Pytanie o KOSMETOLOGIĘ - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-17, 17:13   #661
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Ag_nes czy ty czasem nie bylas w piatek w szkole?? konkretniej u p.Bascik??
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 19:06   #662
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Dziewczyny ja niestety nie moge sie jeszcze jak narazie pochwalic,ze zostalam studentka kosmetologii,bo niestety nie dostalam sie na ten kierunek przy Slaskiej Akademii Medycznej co prawda jeszcze mam opcje-dietetyka,ale chyba nie zrezygnuje z marzenia o kosmetologii i zapisze sie do GWSH w Katowicach-powstał tu nowy kierunek-wlasnie kosmetologia,jest to uczelnia niepaństwowa,wiec duży minus to koszty...ale czytając wasze posty i wypowiedzi dochodze do wniosku ze naprawde warto?i ze nie mozna myslec,ze bedzie ciezej z praca niz po studium,w końcu po coś ten kierunek wymyślono i w jkimś celu powstaje go coraz więcej...
Staram się też myśleć,że może ta niepaństwowa lepsza jęśli chodzi o ten kierunek-w końcu szkoła nowsza,nowy i lepszy sprzęt itd...
co sądzicie o tym dziewczyny? MWSZ też na pewno jest bardzo fajną szkoła,niestety za daleko jak dla mnie..
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 19:58   #663
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

maripossa a czemu pytasz, sądze ze i tak bys mnie nie poznala ;d
Bylam w szkole ale niepamietam kiedy, calkiem mozliwe, a o jaki dzien konkretnie Ci chodzi ??
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 20:02   #664
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

wogole bylam zalatwiac cos z praktykami, najpierw jeden babsztyl mi mowi "zrob tak" a potem ten drugi babsztyl - krasnalopodobny sięgający mi do biustu zaczyna sie na mnie drzeć. Ta kobieta przypominala rozwscieczonego psa..
Jeszcze jeden taki wybryk a zrobie liste studentow niezadowolonych z jej pracy i bede fruwac po szkole i zbierac podpisy.
Pani dziekan juz kiedys podziekowala jednej anglistce bo studenci byli nie zadowoleni, wiec mysle ze z tym krasnalem tez porządek zrobi <lol>
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 13:48   #665
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

No pytam sie, bo nie wiem czy to nie ciebie spotkalam czekajac na p.Bascik...To ona ciebie tak opieprzala, ze za duzo godzin zrobilas itd...? Ze to niemozliwe, ze 600h i cos tam....??? Bo jesli to bylas ty (jesli ty jestes na tym zdjeciu w twoim profilu) to chyba ciebie spotkalam...
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 14:12   #666
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez tripka
Dziewczyny ja niestety nie moge sie jeszcze jak narazie pochwalic,ze zostalam studentka kosmetologii,bo niestety nie dostalam sie na ten kierunek przy Slaskiej Akademii Medycznej co prawda jeszcze mam opcje-dietetyka,ale chyba nie zrezygnuje z marzenia o kosmetologii i zapisze sie do GWSH w Katowicach-powstał tu nowy kierunek-wlasnie kosmetologia,jest to uczelnia niepaństwowa,wiec duży minus to koszty...ale czytając wasze posty i wypowiedzi dochodze do wniosku ze naprawde warto?i ze nie mozna myslec,ze bedzie ciezej z praca niz po studium,w końcu po coś ten kierunek wymyślono i w jkimś celu powstaje go coraz więcej...
Staram się też myśleć,że może ta niepaństwowa lepsza jęśli chodzi o ten kierunek-w końcu szkoła nowsza,nowy i lepszy sprzęt itd...
co sądzicie o tym dziewczyny? MWSZ też na pewno jest bardzo fajną szkoła,niestety za daleko jak dla mnie..
tripka ja tez sie niestey nie dostalam a duzo Ci braklo??
ja nie wiem czy jeszcze czaeka i moze liczyc na odwolanie, niestety bardzo wysoki byl prog

