Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-15, 20:27   #3661
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez gidran Pokaż wiadomość
Serum lemon zaś na mnie miało o wiele lepsze działanie wymieszane z żelem hialuronowym (samo nie dawało ładnych efektów i lekko zatykało).
Zapomniałam dodać, że lemon mieszam z hialuronowym. I nie używam masła i lemon jednocześnie. Lemon+żel na noc a masło+żel na dzień pod minerały.
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 22:02   #3662
tintalle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: never never land
Wiadomości: 17
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
A ja niestety nie mogę azelo
Nigdy więcej gul!
Niewykorzystana reszta stoi w lodówce i czeka chyba na koniec terminu ważności
Niestety mam z serum Azelo takie same doświadczenia... 3 tygodnie jego stosowania doprowadziło moją twarz do naprawdę fatalnego stanu jak pisały wcześniej dziewczyny, wyskoczyły mi po nim ogromne, bolące i trudno gojące się pryszcze. A po tym, co już się zagoiło, zostały mi ślady, których nie jest w stanie pokryć nawet podkład Intensive i korektor EDM muszę się trochę wyżalić, bo po tym wszystkim odechciało mi się eksperymentów z naturalną pielęgnacją.
Mam też pytanie do wszystkich, którzy mieli podobnie żałosne doświadczenia z tym serum - na co je zamieniliście? Serum Lemon? Nie zapchało Was? A może jakiś olej?
no i przepraszam za tego pesymistycznego posta, ale trudno w tej chwili o pogodę ducha

Edytowane przez tintalle
Czas edycji: 2011-03-15 o 22:05
tintalle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 22:14   #3663
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez tintalle Pokaż wiadomość
Niestety mam z serum Azelo takie same doświadczenia... 3 tygodnie jego stosowania doprowadziło moją twarz do naprawdę fatalnego stanu jak pisały wcześniej dziewczyny, wyskoczyły mi po nim ogromne, bolące i trudno gojące się pryszcze. A po tym, co już się zagoiło, zostały mi ślady, których nie jest w stanie pokryć nawet podkład Intensive i korektor EDM muszę się trochę wyżalić, bo po tym wszystkim odechciało mi się eksperymentów z naturalną pielęgnacją.
Mam też pytanie do wszystkich, którzy mieli podobnie żałosne doświadczenia z tym serum - na co je zamieniliście? Serum Lemon? Nie zapchało Was? A może jakiś olej?
no i przepraszam za tego pesymistycznego posta, ale trudno w tej chwili o pogodę ducha

do wesela się zagoi
też jeszcze walczę z pozostałościami po gulach, pod palcami da się wyczuć jakieś takie małe zrosty nie bolą, ale są

co do lemon mnie nie zapchało, ale po jakimś czasie świetne działanie trochę przybladło i zrobiłam przerwę bo widocznie skóra się przyzwyczaiła
ale jak dla mnie jest ok
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 10:30   #3664
crawik15
Raczkowanie
 
Avatar crawik15
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Dokładnie to lewy,górny róg dużego pokoju :P
Wiadomości: 248
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ja stosuję azelo już mniej więcej 3 tyg i tak jak pisałam-na początku miałam kaszkę na czole i skroniach,ale przysuszyłam moim niezawodnym benzacne i już się więcej nie pojawiły. Serum sobie osobiście chwalę: nie zapycha,nie powoduje nowych niespodzianek a nawet jak coś małego wyskoczy to po wysmarowaniu się na noc następnego dnia już nie ma śladu,uspokaja cerę,rozjaśnia (tylko muszę chyba dłużej poczekać na rozjaśnienie czerwonych plamek po krostkach). Jestem zadowolona
crawik15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 12:00   #3665
Aglaranna
Raczkowanie
 
