Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-29, 17:36   #61
_Meggy_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 358
GG do _Meggy_
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

14 lat- wcześnie niby... ale ja się naprawdę od samego początku starałam żeby nie przesadzać, trochę było to spowodowane tym że mialam problemy z cerą i czułam sie dużo baaaradziej komfortowo z korektorem czy podkładem, a stopniowo zagłębiałam się w wizaż, bojąc sie zapytać o cokolwiek, (bo już wtedy istniał) i próbwałam bardziej tuszować niedoskonałości a dopiero później z wiekiem zaczęłam bardziej eksperymentować. Teraz pomyślałam że to wygląda jakbym pisane z perspektywy kobiety 50-letniej oczywiście bez urazy dla dojrzalszych forumowiczek pozdrawiam
__________________
Success doesn't consist on winning all the time, but on never giving up.
_Meggy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 18:31   #62
innuendo
Rozeznanie
 
Avatar innuendo
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 924
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

A ja się nie oszczędzałam- trzecia klasa gimnazjum, pierwszy podkład- mus z maybelline, potem za ciemny lirene city matt, tusz isadory- mam krótkie rzęsy i nie dawał wielkich efektów, potem był chyba 2000 calorii- niezły. i niestety cienie- wszelakie, różowe, niebieskie, granatowe, i tak latałam do szkoły, o zgrozo. kredka- brązowa, teraz czarna. puder w kamieniu- max factor, creme puff. wszystko doskonale pamiętam, bo to rok temu było, teraz 1 klasa liceum. Przerzuciłam się na brązy, mam wrażenie, że bez cieni do powiek nieciekawie wyglądam, jestem niewolnicą codziennego makijażu . zazdroszczę tym, które nie muszę się malować na co dzień- bo są ładne z natury.

i to by było na tyle .
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=639070 kosmetyki wymiana
innuendo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 07:55   #63
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

Ok 7-8 klasy szkoły podstawowej eksperymentowałam (nieudanie,dobrłam za cimny) z podkładem Erisa dla młodej cery. Później przez długi czas nie było nic, w LO używałam pomadek ochornnych z lekkim połyskiem, tusz pojawił się jak miałam 18-19 lat.Cienie,róż i pomadki na studiach kosmetologicznych jak miałam zajęcia z wizażu.Obecnie uczę się w szkole wizażu jednakna codzień nie maluje się szczególnie, coś na usta, błyszczyk lub balsam rozświetlający, czsami cienie lub liner ale zawsze tusz to rzęs i czarna kredka na 1/3 dolnej powieki o zew.kącika oka.
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 09:23   #64
k_ota
Raczkowanie
 
Avatar k_ota
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 149
GG do k_ota
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

A co do wypowiedzi innuendo:

Sądzicie, że lepiej później zacząć sie malować czy wcześniej?
__________________
Pies myśli: Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba musi być Bogiem...
Kot myśli Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba muszę być Bogiem...
k_ota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 10:29   #65
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

Cytat:
Napisane przez k_ota Pokaż wiadomość
A co do wypowiedzi innuendo:

Sądzicie, że lepiej później zacząć sie malować czy wcześniej?
hmmm, to zależy od wyglądu, stanu cery itp ale generalnie lepiej później
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 10:56   #66
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

Jeśli ktos ma jakieś widoczne, szczególnie szpecące przebarwienia czy blizny to myśle że make up jest jak najbardziej wskazany. Podobnie aby lekko powiększyć małe oczy czy usta.Jeśli chodzi o makijaż "dla zabawy" to według mnie lepiej zaczynać jak napóźniej. Młodzieńcza twarz sama w sobie ma wiele naturalnego uroku i szkoda ją zmieniać kosmetykami kolorowymi.
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 21:00   #67
innuendo
Rozeznanie
 
Avatar innuendo
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 924
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

ja mam niezbyt ciekawy stan cery- dużo przebarwień i trądzik, więc podkład nie był tu raczej zabawą, ale koniecznością, a przynajmniej racjonalnym dla mnie myśleniem. Delikatne cienie czy tusz do rzęs jedynie upiększają młodą twarz, więc nie widzę problemu tutaj.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=639070 kosmetyki wymiana
innuendo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-03, 16:40   #68
Anabell:)
Raczkowanie
 