dostalam sie na analityke i prawdopodobnie jeden rok spedze na niej a w przyszlym poprawiam biologie i chemie na maturze chociaz w moim przypadku powinnam tylko biologie
a na kosmetologie bede starowac w przyszlym roku i byc moze pozniej bede ciagnac dwa kierunki

o dietetyce tez myslalajm ale tam tylko biologie biora pod uwage a ta mi za bradzo dobrze nie poszla przez nia zawalilam kosmetologie
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 14:54   #667
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez malina19
tripka ja tez sie niestey nie dostalam a duzo Ci braklo??
ja nie wiem czy jeszcze czaeka i moze liczyc na odwolanie, niestety bardzo wysoki byl prog

dostalam sie na analityke i prawdopodobnie jeden rok spedze na niej a w przyszlym poprawiam biologie i chemie na maturze chociaz w moim przypadku powinnam tylko biologie
a na kosmetologie bede starowac w przyszlym roku i byc moze pozniej bede ciagnac dwa kierunki

o dietetyce tez myslalajm ale tam tylko biologie biora pod uwage a ta mi za bradzo dobrze nie poszla przez nia zawalilam kosmetologie
brakło mi z 8 punktów...niewiem czy czekac też,dużo osób na liście rezerwowej przede mną...w ogóle rzeczywiscie bardzo wysoki był próg-nie spodziewałam się,że będzie aż taki wysoki!i że tyle osób złoży tam papiery,a tak mało osób przyjmą...a myślisz,że są jeszcze jakieś szanse?ciekawa jestem ile osób z tej listy przyjętych zrezygnuje,czy złożyli tam tylko awaryjnie dokumenty,czy tak jak my bardzo chcieli tam iść..
Gratulacje z tą analityką medycznąteż na pewno ciekawy kierunek,no ja myśle nad tą dietetyką a jak nie to kosmetologia na GWSH..
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-23, 15:12   #668
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez tripka
brakło mi z 8 punktów...niewiem czy czekac też,dużo osób na liście rezerwowej przede mną...w ogóle rzeczywiscie bardzo wysoki był próg-nie spodziewałam się,że będzie aż taki wysoki!i że tyle osób złoży tam papiery,a tak mało osób przyjmą...a myślisz,że są jeszcze jakieś szanse?ciekawa jestem ile osób z tej listy przyjętych zrezygnuje,czy złożyli tam tylko awaryjnie dokumenty,czy tak jak my bardzo chcieli tam iść..
Gratulacje z tą analityką medycznąteż na pewno ciekawy kierunek,no ja myśle nad tą dietetyką a jak nie to kosmetologia na GWSH..
no ja tez nie wiem jak bedzie z ta rezygnacja prawdopddobnie pojade wwe wtorek albo w srode to sie zapytam
zawsze w sumie chcialam zrobic 2 kierunki aiec w nastepnym roku bedzie kosmetologia

ale naprawde przesadzili z tym progiem wysztraczy miec 2 czy 3 pkt roznicy a juz sie jest daleko

ale z ta rezygnacja to nie wiem, moja kolezanka dostala sie miala chyba 172pkt i nie rezygnuje bo nie dostala sie na farmacje, duzo jest takich osob i wybieraja kosmetologie, chociaz ich to nie interesuje
a ja

a dietetyke studiuje moja siostra w tym roku obronila licencjata a we wrzesniu sklada na uzupelniajace by uzyskac mgr
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 15:18   #669
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez malina19
no ja tez nie wiem jak bedzie z ta rezygnacja prawdopddobnie pojade wwe wtorek albo w srode to sie zapytam
zawsze w sumie chcialam zrobic 2 kierunki aiec w nastepnym roku bedzie kosmetologia

ale naprawde przesadzili z tym progiem wysztraczy miec 2 czy 3 pkt roznicy a juz sie jest daleko