Avatar Aglaranna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 84
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Witam ! Mam do was małą prośbę. Czytam ten wątek, ale nie bardzo się łapie co jak, to dla mnie czarna magia. Dlatego proszę was o radę. Mam cerę tłustą, trądzikową. Mam zamiar rozpocząć kurację kremem Avene Triacneal. Wiem, że muszę stosować filtry i dobrze nawilżać cerę, bo krem może wysuszać. Czy serum z BU 3xRose i migdałowe mogę stosować jako nawilżacze, naprzemiennie z kremem Avene ?? Tzn jednego dnia na noc krem z Avene, drugie serum Rose, a trzeciego migdałowe ?? Czy to za dużo i lepiej zainwestować w 1 serum + jeszcze jakiś nawilżający krem ?? Z góry dziękuje za odpowiedź
Aglaranna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 15:51   #3666
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Aglaranna Pokaż wiadomość
Witam ! Mam do was małą prośbę. Czytam ten wątek, ale nie bardzo się łapie co jak, to dla mnie czarna magia. Dlatego proszę was o radę. Mam cerę tłustą, trądzikową. Mam zamiar rozpocząć kurację kremem Avene Triacneal. Wiem, że muszę stosować filtry i dobrze nawilżać cerę, bo krem może wysuszać. Czy serum z BU 3xRose i migdałowe mogę stosować jako nawilżacze, naprzemiennie z kremem Avene ?? Tzn jednego dnia na noc krem z Avene, drugie serum Rose, a trzeciego migdałowe ?? Czy to za dużo i lepiej zainwestować w 1 serum + jeszcze jakiś nawilżający krem ?? Z góry dziękuje za odpowiedź
Ja stosuje triacneal w połączeniu z BU już od jakiegoś czasu. Napisz mi co chcesz uzyskać, czy masz jakieś przebarwienia, to postaram się coś podpowiedzieć
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 17:03   #3667
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

uzywam toniku aha+bha z BU i hydrolatow, chcialabym jeszcze 'dolozyc' cos (np serum) ktore dodatkowo oprocz toniku pomoglby mi w walce z niedoskonalosciami. uzywam codziennie wieczorem toniku juz okolo miesiaca ale efekty slabe poki co.
no i oczywiscie proszę Was serdecznie o rade.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-16, 17:36   #3668
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny przy okazji zamowienia dla siebie chce cos zamowic dla mojej mamy,ktora boryka sie z tradzikiem rozowatym i ma bardzo delikatna i kaprysna cere. Co mozecie polecic dla takiej skory? Chodzi mi o kremy,zele. Bede wdzieczna za jakakolwiek odpowiedz
blueania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 17:48   #3669
Aglaranna
Raczkowanie
 
Avatar Aglaranna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 84
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

mlodziudka85 dziękuje za odzew. Cera mi się trochę poprawiła dzięki trochę zdrowszej diecie. Nie wyskakuj mi już tyle niespodzianek co kiedyś, ale nadal mam takie małe grudki, mini krostki. Takie podskórne. Chciałabym je usunąć, trochę wygładzić cerę.
Aglaranna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 20:00   #3670
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Aglaranna Pokaż wiadomość
mlodziudka85 dziękuje za odzew. Cera mi się trochę poprawiła dzięki trochę zdrowszej diecie. Nie wyskakuj mi już tyle niespodzianek co kiedyś, ale nadal mam takie małe grudki, mini krostki. Takie podskórne. Chciałabym je usunąć, trochę wygładzić cerę.
Mi w tym triacneal bardzo pomógł (jednak i tak co mc skóra wariuje, wiadomo hormony ).
Jeśli nie używałaś wcześniej kwasów to proponowałabym zrezygnować wpierw z migdałka i wybrać to drugie serum (nie miałam go, ale słyszałam pochlebne opinie). Migdał ma również działanie złuszczające, z tym że możesz go używać na okolice podatne na naczynka w przeciwieństwie do triacn. Migdał wprowadziłabym ewentualne po skończeniu tego pierwszego.
Dobrym rozwiązaniem byłoby odpuścić sobie triacn i kupić samego migdałka na lato.
Ja stosuje serum z wit C 10% kilka razy w tygodniu pod krem/filtr i mi odpowiada to rozwiązanie. Triacneal stosuje co noc. Ogólnie to mogłbym referat na temat mojej pielęgnacji napisać . W przypadku wiekszej nadreaktywności odstawiam na noc i nawilżam.
Pamietaj, że wiele serów zapycha. Nie polecam zmiany całej pielegnacji od razu, bo potem będziesz miała problem.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 22:24   #3671
BlackCat1990
Rozeznanie
 
Avatar BlackCat1990
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 981
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny drogie

Nie wiem czy pisze w odpowiednim watku ale chciałabym zebyscie mi doradziły
jestem kompletną nowicjuszką w sprawach BU. Chciałabym zrobic swoje pierwsze zamówienie, w którym chciałabym mieć: coś do mycia twarzy, jakis osławiony hydrolat i może krem.

Mam cere po tradzikową, nadal używam Differinu, lecze się z nadmiernego wyciskania zaskórników, do których mam skłonność ogromną, jak równiez do zapychania porów, moja skóra jest odwodniona, z kilkoma rankami/zadrpaniami i ostatnio zrobiła się wrażliwa, ma nierówną powierzchnię i rozszerzone pory.


