Zel do mycia twarzy loreal paris pur zone? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-24, 22:05   #1
maartus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 579

Zel do mycia twarzy loreal paris pur zone?


Jezeli ktoras z was miala zel do mycia twarzy -loreal paris pure zon (ten niebieski) i krem nawilzajacy tej samej firmy, to prosilabym o pinie na ich temat , jak sie sprawdzaja dla cery tradzikowej, przetluszczajacej sie? Czy sa dobre , jak na was dzialaly itd.. czy nie szkodza i czy warto.
Ogolnie to na tradzik lecze sie od 6 lat , leki bralam juz wszyystkie.. i z roznymi efektami, troche pomogly ale nie satysfakcjonujaco, przestalam brac jakiekolwiek leki i myje sie tylko mydlem siarkowym i biore na noc zawiesine cynkowa. Ale pomyslala sobie ze moze to sprobowac? Chyba ze szkodzi to nie, nie chce na sobie testowac dlatego prosze o rade.
maartus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 22:17   #2
Karolinka:):)
Raczkowanie
 
Avatar Karolinka:):)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 439
Dot.: Zel do mycia twarzy loreal paris pur zone?

ja miałam żel do twarzy ne wypowiem się co do jego składu gdyż poprostu sie na tym nie znam . Mnie powiedziec że bardzo wysuszał i tak jakby chłodził na tradzik nie podziałał jakos specjalnie. do mycia niby dobry ale ogólnie nie polecam.
Karolinka:):) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 09:27   #3
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Zel do mycia twarzy loreal paris pur zone?

Z tego co pamiętam, to chyba bardzo wysusza cerę - dlatego też nie polecam. W efekcie powoduje zaostrzenie zmian trądzikowych.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 09:47   #4
maartus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 579
Dot.: Zel do mycia twarzy loreal paris pur zone?

Cytat:
Napisane przez Karolinka:):) Pokaż wiadomość
ja miałam żel do twarzy ne wypowiem się co do jego składu gdyż poprostu sie na tym nie znam . Mnie powiedziec że bardzo wysuszał i tak jakby chłodził na tradzik nie podziałał jakos specjalnie. do mycia niby dobry ale ogólnie nie polecam.
Hhm ale jakby do tego jeszcze krem nawilzajacy z tej samej seri?

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam, to chyba bardzo wysusza cerę - dlatego też nie polecam. W efekcie powoduje zaostrzenie zmian trądzikowych.
No to jednak go nie kupie A znacie moze cos dobrego do oczyszczania cery tradzikowej? I zeby nie szkodzilo?
maartus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 09:53   #5
Karolinka:):)
Raczkowanie
 
Avatar Karolinka:):)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 439
Dot.: Zel do mycia twarzy loreal paris pur zone?

nie wiem jak krem gdyż go jeszcze nie miałam ja do mycia twarzy używam żeli z ziajii , wszytskie praktycznie są dobry , nie pomagaają jakoś spacjelnie ale napewno nie skzodza a dobrze myją
Karolinka:):) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 17:52   #6
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Thumbs down Dot.: Zel do mycia twarzy loreal paris pur zone?

Dla mnie seria L'Oreal Pure Zone: nie, nie, nie i jeszcze raz nie...

Moją twarz "załatwił" krem, a buźkę przyjaciółki - żel. Nie polecam.
Ale zawsze powtarzam - jednemu zaszkodzi, drugiemu pomoże. Nigdy nie wiadomo, dopóki się samemu/samej nie wypróbuje.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 18:02   #7
piwn00ka
Rozeznanie
 
Avatar piwn00ka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 564
Dot.: Zel do mycia twarzy loreal paris pur zone?

ja mam zel i tonik serii pure zone. ale mam male problemy ze skora i on sobie z tym srednio radzi wiec mysle ze na wiekszy tradzik nie da rady ale polecam Ci iwostin moja kumpela uzywa caly zestaw i o wiele lepiej wyglada. Ja od tygodnia uzywam kremu iwsotin na noc do cery tradzikowej i tez widze poprawe.
__________________
You back to her and I go back to black.


piwn00ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-25, 19:51   #8
maartus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 579
Dot.: Zel do mycia twarzy loreal paris pur zone?