ale z ta rezygnacja to nie wiem, moja kolezanka dostala sie miala chyba 172pkt i nie rezygnuje bo nie dostala sie na farmacje, duzo jest takich osob i wybieraja kosmetologie, chociaz ich to nie interesuje
a ja

a dietetyke studiuje moja siostra w tym roku obronila licencjata a we wrzesniu sklada na uzupelniajace by uzyskac mgr
to malinko koniecznie daj znać cio ci powie ta babka w dziekanacie,czy są jakieś szanse,czy już może ileś osób sie wycofało albo coś...ale najlepiej nie robić sobie nadziei mozna w przyszlym roku znów spróbować-może będzie mniej chętnych i niższy próg..a teraz to na ta kosmetologie było chyba najwięcej osób na miejsce,nawet na farmacje było chyba 7 a tu 9!o ile sie nie myle...no przykro,że własnie miejsce zajely osoby,których tak naprawde to nie interesuje...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 17:45   #670
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Maripossa, ja 600 godzin nie zrobilam ale mialam lekki nadmiar, a w tym zdieciu to ja Nastepnym razem jak bedziesz pewna ze to ja to prosze wolac i sie przywitać (nie przejmuj sie ze strasznie wyglądam jestem przyjaznie nastawiona
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 20:05   #671
BaByCaKe
Zadomowienie
 
Avatar BaByCaKe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 1 759
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Chce powiedziec wszem i wobec , że w tym tygodniu złożyłam juz papiery i zapłaciłam wpisowe na kosmetologie w krakowie . Odbyłam juz rozmowę z Panią dziekan , która się zdziwiła, ze jestem aż z Białegostoku.
Szkoda, ze musze zaocznie, ale wiadomo, ze zamierzam znaleźć prace, zeby nie być ciężarem dla moich rodziców.

kto jeszcze sie będzie sie uczył ?

A tak wogle to ja sie zgubie w tym Krakowie .
Aż się boję .
__________________
BaByCaKe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-30, 16:48   #672
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez BaByCaKe
Chce powiedziec wszem i wobec , że w tym tygodniu złożyłam juz papiery i zapłaciłam wpisowe na kosmetologie w krakowie . Odbyłam juz rozmowę z Panią dziekan , która się zdziwiła, ze jestem aż z Białegostoku.
Szkoda, ze musze zaocznie, ale wiadomo, ze zamierzam znaleźć prace, zeby nie być ciężarem dla moich rodziców.

kto jeszcze sie będzie sie uczył ?

A tak wogle to ja sie zgubie w tym Krakowie .
Aż się boję .
Nie boj zaby minie miesiac i bedziesz znala Krakow jak wlasna kieszen wbrew pozorom to bardzo proste miasto, ciezko sie zgubic, bo wszystkie uliczki polaczone a dzielnica z nasza szkola tez ok
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 08:25   #673
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez tripka
to malinko koniecznie daj znać cio ci powie ta babka w dziekanacie,czy są jakieś szanse,czy już może ileś osób sie wycofało albo coś...ale najlepiej nie robić sobie nadziei mozna w przyszlym roku znów spróbować-może będzie mniej chętnych i niższy próg..a teraz to na ta kosmetologie było chyba najwięcej osób na miejsce,nawet na farmacje było chyba 7 a tu 9!o ile sie nie myle...no przykro,że własnie miejsce zajely osoby,których tak naprawde to nie interesuje...
sorry ze do0piero teraz Ci odpowiedam ale wczesniej nie moglam

kobieta powiedziala mi ze nie wiedza czy wogole bedzie II nabor malo osob rezygnuje
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 20:12   #674
Lii
Raczkowanie
 
Avatar Lii
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 176
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Już się dowiedziałam

