Czy to normalne ?? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-02, 22:02   #91
DrGandzia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: zależy kiedy ;)
Wiadomości: 1 022
Dot.: Czy to normalne ??

SiSleyS jestes niemożliwa. Zawsze jak poczytam jakiś wątek, na którym się udzielasz to wiem, że brzuch mnie bedzie bolał - od smiechu rzecz jasna .
P.S. nie to zebym Cię sledziła
Pozdrawiam
__________________
DrGandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 00:38   #92
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Czy to normalne ??

Cytat:
Napisane przez DrGandzia Pokaż wiadomość
SiSleyS jestes niemożliwa. Zawsze jak poczytam jakiś wątek, na którym się udzielasz to wiem, że brzuch mnie bedzie bolał - od smiechu rzecz jasna .
Oj to dobrze bo już się bałam, że napiszesz że ból brzucha to dostajesz od niestrawności na mój widok
Cytat:
Napisane przez DrGandzia Pokaż wiadomość
P.S. nie to zebym Cię sledziła
Pozdrawiam
Ach... a juz miałam nadzieję!
Spoko
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 12:45   #93
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Czy to normalne ??

Dziwny jakiś ten wątek
Dziewczyna zadaje dziwne pytanie wynikające z jej niewiedzy, postów co niemiara ale jakoś tylko pare z odpowiedzią na jej pytanie.
To, że każdy ma prawo wypowiadania się na forum-wiem, właśnie z niego korzystam dziękując przy tym temu na górze, że obdarzył mnie na tyle sprawnym rozumem, że zdołał już wchnonąć taką ilość normowanej wiedzy (zarówno teoretycznej jak i praktycznej) zadawalającej wizażowe społeczeństwo bo gdyby tak nie było pewnie zostałabym zmiarzdzona bezstroskim humorem co niektórych wizażanek...

A ponoć kto pyta nie błądzi...chyba nie na tym forum.


ps. Przepraszam autorkę tematu, że nie odpowiedziałam na pytanie ale odpowiedź już padła
__________________
White Lies - Bigger Than Us

Edytowane przez yaminishi
Czas edycji: 2007-03-03 o 14:58
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 14:16   #94
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: Czy to normalne ??

yaminishi napisala:
Cytat:
A ponoć kto pyta nie błądzi...chyba nie na tym forum.
Masz racje ale trzeba jeszcze zadawac madre pytania.
__________________

Klariska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 14:56   #95
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Czy to normalne ??

Cytat:
Napisane przez Klariska Pokaż wiadomość
Klariska napisala:

Masz racje ale trzeba jeszcze zadawac madre pytania.

A ja słyszałam że nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 16:32   #96
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Czy to normalne ??

Cytat:
Napisane przez yaminishi Pokaż wiadomość
A ja słyszałam że nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi
Niech się nie zabiera do seksu jak nie ma pojęcia o podstawowych rzeczach!
Dzieci niech idą do piaskownicy a nie do łóżka uprawiać seks- a potem jeszcze się dziwią ze zachodzą w ciążę

Kto pyta nie błądzi- owszem, a niech najpierw pyta zanim zdejmie majtki.

O TO NAM CHODZI....
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 18:41   #97
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Czy to normalne ??

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Niech się nie zabiera do seksu jak nie ma pojęcia o podstawowych rzeczach!
Dzieci niech idą do piaskownicy a nie do łóżka uprawiać seks- a potem jeszcze się dziwią ze zachodzą w ciążę

Kto pyta nie błądzi- owszem, a niech najpierw pyta zanim zdejmie majtki.