Cytat:
Napisane przez Karolinka:):) Pokaż wiadomość
nie wiem jak krem gdyż go jeszcze nie miałam ja do mycia twarzy używam żeli z ziajii , wszytskie praktycznie są dobry , nie pomagaają jakoś spacjelnie ale napewno nie skzodza a dobrze myją
Z ziaji chyba juz mialam kiedys

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Dla mnie seria L'Oreal Pure Zone: nie, nie, nie i jeszcze raz nie...

Moją twarz "załatwił" krem, a buźkę przyjaciółki - żel. Nie polecam.
Ale zawsze powtarzam - jednemu zaszkodzi, drugiemu pomoże. Nigdy nie wiadomo, dopóki się samemu/samej nie wypróbuje.
No to ja zdecydowanie nie bede na sobie testowac, zreszta chyba lepsze sa takie z apteki z tego co zauwazylam

Cytat:
Napisane przez piwn00ka Pokaż wiadomość
ja mam zel i tonik serii pure zone. ale mam male problemy ze skora i on sobie z tym srednio radzi wiec mysle ze na wiekszy tradzik nie da rady ale polecam Ci iwostin moja kumpela uzywa caly zestaw i o wiele lepiej wyglada. Ja od tygodnia uzywam kremu iwsotin na noc do cery tradzikowej i tez widze poprawe.
Z iwostinu mialam kiedys ale ani nie pomagal ani nie szkodzil, wiec taki sobie
maartus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 21:19   #9
Olivka1990
Raczkowanie
 
Avatar Olivka1990
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 100
Dot.: Zel do mycia twarzy loreal paris pur zone?

A ja polecam ten żel: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1225 . Nie należy do najtańszych ale jest niesłychanie wydajny . No, i przedewszystkim nie wysusza... (przynajmniej mnie) Pozdrawiam!
Olivka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 11:39   #10
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Zel do mycia twarzy loreal paris pur zone?

Przesuwam wątek, bo widzę że jednak ma niewiele wspólnego z Biochemią.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 12:00   #11
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: Zel do mycia twarzy loreal paris pur zone?

ja go mialam, liczylam ze na moją buzke pomoze (jest normalna ale ma czasem jakas niespodzianke), myslalam ze jak bede widziec ze cos wyskakuje to sie nim bede myc a pozniej szybko cos nawilzajacego. niestety przeliczylam sie , ledwo osuszylam twarz a juz mialam suche płaty skory. bardzo agresywny jest, a nie pomaga w pozbycu sie niespodzianek, jedyny plys ze wydajny jest i ma własciwosci chlodzące
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-30, 13:42   #12
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Zel do mycia twarzy loreal paris pur zone?

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam, to chyba bardzo wysusza cerę - dlatego też nie polecam. W efekcie powoduje zaostrzenie zmian trądzikowych.
Zgadzam się z tym i potwierdzam własnym (na szczęście zamierzchłym) doświadczeniem. Pic na wodę.
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 14:54   #13
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Zel do mycia twarzy loreal paris pur zone?

Ja nie mam tradziku raczej tak jak w reklamie raczej cere z niedoskonalosciami czyli zaskórniki rozszerzone pory wokól nosa pryszcze zadko i raczej pojedynczo.... a skóra raczej mieszana niz tlusta.
zel do mycia jest niesamowicie wydajny i dla mnie suuuper uzywalam go raz dziennie zeby nie przesuszyc skóry. naprawde dawal mi odczucie niesamowitej czystosci skóry. nie podraznial mimo ze inne tego typu kosmetyki potrafily mi wysuszyc skóre momentalnie. on nie. po prostu doskonale czyscil.
co do kremu to zdaje sie ze pisalam mu recenzje wiec radze zerknac do KWC.
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 14:59   #14
bonec
Rozeznanie
 
Avatar bonec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 635
GG do bonec
Dot.: Zel do mycia twarzy loreal paris pur zone?

a ja sobie bardzo chwalę serię Pure Zone. ale nie radzę używac więcej niż jedno opakowanie - później trzeba się przerzucić na coś łagodniejszego, bo inaczej wysuszenie głębokie skóry gwarantowane
__________________
Mój blog o modzie. Fashion as my lifestyle.
http://nowohucianka.blox.pl/html



Powiększ sobie biust

Bransoletki hand-made

Do czytania - nowości z 23.09

Kosmetyki i wishlista

brak komputera przez najbliższe dni
bonec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 18:31   #15
Smille
Raczkowanie
 
Avatar Smille
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 81
Dot.: Zel do mycia twarzy loreal paris pur zone?