Oczywiście zdaję sobie sprawe, że pielęgnacja to sprawa indywidualna ale jeśli mogłbyście mi coś doradzic, to byłabym baaardzo wdzięczna Boje się, że mimo wszytsko jakiś preperat z BU może mnie podrażnić/zapchać/uczulić- dlatego każda Wasza wskazówka będzie bardzo cenna.

Dzięki
__________________
.
BlackCat1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 11:08   #3672
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez BlackCat1990 Pokaż wiadomość
Dziewczyny drogie

Nie wiem czy pisze w odpowiednim watku ale chciałabym zebyscie mi doradziły
jestem kompletną nowicjuszką w sprawach BU. Chciałabym zrobic swoje pierwsze zamówienie, w którym chciałabym mieć: coś do mycia twarzy, jakis osławiony hydrolat i może krem.

Mam cere po tradzikową, nadal używam Differinu, lecze się z nadmiernego wyciskania zaskórników, do których mam skłonność ogromną, jak równiez do zapychania porów, moja skóra jest odwodniona, z kilkoma rankami/zadrpaniami i ostatnio zrobiła się wrażliwa, ma nierówną powierzchnię i rozszerzone pory.


Oczywiście zdaję sobie sprawe, że pielęgnacja to sprawa indywidualna ale jeśli mogłbyście mi coś doradzic, to byłabym baaardzo wdzięczna Boje się, że mimo wszytsko jakiś preperat z BU może mnie podrażnić/zapchać/uczulić- dlatego każda Wasza wskazówka będzie bardzo cenna.

Dzięki
a używasz lub rozważasz używanie filtrów (50) na dzień?
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 11:23   #3673
BlackCat1990
Rozeznanie
 
Avatar BlackCat1990
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 981
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
a używasz lub rozważasz używanie filtrów (50) na dzień?
jak narazie używam kremu Avene z filtrem 20, ale niedlugo przechodze na soraye spf 50 bez parasola
__________________
.
BlackCat1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 11:31   #3674
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez BlackCat1990 Pokaż wiadomość
jak narazie używam kremu Avene z filtrem 20, ale niedlugo przechodze na soraye spf 50 bez parasola
a no to zacznij od podstawowej pielęgnacji : olej myjący + hydrolat (np. oczarowy) oraz kwasów, np. tonik z kwasami 10% 2-3 razy w tygodniu. to na noc, a na dzień filtry
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 15:57   #3675
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Co jest potencjalnym większym zapychaczem: MASŁO JOJOBA czy TONIK Z KWASEM PHA?
Bo coś mnie zapchało i nie wiem co... a moje czoło pod światło wygląda jak ... chropowata powierzchnia;p
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 16:34   #3676
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez anka1892 Pokaż wiadomość
Co jest potencjalnym większym zapychaczem: MASŁO JOJOBA czy TONIK Z KWASEM PHA?
Bo coś mnie zapchało i nie wiem co... a moje czoło pod światło wygląda jak ... chropowata powierzchnia;p
Nie pytaj czemu obstawiam tonik...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 16:43   #3677
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez BlackCat1990 Pokaż wiadomość
jak narazie używam kremu Avene z filtrem 20, ale niedlugo przechodze na soraye spf 50 bez parasola
gdzie kupilas albo zamierzasz kupic soraye?

Cytat:
Napisane przez anka1892 Pokaż wiadomość
Co jest potencjalnym większym zapychaczem: MASŁO JOJOBA czy TONIK Z KWASEM PHA?
Bo coś mnie zapchało i nie wiem co... a moje czoło pod światło wygląda jak ... chropowata powierzchnia;p
moze kwas, ale mialam tonik z PHA i jest tak lagodny, ze u mnie ani wysypu, ani zluszczania, jedynie wygladzal i odrobine nawilzal skore.

Za to maslo jojoba - nie uzywalam ale u mnie olej kokosowy jest strasznie komedogenny i to na calym ciele. Obstawialabym maselko.
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 17:15   #3678
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

czyli potencjalnie i to i to może zapchać... nie wiem co zrobić... nie jest to najgorsze, bo tylko pod światło widać, ale zawsze. po to chyba nie oczyszczanie... a ten kwas to dopiero z 5-6 razy użyłam, a masełko używam codziennie.
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 20:55   #3679
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
gdzie kupilas albo zamierzasz kupic soraye?



moze kwas, ale mialam tonik z PHA i jest tak lagodny, ze u mnie ani wysypu, ani zluszczania, jedynie wygladzal i odrobine nawilzal skore.