Edytowane przez Lii
Czas edycji: 2006-08-17 o 15:20
Lii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 17:40   #675
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Lii
Już się dowiedziałam
To pochwal sie czego sie dowiedzialas?
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 18:13   #676
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

a czy są tu kobitki z wydziału kosmetologii w Gdyni?
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 11:36   #677
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Emilia1
a czy są tu kobitki z wydziału kosmetologii w Gdyni?
Ja ci moge powiedziec, ze nie ma...w 99% sa tu dziewczyny z MWSZ w Krakowie.
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 16:18   #678
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

no właśnie. Gdynia to tak jeszcze nie znane miasto jesli chodzi o kosmetologię, tez tam zobaczę jak będzie a jak w kit do poznania się przenoszę wtedy
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 16:34   #679
christina
Raczkowanie
 
Avatar christina
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 294
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Hejka dziewczyny a ja w tym roku idę na kosmetologię do Olsztyna!!! Też się boję bo Chemię i biologię mialam ostatnio rok temu....ale lubilam te przedmioty,moją wadą było to,że byłam leniwa a nauczycielka nas wcale nie przyciskała więc mam duże braki....hm...nie chce mi się czytać całego wątku bo być moze juz są wypowiedzi o tej szkole...czy mogłaby jakaś studentka tej uczelni napisać co sądzi o tej szkole,jak jest, jacy profesorowie itd itp
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
Wacław Buryła



christina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-27, 12:17   #680
christina
Raczkowanie
 
Avatar christina
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 294
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Kto w tym roku idzie na kosmetologię do Olsztyna?????
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
Wacław Buryła



christina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 22:03   #681
bzykubzyk
Raczkowanie
 
Avatar bzykubzyk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 200
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

ja chce skladac papiery na akademie medyczna na kosmetologie w poznaniu.bardzo chcialabym pojsc na prywatne ale mnie nie stac nawet na wpisowe wiec marzyc kazdy moze troche lepiej lub troche gorzej hehe a teraz tak sobie mysle jest tu ktos z AM z poznania?
bzykubzyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 15:29   #682
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Czy są tu studentki tego kierunku z Białegostoku?

Jejku.... ale szok!
Od II roku liceum marzyłam o kosmetologi w Białymstoku (dzienne, 5500zł). Kurczę, chemia mnie przeraża. Z tego przedmiotu moja ocena w lo zawsze była max "chuda" trójczyna (no nie wspominając gimnazjum bo tam miałam 5, ale fajna, umiejąca wytłumaczyć babka nas uczyła i jeszcze wtedy nie bylam zakochana hehe ). Sama nie wiem co ja w życiu chcę robić, marzy mi się mój własny zakład lub praca w jakiejś firmie kosmetycznej. Moja siostra wynajmowała pokój jednej dziewczynie z tej szkoły i od niej odkserowała jedna ksiązkę dla mnie (Kosmetologia V wydanie, Barbara Jaroszewska) no i ta kniga jest fajna, ciekawa i jeszcze bardziej utwierdziła mnie w wyborze tej szkoły. Na maturze mam zamiar zdawać biologię rozszerzoną, angol ale nie wiem co wybrać jako drugi przedmiot ( może Wy cos poradzicie? a moze sama biologia wystarczy?) Czy bedę miała jakieś dodatkowe egzaminy wstępne z innych przedmiotów (np chemia?). OMG ;( Tak jakoś sie przestraszyłam tego wszystkiego ;/. A może całkiem lepiej wybrac studium + kursy) jakieś zamiast tych studii? Co daje wiekszą satysfakcję i lepiej pozwoli zainwestować w przyszłość?

HELP ME ;(
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 18:16   #683
anastazja
Raczkowanie
 
Avatar anastazja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 92
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Christina ja studiuje w OSW w olsztynie odnowe biologiczna na 2-roku!!! nie boj sie nie jest zle!!!szkola super,wykladowcy w wiekszosci tez,ekstra atmosfera!!ja z chemii tez kiepska jestem ale dalam rade na 1-roku chociaz wlasnie z ta chemia to strach byl na calym roku jesli masz jakies pytania to chetnie odp
anastazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 18:24   #684
MARTA301215
Raczkowanie
 