Cytat:
No to jednak go nie kupie A znacie moze cos dobrego do oczyszczania cery tradzikowej? I zeby nie szkodzilo?
Ja stosuje żel do mycia twarzy i tonik z serii "Care&Control it !" Soraya. Mi ani żel, ani tonik nie szkodzi, a nawet pomaga .
Smille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 18:45   #16
aisne
Zadomowienie
 
Avatar aisne
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 1 322
Dot.: Zel do mycia twarzy loreal paris pur zone?

Ja od prawie 2 tygodni używam żel Pure Zone i póki co, nie mogę narzekac - nic mi za bardzo nie wyskakuje, no i nie wysusza mnie. A cerę mam mieszaną
aisne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 22:47   #17
maartus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 579
Dot.: Zel do mycia twarzy loreal paris pur zone?

Cytat:
Napisane przez Olivka1990 Pokaż wiadomość
A ja polecam ten żel: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1225 . Nie należy do najtańszych ale jest niesłychanie wydajny . No, i przedewszystkim nie wysusza... (przynajmniej mnie) Pozdrawiam!
Mozesz napisac nazwe tego zelu bo stronka mi sie nie wyswietla , nie wiem czemu?

Cytat:
Napisane przez Smille Pokaż wiadomość
Ja stosuje żel do mycia twarzy i tonik z serii "Care&Control it !" Soraya. Mi ani żel, ani tonik nie szkodzi, a nawet pomaga .
Ale widze ze dla mnie by sie nie nadawal jednak
maartus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 23:37   #18
odwiedzająca5
Raczkowanie
 
Avatar odwiedzająca5
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 43
Dot.: Zel do mycia twarzy loreal paris pur zone?

Potwierdzam większość opinii, Pure Zone to morderca Wysusza straszliwie, mam tłustą cerę trądzikową a po 3 dniach używania nie dało się zrobić makijażu, suche płaty skóry dookoła ust. Jest też wersja w piance, trochę droższa chyba i pisze na niej że "dla wrażliwej skóry" - w sumie tydzień używania i to samo paskudne przesuszenie.

Do oczyszczania twarzy wolę coś delikatnego, kosmetyki drogeryjne i tak trądziku nie wyleczą, więc lepiej nimi nie przesuszać i sobie jeszcze nie szkodzić. Lubię podobnie jak Karolinka Ziaję - przynajmniej to nigdy nie szkodzi. Ta nowa seria antytrądzikowa Nuno jest fajna. Dax Cosmetics Perfecta No Problem ta różowa też przyjemna.
odwiedzająca5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 14:33   #19
Olivka1990
Raczkowanie
 
Avatar Olivka1990
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 100
Dot.: Zel do mycia twarzy loreal paris pur zone?

Cytat:
Napisane przez maartus Pokaż wiadomość
Mozesz napisac nazwe tego zelu bo stronka mi sie nie wyswietla , nie wiem czemu?
Avene, Cleanance, Gel nettoyant (Żel oczyszczający nie zawierający mydła)
Olivka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-04, 22:02   #20
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Zel do mycia twarzy loreal paris pur zone?

Ja byłam baaardzo zadowolona Zużyłam 2 żele i 2 toniki. Pod podkład nakładałam emulsję matującą Purritin Iwostin. Stan cery bardzo mi się poprawił. Mi nic nie podrażniało, nie wysuszało. Wypryski się zmniejszały i szybciej goiły.
Osobiście dla mojej cer- tłustej trądzikowej był to jeden z lepszych żeli jakich używałam
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 00:49   #21
Sinobroda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 403
Dot.: Zel do mycia twarzy loreal paris pur zone?

Morderca to mało powiedziane... uczucie sciągnięcia skóry tuż po umyciu... bezcenne. Ja kupiłąm otstsnio żel Nivea taki zielonkawy w przezroczystej tubie i musze powiedzieć, ze przyzwoicie bardzo myje i nie wysusza skóry. Zaś PureZona nie polecam - najpierw przesuszysz skórę, a potem i tak wylezą na niej pryszcze, bo zmotywujesz tylko pory do większej produkcji sebum.
Musze powiedzieć, że odkąd moją mieszaną i skłonną do wyprysków cerę zaczęłam smarować na noc masłem Karite i nawilżać a nie "matować" (czytaj: wysuszać) jest o niebo lepiej: mniej się świecę a pryszczydła zniknęły. Pozdrawiam
Sinobroda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 13:35   #22
maartus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 579
Dot.: Zel do mycia twarzy loreal paris pur zone?