Avatar Anabell:)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Olecko:)
Wiadomości: 147
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

ja rowniesz w 6 klasie zaczelam czasami malowac rzesy...raz sprobowalam w 4 klasie to mama kazala i to natychmiast zmyc..a dopiero w tym roku( w wakacje) zaczelam uzywac kredki pozniej jeszcze doszedl puder no i cienie...ale tobie odradzam mozesz oczywscie zrobic sobie makijaz na jakas imprezke;p ale nie radze codziennie...i pozniej zaczniesz tym lepiej...bo ja juz niestety musze sie codziennie malowac..i nie wyjde bez makijazu z domu...masz jeszcze czas nie spiesz sie im pozniej tym lepeij
Anabell:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 12:39   #69
karola01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 327
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

Ja mam 14 lat,i teraz ,czasami jak mam taką potrzebę to używam lekkiego podkładu w minimalnych ilościach,aby był jak najbardziej naturalny,gdyż nie mam idealnej cery....niestety.
Ale za malowaniem nie przepadam...
karola01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 14:13   #70
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

Ja zaczełam gdzies w wieku hmmm 14 lat (chyba- koniec szkoły podstawowej). Siostra pozyczyła mi fluid- pomalowałam sie i zaraz zmyłam hehe. Jak juz sie przekonalam (szkoła srednia- poczatek) to zaczynalam od pudrow i podkladow, ale głownie na jakies wielkie okazje nie na codzien (zreszta do tej pory nie maluje sie na codzien). Potem doszedł tusz tylko na koncowki rzes (hehe), a potem czarna kredka wewn oka i własciwie chyba rowno z kredka kupiłam 1 cienie- zestaw od bialego przez szare do czarnego. Tak malowałam sie wiele lat- od najjasniejszego do najciemniejszego. I wlasciwie na tych kolorach nauczyłam sie cieniowac.

Ech, ale sentymentalnie sie zrobiło
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 15:27   #71
niezainteresowana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 22
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

Z dumą mogę stwierdzić, że nie zaliczyłam wpadek typu kilo ciemnej tapety na twarzy, za mocno wytuszowne, posklejane rzęsy, niepasujące cienie, smugi itp.
W pierwszej klasie gimnazjum zaczełam delikatnie malować rzęsy, z czasem konieczny stał się także korektor. w międzyczasie kupiłam nieco za ciemny podkład (nie używałam go) i sypki puder (sporadycznie na nosek). w 2 klasie gimnazjum zaczęłam używać czarnej kredki do oczu robiąc delikatną kreskę przy rzęsach (że niby takie gęste z natury). w 3 klasie zainwestowałam w paletkę cieni integra z inglota w różnych odcianiach szarosci i tak powoli oswajałam się z modelowaniem oczu, poznawałamtajniki makijażu oczu(biała kreska w oku, rozświetlenie kącików, itp).
Z czasem zaczęłam używać inych kolorów cieni, jednak i tak zwykle maluje oczy w odcieniach szarości, niekiedy sięgam po fiolet, chłodne brązy, szaroniebieski, butelkową zieleń - pasuja do moich zielonoszaroniebieskich oczu, brązowych włosów i jasnej cery w chłodnym odcieniu.
Podkładu zaczęłam używać stosunkowo niedawno, dopiero pod koniec liceum w końcu znalazłam odpowiednio jasny odcień ('ivory' revlona).
Teraz ciężko mi wyobrazić sobie codzienne wyjście (np. na zakupy do miasta) bez starannego makijażu. Lubię siebie pomalowaną
niezainteresowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-10, 16:26   #72
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

Moje pierwsze makijażowe podrygi to 6 klasa...i jakieś perłowe delikatne szminki z avonu. W 1kl gim zaczełam okazyjnie używać kredek do oczu i brązowego tuszu do rzęs color trend (masakra). Potem przestałam się całkowicie malować aż do 2 klasy liceum nie malowałam się zupełnie...Miałam okropne kompleksy bo po dłuższej chorobie moja skóra była praktycznie przezroczysta a do tego naczynkowa..Mam jasną oprawę oka więc byłam taką szarą myszką z dużą niedowagą. Poźniej zaczełam używać podkładu i tuszu..stopniowo kupowałam kosmetyki przytyłam 10 kg. Maluje się mocno...dobrze kryjący podkład linery cienie kredki tusze i bronzery wszystko na raz...Całe szczęście już umiem nałożyć kilka warstw tak by wiadomo było że coś tam mam ale nie nie wyglądać sztucznie. Mam manie gładkiej nieskazitelnej skóry...Czasami aż przesadzam ale kompleksy znikły czuje się atrakcyjna i o to chyba chodzi.
__________________