Avatar MARTA301215
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 158
GG do MARTA301215
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
no właśnie. Gdynia to tak jeszcze nie znane miasto jesli chodzi o kosmetologię, tez tam zobaczę jak będzie a jak w kit do poznania się przenoszę wtedy

Witam!!! Zapraszam do Poznania!!! Tak w ogóle to gratuluję że zostałaś moderatorem , jeszcze nie miałam okazji, fajnie że właśnie się nadarzyła. Miło było by sie spotkać z tak uzdolnioną koleżanką po fachu i wymienić doświadczeniami Pozdrawiam i życzę powodzenia
MARTA301215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 19:05   #685
christina
Raczkowanie
 
Avatar christina
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 294
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez anastazja Pokaż wiadomość
Christina ja studiuje w OSW w olsztynie odnowe biologiczna na 2-roku!!! nie boj sie nie jest zle!!!szkola super,wykladowcy w wiekszosci tez,ekstra atmosfera!!ja z chemii tez kiepska jestem ale dalam rade na 1-roku chociaz wlasnie z ta chemia to strach byl na calym roku jesli masz jakies pytania to chetnie odp
oo to kamień z serca 1 pazdziernika jade do olsztyna juz, 3ciego rozpoczecie mam, troche sie boje bo nikogo nie znam, musze jeszcze sobie kupic mape olsztyna, wiem gdzie jest szkola bylam tam dwa razy,ale po miescie jeszcze nie umiem się poruszać aha i jeszcze pytanko, która to jest aula im. Wiesława Ciczkowskiego?? mam tam byc na rozpoczęciu a szkoła ładna i taka nowoczesna
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
Wacław Buryła



christina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 20:43   #686
anastazja
Raczkowanie
 
Avatar anastazja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 92
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Christina nie martw sie bedzie ok,rok temu bylam w identycznej sytuacjii jak Ty,bylam sama,nikogo nie znalam,miasta wogole Rozpoczecie jest w auli to jest sala 100 E najlepiej jak wejdziesz na dziedziniec to po lewej stronie jest budynek E(sa tam takie rozsowane dzrzwi) i idz tam do gory po schodach a potem w prawo na pewno jakos dojdziesz,idz za ludzmi albo sie kogos zapytaj(ja w ubieglym roku zapytalam mila Pania przataczke ) Na pewno na poczatku bedziesz sie gubic w szkole i szukac tych wszystkich sal Szkola bardzo ladna,super wyposazona,mozna chodzic na silownie(karnet 20zl na mc) lub fitness,taniec itp.Na pierwszym roku troche nudy sa bo przedmioty raczej ogolne no i nie ma wogole praktycznych zajec w gabinecie A gdzie bedziesz mieszkac w Olsztynie??
anastazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 21:03   #687
christina
Raczkowanie
 
Avatar christina
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 294
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

naprawde dziekuje,że się odezwałaś wysłałam Ci pw
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
Wacław Buryła



christina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 18:15   #688
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Dziewczyny mam pytanie
dziala Wam strona http://www.mwsz.edu.pl/intro.html ??

Mi nie dzaia, a chcialam sprawdzic czy pisze cos o rozpoczeciu roku.
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 18:19   #689
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Witam!!! Zapraszam do Poznania!!! Tak w ogóle to gratuluję że zostałaś moderatorem , jeszcze nie miałam okazji, fajnie że właśnie się nadarzyła. Miło było by sie spotkać z tak uzdolnioną koleżanką po fachu i wymienić doświadczeniami Pozdrawiam i życzę powodzenia
DZIEUJĘ SERDECZNIE!!!
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 18:21   #690
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Dziewczyny mam pytanie
dziala Wam strona http://www.mwsz.edu.pl/intro.html ??

Mi nie dzaia, a chcialam sprawdzic czy pisze cos o rozpoczeciu roku.
aGNES mnie też nie działa, w ogóle jest napisane ze uotwarta strona a nic nie ma
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.