O TO NAM CHODZI....
Hmmm. No cóż nie będę polemizować nad faktem, że odpowiednia wiedza jest podstawą do rozpoczęcia współżycia. Jednak nigdzie nie jest napisane, że dziewczyna kocha sie z chłopakiem nie zabezpieczając się a pytanie jest raczej natury technicznej a nie teoretycznej. Pomijając fakt, że w szkołach (bynajmniej za moich, zmierzchłych czasów) nie uczyli zbyt wiele o seksie jako takim, a już napewno nie informowano uczennic, że po stosunku sperma wycieka (to już leży w sferze praw fizyki jak i wyobraźni), dlatego może pytanie nie wydaje mi się aż tak kontrowersyjne aby mieszać autorke z błotem.
Dla mnie jako biernego obserwatora, wątek przerodził się w przykry pokaz złośliwych i pseudośmiesznych uwag pod adresem autorki tematu. Jakoś nie dopatrzyłam się tutaj surowych ale konstruktywnych opini, jedynie uderzył mnie prześmiewczy ton wypowiedzi typu "pamiętaj, że przez pocałunek też można zajść w ciąże"...
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-03, 18:51   #98
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Czy to normalne ??

Cytat:
Napisane przez yaminishi Pokaż wiadomość
Hmmm. No cóż nie będę polemizować nad faktem, że odpowiednia wiedza jest podstawą do rozpoczęcia współżycia. Jednak nigdzie nie jest napisane, że dziewczyna kocha sie z chłopakiem nie zabezpieczając się a pytanie jest raczej natury technicznej a nie teoretycznej. Pomijając fakt, że w szkołach (bynajmniej za moich, zmierzchłych czasów) nie uczyli zbyt wiele o seksie jako takim, a już napewno nie informowano uczennic, że po stosunku sperma wycieka (to już leży w sferze praw fizyki jak i wyobraźni), dlatego może pytanie nie wydaje mi się aż tak kontrowersyjne aby mieszać autorke z błotem.
Dla mnie jako biernego obserwatora, wątek przerodził się w przykry pokaz złośliwych i pseudośmiesznych uwag pod adresem autorki tematu. Jakoś nie dopatrzyłam się tutaj surowych ale konstruktywnych opini, jedynie uderzył mnie prześmiewczy ton wypowiedzi typu "pamiętaj, że przez pocałunek też można zajść w ciąże"...
zgadzam się z tym co napisałas, po co ciągnąc te zlosliwosci...

Cytat:
Napisane przez yaminishi Pokaż wiadomość
A ja słyszałam że nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi
patrz moj podpis
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 18:59   #99
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Czy to normalne ??

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
zgadzam się z tym co napisałas, po co ciągnąc te zlosliwosci...

patrz moj podpis
Miło mi, że się ze mną zgadzasz....że ktokolwiek się ze mną zgadza...
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 20:54   #100
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Czy to normalne ??

a ja wlasnie tak sobie poczytalam i wiecie.. moze dziewczyna sie martwi.. chce zajsc w ciaze a tu jej wyplywa.. jak juz nie ma wiedzy o seksie to czytac!! w kazdym pismie kobiecym!! internet!! ksiazki!!
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 21:54   #101
Pachnąca_trawą
Zadomowienie
 
Avatar Pachnąca_trawą
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Czy to normalne ??

Cytat:
Napisane przez yaminishi Pokaż wiadomość
Pomijając fakt, że w szkołach (bynajmniej za moich, zmierzchłych czasów) nie uczyli zbyt wiele o seksie jako takim, a już napewno nie informowano uczennic, że po stosunku sperma wycieka (to już leży w sferze praw fizyki jak i wyobraźni)
Ale zapewne uczyłaś się w szkole że hmm..mówiąc wprost ..do pewnych miejsc w ciele kobiety jest tylko jedna dziura i nie jest tam aż tak goraco żeby sperma wyparowała.

no nie wiem, mnie tez nikt nie uczył/uczy czy wycieka czy nie..a jakoś to tak na czystą logikę jasne..
__________________
Wild child.
Pachnąca_trawą jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-03, 22:00   #102
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Czy to normalne ??

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
a ja wlasnie tak sobie poczytalam i wiecie.. moze dziewczyna sie martwi.. chce zajsc w ciaze a tu jej wyplywa.. jak juz nie ma wiedzy o seksie to czytac!! w kazdym pismie kobiecym!! internet!! ksiazki!!
no... właśnie chciała poczytać

Cytat:
Napisane przez Pachnąca_trawą Pokaż wiadomość
Ale zapewne uczyłaś się w szkole
(...)
no nie wiem, mnie tez nikt nie uczył/uczy czy wycieka czy nie..a jakoś to tak na czystą logikę jasne..
na fizyce o grawitacji
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 14:00   #103
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Czy to normalne ??