Nie o to chodzi by złapać króliczka lecz by gonić go

Studentka prawa i medycyny !!!
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 19:23   #73
cetrizini
Raczkowanie
 
Avatar cetrizini
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 368
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

Proszę kliknij w jedną z ikonek Szybkiej Odpowiedzi przy postach, aby uaktywnić to okienko.
cetrizini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 13:47   #74
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

moja mama wogóle się nie maluje dlatego była zawsze przeciwna makijażowi, ja zaczełam się malować w gimnazjum na dyskoteki, moimi pierwszymi cieniami były intensywny różowy i jasno niebieski.. dzisiaj bym się wogóle tak nie pomalowała, kolory te wogóle mi nie pasują.. wogóle nie używałam pudru, potem pod koniec 3 klasy gimnazjum wyrzuciłam te niebieskie i różowe cienie i malowałam oczy szarą, czarną kredką, tuszem, używałam korektora, pomadek ochronnych, błyszczyków, dopiero w 2 kl technikum zaczełam używać często pudru, używałam na oczach jasnego cienia, robiłam ciemne kreski w różnych kolorach, mocno tuszowałam rzęsy, używałam wielu błyszczyków, na imprezy zawsze robilam smokey i blade usta, moja mama na poczatku dogadywała mi ale potem przestała
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 11:08   #75
paimka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wwa/Czewa
Wiadomości: 36
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

To mnie zaczeła malowac mama, bardzo wcześnie
Mamusia kosmetyczka, rehabilitantka, charakteryzator filmowy i cos tam jescze(nie każcie mi wymieniać)... to zawsze miałam fachową poradę i kosmetyki w nadmiarze

Keidy się zaczełam sama malować tak na codzień.. nie pamiętam chyba juz 5-6 klasa podstawówki, aczkowliek na początku to bylo tak że miałam jakieś widzimisie i pomalowałam się raz od wielkiego dzwonu. W domu często robilam sobie eksperymenty z kosmetykami, bo małam cym sobie je robić więc sie bawiałm . Zazwyczaj w gimnazjum chodzilam bez makijazu, bo byłam typowym typem chłopczycy, grającej w piłkę nożną i pijącej sporo alkholu z bratem i jego kolegami . Dopiero później, w liceum chyba zaczełam sie malować- po to by jakoś wyglądać i pokazać jaka to ja jestem sexi kocica Razem z tym ewoluował moj styl ubierania się. Powiedzmy od dziecinnego przez chłopięcy(mialam tylko męskie ciuchy) po taki young style w liceum, a teraz elegancki kobiecy, bardzo klasyczny(mamusia się cieszy)
paimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 18:46   #76
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
o matko, nie wierzę, że wszystkie tak wspaniale zaczynałyście Że nuby naturalnie i coraz mocniej... to skąd te wszystkie koszmarnie wymalowane nastolatki na ulicach?

Już się wypowiadałam w takim samym wątku, ale powtórze. Zaczynałam ciężko, ale nie było wtedy Wizażu Miałam małe problemy z cerą, więc używałam już w podstawówce źle dobranego podkładu. Podbierałam mamie tusz do rzęs. Ale na codzień się nie malowałam. Raczej na dyskoteki czy na wyjazdach.
No ja sie przyznam-byłam jedna z tych koszmarnie umalowanych nastolatek. W LO w I klasie zaczęły sie problemy z cerą więc zaczęłam uzywać podkładu: niestety zbyt ciemnego (dlaczego kiedyś były wyłacznie ciemne odcienie podkładów w sklepach - mówie o tych dla nastolatek). Dość szybko połapałam sie ze biała szyja i ciemna twarz nie tworzą zgranego duetu Stosowałam jeszcze tusz i cienie - najczęściej z Avonu heh

