U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-09, 22:36   #3781
Cara_Mel
Zadomowienie
 
Avatar Cara_Mel
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 201
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Hej dziewczyny

Mogłabym prosić Was o pomoc w wyborze? Chciałam zamówić pierwszy bb, czytam recenzję i mam już kilka typów, ale wciąż nie mogę zdecydować, liczę, że jako bardziej doświadczone będziecie umiały doradzić. Mam cerę raczej tłustą i jasną, a wybieram pomiędzy:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-bb-cream.html Lioele
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...pf-42-pa-.html Missha
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...eam-spf20.html Skinfood
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...y-krem-bb.html the face shop

Chyba, że sugerujecie coś innego.
Będę wdzięczna za wszystkie wskazówki.
Cara_Mel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 23:23   #3782
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cara_Mel mogę ci powiedzieć, że Lioele Beyond jest ciemny, Missha może Cię zapchać to zależy czy masz do tego tendencję, Skinfood no cóż ja mam #1 i zdecydowanie za ciemny dla mnie, The face shop nie używałam Jednak powinnaś pamiętać że każdy BB może się zachowywać inaczej u różnych osób
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 23:31   #3783
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

nie ma BB stricte nadających się dla cery mieszanej, tłustej, suchej... może są, ale tylko z nazwy. ja bym wybierała BB na podstawie koloru, ewentualnie krycia.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 06:39   #3784
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
nie ma BB stricte nadających się dla cery mieszanej, tłustej, suchej... może są, ale tylko z nazwy. ja bym wybierała BB na podstawie koloru, ewentualnie krycia.
Jak nie ma jak są np nawilżający
Ja po takim się świecę po pol h
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 06:51   #3785
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Jak nie ma jak są np nawilżający
Ja po takim się świecę po pol h
ja nie trafiłam na taki
ale dających płaski mat - raczej nie ma. Brzoskwiniowy Skinfood niby jest matujący, a przecież nie jest.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 06:56   #3786
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
ja nie trafiłam na taki
ale dających płaski mat - raczej nie ma. Brzoskwiniowy Skinfood niby jest matujący, a przecież nie jest.
a swiece sie po nim jak... a niby ma temu zapobiegac
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 06:59   #3787
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
a swiece sie po nim jak... a niby ma temu zapobiegac
a co to za BB?
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-10, 07:07   #3788
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 812
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Cara_Mel Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Mogłabym prosić Was o pomoc w wyborze? Chciałam zamówić pierwszy bb, czytam recenzję i mam już kilka typów, ale wciąż nie mogę zdecydować, liczę, że jako bardziej doświadczone będziecie umiały doradzić. Mam cerę raczej tłustą i jasną, a wybieram pomiędzy:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-bb-cream.html Lioele
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...pf-42-pa-.html Missha
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...eam-spf20.html Skinfood
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...y-krem-bb.html the face shop

Chyba, że sugerujecie coś innego.
Będę wdzięczna za wszystkie wskazówki.

Ja zamówiłam Misshę, ale zakochałam sie w Tony Moly http://en.paperblog.com/tony-moly-go...a-beam-393172/

Chyba ma jeden odcień (jak ma więcej to mnie poprawcie ), troszke za jasny dla mnie( ale podoba mi się to). Póki co dobrze sie nosi, nie świecę sie po 8 h w pracy (moze to przez klimę i wogóle cera jest jakas taka napieta,świeża , promienna) Żałuję że tak mało próbek zamówiłam.

Musisz zaryzykować i na własnej skórze sprawdzić czy Tobie bedzie odpowiadał czy nie. To tak samo jak z drogeryjnymi podkladami.
An Ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 07:16   #3789
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
a co to za BB?
no sama napisalas, ze skinfood peach
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 07:20   #3790
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
no sama napisalas, ze skinfood peach
Ach. Miałam na myśli ten Twój nawilżający.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 09:43   #3791
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez kasiamodna Pokaż wiadomość
Apropos kremów +30,70 patrzcie na składy. Niektóre kremy +40 nie mają w składzie nic więcej niż zwyczajne kremy nawilżające na dzień Także dla mnie to też zabieg marketingowy.