Cytat:
Napisane przez yaminishi Pokaż wiadomość
Hmmm. No cóż nie będę polemizować nad faktem, że odpowiednia wiedza jest podstawą do rozpoczęcia współżycia. Jednak nigdzie nie jest napisane, że dziewczyna kocha sie z chłopakiem nie zabezpieczając się a pytanie jest raczej natury technicznej a nie teoretycznej. Pomijając fakt, że w szkołach (bynajmniej za moich, zmierzchłych czasów) nie uczyli zbyt wiele o seksie jako takim, a już napewno nie informowano uczennic, że po stosunku sperma wycieka (to już leży w sferze praw fizyki jak i wyobraźni), dlatego może pytanie nie wydaje mi się aż tak kontrowersyjne aby mieszać autorke z błotem.
Dla mnie jako biernego obserwatora, wątek przerodził się w przykry pokaz złośliwych i pseudośmiesznych uwag pod adresem autorki tematu. Jakoś nie dopatrzyłam się tutaj surowych ale konstruktywnych opini, jedynie uderzył mnie prześmiewczy ton wypowiedzi typu "pamiętaj, że przez pocałunek też można zajść w ciąże"...
Każdy ma inny punkt widzenia na tę sprawę.
Niby nie ma głupich pytań? Są i to czasem bezdennie głupie. Niestety, nie zgadzam się z rzucanymi taśmowo hasłami typu: 'nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi', 'kto pyta nie błądzi' itp.itd.
Tyle, że osoby które pokazały na innych wątkach, jak potrafią się śmiać z kogoś, w innych za to są obrończyniami dobra i wazeliny (nie mówię o Tobie). Nie ma to jak hipokryzja.
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
zgadzam się z tym co napisałas, po co ciągnąc te zlosliwosci...
A złośliwosci nikt tu już nie ciągnie, więc o co chodzi?


Kolejna osoba rozpoczyna dyskusję z której i tak nic nie wynika, po co?
Ty nam nie przyznasz racji, my Tobie i tak w kółko.
W normalnym życiu nikt się nie głaszcze po głowie, każdy dla każdego jest wrogiem, nikt nie w stanie w obronie pokrzywdzonego, a na forum jest tyle dobrych dusz... Mam pytanie- gdzie się one podziewają w prawdziwym życiu? Nigdzie, też siedzą cicho.
Taka dygresja...

ale do Ciebie Yaminishi raczej nie jest skierowana, bo Cię nie znam dobrze

Edytowane przez SiSleyS
Czas edycji: 2007-03-04 o 14:22
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 18:12   #104
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Czy to normalne ??

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Każdy ma inny punkt widzenia na tę sprawę.
Niby nie ma głupich pytań? Są i to czasem bezdennie głupie. Niestety, nie zgadzam się z rzucanymi taśmowo hasłami typu: 'nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi', 'kto pyta nie błądzi' itp.itd.
Akurat ja się z tym zgadzam i dla mnie ten wątek jest świetnym dowodem na to, że te cytaty się sprawdzają Zawsze znajdzie się ktoś mądrzejszy od nas to znaczy, że już o nic nie można się zapytać? Jeden uzna dane pytanie za wybitnie głupie, inny poprostu za pytanie. Nic nas nie upoważnia do wyśmiewania się z niewiedzy innych osób. "Pytanie" traktuje tutaj raczej jak doszukiwanie się prawdy, zbieranie informacji jako proces.

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Tyle, że osoby które pokazały na innych wątkach, jak potrafią się śmiać z kogoś, w innych za to są obrończyniami dobra i wazeliny (nie mówię o Tobie). Nie ma to jak hipokryzja.
Na to forum dyskusyjne zaglądam od niedawna, może dlatego przeglądając ten wątek poczułam niesmak, szczególnie po tym jak przeglądając wcześniejsze tematy zaskoczyło mnie (bardzo pozytywnie) zaangażowanie w doradzaniu, współczucie i ogólna empatia jakie potraficie okazać wizażanką z różnorodnym problemami. Ja za hipokryzja również nie przepadam.