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2009-05-17 o 18:47
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 19:31   #77
madzikUK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 866
GG do madzikUK
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

ja jakos nie pamietam zebym szalala z makijazem. poczatki pewnie byly pod koniec podstawowki, w technikum ograniczalam sie tylko do podkladu, tuszu, linera i korektora. nie uzywalam cieni bo zawsze wydawalo mi sie ze wygladam komicznie. dopiero po 23-cim roku zaczelam bawic sie z cieniami, rozami i brazerami.
moja mama tez malo uzywala makijazu wiec nie mialam u kogo podpatrywac i nie przywiazywalam do tego zbytniej wagi.
__________________
02.02.2010 urodzilo sie najwieksze szczescie mojego zycia-Natalia:
http://picasaweb.google.co.uk/stanczak.magdalena/Natalia#
madzikUK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 15:46   #78
kociaczek88
Wtajemniczenie
 
Avatar kociaczek88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 599
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

ja zaczelam uzywa pomadki ochronnej w 4-5 kl podstawówki potem błyszczyki w 6 klasie tusz i potem w gimnazjum na dyskoteki sie mono malowalam hahahah a w liceum to juz codziennie
kociaczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 11:11   #79
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

Zawsze mialam koszmarna cere, wogole bylam strasnzie brzydka w okresie dojrzewania (to nie kokieteria tylko fakt!). Pierwszy powazny makijaz zrobilam sobie na bal pod koniec podstawowki :d pamietam ze nalozylam wtedy braz, bez.. brokat jakis w kacikach oczu no i tusz.. Wygladalam kosmzarnie nie moge patrzec na zdjecia ^^

Dziwna sprawa ze mna.. wyprzedzam trendy ale o jakies kilka lat :/

Pamietam ze w 7 kalsie podstawowki polowalam na cielista szminke, ktora dlaa by efekt jasno bezowych ust. Zakupilam takowa w hiszpanii na wakacjach. Wszyscy mi mowili ze jak trup wygladam, bo koelzanki malowaly sie na rozowo... coz... Teraz wszyscy nosza takie blyszczyki. jako dowod mam zdjecia robione do paszportu w wieku 13 lat wlanie z ta "trupia" szminka hehehehe Tak anprawde to byl najladniejszy kolor jaki mialam na ustach, bezowy, chlodny, rozswietlajacy. Szukalam tej szminki ale chyba nie byla wogole dostepna w polsce :/

Kolejny "moj" trend byl z zoltym cieniem.. tez jakos w 7 klasie zapragnelam miec zolty,limonkowy cien. Jak poszlam do drogerii to pani ekspedientka wyaluszyla oczy i kazal a mi isc do domu. Zdobylam cien jakos rok pozniej bedac w Niemczech, z limitowanej chyba serri burzuja .. W swiecie gdzie panowaly brazy i niebieskie cienie moj zolty okraszony kreska wzbudzal dosc mocne zainteresowanie ale nie powiem zeby byl akceptowany.

Potem przyszla faza na kreski. Juz w podstwowce smigalam krechy typu pin up (wtedy jeszcze nie wiedzac co to). Do konca zycia nie zapomne jak w 1 klasie lo jadac do szkoly spotkalam moja sasiadke ktora uczyla sie w skzole kosmetycznej. Mialam wtedy na sobie subtelna wersje tego co teraz nosi amy winehouse...popatrzyla sie na mnie i spytala co mam na oczach.. po czym rzcula sugestie ze tak nikt sie nie maluje i to niemodne DDDDDD Wypomnialam jej to niedawno, faktycznie to pamietala i glupio jej bylo (biorac pod uwage fakt, ze marzy o karierze slawnej wizazyski.. a tu takie niepoznanie sie na przyszlym trendzie hehe)

Brazowe i fioletowe cszminki Matka do tej pory wyzywa mnie od satanistek... coz.. mi sie to poprostu podoba. Jako ze te 7 lat temu nie moglam znalezc ani ciemnofioletowej szminki w odcieniu chlodnym..ani brazowej,prawie czarnej.. to mieszlaam cienie ze szminkami. Oczywiscie chodzilam tak na imprezy czy koncerty-nigdy do szkoly.