Cytat:
Napisane przez Sinobroda Pokaż wiadomość
Morderca to mało powiedziane... uczucie sciągnięcia skóry tuż po umyciu... bezcenne. Ja kupiłąm otstsnio żel Nivea taki zielonkawy w przezroczystej tubie i musze powiedzieć, ze przyzwoicie bardzo myje i nie wysusza skóry. Zaś PureZona nie polecam - najpierw przesuszysz skórę, a potem i tak wylezą na niej pryszcze, bo zmotywujesz tylko pory do większej produkcji sebum.
Musze powiedzieć, że odkąd moją mieszaną i skłonną do wyprysków cerę zaczęłam smarować na noc masłem Karite i nawilżać a nie "matować" (czytaj: wysuszać) jest o niebo lepiej: mniej się świecę a pryszczydła zniknęły. Pozdrawiam
masłem Karite ?
maartus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 23:04   #23
Sinobroda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 403
Dot.: Zel do mycia twarzy loreal paris pur zone?

Ano masło masło, mam takie: http://esentia.pl/Home_Institut_Kari...ita_p26339.htm

Jest bardzo wydajne i twarz jest po nim naprawdę super. A na przykłąd tu można o karite poczytać: http://cosmetic.pl/pro/index.php?gru...dzi=1130183233
Sinobroda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 10:09   #24
xXxOlEnIaxXx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5
Dot.: Zel do mycia twarzy loreal paris pur zone?

Ja mam gdzieniegdzie pryszcze i go sobie kupiłam i nie pomógł Bardzo wysusza cerę... Przestałam go używać i teraz używam zwykły żel z Under 20( który o wiele bardziej mi pomaga )
xXxOlEnIaxXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 10:34   #25
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Zel do mycia twarzy loreal paris pur zone?

Ja polecam żele z Ziaji. Obecnie używam z serii Nuno i jestem bardzo zadowolona. Dokładnie myje, odświeża, łagodzi i nie wysusza! Warto spróbować, jest taniutki.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 13:01   #26
adorably
Rozeznanie
 
Avatar adorably
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zel do mycia twarzy loreal paris pur zone?

Miałam zarówno żel jak i krem z serii Pure Zone. Krem w ogóle nie nawilżał, wysuszał mi skórę, a twarz szczypała po nałożeniu kremu. . Niespodzianek wcale nie likwidował, twarz też przetłuszczała się tak jak zwykle. Żel z kolei mocno odświeżał i wysuszał twarz (zapewne dzięki obecności alkoholu). Buzię miałam strasznie ściągniętą.
Teraz używam żelu do twarzy Tin Tin z Ziaji i jest o niebo lepszy, a zimą stosowałam Calmę (też Ziaja) Jednakże stwierdziłam, że na lato potrzebuję czegoś mocniejszego. . Miałam też ten z serii Nuno, lecz nie mogę go dobrze ocenić ponieważ używałam go równocześnie z kuracja antybiotykową przepisaną przez dermatologa i wcale nie nawilżałam twarzy. Więc nie wiem co urządziło mi "pustynię" na twarzy.
__________________

adorably jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 11:00   #27
KERA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 203
Dot.: Zel do mycia twarzy loreal paris pur zone?

A ja z żelu jestem bardzo zadowolona. Do mojej cery (mieszana, tłusta) jest super. Nie przesuszył mi nawet policzków za to faktycznie moja buzia się polepszyła. Mam mniej pryszczy i zaskórników. Kremu nie miałam.
KERA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 11:39   #28
malwa14
Rozeznanie
 
Avatar malwa14
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 618
Dot.: Zel do mycia twarzy loreal paris pur zone?

Sprawdź sobie opinie w KWC na ten temat.




Ja jestem bardzo zadowolona z tego żelu do mycia twarzy. Ale niestety może podrażniać skórę... Niestety żel wysusza skórę, ale za to dogłębnie ją oczyszcza i orzeźwia.
malwa14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:56.