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
A złośliwosci nikt tu już nie ciągnie, więc o co chodzi?
Wypowiedzieć zawsze się można, tym bardziej, że nie nastąpiło tu rzadne "pojednanie". Napewno odbiegamy od tematu ale przeciez to forum.

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Kolejna osoba rozpoczyna dyskusję z której i tak nic nie wynika, po co?
Ty nam nie przyznasz racji, my Tobie i tak w kółko.
Nie mam zamiaru nikogo pouczać, nie jestem moralnym i etycznym guru, jesli jednak coś mi się nie podoba to się wypowiadam. Nie czuje się tez skrępowana faktem, że większość wizażanek dobrze się bawiła na tym wątku.
Być może z tej dyskusji nic nie wynika tylko co wynikało z tamtych prześmiewczych postów?!

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
W normalnym życiu nikt się nie głaszcze po głowie, każdy dla każdego jest wrogiem, nikt nie w stanie w obronie pokrzywdzonego, a na forum jest tyle dobrych dusz... Mam pytanie- gdzie się one podziewają w prawdziwym życiu? Nigdzie, też siedzą cicho.
Taka dygresja...
To może najwyższy czas żebyśmy nie siedzieli cicho? Może warto zacząć wypowiadać swoje poglądy na anonimowym forum a następnie wcielać to w codziennym życiu i głośno mówić NIE, kiedy widzimy że coś jest niesprawiedliwe i krzywdzi innych? Ja staram się właśnie tak żyć, wkurza mnie obojętność i właśnie dokładnie to co napisałaś "każdy dla każdego jest wrogiem". Nie wyolbrzymiam problemu tłumacze jedynie co mna kierowało. Tez pozwoliłam sobie na dygresje



Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
ale do Ciebie Yaminishi raczej nie jest skierowana, bo Cię nie znam dobrze
Moje wypowiedzi nie są w żaden najmniejszy sposób skierowane do jakiejkolwiek z dziewczyn. Nie jest to ani wykłócanie swoich racji ani próba moralizowania. Ja poruszam jedynie problem, który w moim odczuciu zaistniał.
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 19:09   #105
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Czy to normalne ??

Cytat:
Napisane przez yaminishi Pokaż wiadomość
To może najwyższy czas żebyśmy nie siedzieli cicho? Może warto zacząć wypowiadać swoje poglądy na anonimowym forum a następnie wcielać to w codziennym życiu i głośno mówić NIE, kiedy widzimy że coś jest niesprawiedliwe i krzywdzi innych? Ja staram się właśnie tak żyć, wkurza mnie obojętność i właśnie dokładnie to co napisałaś "każdy dla każdego jest wrogiem". Nie wyolbrzymiam problemu tłumacze jedynie co mna kierowało. Tez pozwoliłam sobie na dygresje
O tak. Tylko niestety Yaminishi, wiele osób na forum potrafi krzyczeć głośno, a za to w prawdziwym życiu siedzą cicho... i nie sądzę, że to się zmieni.
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 19:19   #106
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Czy to normalne ??

no teraz sie zszokowałam ze mozna udzielac tak niemiłych odpowiedzi na tym forum... ;/ dziewczyna ise pyta powaznie a wy z takimi tekstami do niej.... no szok! Napewno nie było jej miło. Szkoda ze o tym nie pomyslałyscie.
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 19:32   #107
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: Czy to normalne ??

God Of War 20 znajac podstawy biologii czy nie uwazasz ze to pytanie nie bylo zbyt madre, zwlaszcza jesli zadawala je osoba ktora rozpoczela wspolzycie a tym samym powinna byc gotowa na dzieci??

Ohh ten pamietny watek... Jak milo wracac do niego Pozycja na pajaka, na nietoperza... az mam lzy ze smiechu w oczach
__________________

Klariska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 20:06   #108
diamencik18
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Czy to normalne ??