Barboletta na włosy nie narzekam, ale mam dwie zmarchy na czole już, które są płytkie, ale i tak mnie drażnią.
...
dokładnie,dużo emuglatorów,nawilżaczy,ew entualnie jakis olejek dodany..patrz ziaja ceramidowa50+
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-10, 15:43   #3792
Cara_Mel
Zadomowienie
 
Avatar Cara_Mel
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 201
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez MuniMuni Pokaż wiadomość
Cara_Mel mogę ci powiedzieć, że Lioele Beyond jest ciemny, Missha może Cię zapchać to zależy czy masz do tego tendencję, Skinfood no cóż ja mam #1 i zdecydowanie za ciemny dla mnie, The face shop nie używałam Jednak powinnaś pamiętać że każdy BB może się zachowywać inaczej u różnych osób
No właśnie sprawdziłam, że missha 21 real complete jest dla mnie zbyt różowa, a z dwojga złego wolę jaśniejszy kolor, niż ciemniejszy. Więc już wiem, że muszę kierować się w stronę żółtych odcieni. Z podkładów zwykle kolor ivory/creamy ivory (MF) lub bourjois healthy mix vanilla mi pasowały. Zastanawiam się czy ta 13 z misshy jest naprawdę bardzo jasna? Oglądam swatche i wciąż się waham.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
nie ma BB stricte nadających się dla cery mieszanej, tłustej, suchej... może są, ale tylko z nazwy. ja bym wybierała BB na podstawie koloru, ewentualnie krycia.
Jasne, że sugeruję się bardziej kolorem, ale są kremy, które sprawdzają się bardziej u danego typu cery. Dlatego zapytałam, bo może któraś dziewczyna z podobną cerą akurat coś znalazła dla siebie. A bliżej trafię w krem, jeśli będę się porównywać z cerą tłustą, niż suchą.

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Dzięki za pomoc

Edytowane przez Cara_Mel
Czas edycji: 2013-07-10 o 15:45
Cara_Mel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 16:28   #3793
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacj

Cytat:
Napisane przez Cara_Mel Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy ta 13 z misshy jest naprawdę bardzo jasna? Oglądam swatche i wciąż się waham.
Przede wszystkim jest rozowa, wiec jesli szukasz zoltych to z daleka od niej

Metice - przyszlo mi Moist Labo, ale zaleglo na poczcie i odbiore jutro. Nie moge sie doczekac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez annje
Czas edycji: 2013-07-10 o 16:31
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 17:24   #3794
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka piel

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Przede wszystkim jest rozowa, wiec jesli szukasz zoltych to z daleka od niej

Metice - przyszlo mi Moist Labo, ale zaleglo na poczcie i odbiore jutro. Nie moge sie doczekac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
co do Misshy to u mnie różowa nie jest, raczej powiedziałabym, że mi wpada w beż
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 20:23   #3795
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka piel

Akurat i ja muszę Misshę określić jako różową w tonacji [nr 13]. U mnie calkiem dobrze sprawdzał się także BRTC jasmine water. Do tego ten zapach ♥ Ale on też być jasny, naprawdę, kolor raczej neutralny. Przez przerzuceniem sie na minerały miałam na oku czy raczej byłam w zasadzie zdecydowana na zakup Skinfood red bean, ale ostatecznie porzuciłam całkowicie bb. Ale jak ktoś napisał, w sumie dość ciężko jest utrafić spełniający zapewnienia producenta, więc myślę, że najlepiej celować w kolor, a mat niech pozostanie zadaniem pudru
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 20:39   #3796
Cara_Mel
Zadomowienie
 
Avatar Cara_Mel
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 201
Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka piel

To z wyboru Misshy zrezygnuję, bo po swatchach też widzę, że jest bardziej różowa. Dużo dziewczyn polecało Lioele beyond ts i się nad nim zastanawiałam, tylko obawiam się, że będzie zbyt ciemna... Jak dobrze potrafi się ona dopasować? Nie jestem bladym trupem, ale podkładów używam raczej jasnych.

Który zestaw lepiej wziąć do testowania?
http://www.ebay.com/itm/SKIN79-BB-Cr...item4ab936b270
http://www.ebay.com/itm/SKIN79-BB-Cr...item51adc64bb4
http://www.ebay.com/itm/Lioele-Minia...item2ec5ded307

Edytowane przez Cara_Mel
Czas edycji: 2013-07-10 o 20:45
Cara_Mel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 20:45   #3797
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka piel

Cytat:
Napisane przez Cara_Mel Pokaż wiadomość
To z wyboru Misshy zrezygnuję, bo po swatchach też widzę, że jest bardziej różowa. Dużo dziewczyn polecało Lioele beyond ts i się nad nim zastanawiałam, tylko obawiam się, że będzie zbyt ciemna... Jak dobrze potrafi się ona dopasować? Nie jestem bladym trupem, ale podkładów używam raczej jasnych.