Jak teraz patrze na zdjecia to az sie łezka w oku kreci. Tak naprawde to nigdy nie mialam duzego pojecia o makijazu, ale z racji "zdolnosci" plastycznych powiedzmy ze mam jakies wyczucie w doborze kolorow czy ksztaltowaniu plamy na powierzchni.

---------------------------------------------------
zeby nie rzucac slow an wiatr...znalalzam zdjecie, ktore mi zrobila znjaoma jak mialam lat 14(!!!!!) czyli 10 la temu indzoj heheheh (zdjecie robione w miekkim swietle, nalozony filtr wygladazajacy)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jkh.jpg (49,2 KB, 36 załadowań)

Edytowane przez Tyris
Czas edycji: 2009-05-19 o 11:21
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-19, 14:13   #80
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

Tyris piekny makijaz dalabym Ci wiecej na tym zdjeciu
moze pokazesz jak aktualnie sie mazasz i pokazesz cos tworczego na MM bo ja nie pamietam-chyba nie przedstawialas sie na MM
EDIT-juz znalazlam makijazyk w Twoim wykonaiu

I tak:moje mazania zaczely sie w 8 kl.podstawowki-puder,brazowy cien oraz tusz-i tak malowalam sie na okraglo-braz braz braz sklad mojej kosmetyczki byl naprawde minimalistyczny-1podklad,2 cienie,czarna kredka i tusz-a teraz peka w szwach i jest wszystkiego za duzo
dopiero jakies 2 lata temu(a mam obecnie27) zaczelam zabawe z cieniowaniem,rozem itp.

Edytowane przez sylwia532
Czas edycji: 2009-05-19 o 14:15
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 14:36   #81
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

Tyris to Ty? Nie będzie kłamstwem jak powiem, że mnie się podobasz (jak to brzmi)
z moim malowaniem zaczęło sie poźno, byłam jednym z bladych dzieciaków farbujących brwi rubiną( niestety tak). Pierwszy makiajż studniówka - wyszło coś co robił wizązysta i było to coś ze styku Victoria's Secret i Pusscycat Dolls. Byłam w szoku. Potem jak na studiach zaczęłam cos sama to były czarne rzęsy i czewone usta na wieczór. No i wybielanie.MM wzbudziło we mnie demona
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 09:10   #82
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Tyris to Ty? Nie będzie kłamstwem jak powiem, że mnie się podobasz (jak to brzmi)
hehe a dziekuje bardzo :P osobiscie uwazam ze teraz wygladam o niebo lepiej .. PS.. w avatarze to jest moja gebusia


Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
Tyris piekny makijaz dalabym Ci wiecej na tym zdjeciu
moze pokazesz jak aktualnie sie mazasz i pokazesz cos tworczego na MM bo ja nie pamietam-chyba nie przedstawialas sie na MM
EDIT-juz znalazlam makijazyk w Twoim wykonaiu
Ciekawe ile teraz mi dasz .. wrzucam zdjecie niewyrazne i niefotoszopowane.. porownajcie sobie z wersja nastoletnia hehehehehehehe (makijaz to szybki zwyklak..wiec nie oceniajcie)

Hehee.. no niestety.. mam taki typ urody ze nawet jako nastolatka wygladalam jak dziewcze z okladki metalowego magazynu. Makijaz robilam sobie sama...szkoda ze nie mam wyrazniejszych zdjec. Moja uroda od czasow wszkolnych bardzo sie zminila, nabrala surowosci. Bywa ze ludzie z podstawowki wogole mnie nie poznaja.

Co do moich obecnych..bardzo chetnie bym cos zamiescila..ale nie mam aparatu cyfrowego probowlaam robic zdjecia komorka ale to straszny niewypal - bo jest niewyraznie


Przypomnial mi sie jeszcze fakt z lat nastoletnich.. jako mloda dziewczyna niewyobrazalam sobie stosowania podkladu Fluidy i inne mazidla byly dla mnie czyms niewyobrazalnie beznadziejnym. Moze to kwestia tego ze malo ktora nastolatka potrafi dobrac odpowiedni kosmetyk i kolor a strasznie mnie odpychala centymetrowa warstwa pancerza w kolorze pomaranczy. Jak mialam 17 lat kupilam pierwszy fluid antybakteryjny.. wymazalam nim twarz..poszlam na koncert... a potem spalilam wszystkie zdjecia!!!!!! Tak mi sie zwazyl na twarzy w zyciu nie wygladalam gorzej.(zdradze ze byl to podklad miss sporty)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (34,8 KB, 34 załadowań)

