane, więc nic się przecież nie stało.. Piszesz, że w chwili euforii zmajstrowałaś zamówienie... Jeżeli nie zapłaciłaś od razu, to je skasowałaś
a skoro masz konto w mbanku, to załóż sobie konto na paypalu (to trwa chwilkę) i będziesz miała problem z głowy..
Tej, Cathy.
Ja mam w mBanku, Neitka ma w Pekao.
A zmajstrowała to pewnie chodziło, że sobie pododawała do koszyka produkty i tyle.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 22:23   #566
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1088856 9]Tej, Cathy.
Ja mam w mBanku, Neitka ma w Pekao.
A zmajstrowała to pewnie chodziło, że sobie pododawała do koszyka produkty i tyle. [/quote]
no co? pomylić się nie można A jak w PKO SA, to też nie widzę problemu, żeby paypala założyć
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 14:44   #567
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Wzasadzie dopiero dziś pomyślałam, że przecież mogę to zrobić, tzn sama zalożyć paypalla, nie bardzo wiem jeszcze na jakich zasadach to sie odbywa, bo nie robiłam nigdy zamówień zagranicznych, ale to na forum gdzieś na pewno jest. Z zamówieniem dokładnie tak, jak piszecie, pododawałam sobie do koszyka (w euforii), a że nigdy tego nie praktykowałam, to nawet nie wiedziałam, że się automatycznie skasuje. Ale wielkie dzięki za cierpliwość , życzliwość i w ogóle -ość
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 14:52   #568
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Ja zamówienie złożyłam 1 lutego, 2 wysłali. A dzisiaj czyli 9 lutego list już jest u mnie

Dodaję fotki Dostałam dwie próbki gratis - jeden cień i jeden róż.

W sumie zamawiałam tylko róże, cień i korektor Bo pudry i podkłady mnie nie interesują (na razie ).

Fotki są robione w świetle dziennym!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S6305524.jpg (105,1 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S6305525.jpg (117,9 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S6305526.jpg (87,2 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S6305527.jpg (130,3 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S6305533.jpg (50,3 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S6305531.jpg (68,5 KB, 65 załadowań)
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 19:57   #569
Yasmin
Raczkowanie
 
Avatar Yasmin
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
GG do Yasmin
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Hej, czy moge Was prosic o pomoc w doborze koloru podkladu z Buff'd w formule light? Z EDM idealny jest multi tasking, ale bardzo bym chciala przetestowac cos nowego
z gory dzieki

zastanawialam sie wstepnie nad apricot albo magnolia, ale nie wiem sama...

Edytowane przez Yasmin
Czas edycji: 2009-02-11 o 20:00
Yasmin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 21:12   #570
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Dodałam parę zdjęć do albumu, może komuś pomogą
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-05 09:38:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:51.