Który zestaw lepiej wziąć do testowania?
http://www.ebay.com/itm/SKIN79-BB-Cr...item4ab936b270
http://www.ebay.com/itm/SKIN79-BB-Cr...item51adc64bb4
Ja bym wzięła dwójkę Więcej dla Twojego typu cery, choć, jeśli mogę zasugerować, wybrałabym zestawy próbek w saszetkach tych bb, które masz na oku. Bo z drugiego dwa raczej się nie sprawdzą [rozświetlenie], z jedynki premier tez ma drobiny i to mocne [miałam próbkę].
Możesz spróbować też pomarańczowego skin79, bo on jest raczej ciepły w tonacji, nie jest też z tych mega jasnych, choć wciąż jasny, a i ochronę ma wyższą, na teraz bardzo dobrze
TU w zestawie z innymi.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:

Edytowane przez EbonyLuna
Czas edycji: 2013-07-10 o 20:50
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 23:09   #3798
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka piel

Ja bym wzięła pierwszy zestaw, mi te BB najbardziej podpasowały
Jeśli szukasz żółtych tonów to raczej najlepsze są Japońskie, w Koreańskich królują raczej różowe i bezowe tony.
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 09:48   #3799
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka piel

Cytat:
Napisane przez MuniMuni Pokaż wiadomość
Ja bym wzięła pierwszy zestaw, mi te BB najbardziej podpasowały
Jeśli szukasz żółtych tonów to raczej najlepsze są Japońskie, w Koreańskich królują raczej różowe i bezowe tony.
skinfood berry berry #1 jest żółty,..
__________________
Wszys☠tko, co zdarza się raz, może już się nie przy☠darzyć nig☠dy więcej, ale to, co zdarza się dwa ra☠zy, zdarzy się na pew☠no i trzeci...

Melissa
amirose jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-11, 09:52   #3800
rosa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 63
Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka piel

[QUOTE

Który zestaw lepiej wziąć do testowania?
http://www.ebay.com/itm/SKIN79-BB-Cr...item4ab936b270
http://www.ebay.com/itm/SKIN79-BB-Cr...item51adc64bb4
http://www.ebay.com/itm/Lioele-Minia...item2ec5ded307[/QUOTE]

Ja bym zestawu nie brala, tylko sobie rozne probki zamowila, sa tez na allegro, wiec nie trzeba dlugo czekac. bo tak to masz juz to opakowanie, a jak nie pasuje to i tak nie zuzyjesz. probka starcza na ok 2 razy i mozesz zamowic rozne firmy i zobaczyc, ktora najlepjej pasuje
rosa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 12:25   #3801
Barboletta
Rozeznanie
 
Avatar Barboletta
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 643
U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasiamodna Pokaż wiadomość
Apropos kremów +30,70 patrzcie na składy. Niektóre kremy +40 nie mają w składzie nic więcej niż zwyczajne kremy nawilżające na dzień Także dla mnie to też zabieg marketingowy.

Barboletta na włosy nie narzekam, ale mam dwie zmarchy na czole już, które są płytkie, ale i tak mnie drażnią.
ja sie za bardzo marszcze, wiem ale az trzy. :/

Znacie na pewno ten tonik, działa? Fajny jest?

http://allegro.pl/wyprzedaz-garazowa...390475585.html

Bo pelnowymiarowe jest troche drogie a ma juz jabłko ze Skinfooda i nie narzekam,
Tylko na pory nic mi nie działa


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Porcelana, Antyki, Yankee Candles, Azjatyckie kosmetyki

Blog o moich małych miłościach
Barboletta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 12:40   #3802
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Cara_Mel Pokaż wiadomość
No właśnie sprawdziłam, że missha 21 real complete jest dla mnie zbyt różowa, a z dwojga złego wolę jaśniejszy kolor, niż ciemniejszy. Więc już wiem, że muszę kierować się w stronę żółtych odcieni. Z podkładów zwykle kolor ivory/creamy ivory (MF) lub bourjois healthy mix vanilla mi pasowały. Zastanawiam się czy ta 13 z misshy jest naprawdę bardzo jasna? Oglądam swatche i wciąż się waham.