Za to maslo jojoba - nie uzywalam ale u mnie olej kokosowy jest strasznie komedogenny i to na calym ciele. Obstawialabym maselko.
Ale w maśle jojoba nie ma oleju kokosowego. Jest utwardzony olej słonecznikowy i jojoba - oba raczej niekomodogenne. Ale z drugiej strony zapychanie jest reakcją dość indywidualną, niestety.. Jesteś pewna, że nic innego?
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 21:28   #3680
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
Ale w maśle jojoba nie ma oleju kokosowego. Jest utwardzony olej słonecznikowy i jojoba - oba raczej niekomodogenne. Ale z drugiej strony zapychanie jest reakcją dość indywidualną, niestety.. Jesteś pewna, że nic innego?
wiem ze tam nie ma kokoska, tak tylko skojarzylam te dwa produkty ze sobą
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 23:39   #3681
NaturalWomen
Rozeznanie
 
Avatar NaturalWomen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: przeważnie ze swojego pokoju:)
Wiadomości: 1 001
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Od jakiegoś tygodnia używam serum Azelo i serum migdałowego, oba tylko na noc, ale ich nie łączę. Dzisiaj zauważyłam, że z buźki złazi mi skóra, z bliska wygląda to paskudnie, jakbym miała mega przesuszoną skórę. Przez to fluid źle się rozprowadza na twarzy, źle się z tym czuję. Czy moja reakcja jest normalna na te kosmetyki? Jednocześnie zauważyłam, że pory się pozamykały i są prawie niewidoczne (co mnie bardzo cieszy, bo były moją zmorą).
__________________
"to, co uderza w Nas ma też swoją drugą twarz/ jak noc, która po to jest, by słońce mogło wschodzić"
N.K.
NaturalWomen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 23:53   #3682
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez NaturalWomen Pokaż wiadomość
Od jakiegoś tygodnia używam serum Azelo i serum migdałowego, oba tylko na noc, ale ich nie łączę. Dzisiaj zauważyłam, że z buźki złazi mi skóra, z bliska wygląda to paskudnie, jakbym miała mega przesuszoną skórę. Przez to fluid źle się rozprowadza na twarzy, źle się z tym czuję. Czy moja reakcja jest normalna na te kosmetyki? Jednocześnie zauważyłam, że pory się pozamykały i są prawie niewidoczne (co mnie bardzo cieszy, bo były moją zmorą).
Ja bym się bardzo cieszyła gdyby na mnie migdał tak zadzialal w tym steżeniu (ja robiłam sobie serie migdalkiem 40%). Ja bym odstawiła na kilka dni migdała i zaczęła intensywnie nawilżać skórę. Idealnie byłoby użyć filtra na dzień.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 11:19   #3683
NaturalWomen
Rozeznanie
 
Avatar NaturalWomen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: przeważnie ze swojego pokoju:)
Wiadomości: 1 001
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Ja bym się bardzo cieszyła gdyby na mnie migdał tak zadzialal w tym steżeniu (ja robiłam sobie serie migdalkiem 40%). Ja bym odstawiła na kilka dni migdała i zaczęła intensywnie nawilżać skórę. Idealnie byłoby użyć filtra na dzień.
Serum migdałowe nie stosuję co noc, nałożyłam na twarz może z 3x. Filtrów używam, chociaż ich nie znoszę.
__________________
"to, co uderza w Nas ma też swoją drugą twarz/ jak noc, która po to jest, by słońce mogło wschodzić"
N.K.
NaturalWomen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 13:47   #3684
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez NaturalWomen Pokaż wiadomość
Serum migdałowe nie stosuję co noc, nałożyłam na twarz może z 3x. Filtrów używam, chociaż ich nie znoszę.
Ja myślę, że cos za cos i zależy czego oczekujesz. Albo chcesz mocno działający kosmetyk, który złuszcza, ale efekty są szybciej, albo przerzuc sie na delikatniejsze - np. kwasy PHA, bez widocznego łuszczenia ale i na efekty trzeba poczekac.

