By pięknie wejść w dorosłe życie :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-15, 16:53   #1
Zussska
Zakorzenienie
 
Avatar Zussska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 323

By pięknie wejść w dorosłe życie :)


Witam!
Mam prawie 18 lat i chciałabym zmienić co nieco u siebie, by lepiej czuć się w swojej skórze.
Z natury mam ciemną karnację, opalam się szybko od razu na brąz, w sumie ciemny, taki szaro-beżowy.
Mam ciemne oczy z ciemną obwódką, borykam się z cieniami pod oczami spowodowanymi m. in. alergią, mam też małe podkówki
Mam ciemne brwi i rzęsy.
Typ cery: mieszana, skłonna do przesuszania się.
Mam ciemnobrązowe włosy, prawie czarne. Długość obecnie to nieco za ramiona. Są proste.

Moje pytania i to, co bym chciała zmienić:
- fryzura,
- jaki makijaż, jakie kolory, które nie podkreślą podkówek pod oczami,
- jaki korektor,
- jak nakładać róż,
- czy powinnam mieć cieńsze brwi, czy też nie ( brwi są długie, rzadkie, grube włoski)
- jakie kolory ubrań, styl, który podkreśli urodę?

Dziękuję za wszelkie opinie i słowa pomocy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizazowa_metamorfoza.jpg (91,1 KB, 420 załadowań)
__________________
Zussska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 19:27   #2
magda120792
Rozeznanie
 
Avatar magda120792
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południowo-wschodnie krańce
Wiadomości: 578
Dot.: By pięknie wejść w dorosłe życie :)

witaj ja bym zrobiła coś z grzywką, prawdopodobnie zrobiłabym przedziałek z boku. jeżeli chodzi o brwi to nadałabym im inny kształt(ładny łuk), nie farbowałabym włosów, bo są ładne. Masz śliczne oczy i usta.Warto to podkreślić. Jeżeli chodzi o nakładanie różu to bardzo przydatne są filmiki na yt, gdzie dziewczyny pokazują jak robią makijaż. Jeżeli chodzi o kolory ubrań to uważam że pasowac będą Ci kolory zarówno intensywne jak i pastelowe. unikałabym chyba tylko ubierania się na czarno. może w czymś Ci pomogę, poczekaj też na porady od innych, doświadczonych :d dziewczyn czekam na zdjęcia po przemianie pozdrawiam Cię serdecznie ! buziak
__________________
zapuszczamy włosy od nowa . . .

"Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma"
Marilyn Monroe




magda120792 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 20:00   #3
dzialenka
Raczkowanie
 
Avatar dzialenka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ..............Wielkopolska i Dolny Śląsk
Wiadomości: 34
GG do dzialenka
Dot.: By pięknie wejść w dorosłe życie :)

niestety logo wizażu utrudni przeczytanie paru zdań, więc wkleję je tutaj:

- tuz pod brwiami używaj jasnego cienia ( na wyjścia, aby efekt był trwalszy i mocniejszy jak na zdjęciu, przed nałożeniem cienia zastosuj jasny podkład, następnie cień i ewentualnie możesz to przypudrować pudrem w kamieniu)

- jeśli przypudrujesz ciemniejszym pudrem nos po obu jego stronach i rozświetlisz go jaśniejszym przez całą jego długość - optycznie go wysmuklisz

-wydaje mi się, że lepiej będzie Ci w jaśniejszych włosach, jasny brąz. Symulacja nie jest tutaj zbyt udana, gdyż nie zajmuje się zmianą koloru włosów jednak mniej więcej pozwoli zobaczyć Ci jak będziesz prezentować się w jaśniejszym kolorze
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brwi1.jpg (25,7 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nos1.jpg (11,9 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zmiana1.jpg (50,4 KB, 177 załadowań)
dzialenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 16:49   #4
Zussska
Zakorzenienie
 
Avatar Zussska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 323
Dot.: By pięknie wejść w dorosłe życie :)

Dziękuję za pierwsze słowa i proszę o więcej
__________________
Zussska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 18:30   #5
Zeila
Raczkowanie
 
Avatar Zeila
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 458
Dot.: By pięknie wejść w dorosłe życie :)

Cytat:
Napisane przez dzialenka Pokaż wiadomość
niestety logo wizażu utrudni przeczytanie paru zdań, więc wkleję je tutaj:

- tuz pod brwiami używaj jasnego cienia ( na wyjścia, aby efekt był trwalszy i mocniejszy jak na zdjęciu, przed nałożeniem cienia zastosuj jasny podkład, następnie cień i ewentualnie możesz to przypudrować pudrem w kamieniu)

- jeśli przypudrujesz ciemniejszym pudrem nos po obu jego stronach i rozświetlisz go jaśniejszym przez całą jego długość - optycznie go wysmuklisz

-wydaje mi się, że lepiej będzie Ci w jaśniejszych włosach, jasny brąz. Symulacja nie jest tutaj zbyt udana, gdyż nie zajmuje się zmianą koloru włosów jednak mniej więcej pozwoli zobaczyć Ci jak będziesz prezentować się w jaśniejszym kolorze
Pozdrawiam
Bardzo ładna z Ciebie dziewczyna Zgadzam się z tymi radami, dodam tylko, żebyś udała się regulację brwi, to da Ci widoczną zmianę, a nie jest drogą sprawą, więc na pierwszy raz udaj się do kosmetyczki, później będziesz mogła już to robić sama w domu.(Ja się niestety nie udałam i do tej pory nie mogę doprowadzić swoich brwi do porządku, więc naprawdę uważaj). A jeśli chodzi o rozjaśnienie włosów, to trzymaj się raczej chłodnych odcieni
Zeila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:18.