Jasne, że sugeruję się bardziej kolorem, ale są kremy, które sprawdzają się bardziej u danego typu cery. Dlatego zapytałam, bo może któraś dziewczyna z podobną cerą akurat coś znalazła dla siebie. A bliżej trafię w krem, jeśli będę się porównywać z cerą tłustą, niż suchą.

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Dzięki za pomoc
Matujący i to dość solidnie do tego wygładzający tak że buzia była jak jedwab jest The Saem Skin Fit Silk Finish bb cream, do tego jest całkiem jasny i żółtawy jak dla mnie był jaśniejszy od Burżuja #51.
http://mllou.blogspot.com/2012/02/kr...#axzz2YjeiRJGF
Lioele według mnie idą w brzoskwinię, Skin79 ma raczej różowe kremy, oprócz orange czy scandal rose

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
skinfood berry berry #1 jest żółty,..
dla mnie był mocno brzoskwiniowy o wiele bardziej żółty był Platinum Grape Cell
http://dp.image-gmkt.com/SG/GMKT.IMG...d3e744ee9a.JPG
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 14:34   #3803
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez kasiamodna Pokaż wiadomość
Która to ma 23 lata i twierdzi, że jest piękna i młoda?! Też mam 23 lata i na noc używam kremu +30, bo mnie dobrze nawilża, więc naprawdę nie patrz na wiek tylko na potrzeby skóry. Ufff ja zawsze azjatyckie kosmetyki zamawiam na ebay i zawsze do mnie docierają. Kiedyś jeszcze w rozbiórkach brałam udział, tutaj na forum, ale chyba wolę sobie sama np. próbki kupić niż czekać aż zbierze się tyle osób, aby zakupić produkt do rozebrania

sory , nie twierdzę że jestem piękna i młoda - prawdopodobnie było to do mnie.
Nie mam żadnej zmarszczki, potrzeby skóry? Myślę, że wystarczająco o nią dbam więc nie wiem skąd ten wykrzyknik?
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 14:41   #3804
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Dziewczyny doradźcie mi jakiś krem

Nawet dobrze się spisywal Skinfood Vita C ale ja chcę czegoś matującego nawilżającego a jednocześnie pomagającego mojej skórze w regeneracji

Kupilam kilka dni temu krem naturalny i jest to dupki świece sie po nim szybko i nie da sie go zmatowić

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
sory , nie twierdzę że jestem piękna i młoda - prawdopodobnie było to do mnie.
Nie mam żadnej zmarszczki, potrzeby skóry? Myślę, że wystarczająco o nią dbam więc nie wiem skąd ten wykrzyknik?
czemu nie? ja jestem Ty tez bo jestes w moim wieku!!

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

kto mi wyslal kiedys sleeping packa jogurtowego??
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 14:44   #3805
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez kasiamodna Pokaż wiadomość
Apropos kremów +30,70 patrzcie na składy. Niektóre kremy +40 nie mają w składzie nic więcej niż zwyczajne kremy nawilżające na dzień Także dla mnie to też zabieg marketingowy.

Barboletta na włosy nie narzekam, ale mam dwie zmarchy na czole już, które są płytkie, ale i tak mnie drażnią.

Ja uważam, że właśnie stosowanie tych kremów 30+ w wieku 20 lat może przyczyniać się do zmarszczek, przyzwyczajasz skórą, a później ona przestaje produkować odpowiednie "rzeczy" odpowiedzialne za zmarszczki czy napięcie i zaczyna się.
Nie mam żadnej, w życiu nie stosowałam takich kremów przeznaczonych dla starszej grupy wiekowej niż jestem.

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiamodna Pokaż wiadomość
Instrukcja dla delikatnych jak czytać moje posty - ?! Oznacza zdziwienie. A pierwsze zdanie było żartem.

Delikatna również nie jestem ...
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 14:46   #3806
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez kasiamodna Pokaż wiadomość
Instrukcja dla delikatnych jak czytać moje posty - ?! Oznacza zdziwienie. A pierwsze zdanie było żartem.