Ja przy migdale też się łuszczyłam stosując co 2-3 dzień, ale mi to akurat odpowiadało, bo odbierałam to jako znak, ze skora sie intensywnie odnawia. Trwalo to ok. 3 tyg. i zauwazylam, ze po pierwsze bardzo dobre efekty dawal wtedy peeling enzymatyczny - usuwajac ten martwy naskorek plus nawilżanie oczywiście, a po drugie nei stosowanie podkładu na miejsca najbardziej łuszczące się, bo rzeczywiście wyglądało to mało ciekawie. Za to już sam krem i puder sypki dawały znacznei lepszy efekt wizualny.
A kiedy skóra się już porządnie złuszczy - po 3-5 tyg. w zaleznosci od intensywnosci stosowania, to bedzeisz sie cieszyc duuuzo ladniejszym jej stanem! Moim zdaniem warto poczekać i się przemęczyc
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 17:03   #3685
Malina666
Raczkowanie
 
Avatar Malina666
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 303
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

witam was widze ze w wiekszosci osob kazdy robi krem lub serum
a moze ktoras z Was robi sama jakies balsamy do ust lub blyszczyki moze istnieje jakis watek na wizazu ja jakos niewidze, jak ktoras moze polecic jakies stronki lub przepisy na walsnie takie balsamy
Malina666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 17:24   #3686
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

A była już mowa o tym nowym kremie rozjaśniającym? Może ktoś zdążył zamówić? Co o nim myślicie? Przynajmniej patrząc na skład, bo dla mnie to czarna magia. Nadałby się do używania na zmianę z serum migdałowym?
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 21:32   #3687
motacilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 103
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Chciałam się przywitać jako kolejna uzależniona od naturalnej pielęgnacji

Zaczęło się od czytania biochemicznych wątków, potem zakupy na BU i mazidłach, i całkiem wpadłam - szafka w łazience i lodówka pełne tajemniczych buteleczek, a skóra coraz bardziej zadowolona z efektów

Podejrzewam, że nie wytrzymam za długo i jak tylko BU ruszy po przerwie będę chciała złożyć kolejne zamówienie - zastanawiam się nad jakimś serum na dzień na tyle lekkim, aby można je było stosować pod filtry (mam flavo-C15-EF, ale stosuję co 2-3 dzień i szukam czegoś na pozostałe poranki). Skórę mam mieszaną, czasami zamienia się w tłustą, naczynka też niestety się pojawiają.
motacilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 23:35   #3688
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ale miałam dziś przejście z hydrolatem z kocanki.....
Robię kolejne zamówienie i myślałam o tym hydrolacie.
Sama kupiłam go siostrze zachwalając go bo czytałam wiele pozytywnych opinii, a dziś postanowiłam go wypróbować.
Nigdy więcej
Jestem bardzo wrażliwa na zapachy i jak coś jest nie tak, od razu robi mi się niedobrze i wiecie... krótka droga - sedes
A po aplikacji hydrolatu myślałam, że oszaleję, nie potrafię przyjąć jego zapachu, masakra
Któraś też ma takie akcje, czy tylko ja jestem taki delikates?
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 00:32   #3689
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ja rowniez pzrezygnowalam z drogeryjnych kosmetykow na rzecz z BU. Moja przygoda z nia zaczela sie jakis miesiac temu. Na pocztku bylam niezadowolona z dzialania kosmetykoee ( zamowilam zele: czysty i odzywczy i olej tamanu),ale z czasem juz bylo tylko lepiej. Przez lata zmagalam sie z zaskornikami i nic nie bylo w stanie ich odblokowac by skora sie oczyscila, a jak zaczelam uzywac zel odzwyczy z dwiema kroplami oleju tamanu i nakladalam to na wilgotna twarz to stan mojej cery znacznie sie poprawil poniewaz pory sie odblokowaly i oczyscily.Teraz nos i policzki mam niemalze oszczyszczone
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 07:54   #3690
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ja rowniez pzrezygnowalam z drogeryjnych kosmetykow na rzecz z BU. Moja przygoda z nia zaczela sie jakis miesiac temu. Na pocztku bylam niezadowolona z dzialania kosmetykoee ( zamowilam zele: czysty i odzywczy i olej tamanu),ale z czasem juz bylo tylko lepiej. Przez lata zmagalam sie z zaskornikami i nic nie bylo w stanie ich odblokowac by skora sie oczyscila, a jak zaczelam uzywac zel odzwyczy z dwiema kroplami oleju tamanu i nakladalam to na wilgotna twarz to stan mojej cery znacznie sie poprawil poniewaz pory sie odblokowaly i oczyscily.Teraz nos i policzki mam niemalze oszczyszczone
I ile czasu to potrwało nim się zaczęło poprawiać? Bo ja po tygodniu mam zwatpienie pielegnacyjne
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:09.