Tak to normalne wszystko z wami wpożadku
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 18:24   #109
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Czy to normalne ??

a ja dopiero teraz trafilam na ten watek i rowniez jestem w szoku i zgadzam sie z yaminishi i God Of War 20

dla mnie takie odpowiedzi sa na bardzo niskim poziomie. ktos moze czegos nie wiedziec [nawet jesli wam wydaje sie to pytanie glupie a odpowiedz oczywista, zastanowcie sie czy same tak WSZYSTKO wiecie? watpie ], myslalam ze to forum kobiece - i kobiety sa tu po to, zeby wzajemnie sobie pomagac i sie wspierac, a nie wysmiewac i dolowac. nie rozumiem po co te wszystkie docinki i "żarty"? oczywiscie wszystkie posty pisane przez "stare" wizazanki, te ktore juz dlugo siedza na wizaz.pl ;] to rowniez o czyms swiadczy.. i od razu [niestety] skojarzylo mi sie z watkiem "wredne wizazanki".

skonczylam nauke w liceum 2 lata temu, zanim rozpoczelam wspolzycie oczytalam sie wiele ksiazek, publikacji w internecie, odbylam wizyty u ginekologa i nauke z lekcji biologii rowniez przyswoilam, ale wlasnie sprawa wyplywania byla jedyna rzecza ktora mnie zaskoczyla w seksie! po prostu wczesniej sie nad tym nie zastanawialam [dopoki stosowalismy prezerwatywy] i nigdy wczesniej o tej kwestii nie slyszalam! dlatego moze byc to dla kogos zaskakujace, nawet jesli po pierwszym razie "wyciekania" uswiadomisz sobie, ze to przeciez oczywiste ze tak sie dzieje to ktos jednak ma prawo sie chciec upewnic.

nie chce podejmowac tu jakiejs walki i nie konczacych sie dyskusji, po prostu musialam cos napisac, bo bardzo mnie to zniesmaczylo.. jestem zdziwiona, ze sa tu osoby potrafiace W TAKI SPOSOB reagowac na czyjes pytanie.
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-15, 08:51   #110
skorpion75
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 19
Talking Dot.: Czy to normalne ??

Cytat:
Napisane przez nietypowa87 Pokaż wiadomość
Mam pytanie... Czy to normalne, że gdy chlopak we mnie kończy to po wyjściu nasienie zawsze wypływa z pochwy? I tak się dzieje za każdym razem, niezależnie od pozycji w jakiej się kochamy... Wy też tak macie ??
Ty się lepiej ciesz że Ci się "tym" nie odbija....

P.S. Cytuje:"[nawet jesli wam wydaje sie to pytanie glupie a odpowiedz oczywista, zastanowcie sie czy same tak WSZYSTKO wiecie?" Odpowiadam: TAK, Wszystko! Nawet więcej niż google.pl!
skorpion75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 21:11   #111
Jazzuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: Czy to normalne ??

Cytat:
Napisane przez et-ka Pokaż wiadomość
Oncia, myślę, że to bierze się z tego, że załamująca jest niewiedza i naiwność itd dorosłych kobiet, które zaczynają współżyć. jeżeli się czegoś nie rozumie, nie umie, nie wie..to sie po prostu za to nie zabiera i dorasta. wg mnie przynajmniej.
Samym dorastaniem, człowiek nie jest w stanie pojąć
pewnych spraw.
Kto pyta, nie błądzi, zwłaszcza, kiedy nie jest to prowokacja,
a czysta niewiedza.
Człowiek, który chce wiedzieć i pyta, nie powinien być besztany.

Fakt, faktem, że taka niewiedza jest po części śmieszna i
łatwa do zironizowania, lecz może po prostu najpierw odpowiedzieć
poważnie, a następnie dodać coś od siebie, dla śmiechu?

Chodzi tutaj też o szacunek.

Już nie mówię o osobach, które tylko piszą takie pytania,
bo chcą "prowokować", choć marnie
Jazzuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:08.