O a o tym nie słyszałam jeszcze -> The Saem Skin Fit Silk Finish bb. Chyba trzeba kupić

Azjatycki i matujący krem do twarzy? No mi się jeszcze taki nie trafił Ale w sumie to ja więcej ser, serów, serum (?) miałam niż kremów.
Po prostu jakiś do cery mieszanej, ktory nie będzie wspomagal swiecenia
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 16:36   #3807
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

[QUOTE=iv3;41740834]Ja uważam, że właśnie stosowanie tych kremów 30+ w wieku 20 lat może przyczyniać się do zmarszczek, przyzwyczajasz skórą, a później ona przestaje produkować odpowiednie "rzeczy" odpowiedzialne za zmarszczki czy napięcie i zaczyna się.
Nie mam żadnej, w życiu nie stosowałam takich kremów przeznaczonych dla starszej grupy wiekowej niż jestem.[COLOR="Silver"]
....
nie wiem czemu takie herezje ciągną się wciąż...niczego nie przestaje skóra produkować,nawet jeśli po odstawieniu danego specyfiku powraca do punktu wyjscia....a najcześciej poprostu nie wykorzystuje bogactwa składników zawartego w kremie bo jej to nie potrzebne,czyli my tracimy w tym momencie tylko kase na bogaty-drogi krem.... skóra się NIE przyzwyczaja i NIE przestaje niczego produkować... <oczywiście nie mówię o fizjoligicznym starzeniu sie skóry>
Czasem zaniedbana skóra 20stolatki potrzebuje więcej niż zadbana 30stka
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 16:50   #3808
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradźcie mi jakiś krem

Nawet dobrze się spisywal Skinfood Vita C ale ja chcę czegoś matującego nawilżającego a jednocześnie pomagającego mojej skórze w regeneracji

Kupilam kilka dni temu krem naturalny i jest to dupki świece sie po nim szybko i nie da sie go zmatowić
:
A tego probowalaś? Ciężki dość jest i treściwy, tylko na noc się nadaje, ale pięknie nawilża i w mig usówa suche skorki...chyba jedyny krem, ktoego zużywam 4 czxy piątą tubęz kolei...aktualnie co 2 - 3 dni na noc, bo częściej nie ma potrzeby ;-)
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-mlekowym.html
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 17:17   #3809
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

[QUOTE=dark01;41742654]
Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
Ja uważam, że właśnie stosowanie tych kremów 30+ w wieku 20 lat może przyczyniać się do zmarszczek, przyzwyczajasz skórą, a później ona przestaje produkować odpowiednie "rzeczy" odpowiedzialne za zmarszczki czy napięcie i zaczyna się.
Nie mam żadnej, w życiu nie stosowałam takich kremów przeznaczonych dla starszej grupy wiekowej niż jestem.[COLOR="Silver"]
....
nie wiem czemu takie herezje ciągną się wciąż...niczego nie przestaje skóra produkować,nawet jeśli po odstawieniu danego specyfiku powraca do punktu wyjscia....a najcześciej poprostu nie wykorzystuje bogactwa składników zawartego w kremie bo jej to nie potrzebne,czyli my tracimy w tym momencie tylko kase na bogaty-drogi krem.... skóra się NIE przyzwyczaja i NIE przestaje niczego produkować... <oczywiście nie mówię o fizjoligicznym starzeniu sie skóry>
Czasem zaniedbana skóra 20stolatki potrzebuje więcej niż zadbana 30stka
dobrze, nie będę się spierać bo nie jestem znawcą
A co do zaniedbania, oczywiście, że masz racje, moja mama ma 45lat, a wygląda dużo młodziej niż niektóre "trzydziestki piątki".
Także, napewno wpływ mają też geny, skoro ogólnie w rodzinie nie ma podatności do zmarszczek ( babcia ma 65lat i wygląda również bardzo młodo - no bardzo? to nie ale nie na swój wiek ) więc i pewnie ja mam po nich geny
Niektóre nie dbają i wyglądają dobrze, nie które dbają i nic im to nie daje, każdy jest inny
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 17:31   #3810
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
A tego probowalaś? Ciężki dość jest i treściwy, tylko na noc się nadaje, ale pięknie nawilża i w mig usówa suche skorki...chyba jedyny krem, ktoego zużywam 4 czxy piątą tubęz kolei...aktualnie co 2 - 3 dni na noc, bo częściej nie ma potrzeby ;-)
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-mlekowym.html
nie probowalam ale ja ni mam suchych skorek po prostu jak mam zły krem pod spód to nie ważne czy mam bazę czy cokolwiek, swiece sie szybko
teraz kupilam krem z firmy SIMPLE bez parabenow itp itd i w ogole nie trzyma makijażu, jest okropny

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
Niektóre nie dbają i wyglądają dobrze, nie które dbają i nic im to nie daje, każdy jest inny
dokladnie
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:14.