Edytowane przez Tyris
Czas edycji: 2009-05-20 o 09:20
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 09:22   #83
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
Hehee.. no niestety.. mam taki typ urody ze nawet jako nastolatka wygladalam jak dziewcze z okladki metalowego magazynu. Makijaz robilam sobie sama...szkoda ze nie mam wyrazniejszych zdjec. Moja uroda od czasow wszkolnych bardzo sie zminila, nabrala surowosci. Bywa ze ludzie z podstawowki wogole mnie nie poznaja.

Co do moich obecnych..bardzo chetnie bym cos zamiescila..ale nie mam aparatu cyfrowego probowlaam robic zdjecia komorka ale to straszny niewypal - bo jest niewyraznie


Przypomnial mi sie jeszcze fakt z lat nastoletnich.. jako mloda dziewczyna niewyobrazalam sobie stosowania podkladu Fluidy i inne mazidla byly dla mnie czyms niewyobrazalnie beznadziejnym. Moze to kwestia tego ze malo ktora nastolatka potrafi dobrac odpowiedni kosmetyk i kolor a strasznie mnie odpychala centymetrowa warstwa pancerza w kolorze pomaranczy. Jak mialam 17 lat kupilam pierwszy fluid antybakteryjny.. wymazalam nim twarz..poszlam na koncert... a potem spalilam wszystkie zdjecia!!!!!! Tak mi sie zwazyl na twarzy w zyciu nie wygladalam gorzej.(zdradze ze byl to podklad miss sporty)
Z podkładem i pudrem zapoznałam sie na studiach. I też mnie wcześniej przerażały ze względu na to, że moje koleżanki w większości uzywały ich jak tynku - dużo i beżowo ewentualnie pomarańcz. Ładne dziewczyny wyglądały z tym brzydko. Więc bałam sie próbować, a pierwszy podkład kupiłam pod wpływem zdjęcia modelki w Elle. Cała ja
Potem długo dość wierzyłam, że puder i podklad muszą być z tej samej linii
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 10:06   #84
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

Tyris sliczna kobieta z Ciebie-taki naprawde surowy typ urody prezentujeszna moje oko faceci moga sie Ciebie bac
ja tez przeszlam ogromna metamorfoze w podstawowce wysmiewali sie ze mnie-z mojego wygladu-gl.utkwil mi w pamieci jeden chlopak-ktory po latach z niepoowodzeniem wielkim zabiegal o mnie
ale czas szkolny 6-8 klasa-KOSZMAR
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 10:10   #85
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

no tyris za kazdym razem jak tu wchodzę inne oblicze Twoje Wczoraj rudy demon, który bardzo mi się podobał A teraz moje licealne kwiaty przedstudniówkowe - bestyjka Młode to było i głupie. Ale spojrzenia mam jak pan z mojego avatara
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kkknnn.jpg (129,2 KB, 28 załadowań)
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 10:50   #86
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
Tyris sliczna kobieta z Ciebie-taki naprawde surowy typ urody prezentujeszna moje oko faceci moga sie Ciebie bac
ja tez przeszlam ogromna metamorfoze w podstawowce wysmiewali sie ze mnie-z mojego wygladu-gl.utkwil mi w pamieci jeden chlopak-ktory po latach z niepoowodzeniem wielkim zabiegal o mnie
ale czas szkolny 6-8 klasa-KOSZMAR
hehe.. obaiwam sie ze faceci wcale sie mnie nie boja..wrecz przeciwnie.. za to obiety bardzo Nie wiem jak to robie, ale niektore kolezanki czasem boja sie ze na nie nakrzycze czy cos - staraja sie unikac konfrontacji.. nie wiem skad im sie to bierze, bo ja raczej nie podnosze glosu ...uzywam bardziej wyrafinowanych metod wyrazania swojego negatywnego wzgledem sytuacji zdania :P

A wogole, nie wiem cyz zauwazylyscie, ale np u mnie jest tak, ze osoby "z gornej polki" w podstawowce obecnie nie sa zbyt ciekawymi osobami..a te ktore byly brane za ofiary losu jakos sie wybili. Nie wiem z czego to wynika..ale nawet uroda obrocila sie o 180stopni. Ja bylam gruba, baaardzo nieciekawa nastolatka. Pyzata buzia, ktora obecnie zastapily wystajace kosci policzkowe, wiecznie cos nie tak z cera..koszmarek. Nie ratowalam sie nawet makijazem ..dopero pod koniec podstawowki zaczelam eksperymentowac..a w liceum to juz mi bylo wszystko jedno.
Ps.. moj obecny TZ to moja szkolna milosc hahaha wtedy nie zwracal na mnie uwagi chociaz uparcie twierdzi ze mnie pamieta.. Po 5 latach osiagnelam cel ;>

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
no tyris za kazdym razem jak tu wchodzę inne oblicze Twoje Wczoraj rudy demon, który bardzo mi się podobał A teraz moje licealne kwiaty przedstudniówkowe - bestyjka Młode to było i głupie. Ale spojrzenia mam jak pan z mojego avatara
Ja ma urode-kameleona.. czlowiek o 100 twarzach..moze to przez krzywy nos ktory sprawia ze z ktorej storny zrobie zdjecie tak wyjdzie.
Ps.. strasznie fajna mialas fryzure.
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 10:55   #87
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
hehe.. obaiwam sie ze faceci wcale sie mnie nie boja..wrecz przeciwnie.. za to obiety bardzo Nie wiem jak to robie, ale niektore kolezanki czasem boja sie ze na nie nakrzycze czy cos - staraja sie unikac konfrontacji.. nie wiem skad im sie to bierze, bo ja raczej nie podnosze glosu ...uzywam bardziej wyrafinowanych metod wyrazania swojego negatywnego wzgledem sytuacji zdania :P

A wogole, nie wiem cyz zauwazylyscie, ale np u mnie jest tak, ze osoby "z gornej polki" w podstawowce obecnie nie sa zbyt ciekawymi osobami..a te ktore byly brane za ofiary losu jakos sie wybili. Nie wiem z czego to wynika..ale nawet uroda obrocila sie o 180stopni. Ja bylam gruba, baaardzo nieciekawa nastolatka. Pyzata buzia, ktora obecnie zastapily wystajace kosci policzkowe, wiecznie cos nie tak z cera..koszmarek. Nie ratowalam sie nawet makijazem ..dopero pod koniec podstawowki zaczelam eksperymentowac..a w liceum to juz mi bylo wszystko jedno.
Ps.. moj obecny TZ to moja szkolna milosc hahaha wtedy nie zwracal na mnie uwagi chociaz uparcie twierdzi ze mnie pamieta.. Po 5 latach osiagnelam cel ;>



Ja ma urode-kameleona.. czlowiek o 100 twarzach..moze to przez krzywy nos ktory sprawia ze z ktorej storny zrobie zdjecie tak wyjdzie.
Ps.. strasznie fajna mialas fryzure.
Nazwijmy to fryzurą Miałam proste włosy a takie napierzone to do tego balu. Chcialam uniknąć tradycyjnego koka, bo miałam nietradycyjną suknię.Dzis bym zupełnie inaczej się tam zaprezentowała, ale młode i głupie ma swoje prawa. Dodatkowo chodziłam do szkoły z synem pewnego "dostojnika państwowego" i na studniowce tańczyłam ten oficjalny taniec z jego ojcem, więc taki look musiał być

Edytowane przez kkknnn
Czas edycji: 2009-05-20 o 10:57
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 15:21   #88
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

Tyris hmmmmmmmmmmmm dam Ci 23 latka(spojrzalam w profil) na powaznie dlabym chyba wiecje jakies 25-26 moze
kkknnn swietna fryzura
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 14:42   #89
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

Jakos w gimnazjum to byly niebieskie cienie do oczu hahha
Potem doszedl tusz i czarna kreska na dole powieki (masakra)

No i potem jakos pokolei podkład, róz.....
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:37.